Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-31, 09:23   #4231
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Kachula to dziwne moze sprobuj z mixtonem jak Weronisia dla ochlodzenia? odczekaj troche i wtedy dalej zobaczysz co mozne bedzie zrobic. Szkoda, zebys wrocila do ciemnych po tylu przejsciach

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 09:51   #4232
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula to dziwne moze sprobuj z mixtonem jak Weronisia dla ochlodzenia? odczekaj troche i wtedy dalej zobaczysz co mozne bedzie zrobic. Szkoda, zebys wrocila do ciemnych po tylu przejsciach
Tu ju nie chodzi o powr鏒 na ciemne a o samopoczucie. Poziom 8 jest dla mnie za bardzo rudy, to znaczy tak mi wychodzi. Jasnym kolorem nie przykryje tej r騜nicy w kolorze po 鈔odku. Mog ziele stonowa ale r騜nica b璠zie, a tego nie chc. Dlatego my郵 jednak o poziomie 7. Czekam w豉郾ie na otwarcie Rossmanna (za cze郾ie przysz豉m) i popatrze na alternatywy aby pochopnie nie przyciemnia

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 10:00   #4233
goldika
Zakorzenienie

a jeszcze co do farb Palette. Kurde kazda znajoma ktora uzywa tej marki ma mega super blyszczace wlosya zadna nie stosuje jakiejs szczegolnej pielegnacji, drogeryjna odzywka i tyle. ja nigdy nie mam takich po profeskach.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 10:57   #4234
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
a jeszcze co do farb Palette. Kurde kazda znajoma ktora uzywa tej marki ma mega super blyszczace wlosya zadna nie stosuje jakiejs szczegolnej pielegnacji, drogeryjna odzywka i tyle. ja nigdy nie mam takich po profeskach.
No w豉郾ie! Do tego d捫! Moja mamu鄂a jedyne tak pi瘯ne w這sy poza Palette ma po Inebryi. Mi po Palette w這sy b造szcza造, by造 pi瘯ne a z szapon闚 u篡wa豉m zwyk貫 Tiomotei i jak捷 od篡wk, kt鏎a by豉 nowo軼i lub 豉dnie pachnia豉. Nawet nie wiedzia豉m co to maski. Moja mamu鄂a nic nie robi z w這sami (maski, olejki itp) a ma pi瘯ne i b造szcz帷e i przesta造 si rozdwaja! G堯wna zas逝ga to nie przeci庵anie po ca這軼i farby ale te i jako嗆 farby. Zawsze mi powtarza, 瞠 najlepsza by豉 Palette i teraz ta Inebrya bo w這sy s jak dawniej, takie pi瘯ne.

By豉m w Rossie i gucio. Nie by這 pr鏏nik闚! Poza tym te wszystkie kolory. Zakocha豉m si w Loreal Preference z serii zimnych br您闚 kolor 616 czy jako tak. No boski ch這dny i ciep造 zarazem ale nie ma go nigdzie w necie ani na stronie producenta! Normalnie tam by這 kilka nowych odcieni i boskich i w promocji! Do tego Rossmann wprowadzi swoje w豉sne farby po 9,99z
G逝piej! Chce znowu ciemne bo takie pi瘯ne kolory s jak nie wiem!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 11:08   #4235
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Tu ju nie chodzi o powr鏒 na ciemne a o samopoczucie. Poziom 8 jest dla mnie za bardzo rudy, to znaczy tak mi wychodzi. Jasnym kolorem nie przykryje tej r騜nicy w kolorze po 鈔odku. Mog ziele stonowa ale r騜nica b璠zie, a tego nie chc. Dlatego my郵 jednak o poziomie 7. Czekam w豉郾ie na otwarcie Rossmanna (za cze郾ie przysz豉m) i popatrze na alternatywy aby pochopnie nie przyciemnia
Kachula a nie jest tak 瞠 ten kolor Tw鎩 jest bardziej z這ty ni rudy?

Tym ciep這 zimnym Lorealom to ja nie ufam robi豉m Casting 613 i zmy si na rudo
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-31, 11:19   #4236
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Kachula a nie jest tak 瞠 ten kolor Tw鎩 jest bardziej z這ty ni rudy?

Mam z這to rudy W cieniu jest pi瘯na z這to s這mkowa po鈍iata a przy oknie ciemny rudy, kt鏎y potem zamienia si w s這鎍u w jasny z這ty

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 11:23   #4237
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Tu ju nie chodzi o ta ziele co o zasrany kolor. Dzi podesz豉m do okna i patrze w lustro a ja ciemno ruda jestem. Normalnie tak si widz bez s這鎍a na w這sach: http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...on1oct2408.jpg
ζdny ten kolor Ashley Simpson, ale rozumiem Tw鎩 b鏊. Nie taki chcia豉.

Cytat:
Ale ta inebrya taka tania... mog豉by sobie le瞠 w sumie na p馧ce
A dziewczyny tu pisa造 瞠 te nie niszczy w這s闚
Cytat:
Czekam w豉郾ie na otwarcie Rossmanna (za cze郾ie przysz豉m) i popatrze na alternatywy aby pochopnie nie przyciemnia
Dziewczyny, z dnia na dzie macie coraz lepsze teksty. W豉軼iwie ostatnio, to boj si otwiera ten w徠ek poza domem. Raz ju pewna pani w kolejce patrzy豉 na mnie jak na roze鄉ian wariatk

Bior帷 pod uwag, 瞠 niekt鏎e Wiza瘸nki zbieraj 鈍iece Yankee Candle, inne flakony perfum, to zbieranie farb jest do嗆 tanim hobby, wi璚 mo瞠 i ja je rozwa輳

Cytat:
Moim zdaniem nagonka na Palette zacz窸a si w czasach, kiedy pojawi造 si w PL pierwsze farby do samodzielnego farbowania w這s闚 (Palette by造 jedynymi z pierwszych i na dodatek w atrakcyjnej cenie). Wszystkie fryzjerki o niczym innym nie m闚i造, tylko o tym jakie "Palety" s straszne. Tak jakby chcia造 zniech璚i kobiety do samodzielnego farbowania w這s闚. I wszyscy to powtarzali. Po dzi jak zaczyna si z kim rozmow o farbach to najcz窷ciej wie niewiele, ale wie, 瞠 "najgorsze s Palette".

A spr鏏ujcie pog喚bi temat (ja tak robi ). Dlaczego? Jaki sk豉dnik? Ile znasz os鏏, kt鏎ym zniszczy造 w這sy? Z argumentami jest ju gorzej bo kto tam widzia sk豉d farby Palette 20 lat temu A w這sy spali造 si siostrze s御iadki bratowej (i to podobno, bo "nie znam osoby")

Oczywi軼ie s osoby, kt鏎ym Palette nie s逝篡, ale te znam i zna豉m kobiety, kt鏎e u篡wa造 latami Palette i mia造 pi瘯ne, b造szcz帷e, zdrowe w這sy. Sama kiedy u篡wa豉m, potem 瘸den kolor mi si nie podoba.
Stary 2013-10-31, 11:25   #4238
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Mam z這to rudy W cieniu jest pi瘯na z這to s這mkowa po鈍iata a przy oknie ciemny rudy, kt鏎y potem zamienia si w s這鎍u w jasny z這ty
Na wszystkich zdj璚iach kt鏎e wkleja豉sz wygl康a bj z這to jak dla mnie. Mo瞠 po prostu nadal nie mo瞠sz si przyzwyczai do ciep造ch kolor闚?
A powiedz czy malujesz si teraz jako inaczej? Bo zauwazy豉m po sobie 瞠 niekt鏎e kolory przesta造 mi teraz pasowa przy jasniejszych w這sach i szukam inspiracji Do br您u pasowa這 niemal wszystko
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-31, 11:33   #4239
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
By豉m w Rossie i gucio. Nie by這 pr鏏nik闚! Poza tym te wszystkie kolory. Zakocha豉m si w Loreal Preference z serii zimnych br您闚 kolor 616 czy jako tak. No boski ch這dny i ciep造 zarazem ale nie ma go nigdzie w necie ani na stronie producenta! Normalnie tam by這 kilka nowych odcieni i boskich i w promocji! Do tego Rossmann wprowadzi swoje w豉sne farby po 9,99z
G逝piej! Chce znowu ciemne bo takie pi瘯ne kolory s jak nie wiem!
Ja bym si ba豉 tego 616. Ta ko鎍owa sz鏀tka pachnie mi czerwonym po造skiem. Na pude趾u mo瞠 wygl康a ch這dno, i mo瞠 po這穎na na ch這dne w odcieniu w這sy wyjdzie OK, ale na rudawych w這sach mo瞠 nie wyj嗆 fajnie. Bardzo rudo po prostu.

Cytat:
Kachula

Ja u篡wa豉m Casting 513 i od pocz徠ku mia leciutki rudy po造sk w bardzo mocnym s這鎍u. A po wielu myciach to ju nawet mocnego s這鎍a nie potrzebowa, aby uchodzi za rudawy.
Stary 2013-10-31, 11:41   #4240
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, z dnia na dzie macie coraz lepsze teksty. W豉軼iwie ostatnio, to boj si otwiera ten w徠ek poza domem. Raz ju pewna pani w kolejce patrzy豉 na mnie jak na roze鄉ian wariatk

Bior帷 pod uwag, 瞠 niekt鏎e Wiza瘸nki zbieraj 鈍iece Yankee Candle, inne flakony perfum, to zbieranie farb jest do嗆 tanim hobby, wi璚 mo瞠 i ja je rozwa輳
no c騜... u mnie na sk豉dzie jest : Oyster 6/11, garnier colorshine 7.0 (4szt!!! ), palette N5, syoss rozja郾iacz, Garnier 110, Cece 6.1, rozja郾iacz Joanna Platinum i z 5 butelek oxy co ma豉 ta kolekcja, chyba kupi t Inebry
Cytat:
Ja bym si ba豉 tego 616. Ta ko鎍owa sz鏀tka pachnie mi czerwonym po造skiem. Na pude趾u mo瞠 wygl康a ch這dno, i mo瞠 po這穎na na ch這dne w odcieniu w這sy wyjdzie OK, ale na rudawych w這sach mo瞠 nie wyj嗆 fajnie. Bardzo rudo po prostu.

Ja u篡wa豉m Casting 513 i od pocz徠ku mia leciutki rudy po造sk w bardzo mocnym s這鎍u. A po wielu myciach to ju nawet mocnego s這鎍a nie potrzebowa, aby uchodzi za rudawy.
Dok豉dnie
513 te robi豉m i mam wra瞠nie 瞠 by taki w豉郾ie rudo-czerwonawy.
Poza tym wg mnie casting mozno niszczy w這sy
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-31, 12:34   #4241
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
mysle czy nie wziac 7/ z inebrya. Wystarczy na 3 razy, a w palecie ma bardzo ladna ta 7
Cytat:
Inebrya na pewno jest dobra, wi璚 tu nie ma si co zastanawia.
Ja i moje w這sy potwierdzamy jako嗆 Inebryi. Zero suszku, oryginalny oxy pachnie czym przyjemnym, czego jeszcze nie zidentyfikowa豉m, a kolor mam pancerny.
Teraz robi豉m sam odrost bez przeci庵ania dla od鈍ie瞠nia koloru i nic si nie r騜ni. Zupe軟ie nic.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Wysz這 Ci to 鈍ietnie! Twoje w這sy wygl康aj na mega g瘰te i zdrowe!!!. Mog豉by wrzuci jeszcze raz tego linka do "instrukcji" prooosz chyba si tak ciachn za jaki czas, mam podobn d逝go嗆 w這s闚
Dzi瘯i Zdrowe s (teraz tylko musz je ujarzmi jako嗆, bo kr鏒sze w這ski lataj dooko豉 g這wy), ale g瘰te to w 瘸dnym wypadku. Zw豉szcza teraz jak mi wypadaj mocniej

A link podaj (we sobie dodaj do zak豉dek w ko鎍u ). Tutaj s wszystkie metody:

http://feyeselftrim.livejournal.com/

A ja ci窸am dok豉dnie t:

http://feyeselftrim.livejournal.com/1827.html#cutid1

Je郵i masz takiej d逝go軼i jak ja w這sy, to skombinuj sobie kogo do pomocy przy drugim kroku (kucyk 軼i庵ni皻y z ty逝 prosto w d馧 i podci皻e najd逝窺ze co wystaje na prosto). Ja si nam璚zy豉m, bo nie wiedzia豉m czy 軼i庵am prosto czy jednak po skosie troch idzie, a ci璚ie nad ramieniem tez wygodne nie by這

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Matko, dziewczyny. Czytam was i nie wierz, 瞠 ja jestem jedn z "normalniejszych". Ja mam na sk豉dzie tylko 1/4 tubki Inebryi 5/0 + oxy. Z farb...

Bo jak zapytacie o maski i od篡wki do w這s闚, kosmetyki kolorowe (mam cienie do oczu, 瞠lowy eyeliner i co-tam jeszcze czego wcale nie u篡wam, bo mi si nie chce), azjatyckie kremy BB, kremiki do g瑿y i inne tego typu to mam, hm...
Eeee.... Du穎

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-31 o 12:35
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 12:38   #4242
goldika
Zakorzenienie

mcromance sorki ze tu pisze, pedzel pofrunal do Ciebie

jadlyscie ciasto marchewkowe? kusi mnoe zeby zrobic ale nid wiem. zy to smaczne

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 12:56   #4243
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Na wszystkich zdj璚iach kt鏎e wkleja豉sz wygl康a bj z這to jak dla mnie. Mo瞠 po prostu nadal nie mo瞠sz si przyzwyczai do ciep造ch kolor闚?
A powiedz czy malujesz si teraz jako inaczej? Bo zauwazy豉m po sobie 瞠 niekt鏎e kolory przesta造 mi teraz pasowa przy jasniejszych w這sach i szukam inspiracji Do br您u pasowa這 niemal wszystko
Ja tam si nie malowa豉m przy br您ie i teraz tez unikam, ale jak wr鏂 do pracy to b璠. Ja musz si sobie podoba bez makija簑 w danym kolorze w這s闚, wtedy uznam go za idealny.

Cytat:

No ale na moje zielone to ta 6 by豉 by ok

Cytat:

Ciasto marchewkowe Ja uwielbiam tez muffinki marchewkowe! Pycha! Nawet m鎩 synek co nie lubi marchewki, muffiny poch豉nia, szczeg鏊nie z lukrem

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 13:02   #4244
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Jad豉m, mi nie smakuje ale spr鏏owa zawsze warto.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ja i moje w這sy potwierdzamy jako嗆 Inebryi. Zero suszku, oryginalny oxy pachnie czym przyjemnym, czego jeszcze nie zidentyfikowa豉m, a kolor mam pancerny.
Teraz robi豉m sam odrost bez przeci庵ania dla od鈍ie瞠nia koloru i nic si nie r騜ni. Zupe軟ie nic.

Dzi瘯i Zdrowe s (teraz tylko musz je ujarzmi jako嗆, bo kr鏒sze w這ski lataj dooko豉 g這wy), ale g瘰te to w 瘸dnym wypadku. Zw豉szcza teraz jak mi wypadaj mocniej

A link podaj (we sobie dodaj do zak豉dek w ko鎍u ). Tutaj s wszystkie metody:

http://feyeselftrim.livejournal.com/

A ja ci窸am dok豉dnie t:

http://feyeselftrim.livejournal.com/1827.html#cutid1

Je郵i masz takiej d逝go軼i jak ja w這sy, to skombinuj sobie kogo do pomocy przy drugim kroku (kucyk 軼i庵ni皻y z ty逝 prosto w d馧 i podci皻e najd逝窺ze co wystaje na prosto). Ja si nam璚zy豉m, bo nie wiedzia豉m czy 軼i庵am prosto czy jednak po skosie troch idzie, a ci璚ie nad ramieniem tez wygodne nie by這

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Matko, dziewczyny. Czytam was i nie wierz, 瞠 ja jestem jedn z "normalniejszych". Ja mam na sk豉dzie tylko 1/4 tubki Inebryi 5/0 + oxy. Z farb...

Bo jak zapytacie o maski i od篡wki do w這s闚, kosmetyki kolorowe (mam cienie do oczu, 瞠lowy eyeliner i co-tam jeszcze czego wcale nie u篡wam, bo mi si nie chce), azjatyckie kremy BB, kremiki do g瑿y i inne tego typu to mam, hm...
Eeee.... Du穎
Dzi瘯uj Ci bardzo za linka i oznajmiam uroczy軼ie 瞠 doda豉m do zak豉dek
Zrobi jeszcze raz garniera za jaki tydzie a potem zam闚i chyba inebrye 11/0
Cytat:
Ja tam si nie malowa豉m przy br您ie i teraz tez unikam, ale jak wr鏂 do pracy to b璠. Ja musz si sobie podoba bez makija簑 w danym kolorze w這s闚, wtedy uznam go za idealny.
O qrcz ... u mnie to chyba niemo磧iwe Chocia brwi i podk豉d...
Przy br您ie wszelkie ostre kolory typu amarant wygl康a造 豉dnie na powiekach, a przy blondzie jako tak ... "tanio" i tandetnie Chyba mi teraz zostaje czarna krecha i tusz
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-10-31, 13:43   #4245
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Spoko loko, niewa積e gdzie piszesz, bo co za r騜nica?
Obstawiamy ile zajmie poczcie dostarczenie przesy貫k do ciebie i do mnie?

A ciasto marchewkowe jad豉m jak brat przyni鏀 troch od dziewczyny, potem wyd瑿i豉m na nie przepis od niej i robi豉m ju 2 razy. Super jest, szczeg鏊nie jak uda ci si trafi s這dk, 鈔edniej wielko軼i marchew

Swoj drog, teraz mam ciasto czekoladowe w piecyku

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Nie ma za co, jak trzeba b璠zie to b璠 podrzuca za ka盥ym razem
Ja zwyczajnie praktycznie wszystko dodaj do zak豉dek i mam ich zastraszaj帷 ilo嗆. Szczeg鏊nie dram, kt鏎e chce obejrze/obejrza豉m - jakie 90-kilka

Ale serio, we kogo do pomocy przy obcinaniu, to nie nadenerwujesz si jak ja.

Czas edycji: 2013-10-31 o 13:50
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 13:47   #4246
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
no c騜... u mnie na sk豉dzie jest : Oyster 6/11, garnier colorshine 7.0 (4szt!!! ), palette N5, syoss rozja郾iacz, Garnier 110, Cece 6.1, rozja郾iacz Joanna Platinum i z 5 butelek oxy co ma豉 ta kolekcja, chyba kupi t Inebry

Dok豉dnie
Moim w這som Casting nie szkodzi, ale ka盥y kolor wychodzi rudawo

Jako przesta豉m w to wierzy, 瞠 w farbach (sklepowych) ciep造 ton na drugim miejscu (czyli np. X.X6) ust瘼uje pierwsze雟twa ch這dnemu. Na pude趾u owszem, ale na prawdziwych w這sach nie za bardzo.

Co do mojej kolekcji farbiarskiej to jest skromna. P馧 tubki Toucha 7/0, 3/4 tubki niebieskiego mixa i jakie reszty oksydantu 1,9%. Ale na razie nie wiem co dokupi, bo wszystko zale篡 od tego, na jaki kolor sp逝cze mi si to co mam na g這wie.

Cytat:

Lubi ciasto marchewkowe Cho pewnie s r騜ne przepisy. Ja jadam czasem takie robione na piernik (z du膨 ilo軼i przypraw). Pycha.

Cytat:
No ale na moje zielone to ta 6 by豉 by ok
Na ten zielony fragment mo瞠 i OK, ale co z reszt... Tylko ta teoretyzuj, bo p鏦i nie sprawdzisz to si nie przekonamy, co mo瞠 z tego wyj嗆.

Cytat:
Przy br您ie wszelkie ostre kolory typu amarant wygl康a造 豉dnie na powiekach, a przy blondzie jako tak ... "tanio" i tandetnie Chyba mi teraz zostaje czarna krecha i tusz
Ja musz mie wytuszowane rz瘰y Poza tym lubi si malowa (lubi sam proces, nie tylko efekt).

Fakt, 瞠 wiele kolor闚 (i w makija簑 i w ubraniu) przy br您ie "ujdzie", a przy blondzie nie za bardzo.
Stary 2013-10-31, 13:52   #4247
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Lubi ciasto marchewkowe Cho pewnie s r騜ne przepisy. Ja jadam czasem takie robione na piernik (z du膨 ilo軼i przypraw). Pycha.
Dok豉dnie takie ja sama robi. Z przypraw do piernika i dodatkowo dodaj troch kakao, wtedy kolor jest intensywniejszy

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 14:16   #4248
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:

Dok豉dnie

zgadzam si z moich zdrowych i b造szcz帷ych zrobi matowe siano
Stary 2013-10-31, 14:20   #4249
goldika
Zakorzenienie

mi tez Casting zrobil masakre z klakow.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 14:35   #4250
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Jad豉m, mi nie smakuje ale spr鏏owa zawsze warto.

Ja w blondzie malowa豉m tylko czarn kresk na g鏎ze i mocno podkre郵a豉m czarnym tuszem rz瘰y, ale te na g鏎ze. Do tego zawsze jaki b造szcz帷y z這tawy, be穎wy lub z這to be穎wy cie do powiek.
Przy br您ie to nie pasowa這.

Cytat:
Moim w這som Casting nie szkodzi, ale ka盥y kolor wychodzi rudawo

Jako przesta豉m w to wierzy, 瞠 w farbach (sklepowych) ciep造 ton na drugim miejscu (czyli np. X.X6) ust瘼uje pierwsze雟twa ch這dnemu. Na pude趾u owszem, ale na prawdziwych w這sach nie za bardzo.

Co do mojej kolekcji farbiarskiej to jest skromna. P馧 tubki Toucha 7/0, 3/4 tubki niebieskiego mixa i jakie reszty oksydantu 1,9%. Ale na razie nie wiem co dokupi, bo wszystko zale篡 od tego, na jaki kolor sp逝cze mi si to co mam na g這wie.

Na ten zielony fragment mo瞠 i OK, ale co z reszt... Tylko ta teoretyzuj, bo p鏦i nie sprawdzisz to si nie przekonamy, co mo瞠 z tego wyj嗆.

Ja musz mie wytuszowane rz瘰y Poza tym lubi si malowa (lubi sam proces, nie tylko efekt).

Fakt, 瞠 wiele kolor闚 (i w makija簑 i w ubraniu) przy br您ie "ujdzie", a przy blondzie nie za bardzo.
Ja ju jestem gotowa po這篡 wszystko aby tylko co wysz這 豉dnego.

Cytat:
Dok豉dnie takie ja sama robi. Z przypraw do piernika i dodatkowo dodaj troch kakao, wtedy kolor jest intensywniejszy
Ja zawsze marchewkowe robi z przypraw do piernika lub z samym cynamonem. Mniam.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
[/B]
zgadzam si z moich zdrowych i b造szcz帷ych zrobi matowe siano
Cytat:
mi tez Casting zrobil masakre z klakow.
Na Castingi ju nie patrz...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Ale przypa. To nie by Loreal. Tak by豉m napalona na ten kolor, 瞠 sprawdzi豉m go w drugim rossie i... To nie by Preference tylko Schwarzkopf pianka Lodowe cappuccino Pi瘯ny kolor ale kurka nie by這 go w pr鏏niku. No i pianka...
o znalaz豉m fot po: http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...-up10395-7.htm
http://www.perfectmousse.schwarzkopf...appuccino.html

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-31 o 14:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 14:45   #4251
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Ale przypa. To nie by Loreal. Tak by豉m napalona na ten kolor, 瞠 sprawdzi豉m go w drugim rossie i... To nie by Preference tylko Schwarzkopf pianka Lodowe cappuccino Pi瘯ny kolor ale kurka nie by這 go w pr鏏niku. No i pianka...
Hm. Z samym cynamonem jeszcze nie robi豉m. Chyba wiem jakie ciasto b璠zie kolejne.
W豉snien wyj窸am moje czekoladowe z piekarnika. 豉dnie uros這. W wulkan LOL Normalnie na 鈔odku si taki czub zrobi, nie wiem czemu

A ten kolorek z pude趾a mi si nie podoba Za szary jak na m鎩 gust, zdecydowanie za mocno grafik z retuszem polecia

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 14:48   #4252
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hm. Z samym cynamonem jeszcze nie robi豉m. Chyba wiem jakie ciasto b璠zie kolejne.
W豉snien wyj窸am moje czekoladowe z piekarnika. 豉dnie uros這. W wulkan LOL Normalnie na 鈔odku si taki czub zrobi, nie wiem czemu

A ten kolorek z pude趾a mi si nie podoba Za szary jak na m鎩 gust, zdecydowanie za mocno grafik z retuszem polecia
Jak ci si nie podoba? Dla mnie normalnie Uwielbiam takie ch這dne.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 15:16   #4253
goldika
Zakorzenienie

mi sie chlodne podobaja brazy takie juz mocno ciemne albo jasniutkie chlodne blondy. A poziom 6 w chlodzie dla mnie jest taki nijaki sam kolor spoko ale w polaczeniu z twarza jest taki szary, nijaki.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-31, 15:23   #4254
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Mnie si te podoba. Mam tylko wra瞠nie, 瞠 grafik za bardzo poszala, bo 鈍iat這 odbija si w 100 miejscach. Na prawdziwych w這sach blask by豚y tylko w kilku miejscach i by這by pi瘯nie

Zaintrygowa豉 mnie dzi tymi farbami marki Rossmann. Ciekawe kto je produkuje dla Rossmanna.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-31 o 15:41
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-10-31, 15:58   #4255
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Ja w blondzie malowa豉m tylko czarn kresk na g鏎ze i mocno podkre郵a豉m czarnym tuszem rz瘰y, ale te na g鏎ze. Do tego zawsze jaki b造szcz帷y z這tawy, be穎wy lub z這to be穎wy cie do powiek.
Przy br您ie to nie pasowa這.

Ja ju jestem gotowa po這篡 wszystko aby tylko co wysz這 豉dnego.

Na Castingi ju nie patrz...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

kachula, chcesz kupi ten kolor?
Stary 2013-10-31, 17:02   #4256
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Powt鏎z
" zdecydowanie za mocno grafik z retuszem polecia " Dla mnie na pude趾u wyszed zwyczajnie szary, a nie blond popielaty

Cytat:
mi sie chlodne podobaja brazy takie juz mocno ciemne albo jasniutkie chlodne blondy. A poziom 6 w chlodzie dla mnie jest taki nijaki sam kolor spoko ale w polaczeniu z twarza jest taki szary, nijaki.
Cytat:
Mnie si te podoba. Mam tylko wra瞠nie, 瞠 grafik za bardzo poszala, bo 鈍iat這 odbija si w 100 miejscach. Na prawdziwych w這sach blask by豚y tylko w kilku miejscach i by這by pi瘯nie

Zaintrygowa豉 mnie dzi tymi farbami marki Rossmann. Ciekawe kto je produkuje dla Rossmanna.
Zgadzam si

Czas edycji: 2013-10-31 o 17:03
mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 17:23   #4257
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
To czuj si obra穎na Nosi豉m ch這dne 6

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
kachula, chcesz kupi ten kolor?
My郵 intensywnie. Na kompie moich rodzic闚 jest pi瘯nie ch這dno i ciep這. Idealnie na ombre od g鏎y

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-31 o 17:25
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 17:42   #4258
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
To czuj si obra穎na Nosi豉m ch這dne 6

My郵 intensywnie. Na kompie moich rodzic闚 jest pi瘯nie ch這dno i ciep這. Idealnie na ombre od g鏎y
Na moim lapku to wygl康a jak czysta szaro嗆. Zero ciep貫go odcienia

mcromance jest offline  
Stary 2013-10-31, 17:55   #4259
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Na moim lapku to wygl康a jak czysta szaro嗆. Zero ciep貫go odcienia
Na moim jest 豉dny ch這dny stonowany delikatnym ciep造m, na kompie rodzic闚 teraz patrz na pi瘯ny ch這dno ciep造 (wi璚ej ciep貫go). Na 篡wo by w豉郾ie idealny te.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-10-31, 17:59   #4260
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Na moim jest 豉dny ch這dny stonowany delikatnym ciep造m, na kompie rodzic闚 teraz patrz na pi瘯ny ch這dno ciep造 (wi璚ej ciep貫go). Na 篡wo by w豉郾ie idealny te.
No to ju wiem, czemu tobie si podoba kolor, a mi za nic

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.