Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 146 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-04, 10:22   #4351
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Kochana doczytaj dalej. MorganLeFay nawet tej farby chyba nie u篡je, bo w 鈔odku jest rozja郾iacz Niby ma pr鏏owa na pasemku sam farb z oxy, ale nie wiadomo czy co z tego wyjdzie.
Czyta豉m, czyta豉m. Jestem na bie膨co
Stary 2013-11-04, 10:32   #4352
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
A jak ju jeste鄉y przy "muskaniu" w這s闚 ja郾iejszym kolorem, to podobaj mi si operacje (nie wszystkie) na g這wie Jessici Biel. Fajny pomys dla osoby, kt鏎ej znudzi si ju ciemny kolor, ale z drugiej strony wie, 瞠 najlepiej wygl康a i najbardziej kocha ciemny
To z ostatniego zdj璚ia mi si podoba, 2 pierwsze foty - niekoniecznie

Cytat:
Czyta豉m, czyta豉m. Jestem na bie膨co
A ju my郵a豉m, 瞠 gdzie utkn窸a i jeszcze do tego nie dotar豉
Ja jak czyta豉m, co MorganLeFay napisa豉 o tej farbie po kolei, to my郵a豉m, 瞠 posikam si ze 鄉iechu
A jej tekst: "posz豉m po pomidory i wysz豉m z Palette e20" przebija nawet moje "sama zrobi t zasran k徙iel rozja郾iaj帷"

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 11:11   #4353
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Dob鏎 koloru "w豉軼iwego" oraz "rozja郾iaj帷ego", ich proporcje, miejsce aplikacji etc. to ju kwestia gustu (albo przypadku ) ale sam pomys na chwilow zmian, kt鏎a nie masakruje wszystkich w這s闚 i pozwala na szybki powr鏒 do tego, co by這 wcze郾iej, my郵, 瞠 dobry.

Natomiast jak wrzuci豉m w Google'a zapytanie, aby znale潭 zdj璚ia J. Biel, to te same w這sy u這穎ne (czyli "z czerwonego dywanu") tak aby wyeksponowa te rozja郾iane partie wygl康aj 豉dnie, natomiast na zdj璚iach "Jessica wysiada z samolotu" albo "Jessica po joggingu", ju du穎 gorzej

Chyba na co dzie 豉twiej ogarn望 r闚ne ombre (=wszystkie w這sy rozja郾iane w d馧), ni takie "pasemkowo-ombrowe". Cho te pasemka wygl康aj naturalniej.

Cytat:
Ja jak czyta豉m, co MorganLeFay napisa豉 o tej farbie po kolei, to my郵a豉m, 瞠 posikam si ze 鄉iechu
A jej tekst: "posz豉m po pomidory i wysz豉m z Palette e20" przebija nawet moje "sama zrobi t zasran k徙iel rozja郾iaj帷"
Czyta豉m w徠ek codziennie wi璚 upaja豉m si na bie膨co
Stary 2013-11-04, 11:11   #4354
Figlak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 136

Wrzucam zdj璚ie w 鈣wietle dziennym Zobacze jeszcze za jaki tydzie, po kilku myciach jak kolor b璠zie wygl康a.
Ale z farby jestem zadowolona, w這sy mi璚iutkie i b造szcz帷e. Nic nie szczypa這, nie 鄉ierdzia豉.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy2.jpg (180,1 KB, 21 za豉dowa)

Edytowane przez Figlak
Czas edycji: 2013-11-04 o 11:12
Figlak jest offline  
Stary 2013-11-04, 11:26   #4355
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dob鏎 koloru "w豉軼iwego" oraz "rozja郾iaj帷ego", ich proporcje, miejsce aplikacji etc. to ju kwestia gustu (albo przypadku ) ale sam pomys na chwilow zmian, kt鏎a nie masakruje wszystkich w這s闚 i pozwala na szybki powr鏒 do tego, co by這 wcze郾iej, my郵, 瞠 dobry.

Natomiast jak wrzuci豉m w Google'a zapytanie, aby znale潭 zdj璚ia J. Biel, to te same w這sy u這穎ne (czyli "z czerwonego dywanu") tak aby wyeksponowa te rozja郾iane partie wygl康aj 豉dnie, natomiast na zdj璚iach "Jessica wysiada z samolotu" albo "Jessica po joggingu", ju du穎 gorzej

Chyba na co dzie 豉twiej ogarn望 r闚ne ombre (=wszystkie w這sy rozja郾iane w d馧), ni takie "pasemkowo-ombrowe". Cho te pasemka wygl康aj naturalniej.

Czyta豉m w徠ek codziennie wi璚 upaja豉m si na bie膨co
C騜, wszystko wygl康a 豉dniej od stylisty, kt鏎y wie co robi.

A w ombre-baleja簑 mi w豉郾ie najbardziej podoba si ten efekt pasemek / roz鈍ietlenia ca這軼i. Nie lubi zbyt mocnego rozja郾ienia i kontrastu
Dla mnie to jest idealne dobranie kolor闚:

l.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...7ce6cba56b.jpg

Takie co bym chcia豉 mie na swoich w這sach, ale wiem, 瞠 moja fryzjerka nie da rady /nie b璠zie jej si chcia這.../, a nie p鎩d do nikogo innego w ciemno, 瞠by wywali 100 z za farbowanie

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka wiadomo嗆
Wrzucam zdj璚ie w 鈣wietle dziennym Zobacze jeszcze za jaki tydzie, po kilku myciach jak kolor b璠zie wygl康a.
Ale z farby jestem zadowolona, w這sy mi璚iutkie i b造szcz帷e. Nic nie szczypa這, nie 鄉ierdzia豉.
No teraz widz te bordo wyra幡ie. Ale i tak jest lepiej ni by這.
Tylko tak si zastanawiam, co mia豉 za kolory wcze郾iej na g這wie po kolei, 瞠 da這 ci taki efekt

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-04 o 11:29
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 11:30   #4356
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Dziewczyny, przypadkiem trafi豉m na jaki w這sowy fanpage na facebooku i wpad豉m w zachwyt

Za陰cznik 5465955 Za陰cznik 5465956 Za陰cznik 5465957 Za陰cznik 5465958

A tutaj te kolory s boskie, mimo 瞠 zupe軟ie nienaturalne

Za陰cznik 5465960
Tak sobie my郵 瞠 jak jeszcze raz waln farb rozja郾iaj帷 to b璠 mie identyczny kolor, taki ciep造 w豉郾ie
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A mia豉 nie szale jak ja
Apropo E20... Na w徠ku blondowym to tym rozja郾ia造 sobie odrosty z br您u...
No przeciez nie szalej Pisa豉m 瞠 nie u篡j tej farby, ale mo磧iwe 瞠 zrobi test pasemkowy, bez proszku. Wiesz spieszy這 mi si (no bo na szybko wlecia豉m do sklepu , po pomidory ) i wzi窸am ta farb, spojrza豉m na pude趾o, patrze farba, oxy plus co鈣am wi璚 pomy郵a豉m 瞠 to pewnie od篡wka po farbowaniu, jak w garnierach
Ale wiesz co, niedawno pisa豉 o kolorze w這s闚 i makija簑... i jestem w szoku bo coraz lepiej si czuj jak patrz rano w lustro w tych ja郾iejszych kud豉ch a nie s康zi豉m 瞠 to mo磧iwe nawet si zastanawiam czy wog鏊e jeszcze rozja郾ia.... Nawet moje pojedyncze siwki si nie rzucaj w oczy przy tym kolorze
Cytat:

No w豉郾ie co z t Twoj zasran k徙iel? Widz 瞠 zmieni豉 plan na ombre?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-04, 11:36   #4357
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Tak sobie my郵 瞠 jak jeszcze raz waln farb rozja郾iaj帷 to b璠 mie identyczny kolor, taki ciep造 w豉郾ie

No przeciez nie szalej Pisa豉m 瞠 nie u篡j tej farby, ale mo磧iwe 瞠 zrobi test pasemkowy, bez proszku. Wiesz spieszy這 mi si (no bo na szybko wlecia豉m do sklepu , po pomidory ) i wzi窸am ta farb, spojrza豉m na pude趾o, patrze farba, oxy plus co鈣am wi璚 pomy郵a豉m 瞠 to pewnie od篡wka po farbowaniu, jak w garnierach
Ale wiesz co, niedawno pisa豉 o kolorze w這s闚 i makija簑... i jestem w szoku bo coraz lepiej si czuj jak patrz rano w lustro w tych ja郾iejszych kud豉ch a nie s康zi豉m 瞠 to mo磧iwe nawet si zastanawiam czy wog鏊e jeszcze rozja郾ia.... Nawet moje pojedyncze siwki si nie rzucaj w oczy przy tym kolorze

No w豉郾ie co z t Twoj zasran k徙iel? Widz 瞠 zmieni豉 plan na ombre?
Moja ewentualna k徙iel gdzie w okolicach ko鎍a grudnia/pocz徠ek stycznia dopiero.
A odno郾ie tego konkretnego ombre:

http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...7ce6cba56b.jpg

To takie co bym chcia豉, ale nie ma mi kto zrobi (w rozs康nej cenie). Gdybym by豉 w stanie sama sobie ten efekt uzyska, to bym si nie zastanawia豉 nad k徙iel, tylko robi豉 ombre a odrost ju np. poziomem 6.
Ale to zbyt skomplikowane do robienia samemu, a 瘸dnej kole瘸nki nie mam pod r瘯 w moim mie軼ie Wi璚 mo磧iw opcj dla mnie jest ta k徙iel, bo to jeszcze mo瞠 dam rad nie zepsu (za bardzo)

Czas edycji: 2013-11-04 o 11:38
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 11:55   #4358
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Takie co bym chcia豉 mie na swoich w這sach, ale wiem, 瞠 moja fryzjerka nie da rady /nie b璠zie jej si chcia這.../, a nie p鎩d do nikogo innego w ciemno, 瞠by wywali 100 z za farbowanie
U mojej fryzjerki taki zabieg to koszt ~240-300 PLN (w zale積o軼i od d逝go軼i w這s闚). Na szcz窷cie mi nie jest 豉dnie w r騜nokolorowych w這sach, musz mie jeden kolor i to zdecydowany. Inaczej moja twarz jest "rozmazana".

Aczkolwiek gdybym chcia豉 diametralnie zmieni kolor, a w這sy mia豉bym zniszczone, to pewnie bym si zdecydowa豉 na co takiego na tzw. "okres przej軼iowy".
Stary 2013-11-04, 12:01   #4359
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
U mojej fryzjerki taki zabieg to koszt ~240-300 PLN (w zale積o軼i od d逝go軼i w這s闚). Na szcz窷cie mi nie jest 豉dnie w r騜nokolorowych w這sach, musz mie jeden kolor i to zdecydowany. Inaczej moja twarz jest "rozmazana".

Aczkolwiek gdybym chcia豉 diametralnie zmieni kolor, a w這sy mia豉bym zniszczone, to pewnie bym si zdecydowa豉 na co takiego na tzw. "okres przej軼iowy".
Niestety moje w這sy, si璕aj帷e obecnie 這patek, wed逝g fryzjer闚 s "d逝gie". Dlatego te ceny za cokolwiek na moich w這sach s kosmiczne...

Takie ombre z baleja瞠m jest genialne, je郵i nie chce si rozja郾ia od razu ca這軼i. Z reszt to ty to napisa豉.
Ja sama nigdy nie mia豉m czego takiego, wi璚 chcia豉bym spr鏏owa. Ale na pewno nie za cen >100 z kiedy efekt mo瞠 by za mocny od oczekiwanego...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 12:31   #4360
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Ja sama nigdy nie mia豉m czego takiego, wi璚 chcia豉bym spr鏏owa. Ale na pewno nie za cen >100 z kiedy efekt mo瞠 by za mocny od oczekiwanego...
Zawsze mo積a samemu pokombinowa
Tylko tak po trochu, subtelnie Kroczek po kroczku.

Ombre to te rewelacyjne rozwi您anie, jak kto farbowa w這sy na bardzo jasny blond, a teraz chce wr鏂i do natury, natomiast boi si, 瞠 platyna z豉pie na czarno, rudo, niebiesko, b璠zie si 幢e spiera, a w這sy s w tragicznym stanie i lepiej ich nie rusza.

Nie do ko鎍a podoba mi si efekt ze zdj璚ia (za du穎 kontrast), natomiast na pewno jest to dobre rozwi您anie jak kto nie chce ju katowa w這s闚 a musi/chce wygl康a jak zadbana kobieta (na pewno wygl康a to lepiej ni klasyczny 15 odrost).

Reasumuj帷, moda na ombre ma swoje plusy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bedfb09feaf528b9c155a16a474b215a.jpg (104,4 KB, 17 za豉dowa)
Stary 2013-11-04, 12:48   #4361
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Zawsze mo積a samemu pokombinowa
Tylko tak po trochu, subtelnie Kroczek po kroczku.

Ombre to te rewelacyjne rozwi您anie, jak kto farbowa w這sy na bardzo jasny blond, a teraz chce wr鏂i do natury, natomiast boi si, 瞠 platyna z豉pie na czarno, rudo, niebiesko, b璠zie si 幢e spiera, a w這sy s w tragicznym stanie i lepiej ich nie rusza.

Nie do ko鎍a podoba mi si efekt ze zdj璚ia (za du穎 kontrast), natomiast na pewno jest to dobre rozwi您anie jak kto nie chce ju katowa w這s闚 a musi/chce wygl康a jak zadbana kobieta (na pewno wygl康a to lepiej ni klasyczny 15 odrost).

Reasumuj帷, moda na ombre ma swoje plusy.
Ja wiem jak technik jest robione to ombre co mi si podoba, nawet filmik instrukta穎wy znalaz豉m na YouTube. Niestety tego sama sobie z ty逝 g這wy nie machn, bo prz鏚 to jeszcze od biedy bym da豉 rad.

Zgadzam si, 瞠 efekt na "twoim" zdj璚iu jest 豉dny, ale kontrast mi璠zy g鏎 i do貫m te o wiele, wiele za du篡 jak dla mnie

Mi si podoba tylko efekt kolorystyczny i r騜nica w poziomach na tym jednym zdj璚iu, kt鏎e wkleja豉m ju kilka razy (a kt鏎e, na moje nieszcz窷cie, pokaza豉 mi Kachula ).

Czas edycji: 2013-11-04 o 12:49
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 13:42   #4362
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
(...) ale kontrast mi璠zy g鏎 i do貫m te o wiele, wiele za du篡 jak dla mnie
Bo to wygl康a na ombre na okres przej軼iowy przy pozbywaniu si platyny i jednoczesny powr鏒 do natury. S康z, 瞠 specjalnie kto by sobie a takie r騜nicy nie zafundowa. Cho co ja tam wiem
Stary 2013-11-04, 14:14   #4363
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Bo to wygl康a na ombre na okres przej軼iowy przy pozbywaniu si platyny i jednoczesny powr鏒 do natury. S康z, 瞠 specjalnie kto by sobie a takie r騜nicy nie zafundowa. Cho co ja tam wiem
No 瞠by si nie zdziwi豉, co "modnisie bez rozumku" potrafi zrobi, brrr... A ciarki przechodz

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 14:52   #4364
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
No 瞠by si nie zdziwi豉, co "modnisie bez rozumku" potrafi zrobi, brrr... A ciarki przechodz
Tu akurat perfekcyjna robota i w這sy wygl康aj帷e na zdrowe oraz zadbane, wi璚 nawet je郵i nie jest to stan przej軼iowy a finalny efekt to... "co kto lubi". Ale wiem co potrafi zrobi modnisie
Stary 2013-11-04, 15:50   #4365
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Hej lasencje! Wpadam dzi po farb dla mamy do Super Pharm i co? I wysz豉m te z farb dla siebie No ale jak nie wyj嗆 gdy komu mach這 si i zrobi przecen zamiast 30% na ok 70% Kupi豉m do tego zrobienia ombre Loreal Preference ciemny blond za 9z!!! Normalnie sza.
Mamie b璠 robi te Loreal ale Excelence (zaszala豉 kobieta). Obie zdecydowa造鄉y o篡wi w這sy na zim fioletem Wybra豉m jej kolorek 4,16: http://www.chempro.com.au/WebRoot/St.../07C0/4.16.jpg
I zmieszamy z numerem 4: http://www.verzorgmarket.nl/contents...%20%209.50.jpg
Chcemy mie br您 z nut fioletu i chyba b璠zie pi瘯nie. Widzia豉m foty po samej tej 4: http://farm5.staticflickr.com/4012/4...b8b2707e29.jpg Idealny br您

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-04 o 15:51
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-04, 15:56   #4366
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Cytat:
Hej lasencje! Wpadam dzi po farb dla mamy do Super Pharm i co? I wysz豉m te z farb dla siebie No ale jak nie wyj嗆 gdy komu mach這 si i zrobi przecen zamiast 30% na ok 70% Kupi豉m do tego zrobienia ombre Loreal Preference ciemny blond za 9z!!! Normalnie sza.
Mamie b璠 robi te Loreal ale Excelence (zaszala豉 kobieta). Obie zdecydowa造鄉y o篡wi w這sy na zim fioletem Wybra豉m jej kolorek 4,16: http://www.chempro.com.au/WebRoot/St.../07C0/4.16.jpg
Chcemy mie br您 z nut fioletu i chyba b璠zie pi瘯nie. Widzia豉m foty po samej tej 4: http://farm5.staticflickr.com/4012/4...b8b2707e29.jpg Idealny br您
Kachula, to j czekam na fotki twojej mamy, bo od kilku dni chodzi za mn br您 mieni帷y sie na fioletowo, ale ma這 mam odwagi. Mo瞠 jak zobacze efekt u twojej mamy, to ja tez si zdecyduj
A w og鏊e, to co sie sta這, 瞠 twoja mama chce tak ciemno? Mia豉 chyba poziom 5?
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-04, 16:02   #4367
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula, to j czekam na fotki twojej mamy, bo od kilku dni chodzi za mn br您 mieni帷y sie na fioletowo, ale ma這 mam odwagi. Mo瞠 jak zobacze efekt u twojej mamy, to ja tez si zdecyduj
To nie mama tylko firma uzna豉, i ciemny br您 to numer 4. Poza tym na pr鏏niku poziom 5 by tak jasny ( http://www.lipres.com/images/Urun/th...stane48068.jpg ), 瞠 pomy郵a豉m o tych jej bia造ch siwkach i wzi窸am 4. No i ona i tak po tej Inebryi ma ciemno br您owo czarnawe
A i fotki po weekendzie

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-04 o 16:04
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-04, 16:13   #4368
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Kachula skad az taka promocja na farby??!!

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
To nie mama tylko firma uzna豉, i ciemny br您 to numer 4. Poza tym na pr鏏niku poziom 5 by tak jasny ( http://www.lipres.com/images/Urun/th...stane48068.jpg ), 瞠 pomy郵a豉m o tych jej bia造ch siwkach i wzi窸am 4. No i ona i tak po tej Inebryi ma ciemno br您owo czarnawe
A i fotki po weekendzie
mi dokladnie ta 5 wyszla kiedys prawie czarno!
no ale z mojego marudzenia juz wiecie, ze mi wiekszosc farb lapie duuuuzo ciemniej niz powinny. Ciekawe skad sie to bierze

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-04, 16:26   #4369
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Cytat:
A i fotki po weekendzie
Ja nie mog Promocje i pomidory skutkuj kupnem farb, zmian marki i po膨danego odcienia

To ja te czekam na fotki, bo tylko ciekawa jestem efektu
Sama fioletu sobie nie r帳n (chyba), bo na razie 豉zi za mn k徙iel rozja郾iaj帷a (kt鏎 jeszcze dam rade sama zrobi) kontra 豉godne ombre/baleja w stylu Guy'a Tang (kt鏎ego sobie sama nie zrobi ).

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

mi dokladnie ta 5 wyszla kiedys prawie czarno!
no ale z mojego marudzenia juz wiecie, ze mi wiekszosc farb lapie duuuuzo ciemniej niz powinny. Ciekawe skad sie to bierze
Pech, albo taka budowa w這sa?

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 16:49   #4370
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Okaza這 si, 瞠 pude趾o jako ostatnie mia這 star szat graficzn. Reszta (te nowe) by造 po 22z Wzi窸am bo nie mog豉m sobie odm闚i Poza tym lepiej dro窺z farb cudowa ni tanim niewiadomym czym.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-04, 16:54   #4371
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Okaza這 si, 瞠 pude趾o jako ostatnie mia這 star szat graficzn. Reszta (te nowe) by造 po 22z Wzi窸am bo nie mog豉m sobie odm闚i Poza tym lepiej dro窺z farb cudowa ni tanim niewiadomym czym.
Jak to ja m闚i "trafi這 si 郵epej kurze ziarno"

Mam nadziej, 瞠 tym razem NA PEWNO wyjdzie jak chcesz i 瞠by ta ziele w ko鎍u przesta豉 ci wy豉zi.
Kiedy planujesz swoje cudowanie? Te w weekend razem z mamusi?

A ja w豉郾ie dosta豉m potwierdzenie, 瞠 dosta豉m si na studia podyplomowe na UW i w tym lub przysz造m tygodniu b璠 si musia豉 do Wa-wy chyba pofatygowa. Eh... PKP ju mnie wprawia w zachwyt wspomnieniami dojazd闚...

Czas edycji: 2013-11-04 o 16:55
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 17:00   #4372
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nie mog Promocje i pomidory skutkuj kupnem farb, zmian marki i po膨danego odcienia

To ja te czekam na fotki, bo tylko ciekawa jestem efektu
Sama fioletu sobie nie r帳n (chyba), bo na razie 豉zi za mn k徙iel rozja郾iaj帷a (kt鏎 jeszcze dam rade sama zrobi) kontra 豉godne ombre/baleja w stylu Guy'a Tang (kt鏎ego sobie sama nie zrobi ).

Pech, albo taka budowa w這sa?
O ja zawsze chcia豉m sobie fiolet na 貫pek strzeli jak mia豉m ciemne w這sy i nigdy nie by豉m na tyle odwa積a. Moja mama zawsze jaki burgund mia豉 i by boski!! Ech... http://ckallday.files.wordpress.com/...9/img_0765.jpg

A czy my鄉y przypadkiem rok temu na taki fiolet nie chorowa造? Co mi si wydaje, 瞠 o fiolecie wkleja豉m foty. Chyba Metaxa co wtedy t瘰kni豉 do takiego, albo ja ju stara i dobrze nie pami皻am

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Jak to ja m闚i "trafi這 si 郵epej kurze ziarno"

Mam nadziej, 瞠 tym razem NA PEWNO wyjdzie jak chcesz i 瞠by ta ziele w ko鎍u przesta豉 ci wy豉zi.
Kiedy planujesz swoje cudowanie? Te w weekend razem z mamusi?

A ja w豉郾ie dosta豉m potwierdzenie, 瞠 dosta豉m si na studia podyplomowe na UW i w tym lub przysz造m tygodniu b璠 si musia豉 do Wa-wy chyba pofatygowa. Eh... PKP ju mnie wprawia w zachwyt wspomnieniami dojazd闚...
O to b璠ziesz mia豉 dost瘼 do wi瘯szej ilo軼i kusz帷ych farbami drogerii Jak trzeba b璠zie podjad i w przerwie miedzy zaj璚iami ci w這sy pacne na to ombre

Ja cudowa my郵... ju? Nie no nie ju ale jutro lub w 鈔od.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-04, 17:04   #4373
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
O ja zawsze chcia豉m sobie fiolet na 貫pek strzeli jak mia豉m ciemne w這sy i nigdy nie by豉m na tyle odwa積a. Moja mama zawsze jaki burgund mia豉 i by boski!! Ech... http://ckallday.files.wordpress.com/...9/img_0765.jpg

A czy my鄉y przypadkiem rok temu na taki fiolet nie chorowa造? Co mi si wydaje, 瞠 o fiolecie wkleja豉m foty. Chyba Metaxa co wtedy t瘰kni豉 do takiego, albo ja ju stara i dobrze nie pami皻am
Wiesz co, nie mam poj璚ia. Mog豉 mi kilka miesi璚y temu wkleja efekt po Matrixie SoColor 5AV (albo 5A ), bo ja sama taki odcie potem bra豉m i faktycznie lekko fioletowawo wychodzi, ale finalnie by czarno-br您owy i wysusza. Wi璚 po nim przerzuci豉m si na Inebryj w odcieniu 5/0. A teraz chc nie wiadomo co, bo si gubi w moich "chcieniach"

A burgundy mi si bardzo podobaj na ciemnych w這sach, tylko we p騧niej wybij t czerwonaw po鈍iat

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 17:05   #4374
Figlak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 136

Cytat:

No teraz widz te bordo wyra幡ie. Ale i tak jest lepiej ni by這.
Tylko tak si zastanawiam, co mia豉 za kolory wcze郾iej na g這wie po kolei, 瞠 da這 ci taki efekt
Po kolei to mia豉m matrix sync kt鏎y z poziomu 6 i z niego by豉m najbardziej zadowolona bo wychodzi identycznie jak m鎩 naturalny, potem nadal matrix sync ale poziom 5, tutaj wysz這 bardzo ciemno, ale nadal by豉m zadowolona bo kolor si zmywa i po kilku myciach by這 super. No i tutaj spr鏏owa豉m tego nieszcz瘰cnego color&soin wydaje mi si 瞠 kolor
6N czyli ciemny blond, po tym wysz豉 tragedia w豉郾ie. Dalej pr鏏owa豉m to zakry matrixem so color 6 ale nie pami皻am literki, na pewno co zimnego by這. No i ostatnio zrobi豉m t 5 LeCher
Figlak jest offline  
Stary 2013-11-04, 17:05   #4375
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Cytat:
Moja mama zawsze jaki burgund mia豉 i by boski!! Ech... http://ckallday.files.wordpress.com/...9/img_0765.jpg
cudowny kolorek taki w豉郾ie za mn chodzi.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-04, 17:44   #4376
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
O to b璠ziesz mia豉 dost瘼 do wi瘯szej ilo軼i kusz帷ych farbami drogerii Jak trzeba b璠zie podjad i w przerwie miedzy zaj璚iami ci w這sy pacne na to ombre

Ja cudowa my郵... ju? Nie no nie ju ale jutro lub w 鈔od.
Zaj璚ia si zaczn od stycznia dopiero, a 瞠 to podyplom闚ka to w systemie zaocznym b璠zie. Czyli co kt鏎y weekend zjazd.
Teraz b璠 musia豉 pewnie jecha podpisa umow i wzi望 jaki 鈍istek, 瞠 mnie przyj瘭i, 瞠by dosta dofinansowanie z PUP-u.

I we z tymi drogeriami. ja nie mam kasy, 瞠by po nich lata. No i ju si nalata豉m po Z這tych Tarasach w ci庵u 3 lat jak doje盥瘸豉m codziennie na studia dzienne. W ko鎍u jako trzeba by這 zabija czas czekaj帷 na op騧nione PKP

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka wiadomo嗆
Po kolei to mia豉m matrix sync kt鏎y z poziomu 6 i z niego by豉m najbardziej zadowolona bo wychodzi identycznie jak m鎩 naturalny, potem nadal matrix sync ale poziom 5, tutaj wysz這 bardzo ciemno, ale nadal by豉m zadowolona bo kolor si zmywa i po kilku myciach by這 super. No i tutaj spr鏏owa豉m tego nieszcz瘰cnego color&soin wydaje mi si 瞠 kolor
6N czyli ciemny blond, po tym wysz豉 tragedia w豉郾ie. Dalej pr鏏owa豉m to zakry matrixem so color 6 ale nie pami皻am literki, na pewno co zimnego by這. No i ostatnio zrobi豉m t 5 LeCher
Czyli teoretycznie nie mia豉 nic, z czego mog這by wyj嗆 to czerwono-bordowe co.... Dziwne, bardzo dziwne

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 18:05   #4377
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zaj璚ia si zaczn od stycznia dopiero, a 瞠 to podyplom闚ka to w systemie zaocznym b璠zie. Czyli co kt鏎y weekend zjazd.
Teraz b璠 musia豉 pewnie jecha podpisa umow i wzi望 jaki 鈍istek, 瞠 mnie przyj瘭i, 瞠by dosta dofinansowanie z PUP-u.

I we z tymi drogeriami. ja nie mam kasy, 瞠by po nich lata. No i ju si nalata豉m po Z這tych Tarasach w ci庵u 3 lat jak doje盥瘸豉m codziennie na studia dzienne. W ko鎍u jako trzeba by這 zabija czas czekaj帷 na op騧nione PKP
Nie obra si ale z這te tarasy to jaka pora磬a, chyba w豉郾ie tylko dla przyjezdnych (maj gdzie pochodzi w czasie czekania na poci庵, dok豉dnie jak pisa豉) lub dla gimbus闚 lubi帷ych si lansowa. By豉m raz, za豉ma豉m sie cenami, potem lud幟i i na koniec p豉tnym parkingiem.
Chyba by豉m tam zaraz po otwarciu. Nie dla mnie to.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-04, 18:10   #4378
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie obra si ale z這te tarasy to jaka pora磬a, chyba w豉郾ie tylko dla przyjezdnych (maj gdzie pochodzi w czasie czekania na poci庵, dok豉dnie jak pisa豉) lub dla gimbus闚 lubi帷ych si lansowa. By豉m raz, za豉ma豉m sie cenami, potem lud幟i i na koniec p豉tnym parkingiem.
Chyba by豉m tam zaraz po otwarciu. Nie dla mnie to.
A o co mam si obra瘸? Czy瘺ym gdzie wyrazi豉 zachwyta dla tego tworu z kosmicznymi cenami?

Ja zwiedzi豉m wzd逝 i wszerz ZT, ale to nie znaczy, 瞠 co tam kupi豉m poza jakim sokiem/batonikiem w Carrefourze, Detektywem w Empiku i cieniem do oczu dla mamu鄂i w Inglocie

Niestety ZT to jedyne co jest na tyle blisko dworca i o tyle ciekawsze ni peron, 瞠 chcia這 si tam le潭.
No i toaleta w ZT darmowa i w o wiele lepszym standardzie ni te dworcowe

Czas edycji: 2013-11-04 o 18:12
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-04, 18:15   #4379
Kachula82
Zakorzenienie

Toalety Ale kurde to prawda...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-04, 18:19   #4380
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Toalety Ale kurde to prawda...
Ano, taka prawda
Nawet jak koledzy ze mn zostawali, 瞠by p騧niej zrobi przypa przy "瞠gnaniu" mnie, to pierwsze do odwiedzenia by造 toalety

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.