Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-07, 09:48   #4531
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
znam to z autopsji
Palette wszystko pokryje

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:08   #4532
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mata i krytykujta! Na pewno us造sz co nieco

Jedno ju wiem i w ko鎍u m鎩 t瘼y m霩g to przyj掖: poziom 6 (prawdziwy) ciemny blond, czyli m鎩 naturalny jest najlepszy. Why ja by豉 taka g逝pia!
mnie si tam podoba
Stary 2013-11-07, 10:15   #4533
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
mnie si tam podoba
Mi te.

Dziewczyny jestem po nocy z Syoss-em z tym fluidem i w這sy mi瘯kie tak, 瞠 wow!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:34   #4534
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Ja mam takie w這sy i nic nie pomaga aby to uklepa. Stercz wsz璠zie i wygl康a to jak popalone w這sy. Strasznie.
No to mnie pocieszy豉 Chyba b璠 musia豉 te kud造 takie zaakceptowa w takim razie
Tylko kurde, po wyj軼iu od fryzjerki one s ogarni皻e do kolejnego mycia w這s闚... Wi璚 nie wiem o co kaman

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:38   #4535
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Kachula piekny masz ten kolor przy oknie!

a mnie kuso moja inebrya ale nawet odrostu jeszcze nie mam po ostatnim farbowaniu.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kachula kusisz tym fluidem kurde on teraz 12zl kosztuje? reszta z tej serii ma slabe opinie ale fluid moze byc ciekawy.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:44   #4536
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny jestem po nocy z Syoss-em z tym fluidem i w這sy mi瘯kie tak, 瞠 wow!
To milusio, 瞠 si sprawdzi. Ciekawe, czy on rzeczywi軼ie co odbudowuje, czy tylko 豉dnie maskuje.

Ja z kolei mam po tej od篡wce z L'Oreala te fajne w這sy. Specjalnie jedwabiu nie k豉d豉m na ko鎍e, a i tak s milusie po ca貫j nocy. W dotyku przypominaj p璠zel do pudru z Ecotoolsa
Ale te w這ski nadal troch stercz i w這sy nie b造szcz przez to tak jak kiedy przyklapi w這sy do g這wy
W ka盥ym razie ta od篡wka w przeciwie雟twie do r騜owego Gliss Kura jeszcze nie spowodowa豉 mi elektryzowania w這s闚 po pierwszym u篡ciu, wi璚 b璠 j dalej u篡wa

goldika, we na wstrzymanie z Inebry, skoro odrostu nie ma jeszcze

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 10:46
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:54   #4537
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
No to mnie pocieszy豉 Chyba b璠 musia豉 te kud造 takie zaakceptowa w takim razie
Tylko kurde, po wyj軼iu od fryzjerki one s ogarni皻e do kolejnego mycia w這s闚... Wi璚 nie wiem o co kaman
Moja zawsze co mi wsmarowywa豉... Pewnie to oto chodzi.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula piekny masz ten kolor przy oknie!

a mnie kuso moja inebrya ale nawet odrostu jeszcze nie mam po ostatnim farbowaniu.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Kachula kusisz tym fluidem kurde on teraz 12zl kosztuje? reszta z tej serii ma slabe opinie ale fluid moze byc ciekawy.
Dzi瘯i. A fluid ma 3 zastosowania wi璚 warto.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:59   #4538
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Moja zawsze co mi wsmarowywa豉... Pewnie to oto chodzi.
Moja te niby co tam mi wsmaruje, ale kurde nie wiem co to... Jaka "od篡wka bez sp逝kiwania", czy jako tak.
Nawet si zastanawia豉m, czy u mnie to nie wina suszarki Tylko suszarki nie ma szans zmieni p鏦i si nie spali, bo moja mamunia by mnie zakatrupi豉 - za du穎 rzeczy si po domu wala ju

Czas edycji: 2013-11-07 o 11:01
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 11:14   #4539
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Tak u mnie wygl康a ca豉 d逝go嗆 w這s闚, od skalpu po ko鎍e:
http://1.bp.blogspot.com/-QacBsif3AO...0/IMG_4982.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-kBIk3WNl8a...0/DSCN8229.jpg
Niestety sam jedwab radzi sobie do嗆 kiepsko z tym i to tylko na 1 dzie.
Mia豉m dok豉dnie tak po palette
Fram jest offline  
Stary 2013-11-07, 11:44   #4540
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Ja mam tak od zawsze A jak zacz窸am na ciemniejszy kolor farbowa, to to jest niestety jeszcze bardziej widoczne
Jedynie przy kr鏒szych, pocieniowanych ca這軼iowo w這sach tego nie wida.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 11:51   #4541
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Rumpleteazer za szybko usun窸a! Ja nie widzia豉m
Prosz tu pami皻a, 瞠 niekt鏎zy chodz do pracy i wracaja p騧no, a te chc si za豉pac na fotki
Oj, to starocie by造, nieaktualne. Obiecuj, 瞠 jak kiedy wklej stan bie膨cy to zostawi na d逝瞠j

Cytat:
Sorki, 瞠 kilka ostatnich dni g堯wnie podczytywa豉m, a nic nie pisa豉m. Czyta豉m na bie膨co, ale weny do pisania mi brak這. M鎩 synek mia tydzie temu kolejny atak i jakos tak mnie to pod豉ma這. Teraz si juz pozbiera豉m, wi璚 obiecuje si poprawi

Cytat:
Poczekam na czwarty, wtedy pojad i nie ma zmi逝j si. Wtedy musz mu zrobi badanie m霩gu w 郾ie i tomo. Oraz w陰czyc sta造 lek, bo ja nie mam zamiaru ca造 czas si stresowac czekaj帷 na kolejny atak
Cytat:
Ja pierdykam... lekarze wsz璠zie s tacy sami.... Do 3 razy to sobie z doros造m mo積a czeka, ale dziecko ma delikatniejszy organizm przecie. Ja nie wiem, na co oni licz... Walcz kochana i nie daj im si sp豉wi kolejnym razem, bo to ju zakrawa na fars...

M鎩 brat mia z 8 lat temu jeden atak (nie dziecko, mia w闚czas ponad 20 lat). Jeden jedyny, na szcz窷cie. W szpitalu od razu zrobili mu rezonanse i 100 innych bada Kto inny z mojej rodziny zemdla, ale mia takie dziwne drgawki przed omdleniem. Te zrobili pe軟e badania

Weronisiu, a nie mo瞠sz gdzie indziej uderzy? Mo瞠 wiele zale篡 od plac闚ki?
Stary 2013-11-07, 11:52   #4542
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no ja po palette to zawsze tafla niesamowita

Cytat:
Moja te niby co tam mi wsmaruje, ale kurde nie wiem co to... Jaka "od篡wka bez sp逝kiwania", czy jako tak.
Nawet si zastanawia豉m, czy u mnie to nie wina suszarki Tylko suszarki nie ma szans zmieni p鏦i si nie spali, bo moja mamunia by mnie zakatrupi豉 - za du穎 rzeczy si po domu wala ju
Moja kiedy sie wyda豉 i powiedzia豉 瞠 to jedwab do stylizacji (nie taki do wcierania w ko鎍e). Kupi豉m wtedy to samo comia豉 czyli Joann styling jedwab czy co takiego. Czasem najpierw mia豉m psikane lotionem do stylizacji (jakby lakier w p造nie nanoszony atomizerem), wtedy bra豉 szczotk, wyg豉dza豉 na prosto suszark i ten jedwab. W這sy tafla do pierwszego mycia w豉郾ie

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-07 o 11:54
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 12:08   #4543
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
M鎩 brat mia z 8 lat temu jeden atak (nie dziecko, mia w闚czas ponad 20 lat). Jeden jedyny, na szcz窷cie. W szpitalu od razu zrobili mu rezonanse i 100 innych bada Kto inny z mojej rodziny zemdla, ale mia takie dziwne drgawki przed omdleniem. Te zrobili pe軟e badania

Weronisiu, a nie mo瞠sz gdzie indziej uderzy? Mo瞠 wiele zale篡 od plac闚ki?
Eh... To wszystko zale篡 czy trafisz na lekarzy z powo豉nia, czy na takich kt鏎zy maj olewczy stosunek do pracy.

Ja dam z innej beczki, ale moja mama ma這 nie sko鎍zy豉 z ca趾owitym parali瞠m przez spychologi lekarzy... Mia豉 problemy z praw nog, potem z praw r瘯, nie mog豉 dobrze chodzi i musia豉 i嗆 ze mn pod rami, bo wtedy czu豉 si stabilnie.
Wszyscy lekarze zlecali badania na nog i odcinek l璠德iowy w p騧niejszym czasie, ignoruj帷 to 瞠 r瘯a te zaczyna niedomaga. Po 2 latach 豉瞠nia po lekarzach, pa雟twowych i prywatnych, po wydaniu ma貫j fortunki na wizyty trafi豉 przypadkiem do jednego ogarni皻ego neurologa, kt鏎y rzadko do naszego miasta przyje盥瘸. Wys逝cha co mia豉 do powiedzenia, uwzgl璠ni wszystkie objawy i da skierowanie na rezonans wy窺zych partii kr璕os逝pa.
Okaza這 si, ze mama mia豉 豉godnego torbielaka rosn帷ego wewn徠rz rdzenia kr璕owego na odcinku szyjnym i on uciska na nerwy ruchowe i dlatego noga, a potem r瘯a nie domaga造.
W ostatniej chwili trafi豉 na operacj do syna prof. Radka w υdzi a sam prof. asystowa bo operacja bardzo powa積a. Niestety chirurg musia wyci望 jej kawa貫k jednego nerwu, bo ju uleg martwicy
Po operacji rok rehabilitacji w o鈔odkach i wspomagaj帷o w domu i mamunia ju chodzi normalnie, ale z praw r瘯 nadal ma lekkie problemy, bo chwyt nie jest tak stabilny jak kiedy, a po du篡m wysi趾u r瘯a jej si trz瘰ie i czasem lekko puchnie.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Moja kiedy sie wyda豉 i powiedzia豉 瞠 to jedwab do stylizacji (nie taki do wcierania w ko鎍e). Kupi豉m wtedy to samo comia豉 czyli Joann styling jedwab czy co takiego. Czasem najpierw mia豉m psikane lotionem do stylizacji (jakby lakier w p造nie nanoszony atomizerem), wtedy bra豉 szczotk, wyg豉dza豉 na prosto suszark i ten jedwab. W這sy tafla do pierwszego mycia w豉郾ie
Eh... Nie幢e... Moja to bierze co w stylu od篡wki bez sp逝kiwania, ale zawsze zapominam zapyta co to dok豉dnie jest.
Mo瞠 kolejnym razem jak u niej b璠 to nie zapomn

Albo zabior si do tego od dupy strony i zaczn szuka po internecie

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 12:09   #4544
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
no ja po palette to zawsze tafla niesamowita
Przez jaki tydzie te mia豉m tafl
A zniszczenia wychodzi造 po tygodniu - dw鏂h.
Fram jest offline  
Stary 2013-11-07, 13:22   #4545
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Eh... To wszystko zale篡 czy trafisz na lekarzy z powo豉nia, czy na takich kt鏎zy maj olewczy stosunek do pracy.

Ja dam z innej beczki, ale moja mama ma這 nie sko鎍zy豉 z ca趾owitym parali瞠m przez spychologi lekarzy... (...)

Z kolei czasem zdarza si, 瞠 lekarze s zbyt gorliwi i znajduj choroby, kt鏎ych nie ma

-------------
A co do w這s闚 po farbowaniu, to ja w豉郾ie po nim miewam odstaj帷e w這ski. Dopiero po 2-3 myciach uspokajaj si. Teraz ju wiem, 瞠 wynika to z tego, 瞠 w niekt鏎ych farbach i wielu od篡wkach "po farbowaniu" pojawiaj si proteiny, kt鏎e powoduj u mnie odstawanie w這sk闚

Najgorszy specyfik jaki mia豉m, to ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/56347_250.jpg Krem wyg豉dzaj帷y Po jego u篡ciu odstaje mi ca豉 masa w這s闚 Z 10 razy wi璚ej, ni gdybym go nie u篡豉. Obecnie u篡wam go jako kremu do golenia W tej roli sprawdza si znakomicie.

S這wia雟kie w這sy maj tendencj do lekkiego kr璚enia si. St康 w wilgotnym 鈔odowisku, nawet zdrowe w這sy, potrafi si nieco powykr璚a, cho na co dzie uchodz za proste

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-07 o 13:23
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-07, 13:22   #4546
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Dok豉dnie, bo do tych wszystkich farb wal jakie silikony i inne specyfiki kt鏎e maj za zadanie zamaskowac faktyczny stan w這sa

Obcie豉m w這sy - ca貫 4 cm
Mia豉m dzi na wiza nie wchodzi bo wczoraj caly dzie o farbowaniu my郵a豉m Na szcz窷cie na my郵eniu si sko鎍zy這
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-07, 13:44   #4547
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Z kolei czasem zdarza si, 瞠 lekarze s zbyt gorliwi i znajduj choroby, kt鏎ych nie ma
Ano. Ale chyba lepszy nadgorliwy, bo przynajmniej zleci wi璚ej bada ni potrzeba. A ten olewczy zignoruje i nie da na podstawowe

Na szcz窷cie od operacji min窸o ju ponad 8 lat i mog to ju wspomina bez problemu. Ale jak mia豉m 17 lat, matur za pasem, 14-letniego brata brata w gimnazjum i mam z tak diagnoz to by這 ci篹ko. Ale musia豉m si trzyma w gar軼i dla M這dego, bo jakbym ja si za豉ma豉 to dzieciak ju zupe軟ie - on jest bardziej wra磧iwy emocjonalnie i uczuciowy, cho jako facet si nie przyzna.

No, to teraz ju dziewuszki wiecie, czemu jak id z mam na zakupy to wracamy wygl康aj帷 jak pan i jego niewolnik Nie chc jej dawa za du穎 rzeczy, 瞠by nie przeci捫a豉 r瘯i.

Cytat:
A co do w這s闚 po farbowaniu, to ja w豉郾ie po nim miewam odstaj帷e w這ski. Dopiero po 2-3 myciach uspokajaj si. Teraz ju wiem, 瞠 wynika to z tego, 瞠 w niekt鏎ych farbach i wielu od篡wkach "po farbowaniu" pojawiaj si proteiny, kt鏎e powoduj u mnie odstawanie w這sk闚

Najgorszy specyfik jaki mia豉m, to ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/56347_250.jpg Krem wyg豉dzaj帷y Po jego u篡ciu odstaje mi ca豉 masa w這s闚 Z 10 razy wi璚ej, ni gdybym go nie u篡豉. Obecnie u篡wam go jako kremu do golenia W tej roli sprawdza si znakomicie.

S這wia雟kie w這sy maj tendencj do lekkiego kr璚enia si. St康 w wilgotnym 鈔odowisku, nawet zdrowe w這sy, potrafi si nieco powykr璚a, cho na co dzie uchodz za proste
TO mnie zabi這 Ale ja mam tak samo, paskudne od篡wki s逝膨 jako "pianka" do golenia moich paszek i kopyt

Ja po farbowaniu Inebry mam tak 豉dne i g豉dkie w這sy jak po 瘸dnej innej farbie. Ale w這ski odstaj jak zawsze, tylko nie po wyj軼iu prosto od fryzjerki. Musz w ko鎍u wyczai co ona mi k豉dzie na w這sy przed suszeniem
Ja ju si zastanawiam, czy to nie wina suszarki (ona ma profesjonaln - wiadomo) lub wody, bo ja w mie軼ie mam wod z kanalizacji, a ona na wsi z w豉dnej studni z pomp.

Dzi瘯uj, od dzi TO b璠zie moja wym闚ka na bad hair day - czyli ca造 czas

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Obcie豉m w這sy - ca貫 4 cm
Mia豉m dzi na wiza nie wchodzi bo wczoraj caly dzie o farbowaniu my郵a豉m Na szcz窷cie na my郵eniu si sko鎍zy這
Jak obcina豉? Fooooootki pliiiis

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 13:58   #4548
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Eh... Nie幢e... Moja to bierze co w stylu od篡wki bez sp逝kiwania, ale zawsze zapominam zapyta co to dok豉dnie jest.
Mo瞠 kolejnym razem jak u niej b璠 to nie zapomn

Albo zabior si do tego od dupy strony i zaczn szuka po internecie
Moja tez psika豉 ale ja si dopatrzy豉m i by to lakier czy 瞠l w sprayu. Co takiego do stylizowania (napisane tak by這 i uzna豉m, 瞠 lakier lub 瞠l bo s takie).

Cytat:
To mi Palette bardzo s逝篡. W這sy super.

Cytat:
Dok豉dnie, bo do tych wszystkich farb wal jakie silikony i inne specyfiki kt鏎e maj za zadanie zamaskowac faktyczny stan w這sa

Obcie豉m w這sy - ca貫 4 cm
4cm! Poka poka! Ja nie mam serca ale by si przyda這.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 14:06   #4549
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Moja tez psika豉 ale ja si dopatrzy豉m i by to lakier czy 瞠l w sprayu. Co takiego do stylizowania (napisane tak by這 i uzna豉m, 瞠 lakier lub 瞠l bo s takie).

4cm! Poka poka! Ja nie mam serca ale by si przyda這.
Moja to co a'la krem ma, bo wyciska troszk z buteleczki (tylko ma tak zupe軟ie bia陰, bez napis闚 瘸dnych), rozsmarowuje w d這niach i tak przegarnia w這sy.

Ja ci mog w這sy podci望
We wtorek b璠 prawdopodobnie jecha do Wa-wy odebra umow na podyplom闚k. Jak ja ogarn ten dojazd na wydzia to nie wiem Znowu b璠 pod Centralnym szuka w豉軼iwego przystanku z p馧 godziny

Czas edycji: 2013-11-07 o 14:07
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 14:06   #4550
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Hmmm dzi to b璠zie problem ze zdj璚iami, bo jestem w pracy, a po id na randk no same rozumiecie - nie wiadomo jak si potoczy wi璚 nie wiem czy odpale dzi jeszcze aparat i kompa
MCROMANCE obcinalam wedlug powszechnie znanego tutorialu "mamo obetnij mi w這sy"
Na razie na prosto, ale zamierzam je jeszcze skr鏂i za jakis miesi帷 i chyba zrobi p馧okr庵這.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-07, 14:11   #4551
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
[COLOR="Silver"]Ano. Ale chyba lepszy nadgorliwy, bo przynajmniej zleci wi璚ej bada ni potrzeba. A ten olewczy zignoruje i nie da na podstawowe
Pan i jego niewolnik

Chodzi這 mi o nadgorliwo嗆, kt鏎a szkodzi pacjentowi. Lekarz zdiagnozuje chorob, kt鏎ej nie ma. A nast瘼nie przepisze lekarstwa, kt鏎e choremu by pomog造, a zdrowemu mog zaszkodzi. Mia豉m taki przypadek w rodzinie. Lekarz przepisa ko雟k dawk cynku, kt鏎a pomaga organizmom nie potrafi帷ym wydala miedzi, ale strasznie szkodzi osobom zdrowym. I nie by這 tu wcale problemu "bo firma farmaceutyczna wysy豉 na wycieczk" i lekarz wciska lekarstwa Na recepcie nie by這 nazwy producenta, tylko ile ma by tabletek i ile mg cynku w pojedynczej. Chwa豉 Bogu, 瞠 mnie co tkn窸o i kaza豉m przej嗆 si do innego lekarza A zrobi豉m to dlatego, 瞠 wyczyta豉m w internecie (nie na jakim forum oczywi軼ie, tylko w pdf-ach z uczelni medycznych), i na podstawie bada, kt鏎e mia豉 pani dr, mog豉 tak zdiagnozowa t chorob, jak Ty by pokas豉豉, a ja bym powiedzia豉 "na 100% gru幢ica".

A! W sumie 2x uratowa豉m cz這nka rodziny przed leczeniem si na chorob, kt鏎ej nie mieli. Ale to mo瞠 pogadamy w jakim w徠ku medycznym Bo nas dziewczyny zaraz wywal za te offtopy

Cytat:
TO mnie zabi這 Ale ja mam tak samo, paskudne od篡wki s逝膨 jako "pianka" do golenia moich paszek i kopyt
Ja pierwszy raz spotka豉m a tak z造 specyfik Ale musz przyzna, 瞠 do golenia jest doskona造. Nawil瘸 sk鏎. Mo瞠 b璠 go kupowa w tym celu

A co do s這wia雟kich w這s闚 Taka jest prawda
Stary 2013-11-07, 14:12   #4552
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

mcromance nie wpad豉m na to, 瞠by pod pachy uzywa od篡wki do w這s闚 Ja bym si ba豉, 瞠 te w這sy si zrobia jeszcze mocniejsze

Pyta豉 ile mia tych atak闚. No najpierw by造 dwa w odst瘼ie tygodniowym, po czym wyl康owa w szpitalu. Teraz min窸o jakie 3 tygodnie i by kolejny atak.

Klinika na pewno jest dobra, bo przyje盥瘸ja do niej dzieci nawet z bardzo daleka. To jest specjalistyczna klinika dla dzieci. Raczej s造n z szukania dziury w calym, ni w ignorowaniu czegokolwiek. Sama zreszta si o tym przekona豉m 3 lata temu, bo m鎩 synek jest wcze郾iakiem i wyladowa w豉snie tam najpierw na intensywnej terapii, a p騧niej na wccze郾iakach. trzymali go miesi帷 czasu szukaj帷 dziury w ca造m. A on by ca趾owicie zdrowy. W軼ieka豉m si strasznie, bo chcia豉m wr鏂i do domu, a nie szuka problem闚 tam gdzie ich nie ma.
Obieca豉m sobie wtedy, 瞠 ju nigdy tam nie p鎩d.
No ale po tych atakach pojechalam w豉郾ie tam, bo wiedzia豉m, 瞠 tylko tam dobrze go zbadaj. No a tu takie zdziwienie, bo jako tak odpu軼ili.
Zobaczymy jak b璠zie nast瘼nym razem.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-07, 14:24   #4553
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm dzi to b璠zie problem ze zdj璚iami, bo jestem w pracy, a po id na randk no same rozumiecie - nie wiadomo jak si potoczy wi璚 nie wiem czy odpale dzi jeszcze aparat i kompa
MCROMANCE obcinalam wedlug powszechnie znanego tutorialu "mamo obetnij mi w這sy"
Na razie na prosto, ale zamierzam je jeszcze skr鏂i za jakis miesi帷 i chyba zrobi p馧okr庵這.
Ze 鄉iechu oplu豉m ekran (sama 郵ina na szcz窷cie ) i si jeszcze usmarka豉m na dodatek

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Pan i jego niewolnik

Chodzi這 mi o nadgorliwo嗆, kt鏎a szkodzi pacjentowi. Lekarz zdiagnozuje chorob, kt鏎ej nie ma. A nast瘼nie przepisze lekarstwa, kt鏎e choremu by pomog造, a zdrowemu mog zaszkodzi. Mia豉m taki przypadek w rodzinie. Lekarz przepisa ko雟k dawk cynku, kt鏎a pomaga organizmom nie potrafi帷ym wydala miedzi, ale strasznie szkodzi osobom zdrowym. I nie by這 tu wcale problemu "bo firma farmaceutyczna wysy豉 na wycieczk" i lekarz wciska lekarstwa Na recepcie nie by這 nazwy producenta, tylko ile ma by tabletek i ile mg cynku w pojedynczej. Chwa豉 Bogu, 瞠 mnie co tkn窸o i kaza豉m przej嗆 si do innego lekarza A zrobi豉m to dlatego, 瞠 wyczyta豉m w internecie (nie na jakim forum oczywi軼ie, tylko w pdf-ach z uczelni medycznych), i na podstawie bada, kt鏎e mia豉 pani dr, mog豉 tak zdiagnozowa t chorob, jak Ty by pokas豉豉, a ja bym powiedzia豉 "na 100% gru幢ica".

A! W sumie 2x uratowa豉m cz這nka rodziny przed leczeniem si na chorob, kt鏎ej nie mieli. Ale to mo瞠 pogadamy w jakim w徠ku medycznym Bo nas dziewczyny zaraz wywal za te offtopy
Chwali ci si
Na szcz窷cie ja i moja rodzinka rzadko jeste鄉y u lekarza, wi璚 nie mam kogo ratowa
A za offtopy nas nie zabij, bo jakby鄉y mia造 gada tylko o farbach i odcieniach, farbowaniach itp. to posty by si pojawia造 tylko wtedy, kiedy kt鏎a by si farbowa chcia豉

Cytat:
Ja pierwszy raz spotka豉m a tak z造 specyfik Ale musz przyzna, 瞠 do golenia jest doskona造. Nawil瘸 sk鏎. Mo瞠 b璠 go kupowa w tym celu

A co do s這wia雟kich w這s闚 Taka jest prawda
Ja zazwyczaj do tego celu u篡wam niesprawdzaj帷ego si szamponu do w這s闚. Ale badziewna odzywka tez si czasem trafi, a jak trzeba wykorzysta to trzeba

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
mcromance nie wpad豉m na to, 瞠by pod pachy uzywa od篡wki do w這s闚 Ja bym si ba豉, 瞠 te w這sy si zrobia jeszcze mocniejsze

Pyta豉 ile mia tych atak闚. No najpierw by造 dwa w odst瘼ie tygodniowym, po czym wyl康owa w szpitalu. Teraz min窸o jakie 3 tygodnie i by kolejny atak.

Klinika na pewno jest dobra, bo przyje盥瘸ja do niej dzieci nawet z bardzo daleka. To jest specjalistyczna klinika dla dzieci. Raczej s造n z szukania dziury w calym, ni w ignorowaniu czegokolwiek. Sama zreszta si o tym przekona豉m 3 lata temu, bo m鎩 synek jest wcze郾iakiem i wyladowa w豉snie tam najpierw na intensywnej terapii, a p騧niej na wccze郾iakach. trzymali go miesi帷 czasu szukaj帷 dziury w ca造m. A on by ca趾owicie zdrowy. W軼ieka豉m si strasznie, bo chcia豉m wr鏂i do domu, a nie szuka problem闚 tam gdzie ich nie ma.
Obieca豉m sobie wtedy, 瞠 ju nigdy tam nie p鎩d.
No ale po tych atakach pojechalam w豉郾ie tam, bo wiedzia豉m, 瞠 tylko tam dobrze go zbadaj. No a tu takie zdziwienie, bo jako tak odpu軼ili.
Zobaczymy jak b璠zie nast瘼nym razem.
Moje si mocniejsze nie robi od od篡wki. Tylko od suplement闚 rosn szybciej i tyle.

Kurcze, ja bym dziecku ju po pierwszym ataku zrobi豉 tomografi, bo to nigdy nie wiadomo. Co to za stwierdzenie, 瞠 dzieci czasem tak maj?! Masakra...

Wiesz, w ci庵u 3 lat to du穎 mog這 si zmieni. Wystarczy, 瞠 kadra si zmieni豉 cho troch.

Moja znajoma ma takie do鈍iadczenia teraz z poliklinik dla zwierz徠. Jej kot ostatnio wr鏂i do domu zmasakrowany, z ranami ci皻ymi na ty趾u i udach i w tej poliklinice zbadali i zszyli go "na odwal si". Jak mi opisa豉 jak zszyli rany, to a za g這w si z豉pa豉m, a ona jako studentka ratownictwa te widzia豉 nieprawid這wo軼i.
A m闚i豉, 瞠 z 4 lata wcze郾iej byli tam z psem po potr帷eniu i zupe軟ie inaczej weterynarze si zachowywali.

Czas edycji: 2013-11-07 o 14:27
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 15:07   #4554
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Chwali ci si
Na szcz窷cie ja i moja rodzinka rzadko jeste鄉y u lekarza, wi璚 nie mam kogo ratowa
A za offtopy nas nie zabij, bo jakby鄉y mia造 gada tylko o farbach i odcieniach, farbowaniach itp. to posty by si pojawia造 tylko wtedy, kiedy kt鏎a by si farbowa chcia豉

U mnie na szcz窷cie te rzadko rodzina bywa u lekarza (No ale zdarza si, chocia瘺y medycyna pracy). Na szcz窷cie nikt nie da si leczy na choroby, kt鏎ych nie ma na stanie

A 瞠by nie zapomnie o temacie w徠ku. Mcromance, jak tam Twoje my郵i o rozja郾ianiu?
Stary 2013-11-07, 15:22   #4555
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A 瞠by nie zapomnie o temacie w徠ku. Mcromance, jak tam Twoje my郵i o rozja郾ianiu?
Zastrzel ci !!! Po co mi przypomnia豉? Od rana ani razu nie pomy郵a豉m o rozja郾ianiu Do teraz...
Odpowied: nie wiem

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 15:30   #4556
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Zastrzel ci !!! Po co mi przypomnia豉? Od rana ani razu nie pomy郵a豉m o rozja郾ianiu Do teraz...
Oooo a ja te o tym dzi my郵a豉m czy co nowego wykombinowa豉
Ja aktualnie rozwa瘸m czy robi Garnier 110 kolejny raz, Alfaparf 11.0 czy Koleston
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-07, 15:35   #4557
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Oooo a ja te o tym dzi my郵a豉m czy co nowego wykombinowa豉
Ja aktualnie rozwa瘸m czy robi Garnier 110 kolejny raz, Alfaparf 11.0 czy Koleston
Jak si zdecydujesz i spr鏏ujesz daj zna. Mo瞠 ja te si zaczn zastanawia. Mo瞠

Czas edycji: 2013-11-07 o 15:36
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 16:08   #4558
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
http://img.gawkerassets.com/img/17z0...gif/medium.gif
Stary 2013-11-07, 16:17   #4559
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jak powiesz, 瞠 przepraszasz to pomy郵 nad oszcz璠zeniem ci (do nast瘼nego razu)

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 16:25   #4560
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Jak powiesz, 瞠 przepraszasz to pomy郵 nad oszcz璠zeniem ci (do nast瘼nego razu)
http://media.tumblr.com/tumblr_m6ybmkVc9x1rs645f.gif
http://cdn.thatssotrue.com/2012/3/8/...1331253717.gif

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.