Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-07, 16:31   #4561
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

http://media.tumblr.com/tumblr_ld7x2xQF1Z1qdhdk5.gif
Dobra, przebaczam Chod tutaj, niech ci u軼iskam http://media.tumblr.com/tumblr_mekchljOvD1rrefkj.gif

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 16:40   #4562
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

http://dc490.4shared.com/img/Ycs91IM.../happiness.gif
Stary 2013-11-07, 16:42   #4563
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆

To co teraz rzucamy na tapet?

O... Teraz zauwa篡豉m, 瞠 zmieni豉 awatar. ζdne ko鎍闚ki masz, g瘰te i zbite

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-07 o 16:44
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 19:04   #4564
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

A ja wam powiem, 瞠 mi m鎩 kolor sie coraz bardziej podoba Mixton si mocno wyp逝ka i coraz bardziej wy豉zi rdzawy odcie zmieszany z mahoniem i bardzo mi sie to podoba.
Na dodatek odrosty nawet nie sa widoczne, a po 2 tygodniach zawsze ju musia豉m robi.
Suma sumarum: ciesz si, 瞠 zesz豉m z kolorem z 4 na 5 Teraz b璠 kombinowa czym farbowa, 瞠by o篡wi kolor na d逝go軼i, ale 瞠by sie nie przyciemni這.

Kachula robi豉 ju w這sy twojej mamie? Bo nie pami皻am czy to nie mia這 byc czasem w weekend? Bo wiesz, ja czekam na fotk tego fioletu

By豉m dzi u pediatry z moim synkiem i uprosi豉m skierwanie do neurologa dzieci璚ego, coby go nie ciagac po szpitalu i zaci庵n望 j瞛yka u kogo spoza szpitala.
Termin mamy na koniec listopada, wi璚 trzymajcie kciuki, 瞠by nie mia kolejnego ataku w tym czasie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-07, 19:18   #4565
mcromance
Zakorzenienie

Fajnie, 瞠 ci si kolor podoba Weronisiu. Mo瞠 strzelisz sobie jak捷 fotk uaktualniaj帷, co?

Kachula ma mam robi w weekend, tak planowa豉. Siebie robi豉 wcze郾iej. Ja tez jestem ciekawa fioletku, bo kolor ciekawy.
Ale dla mnie jest tym z zakresu "wygl康a 豉dnie, ale na kim innym"

B璠 trzyma kciuki za twojego synka, oby ju si nie powt鏎zy這 wcale

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 19:32   #4566
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Fajnie, 瞠 ci si kolor podoba Weronisiu. Mo瞠 strzelisz sobie jak捷 fotk uaktualniaj帷, co?
Awatarek zmieni豉m od razu po farbowaniu. Nawet nie zauwa篡豉?
A zdj璚ia robi豉m sobie przedwczoraj, ale niestety nie wida na nich tego efektu, kt鏎y ja widz. Musia豉bym zrobi na dworze, a tam pada
Ale w這sy mam podobne jak w awatarku, mo瞠 bardziej rdzawe, ale prawie identyczne.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-07, 19:34   #4567
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Awatarek zmieni豉m od razu po farbowaniu. Nawet nie zauwa篡豉?
A zdj璚ia robi豉m sobie przedwczoraj, ale niestety nie wida na nich tego efektu, kt鏎y ja widz. Musia豉bym zrobi na dworze, a tam pada
Ale w這sy mam podobne jak w awatarku, mo瞠 bardziej rdzawe, ale prawie identyczne.
Mi chodzi這 o aktualizacje (g堯wnie odrostu) po tych 2 tygodniach od farbowanie Awatarek zauwa篡豉m od razu i chyba nawet skomentowa豉m, 瞠 豉dny jest

To w takim razie b璠 czeka, a u ciebie si pogoda poprawi, bo ciekawa jestem tego "bardziej rdzawego" odcienia

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 20:15   #4568
Weronisia
Zakorzenienie

No dobra, to 瞠by zaspokoic twoj ciekawo軼, to wklej te zdj璚ia, co robi豉m dwa dni temu, a wi璚 ju po kilku myciach i ju z zaznaczaj帷ym sie odrostem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0605a.jpg (49,8 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0608b.jpg (61,2 KB, 20 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-07, 20:42   #4569
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No dobra, to 瞠by zaspokoic twoj ciekawo軼, to wklej te zdj璚ia, co robi豉m dwa dni temu, a wi璚 ju po kilku myciach i ju z zaznaczaj帷ym sie odrostem.
Weeee !!! Specjalnie dla mnie Dzi瘯uj

Rzeczywi軼ie kolor nadal bardzo 豉dny, mo瞠 bardziej czerwonawy na moim lapku, a odrost to wcale nie rzuca si w oczy. Przynajmniej mi

Czas edycji: 2013-11-07 o 20:44
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 21:25   #4570
Weronisia
Zakorzenienie

No on jest czerwonawy, bo farbowa豉m mahoniem przecie Na 篡wo wygl康a rdzawo, z delikatnym po造skiem mahoniowym, a zarazem wida ch這dek. Bardzo wymieszany ten kolor, ale bardzo mi pasuje
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-07, 21:32   #4571
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
A ja wam powiem, 瞠 mi m鎩 kolor sie coraz bardziej podoba Mixton si mocno wyp逝ka i coraz bardziej wy豉zi rdzawy odcie zmieszany z mahoniem i bardzo mi sie to podoba.
Na dodatek odrosty nawet nie sa widoczne, a po 2 tygodniach zawsze ju musia豉m robi.
Suma sumarum: ciesz si, 瞠 zesz豉m z kolorem z 4 na 5 Teraz b璠 kombinowa czym farbowa, 瞠by o篡wi kolor na d逝go軼i, ale 瞠by sie nie przyciemni這.

Kachula robi豉 ju w這sy twojej mamie? Bo nie pami皻am czy to nie mia這 byc czasem w weekend? Bo wiesz, ja czekam na fotk tego fioletu

By豉m dzi u pediatry z moim synkiem i uprosi豉m skierwanie do neurologa dzieci璚ego, coby go nie ciagac po szpitalu i zaci庵n望 j瞛yka u kogo spoza szpitala.
Termin mamy na koniec listopada, wi璚 trzymajcie kciuki, 瞠by nie mia kolejnego ataku w tym czasie.
To super, 瞠 w這ski si podobaj bo w ko鎍u do tego wszystkie d捫ymy aby nam si podoba這 to co mamy na g這wie.

Mam mam robi w ten weekend ale co ona nie bardzo na to przystaje, ale nam闚i j bo siwki 鈍iec bia這軼i a ja przez najbli窺zy czas raczej nie przyjad do nich. Teraz d逝gi weekend, wi璚 warto mnie wykorzysta

A co do synka to trzymam kciuki. My od tygodnia szukamy ortopedy aby zbada nog starszego bo tydzien temu upad a noga okaza這 si, 瞠 ci庵le boli i krzywo j stawia. Terminy na przysz造 rok No uwierzycie, 瞠 nikt nie mo瞠 przyj望 pi璚iolatka z podejrzeniem z豉mania?! Mamy skierowanie ale nawet przy tym musimy czekac na wolny termin! No rzesz k....a!

Cytat:
Elegancja Francja! Ja widz czerwony ch這dny br您. Bo czerwie/maho co jest ale 鈍ieci ch這dno.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 21:36   #4572
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Ja widz czerwony ch這dny br您. Bo czerwie/maho co jest ale 鈍ieci ch這dno.
no dok豉dnie A wszystko zale篡 od 鈍iat豉, bo w 鈍ietle 豉zienkowym wygl康aja jak czarne no ale ja poza 豉zienk widz mahoniowo-br您owe ch這dne, wi璚 jest spoko
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-07, 21:52   #4573
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no dok豉dnie A wszystko zale篡 od 鈍iat豉, bo w 鈍ietle 豉zienkowym wygl康aja jak czarne no ale ja poza 豉zienk widz mahoniowo-br您owe ch這dne, wi璚 jest spoko
A mi si m鎩 podoba jak nie wiem. Jednak przy buzi musz mie co ciemnego ale jasne ko鎍e reszt roz鈍ietlaj. Ombre jest fajne

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 21:58   #4574
Kachula82
Zakorzenienie

Podci窸am sobie w這sy... Moragan mnie zainspirowa豉. Niewiele ale by這 wida r騜nic. Potem okaza這 si, 瞠 m鎩 spos鏏 z gumkami nie by do ko鎍a dobry. Gdy ma si trudno軼i z przeniesieniem w這s闚 przed oczy aby obci望 r闚no nie tnij samemu
Mia豉m takie schody, 瞠 s這 by si zabi. Tragedia. Te sposoby nie s dobre dla lasek z kr鏒szymi w這sami ni do pasa

Powiedzia豉m m篹owi 瞠 ma by "U" i wal maszynk, bo no篡czki t瘼e. Oto co zdzia豉 Jest ok. Kr鏂ej ale U jest
P1060924.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:08   #4575
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No on jest czerwonawy, bo farbowa豉m mahoniem przecie Na 篡wo wygl康a rdzawo, z delikatnym po造skiem mahoniowym, a zarazem wida ch這dek. Bardzo wymieszany ten kolor, ale bardzo mi pasuje
Oj no wiem przecie.
M鎩 laptop chyba zwyczajnie wzmacnia czerwie, a ta "rdzawa rudo嗆" zgin窸a przez to na zdj璚iu.

Cytat:
Podci窸am sobie w這sy... Moragan mnie zainspirowa豉. Niewiele ale by這 wida r騜nic. Potem okaza這 si, 瞠 m鎩 spos鏏 z gumkami nie by do ko鎍a dobry. Gdy ma si trudno軼i z przeniesieniem w這s闚 przed oczy aby obci望 r闚no nie tnij samemu
Mia豉m takie schody, 瞠 s這 by si zabi. Tragedia. Te sposoby nie s dobre dla lasek z kr鏒szymi w這sami ni do pasa

Powiedzia豉m m篹owi 瞠 ma by "U" i wal maszynk, bo no篡czki t瘼e. Oto co zdzia豉 Jest ok. Kr鏂ej ale U jest
Za陰cznik 5472070
奸icznie jest, m捫 ma talent

A z tym podcinaniem w這s闚, to sama widzisz czemu ja tak narzeka豉m po fakcie i teraz radz innym, 瞠 lepiej mie kogo do pomocy.
Do tej pory nie wiem jakim cudem mi to wysz這 w miar prosto i symetrycznie. Chyba tylko dlatego, 瞠 nadawa豉m kszta速, a nie skraca豉m du穎

Dlatego te nie lubi sama obcina z d逝go軼i i boj si samodzielnie farbowa /rozjasnia.

Czas edycji: 2013-11-07 o 22:09
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:09   #4576
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Oj no wiem przecie.
M鎩 laptop chyba zwyczajnie wzmacnia czerwie, a ta "rdzawa rudo嗆" zgin窸a przez to na zdj璚iu.

奸icznie jest, m捫 ma talent

A z tym podcinaniem w這s闚, to sama widzisz czemu ja tak narzeka豉m po fakcie i teraz radz innym, 瞠 lepiej mie kogo do pomocy.
Do tej pory nie wiem jakim cudem mi to wysz這 w miar prosto. Chyba tylko dlatego, 瞠 nadawa豉m kszta速, a nie skraca豉m du穎

Dlatego te nie lubi sama obcina z d逝go軼i i boj si samodzielnie farbowa /rozjasnia.
No ja lubi豉m jak mi podcina i chyba tak ju zostawi. Maszynk idzie mu super.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Jest r闚no tylko kawa貫k w這s闚 odstawa i tak mo瞠 wydawa si nie za bardzo idealnie. Aha i tak wygl康a tafla po Syossie. Od rana jak sp逝ka豉m i raz umy豉m g這w (u nasady) tak si france b造szcz. Pl徠a造 si na wietrze, maca豉m je non stop a po ponownym rozczesaniu znowu tafla Tylko od tego macania troch oklap造, ale ja mam tak zawsze Musz maca gdy s takie g豉dkie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:10   #4577
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 962

kachula Twoje wlosy wygladaja bosko! jakby wcale nie przeszly rozjasniania

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:15   #4578
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No ja lubi豉m jak mi podcina i chyba tak ju zostawi. Maszynk idzie mu super.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Jest r闚no tylko kawa貫k w這s闚 odstawa i tak mo瞠 wydawa si nie za bardzo idealnie. Aha i tak wygl康a tafla po Syossie. Od rana jak sp逝ka豉m i raz umy豉m g這w (u nasady) tak si france b造szcz. Pl徠a造 si na wietrze, maca豉m je non stop a po ponownym rozczesaniu znowu tafla Tylko od tego macania troch oklap造, ale ja mam tak zawsze Musz maca gdy s takie g豉dkie
Dobrze, 瞠 m篹ulkowi si r璚e nie trz瘰. Bo wtedy by by這 weso這

A z tym Syossem to we mnie kurde nie ku, no!!! Ja ju serio nie mog nic kupi nowego, bo nie mam ani miejsca, ani kasy na to
Szkoda, 瞠 nie ma mniejszych pr鏏ek tego fluidu, bo bym chcia豉 spr鏏owa, a nie wiem, czy u mnie by si sprawdzi. Po niekt鏎ych silikonowcach w這sy mi si elektryzuj. Nie wiem jakim cudem, ale tak mam

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
No dok豉dnie
Ja si dziwie jakim cudem jej nie wypad造 jeszcze po tylu farbach w kr鏒kim odst瘼ie czasu. Wida Kachula ma w這ski wytrzyma貫. Albo zaprawione w bojach

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:23   #4579
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
S jeszcze suchawe i mam poniszczone jeszcze ko鎍e tych kr鏒szych w這s闚 wy瞠j ale jak dam co dobrego na w這sy wygl康aj super. Na 篡wo i bez flesza jest masakra bo te odrastaj帷e w這sy po ca貫j g這wie stercz masakrycznie. W豉軼iwie nie stercz co po prostu wida ich ko鎍e po ca貫j d逝go軼i. Jest ich masa. Du穎 ich uros這 i ka盥y ma inn d逝go嗆. Np z ty逝 mam ca貫 malutkie pasmo do wysoko軼i ucha. I ro郾ie to na wierzchu! Do tego z boku mam kolejne takie. wygl康a jakbym urwa豉 sobie w這sy w po這wie g這wy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Dobrze, 瞠 m篹ulkowi si r璚e nie trz瘰. Bo wtedy by by這 weso這

A z tym Syossem to we mnie kurde nie ku, no!!! Ja ju serio nie mog nic kupi nowego, bo nie mam ani miejsca, ani kasy na to
Szkoda, 瞠 nie ma mniejszych pr鏏ek tego fluidu, bo bym chcia豉 spr鏏owa, a nie wiem, czy u mnie by si sprawdzi. Po niekt鏎ych silikonowcach w這sy mi si elektryzuj. Nie wiem jakim cudem, ale tak mam

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

No dok豉dnie
Ja si dziwie jakim cudem jej nie wypad造 jeszcze po tylu farbach w kr鏒kim odst瘼ie czasu. Wida Kachula ma w這ski wytrzyma貫. Albo zaprawione w bojach
Odla豉bym Ci pr鏏k ale moje dzieci odla這 tego p馧 wi璚 chce sobie co jeszcze zostawi

I kochana gdybym ci pokaza豉 co mi ostatnio wypad這 i jak mam 造se place przy zakolach to by ci mina zrzed豉. Po Joannie wyci庵a豉m gar軼iami (znowu wiem czemu j kiedy w br您ach odstawi豉m). Po Loreal te wyci庵n窸am dwa odp造wy Ale koniec z farbami na razie. Mam dobrze i na pewno jak b璠zie jaka korekta to tylko bez amoniakowa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:24   #4580
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:

Za陰cznik 5472070
O matko jaka pi瘯na tafla! !!!

Wstawie Wam jutro zdj璚ie moich k豉k闚... Kurde obok mnie le篡 nagi facet a ja ogl康am wasze w這sy na telefonie ... dobrze 瞠 zasn掖

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-07 o 22:27
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:24   #4581
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
S jeszcze suchawe i mam poniszczone jeszcze ko鎍e tych kr鏒szych w這s闚 wy瞠j ale jak dam co dobrego na w這sy wygl康aj super. Na 篡wo i bez flesza jest masakra bo te odrastaj帷e w這sy po ca貫j g這wie stercz masakrycznie. W豉軼iwie nie stercz co po prostu wida ich ko鎍e po ca貫j d逝go軼i. Jest ich masa. Du穎 ich uros這 i ka盥y ma inn d逝go嗆. Np z ty逝 mam ca貫 malutkie pasmo do wysoko軼i ucha. I ro郾ie to na wierzchu! Do tego z boku mam kolejne takie. wygl康a jakbym urwa豉 sobie w這sy w po這wie g這wy

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Odla豉bym Ci pr鏏k ale moje dzieci odla這 tego p馧 wi璚 chce sobie co jeszcze zostawi

I kochana gdybym ci pokaza豉 co mi ostatnio wypad這 i jak mam 造se place przy zakolach to by ci mina zrzed豉. Po Joannie wyci庵a豉m gar軼iami (znowu wiem czemu j kiedy w br您ach odstawi豉m). Po Loreal te wyci庵n窸am dwa odp造wy Ale koniec z farbami na razie. Mam dobrze i na pewno jak b璠zie jaka korekta to tylko bez amoniakowa.
u mnie podobnie, masa babyhair ale nie narzekam niech rosna moje malenstwa zdrowo
nakladasz dzis tez ten fluid? zdaj relacje po kilku uzyciach, jutro/w sb bede rossie i kusi mnie zeby go kupic. Najbardziej kusi mnie uzywanie go na noc. Teraz mam tydzien z olejem bo mezus na nocki pracuje to moge szalec

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:31   #4582
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆

Wstawie Wam jutro zdj璚ie moich k豉k闚... Kurde obok mnie le篡 nagi facet a ja ogl康am wasze w這sy na telefonie ... dobrze 瞠 zasn掖

Cytat:
u mnie podobnie, masa babyhair ale nie narzekam niech rosna moje malenstwa zdrowo
nakladasz dzis tez ten fluid? zdaj relacje po kilku uzyciach, jutro/w sb bede rossie i kusi mnie zeby go kupic. Najbardziej kusi mnie uzywanie go na noc. Teraz mam tydzien z olejem bo mezus na nocki pracuje to moge szalec
No w豉郾ie ja te si ciesz! Wychodzi mi 2 lata wypadania, wi璚 mam prawo wygl康a jak postrz瘼iona miot豉.
Oto kawa貫k tej miot造. Reszty wstydz si pokaza bo tak pi瘯nie zachwalacie tafl
er.jpg

Dziwny kolor bo 鈍iat這 kiblowe

A i fluidu nie nak豉dam bo nie b璠 tak my g這wy non stop, dopiero farbowa豉m... Ale u篡j jako od篡wk po myciu w weekend.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-07 o 22:32
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 22:55   #4583
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

We przesta, nie chc 瞠by mi nic odlewa豉

Ja ubolewam nad g逝pot producent闚. Jakby zrobili miniaturki (w rozs康nej cenie, a nie jak Aussie wzi窸a ceny miniaturek z kosmosu chyba) to wi璚ej kobitek by je kupi這 瞠by spr鏏owa, a potem by si rzuca造 na pe軟e wymiary.
Np. ja bym wola豉 kupi miniaturk za np. 3-4 z, przetestowa i dopiero kupi pe軟e. Bo mi wiele rzeczy nie s逝篡 i szkoda mi wywala kas w b這to
Ale 瞠 to Polska (i Europa) to takich rzeczy nie ma
Jak ja zazdroszcz Koreankom i Japonkom, bo z tego co niekiedy widz po blogach, to oni maj takie male雟twa "na spr鏏owanie" na rynku dost瘼ne...

Cytat:

http://f.ptcdn.info/876/006/000/1372919202-if-o.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb...frzao1_500.gif
http://farm4.staticflickr.com/3666/1...4ed64f6c_o.gif
http://4.bp.blogspot.com/-z9d_kaAm7z...ng_popcorn.gif

Cytat:
No w豉郾ie ja te si ciesz! Wychodzi mi 2 lata wypadania, wi璚 mam prawo wygl康a jak postrz瘼iona miot豉.
Oto kawa貫k tej miot造. Reszty wstydz si pokaza bo tak pi瘯nie zachwalacie tafl
Za陰cznik 5472095

Dziwny kolor bo 鈍iat這 kiblowe

A i fluidu nie nak豉dam bo nie b璠 tak my g這wy non stop, dopiero farbowa豉m... Ale u篡j jako od篡wk po myciu w weekend.
Moje w這sy wygl康aj tak samo, a nie robi豉m z nimi tyle tego co ty... Ja jedynie farbuj, z czego przewa積ie samiu鄂ie odrosty, a i tak mam pe軟o takiego badziewia na g這wie

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 23:03   #4584
goldika
Zakorzenienie

Cytat:

padlam

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-07, 23:04   #4585
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Moje w這sy wygl康aj tak samo, a nie robi豉m z nimi tyle tego co ty... Ja jedynie farbuj, z czego przewa積ie samiu鄂ie odrosty, a i tak mam pe軟o takiego badziewia na g這wie
Ale to nie od zniszcze (no te 90% bo 10% to farby) tylko od 2lat, ba! od ponad 2 lat wypada造 mi w這sy gar軼iami i odrasta造 jednocze郾ie. St康 taki "w這sowy Braille". Tobie wi璚 musz te odrasta te wypadaj帷e. A skoro masz pe軟o to chyba w這sy gubi豉 wcze郾iej ale mo瞠 tego tak nie widzia豉?

Dobra spadam spa, bo ziewam jak g逝pia. Do tego dzieciak mnie podkablowa, 瞠 mam czas i jurto id z przedszkolem do kina jako jeden z opiekun闚. Ech... Dobranoc.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-07, 23:06   #4586
goldika
Zakorzenienie

mcromance genialnie podsumowalas Morgan no leze i kwicze hahahahahahahahahahahahaa aa.... ale znam to skads

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Kachula to zazdroszcze bo ja leb codziennie myje :/
na co do kina lecicie?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-07, 23:19   #4587
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ale to nie od zniszcze (no te 90% bo 10% to farby) tylko od 2lat, ba! od ponad 2 lat wypada造 mi w這sy gar軼iami i odrasta造 jednocze郾ie. St康 taki "w這sowy Braille". Tobie wi璚 musz te odrasta te wypadaj帷e. A skoro masz pe軟o to chyba w這sy gubi豉 wcze郾iej ale mo瞠 tego tak nie widzia豉?

Dobra spadam spa, bo ziewam jak g逝pia. Do tego dzieciak mnie podkablowa, 瞠 mam czas i jurto id z przedszkolem do kina jako jeden z opiekun闚. Ech... Dobranoc.
To musia造 mi wypada ca貫 篡cie Mam tak odk康 zacz窸am zwraca uwag na w這sy. Tylko przy ciemniejszych to bardziej wida.

如ij s這dko

Cytat:
mcromance genialnie podsumowalas Morgan no leze i kwicze hahahahahahahahahahahahaa aa.... ale znam to skads
http://i558.photobucket.com/albums/s...84V1r16ebf.gif
http://24.media.tumblr.com/aa88dd559...5nyao1_400.gif

Do us逝g, jak monitor opluty to osi庵n窸am cel

Czas edycji: 2013-11-07 o 23:22
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-07, 23:22   #4588
goldika
Zakorzenienie

przeciez wlosy wypadaja cale zycie nie da sie chyba zrobic tak aby ani jedne nie wypadl przez cale zycie co nie? czy chrzanie glupoty?

moj lapek to juz od jakiegos czasu ocieka non stop slina, jak widze ze sie porozumiewanie gifami zamiast slowem pisanym to mam ubaw po pachy

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-07, 23:26   #4589
mcromance
Zakorzenienie

Goldika, mi chodzi這 o to, 瞠 tak mocno wypada造.
Nie da si zatrzyma jednego w這sa od narodzin do 鄉ierci, bo maj jaki tam czas 篡cia zaprogramowany (jak ka盥a kom鏎ka w organizmie).

To si ciesz, 瞠 monitor zapluty
No bo gify s o wiele lepsze w wyra瘸niu uczu, ni s這wo pisane. Bo jak mam napisa "tarzam si ze 鄉iechu" to lepszy przekaz b璠zie przy pokazaniu tego na gifie

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 06:40   #4590
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Kachula to zazdroszcze bo ja leb codziennie myje :/
na co do kina lecicie?
Nie wiem czy w og鏊e to b璠zie film. Historia z這tej kaczki czy co. Ale to opisywali bardziej jak przedstawienie... Sama nie wiem. Mam i嗆 bo si mojego synka boj. Pierwsze takie wyj軼ie jego i st康 obawy. Znaj帷 go to s逝szne

Cytat:
To musia造 mi wypada ca貫 篡cie Mam tak odk康 zacz窸am zwraca uwag na w這sy. Tylko przy ciemniejszych to bardziej wida.

如ij s這dko

http://i558.photobucket.com/albums/s...84V1r16ebf.gif
http://24.media.tumblr.com/aa88dd559...5nyao1_400.gif

Do us逝g, jak monitor opluty to osi庵n窸am cel
Wierz mi kochana, przy ciemnych to nic nie wida jak przy blondzie. Tragedia. Jeszcze jak si to wszystko podsuszy這 tymi blondami to ju w og鏊e masakra.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.