Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 154 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-08, 08:28   #4591
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
No dobra, to 瞠by zaspokoic twoj ciekawo軼, to wklej te zdj璚ia, co robi豉m dwa dni temu, a wi璚 ju po kilku myciach i ju z zaznaczaj帷ym sie odrostem.
Bardzo 豉dny br您, ciekawe bo wygl康a na jednocze郾ie ch這dny i bordowy.
Kole z bananem !!!!! : hahaha:
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-08, 11:22   #4592
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Nie b璠 Was cytowa, bo mi post na 0,5m wyjdzie Mam nadziej, 瞠 nie zapomn o kt鏎ej z m康ro軼i jak mia豉m napisa.

Morgan. Jak pisa豉 w dzie, 瞠 masz randk to chcia豉m skomentowa, 瞠 b璠ziesz cz瘰to chodzi do toalety, 瞠by podczytywa Wiza. I wiele si nie pomyli豉m

Weronisia ma fajny kolor

Kachula sprowokowa豉 mnie do wizyty w Rossmannie, tak pi瘯nie pisa豉 o tym Syossie 3 w 1. Ale na szcz窷cie dla mojego portfela okaza這 si, 瞠 obie wersje maj w sk豉dzie "hydrolized keratin", czyli co co powoduje, 瞠 moje w這sy si pusz jak w bardzo wilgotny dzie. A nwet bardziej.

Historia z這tej kaczki To nam si Kachula dokszta販i dzi

Chyba co jeszcze mia豉m skomentowa, ale na Wasze szcz窷cie ju nie pami皻am co
Stary 2013-11-08, 11:28   #4593
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

rumpleteazer a wlasnie chcialam jechac do rosska po tego syossa i jeszcze do teog kupic odzywke z tej serii. Jak wkleje sklad natychmiastowej kuracji Loreal to mi powiesz czy ma keratyne?
a Morgan umeczyla chlopa zeyb poszedl spac, a Ona mogla na wizaz wejsc

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

sk豉d Loreal natychmiastowa kuracja

http://1.bp.blogspot.com/-i_MZcHPZyl...0/DSC_0006.jpg

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-08, 11:31   #4594
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
rumpleteazer a wlasnie chcialam jechac do rosska po tego syossa i jeszcze do teog kupic odzywke z tej serii. Jak wkleje sklad natychmiastowej kuracji Loreal to mi powiesz czy ma keratyne?
a Morgan umeczyla chlopa zeyb poszedl spac, a Ona mogla na wizaz wejsc

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

sk豉d Loreal natychmiastowa kuracja

http://1.bp.blogspot.com/-i_MZcHPZyl...0/DSC_0006.jpg
No c騜 uzale積ienie od wiza簑 zawsze to lepsze ni alkoholizm np.

Ja u篡wam kuracji ale tej color vive, bo nie ma w sk豉dzie protein. Ta ma, arginin i proteiny z pszenicy - wszystko wysoko w skladzie, u mnie to by si r闚na這 guma i siano...

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Nie b璠 Was cytowa, bo mi post na 0,5m wyjdzie Mam nadziej, 瞠 nie zapomn o kt鏎ej z m康ro軼i jak mia豉m napisa.

Morgan. Jak pisa豉 w dzie, 瞠 masz randk to chcia豉m skomentowa, 瞠 b璠ziesz cz瘰to chodzi do toalety, 瞠by podczytywa Wiza. I wiele si nie pomyli豉m

Weronisia ma fajny kolor

Kachula sprowokowa豉 mnie do wizyty w Rossmannie, tak pi瘯nie pisa豉 o tym Syossie 3 w 1. Ale na szcz窷cie dla mojego portfela okaza這 si, 瞠 obie wersje maj w sk豉dzie "hydrolized keratin", czyli co co powoduje, 瞠 moje w這sy si pusz jak w bardzo wilgotny dzie. A nwet bardziej.

Nie pomyli豉 si

Dobra wklejam te moje zdj璚ia ale wysz造 fatalnie Jak robie z lamp to mi jakie czarne plamy na w這sach wychodz Na dworze czerwone cienie, a w pomieszczeniu to wog鏊e masakra..... Kolor nie jest podobny w rzeczywisto軼i do zadnego ze zdj璚ia, najbardziej chyba do tego na dworze. Jeszcze mi w這sy jako 鄉iesznie si podwin窸y z lewej strony
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (81,0 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (94,0 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,9 KB, 12 za豉dowa)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-08 o 11:55
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-08, 12:56   #4595
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wierz mi kochana, przy ciemnych to nic nie wida jak przy blondzie. Tragedia. Jeszcze jak si to wszystko podsuszy這 tymi blondami to ju w og鏊e masakra.
Ej, ale u mnie wida. Bo ca這軼iowo moje kud造 maj leciutk z這tawo-rdzaw po鈍iat (w s這鎍u), a te ma貫 odstaj帷e dyngsy inaczej za豉muj padaj帷e 鈍iat這 i wydaje si, ze maj bia豉wy poblask.
Troch si to r騜ni, a 瞠 ja blondu nie mia豉m (i raczej nie planuj) to nie mog por闚na

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Kole z bananem !!!!! : hahaha:
Kolo z bananem to Choi Siwon z Super Junior. Boski nie?

Widzia豉 ju jego dziwn stron, to teraz zobacz jak wygl康a normalnie, kiedy si nie wyg逝pia

http://img59.imageshack.us/img59/144...xjceaa27rp.jpg
http://www.allkpop.com/upload/2013/02/siwon.jpeg
Jest r騜nica co?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Dobra wklejam te moje zdj璚ia ale wysz造 fatalnie Jak robie z lamp to mi jakie czarne plamy na w這sach wychodz Na dworze czerwone cienie, a w pomieszczeniu to wog鏊e masakra..... Kolor nie jest podobny w rzeczywisto軼i do zadnego ze zdj璚ia, najbardziej chyba do tego na dworze. Jeszcze mi w這sy jako 鄉iesznie si podwin窸y z lewej strony
Bardzo 豉dnie wysz這 ci to obci璚ie A w這sy lubi si zawija akurat wtedy, kiedy chcesz strzeli fot. Albo pusz si jak moje

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:14   #4596
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ej, ale u mnie wida. Bo ca這軼iowo moje kud造 maj leciutk z這tawo-rdzaw po鈍iat (w s這鎍u), a te ma貫 odstaj帷e dyngsy inaczej za豉muj padaj帷e 鈍iat這 i wydaje si, ze maj bia豉wy poblask.
Troch si to r騜ni, a 瞠 ja blondu nie mia豉m (i raczej nie planuj) to nie mog por闚na
Hej

Znalaz豉m w徠ek o tych odstaj帷ych pi鏎kach:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642206

I moim zdaniem wynika z niego, 瞠 te odstaj帷e w這ski to wynik z貫j piel璕nacji, w sensie u篡wane kosmetyki nie s逝膨 tym konkretnym w這som.

Trwa貫 zniszczenia to nie musz by, bo sama tak mia豉m i to samo z siebie przesz這, a nie obci窸am po這wy w這s闚
Fram jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:28   #4597
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Hej

I moim zdaniem wynika z niego, 瞠 te odstaj帷e w這ski to wynik z貫j piel璕nacji, w sensie u篡wane kosmetyki nie s逝膨 tym konkretnym w這som.

Trwa貫 zniszczenia to nie musz by, bo sama tak mia豉m i to samo z siebie przesz這, a nie obci窸am po這wy w這s闚
Dzi瘯i, ale.... O matko pszczela !!! Ja ju nic bym nie mog豉 u篡wa chyba
Moje w這sy za du穎 proteinek i usztywniaczy nie lubi, bo problem si wzmaga. Silne detergenty co ka盥e mycie powodowa造 u mnie wieczny 逝pie. 柝e dobrane silikony powoduj elektryzowanie si w這s闚.

Wi璚 u篡wam od篡wek emilientowych i nawil瘸czy, nadal szukam idealnego oleju do w這s闚.
Dodatkowo z moimi kud豉mi mam problem pt. "3/4 tego co innym pasuje mi nie b璠zie".

Eh... Wida musz z tym 篡, bo nic si nie da zrobi

A mo瞠sz napisa jak to u ciebie by這 i jakim cudem przesz這?

Czas edycji: 2013-11-08 o 13:29
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:28   #4598
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Widzia豉 ju jego dziwn stron, to teraz zobacz jak wygl康a normalnie, kiedy si nie wyg逝pia

Jest r騜nica co?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Bardzo 豉dnie wysz這 ci to obci璚ie A w這sy lubi si zawija akurat wtedy, kiedy chcesz strzeli fot. Albo pusz si jak moje
Wow ten kole na 27 lat a ja my郵a豉m 瞠 z 17.... Azjaci wog鏊e tak m這do jako wygl康aj, to niesprawiedliwe
Obci璚ie jest typowo na prosto, bo mama inaczej nie umie a mi si nie chcia這 bawi z tutorialami. Mam tak d逝go嗆 w這s闚 瞠 sama wiesz jak ci篹ko obci望
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:41   #4599
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wow ten kole na 27 lat a ja my郵a豉m 瞠 z 17.... Azjaci wog鏊e tak m這do jako wygl康aj, to niesprawiedliwe
Obci璚ie jest typowo na prosto, bo mama inaczej nie umie a mi si nie chcia這 bawi z tutorialami. Mam tak d逝go嗆 w這s闚 瞠 sama wiesz jak ci篹ko obci望
Wiesz, to zale篡 kt鏎y i zale篡 jak d逝go siedzisz "w Azjatach"
Ja dosz豉m do etapu, kiedy od biedy jestem w stanie okre郵i, czy ten to w liceum jeszcze siedzi, czy ju po 30. Dodatkowo Azjaci maj delikatnieszy szkielet i dlatego wi瘯sze predyspozycje do m這dszego wygl康u. Jednak bez odpowiedniej piel璕nacji nie b璠 tak wygl康a

Ale wiek wi瘯szo軼i nadal musz sprawdza, a potem czuj si jak zboczeniec wzdychaj帷y do ch這paka w wieku mojego m這dszego brata
Mam taki problem z moim "najulubie雟zym g這sem kpopu" - Jonghyun z SHINee jest 3 lata m這dszy ode mnie, a starszy o 2 od mojego m這dszego brata.
Ale i tak si 郵ini jak widz niekt鏎e fotki Jjonga

A skoro obci璚ie na prosto ci odpowiada, to po co kombinowa? Jak w這sy podrosn to b璠zie mo積a my郵e nad kszta速ami
No i tak, bardzo dobrze wiem, jak trudno samemu obci望 tak d逝go嗆...

Czas edycji: 2013-11-08 o 13:43
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:43   #4600
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

Ja si nie musz dokszta販a, bo legendy miasta znam ale dzieci teraz to nic nie znaj By豉 z這ta kaczka i bazyliszek. U鄉ia豉m si troch i normalnie wzruszy豉m bo i w徠ek mi這sny by Zawsze lubi豉m do teatru chodzi

Cytat:
No c騜 uzale積ienie od wiza簑 zawsze to lepsze ni alkoholizm np.

Ja u篡wam kuracji ale tej color vive, bo nie ma w sk豉dzie protein. Ta ma, arginin i proteiny z pszenicy - wszystko wysoko w skladzie, u mnie to by si r闚na這 guma i siano...

Nie pomyli豉 si

Jakie ty masz jasne ju!!!

Cytat:

Jest r騜nica co?

U mnie zacz窸y stercze jak przesta豉m dba. Zapominam o maskach, olejach itp. Chyba czas si nawr鏂i.
A co do tych Azjat闚. Ty powinna normalnie na W鏊k Kosowsk pojecha. Tam ich pe軟o (a jedni to normalnie przystojni jak nie wiem) i ci庵le albo muzyki swojej s逝chaj albo na ma造ch tv te dramy ogl康aj. Idealni m篹owie dla Ciebie

Cytat:
Hej

Musze poczyta.

Cytat:
Nast瘼nym razem niech mama wali maszynk jak m鎩 m捫. Maszynk 豉twiej ni no篡czkami wykreowa takie zawijasy.
A! I to prawda, 瞠 no篡czki mam t瘼e, bo jak mnie t maszynk obci掖, to normalnie ko鎍闚ki mi璚iutkie i g豉dziutkie jak po wizycie u fryzjera. Zero kropek itp.

Aktualizacja Syossa dzie drugi: g豉dka tafla, w這sy nie obci捫one, mi瘯kie i g豉dkie jak psie jajka. Nawet przy samej sk鏎ze mam ci庵le jak 鈍ie穎 umyte wi璚 super!

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-08 o 13:47
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:45   #4601
goldika
Zakorzenienie

mcromance u mnie jest fabryka Samsunga i mamy tu dziesiatki azjatow! zapraszam

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:53   #4602
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie zacz窸y stercze jak przesta豉m dba. Zapominam o maskach, olejach itp. Chyba czas si nawr鏂i.
A co do tych Azjat闚. Ty powinna normalnie na W鏊k Kosowsk pojecha. Tam ich pe軟o (a jedni to normalnie przystojni jak nie wiem) i ci庵le albo muzyki swojej s逝chaj albo na ma造ch tv te dramy ogl康aj. Idealni m篹owie dla Ciebie
Dzi瘯i wielkie Ale ja nie chc Chi鎍zyka Ja w Korei siedz.
Ale nie oszukujmy si, masa bogatych przystojniak闚 do wzi璚ia tam nie lata po ulicach jak to w dramach pokazuj Wi瘯szo嗆 to "typowy Azjata".
Co nie zmienia faktu, 瞠 wol "powzdycha" do dobrze wychowanego, znaj帷ego jakie granice korea雟kiego idola lub aktora, ni do tych zachodnich "macho" o postawie wychudzonego wr鏏la, 酥iewaj帷ych o dziwkach, ruch***iu i tym podobnych

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
mcromance u mnie jest fabryka Samsunga i mamy tu dziesiatki azjatow! zapraszam
Hahahahaha Zr鏏 foty jakim ogarni皻ym i pode郵ij, to si zastanowi

A na serio, to zbyt du瘸 r騜nica kulturowa jest w niekt鏎ych punktach i nie wiem, jak bym si do takiej przystosowa豉.

Co nie zmienia faktu, 瞠 powzdycha mo積a

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 13:55   #4603
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i wielkie Ale ja nie chc Chi鎍zyka Ja w Korei siedz.
Ale nie oszukujmy si, masa bogatych przystojniak闚 do wzi璚ia tam nie lata po ulicach jak to w dramach pokazuj Wi瘯szo嗆 to "typowy Azjata".
Co nie zmienia faktu, 瞠 wol "powzdycha" do dobrze wychowanego, znaj帷ego jakie granice korea雟kiego idola lub aktora, ni do tych zachodnich "macho" o postawie wychudzonego wr鏏la, 酥iewaj帷ych o dziwkach, ruch***iu i tym podobnych
Korea鎍zycy te s
A ja do takiego zachodniego mog豉bym si przytuli i powzdycha
Dwayne_Johnson_at_the_2009_Tribeca_Film_Festival.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-afxa35RSw0...ck-smiling.gif
On jak si u鄉iecha w filmie to ja si czerwieni

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-08 o 13:58
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:02   #4604
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Za陰cznik 5472523
The Rock jest spoko, 鈍ietnie gra, ale dla mnie to ju ma za du穎 wsz璠zie. Przesadzi odrobin z mi窷niami.
Ja lubi takich z cyklu "nie wychudzona szkapa, ale te nie przesadnie umi窷niony buhaj"

O, takich lubi:
http://images.kpopstarz.com/data/ima...101-shinee.jpg (Jonghyun na koncercie)
http://31.media.tumblr.com/bf16cae16...nm94o1_500.gif (Jonghyun w filmiku intro do koncertu)
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spi...04343_full.jpg (Jae-Joong z czasu "Mirotic")

Dobra, ja ju wi璚ej nie wklejam, bo zaczyna kapa na klawiatur

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:06   #4605
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Korea鎍zycy te s
Za陰cznik 5472523
Oooo ja bym te wola豉 do takiego azjaci to nie m鎩 typ zdecydowanie. ...

A w這sy hmmm pisa豉m 瞠 "dosz造" troszk si chyba jeszcze wymyl kolor, tak jak mi pisa豉 瞠 b璠zie. A nie robi豉m nic od czasu drugiego garniera 21.XI
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:09   #4606
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
The Rock jest spoko, 鈍ietnie gra, ale dla mnie to ju ma za du穎 wsz璠zie. Przesadzi odrobin z mi窷niami.
Ja lubi takich z cyklu "nie wychudzona szkapa, ale te nie przesadnie umi窷niony buhaj"

O, takich lubi:
http://images.kpopstarz.com/data/ima...101-shinee.jpg (Jonghyun na koncercie)
http://31.media.tumblr.com/bf16cae16...nm94o1_500.gif (Jonghyun w filmiku intro do koncertu)
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spi...04343_full.jpg (Jae-Joong z czasu "Mirotic")

Dobra, ja ju wi璚ej nie wklejam, bo zaczyna kapa na klawiatur
No ja ju po趾n窸am 郵in
A lubie jeszcze tego pana:
RyanReynoldsWorkoutandDiet1.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:12   #4607
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No ja ju po趾n窸am 郵in
A lubie jeszcze tego pana:
Za陰cznik 5472555
Ryan Reynolds, jeden z zachodnich aktor闚, kt鏎ych lubi, bo zawsze 鈍ietnie gra No i on jest jeszcze zr闚nowa穎ny (g這wa wi瘯sza ni biceps )

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:14   #4608
Kachula82
Zakorzenienie

Ale to w徠ek w這sowy to mo瞠 wklej zdj璚ie pana w這sowego

fabio-full-bike-shot-1994-web.jpg

fabio-pilot.jpg

Cytat:
Ryan Reynolds, jeden z zachodnich aktor闚, kt鏎ych lubi, bo zawsze 鈍ietnie gra No i on jest jeszcze zr闚nowa穎ny (g這wa wi瘯sza ni biceps )
Na pewno ma wi瘯sze i inne rzeczy

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:17   #4609
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ale to w徠ek w這sowy to mo瞠 wklej zdj璚ie pana w這sowego

Za陰cznik 5472559

Za陰cznik 5472560

Na pewno ma wi瘯sze i inne rzeczy
Dobra, dzisiejsz "potyczk" na obrazki i s這wa wygra豉 Kachula Zaplu豉m ekran rogalem...

Czas edycji: 2013-11-08 o 14:20
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:17   #4610
Kachula82
Zakorzenienie

Ale najbardziej pasuje ten pan do naszego w徠ku br您owow這sych

MV5BMTY2Mjk3ODE3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMzgyODY3Mw@@._V1._SX640_SY967_.jpg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:18   #4611
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Dzi瘯i, ale.... O matko pszczela !!! Ja ju nic bym nie mog豉 u篡wa chyba
Moje w這sy za du穎 proteinek i usztywniaczy nie lubi, bo problem si wzmaga. Silne detergenty co ka盥e mycie powodowa造 u mnie wieczny 逝pie. 柝e dobrane silikony powoduj elektryzowanie si w這s闚.

Wi璚 u篡wam od篡wek emilientowych i nawil瘸czy, nadal szukam idealnego oleju do w這s闚.
Dodatkowo z moimi kud豉mi mam problem pt. "3/4 tego co innym pasuje mi nie b璠zie".

Eh... Wida musz z tym 篡, bo nic si nie da zrobi

A mo瞠sz napisa jak to u ciebie by這 i jakim cudem przesz這?

U mnie to wysz這 jaki tydzie po farbowaniu palette karmelowy br您, z permament natural colors. Nigdy wcze郾iej tak mia豉m, to stwierdzi豉m, 瞠 to wina farby.
A przesz這 samo w豉軼iwie, po jakim miesi帷u - p馧tora.
Mam bardzo prost piel璕nacj: normalny szampon z sles, od篡wka zwykle z silikonem w sk豉dzie i maska.
Nie bawi si w inne rodzaje piel璕nacji, bo mi wcale nie s逝膨.

I farby bez amoniaku zwykle mi wcale nie niszcz w這s闚. Te z amoniakiem zawsze przynajmniej przesusz.
A te odstaj帷e w這ski to by這 jednorazowo po palette.
Jeszcze po syossie by這 zabawnie, bo odpada造 mi ko鎍闚ki
Fram jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:25   #4612
mcromance
Zakorzenienie

Albo i nie, jeszcze Raina (Bi) dowal na koniec. Tez w這sowo

o0585074010330129200.jpg
nindza-placeni-ubica.jpg

A tu ju mniej w這sowo, bo to fotka z filmiku do jego piosenki "Love song" bodaj瞠

120927-topless-rain.jpg

Gdzie ja podzia豉m chusteczki?

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:27   #4613
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ale najbardziej pasuje ten pan do naszego w徠ku br您owow這sych

Za陰cznik 5472569
UMIERAM, UMIERAM ZE 危IECHU !!!!!

Cytat:
U mnie to wysz這 jaki tydzie po farbowaniu palette karmelowy br您, z permament natural colors. Nigdy wcze郾iej tak mia豉m, to stwierdzi豉m, 瞠 to wina farby.
A przesz這 samo w豉軼iwie, po jakim miesi帷u - p馧tora.
Mam bardzo prost piel璕nacj: normalny szampon z sles, od篡wka zwykle z silikonem w sk豉dzie i maska.
Nie bawi si w inne rodzaje piel璕nacji, bo mi wcale nie s逝膨.

I farby bez amoniaku zwykle mi wcale nie niszcz w這s闚. Te z amoniakiem zawsze przynajmniej przesusz.
A te odstaj帷e w這ski to by這 jednorazowo po palette.
Jeszcze po syossie by這 zabawnie, bo odpada造 mi ko鎍闚ki
Aha. No to ja musz szuka, bo mi rzadko co s逝篡. C騜, peszek

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 16:00   #4614
goldika
Zakorzenienie

mcromance mam tak jak Ty, to co wiekszosci pasuje to mi nie pasuje. I dlatego tak ciezko mi cos dobrac do wlosow

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-08, 16:45   #4615
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Nie mia豉m czasu zajrze do w徠ku od rana, ale widz, 瞠 pomog豉 Goldice.
Ja te mia豉bym siano Niemniej jak kto nie wie czy proteiny mu szkodz (lub jakie) to powinien sprawdzi, bo ka盥y w這s jest inny.

Cytat:
Wiesz, to zale篡 kt鏎y i zale篡 jak d逝go siedzisz "w Azjatach"

Dziewczyny Czy mog造by軼ie pisa "UWAGA!" jak zamierzacie napisa co zab鎩czego o ma這 si nie zad豉wi豉m winogronem. A tak przeczyta豉bym "uwaga", prze趾n窸a i dopiero przeczyta豉

Cytat:
Dobra, dzisiejsz "potyczk" na obrazki i s這wa wygra豉 Kachula Zaplu豉m ekran rogalem...
Zdecydowanie Kachula wygra豉.

Ten pan te ma pi瘯ne w這sy, cho chyba nieco je przeproteinowa, bo si pusz z ty逝 : http://images5.fanpop.com/image/phot...7-1024-768.jpg

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-08 o 16:51
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-08, 17:06   #4616
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance mam tak jak Ty, to co wiekszosci pasuje to mi nie pasuje. I dlatego tak ciezko mi cos dobrac do wlosow
Zostaje nam to:
http://2.bp.blogspot.com/-Ecy-8cAODA...ry+monster.gif
http://apopaholicsanonymous.files.wo...ying-beast.gif

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:

Dziewczyny Czy mog造by軼ie pisa "UWAGA!" jak zamierzacie napisa co zab鎩czego o ma這 si nie zad豉wi豉m winogronem. A tak przeczyta豉bym "uwaga", prze趾n窸a i dopiero przeczyta豉
Ale sk康 ja mam wiedzie, co ci roz鄉ieszy?
No i jak inaczej mia豉m podsumowa moj obsesj na punkcie k-popu i k-dram, kt鏎a si rozwin窸a z lekkiej obsesji na punkcie Bollywoodu?

Cytat:
Zdecydowanie Kachula wygra豉.

Ten pan te ma pi瘯ne w這sy, cho chyba nieco je przeproteinowa, bo si pusz z ty逝 : http://images5.fanpop.com/image/phot...7-1024-768.jpg
O matko, jak widz Hasselhoffa to od razu automatycznie widz Pamelci zasuwaj帷 truchcikiem po brzegu i trz瘰帷 melonami

Czas edycji: 2013-11-08 o 17:09
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 17:17   #4617
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
O matko, jak widz Hasselhoffa to od razu automatycznie widz Pamelci zasuwaj帷 truchcikiem po brzegu i trz瘰帷 melonami
Ja "uwielbiam" jego teledyski.
Np. http://www.youtube.com/watch?v=PJQVlVHsFF8
Ju od 14 sekundy robi si weso這, 0:41 jest weselej, a potem... jest jeszcze lepiej. Zawsze si zastanawiam, czy to autoironia czy on tak naprawd

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-08 o 17:20
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-08, 17:20   #4618
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja "uwielbiam" jego teledyski.
Np. http://www.youtube.com/watch?v=PJQVlVHsFF8
Ju od 14 sekundy robi si weso這, a potem jest jeszcze lepiej. Zawsze si zastanawiam, czy to autoironia czy on tak naprawd
No nie mog, boskie 妃iej si jak g逝pia, a moja mama subtelnie stwierdzi豉, 瞠 "brzmi jak zarzynana 鈍inia"

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-08, 17:37   #4619
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
No nie mog, boskie 妃iej si jak g逝pia, a moja mama subtelnie stwierdzi豉, 瞠 "brzmi jak zarzynana 鈍inia"
Ja to w陰czam sobie czasami, jak mi 幢e. I zawsze pomaga

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Ja si nie musz dokszta販a, bo legendy miasta znam ale dzieci teraz to nic nie znaj By豉 z這ta kaczka i bazyliszek. U鄉ia豉m si troch i normalnie wzruszy豉m bo i w徠ek mi這sny by Zawsze lubi豉m do teatru chodzi

Aktualizacja Syossa dzie drugi: g豉dka tafla, w這sy nie obci捫one, mi瘯kie i g豉dkie jak psie jajka. Nawet przy samej sk鏎ze mam ci庵le jak 鈍ie穎 umyte wi璚 super!
No wiesz, cz瘰to jak s造szy si jak捷 histori w innej wersji, to poznaje si nowe w徠ki albo ciekawostki. Ale rozumiem, 瞠 to nie tym razem.

To super, 瞠 Syoss Ci s逝篡

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Lubi bardzo momenty jak lata i jedzie na motorze stoj帷 na siode趾u
Stary 2013-11-08, 19:38   #4620
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to w陰czam sobie czasami, jak mi 幢e. I zawsze pomaga
Ja za to ogl康am sobie to:

http://www.youtube.com/watch?v=4kwD4SvHm8Y - najlepsze jest ok. 1:00 - "m鎩" Jonghyun jednak mocno ucierpia

Albo to:

http://www.youtube.com/watch?v=7QKtEnCS-zI
http://www.youtube.com/watch?v=Ku23B_Ht61k

A przy tym to ju sikam ze 鄉iechu Napisy nie s potrzebne, bo najwa積iejszy tutaj obraz

http://www.youtube.com/watch?v=-7i1CiweBkc
http://www.youtube.com/watch?v=-DS--VzOFrg

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Dziewczyny, ja chyba mam w nosie odstaj帷e w這ski.
Zobaczcie jak wygl康aj w這sy idali nie traktowane farbami chemicznymi, ani "niczym innym szkodz帷ym":

http://img21.imageshack.us/img21/9479/79184457.png
http://3.bp.blogspot.com/-1zZEJxRBSc...8/s1600/44.png

Jedynie co je r騜ni od moich to to, 瞠 s bardziej wyg豉dzone i lej帷e

Dlatego ja tam odpuszczam sobie przejmowanie si tymi sterczkami i skupiam na szukaniu wyg豉dzacza i nawil瘸cza idealnego
砰czcie mi szcz窷cia

Czas edycji: 2013-11-08 o 19:39
mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.