Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-10, 16:58   #4651
_Nelly_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Dzi瘯uj za informacje. W Naturze juz dawno nie by豉m i nawet nie przysz這 mi do g這wy 瞠by tam szuka. O MEA czyta豉m. Tak jak chyba wi瘯szo嗆 z was jestem uzale積iona od wiza簑
_Nelly_ jest offline  
Stary 2013-11-10, 17:07   #4652
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za informacje. W Naturze juz dawno nie by豉m i nawet nie przysz這 mi do g這wy 瞠by tam szuka. O MEA czyta豉m. Tak jak chyba wi瘯szo嗆 z was jestem uzale積iona od wiza簑
A prosz bardzo
Ja to ju nawet nie jestem uzale積iona od wiza簑, u mnie to ju pod obsesj podpada

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-10, 17:15   #4653
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

ale dzis pusto na watku

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-10, 17:21   #4654
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ale dzis pusto na watku
No co ty nie powiesz Sherlocku
Morgan to wiadomo, 瞠 zaj皻a jest i czemu Ciekawe kiedy reszta panienek tutaj zajrzy, bo nud wieje

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-10, 17:42   #4655
goldika
Zakorzenienie

ja caly dzien macam klaki po tym syossie zdecydowalam sie bo skoro moja ukochana natychmiastowa kuracja loreal miala prpteiny to czulam ze k syoss spodoba sie moim wlosom. a co ciekawe nalozylam go na wieczor, a rano jakny wpil sie calutki we wlosy. byly suche i nawet nie jakies tluste.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-10, 17:59   #4656
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
No co ty nie powiesz Sherlocku
Morgan to wiadomo, 瞠 zaj皻a jest i czemu Ciekawe kiedy reszta panienek tutaj zajrzy, bo nud wieje
A przepraszam bardzo, ja was ppdczytuje caly czas ale jestem na post-zareczynowym obiadku u rodzic闚 i tak mi g逝pio pisa pod sto貫m
Skrobn co wieczorem
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-10, 18:05   #4657
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ja caly dzien macam klaki po tym syossie zdecydowalam sie bo skoro moja ukochana natychmiastowa kuracja loreal miala prpteiny to czulam ze k syoss spodoba sie moim wlosom. a co ciekawe nalozylam go na wieczor, a rano jakny wpil sie calutki we wlosy. byly suche i nawet nie jakies tluste.
No weeee si !!!! Przesta mnie kusi

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
A przepraszam bardzo, ja was ppdczytuje caly czas ale jestem na post-zareczynowym obiadku u rodzic闚 i tak mi g逝pio pisa pod sto貫m
Skrobn co wieczorem
Nie no, zabijasz mnie tymi wyznaniami
http://25.media.tumblr.com/tumblr_md...1ku7o1_500.gif
http://31.media.tumblr.com/0141318d8...go1_r1_500.gif

G逝pio pisa pod sto貫m? To co ty teraz zrobi豉?
Uzale積ienie, o tak http://media.tumblr.com/tumblr_m44e6wcH5r1qlg43f.gif

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-10 o 18:06
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-10, 18:20   #4658
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Kachula tobie to bardzo szybko posz這 u鈍iadomienie sobie. A pyta豉 swojego kiedy on zdecydowa豉, 瞠 ciebie z 豉pek nie wypu軼i? Czy o鈍iadcza si na spontanie mo瞠?
Z faceta chyba tego dok豉dnie nie wydusisz. Ale podejrzewam, 瞠 po p馧 roku ju wiedzia, bo ja widzia豉m po tym co robi i po zachowaniu. Ale szlag go wie. Najbardziej to chyba wszystkich zdziwi這, 瞠 on tylko 19 lat mia a jednak my郵a bardzo powa積ie. On ca造 czas zachowuje si doro郵ej ode mnie

Cytat:
Nudzi這 mi si to zrobi豉m fotki i macie por闚nanie jak wygl康a moja Inebrya 5/0 w dziennym 鈍ietle bez flesza i kiedy jest pochmurno ju z fleszem:

- bez flesza (zedytowa豉m prze鈍ietlone zdj璚ie i kolor wygl康a praktycznie identycznie jak ja go widz na 篡wo)
Za陰cznik 5474988

- z fleszem z "bliska"
Za陰cznik 5474984

- z fleszem z "daleka"
Za陰cznik 5474983

-------------
Edit:

Mam nadziej, 瞠 teraz do嗆 dobrze wida m鎩 "wsz璠zie mi odstaje" problem
To mi tak nie sterczy Sporo tego. A kolor

Cytat:
Morgan tez pamietam co nieco z tego co Cie slotkalo dlatego jak Kachula sie ciesze z Toba zreszta wszystkie tutaj sie z Toba cieszymy pochwalisz sie poerscionkiem?

Laski ten fluid Syoss jest za☠☠☠ioszczy! uzylam na noc, rano uylam wlosy i sa tak miekkie i gladkie jak chyba od miesiecy nie byly! zero puchu! kocham go
A m闚i豉m A jednak kupi豉?

Cytat:
Ach macanie... Nie mia豉m do嗆

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-10, 18:35   #4659
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Z faceta chyba tego dok豉dnie nie wydusisz. Ale podejrzewam, 瞠 po p馧 roku ju wiedzia, bo ja widzia豉m po tym co robi i po zachowaniu. Ale szlag go wie. Najbardziej to chyba wszystkich zdziwi這, 瞠 on tylko 19 lat mia a jednak my郵a bardzo powa積ie. On ca造 czas zachowuje si doro郵ej ode mnie
Oj, wiem jak ci篹ko z faceta co wyci庵n望. Ja czasem z brata to prawie 瞠 wo豉mi musz odpowied wywleka, bo nie chce powiedzie

Cytat:
To mi tak nie sterczy Sporo tego. A kolor
Kolor jak kolor, ciemny i zwyczajny. Znudzi mi si lekko ju taki ciemny Niestety tylko w s這鎍u lub przy mocnym o鈍ietleniu o篡wa, a tak to przeci皻ny

To s zdj璚ia 1 noc po myciu, czyli w這sy uklepane ju od poduszki.
Teraz widzisz czemu ja si zastanawiam, jak mam te dziady wyg豉dzi z wierzchu....
Podejrzewam, ze sama sobie zaszkodzi豉m, kiedy poprosi豉m jaki czas temu o wycieniowanie g鏎nej warstwy, 瞠by by豉 l瞠jsza i 瞠by nie by這 takiego przyklapu Bo d馧 i spodnia warstwa s g豉dsze.

Jeden plus - w這sy s po kr鏂iutkim olejowaniu przed myciem i od篡wce Alterry GiA zmieszanej z Garnier AiK, a 鈍iec si przy fleszu jak psu jaja. No, przynajmniej tam gdzie nie ma tak du穎 tych sterczk闚

Czas edycji: 2013-11-10 o 18:37
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-10, 21:10   #4660
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Ok ju po wizycie u rodzic闚, wi璚 odpisuj

Cytat:
Ja uwa瘸m, 瞠 tak na prawd to nie wa積e ile jest si ze sob, to mo積a sie zar璚zy. Wiek tylko decyzj przyspiesza. Ja mia豉m niesko鎍zone 21 lat a m鎩 19lat(!) jak si zar璚zyli鄉y po roku spotykania. Ja po 3 miesi帷ach wiedzia豉m, 瞠 go nie wypuszcz z 豉pek. Go軼iu mia przer帳ane od pocz徠ku Ale go nie zmusi豉m jakby co
A o przej軼iach pami皻a豉m, dlatego tak bardzo Ci teraz kibicuj!

I tak, r騜owy ma hydrolized keratin czy jako tak.
A wiesz znam tak jedn par kt鏎a pobra豉 si w wieku chyba 18 lat, teraz maj jako po 30 i s bardzo szcz瘰liwi Wi璚 chyba nie ma na to regu造. Prozaiczne - ale trzeba po prostu trafi na "swoj" osob
Cytat:
Nudzi這 mi si to zrobi豉m fotki i macie por闚nanie jak wygl康a moja Inebrya 5/0 w dziennym 鈍ietle bez flesza i kiedy jest pochmurno ju z fleszem:
Woow ale jasna ta Twoja pi徠ka! Moja 5 by豉 prawie czarna, ale to mo瞠 dlatego 瞠 w這sy by造 bardzo zniszczone i mocniej chwyci豉.
Cytat:
Morgan tez pamietam co nieco z tego co Cie slotkalo dlatego jak Kachula sie ciesze z Toba zreszta wszystkie tutaj sie z Toba cieszymy pochwalisz sie poerscionkiem?
Dzi瘯uj, bardzo ale to bardzo mi mi這
Chwal si jestem w szoku 瞠 taki 豉dny wybra
Cytat:
Nie lubi ci.... I Kachuli te nie...
Ja nie mog nic nowego kupi, bo mnie matula z domu wywali na zbity pysk

Albo musz na allegro kilka niepotrzebnych ksi捫ek opchn望 i wtedy sobie kupi
Do陰czam si Te Was wszystkich nie lubi!!!

Eeeeeee..... nie no - 瘸rtuj, tak sobie dzi pomy郵a豉m, co ja tu b璠 czyta te wasze pozytywne opinie, polaz豉m i kupi豉m Co tam 瞠 moje w這sy nie lubi protein, jak Wasze lubi to i moje musz polubi
Mcromance - teraz to ju nie masz wyj軼ia, musisz kupi
Oczywi軼ie po drodze do rossmanna (czyli jak to bywa u mnie - po drugiej stronie galerii ) by new yorker i kupi豉m spodnie T o tak "terapeutycznie", bo generalnie to zwykle mi 瘸l kasy na wszystko i mam jak捷 mani oszcz璠zania

Cytat:
No weeee si !!!! Przesta mnie kusi
---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Nie no, zabijasz mnie tymi wyznaniami
http://25.media.tumblr.com/tumblr_md...1ku7o1_500.gif
http://31.media.tumblr.com/0141318d8...go1_r1_500.gif

G逝pio pisa pod sto貫m? To co ty teraz zrobi豉?
Uzale積ienie, o tak http://media.tumblr.com/tumblr_m44e6wcH5r1qlg43f.gif
Yyyyyyy zgaduj 瞠 pisa豉m pod sto貫m? Twoje gify mnie niezmiennie rozwalaj
Cytat:
Bo to nie ma regu造 je郵i chodzi o wiek

Wrzucam zdj璚ie swoich w這s闚 dzi robione z lamp. Wydaje mi si 瞠 troszk zja郾ia造 od farbowania. Pod koniec tygodnia b璠zie koleston 12/0 na 9% ale najpierw pr鏏a pasemkowa
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,1 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1000686.jpg (24,1 KB, 22 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-10, 21:24   #4661
goldika
Zakorzenienie

Morgan przepiekny pierscionek!!!! uwielbiam takie subtelne, moj tez z tych delikatnych jest!
pisanie spod stolu
kupilas syossa
mialas nie rozjasniac dalej bo kolor Ci sie podobal chyba wczesniej pytalas jak moje rozjasnianie - dalej nie ide jasniej nie chce niz mam

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-10, 21:34   #4662
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Morgan przepiekny pierscionek!!!! uwielbiam takie subtelne, moj tez z tych delikatnych jest!
pisanie spod stolu
kupilas syossa
mialas nie rozjasniac dalej bo kolor Ci sie podobal chyba wczesniej pytalas jak moje rozjasnianie - dalej nie ide jasniej nie chce niz mam
Bo kolor mi si podoba Jak ten koleston wyjdzie niefajnie na pasemku to nie robi na ca這嗆 tylko chyba b璠 musia豉 wtedy znale潭 jaki fajny odcie na poziomie 7. Ty ostatnio 7 robi豉s wlasnie??? Wstawialas zdj璚ia? bo nie kojarze
Ja by豉m w szoku 瞠 pier軼ionek taki 豉dny. W豉郾ie subtelny ale te bardziej oryginalny ni takie standardowe proste z oczkiem po鈔odku (takie te s 豉dne, ale po prostu jestem zaskoczona 瞠 m篹czyzna samodzielnie wybra taki "wyszukany" , i jeszcze z這to 陰czone bia貫 z 鄴速ym). 奸ub chyba b璠zie w styczniu lub w kwietniu
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-10, 21:36   #4663
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
azjaci to nie m鎩 typ zdecydowanie. ...
Moj te nie a ostatnio tu tak jakos azjacko sie zrobi這, 瞠 ja nawet nie mam o czym pisac

Morgan serdeczne gratulacje, a pier軼ionek cudowny

A teksty takie tu piszecie, 瞠 i ja opluwam monitor. G這suje r闚nie za tym, zeby uprzedza, 瞠 bedzie co smiesznego

mcromance ale ci zrudzia豉 ta pi徠ka dobrze, 瞠 ty lubisz ciep貫 odcienie i rudo軼i, bo ja to bym oszala豉 z takim odcieniem

A u mnie ju czas znowu farbowa. Dzi dok豉dnie mija drugi tydzie od farbowania. Odrosty powoli si pokazuj. A ja nie mam pomys逝 co zrobi. Klor na d逝go軼i bardzo mi si podoba, ale widac nier闚no軼i, jakby szerokie pasma i chcia豉bym to jeszcze wyr闚na. Ale boj si, 瞠 strac ten kolorek, kt鏎y mam, a bardzo mi si podoba... taki ciemny br您 z mahoniem, rdz i ch這dem jednocze郾ie.

A co my郵icie o po陰czeniu /75 z /71 czyli odcie mahoniowy z ch這dnym. Nie b璠zie si gryz這? Co o tym s康zicie?
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-10, 21:57   #4664
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Woow ale jasna ta Twoja pi徠ka! Moja 5 by豉 prawie czarna, ale to mo瞠 dlatego 瞠 w這sy by造 bardzo zniszczone i mocniej chwyci豉.
Ano, taka jest ale przy samym oknie. Nieco dalej jest ciemniejsza.

Cytat:

Eeeeeee..... nie no - 瘸rtuj, tak sobie dzi pomy郵a豉m, co ja tu b璠 czyta te wasze pozytywne opinie, polaz豉m i kupi豉m Co tam 瞠 moje w這sy nie lubi protein, jak Wasze lubi to i moje musz polubi
Oczywi軼ie po drodze do rossmanna (czyli jak to bywa u mnie - po drugiej stronie galerii ) by new yorker i kupi豉m spodnie T o tak "terapeutycznie", bo generalnie to zwykle mi 瘸l kasy na wszystko i mam jak捷 mani oszcz璠zania
Ale ja serio nie mam za co LOL
Musz co najpierw opchn望 i zrobi miejsce, albo si na ten fluid z kim wymieni, bo mam za du穎 wszystkiego

Cytat:
Podzi瘯uj K-popowi i dziwacznym filmikom jakie maj do piosenek, korea雟kim serialom oraz r騜nym programom. Dzi瘯i temu powstaj takie gify

Cytat:
Wrzucam zdj璚ie swoich w這s闚 dzi robione z lamp. Wydaje mi si 瞠 troszk zja郾ia造 od farbowania. Pod koniec tygodnia b璠zie koleston 12/0 na 9% ale najpierw pr鏏a pasemkowa
ζdnie jest
A pier軼ionek cudo Uwielbiam takie proste wzory, bo s naj豉dniejsze

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Moj te nie a ostatnio tu tak jakos azjacko sie zrobi這, 瞠 ja nawet nie mam o czym pisac

A teksty takie tu piszecie, 瞠 i ja opluwam monitor. G這suje r闚nie za tym, zeby uprzedza, 瞠 bedzie co smiesznego

mcromance ale ci zrudzia豉 ta pi徠ka dobrze, 瞠 ty lubisz ciep貫 odcienie i rudo軼i, bo ja to bym oszala豉 z takim odcieniem

A u mnie ju czas znowu farbowa. Dzi dok豉dnie mija drugi tydzie od farbowania. Odrosty powoli si pokazuj. A ja nie mam pomys逝 co zrobi. Klor na d逝go軼i bardzo mi si podoba, ale widac nier闚no軼i, jakby szerokie pasma i chcia豉bym to jeszcze wyr闚na. Ale boj si, 瞠 strac ten kolorek, kt鏎y mam, a bardzo mi si podoba... taki ciemny br您 z mahoniem, rdz i ch這dem jednocze郾ie.

A co my郵icie o po陰czeniu /75 z /71 czyli odcie mahoniowy z ch這dnym. Nie b璠zie si gryz這? Co o tym s康zicie?
Weronisiu, ale ja si "t逝k豉m" na facet闚 z Kachul, bo ja za azjatami (co nie znaczy, 瞠 wyjd za jakiego ), a ona za zachodnimi.
Ty te mo瞠sz si do陰czy do Kachuli i wkleja swoich

Kobito, sk康 mam wiedzie co ci roz鄉ieszy? Mo瞠 przyjmij, 瞠 jak widzisz m鎩 nick obok postu to traktuj to jako mo磧iwe zagro瞠nie

Weronisiu, moja 5/0 wygl康a tak tylko przy mocnym 鈍ietle (flesz lub ostre s這鎍e). Normalnie jest najzwyklejszy br您. No a dodatkowo co ja bym nie na這篡豉 i tak b璠zie bi這 rudawo, bo takie mam w這sy.

Na twoim miejscu chyba bym nie miesza豉 odcienia czerwonego z popielatym. Nie wiadomo co mo瞠 wyj嗆...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-10, 22:59   #4665
goldika
Zakorzenienie

mcromance zaloz watek wymiankowy! pozbedziesz sie rzeczy, a mozesz zyskac cos fajnego

mi sie azjaci nie podobaja, maja taka nastoletnia urode, a ja lubie "prawdziwych facetow"

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-10, 23:10   #4666
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance zaloz watek wymiankowy! pozbedziesz sie rzeczy, a mozesz zyskac cos fajnego

mi sie azjaci nie podobaja, maja taka nastoletnia urode, a ja lubie "prawdziwych facetow"
No tak powoli si zbieram do zrobienia tego wymiankowego w徠ku. Ale nie chce mi si posprawdza co ja dok豉dnie mam na zbyciu

Je郵i idzie o Azjat闚, a dok豉dniej samych Korea鎍zyk闚, to mi pasuje ich charakter jaki maj dzi瘯i kulturze.
Oni nie wstydz si okazywa publicznie uczu innych ni poci庵 seksualny (ej, foczka! - bleeee...) lub agresja i szanuj innych.
Og鏊nie w Korei praktycznie ka盥y ka盥ego szanuje i nie ma sytuacji, 瞠 m這dzie ot tak sobie pyskuje i wyzywa starszych, a zmora zachodniego spo貫cze雟twa - bezstresowe wychowanie - nie istnieje i jako dzieci nie umieraj od tego.
Faceci tam nadal obowi您kowo id do wojska na 21 miesi璚y, chyba 瞠 s naprawd ci篹ko chorzy.

Tak nastoletni urod prezentuj tylko idole (muzycy) i aktorzy oraz faceci, kt鏎zy jeszcze si nie o瞠nili - bo ci jeszcze jako dbaj o cer i m這dy wygl康. Po jakim czasie i w pewnym wieku panowie sobie odpuszczaj wizyty u kosmetyczki i mocniejsze dbanie o siebie - wtedy starzej si w oczach.

Oczywi軼ie s te i wady ich kultury, np. pracodawca ma wgl康 w histori medyczn potencjalnego pracownika i dlatego ludzie nie chc chodzi do terapeut闚, a ADHD i inne choroby "psychiczne" u dzieci si ukrywa lub ignoruje.

-----------
Dobra, we嬈ie mnie zastrzelcie, bo je郵i zaczniecie co wspomina o Azji, a jeszcze gorzej o samej Korei, to ja takie wywody b璠 uskutecznia

Czas edycji: 2013-11-10 o 23:13
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-10, 23:22   #4667
goldika
Zakorzenienie

ja nie znam osobiscie zadnego Azjaty ale mezus z nimi pracuje i chwali sobie ich jako szefow. Sa sympatyczni, pomocni

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

ady tam mcromance zbieraj tylek i zakladaj watek wymiankowy! mi dzieki niemu ubyl jeden karton taki duzy po gigapace pampersow kosmetykow

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-10, 23:24   #4668
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie znam osobiscie zadnego Azjaty ale mezus z nimi pracuje i chwali sobie ich jako szefow. Sa sympatyczni, pomocni
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!
Zabi豉 mnie tymi pampersami LOL Dobra, mo瞠 powoli co zmajstruj
No widzisz, o to co tw鎩 m捫 m闚i mi chodzi. Maj zupe軟ie inny charakter i podej軼ie do innych.

Cytat:
ady tam mcromance zbieraj tylek i zakladaj watek wymiankowy! mi dzieki niemu ubyl jeden karton taki duzy po gigapace pampersow kosmetykow
Specjalnie dla ciebie kochana zebra豉m si i za這篡豉m ten w徠ek. Zadowolona?

Czas edycji: 2013-11-11 o 12:57
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 00:20   #4669
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 14 082

hej ja do was po porad - od jakiego d逝窺zego ju czasu mam rude w這sy i ju mi si po prostu znudzi造 i zachcia這 mi si jakiego fajnego br您iku - swoje w豉sne mam ciemne
jak farb profesjonaln mog uzyska takie np kolory
rudy to m鎩 obecny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (33,3 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg max_05_PNT_CE_Brazy_modelka_43eb0c7e1bce4_b42b4e45.jpg (40,7 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-11-11 o 00:21
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-11-11, 00:29   #4670
sylwka37
koci 鈍iat

albo taki
Stary 2013-11-11, 00:45   #4671
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Sylwka podejrzewam, 瞠 aby uzyska taki rudy, to musia豉 w這sy rozjasnia. W takiej sytuacji jedynym chyba skutecznym rozwi您aniem jest pigmentacja. Poszukaj w necie jak to si robi. To bardzo proste. Wg mnie mo瞠sz u篡 farby z numerem 6/0 do pigmentacji, jak i do farbowania. Oxy 6%. Je郵i wyjdzie za ciep這, to dopiero przy nast瘼nym farbowaniu mo瞠sz kombinowa z odcieniami. Ale na ten pierwszy raz najbezpieczniej uzy natur.
Je郵i nie chcesz robi pigmentacji, tylko od razu k豉嗆 farb, t musisz si liczy z tym, 瞠 nowa farba wyp逝cze ci si ju po kilku myciach i 瞠 ci庵le b璠zie wybija tw鎩 obecny rudy. Tak wi璚 polecam pigmentacj. Ja mia豉m podobny kolor wyj軼iowy i niestety farba si nie trzyma豉 i po 3 myciach nie by這 郵adu po farbie. Dopiero pigmentacja mnie uratowa豉, tylko 瞠 ja robi豉m na 5/00 bo chcia豉m ciemniej.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-11, 00:51   #4672
sylwka37
koci 鈍iat

ja farbowa豉m farb 8,44 bodaj瞠 i z oxy 9% i potem na to henn
musz poczyta o tej pigmentacji albo zapytam si babeczki w sklepie fryzjerskim jak tego dokona

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-11-11 o 00:52
sylwka37 jest offline  
Stary 2013-11-11, 09:13   #4673
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ok ju po wizycie u rodzic闚, wi璚 odpisuj

A wiesz znam tak jedn par kt鏎a pobra豉 si w wieku chyba 18 lat, teraz maj jako po 30 i s bardzo szcz瘰liwi Wi璚 chyba nie ma na to regu造. Prozaiczne - ale trzeba po prostu trafi na "swoj" osob

Dzi瘯uj, bardzo ale to bardzo mi mi這
Chwal si jestem w szoku 瞠 taki 豉dny wybra

Bo to nie ma regu造 je郵i chodzi o wiek

Bardzo 豉dny pier軼ionek. Nie w moim typie (tylko jedno oczko), bo ja to jak sroka jestem i musi 進e b造szcze jak psu... Ale po陰czenie zwyk貫go z這ta z bia造m jest idealne Ja mam pier軼ionek z bia貫go z這ta (obr帷zk te) i ca造 jest w cyrkoniach (diament闚 nie uznaj, zreszt nas nie by這 sta, no i za du穎 znajomych po diamentach mia這 problemy w zwi您ku - takie moje zboczenie).

Cytat:
Bo kolor mi si podoba Jak ten koleston wyjdzie niefajnie na pasemku to nie robi na ca這嗆 tylko chyba b璠 musia豉 wtedy znale潭 jaki fajny odcie na poziomie 7. Ty ostatnio 7 robi豉s wlasnie??? Wstawialas zdj璚ia? bo nie kojarze
Ja by豉m w szoku 瞠 pier軼ionek taki 豉dny. W豉郾ie subtelny ale te bardziej oryginalny ni takie standardowe proste z oczkiem po鈔odku (takie te s 豉dne, ale po prostu jestem zaskoczona 瞠 m篹czyzna samodzielnie wybra taki "wyszukany" , i jeszcze z這to 陰czone bia貫 z 鄴速ym). 奸ub chyba b璠zie w styczniu lub w kwietniu
Ale jasno ju masz! I 郵ub wkr鏒ce!!!

A ja jestem po Syossie fluid r騜owy do farbowanych. U篡豉m go jak zwyk貫j od篡wki. Nie zachwyci pod prysznicem po na這瞠niu a do sp逝kiwania. G豉dziuchno by這. Po wyschni璚iu dodam, 瞠 mam mi瘯kie w這siska, g豉dkie, same z siebie l郾i i zero mi odstaje po d逝go軼i!!! Tylko przy samej grzywce mi sterczy i tyle. Ale je郵i chodzi o u篡wanie go to chyba b璠 korzysta na razie z 鄴速ego a potem r騜owy kupi. No i raczej na suche w這sy przed myciem lub tylko na noc. Wydaje mi si, 瞠 przy skalpie jako zwyk豉 od篡wka lekko obci捫a.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 10:08   #4674
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆

Dzi瘯uj
Mi si wydaje 瞠 75 i 71 b璠zie dobre do tego co masz, ale pewna nie jestem bo na mahoniach si nie znam

Cytat:
Bardzo 豉dny pier軼ionek. Nie w moim typie (tylko jedno oczko), bo ja to jak sroka jestem i musi 進e b造szcze jak psu... Ale po陰czenie zwyk貫go z這ta z bia造m jest idealne Ja mam pier軼ionek z bia貫go z這ta (obr帷zk te) i ca造 jest w cyrkoniach (diament闚 nie uznaj, zreszt nas nie by這 sta, no i za du穎 znajomych po diamentach mia這 problemy w zwi您ku - takie moje zboczenie).

Ale jasno ju masz! I 郵ub wkr鏒ce!!!

A ja jestem po Syossie fluid r騜owy do farbowanych. U篡豉m go jak zwyk貫j od篡wki. Nie zachwyci pod prysznicem po na這瞠niu a do sp逝kiwania. G豉dziuchno by這. Po wyschni璚iu dodam, 瞠 mam mi瘯kie w這siska, g豉dkie, same z siebie l郾i i zero mi odstaje po d逝go軼i!!! Tylko przy samej grzywce mi sterczy i tyle. Ale je郵i chodzi o u篡wanie go to chyba b璠 korzysta na razie z 鄴速ego a potem r騜owy kupi. No i raczej na suche w這sy przed myciem lub tylko na noc. Wydaje mi si, 瞠 przy skalpie jako zwyk豉 od篡wka lekko obci捫a.
Te jestem po syoss'ie (tym z這tym), i mia豉 racj - jest super, w這sy s takie sypkie po nim. Jak na moje zniszczone w這sy po przejsciach to efekt jest zadowalacj帷y, podejrzewam 瞠 na jaki cud nie mam co liczy, ale jest naprawde dobrze.

A wiesz m鎩 narzeczony dowali taki tekst ostatnio " Jak faceta nie sta na brylant to na ma鹵e雟two te nie"
Ja tam nie mam jaki wi瘯szych prefenrencji co do wzoru. Brylanty maj na pewn t przewag 瞠 ca造 czas tak samo b造szcz i si nie wycieraj. Jak ca造 pier軼ionek jest z cyrkonii to ok, ale widzia豉m kiedy u kole瘸nki taki 瞠 brylant na 鈔odku i cyrkonie dooko豉 i po paru miesi帷ach ten brylant by nadal b造szcz帷y a cyrkonie takie jakie "mleczne", matowe.

Kurde tak spojrza豉m w lustro w 鈍ietle dziennych i mega zja郾ia造 mi w這sy !!! Serio si teraz zastanawiam czy je jeszcze rozja郾ic czy tylko wyr闚na.... a koleston ju zam闚i豉m i nie wiem...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (115,1 KB, 22 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 11:14   #4675
goldika
Zakorzenienie

Morgan to slub za 2mce? ale super, takie na szybko sa najlepsze
moj pierscionek jest z brylantem i pieeeeknie blyszczy ale wiadomo kazdy ma inny gust.
co do farby to jednak postoi sobie obok e20? jasne masz juz te wloski

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-11, 11:28   #4676
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Morgan to slub za 2mce? ale super, takie na szybko sa najlepsze
moj pierscionek jest z brylantem i pieeeeknie blyszczy ale wiadomo kazdy ma inny gust.
co do farby to jednak postoi sobie obok e20? jasne masz juz te wloski
Albo w styczniu albo w kwietniu... jeszcze nie przegadali鄉y tematu. W sumie szybko, ale na co czeka? Nie mamy po 20 lat i wiemy 瞠 tego chcemy Ty si troszk naczeka豉 co?

Jednak brylanty maj sw鎩 urok A taki najmniejszy mo積a kupi ju za 500z wi璚 nie jest 幢e

W豉郾ie nie wiem czy postoi ko這 palette na pewno musz co zr闚na bo g鏎 mam odrobin ja郾iejsz. Jakby mi chcia豉 co doradzi to jestem bardzo ch皻na bo naprawd nie mam pomys逝 jaki kolor robi
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 11:36   #4677
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Te jestem po syoss'ie (tym z這tym), i mia豉 racj - jest super, w這sy s takie sypkie po nim. Jak na moje zniszczone w這sy po przejsciach to efekt jest zadowalacj帷y, podejrzewam 瞠 na jaki cud nie mam co liczy, ale jest naprawde dobrze.

A wiesz m鎩 narzeczony dowali taki tekst ostatnio " Jak faceta nie sta na brylant to na ma鹵e雟two te nie"
Ja tam nie mam jaki wi瘯szych prefenrencji co do wzoru. Brylanty maj na pewn t przewag 瞠 ca造 czas tak samo b造szcz i si nie wycieraj. Jak ca造 pier軼ionek jest z cyrkonii to ok, ale widzia豉m kiedy u kole瘸nki taki 瞠 brylant na 鈔odku i cyrkonie dooko豉 i po paru miesi帷ach ten brylant by nadal b造szcz帷y a cyrkonie takie jakie "mleczne", matowe.

Kurde tak spojrza豉m w lustro w 鈍ietle dziennych i mega zja郾ia造 mi w這sy !!! Serio si teraz zastanawiam czy je jeszcze rozja郾ic czy tylko wyr闚na.... a koleston ju zam闚i豉m i nie wiem...
Kiedy ja dosta豉m sw鎩 pier軼ionek by豉m zachwycona i nadal jestem. Nie zamieni豉bym go na 瘸dne brylanty. Kupi mi to biedny, m這dy ch這pak i wierz mi, wydatek na bia貫 wysadzane z這to by chyba najwi瘯szym w jego 篡ciu. Teraz mog豉bym mie brylanty ale zapewne i tak bym z oszcz璠no軼i ich nie wybra豉 Mam maszynk z ultrad德i瘯iem i mi czy軼i bi簑teri, cyrkonie owszem trac blask ale to te zale篡 jakie. Kiedy by造 dobrej jako軼i kamienie teraz to taki badziew sprzedaj, 瞠 szok. Ja znowu znam przypadki jak nieczyszczony diamencik sczernia. O nie trzeba tak samo dba jak o cyrkonie.
W這sy masz fajne. To znaczy kolor. Mocno chcesz z t 12 i嗆... Ciekawi mnie jakby wysz豉 na Twoich w這sach.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-11 o 11:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 11:47   #4678
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Albo w styczniu albo w kwietniu... jeszcze nie przegadali鄉y tematu. W sumie szybko, ale na co czeka? Nie mamy po 20 lat i wiemy 瞠 tego chcemy Ty si troszk naczeka豉 co?

Jednak brylanty maj sw鎩 urok A taki najmniejszy mo積a kupi ju za 500z wi璚 nie jest 幢e

W豉郾ie nie wiem czy postoi ko這 palette na pewno musz co zr闚na bo g鏎 mam odrobin ja郾iejsz. Jakby mi chcia豉 co doradzi to jestem bardzo ch皻na bo naprawd nie mam pomys逝 jaki kolor robi
my date wybralismy slubu wczesniej bo chcielismy brac slub w nasza rocznice, a sobota 21wrzesnia wypada tylko co kilka lat chyba z 10mcy przed slubem zarezerwowalismy Pa豉c, a reszte formalno軼i i ko軼ielnych i urz璠owych zacz瘭i鄉y za豉twia dok豉dnie 4tyg przed 郵ubem sukienke wybra豉m te ok 4tyg przed 郵ubem. auto do 郵ubu tydzie przed. Wszystko na spontanie
a sukienke chcesz zalozyc ta co masz czy inna?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-11, 12:00   #4679
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Kiedy ja dosta豉m sw鎩 pier軼ionek by豉m zachwycona i nadal jestem. Nie zamieni豉bym go na 瘸dne brylanty. Kupi mi to biedny, m這dy ch這pak i wierz mi, wydatek na bia貫 wysadzane z這to by chyba najwi瘯szym w jego 篡ciu. Teraz mog豉bym mie brylanty ale zapewne i tak bym z oszcz璠no軼i ich nie wybra豉 Mam maszynk z ultrad德i瘯iem i mi czy軼i bi簑teri, cyrkonie owszem trac blask ale to te zale篡 jakie. Kiedy by造 dobrej jako軼i kamienie teraz to taki badziew sprzedaj, 瞠 szok. Ja znowu znam przypadki jak nieczyszczony diamencik sczernia. O nie trzeba tak samo dba jak o cyrkonie.
W這sy masz fajne. To znaczy kolor. Mocno chcesz z t 12 i嗆... Ciekawi mnie jakby wysz豉 na Twoich w這sach.
Ale ja naprawd nie mam nic przeciwko cyrkoniom Wszystko zale篡 od sytuacji. W wieku 20 lat raczej nikogo na brylanty nie sta, to normalne. Ale w wieku 36 czemu nie? Ja bym si dziwnie czu豉 chyba gdybym w takiej sytuacji finansowej w jakiej jest m鎩 narzeczony kupi mi np pier軼ionek za 100z
A co do farby to my郵 o tej 12 zamiast garniera tego 110, s康z 瞠 efekt b璠zi podobny, ale nie wiem jeszcze co zrobi.
Podoba mi si kolor majirel 8.2
Cytat:
my date wybralismy slubu wczesniej bo chcielismy brac slub w nasza rocznice, a sobota 21wrzesnia wypada tylko co kilka lat chyba z 10mcy przed slubem zarezerwowalismy Pa豉c, a reszte formalno軼i i ko軼ielnych i urz璠owych zacz瘭i鄉y za豉twia dok豉dnie 4tyg przed 郵ubem sukienke wybra豉m te ok 4tyg przed 郵ubem. auto do 郵ubu tydzie przed. Wszystko na spontanie
a sukienke chcesz zalozyc ta co masz czy inna?
Wiesz w przypadku 郵ubu ko軼ielnego z weselem tych formalno軼i jest masa. Tak瞠 si nie dziwi 瞠 musieli軼ie mie wszystko troch wcze郾iej dograne. U nas b璠zie cywilny i tylko obiad po, dla najbli窺zej rodziny. Sukienk kupi jak捷 skromn, ecru albo blador騜ow chyba, ale nie wiem do ko鎍a, bo do blondu mi 瘸dne kolory ciuch闚 nie pasuj Be pasuje ale nie znosz tego koloru...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-11 o 12:02
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 12:22   #4680
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ale ja naprawd nie mam nic przeciwko cyrkoniom Wszystko zale篡 od sytuacji. W wieku 20 lat raczej nikogo na brylanty nie sta, to normalne. Ale w wieku 36 czemu nie? Ja bym si dziwnie czu豉 chyba gdybym w takiej sytuacji finansowej w jakiej jest m鎩 narzeczony kupi mi np pier軼ionek za 100z
A co do farby to my郵 o tej 12 zamiast garniera tego 110, s康z 瞠 efekt b璠zi podobny, ale nie wiem jeszcze co zrobi.
Podoba mi si kolor majirel 8.2

Wiesz w przypadku 郵ubu ko軼ielnego z weselem tych formalno軼i jest masa. Tak瞠 si nie dziwi 瞠 musieli軼ie mie wszystko troch wcze郾iej dograne. U nas b璠zie cywilny i tylko obiad po, dla najbli窺zej rodziny. Sukienk kupi jak捷 skromn, ecru albo blador騜ow chyba, ale nie wiem do ko鎍a, bo do blondu mi 瘸dne kolory ciuch闚 nie pasuj Be pasuje ale nie znosz tego koloru...
No teraz te bym wymaga豉 wi璚ej co do pier軼ionka No i m鎩 by do嗆 ci篹ki i swoje kosztowa ale go zmniejszali鄉y, bo france moje palce by造 ma貫. Dzi瘯i temu troch cena spad豉 (powiedzmy 瞠 spad豉). Teraz pewnie za t kwot chocia jedno oczko by這by diamencikiem malutkim
Co 8,2 majirel to
A ja mia豉m ecru sukienk i blondyn by豉m i pasowa這

A cywilny popieram! Ja najpierw taki mia豉m. Ko軼ielny wyszed z dzie熤i (chrzciny)

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-11 o 12:25
Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.