Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 157 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-11, 13:19   #4681
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

O maaaaaaatko pszczela !!!! Ileeeeeee teeeego do czytania
Nie b璠 cytowa, bo post b璠zie kilometrowy

Morgan
Gratuluj decyzji o 郵ubie. Odno郾ie daty - ja bym chyba wola豉 kwiecie. Cieplej b璠zie to i nie zmarzniesz, kiedy akurat b璠ziesz chcia豉 bardzo 豉dnie wygl康a No i te wszystkie sukienki, kt鏎e 豉dnie wygl康aj nie s zbyt cieplutki.
Ja jestem zmar幢uch, wi璚 dla mnie ten fakt jest najwa積iejszy
A kolor sukienki - mo瞠 ko嗆 s這niowa? Co takiego jak tu:

9db8795d733f3a83d5052acd3aa63a57.jpg

Nie jest taki nudny jak be, a 豉dniejszy ni ecru i co r騜owawego (nienawidz r騜u ).

Odno郾ie farby - mo瞠 pole瞠, a ty najpierw sprawd jak mocno ci kolor dojdzie jeszcze.

Goldika, Kachula, Morgan
Odno郾ie pier軼ionka to podobaj mi si takie proste wzory. Brylanty s ok, je郵i nie s zbyt du瞠. A pier軼ionki z cyrkoniami, je郵i maj 豉dny i ciekawy wz鏎, s czasem o wiele 豉dniejsze ni taki "napompowany" pier軼ie z brylanciorem
O, na przyk豉d takie:

pol_pm_Srebrny-pierscionek-z-diamentowymi-cyrkoniami-1053-1113_1.jpg i-violette-srebrny-pierscionek-liscie-z-cyrkoni-rs1425.jpg

Kachula
Przesta kusi tymi Syossami !!!! No nie mam kasy na nie

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 15:04   #4682
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No teraz te bym wymaga豉 wi璚ej co do pier軼ionka No i m鎩 by do嗆 ci篹ki i swoje kosztowa ale go zmniejszali鄉y, bo france moje palce by造 ma貫. Dzi瘯i temu troch cena spad豉 (powiedzmy 瞠 spad豉). Teraz pewnie za t kwot chocia jedno oczko by這by diamencikiem malutkim
Co 8,2 majirel to
A ja mia豉m ecru sukienk i blondyn by豉m i pasowa這

A cywilny popieram! Ja najpierw taki mia豉m. Ko軼ielny wyszed z dzie熤i (chrzciny)
Do ecru na pewno blond pasuje Tylko ja bym chcia豉 瞠by ta kiecka nie by豉 taka stricte 郵ubna, tylko po prostu zwyk豉 elegancka sukienka. Dla mnie to nie ma 瘸dnego znaczenia w czym b璠 przez te kilka godzin. Fajnie by by這 do czego p騧niej jeszcze t sukienk wykorzysta.
Jeszcze odno郾i farby - zauwa篡豉 瞠 w necie wszystkie zdj璚iach dziewczyn kt鏎e robi blondy s na wcze郾iej rozja郾ionych w這sach? Dlatego nie wiem na ile to wszystko jest miarodajne. U mnie pewnie by tak fajnie nie wysz這.

Ten syoss moim zdaniem do嗆 mocno obci捫a w這sy Mimo 瞠 go nie k豉d豉m od nasady i rano my豉m g這w to s takie troch str帷zkowate. Niby 豉dne ale taki przyklap...
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆

Morgan
Gratuluj decyzji o 郵ubie. Odno郾ie daty - ja bym chyba wola豉 kwiecie. Cieplej b璠zie to i nie zmarzniesz, kiedy akurat b璠ziesz chcia豉 bardzo 豉dnie wygl康a No i te wszystkie sukienki, kt鏎e 豉dnie wygl康aj nie s zbyt cieplutki.
Ja jestem zmar幢uch, wi璚 dla mnie ten fakt jest najwa積iejszy
A kolor sukienki - mo瞠 ko嗆 s這niowa? Co takiego jak tu:

Za陰cznik 5476385

Nie jest taki nudny jak be, a 豉dniejszy ni ecru i co r騜owawego (nienawidz r騜u ).

Odno郾ie farby - mo瞠 pole瞠, a ty najpierw sprawd jak mocno ci kolor dojdzie jeszcze.

Goldika, Kachula, Morgan
Odno郾ie pier軼ionka to podobaj mi si takie proste wzory. Brylanty s ok, je郵i nie s zbyt du瞠. A pier軼ionki z cyrkoniami, je郵i maj 豉dny i ciekawy wz鏎, s czasem o wiele 豉dniejsze ni taki "napompowany" pier軼ie z brylanciorem
O, na przyk豉d takie:

Za陰cznik 5476433 Za陰cznik 5476434

Kachula
My郵 nad bladym r騜em, takim z豉manym, nie ala barbie ale musz to na sobie zobaczy najpierw. ALe tak jak pisa豉m wy瞠j - dla mnie sukienka nie ma znaczenia. Ma by elegancka i w miar skromna, bo to b璠zie 15min 郵ubu plus obiad w jakiej knajpie.
Data nie do ko鎍a ode mnie zale篡 bo tu te kwestie rodzinne wchodz w gr (bliska rodzina za granic.
No farba mo瞠 pole瞠 , a z drugiej strony jakby 郵ub mia by faktycznie za dwa miesi帷e, to wcale nie jest tak d逝go 瞠by z kolorem doj嗆 do 豉du
Syoss - owszem efekt niez造, ale dla mnie to jest taka troch bomba silikonowa. Mam wra瞠nie 瞠 taki sam efekt by by jakby wzi帷 wi璚ej serum marion termoochrony (ze dwa naci郾i璚ia pompki) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...mperatury.html

Mi si dla odmiany takie pier軼ionki jak wklei豉 nie podobaj za bardzo ozdobne. A poza tym jako tak zar璚zynowy mi si kojarzy po prostu z jednym oczkiem.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-11 o 15:05
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 15:51   #4683
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

Goldika, Kachula, Morgan
O, na przyk豉d takie:

Za陰cznik 5476433 Za陰cznik 5476434

Kachula
Morgan akurat to nie takie proste wzory. Mi ka盥y m闚i 瞠 mam wyzywaj帷y bo si rzuca w oczy. Ale ja nie wyobra瘸m sobie pier軼ionka zar璚zynowego z jednym ma造m kamyczkiem On musi nimi kapa i rzucac si w oczy. Obr帷zka mo瞠 byc skromna ale pierdzie nie

I nie kusz Syossem, tylko opisuj dzia豉nie. Jak masz mn鏀two kosmetyk闚 nie kupuj go. Ja potrzebowa豉m takiej kuracji a nic poza od篡wk i jakimi starymi maskami nie mam, wi璚 go kupi豉m.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Mi si dla odmiany takie pier軼ionki jak wklei豉 nie podobaj za bardzo ozdobne. A poza tym jako tak zar璚zynowy mi si kojarzy po prostu z jednym oczkiem.
To chyba po prostu przyzwyczajenie z bajek i film闚 ameryka雟kich. Tyle, 瞠 tam jedno oczko jest jak kawa g鏎y

W moim do wymiany nadawa by si du篡 kawa貫k cyrkonii bo ta jest jakby zu篡ta. Niestety b璠帷 tak dumna z pier軼ionka nosi豉m go do pracy (fizycznej) i zanim si zorientowa豉m to tak troch 篡cia z niego uciek這.

Mam skromny pierdzie ale mi si ci庵le podoba.
P1060934d.jpg

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:06   #4684
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Morgan akurat to nie takie proste wzory. Mi ka盥y m闚i 瞠 mam wyzywaj帷y bo si rzuca w oczy. Ale ja nie wyobra瘸m sobie pier軼ionka zar璚zynowego z jednym ma造m kamyczkiem On musi nimi kapa i rzucac si w oczy. Obr帷zka mo瞠 byc skromna ale pierdzie nie

I nie kusz Syossem, tylko opisuj dzia豉nie. Jak masz mn鏀two kosmetyk闚 nie kupuj go. Ja potrzebowa豉m takiej kuracji a nic poza od篡wk i jakimi starymi maskami nie mam, wi璚 go kupi豉m.

To chyba po prostu przyzwyczajenie z bajek i film闚 ameryka雟kich. Tyle, 瞠 tam jedno oczko jest jak kawa g鏎y

W moim do wymiany nadawa by si du篡 kawa貫k cyrkonii bo ta jest jakby zu篡ta. Niestety b璠帷 tak dumna z pier軼ionka nosi豉m go do pracy (fizycznej) i zanim si zorientowa豉m to tak troch 篡cia z niego uciek這.

Za陰cznik 5476734
Dok豉dnie

To Tw鎩 pierscionek z za陰cznika??? Wygl康a zaj***軼ie!!!! Wol co prawda z jednym oczkiem ale ten jest niesamowicie oryginalny, nie widzia豉m jeszcze takiego. No i fajnie jest zrobiony 瞠 ten kamie w 鈔odku jest du篡, a reszta mniejsze. Bo jak wszystkie s takiej samej wielko軼i to mi si nie podoba
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:19   #4685
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie

To Tw鎩 pierscionek z za陰cznika??? Wygl康a zaj***軼ie!!!! Wol co prawda z jednym oczkiem ale ten jest niesamowicie oryginalny, nie widzia豉m jeszcze takiego. No i fajnie jest zrobiony 瞠 ten kamie w 鈔odku jest du篡, a reszta mniejsze. Bo jak wszystkie s takiej samej wielko軼i to mi si nie podoba
No m鎩 Dzi瘯uj. Mi najbardziej si podoba, 瞠 jest z takiego bia貫go z這ta co wygl康a jak bardzo wyblak貫 zwyk貫 z這to a nie jak srebro. Wielu jubiler闚 teraz takie co oferuje a mojego nie ma. Dlatego jak kupowali鄉y obr帷zki to te u tego samego jubilera i mam takie same bia貫 z這to A mi kszta速 si spodoba, bo wygl康a jak kwiatek
Pierwszy pier軼ie od mego faceta by srebrny z cyrkoniami i niebieskim oczkiem, taki ma造 kwiatek. Kupi mi go na urodziny (p馧 roku po poznaniu) i wtedy jak posz豉m na zaj璚ia na uczelnie zrobi sza, bo wszyscy my郵eli, 瞠 si ju zar璚zy豉m (obowi您kowo za這篡豉m na ten sam palec). Chyba dlatego kupili鄉y kwiatek po raz drugi

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:27   #4686
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
My郵 nad bladym r騜em, takim z豉manym, nie ala barbie ale musz to na sobie zobaczy najpierw. ALe tak jak pisa豉m wy瞠j - dla mnie sukienka nie ma znaczenia. Ma by elegancka i w miar skromna, bo to b璠zie 15min 郵ubu plus obiad w jakiej knajpie.
Data nie do ko鎍a ode mnie zale篡 bo tu te kwestie rodzinne wchodz w gr (bliska rodzina za granic.
No farba mo瞠 pole瞠 , a z drugiej strony jakby 郵ub mia by faktycznie za dwa miesi帷e, to wcale nie jest tak d逝go 瞠by z kolorem doj嗆 do 豉du
Syoss - owszem efekt niez造, ale dla mnie to jest taka troch bomba silikonowa. Mam wra瞠nie 瞠 taki sam efekt by by jakby wzi帷 wi璚ej serum marion termoochrony (ze dwa naci郾i璚ia pompki) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...mperatury.html

Ja nie lubi 瘸dnego r騜u

Te pier軼ionki co wklei豉m to jak dla mnie dobre by by造 zamiast obr帷zki, a nie jako zar璚zynowy. Chodzi mi g堯wnie o to, 瞠 ciekawy wz鏎 z cyrkoniami tez mo瞠 by 豉dny.
Ale idealny dla mnie jest nie za wielki brylancik i prosty wz鏎 pier軼ionka

C騜, Syossa od biedy bym u siebie w mie軼ie dosta豉. Marion termoochronny u mnie to jak UFO - wiadomo, 瞠 jest, ale nikt nie widzia

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:27   #4687
Kachula82
Zakorzenienie

A najlepsze jest to, 瞠 u jubilera nic mi si nie podoba這 a m鎩 men patrzy uwa積ie i nagle pyta mnie czy ten jest ok? A ja jak go zobaczy豉m to normalnie ale potem facet cen poda a ja
A m鎩 m這dy na to: bierzemy, nie 瘸逝j kasy bo widz, 瞠 ci si oczy 鈍iec Mia racj

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:32   #4688
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Zrobi豉m inaczej - stworzy豉m w徠ek wymiankowy z moim badziewiem i w wish list wrzuci豉m tego Syossa. Je郵i uda mi si dosta (cho熲y odlewk) to przetestuj i je郵i mi nie podpasuje, to nie b璠zie mi szkoda wydanej kasy

Cytat:

Za陰cznik 5476734
To tw鎩 pier軼ionek? ζdny bardzo i przemy郵any wz鏎, ale ja bym takiego nie chcia豉. Za du穎 si dzieje jak dla mnie i ja bym wsz璠zie takim zahacza豉, bom pierdo豉

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:36   #4689
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
No m鎩 Dzi瘯uj. Mi najbardziej si podoba, 瞠 jest z takiego bia貫go z這ta co wygl康a jak bardzo wyblak貫 zwyk貫 z這to a nie jak srebro. Wielu jubiler闚 teraz takie co oferuje a mojego nie ma. Dlatego jak kupowali鄉y obr帷zki to te u tego samego jubilera i mam takie same bia貫 z這to A mi kszta速 si spodoba, bo wygl康a jak kwiatek
Pierwszy pier軼ie od mego faceta by srebrny z cyrkoniami i niebieskim oczkiem, taki ma造 kwiatek. Kupi mi go na urodziny (p馧 roku po poznaniu) i wtedy jak posz豉m na zaj璚ia na uczelnie zrobi sza, bo wszyscy my郵eli, 瞠 si ju zar璚zy豉m (obowi您kowo za這篡豉m na ten sam palec). Chyba dlatego kupili鄉y kwiatek po raz drugi
A to si nie dziwi 瞠 masz do takiego wzoru sentyment
Teraz te kolory z這ta s kompletnie inne ni dawniej. Kiedy z這to by這 takie 鄴速e a teraz ci篹ko odr騜ni bia貫 od 鄴速ego, u mnie tylko to wida w 鈍ietle dziennym. M鎩 wygl康a jak wyblak貫 鄴速e z這to
Cytat:
Ja nie lubi 瘸dnego r騜u

Te pier軼ionki co wklei豉m to jak dla mnie dobre by by造 zamiast obr帷zki, a nie jako zar璚zynowy. Chodzi mi g堯wnie o to, 瞠 ciekawy wz鏎 z cyrkoniami tez mo瞠 by 豉dny.
Ale idealny dla mnie jest nie za wielki brylancik i prosty wz鏎 pier軼ionka

C騜, Syossa od biedy bym u siebie w mie軼ie dosta豉. Marion termoochronny u mnie to jak UFO - wiadomo, 瞠 jest, ale nikt nie widzia
Ten marion jest w naturach, chocia zwykle go kupuj na all przy okazji innych rzeczy.
Ju wiem o jaki mi r騜 chodzi這 - nie blady, tylko tzw. brudny
Cytat:
A najlepsze jest to, 瞠 u jubilera nic mi si nie podoba這 a m鎩 men patrzy uwa積ie i nagle pyta mnie czy ten jest ok? A ja jak go zobaczy豉m to normalnie ale potem facet cen poda a ja
To razem wybierali軼ie pier軼ionek?? Jako tak dziwnie
Ja nawet nie wiedzia豉m 瞠 o鈍iadczyny b璠
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:42   #4690
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mia豉 racj, ze go z豉pa豉 Skoro zauwa篡 takie co, 瞠 jego kobiecie oczka si 鈍iec z rado軼i to facet jest wyj徠kowy.

M鎩 brat nie 豉pie aluzji nawet je郵i podejdzie i kopnie go w ty貫k... Wsp馧czuj jego dziewczynie

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Ten marion jest w naturach, chocia zwykle go kupuj na all przy okazji innych rzeczy.
Ju wiem o jaki mi r騜 chodzi這 - nie blady, tylko tzw. brudny
3 Natury u mnie w mie軼ie s - w 瘸dnej nie ma tego Mariona. W zasadzie prawie nic z Mariona nie ma Jedyne co si niedawno pokaza這 to szamponetki i jakie serum na ko鎍闚ki, taki ma造 wypierdek.
A specjalnie nie b璠 na Allegro kupowa, bo dro瞠j przesy趾a wyjdzie.
Z reszt teraz mam na razie tego L'Oreala i jedwab z Green Pharmacy. Krzywdy mi te nie robi, wi璚 najpierw musz je zu篡.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 16:58   #4691
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
A to si nie dziwi 瞠 masz do takiego wzoru sentyment
Teraz te kolory z這ta s kompletnie inne ni dawniej. Kiedy z這to by這 takie 鄴速e a teraz ci篹ko odr騜ni bia貫 od 鄴速ego, u mnie tylko to wida w 鈍ietle dziennym. M鎩 wygl康a jak wyblak貫 鄴速e z這to
To razem wybierali軼ie pier軼ionek?? Jako tak dziwnie
Ja nawet nie wiedzia豉m 瞠 o鈍iadczyny b璠
O鈍iadczy mi si w walentynki a dok豉dnie 5 minut przed p馧noc jak si ko鎍zy造 (franca lubi czeka do samego ko鎍a i mnie denerwowa). Le瞠li鄉y w 堯磬u i ja po這篡豉m si na jego klacie i patrzy豉m mu w oczy i... on w moje i wtedy powiedzia, 瞠 chwila jest dobra. A ja pytam na co? A on: A nie chcia豉by ze mn tak by ju do ko鎍a? Ja zd瑿ia豉m, potem spyta豉m czy nie 瘸rtuje a potem si pop豉ka豉m m闚i帷 mu, 瞠 tak. On na to: nie mam pier軼ionka ale jak tylko b璠 mia pieni康ze to kupi Ci tak 鈍iec帷y jak tylko b璠ziesz chcia豉 (czy jako tak). Og鏊nie mieli鄉y problemy wtedy z robot, stad brak kasy na pierdzie, a skoro jemu chwila wyda豉 si taka nie inna to mia豉m nie przyj望 o鈍iadczyn? Po miesi帷u czy dw鏂h pojechali鄉y sobie od tak pochodzi po CH i on mnie prowadzi za r瘯 i ci庵nie i gdy doszli鄉y do jubilera to oczywi軼ie 透y w oczach a potem.... a potem go przepchn窸am i rzuci豉m si do gablot ogl康a

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Mia豉 racj, ze go z豉pa豉 Skoro zauwa篡 takie co, 瞠 jego kobiecie oczka si 鈍iec z rado軼i to facet jest wyj徠kowy.
On nie 豉pie, ale czasem wie co mi si podoba. Ale og鏊nie 豉pie aluzji za nic....

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 17:16   #4692
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
O鈍iadczy mi si w walentynki a dok豉dnie 5 minut przed p馧noc jak si ko鎍zy造 (franca lubi czeka do samego ko鎍a i mnie denerwowa). Le瞠li鄉y w 堯磬u i ja po這篡豉m si na jego klacie i patrzy豉m mu w oczy i... on w moje i wtedy powiedzia, 瞠 chwila jest dobra. A ja pytam na co? A on: A nie chcia豉by ze mn tak by ju do ko鎍a? Ja zd瑿ia豉m, potem spyta豉m czy nie 瘸rtuje a potem si pop豉ka豉m m闚i帷 mu, 瞠 tak. On na to: nie mam pier軼ionka ale jak tylko b璠 mia pieni康ze to kupi Ci tak 鈍iec帷y jak tylko b璠ziesz chcia豉 (czy jako tak). Og鏊nie mieli鄉y problemy wtedy z robot, stad brak kasy na pierdzie, a skoro jemu chwila wyda豉 si taka nie inna to mia豉m nie przyj望 o鈍iadczyn? Po miesi帷u czy dw鏂h pojechali鄉y sobie od tak pochodzi po CH i on mnie prowadzi za r瘯 i ci庵nie i gdy doszli鄉y do jubilera to oczywi軼ie 透y w oczach a potem.... a potem go przepchn窸am i rzuci豉m si do gablot ogl康a
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ma...lo2zo1_500.gif
http://k-cray.2327926.n4.nabble.com/...LY51qz4rgp.gif
http://media.tumblr.com/5a2d094cb108...ZuO1qz4rgp.gif
(o jejku, nie wytrzymam)

Nie幢e mia豉. Jak dla mnie to idealnie trafi z chwil

Je郵i idzie o ta pogrubion cz窷:

http://media.tumblr.com/tumblr_melrtj7Qdg1rqocz5.gif
http://31.media.tumblr.com/tumblr_lt...zb83o1_500.gif
http://i1218.photobucket.com/albums/..._pin/sgb10.gif

Cytat:
On nie 豉pie, ale czasem wie co mi si podoba. Ale og鏊nie 豉pie aluzji za nic....
Ale chocia ma przeb造ski

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 18:54   #4693
Kachula82
Zakorzenienie

Trafi nie trafi ja tam zawsze uwa瘸豉m, 瞠 decyzja o zar璚zeniu nie powinna wychodzi wy陰cznie od faceta. On swoj decyzj daje ci zna, 瞠 tak te o tym my郵i (dobrze wiedzia, 瞠 ja ju dawno chcia豉m) ale pier軼ionek mo積a wybra razem i razem go kupi. Jak trzeba to wsp鏊nie si z這篡 na zakup. To przecie nie jest tylko jego decyzja ale i moja. Czemu to on ma ca陰 kas wywala. Ale to moje zdanie i wiele, wiele lasek twierdzi (moje znajome), 瞠 pier軼ie powinien by wart od jednej do trzech pensji faceta... To ju troch chore a nie romantyczne.
Poza tym jak on m鏬豚y kupi mi sam skoro nawet mojego rozmiaru palca nie zna. On nie wiedzia, 瞠 istnieje co takiego jak rozmiar palca

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 19:04   #4694
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Trafi nie trafi ja tam zawsze uwa瘸豉m, 瞠 decyzja o zar璚zeniu nie powinna wychodzi wy陰cznie od faceta. On swoj decyzj daje ci zna, 瞠 tak te o tym my郵i (dobrze wiedzia, 瞠 ja ju dawno chcia豉m) ale pier軼ionek mo積a wybra razem i razem go kupi. Jak trzeba to wsp鏊nie si z這篡 na zakup. To przecie nie jest tylko jego decyzja ale i moja. Czemu to on ma ca陰 kas wywala. Ale to moje zdanie i wiele, wiele lasek twierdzi (moje znajome), 瞠 pier軼ie powinien by wart od jednej do trzech pensji faceta... To ju troch chore a nie romantyczne.
Poza tym jak on m鏬豚y kupi mi sam skoro nawet mojego rozmiaru palca nie zna. On nie wiedzia, 瞠 istnieje co takiego jak rozmiar palca
Zgadzam si z tob je郵i idzie o decyzj i wyb鏎 pier軼ionka. Ja bym wola豉 razem z facetem wybra, bo znaj帷 篡cie kupi豚y co co by mi si wcale nie podoba這.

A te teksty o pier軼ionku r闚nowarto軼i kilku pensji - co to kurde ma by? Zastaw si a postaw si... Por帳ane takie baby s. Wa積e, 瞠by pier軼ionek by 豉dny, praktyczny przy noszeniu, wytrzyma造, a cena to ju niewa積a.

Ale tym stwierdzeniem o odepchni璚iu go i ogl康aniu gablot mnie rozbawi豉, bo ja to sobie od razu wyobrazi豉m w typowym, dramowym stylu - przerysowane i komiczne

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-11 o 19:07
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 19:15   #4695
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Powiedzia豉m m篹owi 瞠 ma by "U" i wal maszynk, bo no篡czki t瘼e. Oto co zdzia豉 Jest ok. Kr鏂ej ale U jest
Za陰cznik 5472070
wow, 鈍ietnie Ci obci掖 te w這sy
a ja swoje te skr鏂i豉m o dobre ponad 10 cm ale ju dawno, bo na pocz徠ku pa寮ziernika.

Cytat:
Chcia豉m si Wam pochwali 瞠 jestem zar璚zona
oooo gratulacje

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

A moje 6,34 na wodzie 9% przyciemnilo mi wlosy, szlag :/
o kurcze

MorganLeFay mam baaardzo podobny pier軼ionek tylko m鎩 ma troszeczk wi瘯sze oczko, ale dos這wnie troszeczk
ibyza jest offline  
Stary 2013-11-11, 19:48   #4696
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam si z tob je郵i idzie o decyzj i wyb鏎 pier軼ionka. Ja bym wola豉 razem z facetem wybra, bo znaj帷 篡cie kupi豚y co co by mi si wcale nie podoba這.

A te teksty o pier軼ionku r闚nowarto軼i kilku pensji - co to kurde ma by? Zastaw si a postaw si... Por帳ane takie baby s. Wa積e, 瞠by pier軼ionek by 豉dny, praktyczny przy noszeniu, wytrzyma造, a cena to ju niewa積a.

Ale tym stwierdzeniem o odepchni璚iu go i ogl康aniu gablot mnie rozbawi豉, bo ja to sobie od razu wyobrazi豉m w typowym, dramowym stylu - przerysowane i komiczne
Ja wiem jak sobie to widzia豉 Ja to ju widzia豉m w stylu anime jak pisa豉m

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
wow, 鈍ietnie Ci obci掖 te w這sy
a ja swoje te skr鏂i豉m o dobre ponad 10 cm ale ju dawno, bo na pocz徠ku pa寮ziernika.
Jak si postara to mu wychodzi

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:04   #4697
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wiem jak sobie to widzia豉 Ja to ju widzia豉m w stylu anime jak pisa豉m
Hahahahaha
W stylu anime to koniecznie musisz mie kwiaty unosz帷e si wok馧 ciebie lub opadaj帷e p豉tki r騜 w chwili ol郾ienia
Efekty d德i瘯owe te s wtedy genialne, jakie fanfary po陰czone z g這sem uderzenia po odepchni璚iu

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:11   #4698
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
M鎩 te si w 堯磬u o鈍iadczy To dobrze rokuje
Cytat:
no tego jeszcze nie s造sza豉m 鈍iat jednak oszala
Akurat mi si strasznie podoba idea kupowania pier軼ionka tylko przez faceta, rozmiar zawsze mo積a zmieni. Inicjatywa moim zdaniem zawsze pochodzi od m篹czyzny. W ko鎍u po to si pyta czy za niego wyjd 瞠by pozna moje zdanie
M鎩 trafi idealnie m闚i 瞠 zmierzy sobie jaki m鎩 pier軼ionek i zobaczy dok康 mu si wsunie na palec.
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
oooo gratulacje

MorganLeFay mam baaardzo podobny pier軼ionek tylko m鎩 ma troszeczk wi瘯sze oczko, ale dos這wnie troszeczk
Dzi瘯uj
Mam nadziej 瞠 przyni鏀 Ci szcz窷cie
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:23   #4699
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
M鎩 te si w 堯磬u o鈍iadczy To dobrze rokuje

no tego jeszcze nie s造sza豉m 鈍iat jednak oszala
Akurat mi si strasznie podoba idea kupowania pier軼ionka tylko przez faceta, rozmiar zawsze mo積a zmieni. Inicjatywa moim zdaniem zawsze pochodzi od m篹czyzny. W ko鎍u po to si pyta czy za niego wyjd 瞠by pozna moje zdanie
M鎩 trafi idealnie m闚i 瞠 zmierzy sobie jaki m鎩 pier軼ionek i zobaczy dok康 mu si wsunie na palec.

Dzi瘯uj
騜ko jest magiczne Jak maj na sobie nasze cycki, to wszystko s w stanie znie嗆, nawet 瞠niaczk

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:33   #4700
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
騜ko jest magiczne Jak maj na sobie nasze cycki, to wszystko s w stanie znie嗆, nawet 瞠niaczk
No ma這 brakowa這, a bym si zsika豉 ze 鄉iechu Dobrze, 瞠 niedawno p璚herz opr騜ni豉m, to nic si nie sta這

Matko, ja jutro do Wa-wy jad i b璠 mie jakie 3-4 godziny wolnego po odwiedzeniu Biologii na UW.
Co ja ze sob zrobi to nie wiem, chyba mi tam z nud闚 odbije
Jaki pomys, gdzie mog jecha?

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:40   #4701
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hahahahaha
W stylu anime to koniecznie musisz mie kwiaty unosz帷e si wok馧 ciebie lub opadaj帷e p豉tki r騜 w chwili ol郾ienia
Efekty d德i瘯owe te s wtedy genialne, jakie fanfary po陰czone z g這sem uderzenia po odepchni璚iu
Tak wygl康a豉m w 鈔odku gdy podeszli鄉y do jubilera:
http://images2.wikia.nocookie.net/__...f/fe/Anime.gif
To mu zrobi豉m z rado軼i aby wej嗆 pierwsza (mniej wi璚ej co takiego ):http://img203.imageshack.us/img203/6274/gifsana.gif
ak jak zobaczy豉m pier軼ionek:http://25.media.tumblr.com/cd0cc0bb1...9wm2o1_500.gif
Tak gdy si o鈍iadczy: http://s2.favim.com/orig/28/anime-bl...com-237584.gif
Tak mnie on widzia zanim si o鈍iadczy (st康 o鈍iadczyny)http://media.moddb.com/images/groups...f0uio1_500.gif
tu jak mi powiedzia, 瞠 kupi mi ten pierdzie mimo ceny, a ja do niego NAPRAWD?!http://i.pinger.pl/pgr483/2da626a00003f01151e67365

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:40   #4702
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

Dzi瘯uj
tak, jestem szcz窷liwa m篹atk a pier軼ionka nie zdejmuj, w niczym mi nie przeszkadza i jest mega wygodny o nic nie zahaczam a do tego 郵icznie si prezentuje a nosz go razem z obr帷zk na jednym palcu
ibyza jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:43   #4703
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No ma這 brakowa這, a bym si zsika豉 ze 鄉iechu Dobrze, 瞠 niedawno p璚herz opr騜ni豉m, to nic si nie sta這

Matko, ja jutro do Wa-wy jad i b璠 mie jakie 3-4 godziny wolnego po odwiedzeniu Biologii na UW.
Co ja ze sob zrobi to nie wiem, chyba mi tam z nud闚 odbije
Jaki pomys, gdzie mog jecha?
Na mie軼ie to ja od 5 lat nie lata豉m. Id na dobr kawusi i ciacho gdzie maj darmowe WiFi

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:49   #4704
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tak wygl康a豉m w 鈔odku gdy podeszli鄉y do jubilera:
http://images2.wikia.nocookie.net/__...f/fe/Anime.gif
To mu zrobi豉m z rado軼i aby wej嗆 pierwsza (mniej wi璚ej co takiego ):http://img203.imageshack.us/img203/6274/gifsana.gif
ak jak zobaczy豉m pier軼ionek:http://25.media.tumblr.com/cd0cc0bb1...9wm2o1_500.gif
Tak gdy si o鈍iadczy: http://s2.favim.com/orig/28/anime-bl...com-237584.gif
Tak mnie on widzia zanim si o鈍iadczy (st康 o鈍iadczyny)http://media.moddb.com/images/groups...f0uio1_500.gif
tu jak mi powiedzia, 瞠 kupi mi ten pierdzie mimo ceny, a ja do niego NAPRAWD?!http://i.pinger.pl/pgr483/2da626a00003f01151e67365
HAHAHAHHAHAHAHA !!!!!!!
Honey-senpai i Tamaki rz康z Tamaki to te jedyny blondyn jakiego kiedykolwiek polubi豉m za sam wygl康 LOL A jego charakter dobi targu i przepad豉m, zosta jednym z moich ulubionych postaci nie tylko w Ouran High School Host Club ale i z innych anime.
Ale Goku i Gohana z Dragon Balla nie przebije

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Na mie軼ie to ja od 5 lat nie lata豉m. Id na dobr kawusi i ciacho gdzie maj darmowe WiFi
Eh... We, ja w Wa-wie od 2 lat nie by豉m. Nie wiem gdzie maj wi-fi. A i tak m鎩 telefon ma mnie w 4 literach, bo co si ostatnio troch wiesza. Chyba by si przyda這 zaktualizowa oprogramowanie, ale za Chiny nie wiem jak to zrobi z androidem...

No nic, to ja pewnie sko鎍z w Blue City, Z這tych Tarasach (brrr....) lub pojad do Arkadii.
Albo wyczaj dojazd do Galerii Mokot闚, bo tam jeszcze nigdy nie by豉m. Pewnie si zgubi po drodze tam, ale c騜...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 20:57   #4705
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
HAHAHAHHAHAHAHA !!!!!!!
Honey-senpai i Tamaki rz康z Tamaki to te jedyny blondyn jakiego kiedykolwiek polubi豉m za sam wygl康 LOL A jego charakter dobi targu i przepad豉m, zosta jednym z moich ulubionych postaci nie tylko w Ouran High School Host Club ale i z innych anime.
Ale Goku i Gohana z Dragon Balla nie przebije

Eh... We, ja w Wa-wie od 2 lat nie by豉m. Nie wiem gdzie maj wi-fi. A i tak m鎩 telefon ma mnie w 4 literach, bo co si ostatnio troch wiesza. Chyba by si przyda這 zaktualizowa oprogramowanie, ale za Chiny nie wiem jak to zrobi z androidem...

No nic, to ja pewnie sko鎍z w Blue City, Z這tych Tarasach (brrr....) lub pojad do Arkadii.
Albo wyczaj dojazd do Galerii Mokot闚, bo tam jeszcze nigdy nie by豉m. Pewnie si zgubi po drodze tam, ale c騜...
A nie masz w aplikacjach takiego czego jak "aktualizacje"? Ja mam androida jelly czy co i tak mam. Tak mi przez wifi znajduje i instaluje.

Ale poda豉 4 centra kt鏎e s dla mnie do d... Albo nowobogaccy albo pseudo biznesmeny albo pseudo gwiazdy i masa gimbus闚. Ale... w Galerii Mokot闚 kupi mi pier軼ionek Mo瞠sz tam jecha ale ceny... Nawet za kaw s OMG.
Jed gdzie blisko bo po d逝gim weekendzie mog by jutro zatory.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 21:04   #4706
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
A nie masz w aplikacjach takiego czego jak "aktualizacje"? Ja mam androida jelly czy co i tak mam. Tak mi przez wifi znajduje i instaluje.

Ale poda豉 4 centra kt鏎e s dla mnie do d... Albo nowobogaccy albo pseudo biznesmeny albo pseudo gwiazdy i masa gimbus闚. Ale... w Galerii Mokot闚 kupi mi pier軼ionek Mo瞠sz tam jecha ale ceny... Nawet za kaw s OMG.
Jed gdzie blisko bo po d逝gim weekendzie mog by jutro zatory.
Ja mam aktualizacje, ale aplikacji kt鏎e instaluj. Ja chcia豉m samego androida zaktualizowa, bo podejrzewam, 瞠 si 鄉iecia zebra這 i co a'la reinstalacja systemu by si przyda豉.

Z tym gdzie jecha to mnie pocieszy豉 Ja nie wiem, gdzie i嗆, bo Wa-w znam tyle co na SGGW i do Zoo dojecha
Nigdy mnie nie nosi這 po mie軼ie.
No nic, najwy瞠j p鎩d do Galerii Centrum (czy jak to si zwie) i b璠 si snu豉 po Empiku i innych sklepach

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-11, 21:08   #4707
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

mcromance jak nie chcesz gimbusow i bogaczy to jedz na Wile雟ki. To obok mojej uczelni i tak w 篡ciu nie spotka豉m nikogo kto by na zadumanego bogacza wygl康a, za co przed wej軼iem nie raz atakowali mnie bezdomni o 1z na wino ale jest tam rossmann, kawe tez wypijesz. Do tego jest malutkie. i niedaleko dworca zachodniego

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-11, 21:13   #4708
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam aktualizacje, ale aplikacji kt鏎e instaluj. Ja chcia豉m samego androida zaktualizowa, bo podejrzewam, 瞠 si 鄉iecia zebra這 i co a'la reinstalacja systemu by si przyda豉.

Z tym gdzie jecha to mnie pocieszy豉 Ja nie wiem, gdzie i嗆, bo Wa-w znam tyle co na SGGW i do Zoo dojecha
Nigdy mnie nie nosi這 po mie軼ie.
No nic, najwy瞠j p鎩d do Galerii Centrum (czy jak to si zwie) i b璠 si snu豉 po Empiku i innych sklepach
O dojazdy mnie nie pytaj, bo teraz tak nachrzanili trasy autobus闚 itp 瞠 nic nie wiem. Zreszt ja ju autobusami od 5 lat nie je盥輳 A w empiku to i dobr ksi捫k na pod這dze mo積a by這 kiedy poczyta

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
mcromance jak nie chcesz gimbusow i bogaczy to jedz na Wile雟ki. To obok mojej uczelni i tak w 篡ciu nie spotka豉m nikogo kto by na zadumanego bogacza wygl康a, za co przed wej軼iem nie raz atakowali mnie bezdomni o 1z na wino ale jest tam rossmann, kawe tez wypijesz. Do tego jest malutkie. i niedaleko dworca zachodniego
Ach Wile雟ki... Prawie mnie okradli, proponowali dziwne rzeczy i raz jeden tak si uwzi掖 (szed za mn wsz璠zie), 瞠 musia豉m skierowa swe kroki do jakiego ochroniarza aby ten go軼iu odwr鏂i si i poszed To by造 czasy!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-11, 21:20   #4709
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Morgan sukienka w pudrowym rozu moze byc fajna! teraz ponoc takie sa bardzo modne. Ja mialam snieznobiala z czarnym paskiem ale wiadomo kazdy ma inny gust. A tez upieralam sie, ze chce zwykla sukienke wieczorowa, a jak przymierzylas slubna pierwsza w pierwszym salonie to od razu ja pokochalam i wiedzialam, ze innej nie wybiore.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-11, 21:20   #4710
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Ej... Jak dobrze jarz to Wile雟ki jest niedaleko ZOO, a to nie jest blisko Dworca Zachodniego Raczej Wschodniego.
W sumie tam tez nigdy nie by豉m to mog si przejecha. Tylko najpierw wymy郵e jak pijaczk闚 unikn望

Cytat:
O dojazdy mnie nie pytaj, bo teraz tak nachrzanili trasy autobus闚 itp 瞠 nic nie wiem. Zreszt ja ju autobusami od 5 lat nie je盥輳 A w empiku to i dobr ksi捫k na pod這dze mo積a by這 kiedy poczyta

Ach Wile雟ki... Prawie mnie okradli, proponowali dziwne rzeczy i raz jeden tak si uwzi掖 (szed za mn wsz璠zie), 瞠 musia豉m skierowa swe kroki do jakiego ochroniarza aby ten go軼iu odwr鏂i si i poszed To by造 czasy!
Ja tez autobusami nie je盥輳 od 5 lat Bo na SGGW to metrem si t逝k豉m zawsze
C騜, to jako b璠 musia豉 w centrum kr捫y. Na przeciwko Centralnego jest Rossmann do嗆 spory (hehehehe, ja nie b璠 nic kupowa, serio, przysi璕am ).

Na szcz窷cie do mnie nigdy si nikt nie przyczepi, bo nie wygl康am zach璚aj帷o.
Za to okra嗆 mnie chcieli jak z praktyk w ZOO wraca豉m w kt鏎e wakacje. Dobrze, ze mia豉m wszystkie kieszonki pozasuwane (bo mam lekk paranoj na tym punkcie) a w portfelu to mo瞠 z 2 z這te w drobniakach mia豉m "na bu貫czk"

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-11 o 21:23
mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.