Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 159 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-12, 16:31   #4741
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

WEEEEEEEE !!!!!!!!!!! Rain (Bi) !!!! Jedna z najlepszych scen z dramy "Fugitive Plan B"

Ja sobie nawet wycina豉m najfajniejsze fotki z odcink闚 I jakim cudem omin窸am te z go陰 klat...

fugitive.jpg batman.jpg derp.jpg hmm.jpg ooo.jpg ugly.jpg

A tutaj ma造 bonusik: Young-Joon z dramy "Wonderful mama" i obiekt jego fascynacji

Young-Joon 3.jpg Young-Joon 2.jpg Young-Joon 4.jpg

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-12 o 16:35
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-12, 16:37   #4742
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ej no, chocia jakie ciacho rodzaju m瘰kiego by poszuka豉. A tak, c騜
Chyba, 瞠 to ma by reprezentacja ciebie?

W ko鎍u prosi豉, aby鄉y Ci zastrzeli造, a nie wynaj窸y przystojnego zab鎩c na zlecenie.

Tak jest jeszcze bardziej humantarnie
Stary 2013-11-12, 16:42   #4743
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆

W ko鎍u prosi豉, aby鄉y Ci zastrzeli造, a nie wynaj窸y przystojnego zab鎩c na zlecenie.

Tak jest jeszcze bardziej humantarnie
Oki doki Dotar這. Ale Kachula ju wynaj窸a jednego dla mnie. I to samego Raina !!! No dobra, u篡waj帷 imienia z dramy to by Ji Woo

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-12, 16:48   #4744
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Oki doki Dotar這. Ale Kachula ju wynaj窸a jednego dla mnie. I to samego Raina !!! No dobra, u篡waj帷 imienia z dramy to by Ji Woo
Ja stawiam na skuteczno嗆.
Pif paf i po sprawie

A tak: on strzeli, Ty na jego widok zemdlejesz, kula chybi (bo pad豉), on zacznie Ci reanimowa, zakocha si, Ty si zakochasz. I zn闚 napiszesz na forum: mam okropne w這sy, nie mog mu si pokazywa, zastrzelcie mnie
Stary 2013-11-12, 17:07   #4745
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
tak w temacie wlosowy to dawno zadna sie nie farbowala albo sie przyznac nie chce
Ja farbowa豉m wczoraj Ju odrosty ciut by造 widoczne, a do pi徠ku nie mia豉by czau, wi璚 pad這 na wczoraj. Oczywi軼iie same odrosty. No i wyszy ciemniejsze ni reszta w這s闚 Dobrze, ze to tylko z 1 cm, to nie rzuca si w oczy.
D逝go嗆/ca這嗆 w這s闚 musze jeszcze czym wyr闚na, bo jednak chc odcie wpadaj帷y w czerwie. naczy si ma to by ciemny br您 z tak czerwonaw po鈍iat. Moje w這syy teraz takie w豉郾ie s na ostrym s這ncu i strasznie mi si to podoba. Natomiast w cieniu/domu czerwie znika i uwidacznia si rudo嗆.
Zaraz zam闚i jakiego CT i Kolestona. Chyba wezm 5/75 i 5/77 no i mo瞠 5/71.

Cytat:
Ja jestem chyba jakim wybrykiem natury...
Zobaczcie jak wygl康aj moje w這sy po od篡wce do farbowanych L'Oreala na這穎nej wczoraj.
No przecie to jest nienormalne, 瞠by tak wygl康a造 w這sy po silikonie...
Poddaj si, nie mam poj璚ia czego te moje kud造 chc do jasnej ciasnej, jak proteiny nie, silikony nie, emolienty i humektany nie daj rady same
Na to to tylko prostownica Wiem, wiem... nie masz i nie sta ci i nie masz ochoty
Ale nie m闚, 瞠 nie ma rozwi您ania, bo jest
Ja te mam podobne w這sy. No mo瞠 nie tak ekstremalnie, ale te mi si w這sy nie prostowane uk豉daj w taki puszek.

Zastanawiam si czy ty po prostu nie masz w這s闚 podatnych na skr皻? Pami皻am z bloga Mysi metamorfozy z 'rozczochranych' nie ujarzmionych w這s闚 w pi瘯ne fale. wystarczy豉 zmiana kosmetyk闚 i by這 cudownie g豉dko, ale pofalowane.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-12, 17:12   #4746
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja stawiam na skuteczno嗆.
Pif paf i po sprawie

A tak: on strzeli, Ty na jego widok zemdlejesz, kula chybi (bo pad豉), on zacznie Ci reanimowa, zakocha si, Ty si zakochasz. I zn闚 napiszesz na forum: mam okropne w這sy, nie mog mu si pokazywa, zastrzelcie mnie
Nie mam nic przeciwko takiemu scenariuszowi Skr鏂i豉bym w這sy i mia豉 "artystyczny nie豉d"

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja farbowa豉m wczoraj Ju odrosty ciut by造 widoczne, a do pi徠ku nie mia豉by czau, wi璚 pad這 na wczoraj. Oczywi軼iie same odrosty. No i wyszy ciemniejsze ni reszta w這s闚 Dobrze, ze to tylko z 1 cm, to nie rzuca si w oczy.
D逝go嗆/ca這嗆 w這s闚 musze jeszcze czym wyr闚na, bo jednak chc odcie wpadaj帷y w czerwie. naczy si ma to by ciemny br您 z tak czerwonaw po鈍iat. Moje w這syy teraz takie w豉郾ie s na ostrym s這ncu i strasznie mi si to podoba. Natomiast w cieniu/domu czerwie znika i uwidacznia si rudo嗆.
Zaraz zam闚i jakiego CT i Kolestona. Chyba wezm 5/75 i 5/77 no i mo瞠 5/71.
To czekamy na fotkow aktualizacj

Cytat:
Na to to tylko prostownica Wiem, wiem... nie masz i nie sta ci i nie masz ochoty
Ale nie m闚, 瞠 nie ma rozwi您ania, bo jest
Ja te mam podobne w這sy. No mo瞠 nie tak ekstremalnie, ale te mi si w這sy nie prostowane uk豉daj w taki puszek.

Zastanawiam si czy ty po prostu nie masz w這s闚 podatnych na skr皻? Pami皻am z bloga Mysi metamorfozy z 'rozczochranych' nie ujarzmionych w這s闚 w pi瘯ne fale. wystarczy豉 zmiana kosmetyk闚 i by這 cudownie g豉dko, ale pofalowane.
Prostowa nie chc, bo to b喚dne ko這 b璠zie. Ju szybciej bym skr鏂i豉 w這sy lub wi您a豉 ca造 czas.

Ja pr鏏owa豉m co robi 瞠by wysz造 fale, bo nawet moje w這sy o to podejrzewa豉m, ale mi si nie uda這 Pierdo豉 w akcji
Jutro spr鏏uj jak捷 ci篹sz artyleri w stron fal wytoczy, zobaczymy co wyjdzie. Znaj帷 moje szcz窷cie to nic

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-12, 17:15   #4747
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance mo瞠 poczytaj na blogu Mysi jakich produkt闚 ona uzy豉, bo przewa積ie przy ka盥ej klientce pisze czego u篡豉 i jaki da這 to efekt. Mo瞠 b璠zie to co, czego ty jeszcze nie wypr鏏owa豉.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-12, 17:20   #4748
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance mo瞠 poczytaj na blogu Mysi jakich produkt闚 ona uzy豉, bo przewa積ie przy ka盥ej klientce pisze czego u篡豉 i jaki da這 to efekt. Mo瞠 b璠zie to co, czego ty jeszcze nie wypr鏏owa豉.
I przy dobrych wiatrach te co co posiadam Dzi瘯i za rad 砰cz szcz窷cia, bo co czuj, 瞠 jutro sza逝 dostan

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 09:12   #4749
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:

Morgan!
Gratulacje!

Dzi瘯uj
Cytat:
Ja jestem chyba jakim wybrykiem natury...
Zobaczcie jak wygl康aj moje w這sy po od篡wce do farbowanych L'Oreala na這穎nej wczoraj.
No przecie to jest nienormalne, 瞠by tak wygl康a造 w這sy po silikonie...
Poddaj si, nie mam poj璚ia czego te moje kud造 chc do jasnej ciasnej, jak proteiny nie, silikony nie, emolienty i humektany nie daj rady same

Aha... Wr鏂i豉m wcze郾iej, bo uda這 mi si poci庵 z豉pa. Przynajmniej nie snu豉m si po 瘸dnym CH
jak moje po proteinach! no nie幢e....

Wczoraj mnie nie by這 u Was bo mia豉m zabiegany dzie. Najpierw sprzedawa豉m auto, a p騧niej by豉m z pieskiem na czyszczeniu z瑿闚 z kamienia. Taki by biedny p騧niej po tej narkozie 瞠 ca造 wiecz鏎 siedzia豉m przy nim

W豉郾ie testuje olej babydream fur mama, raz go u篡wa豉m ale z dodatkiem innego, a tereaz zobacz jak si sprawdzi sam.

Wog鏊e to wysz造 mi z op騧nieniem zniszczenia po garnierach i mam troch sianko Musz co zrobi z tymi kud豉mi zanim je ufarbuj po raz kolejny
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-13, 09:31   #4750
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆

Wczoraj mnie nie by這 u Was bo mia豉m zabiegany dzie. Najpierw sprzedawa豉m auto, a p騧niej by豉m z pieskiem na czyszczeniu z瑿闚 z kamienia. Taki by biedny p騧niej po tej narkozie 瞠 ca造 wiecz鏎 siedzia豉m przy nim

W豉郾ie testuje olej babydream fur mama, raz go u篡wa豉m ale z dodatkiem innego, a tereaz zobacz jak si sprawdzi sam.

Wog鏊e to wysz造 mi z op騧nieniem zniszczenia po garnierach i mam troch sianko Musz co zrobi z tymi kud豉mi zanim je ufarbuj po raz kolejny
A musisz ten kamie mu 軼i庵a cz瘰to? Myjecie z帳ki? Wiem, 瞠 maltusie maj z tym problem. Biedaczek...

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-13, 09:34   #4751
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Morgan grunt, zebys nie szla do slubu z glonem zielen gryzie sie z pudrowym rozem wiec ostroznie z wloskami

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-13, 10:04   #4752
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj

No widzisz jak ja mam dziwad豉 zamiast w這s闚?

A kupujesz psiakowi jakie gryzaki do oczyszczania z kamienia? Myjesz mu z瑿y?

Babydream fur mama jest w miar ok solo, ale zapach po pewnym czasie zaczyna strasznie przeszkadza. Niestety jest bardzo mocno "pudrowy", dusz帷y lekko. Przynajmniej ja mam takie wra瞠nie.

Kochana, mo瞠 zatrzymaj si na razie z rozja郾ianiem? Bo przedobrzysz jak Kachula i b璠ziesz w panice szuka ciemniejszej farby przed 郵ubem. Lepiej nie

Cytat:
Morgan grunt, zebys nie szla do slubu z glonem zielen gryzie sie z pudrowym rozem wiec ostroznie z wloskami
No prawie si z rana posika豉m
Wchodz w w徠ek, patrz i widz TO.
Jednym s這wem: boskie. Oby tak dalej goldiko, oby tak dalej to umr ze 鄉iechu

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 10:40   #4753
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A musisz ten kamie mu 軼i庵a cz瘰to? Myjecie z帳ki? Wiem, 瞠 maltusie maj z tym problem. Biedaczek...
Dopiero pierwszy raz mu sciagalam... ale mial ju paskudny, i dzi御豉 strasznie zaczerwienione wi璚 musia豉m. Niestety ma貫 rasy maj ten problem. Kiedy probowalam my mu z瑿y ale w sumie na pr鏏ach si sko鎍zy這. Teraz mu zam闚i豉m Stoma 瞠l , taki niby do wcierania tylko bez szczotkowania.
Cytat:
wiem wiem... najgorsze 瞠 wci捫 nie wiem czego mi si chce, i my郵 zrobienia tego d逝giego boba ci庵le powraca
Cytat:
No widzisz jak ja mam dziwad豉 zamiast w這s闚?

A kupujesz psiakowi jakie gryzaki do oczyszczania z kamienia? Myjesz mu z瑿y?

Babydream fur mama jest w miar ok solo, ale zapach po pewnym czasie zaczyna strasznie przeszkadza. Niestety jest bardzo mocno "pudrowy", dusz帷y lekko. Przynajmniej ja mam takie wra瞠nie.

Kochana, mo瞠 zatrzymaj si na razie z rozja郾ianiem? Bo przedobrzysz jak Kachula i b璠ziesz w panice szuka ciemniejszej farby przed 郵ubem. Lepiej nie

No prawie si z rana posika豉m
Wchodz w w徠ek, patrz i widz TO.
Jednym s這wem: boskie. Oby tak dalej goldiko, oby tak dalej to umr ze 鄉iechu
Najgorsze jest to 瞠 nie wiem do ko鎍a jakie ja chce mie te w這sy
Pieskowi kupuj chyba wszystkie mo磧iwe przysmaki na czyszczenie z瑿闚 ale niewiele to pomaga.
A mo瞠 skoro Twoje w這sy nic nie lubi to wystarczy im tylko szampon?
A co do babydream - ja uwielbiam ten zapach kojarzy mi si z niemowlakiem - ach ten instynt macierzy雟ki :P )

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-13 o 10:42
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-13, 11:27   #4754
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Pieskowi kupuj chyba wszystkie mo磧iwe przysmaki na czyszczenie z瑿闚 ale niewiele to pomaga.
A mo瞠 skoro Twoje w這sy nic nie lubi to wystarczy im tylko szampon?
A co do babydream - ja uwielbiam ten zapach kojarzy mi si z niemowlakiem - ach ten instynt macierzy雟ki :P )
Moim w這som nie wystarczy tylko szampon, bo b璠 spl徠ane

Ah... Niekt鏎e psy maja predyspozycje osobnicze do odk豉dania kamienia. Np. suczka mojej kole瘸nki (kundelek zwyk造) tak masakrycznie szybko odk豉da kamie na z瑿ach, 瞠 praktycznie co 3 miesi帷e powinna mie czyszczone. Tyle, 瞠 tak cz瘰ta narkoza jest niebezpieczna i zb璠na, wi璚 sunia sobie odk豉da kamie dalej. Kole瘸nka daje jej kostki i korpusy kurczak闚 do gryzienia.

Mi si zapach tego olejku tez na pocz徠ku podoba. Potem zrobi si m璚z帷y.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 11:32   #4755
Weronisia
Zakorzenienie

Instynkt macierzy雟ki Rozumiem wi璚, 瞠 chce ci si bobasa Przynajmniej u mnie to do嗆 szybko posz這 od momentu pojawienia si instynktu
M鎩 m篹ulek, 瞠by uspokoi ten m鎩 instynkt kupi najpierw kr鏊iczka, 瞠bym mia豉 kim si zaj望 i 瞠by nadmiar instynktu nie zaowocowa powi瘯szeniem si rodziny. Ale na mnie nic nie dzia豉這 i w ko鎍u chodzi豉m z brzuchem

Morgan a ty daj tym w這som odpocz望

A ja dzi zam闚i豉m Koleston 5/0 , CT 5/75 i 6/77 oraz 0/88 i ca造 litr oxy 1, 9%

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-13, 11:39   #4756
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Moim w這som nie wystarczy tylko szampon, bo b璠 spl徠ane

Ah... Niekt鏎e psy maja predyspozycje osobnicze do odk豉dania kamienia. Np. suczka mojej kole瘸nki (kundelek zwyk造) tak masakrycznie szybko odk豉da kamie na z瑿ach, 瞠 praktycznie co 3 miesi帷e powinna mie czyszczone. Tyle, 瞠 tak cz瘰ta narkoza jest niebezpieczna i zb璠na, wi璚 sunia sobie odk豉da kamie dalej. Kole瘸nka daje jej kostki i korpusy kurczak闚 do gryzienia.

Czyli powinny lubi silikony, a nie lubi?
Cytat:
Instynkt macierzy雟ki Rozumiem wi璚, 瞠 chce ci si bobasa Przynajmniej u mnie to do嗆 szybko posz這 od momentu pojawienia si instynktu
M鎩 m篹ulek, 瞠by uspokoi ten m鎩 instynkt kupi najpierw kr鏊iczka, 瞠bym mia豉 kim si zaj望 i 瞠by nadmiar instynktu nie zaowocowa powi瘯szeniem si rodziny. Ale na mnie nic nie dzia豉這 i w ko鎍u chodzi豉m z brzuchem

Morgan a ty daj tym w這som odpocz望

Na instynkt czas najwy窺zy, bobas m鏬豚y si pojawi w przysz造m roku na moje 30 urodziny
Mam pieska ale to nie ma co por闚nywa...

Nie za s豉be to oxy? Zgaduj 瞠 wzi窸a taki 瞠by nie rudzia這 ?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-13, 11:55   #4757
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Niez貫 zakupy Ja nast瘼nym razem te kupi ca陰 butl oxy 1,9%, bo to mi najszybciej schodzi

Cytat:
Moje dok豉dnie tak samo si spuszy造, jak u篡豉m preparatu antifrizz Garniera (z dwoma rodzajami protein), kt鏎y teraz s逝篡 jako specyfik do golenia

Cytat:
Napisane przez goldika
Stary 2013-11-13, 12:13   #4758
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Dlatego ja planuj帷 kupno maltusia (jak Morgan) wiem, 瞠 musz do mycia z瑿闚 przyzwyczaja od ma貫go. Potem to 瘸dne gryzaki i inne cuda nie dadz rady do ko鎍a.

Cytat:

Na instynkt czas najwy窺zy, bobas m鏬豚y si pojawi w przysz造m roku na moje 30 urodziny
Mam pieska ale to nie ma co por闚nywa...

U mnie instynkt by taki, 瞠 chcia豉m urodzi dw鎩k przed 30 urodzinami. Jako potem to i m闚i, 瞠 organizm nie ten i ryzyko jakie. Patrz帷 na to jak znosi豉m ci捫e, to ciesz si, 瞠 by這 wcze郾ie. Pierwszy 26 lat, drugi (wpadka, bo po pierwszym mi spieszno nie by這) lat 29. Wyrobi豉m si A teraz od dzieci wola豉bym pieska

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-13, 12:16   #4759
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 14 081

ja ju po farbowaniu z mega rudego na hmm powiedzmy 瞠 br您
wida 瞠 rudy jeszcze przebija
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (48,6 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (33,3 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (94,4 KB, 17 za豉dowa)
Stary 2013-11-13, 12:28   #4760
goldika
Zakorzenienie

instynkt macierzynski... ja od gimnazjum mowilam wszystkim ze do 21roku zycia beda mama z wyboru. Nikt nie wierzyl bo bylam najwieksza imprezowiczka i jakos nie widzieli mnie w roli matki
ale jak postanowilam tak zrobilam. Chcialam tez drugie dziecko ale jak zobaczylam, ze z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem. Dzieckiem szatanem podkreslam

Morgan to czyszczenie zabkow pod narkoza jest? wow.

To ja napisze o naszej erdelce. Jest juz 1,5tyg po operacji usuniecia prawego plata mlecznego. Usuneli jej 5sutkow, 5 zostalo wiec smiesznie wyglada z biopsji wyszlo ze to nie jest nowotrow z naciekami i nalezy kontrolowac dalej. Bedzie trzeba usunac drugi plat mleczny i zrobic sterylizacje ale to po nowym roku. Tata chcial ja uspic bo po operacji znow przestala chodzic i nie wstawala. Wzial ja do kliniki na uspienie, a ta jak zobaczyla weta to w nogi nagle pies uzdrowial. I tak wrocil z nia do domu z kolejna porcja lekow. Juz nawet nie wspomne jaki rachunek jest za nia. trzy i pol mojego pierscionka zareczynowego

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
super Ci wyszlo! cieply rowny braz

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-13, 12:50   #4761
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Elegancki br您ik wyszed!! ζdny i ciep造.

Cytat:
instynkt macierzynski... ja od gimnazjum mowilam wszystkim ze do 21roku zycia beda mama z wyboru. Nikt nie wierzyl bo bylam najwieksza imprezowiczka i jakos nie widzieli mnie w roli matki
ale jak postanowilam tak zrobilam. Chcialam tez drugie dziecko ale jak zobaczylam, ze z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem. Dzieckiem szatanem podkreslam

To ja napisze o naszej erdelce. Jest juz 1,5tyg po operacji usuniecia prawego plata mlecznego. Usuneli jej 5sutkow, 5 zostalo wiec smiesznie wyglada z biopsji wyszlo ze to nie jest nowotrow z naciekami i nalezy kontrolowac dalej. Bedzie trzeba usunac drugi plat mleczny i zrobic sterylizacje ale to po nowym roku. Tata chcial ja uspic bo po operacji znow przestala chodzic i nie wstawala. Wzial ja do kliniki na uspienie, a ta jak zobaczyla weta to w nogi nagle pies uzdrowial. I tak wrocil z nia do domu z kolejna porcja lekow. Juz nawet nie wspomne jaki rachunek jest za nia. trzy i pol mojego pierscionka zareczynowego

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

super Ci wyszlo! cieply rowny braz
Nie no, 21 lat to dla mnie za wcze郾ie, moje 26 by這 za wcze郾ie
Ja po przej軼iach z pierwszej ci捫y o drugim nie my郵a豉m. Ka盥y m闚i, 瞠 szybko powinnam a ja odpowiada豉m, 瞠 5 lat przerwy to ma這, ba豉m si i tyle. Starszy by fajny, grzeczny i m康ry... do czasu. A, 瞠 ludzie krakali to nawet nie wiem jak okaza這 si, 瞠 jestem po roku w drugiej ci捫y. I tak mam dw鎩k. Diab造 wcielone. Starszego to nawet ju w przedszkolu nie chc a m這dszy ma swoje humory i nadal ci篹ko z trafianiem do toalety. Mam za na dywan... do majtek... itp Normalnie mam psa w domu, chyba mu maty lub gazety rozk豉da b璠 To nie 鄉ieszne, ja wiem ale nic ju nie pomaga. Nawet potrafi si w przedszkolu wstrzyma aby do domu przyj嗆 i w majty! Ale ma przeb造ski i robi czasem na nocnik czy kibelek ale to rzadko... Dlatego pisa豉m, ze wola豉bym psa teraz. Wpadki kupciowo-siusiowe na pod這g ju znam, pies nie pyskuje a jak warknie to mog go zamkn望 w tranporterku za krat i nikt nie powie, 瞠 ze mnie z豉 matka Mo瞠 s transporterki dla dzieci??

I super z Twoj psin. Widok weta zadzia豉 jak niebia雟ki dotyk 鈍i皻ego Oby tylko lepiej by這.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-11-13 o 12:51
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-13, 13:17   #4762
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
C騜, b璠zie si dzia這 Tylko te oxy... Samo 1,9%? Nic mocniejszego?
Czekam na relacj

Cytat:
Czyli powinny lubi silikony, a nie lubi?
No w豉郾ie - "powinny". We cz這wieku b康 m康ry i pisz wiersze Kiedy my豉m i "od篡wia豉m" produktami Pantene Pro-V i Wella (ta sklepowa, p馧 litrowe butle) i by這 ok, a teraz silikon + moje kud造 = sianko?!

Cytat:
Dlatego ja planuj帷 kupno maltusia (jak Morgan) wiem, 瞠 musz do mycia z瑿闚 przyzwyczaja od ma貫go. Potem to 瘸dne gryzaki i inne cuda nie dadz rady do ko鎍a.
Chwali si. Trzeba b璠zie przyzwyczaja do mycia, a gryzaki swoj drog tez nie zaszkodz

Cytat:
Ejjjj... To jest niebo a ziemia Bardzo 豉dny kolorek wyszed
No i chyba m闚i造鄉y, 瞠 zakrycie rudego to nie takie chop-siup

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
No niestety, pod pe軟, albo co najmniej mocny g逝pi ja potrzebny
Pies nie cz這wiek i nie rozumie, 瞠 jak mu kto w pysku gmera to dla jego dobra Pies zwyczajnie zareaguje i ugryzie to, co mu si pcha do pyska powoduj帷 dyskomfort (a mo瞠 i b鏊). Zw豉szcza jesli t o znienawidzony weterynarz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Widok i zapach weterynarza dzia豉 na psy i inne zwierzaki uzdrawiaj帷o. To tak jak ludzie i dentysta

Wa積e, 瞠 sunia si wylizuje. Niestety takie operacje i leki kosztuj i trzeba p豉ci jak za zbo瞠

A jak b璠zie z wy磧ic? B璠zie co zapobiegawczo, czy na razie tata koncentruje si na tej chorej?

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-13 o 13:19
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 13:48   #4763
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Fajnie Wiadomo, 瞠 rudo軼i przebijaj, ale lepiej powoli pozbywa si rudej nuty (je郵i masz takie marzenie), ni wej嗆 w zielenie lub zafundowa sobie czer.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-13 o 13:51
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-13, 14:13   #4764
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

U mnie instynkt by taki, 瞠 chcia豉m urodzi dw鎩k przed 30 urodzinami. Jako potem to i m闚i, 瞠 organizm nie ten i ryzyko jakie. Patrz帷 na to jak znosi豉m ci捫e, to ciesz si, 瞠 by這 wcze郾ie. Pierwszy 26 lat, drugi (wpadka, bo po pierwszym mi spieszno nie by這) lat 29. Wyrobi豉m si A teraz od dzieci wola豉bym pieska
No niestety mycie jest najlepsze, cho te nie daje 100% gwarancji 瞠 kamienia nie b璠zie. Zobacz 瞠 nawet ludzie maj kamie kt鏎zy 2 x dziennie myj z瑿y.

Co do dzieci - Ty mia豉 przynajmniej kandydata na ojca u mnie niestety dopiero teraz si pojawi. No ale mo瞠 a taka stara na dzieci jeszcze nie jestem
Cytat:

Tak, w narkozie, bo pies niestety nie zrozumie 瞠 to dla jego dobra i nie pozwoli sobie inaczej wyczyscic
Trzymam kciuki za Twoj psink

Dziewczyny !!!! Dzi zrobi豉m ma造 eksperyment. Ot騜 moje w這sy zauwa篡豉m 瞠 od jakiego czasu po myciu i odci郾i璚iu w r璚znik s takie hmmm dziwne ci篹ko wyt逝maczy ale taki pogi皻e, pofalowane. Wi璚 dzi zrobi豉m sobie taki ma造 eksperyment - po myciu (tylko szampon sls) z g這w w d馧 odciska豉m sobie w這sy r璚znikiem (od do逝 , dociskaj帷 do sk鏎y g這wy) tak ze trzy minuty i wysz造 mi pi瘯ne fale !!! musz Wam koniecznie nast瘼nym razem zrobi zdj璚ie nast瘼nym razem. Kurde czy to jest mo磧iwe wog鏊e 瞠 z prostych jak druty w這sy zrobi造 si fale po 29 latach?
Zauwa篡豉m te 瞠 moje w這sy maj tak dziwn struktur, my郵a豉m 瞠 to przez zniszczenie, ale te na g鏎ze te, s takie nier闚ne jak si we幟ie w這s w palec. Co my郵icie?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-13, 14:58   #4765
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny !!!! Dzi zrobi豉m ma造 eksperyment. Ot騜 moje w這sy zauwa篡豉m 瞠 od jakiego czasu po myciu i odci郾i璚iu w r璚znik s takie hmmm dziwne ci篹ko wyt逝maczy ale taki pogi皻e, pofalowane. Wi璚 dzi zrobi豉m sobie taki ma造 eksperyment - po myciu (tylko szampon sls) z g這w w d馧 odciska豉m sobie w這sy r璚znikiem (od do逝 , dociskaj帷 do sk鏎y g這wy) tak ze trzy minuty i wysz造 mi pi瘯ne fale !!! musz Wam koniecznie nast瘼nym razem zrobi zdj璚ie nast瘼nym razem. Kurde czy to jest mo磧iwe wog鏊e 瞠 z prostych jak druty w這sy zrobi造 si fale po 29 latach?
Zauwa篡豉m te 瞠 moje w這sy maj tak dziwn struktur, my郵a豉m 瞠 to przez zniszczenie, ale te na g鏎ze te, s takie nier闚ne jak si we幟ie w這s w palec. Co my郵icie?
A czemu by nie? Ja jak si urodzi豉m mia豉m grube, czarne w這ski, do tego lekko kr璚one. Ale mi wypad造 jak mia豉m 2 miesi帷e i potem wyros造 takie ja郾iutkie druciki, do tego cienkie Jaki czas jako dzieciak mia豉m druty. Potem gdzie w po這wie podstaw闚ki zacz窸y si robi lekko krzywe kiedy by造 zbyt kr鏒kie, ale nadal prawie proste. Wi璚 podejrzewa豉m moje w這sy o fale, ale one zupe軟ie nie wygl康a造 na w這sy z taka predyspozycj, bo nie by造 nigdy bardzo suche.

Jako jutro b璠 eksperymentowa ja, 瞠by zobaczy czy mam fale. Mia豉m dzi, ale chyba na noc sobie jaki olejek na這輳 i jutro spr鏏uj pomaglowa w這siska.

No i nie koniecznie musisz mie falowane, ale mo瞠 zwyczajnie proste z do嗆 mi瘯kim rdzeniem i dlatego mog mie predyspozycje do trzymania nadanego kszta速u
Swoj drog ka盥y stres, leki i inne rzeczy odbijaj si na w這sach i mo瞠 to prowadzi do przew篹enia rdzenia w這sa - wtedy si mo瞠 za豉mywa, bo nie b璠zie mia jednakowej grubo軼i. To tak jak z wa趾owaniem plasteliny za dzieciaka: je郵i w kt鏎ym miejscu zrobisz cie雟zy wa貫czek, to tam b璠zie si bardziej zagina, ni tam gdzie jest grubszy.
Ja i moje por闚nania

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 15:23   #4766
Weronisia
Zakorzenienie

Dziewczyny ja kupuje oxy 1, 9% do mojego CT bo to si robi w豉郾ie na takiej wodzie i jeszcze du穎 jej idzie bo CT si robi 1:2 .
A do Kolestona mam 6% ale mam jeszcze du穎 bo poprzednim razem kupilam 1litr.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-13, 15:32   #4767
goldika
Zakorzenienie

Weronisia ale zakupy popelnilas nonono

mcromance wyzlica tez bedzie wysterylizowana ale po nowym roku, poki co tatko jest totalnie splukany. A na dodatek chce oddac to co my dalismy/wg niego pozyczylismy na operacje erdelki bo to teraz jego pies, a my potrzebujemy kasy na dziecko i mieszkanie. a rachunek za sunie to 3500zl, a za 2+3mce trzeba usunac lewy plat mleczny + sterylka.
Ale wyzlice na bank zapobiegawczo powycina bo to jego oczko w glowie, zaraz po wnuku

a szkoda, ze i ludziom w narkozie zebow nie robia ja sie nie boje ale znam osobnikow co wola umrzec niz isc do dentysty mimo, ze bol zeba zwala ich z nog

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-13, 15:34   #4768
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
A czemu by nie? Ja jak si urodzi豉m mia豉m grube, czarne w這ski, do tego lekko kr璚one. Ale mi wypad造 jak mia豉m 2 miesi帷e i potem wyros造 takie ja郾iutkie druciki, do tego cienkie Jaki czas jako dzieciak mia豉m druty. Potem gdzie w po這wie podstaw闚ki zacz窸y si robi lekko krzywe kiedy by造 zbyt kr鏒kie, ale nadal prawie proste. Wi璚 podejrzewa豉m moje w這sy o fale, ale one zupe軟ie nie wygl康a造 na w這sy z taka predyspozycj, bo nie by造 nigdy bardzo suche.

Jako jutro b璠 eksperymentowa ja, 瞠by zobaczy czy mam fale. Mia豉m dzi, ale chyba na noc sobie jaki olejek na這輳 i jutro spr鏏uj pomaglowa w這siska.

No i nie koniecznie musisz mie falowane, ale mo瞠 zwyczajnie proste z do嗆 mi瘯kim rdzeniem i dlatego mog mie predyspozycje do trzymania nadanego kszta速u
Swoj drog ka盥y stres, leki i inne rzeczy odbijaj si na w這sach i mo瞠 to prowadzi do przew篹enia rdzenia w這sa - wtedy si mo瞠 za豉mywa, bo nie b璠zie mia jednakowej grubo軼i. To tak jak z wa趾owaniem plasteliny za dzieciaka: je郵i w kt鏎ym miejscu zrobisz cie雟zy wa貫czek, to tam b璠zie si bardziej zagina, ni tam gdzie jest grubszy.
Ja i moje por闚nania
Oj nie , one kompletnie nie maj predyspozycji do trzymania nadanego kszta速u. Jak po myciu je odgniatalam to zrobi造 si ladne fale, ale potem je rozczesalam i ju nie chcia造 sie falowac. Spr鏏uj kupi jaki zwyk造 瞠l i nie czesac ich nast瘼nym razem po myciu.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-13, 15:51   #4769
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
zielen gryzie sie z pudrowym rozem
To jest chyba tekst roku, a nie dnia

Cytat:
ah to kobiece niezdecydowanie. Czy ktos kiedy widzia tak niezdecydowanego faceta? Kobieta ma milion pomys堯w na dzie.

Cytat:
Nie, nie 瘸eby nie rudzia這, tylko do Color Touch daje sie takie oxy w豉郾ie. A 瞠 ja wi璚ej robi CT, to potrzebj duzy zapa takiego oxy. 6% te mam jeszcze bardzo du穎.

Cytat:
U mnie instynkt by taki, 瞠 chcia豉m urodzi dw鎩k przed 30 urodzinami.
A ja planowa豉m dw鎩k przed 25 urodzinami.
Pierwsze urodzi豉m po d逝gim czekaniu maj帷 22 lata, a drugie 2 miesi帷e przed 25 urodzinami I na tym moje plany dzieciowe si zako鎍zy造. Ten trzeci to jaki wypadek przy pracy. Jest z nich najgrzeczniejszy. Ale czuj, ze 豉twiej jest mie dziecko za m這du, bo ma si wi璚ej si na to wszystko. Teraz gdy ja chce odpoczywa wieczorkiem np. przed TV to nie og, bo ten maly jeszcze szaleje. A ja nie mam si za nim lata. Za stara na to jestem.
Za to bardziej si tym macierzy雟twem delektuj. Jakos tak mocno przezywam, 瞠 znowu jestem mam i chcia豉bym pewne chwile zatrzymac na d逝瞠j, tym bardziej, 瞠 wiem, 瞠 wi璚ej tego prze篡wac nie b璠, bo u mnie 'warsztat' zamkni皻y na 4 spusty jakby co

Cytat:
No z takiej bij帷ej po oczach rudo軼i, to i tak cud, 瞠 wysz這 to co wysz這 Ciekawe kiedy ci to sp造nie
Jak na m鎩 gust, to o wiele za rudo wysz這 i kombinowa豉bymdalej, ale ja jestem z tych co potwornie nie cierpi rudo軼i, przynajmniej u siebie na g這wie
Cytat:
z moich genow rodza sie prawdziwe szatany to zrezygnowalam mezulek by chcial ale jemu latwo tka mowic skoro to ja zajmuje sie w 80% dzieckiem.
Goldika mojego pierwszego dziecka raczej nikt nie przebije. To by diabe wcielony. Niby taka s這dka i kochana, ale non stop dar豉 ryja 2 lata sie dar豉 non stop. Na dodtek ca陰 ci捫 mia豉m silne krwotoki i skurcze, wi璚 przele瘸豉m miesi璚y. Na koniec jeszcze okropna cesarka, kt鏎 z ledwo軼i przezy豉m. potem zacz窸y wychodzi r騜ne choroby dziecka.
My郵i o kolejnej ci捫y nawet do siebie nie dopuszcza豉m. Ale m捫 strasznie chcia drugie. Wi璚 mu powiedzia豉m, 瞠 mi璠zy dzie熤i nie mo瞠 by wi瘯szej r騜nicy ni 3 lata. Nie mam zamiaru si odzwyczaic, a potem znowu te pieluchy, nocne wstawanie itp... No i da rad Nie do嗆, 瞠 r騜nica jest 2,5 roku, to jeszcze uda這 mu si zrobi synka
Synek by du穎 grzeczniejszy, spokojniejszy. Dopiero jak mia 1,5 roku to si zacz窸o i w豉軼iwie trwa do dzi
Trzecie dziecko to zupe軟e zaprzeczenie dw鏂h poprzednch i oby mu zosta這 tak na d逝瞠j

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Mo瞠 s transporterki dla dzieci??
To by豚y 鈍ietny wynalazek Nie chcesz tego pomys逝 opatentowa?
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-13, 16:24   #4770
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny ja kupuje oxy 1, 9% do mojego CT bo to si robi w豉郾ie na takiej wodzie i jeszcze du穎 jej idzie bo CT si robi 1:2 .
A do Kolestona mam 6% ale mam jeszcze du穎 bo poprzednim razem kupilam 1litr.
Aaaa... Przepraszam, nie skojarzy豉m, ze to do CT. I widz ju robisz zapasy na lata. No, przynajmniej na rok

Cytat:
mcromance wyzlica tez bedzie wysterylizowana ale po nowym roku, poki co tatko jest totalnie splukany. A na dodatek chce oddac to co my dalismy/wg niego pozyczylismy na operacje erdelki bo to teraz jego pies, a my potrzebujemy kasy na dziecko i mieszkanie. a rachunek za sunie to 3500zl, a za 2+3mce trzeba usunac lewy plat mleczny + sterylka.
Ale wyzlice na bank zapobiegawczo powycina bo to jego oczko w glowie, zaraz po wnuku

a szkoda, ze i ludziom w narkozie zebow nie robia ja sie nie boje ale znam osobnikow co wola umrzec niz isc do dentysty mimo, ze bol zeba zwala ich z nog
Ano niestety, weterynarze s drodzy je郵i chcesz robi cokolwiek wi璚ej ni podstawowe szczepienia

Ja bym bardzo chcia豉 mie robione w narkozie z瑿y Zrobiliby za jednym podej軼iem wszystko co jest, a ja bym si nie stresowa豉 i denerwowa豉. Nie lubi dentysty, bo za dzieciaka mia豉m tragiczne pierwsze wizyty. Na moje nieszcz窷cie mam s豉be z瑿y (genetycznie) i praktycznie ka盥y ju by 豉tany i na pewno b璠zie to poprawiane w przysz這軼i

Cytat:
Oj nie , one kompletnie nie maj predyspozycji do trzymania nadanego kszta速u. Jak po myciu je odgniatalam to zrobi造 si ladne fale, ale potem je rozczesalam i ju nie chcia造 sie falowac. Spr鏏uj kupi jaki zwyk造 瞠l i nie czesac ich nast瘼nym razem po myciu.
No to ci nie powiem. Moje zawsze po myciu i os帷zeniu wody w r璚znik s lekko pofalowane, ale po rozczesaniu si prostuj.

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.