Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-03, 18:34   #451
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 074
GG do Beata.
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ifrit mnie sie bardzo Tw鎩 kolor podoba, zar闚no nowy jak i stary odcie.
A widzisz r霩nice na zyw ?, bo na zdj璚iach trudno dostrzec takie subtelno軼i.

Kachula zdjecie z blogu jest paskudne, w這sy wygladaja jakby dopiero czeka造 na farbowanie.
Za to kolor Fram wyszed bardzo 豉dnie i wg mnie wcale nie ciemno

Ja pofarbowa豉m Inebry 5/9. Sama farba bardzo fajna, co do koloru to 豉dny, ale dla mnie za jasny na odrostach, chyba musze zejsc poziom nizej.

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-04-03 o 18:36
Beata. jest offline  
Stary 2013-04-03, 18:45   #452
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
hehe nie zam闚i豉m jeszcze, musz poczyta opinie na temat tej farby

a czemu zw徠pi豉??? przecie pokazywa豉 nam zdj璚ia po 5.12, do tego nie za dobrze zrobione, bo nie by這 wida koloru tylko bure plamy

Ty ju k豉d豉 sobie taki kolor 5AV - to chyba odpowiednik 5.12 i u Ciebie ca趾owicie inaczej wysz這...
wi璚 don't panic u ka盥ego inaczej wychodz farby bo ka盥y ma inne w這sy a to Tobie ma si kolor podoba

p騧niej wstawi zdj璚ia mojego 7.34 Kallosa, bo uda這 mi si zrobi takie konkretniejsze
Nie wiesz jak to jest gdy nagle dooko豉 ciebie wszyscy m闚i, 瞠 jest co be a tobie najpierw si podoba這? Zacz窸am si zastanawia czy na pewno odcie b璠zie 豉dny. Co jak co, ale farby profesjonalne ma這 nie kosztuj i jak mi g.. wyjdzie? Ja zawsze mam takie dziwne my郵i.
A co do Majirel to opinie s tak r騜ne jak r騜ne ka盥y ma w這sy. Ju nie czytam tych opinii tak bardzo

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Pewnie tak b璠zie. W豉郾ie cieeemno z豉pa這, ale zimne kolory maj prawo wygl康a na ciemniejsze ni ciep貫 na tym samym poziomie. Z 12 po przecinku to jest mega zimny kolor. Wi璚 ja si nie gniewa豉m na taki ciemny kolor chocia by豉m w lekkim szoku, nigdy nic ciemniejszego nie mia豉m na g這wie.
To normalne, 瞠 popiele wychodz ciemniej, tak wszyscy m闚i Nawet na pr鏏nikach wida r騜nice.
Mi po 5AV Matrixa te zszokowa這. Najpierw szok, potem nawet mi si podoba這 ale jednak po czasie nie bardzo tak ciemny mi odpowiada.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Ifrit mnie sie bardzo Tw鎩 kolor podoba, zar闚no nowy jak i stary odcie.
A widzisz r霩nice na zyw ?, bo na zdj璚iach trudno dostrzec takie subtelno軼i.

Kachula zdjecie z blogu jest paskudne, w這sy wygladaja jakby dopiero czeka造 na farbowanie.
Za to kolor Fram wyszed bardzo 豉dnie i wg mnie wcale nie ciemno

Ja pofarbowa豉m Inebry 5/9. Sama farba bardzo fajna, co do koloru to 豉dny, ale dla mnie za jasny na odrostach, chyba musze zejsc poziom nizej.
Mi nie chodzi這 o odcie jaki jej wyszed a o to, 瞠 farba daje ch這dny kolor. Na pr鏏nikach 鈍ieci na bordo

I poka fotki po farbowaniu bo my郵a豉m nad tym odcieniem dla mamy. Jak wychodzi, i co to znaczy, 瞠 dla ciebie za jasny? Na pr鏏niku dla mamy ciemny si wydawa

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-03, 18:57   #453
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 074
GG do Beata.

Chetnie poka瞠, tylko teraz nie mam jak wgrac, bo mam laptopa w naprawie.

Ja na tych fotach nawet odcienia nie widze

My mamy ca趾iem inne postrzeganie ciemno軼i ja mia豉m ca貫 lata bardzo ciemny br您/czern na g這wie, wiec dla mnie poziom 5 jest jasny.
Na moich w這sach 5 AV wysz這 znacznie ciemniej niz na twoich, a i tak by這 dla mnie zbyt jasne. Co kto lubi

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-04-03 o 18:58
Beata. jest offline  
Stary 2013-04-03, 19:21   #454
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Ja uwielbiam postrzeganie ciemno軼i kolor闚 mojej mamy - ca貫 篡cie ma ja郾iutki blondzik, wi璚 moje w這sy, aktualnie na 6 poziomie, wed逝g niej s czarne
Fram jest offline  
Stary 2013-04-03, 19:24   #455
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Chetnie poka瞠, tylko teraz nie mam jak wgrac, bo mam laptopa w naprawie.

Ja na tych fotach nawet odcienia nie widze

My mamy ca趾iem inne postrzeganie ciemno軼i ja mia豉m ca貫 lata bardzo ciemny br您/czern na g這wie, wiec dla mnie poziom 5 jest jasny.
Na moich w這sach 5 AV wysz這 znacznie ciemniej niz na twoich, a i tak by這 dla mnie zbyt jasne. Co kto lubi
To czekam na fotki.
Ja kiedy tez takie mia豉m ciemne, 瞠 jak czarne a ja w nich i tak br您 widzia豉m. Ale jak cz這wiek si w tych kierunkach i odcieniach po豉pa to teraz inaczej wszystko wygl康a i nie wiem jak mog豉m w takiej smole chodzi

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-03, 20:35   #456
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nie wiesz jak to jest gdy nagle dooko豉 ciebie wszyscy m闚i, 瞠 jest co be a tobie najpierw si podoba這? Zacz窸am si zastanawia czy na pewno odcie b璠zie 豉dny. Co jak co, ale farby profesjonalne ma這 nie kosztuj i jak mi g.. wyjdzie? Ja zawsze mam takie dziwne my郵i.
A co do Majirel to opinie s tak r騜ne jak r騜ne ka盥y ma w這sy. Ju nie czytam tych opinii tak bardzo
mi chodzi bardziej o trwa這嗆 i pokrycie w這s闚 je郵i chodzi o opinie
nie chc ,瞠by po tygodniu mi zesz豉 z w這s闚, bo jednak za wszystko si p豉ci....

hehe a co do tego, czy nie wiem jak to jest, to wiem jak jest, ale ja a tak za bardzo si tym nie przejmuj przyjmuje ka盥y komentarz ale nad niekt鏎ymi si nie zastanawiam
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-03, 22:10   #457
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
mi chodzi bardziej o trwa這嗆 i pokrycie w這s闚 je郵i chodzi o opinie
nie chc ,瞠by po tygodniu mi zesz豉 z w這s闚, bo jednak za wszystko si p豉ci....

hehe a co do tego, czy nie wiem jak to jest, to wiem jak jest, ale ja a tak za bardzo si tym nie przejmuj przyjmuje ka盥y komentarz ale nad niekt鏎ymi si nie zastanawiam
No co jak co ja te nie lubi jak farba szybko si zmywa a zap豉ci這 si za ni jak za 2-3 drogeryjne. Ale znowu nie lubi jak w瞠ra si franca i nast瘼ne, inne odcienie nie chc wyj嗆 bo tamta jeszcze trzyma. Kobiecie nigdy nie dogodzisz

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-03, 23:58   #458
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Cytat:
podane jest 6,12 - 瘸dnej czerwieni itp. A kasztan to mi zawsze z czerwonym/bordowym si kojarzy. Nie wa積e. Kolor pi瘯ny i zaraz kupuj farb.
To jest kolejny dow鏚 na to 瞠 nie mo積a si sugerowa nazw koloru. Lepiej zawsze spojrze na numeracj, wtedy od razu wiadomo o co chodzi.
Mi akurat kasztan wcale nie kojarzy sie z tak numeracj

Cytat:
Dziewczyny pad這 jednak na Dia Richesse 6,12
Ch皻nie poczekam na twoje farbowanie Te mi bardzo zalezy na och這dzeniu mojego rudego br您u.
Mam nadziej, 瞠 b璠ziesz zadowolona.

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
londa 5,07 na fix diapo Swiezo po farbowaniu
dziewczynki my郵icie 瞠 mniej przebija bordo ni w wersji 5,73 ze z這tem
foto w aurze zimowej ,szarej burej dodam ze to 1 farbowanie ze zmiana
Jak dla mnie, to twoje w這sy wygl康aj jak czarne Ale rzeczywi軼ie bordo nie wida.

A powiedzcie dziewczyny jak cz瘰to farbujecie te swoje br您y?
Ja co prawda dopiero od kilku dni mam br您, ale ju wiem, 瞠 nie wytrzymam miesi帷a bez farbowania Ko鎍e w這s闚 mam ja郾iejsze, jakby wyblakni皻e, a na g鏎ze kolor jest intensywny. P鏦i nosze rozpuszczone, to jeszcze ujdzie, ale jak zwi您uj to dopiero wida r騜nic ko鎍闚ki w這s闚 z tym co mam bli瞠j sk鏎y. No i nie wiem co z tym fantem zrobi.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 07:47   #459
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
To jest kolejny dow鏚 na to 瞠 nie mo積a si sugerowa nazw koloru. Lepiej zawsze spojrze na numeracj, wtedy od razu wiadomo o co chodzi.

Ch皻nie poczekam na twoje farbowanie Te mi bardzo zalezy na och這dzeniu mojego rudego br您u.

Jak dla mnie, to twoje w這sy wygl康aj jak czarne Ale rzeczywi軼ie bordo nie wida.

Ja co prawda dopiero od kilku dni mam br您, ale ju wiem, 瞠 nie wytrzymam miesi帷a bez farbowania Ko鎍e w這s闚 mam ja郾iejsze, jakby wyblakni皻e, a na g鏎ze kolor jest intensywny. P鏦i nosze rozpuszczone, to jeszcze ujdzie, ale jak zwi您uj to dopiero wida r騜nic ko鎍闚ki w這s闚 z tym co mam bli瞠j sk鏎y. No i nie wiem co z tym fantem zrobi.
Je郵i masz od niedwna br您 to byc mo瞠 potrzebujesz jeszcze kilku farbowan zanim Twoje w這sy r闚no nasyc si pigmentem. Sprobuj za ok. miesi帷 ufarbowac jeszcze raz.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-04-04, 09:40   #460
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

No ja patrzy豉m na numeracj bo je郵i chodzi o nazw (mimo, 瞠 豉dna) to dla mnie z kasztanem co im si chyba pomyli這. Oby kasztan nie wyszed bo to czerwone to to ci篹ko z w這s闚 usun望

No ja jak dostan farb to i tak co ok 13-14 kwietnia mo瞠 b璠 farbowa.

Jak ju wdr捫ysz w這sy w idealny br您 to tylko odrosty co miesi帷 mo積a robi. Ja np robi teraz takie odcienie aby odrost闚 nie by這 wida. I aktualnie nawet nie wiem gdzie by豉 farba a gdzie nowe w這sy s. B璠 stara豉 si trzyma w豉郾ie w takich tonacjach. Wtedy 豉twiej o dbanie o w這sy bo nie musz farbowa co chwil. Teraz po prostu zachcia這 mi si czego innego i zapewne posiedz z tym kolorem do czerwca. Wtedy zafarbuj w這sy na wakacje.

Jak potrzebujesz cz瘰to k豉嗆 farb bo odrosty jasne itp to k豉d na odrosty a reszty nie katuj farb. 10 min przed ko鎍em farbowania na堯 reszt farby, albo to co masz na odrostach zmocz lekko wod i wymasuj ca貫 w這sy i zostaw na te 10min (ja tak zawsze robi豉m). Wtedy kolor po d逝go軼i od鈍ie穎ny i odrosty zafarbowane.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 09:47   #461
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Kachula dzi瘯i za info o tych mocnych farbach. Mysle czy po prostu nie kupic nastepnym razem poziomu nizej i robic same odrosty, a reszte raz na jakis czas poziomem 5. Bo na dlugosci mam kolor ktory mi baaardzo pasuje.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-04, 10:52   #462
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula dzi瘯i za info o tych mocnych farbach. Mysle czy po prostu nie kupic nastepnym razem poziomu nizej i robic same odrosty, a reszte raz na jakis czas poziomem 5. Bo na dlugosci mam kolor ktory mi baaardzo pasuje.
Mi si wydaje, 瞠 poziom ni瞠j nic tu nie da, skoro tobie naprawd ciemne kolory si wyp逝kiwa造. Moja mamu鄂a ma takie siwe, 瞠 nawet kupuj帷 poziom 4 wychodzi jej 5-6 poziom i wida by這 r騜nic po kilku myciach.
Ja bym poszuka豉 tych farb specjalnie na siwki bo one maj si nie wymywa. No ale to ju ty musisz sama sprawdzi. Ty nie masz siwk闚 tylko swoje.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 11:03   #463
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

W這ski czarne nie sa moja fryzjerka ma czarne i por闚nuj帷 do jej jest r騜nica i to znaczna ja zasadniczej roznicy nie widze pomiedzy 5,73 a 5,07 ciemniejsze nie sa jedynie co to pozby豉m sie troszke bordo ktore przebija這
FOTO
1-5,07 z 20012
i obok 5,07 z 2013
2-5,73

w 2012 roku mia豉m k豉dziony ten kolor 5,07 i wydaje mi sie ze wysz這 podobnie z tym ze wetedy 1 warstwe nie zafarbowa這 dok豉dnie i przebija dziwna poswiata gdyz pigment sie nie trzyma i szybko sie wyp逝kiwa
trudno uchwycic kolor bo oswietlenie bardzo nie sprzyja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg londa 5,07.jpg (76,2 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07674.jpg (92,5 KB, 22 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-04-04 o 11:04
ifrit jest offline  
Stary 2013-04-04, 11:06   #464
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
to czerwone to to ci篹ko z w這s闚 usun望.
Co o tym niestety wiem

Cytat:
Jak potrzebujesz cz瘰to k豉嗆 farb bo odrosty jasne itp to k豉d na odrosty a reszty nie katuj farb. 10 min przed ko鎍em farbowania na堯 reszt farby, albo to co masz na odrostach zmocz lekko wod i wymasuj ca貫 w這sy i zostaw na te 10min (ja tak zawsze robi豉m). Wtedy kolor po d逝go軼i od鈍ie穎ny i odrosty zafarbowane.
No zgadza sie, tylko ze u mnie koloru brakuje na ko鎍ach, a nie na odrostach. W這sy do po這wy maj a intensywny kolor, a od po這wy w d馧 s wyp這wia貫. Wygl康a to okropnie. Kusi mnie, zeby te wyp這wia貫 pofarbowa, ale nie wiem czy tylko nie pogorsz sprawy.

Boj si tez momentu kiedy pojawi si odrosty. Ja mam naturalnie blond, taki nie za ciemny, ch這dny, popielaty. Przy tym moim rudawym br您ie b璠zie go mocno wida. To ju b璠zie masakra, bo b璠e mia豉 3 kolory: odrost blond, potem rudy br您 i sprany br您

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Ifrit jak dla mnie, to na tych fotkach kolor jest identyczny, no i widz przebijaj帷e bordo. Ale mi to si akurat podoba
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 12:15   #465
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Co o tym niestety wiem

No zgadza sie, tylko ze u mnie koloru brakuje na ko鎍ach, a nie na odrostach. W這sy do po這wy maj a intensywny kolor, a od po這wy w d馧 s wyp這wia貫. Wygl康a to okropnie. Kusi mnie, zeby te wyp這wia貫 pofarbowa, ale nie wiem czy tylko nie pogorsz sprawy.

Boj si tez momentu kiedy pojawi si odrosty. Ja mam naturalnie blond, taki nie za ciemny, ch這dny, popielaty. Przy tym moim rudawym br您ie b璠zie go mocno wida. To ju b璠zie masakra, bo b璠e mia豉 3 kolory: odrost blond, potem rudy br您 i sprany br您

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Ifrit jak dla mnie, to na tych fotkach kolor jest identyczny, no i widz przebijaj帷e bordo. Ale mi to si akurat podoba
Z tymi ko鎍ami to ci nie doradz bo u mnie zawsze na odwr鏒, ko鎍e ciemne a g鏎a jasna. Teraz jako sa wyr闚nane. A mo瞠 u篡j nast瘼nym razem tego specyfiku co Ifrit, kt鏎y wyr闚nuje kolor podczas farbowania czy jako tak. http://www.e-wlosy.pl/pl/p/Preparat-...llo-250-ml/555 Ifrit mia豉 nier闚no軼i i prze鈍ity po farbowaniach a po tym kolor si ujednolici i wyr闚na. Wstawia豉 fotki.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Dia Richesse 6,35: http://www.youtube.com/watch?v=oRd0nUjxi3A
mo積a znale潭 tak瞠 ciekawe inne filmiki

5,31 +7,31 (ten drugi na kilku pasemkach): http://www.youtube.com/watch?v=UblO4KY1ZyI Ten 5,31 wyszed ciemno jak patrze na jej w這sy i pr鏏nik. No i nie wiem co mia造 oznacza te pasemka ale 豉ciato wygl康a :/

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-04 o 12:28
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 17:19   #466
Weronisia
Zakorzenienie

Pi瘯nie wyszed ten 531 .

Za linka dzi瘯uj, pewnie si skusze na ten preparat wyr闚nuj帷y koloryt. Nawet nie wiedzia豉m, 瞠 istnieje takie co.

A ja dzi nie wytrzyma豉m i znowu pofarbowa豉m. Wiem... g逝pia jestem... ale po prostu nie mog豉m patrze na te ja郾iejsze ko鎍e.
Wiem, 瞠 musze w te ko鎍e da farb z czerwonym barwnikiem, bo tylko to gasi ziele. A mia豉m w domu po這w farby Brillance Kaszmirowy Br您, kt鏎a u篡wa豉m kiedy do pasemek.
Postanowi豉m j na這篡 tylko na te szarozielone pasma, ale jako si rozp璠zi豉m, 瞠 po這篡豉m prawie na ca這軼i, a do sk鏎y. I zrobi豉m dobrze, bo przygasi這 t moj rudo嗆 i schowa這 ziele Teraz w這sy mi bardziej wpadaj w bordo, ale wol to ni rudo嗆 z zieleni A kolor wyglada w miar r闚no. Wi璚 o ile si to za szybko nie sp逝cze, to b璠 teraz grzecznie czeka z nast瘼nym farbowaniem a pojawi si spory odrost.
Aha, no i w這sy mam teraz do嗆 ciemne, du穎 ciemniejsze ni mia豉m. Ale podoba mi sie i tak.

Dzi podczas farbowania troszk si wystraszy豉m, bo straci豉m dzi sporo w這s闚, wi璚 przera穎na szybciej sp逝ka豉m farb, bo ju po 20paru minutach zamiast po 30. A wie wida, 瞠 moje w這sy maj ju tym razem serdecznie dosy

Mam teraz czas, 瞠by w這sy od篡wi.
Kupi豉m dzi olej z orzech闚 w這skich, kt鏎ego chc u篡 zamiast oliwy z oliwek i zrobi sobie mask na noc, albo na這輳 sam olej, a rano umyj w這sy.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:31 Pow鏚: Poprawiam nazw farby. To by Aksamitny br您, Nr 874
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 19:20   #467
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Pi瘯nie wyszed ten 531 .

Za linka dzi瘯uj, pewnie si skusze na ten preparat wyr闚nuj帷y koloryt. Nawet nie wiedzia豉m, 瞠 istnieje takie co.

A ja dzi nie wytrzyma豉m i znowu pofarbowa豉m. Wiem... g逝pia jestem... ale po prostu nie mog豉m patrze na te ja郾iejsze ko鎍e.
Wiem, 瞠 musze w te ko鎍e da farb z czerwonym barwnikiem, bo tylko to gasi ziele. A mia豉m w domu po這w farby Brillance Kaszmirowy Br您, kt鏎a u篡wa豉m kiedy do pasemek.
Postanowi豉m j na這篡 tylko na te szarozielone pasma, ale jako si rozp璠zi豉m, 瞠 po這篡豉m prawie na ca這軼i, a do sk鏎y. I zrobi豉m dobrze, bo przygasi這 t moj rudo嗆 i schowa這 ziele Teraz w這sy mi bardziej wpadaj w bordo, ale wol to ni rudo嗆 z zieleni A kolor wyglada w miar r闚no. Wi璚 o ile si to za szybko nie sp逝cze, to b璠 teraz grzecznie czeka z nast瘼nym farbowaniem a pojawi si spory odrost.
Aha, no i w這sy mam teraz do嗆 ciemne, du穎 ciemniejsze ni mia豉m. Ale podoba mi sie i tak.

Dzi podczas farbowania troszk si wystraszy豉m, bo straci豉m dzi sporo w這s闚, wi璚 przera穎na szybciej sp逝ka豉m farb, bo ju po 20paru minutach zamiast po 30. A wie wida, 瞠 moje w這sy maj ju tym razem serdecznie dosy

Mam teraz czas, 瞠by w這sy od篡wi.
Kupi豉m dzi olej z orzech闚 w這skich, kt鏎ego chc u篡 zamiast oliwy z oliwek i zrobi sobie mask na noc, albo na這輳 sam olej, a rano umyj w這sy.
Tylko z olejami te uwa瘸j. Ja akurat nie k豉d ich na skalp bo wypada mi masa w這s闚, tylko na d逝go嗆 w這s闚. Skalp nie trawi 瘸dnego oleju jak do tej pory. No i wstaw fotki!!! Ciekawa jestem jak teraz wygl康aj Twoje w這ski.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 19:41   #468
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
No co jak co ja te nie lubi jak farba szybko si zmywa a zap豉ci這 si za ni jak za 2-3 drogeryjne. Ale znowu nie lubi jak w瞠ra si franca i nast瘼ne, inne odcienie nie chc wyj嗆 bo tamta jeszcze trzyma. Kobiecie nigdy nie dogodzisz
no w豉郾ie nie ma tak 豉two z dogadzaniem szukam informacji na temat farb Loreala
kurcze hamuje mnie to, 瞠 Majirel ma pojemno嗆 tylko 50 ml... a jedna tubka wychodzi ok. 30 z z przesy趾
na moje w這sy musia豉bym mie 2

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-04-04 o 19:52
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-04, 20:01   #469
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉郾ie nie ma tak 豉two z dogadzaniem szukam informacji na temat farb Loreala
kurcze hamuje mnie to, 瞠 Majirel ma pojemno嗆 tylko 50 ml... a jedna tubka wychodzi ok. 30 z z przesy趾
na moje w這sy musia豉bym mie 2
Ale jak po rozrobieniu? U mnie w Dia Richesse jest 1:1,5 i mam 50ml+75ml, wi璚 ca趾iem ok wychodzi.
Sprawdzi豉m i masz tak samo.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 20:58   #470
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale jak po rozrobieniu? U mnie w Dia Richesse jest 1:1,5 i mam 50ml+75ml, wi璚 ca趾iem ok wychodzi.
Sprawdzi豉m i masz tak samo.
tak mam tak samo, ale ostatnio robi豉m Kallosem i wzi窸am 75 ml farby... te si j rozrabia w 1;1,5 i mia豉m tak tylko tylko farby wiesz w這sy mam g瘰te i d逝gie (za zapi璚ie stanika)

ale mo瞠 p鎩d na ciachni璚ie w這s闚 plus cieniowanie i wtedy mog這by mi wystarczy jedno opakowanie
zobaczymy

pi瘯ny jest ten kolorek
jakby mi wysz造 takie w這sy jak w za陰czniku to ja ju nie chce nic wi璚ej ale to chyba marzenie czemu te farby tak 鈍ietnie wygl康aj na paletach...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.24.jpg (33,0 KB, 11 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:06
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-04, 21:05   #471
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko z olejami te uwa瘸j. Ja akurat nie k豉d ich na skalp bo wypada mi masa w這s闚, tylko na d逝go嗆 w這s闚. Skalp nie trawi 瘸dnego oleju jak do tej pory. No i wstaw fotki!!! Ciekawa jestem jak teraz wygl康aj Twoje w這ski.
No ju si spotka豉m z tak opini, 瞠 po olejach w這sy wypadaj. Z drugiej strony chyba ci篹ko na這篡 olej nie t逝szcz帷 sk鏎y. W ka盥ym b康 razie spr鏏uj.

Wstawiam fotki dzisiejszego farbowania
1 - przed farbowaniem (zdj璚ie z poniedzia趾u, potem my豉m tylko raz)
2 - tak jest dzisiaj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0286.jpg (58,1 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013_04_04b.jpg (52,2 KB, 34 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 21:47   #472
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
tak mam tak samo, ale ostatnio robi豉m Kallosem i wzi窸am 75 ml farby... te si j rozrabia w 1;1,5 i mia豉m tak tylko tylko farby wiesz w這sy mam g瘰te i d逝gie (za zapi璚ie stanika)

ale mo瞠 p鎩d na ciachni璚ie w這s闚 plus cieniowanie i wtedy mog這by mi wystarczy jedno opakowanie
zobaczymy

pi瘯ny jest ten kolorek
jakby mi wysz造 takie w這sy jak w za陰czniku to ja ju nie chce nic wi璚ej ale to chyba marzenie czemu te farby tak 鈍ietnie wygl康aj na paletach...
A to ja nie wiedzia豉m, 瞠 ty takie d逝ga郾e masz To rzeczywi軼ie ma這 farby wychodzi.
A kolorki to s na tych paletach to s takie 豉dne po to aby ich du穎 kupowa

Cytat:
No ju si spotka豉m z tak opini, 瞠 po olejach w這sy wypadaj. Z drugiej strony chyba ci篹ko na這篡 olej nie t逝szcz帷 sk鏎y. W ka盥ym b康 razie spr鏏uj.

Wstawiam fotki dzisiejszego farbowania
1 - przed farbowaniem (zdj璚ie z poniedzia趾u, potem my豉m tylko raz)
2 - tak jest dzisiaj.
Pi瘯ny kolor masz teraz Naprawd! Na razie daj w這som urlop i od篡wiaj. Potem pomy郵isz nad farbowaniem. Teraz masz 郵iczny kolor.

A olej 豉two na這篡. Z豉p w這sy jak kucyk i to co odstaje na od sk鏎y nat逝嗆. Tylko kucyk po prostu.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 21:53   #473
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Pi瘯ny kolor masz teraz Naprawd! Na razie daj w這som urlop i od篡wiaj. Potem pomy郵isz nad farbowaniem. Teraz masz 郵iczny kolor.

A olej 豉two na這篡. Z豉p w這sy jak kucyk i to co odstaje na od sk鏎y nat逝嗆. Tylko kucyk po prostu.
Dzi瘯i Mi te sie teraz podoba i o ile b璠zie si kolor utrzymywa, to b璠 bardzo zadowolona
W這sy zrobi tak jak m闚isz w kitek.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 21:54   #474
Gryzka99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

a czy kt鏎a z Was co doradzi na temat lekko rozja郾ienia br您u? troch ponios豉 mnie fantazja i mam naprawd ciemny br您
Gryzka99 jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:14   #475
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gryzka99 Poka wiadomo嗆
a czy kt鏎a z Was co doradzi na temat lekko rozja郾ienia br您u? troch ponios豉 mnie fantazja i mam naprawd ciemny br您
My szamponem przeciw逝pie穎wym a zbledn.
Inny spos鏏, to do szamponu doda 造瞠czk sody. Albo nawet p馧 cytryny.
No i kolejny spos鏏, to zrobi k徙iel rozja郾iaj帷, w zale積o軼i jaki masz kolor na wodzie 6 albo 9 %. i dopiero wtedy pofarbowa na ja郾iejszy br您.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:20   #476
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
R鏏 jak kole瘸nka Weronisia doradzi豉 lub po prostu k徙iel rozja郾iaj帷, tu masz przepis i zdj璚ia efekt闚: http://www.anwen.pl/2012/07/czytelni...-dominika.html

Czas edycji: 2013-04-04 o 22:22
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:23   #477
Gryzka99
Przyczajenie

Niestety mia豉m ju do鈍iadczenia z BㄐDem i rozja郾ianiem i bardzo tego 瘸逝j Farbuj farb na poziomie 4, czasem 5, jednak chcia豉bym zmiany, strasznie podoba mi si karmelowy br您, jednak wydaje mi si 瞠 bez 軼iagania koloru si nie obejdzie ...
A w這sy zacz窸am my szamponem z rumiankiem
Gryzka99 jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:34   #478
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety mia豉m ju do鈍iadczenia z BㄐDem i rozja郾ianiem i bardzo tego 瘸逝j Farbuj farb na poziomie 4, czasem 5, jednak chcia豉bym zmiany, strasznie podoba mi si karmelowy br您, jednak wydaje mi si 瞠 bez 軼iagania koloru si nie obejdzie ...
A w這sy zacz窸am my szamponem z rumiankiem
U nas wiele dziewczyn robi這 delikatn k徙iel i jak uwa瘸sz i obserwujesz to nic z貫go si nie stanie. Same szampony nic nie dadz. Przynajmniej do karmelu. Schodzenie farbami r闚na si ciemne ko鎍e jasna g鏎a (przerabia豉m) i d逝uugi czas. Schodzenie u mnie do rudego sko鎍zy這 si kr鏒kim bobem
Poza tym k徙iel to nie jak normalne rozja郾ianie. To rozjasniacz zmieszany z szamponem i od篡wk i ci庵le trzeba masowa a nie zostawi i czeka.

Czas edycji: 2013-04-04 o 22:36
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:41   #479
Gryzka99
Przyczajenie

a mo瞠sz dok豉dnie opisa ten zabieg ? bo szczerze m闚i帷 pierwszy raz o tym s造sz
Gryzka99 jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:51   #480
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
a mo瞠sz dok豉dnie opisa ten zabieg ? bo szczerze m闚i帷 pierwszy raz o tym s造sz
Da豉m Ci linka wy瞠j. Tam jest to dok豉dnie opisane + zdj璚ia efekt闚. I pami皻aj, 瞠 ka盥emu w這sy inaczej si rozja郾iaj. U nas dziewczynom jasny kolor wychodzi po jednej k徙ieli a tam laska chyba kilka robi豉.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.