Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 160 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-13, 16:28   #4771
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 004
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

mcromance kolejny dowod na to, ze nasze wlosy sa spokrewnione moje tez sie faluja, a po wyschnieciu i przeczesaniu prostuja.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-13, 16:35   #4772
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Goldika mojego pierwszego dziecka raczej nikt nie przebije. To by diabe wcielony. Niby taka s這dka i kochana, ale non stop dar豉 ryja 2 lata sie dar豉 non stop. Na dodtek ca陰 ci捫 mia豉m silne krwotoki i skurcze, wi璚 przele瘸豉m miesi璚y. Na koniec jeszcze okropna cesarka, kt鏎 z ledwo軼i przezy豉m. potem zacz窸y wychodzi r騜ne choroby dziecka.
My郵i o kolejnej ci捫y nawet do siebie nie dopuszcza豉m. Ale m捫 strasznie chcia drugie. Wi璚 mu powiedzia豉m, 瞠 mi璠zy dzie熤i nie mo瞠 by wi瘯szej r騜nicy ni 3 lata. Nie mam zamiaru si odzwyczaic, a potem znowu te pieluchy, nocne wstawanie itp... No i da rad Nie do嗆, 瞠 r騜nica jest 2,5 roku, to jeszcze uda這 mu si zrobi synka
Synek by du穎 grzeczniejszy, spokojniejszy. Dopiero jak mia 1,5 roku to si zacz窸o i w豉軼iwie trwa do dzi
Trzecie dziecko to zupe軟e zaprzeczenie dw鏂h poprzednch i oby mu zosta這 tak na d逝瞠j
Oj, tak jakbym o sobie czyta豉 odno郾ie twojej c鏎ki Tyle, 瞠 ja nie "dar豉m ryja" tylko by豉m bardzo mobilna i wystarczy這 si odwr鏂i dos這wnie na 10 sekund i trzeba by這 mnie szuka kolejne p馧 godziny (co najmniej). A jak si mnie znajdowa這 to zawsze towarzyszy temu stan przedzawa這wy 疾 tylko przypomn moje 豉瞠nie po stodole, kt鏎a mia豉 10 metr闚 i bardzo pochy造 dach - 瞠 ja to prze篡豉m i sama zesz豉m (nie sturla豉m si ) to cud
Ale za to wcale si nie buntowa豉m jako nastolatka, a teraz to jestem spokojniutk domatork Nawet za spokojn wed逝g mojej mamu鄂i
Znowu m鎩 brat to by ma造 anio貫czek, grzeczniutki, pos逝chany i w og鏊e, ale potem zacz掖 mu si bunt m這dzie鎍zy i dopiero na drugim roku studi闚 mu zacz窸o przechodzi

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
mcromance kolejny dowod na to, ze nasze wlosy sa spokrewnione moje tez sie faluja, a po wyschnieciu i przeczesaniu prostuja.
Moja w豉sna "w這sowa siostra"

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 17:00   #4773
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Aaaa... Przepraszam, nie skojarzy豉m, ze to do CT. I widz ju robisz zapasy na lata. No, przynajmniej na rok
Jak to rok?!!! Zapominasz, 瞠 ja farbuje co 2 tygodnie u mnie1 farba jest na dwa razy o ile robi same odrosty. No mo瞠 CT starczy mi na d逝瞠j, bo tam si daje wi璚ej oxy. Ale mam zamiar te zrobi po ca這軼i CT, bo mam w tej chwili r騜no軼i kolorowe i chc je ukry. A wi璚 to wcale na tak d逝go mi nie wystarczy. A kupuj帷 kilka pude貫k na raz oszcz璠zam na kosztach przesy趾i, bo p豉c tylko raz
Ju si nie mog doczeka, bo bardzo bym chcia豉 uzy CT przed pi徠kowym wieczorem, bo mam rocznic 郵ubu i chcia豉bym 豉dnie wygl康a... choc nieraz mam tak do嗆 m瘰kiego gatunku, 瞠 nie wiem po co mi si tak pindrzy
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-13, 17:11   #4774
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to rok?!!! Zapominasz, 瞠 ja farbuje co 2 tygodnie u mnie1 farba jest na dwa razy o ile robi same odrosty. No mo瞠 CT starczy mi na d逝瞠j, bo tam si daje wi璚ej oxy. Ale mam zamiar te zrobi po ca這軼i CT, bo mam w tej chwili r騜no軼i kolorowe i chc je ukry. A wi璚 to wcale na tak d逝go mi nie wystarczy. A kupuj帷 kilka pude貫k na raz oszcz璠zam na kosztach przesy趾i, bo p豉c tylko raz
Ju si nie mog doczeka, bo bardzo bym chcia豉 uzy CT przed pi徠kowym wieczorem, bo mam rocznic 郵ubu i chcia豉bym 豉dnie wygl康a... choc nieraz mam tak do嗆 m瘰kiego gatunku, 瞠 nie wiem po co mi si tak pindrzy
Weronisiu, rozwali豉 mnie tym
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3...3o1_r1_500.gif

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 17:18   #4775
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Fakt, 瞠 farbuj co 2 tygodnie chyba jednak nie jest 鄉ieszny. Raczej straszny
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-13, 17:38   #4776
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

a szkoda, ze i ludziom w narkozie zebow nie robia ja sie nie boje ale znam osobnikow co wola umrzec niz isc do dentysty mimo, ze bol zeba zwala ich z nog
Robi Cena narkozy u mnie 500z a ka盥a kolejna godzina 300-350z do tego jeszcze koszt leczenia z瑿a dlatego wczoraj zdycha豉m z b鏊u ale nigdzie nie posz豉m

Cytat:

A ja planowa豉m dw鎩k przed 25 urodzinami.
Pierwsze urodzi豉m po d逝gim czekaniu maj帷 22 lata, a drugie 2 miesi帷e przed 25 urodzinami I na tym moje plany dzieciowe si zako鎍zy造. Ten trzeci to jaki wypadek przy pracy. Jest z nich najgrzeczniejszy. Ale czuj, ze 豉twiej jest mie dziecko za m這du, bo ma si wi璚ej si na to wszystko. Teraz gdy ja chce odpoczywa wieczorkiem np. przed TV to nie og, bo ten maly jeszcze szaleje. A ja nie mam si za nim lata. Za stara na to jestem.
Za to bardziej si tym macierzy雟twem delektuj. Jakos tak mocno przezywam, 瞠 znowu jestem mam i chcia豉bym pewne chwile zatrzymac na d逝瞠j, tym bardziej, 瞠 wiem, 瞠 wi璚ej tego prze篡wac nie b璠, bo u mnie 'warsztat' zamkni皻y na 4 spusty jakby co

To by豚y 鈍ietny wynalazek Nie chcesz tego pomys逝 opatentowa?

te bym chcia豉 si zamkn望 a najlepiej swojego faceta bo szybciej i 豉twiej

A wynalazek? Opatentowany chyba ju na 鈍iecie: https://www.google.pl/search?q=kids+...=isch&imgdii=_

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-13, 17:49   #4777
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
A wynalazek? Opatentowany chyba ju na 鈍iecie: https://www.google.pl/search?q=kids+...=isch&imgdii=_
No nie幢e Chyba zakupi klatk albo po篡cz od mojego kota, tylko 瞠 jest cia郾iejsza
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-13, 17:53   #4778
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Fakt, 瞠 farbuj co 2 tygodnie chyba jednak nie jest 鄉ieszny. Raczej straszny
Chcesz - masz

http://www.theoneshots.com/wp-conten...s_Nichkuhn.gif
http://www.theoneshots.com/wp-conten...s_Dongwoon.gif

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-13, 21:59   #4779
mcromance
Zakorzenienie

Nuuuudz si, wi璚 powklejam g逝pie gify
http://nsa29.casimages.com/img/2012/...1133450334.gif

Naprawd g逝pie i nic nie wnosz帷e
http://media.tumblr.com/tumblr_m0nabhfuQw1qgkzcm.gif

Serio, serio
http://i99.beon.ru/img716.imageshack...joonshakey.gif

http://i.minus.com/iuqPgQQg2P0me.gif

Id si czym zaj望. Czymkolwiek, bo dostan ma逍iego rozumu i b璠zie trzeba mnie w zoo zamkn望

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-14, 09:05   #4780
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
A w這sy mam ogarni皻e tylko po wyj軼iu od fryzjera po farbowaniu.
Nawet pyta豉m Blond Bunny u niej na blogu, czy mo瞠 zainwestowa w mask zakwaszaj帷. Powiedzia豉, 瞠 nie mo積a z nimi przesadza i 瞠by u篡wa tylko po farbowaniu.
Mcromance, pami皻asz dlaczego? Pytam, bo ja te o tym czyta豉m, ale nie by這 argumentu, a jestem ciekawa.
Stary 2013-11-14, 10:31   #4781
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 14 083

s逝chajcie dziewczynki a jak zlikwidowa te przebicia rudo軼i ??? za jaki czas mog po這篡 farb 瞠by totalnie nie zniszczy w這s闚 ???
Stary 2013-11-14, 12:01   #4782
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Mcromance, pami皻asz dlaczego? Pytam, bo ja te o tym czyta豉m, ale nie by這 argumentu, a jestem ciekawa.
Nie m闚i豉 mi konkretnie, ale znalaz豉m 2 posty u niej na ten temat:

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...kwaszanie.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...niaczkach.html

Nadal to przetrawiam.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
s逝chajcie dziewczynki a jak zlikwidowa te przebicia rudo軼i ??? za jaki czas mog po這篡 farb 瞠by totalnie nie zniszczy w這s闚 ???
υ matko. Kolejna dziewuszka szaleje
Odst瘼 mi璠zy farbowaniami powinien wynosi ok. 3-4 tygodni, ale to wszystko zale篡 od stanu w這s闚 po tym farbowaniu. Je郵i s nie zniszczone to mo積a pr鏏owa znowu.

Jak nadal przebija rudo嗆 ja bym pr鏏owa豉 dalej z odcieniem naturalnym, a dopiero potem ewentualnie jaki popiel.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-14, 12:03   #4783
sylwka37
koci 鈍iat

Mcromance - dzi瘯i w這sy a tak zniszczone nie s - do tej pory od d逝窺zego czasu farbowa豉m henn . Dobra czyli dam im tydzie odpocz望 i farbn je jeszcze raz
Stary 2013-11-14, 12:31   #4784
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mcromance - dzi瘯i w這sy a tak zniszczone nie s - do tej pory od d逝窺zego czasu farbowa豉m henn . Dobra czyli dam im tydzie odpocz望 i farbn je jeszcze raz
O matko ! Je郵i farbowa豉 henn to bardzo uwa積ie dobieraj poziom "ciemno軼i" farby. Jesli wyjdzie ci za ciemno to nie ma zmi逝j i rozja郾iania.
Bo wiesz, 瞠 rozja郾ianie henny 幢e si ko鎍zy? Szczeg鏊nie wszelkich hennowych "br您闚", ale i rudo軼i mog by upierdliwe i dawa ziele przy pr鏏ie zdj璚ia barwnika.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-14, 12:38   #4785
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Nie m闚i豉 mi konkretnie, ale znalaz豉m 2 posty u niej na ten temat:
Czyli:

"zarowno zasadowe pH jak i nadmiernie kwasne jest po prostu niszczace dla wlosa- tyle ze na zle efekty zakwaszenia zwykle dluzej sie czeka, po alkalicznych od razu widac zniszczenia"

"no i przy mocnym zakwaszeniu skory glowy moga wypadac wlosy"

Musz powiedzie o tym znajomej, kt鏎a chwali sobie cz瘰te p逝kanki octowe (po造sk w這sa), a jednocze郾ie twierdzi, 瞠 w這sy jej strasznie lec po farbowaniu. Mo瞠 to nie od farby, tylko od octu jab趾owego Tym bardziej, 瞠 farbuje od lat tymi samymi farbami, a octu nadu篡wa dopiero z p馧 roku.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
A jaki nr farby u篡豉? Bo albo nie napisa豉 albo nie umiem znale潭 w nat這ku naszych m康rych pogaw璠ek
Stary 2013-11-14, 12:40   #4786
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
O matko ! Je郵i farbowa豉 henn to bardzo uwa積ie dobieraj poziom "ciemno軼i" farby. Jesli wyjdzie ci za ciemno to nie ma zmi逝j i rozja郾iania.
Bo wiesz, 瞠 rozja郾ianie henny 幢e si ko鎍zy? Szczeg鏊nie wszelkich hennowych "br您闚", ale i rudo軼i mog by upierdliwe i dawa ziele przy pr鏏ie zdj璚ia barwnika.
a nie spoko ja robi豉m czyst henn i ju nie raz j rozja郾ia豉m 瞠by uzyska marchew
problemem mo瞠 by to 瞠 henna w瘸r豉 si ju chyba w moje w這sy i ci篹ko b璠zie si tej rudo軼i pozby

robi豉m 7,03 z oxy 9 %
Stary 2013-11-14, 12:49   #4787
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli:

"zarowno zasadowe pH jak i nadmiernie kwasne jest po prostu niszczace dla wlosa- tyle ze na zle efekty zakwaszenia zwykle dluzej sie czeka, po alkalicznych od razu widac zniszczenia"

"no i przy mocnym zakwaszeniu skory glowy moga wypadac wlosy"

Musz powiedzie o tym znajomej, kt鏎a chwali sobie cz瘰te p逝kanki octowe (po造sk w這sa), a jednocze郾ie twierdzi, 瞠 w這sy jej strasznie lec po farbowaniu. Mo瞠 to nie od farby, tylko od octu jab趾owego Tym bardziej, 瞠 farbuje od lat tymi samymi farbami, a octu nadu篡wa dopiero z p馧 roku.
To mo瞠sz jej to pokaza i niech spr鏏uje ograniczy mocno te p逝kanki? Zobaczy czy co si poprawi

Cytat:
a nie spoko ja robi豉m czyst henn i ju nie raz j rozja郾ia豉m 瞠by uzyska marchew
problemem mo瞠 by to 瞠 henna w瘸r豉 si ju chyba w moje w這sy i ci篹ko b璠zie si tej rudo軼i pozby

robi豉m 7,03 z oxy 9 %
Uf.... Tyle dobrze, 瞠 czyst. Rudo軼i ci篹ko si pozby niezale積ie od tego czym farbowa豉, bo czerwony pigment bodaj瞠 jest najwi瘯szy cz御teczkowo i najd逝瞠j i najmocniej siedzi we w這sie, a 鄴速y i niebieski jako mniejsze uciekaj szybciej.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-14, 12:59   #4788
sylwka37
koci 鈍iat

a to wredny ten czerwony pigment no nic trzeba b璠zie uzbroi si w cierpliwo嗆
Stary 2013-11-14, 15:21   #4789
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
a to wredny ten czerwony pigment no nic trzeba b璠zie uzbroi si w cierpliwo嗆
Ano niestety, cierpliwo嗆 jest podstaw, je郵i nie chce si sko鎍zy z dziwnym i nieplanowanym kolorem na g這wie

-----------

Goldika, pyta豉 o moje wra瞠nia po nagietkowym Sylveco. Ot騜 鈍ietnie si wch豉nia, 豉dnie nawil瘸, nie przet逝szcza, och i ach.
Ale jak dla mnie 鄉ierdzi przeokrutnie Zdecydowanie to nie m鎩 zapach, dobrze 瞠 do嗆 szybko wietrzeje ze sk鏎y jak si wch這nie, bo bym chyba sza逝 dosta豉

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dobra, to popisze jeszcze troszk sama ze sob. Powt鏎zy豉m badanie i okaza這 si, 瞠 nie umieram na niewydolno嗆 nerek Bia趾a w moczu brak

Jest si z czego cieszy, co nie?

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-14, 15:26   #4790
goldika
Zakorzenienie

mcromance super, ze bedziesz zyla
a co do kremu ja tam wcale nie czuje jego zapachu sprawdz date przydatnosci na swoim

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

a wiecie, ze za tydzien jest promocja w rossmannie -40% na kosmetyki do makijazu?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-14, 16:01   #4791
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance super, ze bedziesz zyla
a co do kremu ja tam wcale nie czuje jego zapachu sprawdz date przydatnosci na swoim
12.2014, wi璚 nie tutaj jest pies pogrzebany.
Nie wiem, mo瞠 ja jestem zwyczajnie wra磧iwa na zapachy. Np. Missha PC ma niezno郾ie kwiatowy zapach dla mnie, ale na szcz窷cie tez si ulatnia po jakim czasie. Dlatego teraz katuj Holik Petit BB (a druga w kolejce ).

Cytat:
a wiecie, ze za tydzien jest promocja w rossmannie -40% na kosmetyki do makijazu?
Bardzo, baaaardzo si ciesze, 瞠 prawie si nie maluj i mnie ta "szajba" nie ogarnie

-------------

Pr鏏owa豉m sobie wydoby fale. Po rozczesaniu po myciu si rozprostowa這 wszystko, a ugniatanie da這 jakie tam malusie鎥ie zakrzywienia Wi璚 teraz siedz z r璚znikiem na 豚ie z zastosowaniem tej metody:

http://indulgy.net/C2/12/tB/80783387...5TKosQnNrc.jpg

i wygl康am jak idiotka

---------------

Dobra, id robi zapiekank ry穎w z jab趾ami na obiadek

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-14 o 16:02
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-14, 16:10   #4792
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Dobra, to popisze jeszcze troszk sama ze sob. Powt鏎zy豉m badanie i okaza這 si, 瞠 nie umieram na niewydolno嗆 nerek Bia趾a w moczu brak
Ciesz si

Cytat:
Na wszystkie? Bo ju czyta豉m r騜ne wersje, 瞠 "tylko do twarzy" (podk豉dy, pudry), 瞠 "tylko do oczu".

Zrobi豉m ma貫 zestawienie jak spiera si natura (6/0) a jak natura (7/0) z niebieskim mixem. Min窸y ponad 3 tygodnie od mojej pierwszej przygody z niebieskim mixem. By豉m przekonana, 瞠 kolor b璠zie robi si rudawy (w ko鎍u to "tylko" Touch na wodzie 1,9%). Tymczasem kolor spiera si na z這tobr您owo co mi odpowiada.

Wida r騜nic Kolor mixtonowy ociepla si, ale nadal jest br您owy i 鈍ieci na br您owoz這to, po samej naturze spiera si na rudy z rudym poblaskiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wct zestawienie.jpg (44,4 KB, 29 za豉dowa)
Stary 2013-11-14, 16:15   #4793
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:

Pr鏏owa豉m sobie wydoby fale. Po rozczesaniu po myciu si rozprostowa這 wszystko, a ugniatanie da這 jakie tam malusie鎥ie zakrzywienia Wi璚 teraz siedz z r璚znikiem na 豚ie z zastosowaniem tej metody:
Mysia pisa豉, 瞠 fali nie wydob璠zie si za pierwszym razem. Nawet jak w這sy maj tendencje do falowania, to trzeba je nauczy tych fal / przypomnie im Pami皻asz taki wpis Mysi, gdzie pokazywa豉 swoje fale?

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-14 o 16:17
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-14, 16:24   #4794
goldika
Zakorzenienie

rumpleteazer ponoc ma byc jak w zeszlym roku czyli wszystko z szaf do makijazu (tusze, pudry, podklady, lakiery do paznokci, cienie, eyelinery).
Rok temu kupilam wszystkie kolory eyelinera maxfactor i to najlepsze eyelinery jakie w zyciu mialam a na moich powiekach malo co sie trzyma.

a kolor masz obecnie boski! cos takiego bym chciala

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-14, 16:46   #4795
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
rumpleteazer ponoc ma byc jak w zeszlym roku czyli wszystko z szaf do makijazu (tusze, pudry, podklady, lakiery do paznokci, cienie, eyelinery).
Rok temu kupilam wszystkie kolory eyelinera maxfactor i to najlepsze eyelinery jakie w zyciu mialam a na moich powiekach malo co sie trzyma.
O, fajnie by by這
Ja tam szale雟twa, jak to Mcromance nam sugeruje , nie planuj. Ale na pewno zastanowi si, co mi jest potrzebne, bo to nie lada gratka W zesz造m roku w czasie tej promocji kupi豉m kredki Bourjois Metallic (wcze郾iej mia豉m jedn) i kocham je mocno Ale jeszcze mi si nie wyczerpa造 Chyba za to pomy郵 nad nowym tuszem

Cytat:
a kolor masz obecnie boski! cos takiego bym chciala
Dzi瘯i W cieniu jest nieco ciemniejszy.
W sumie to oba kolory mi si podobaj, tylko w takim rudawym zupe軟ie "nie wygl康am"

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-14 o 16:48
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-14, 16:58   #4796
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
O, fajnie by by這
Ja tam szale雟twa, jak to Mcromance nam sugeruje , nie planuj. Ale na pewno zastanowi si, co mi jest potrzebne, bo to nie lada gratka W zesz造m roku w czasie tej promocji kupi豉m kredki Bourjois Metallic (wcze郾iej mia豉m jedn) i kocham je mocno Ale jeszcze mi si nie wyczerpa造 Chyba za to pomy郵 nad nowym tuszem

Dzi瘯i W cieniu jest nieco ciemniejszy.
W sumie to oba kolory mi si podobaj, tylko w takim rudawym zupe軟ie "nie wygl康am"
ja tez szalec nie bede, w sumie mam wszystko :/ kusi mnie podklad nowy Maxfactor whipped ale daruje sobie bo oni nigdy nie maja dobrego dla mnie koloru.
Rok temu procz eyelinerow jeszcze szminek sobie nakupowalam
ale ja tak mam jaram sie, ze bedzie promocja a pewnie i tak niczego nie kupie...

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-14, 17:15   #4797
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mysia pisa豉, 瞠 fali nie wydob璠zie si za pierwszym razem. Nawet jak w這sy maj tendencje do falowania, to trzeba je nauczy tych fal / przypomnie im Pami皻asz taki wpis Mysi, gdzie pokazywa豉 swoje fale?
Erm, c騜. Po zdj璚iu r璚znika by造 lekkie falki. Ale po przeczesaniu w這s闚 palcami posz這 w diab造.
Podejrzewam, 瞠 przy u篡ciu dyfuzora by by這 ok, ale nie mam ani dyfuzora, ani suszarki, do kt鏎ej by jaki dobry pasowa

A kolor w這s闚 nadal masz super

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-15, 09:26   #4798
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 782
GG do MorganLeFay

hej kobitki
poczytam Was p騧niej bo si za robot musz wzi望
a tymczasem wklejam na szybko zdj璚ie moich w這s闚 po umyciu, szampon bez sles, od篡wki brak, odgniatane jakie 2 min.
Czy ja jestem kr璚ona ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (153,7 KB, 39 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-15, 10:23   #4799
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
hej kobitki
poczytam Was p騧niej bo si za robot musz wzi望
a tymczasem wklejam na szybko zdj璚ie moich w這s闚 po umyciu, szampon bez sles, od篡wki brak, odgniatane jakie 2 min.
Czy ja jestem kr璚ona ?
Wooooow !!!!!!!!
Moje w這sy nawet po na這瞠niu 瞠lu przy odgniataniu tak nie wygl康a造, ot takie jakie krzywulce poczochrane.
Za to te twoje cuuudo

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-15, 12:42   #4800
rickybobby
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 658

Dziewczyny kochane b豉gam Was o pomoc,czy znacie drogeryjn farb w kolorze jasny br您,a raczej karmel/tofi,kt鏎a kryje siwe w這sy?Aktualnie u篡wam Wellaton orzech laskowy,efekt na moich w這sach nie jest taki sam jak na pude趾u,ale mi sie podoba.Niestety po kilku myciach schodzi ca趾iem z siwych.Dorad嬈ie co plis.
rickybobby jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.