Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 161 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-16, 12:24   #4801
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m ma貫 zestawienie jak spiera si natura (6/0) a jak natura (7/0) z niebieskim mixem. Min窸y ponad 3 tygodnie od mojej pierwszej przygody z niebieskim mixem. By豉m przekonana, 瞠 kolor b璠zie robi si rudawy (w ko鎍u to "tylko" Touch na wodzie 1,9%). Tymczasem kolor spiera si na z這tobr您owo co mi odpowiada.

Wida r騜nic Kolor mixtonowy ociepla si, ale nadal jest br您owy i 鈍ieci na br您owoz這to, po samej naturze spiera si na rudy z rudym poblaskiem
R騜nica ogromna na plus pi瘯ny jasny br您
Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
rumpleteazer ponoc ma byc jak w zeszlym roku czyli wszystko z szaf do makijazu (tusze, pudry, podklady, lakiery do paznokci, cienie, eyelinery).
Rok temu kupilam wszystkie kolory eyelinera maxfactor i to najlepsze eyelinery jakie w zyciu mialam a na moich powiekach malo co sie trzyma.
Kiedy ta promocja? Nic nie potrzebuj ale jak p鎩d to pewnie oka瞠 si 瞠 jest inaczej

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Wooooow !!!!!!!!
Moje w這sy nawet po na這瞠niu 瞠lu przy odgniataniu tak nie wygl康a造, ot takie jakie krzywulce poczochrane.
Za to te twoje cuuudo
疾by jeszcze si da這 zatrzyma te fale Po odgniataniu by造 boskie, ale chyba powinnam troch pochodzi z r璚znikiem na g這wie 瞠by lepiej docisn窸y si do sk鏎y i ods帷zy造 z wody. Robi豉m to na krem Artiste z natury, ale troch nieudolnie, jak to pierwszy raz....
Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kochane b豉gam Was o pomoc,czy znacie drogeryjn farb w kolorze jasny br您,a raczej karmel/tofi,kt鏎a kryje siwe w這sy?Aktualnie u篡wam Wellaton orzech laskowy,efekt na moich w這sach nie jest taki sam jak na pude趾u,ale mi sie podoba.Niestety po kilku myciach schodzi ca趾iem z siwych.Dorad嬈ie co plis.
Na drogeryjn bym nie liczy豉. Moja mama ma du穎 siwych i nic drogeryjnego jej nie 豉pie. Robi za to Cece 8.00 tzw. wzmacnian natur i kryje pi瘯nie. Kachula robi swojej mamie Inebrye (dobrze pami皻am? ) i te 豉pie. Szukaj w鈔鏚 profesek.

Dobra, wi璚 tak...
Zrobi豉m dzi koleston 12/0 na oxy 9%. Efekty macie w za. Jak dla mnie to (zdj璚ie po jest tylko w pomieszczeniu bo s這鎍a nie ma u mnie teraz)
Ko鎍闚ki s troszk ja郾iejsze od reszty, nie wiem czy wida na zdj璚iu. Takie mini ombre mi si zrobi這 ale 豉dne , z 1/3 tonu ja郾iej.
Robi豉m na wodzie 9%, najpierw na d逝go嗆 i ko鎍闚ki, 20min pod ciep貫m, potem malaks i kolejne 20-25min, razem gdzie 45min pod ciep貫m, kilka razy masowa豉m w這sy.
Potem 100ml zimnej wody, malaks i 10min bez ciep豉.
I przed zmyciem malaks chwil na b. ciep貫j wodzie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000682-horz.jpg (87,8 KB, 59 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-16, 12:48   #4802
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dobra, wi璚 tak...
Zrobi豉m dzi koleston 12/0 na oxy 9%. Efekty macie w za. Jak dla mnie to (zdj璚ie po jest tylko w pomieszczeniu bo s這鎍a nie ma u mnie teraz)
Ko鎍闚ki s troszk ja郾iejsze od reszty, nie wiem czy wida na zdj璚iu. Takie mini ombre mi si zrobi這 ale 豉dne , z 1/3 tonu ja郾iej.
Robi豉m na wodzie 9%, najpierw na d逝go嗆 i ko鎍闚ki, 20min pod ciep貫m, potem malaks i kolejne 20-25min, razem gdzie 45min pod ciep貫m, kilka razy masowa豉m w這sy.
Jak? Jakim cudem sam farb?
Cuuuudownie ci wysz這

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 12:51   #4803
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 14 082

MorganLeFay - kolor cuuuudowny
ale ten przed te boski
Musze koniecznie co z tym moim ry瘸watym zrobi
jak si wkurz to jeszcze dzi znowu farb po這輳 ale mo瞠 d逝瞠j potrzymam wtedy trzyma豉m 45 min
Stary 2013-11-16, 12:54   #4804
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
hej kobitki
poczytam Was p騧niej bo si za robot musz wzi望
a tymczasem wklejam na szybko zdj璚ie moich w這s闚 po umyciu, szampon bez sles, od篡wki brak, odgniatane jakie 2 min.
Czy ja jestem kr璚ona ?
No elegancja.

Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kochane b豉gam Was o pomoc,czy znacie drogeryjn farb w kolorze jasny br您,a raczej karmel/tofi,kt鏎a kryje siwe w這sy?Aktualnie u篡wam Wellaton orzech laskowy,efekt na moich w這sach nie jest taki sam jak na pude趾u,ale mi sie podoba.Niestety po kilku myciach schodzi ca趾iem z siwych.Dorad嬈ie co plis.
Profesjonalne farby a najlepiej co extra kryj帷ego jak np Matrix SoColor extra coverage lub dream age. Te farby kryj siwki. Ale trzeba przy takich uwa瘸 na reszcie w這s闚 bo mocniej kryj st康 mog mocniej 豉pa reszt w這s闚. Z drogeryjnych specjalnie na siwe to pami皻am Lond: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,28...ch-wlosow.html

Cytat:
Dobra, wi璚 tak...
Jasno!!! Wida nie kt鏎e jasne pasma na ko鎍闚kach i to chyba wina 9% wody, tak my郵. Nast瘼nym razem mo瞠 pomy郵e aby bra 9% na odrosty a mo瞠 6% na ko鎍e? Og鏊nie kolor 豉dny i Ci pasuje. Wida, 瞠 z Ciebie naturalna blondynka by豉 bo mnie taki kolor tylko szpeci.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-16, 13:54   #4805
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Witajcie moje kochane. Jestem tak zabiegana, 瞠 brak czasu na pisanie. Za to czytam na bie膨co
Ale i tak t瘰kni gdy za d逝go nie bior udzia逝 w waszych konwersacjach

Cytat:
Czy ja jestem kr璚ona ?
Ja mam taki sam efekt jak ugniatam a kr璚ona nie jestem.

A kolorek to juz prawdziwy blond. Jak dla mnie za ciep造/rudy. Oszala豉bym z czym takim. Ale tobie bardzo pasuje, chyba lepiej ni br您 Na tym etapie juz zostaw wlosy, bo wygladasz cudownie.

Ruumpleteazer kolorek masz nadal 鈍ietny

Sylwka na mocno rude w這sy mozesz dac tylko natur, najlepiej pog喚biona, czyli z 00 po przecinku. Mo瞠sz tez zrobi pigmentacj, to si przynajmniej farba b璠zie trzyma.

A ja dzi dosta豉m moje zam闚ione farby i chyba zaraz co wypr鏏uj, w ko鎍u nie farbowa豉m ju tydzie
Sprzedawca cos si machn掖, bo zamiast Kolestona 5/0 przys豉 mi 5/00 no ale niech mu b璠zie, prze篡j.
Machn掖 si te na oxy, bo kupi豉m 1,9% jak捷 ta雟z, a przys豉 mi oryginaln z Welli
Musz wyr闚na moje kolory, bo gdzieniegdzie wy豉zi jaki pasek niechaciany. Mam tylko dylemat i nie wiem na jaki kolor si zdecydowa. Tak to jest jak sie kupi za du穎 kolor闚 na raz Musz wybra pomi璠zy 5/71 a 5/75 Chyba zrobi wyliczank

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-16 o 13:56
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 13:58   #4806
sylwka37
koci 鈍iat

Weronisia - dzi瘯i za rady . Wstrzymuj si wobec tego do poniedzia趾u i id kupi t naturaln . Pigmentacji jako si boj sama robi
Stary 2013-11-16, 14:18   #4807
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
Weronisia - dzi瘯i za rady . Wstrzymuj si wobec tego do poniedzia趾u i id kupi t naturaln . Pigmentacji jako si boj sama robi
Ale czego tu si ba? Przeciez to proste jak barszcz. Normalne farbowanie, tylko nazywa si inaczej
W twoim przypadku kupujesz dwie farby takie same np. 6/00 lub 6/0
Jedn z nich otwierasz tylko tubk z farb, nie mieszasz z oxydantem/emulsj. Sam farbe nak豉dasz na ca貫 w這sy i trzymasz 20 minut. Nie sp造kujesz, nie suszysz. Od razu po 20 mintach otwierasz drug farb i przygotowaujesz jak ka瞠 producent, czyli mieszasz z oxy itd. T mieszank nak豉dasz na t pierwsz i trzymasz wszystko razem tyle ile ka瞠 producent np. 40 minut je郵i to Koleston. I gotowe. 畝dna to filozofia.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 14:20   #4808
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Morgan boski kolor! tzn ja bym w takim oszalala jak Weronisia, ale super ze dalas ze swoja twarza bo widac, ze Tobie super w takim kolorze!

a mi dzis Tz ciachnal wloski z dobre 10cm. I kusi mnie zeby jeszcze skrocic tak do ramion calkiem

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 14:21   #4809
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ale czego tu si ba? Przeciez to proste jak barszcz. Normalne farbowanie, tylko nazywa si inaczej
W twoim przypadku kupujesz dwie farby takie same np. 6/00 lub 6/0
Jedn z nich otwierasz tylko tubk z farb, nie mieszasz z oxydantem/emulsj. Sam farbe nak豉dasz na ca貫 w這sy i trzymasz 20 minut. Nie sp造kujesz, nie suszysz. Od razu po 20 mintach otwierasz drug farb i przygotowaujesz jak ka瞠 producent, czyli mieszasz z oxy itd. T mieszank nak豉dasz na t pierwsz i trzymasz wszystko razem tyle ile ka瞠 producent np. 40 minut je郵i to Koleston. I gotowe. 畝dna to filozofia.
no faktycznie 瘸dna filozofia a na mokre czy na suche w這sy nak豉dam ??
Stary 2013-11-16, 14:24   #4810
goldika
Zakorzenienie

Morgan na tych fotkach masz Revlon cs? o jakim numerze?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 14:42   #4811
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
no faktycznie 瘸dna filozofia a na mokre czy na suche w這sy nak豉dam ??
No tak jak farb, czyli na suche, chyba, 瞠 producent ka瞠 nak豉dac na zwil穎ne.
Ja k豉d豉m drogeryjn na suche.
Robi豉m pigmentacj, zeby pozbyc si rudo軼i i zieleni i zeby farby si trzyma造. Po pigmentacji mia豉m 郵iczny, r闚ny kolor, kt鏎y si wcale nie sp逝kiwa. tak wi璚 polecam ci pigmentacj, bo inaczej z ta twoj rudo軼i b璠ziesz walczy bardzo d逝go.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
a mi dzis Tz ciachnal wloski z dobre 10cm. I kusi mnie zeby jeszcze skrocic tak do ramion calkiem
A fotki?
Mnie tez kusi podci璚ie. 2 lata temu mia豉m do嗆 kr鏒kiego boba, w kt鏎ym dalej bym 鄉iga豉 gdyby nie m鎩 brzydki garb. Ale kusi mnie taki d逝窺zy, 瞠by tylko szyj zakry.
A z drugiej strony juz mi tak fajnie w這sy uros造, ze tez mi szkoda obcina
A 瞠 zima i kurtki, szaliki itp. to w這sy nosz wi璚ej zwi您ane ni rozpuszczone i mnie to wkurza, bo nie lubi zwi您anych w這s闚. Tak wi璚 obci璚ie kusi mnie mocno. Nie wiem tylko czy b璠 mia豉 tyle odwagi. Bo o ile wiem jak wygladam w kr鏒kim blond, o tyle nie mam poj璚ia, czy b璠zie mi 豉dnie w tak ciemnych kr鏒kich.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 14:45   #4812
sylwka37
koci 鈍iat

Weronisiu - i tak w豉郾ie zrobi , ja lubi rudo軼i ale tylko w wydaniu rudym rudym a nie w br您ach jeszcze raz dzi瘯uj
Stary 2013-11-16, 15:12   #4813
goldika
Zakorzenienie

fotek poki co brak bo tylca sama sobie nie cykne, a moj luby w pracy oczywiscie.
Scielam na rownie prawie z tymi co mi po ciazy odrastaly. Bo tych dlugich to mi taki straczek zostal, ze wygladalam zalosnie. Tez ciagle w zwiazanych chodzilam bo w rozpuszczonych wstyd. Teraz o niebo lepiej

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:12   #4814
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Dobra, zanim poodpisuj to na wst瘼ie - kolor rudawy troch za bardzo na s這鎍u
Ale og鏊nie jestem bardzo zadowolona. Mog豉m od razu zrobi Kolestonem zamiast tych garnier闚.

Dodaj zdj璚ie - g鏎a jest troch przek豉mana (za ciemno wysz豉 na zdj璚iu) bo pranie rzuca這 cie
Cytat:
Jak? Jakim cudem sam farb?
Cuuuudownie ci wysz這
Jak wida w s這鎍u rudawo tak瞠 nie tak do ko鎍a super, ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza
Sam farb i 瘸逝j 瞠 od razu nie wzi窸am kolestona
Cytat:
MorganLeFay - kolor cuuuudowny
ale ten przed te boski
Musze koniecznie co z tym moim ry瘸watym zrobi
jak si wkurz to jeszcze dzi znowu farb po這輳 ale mo瞠 d逝瞠j potrzymam wtedy trzyma豉m 45 min
kurcz a ja nie pami皻am jaki Ty masz teraz kolor???
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No elegancja.

Jasno!!! Wida nie kt鏎e jasne pasma na ko鎍闚kach i to chyba wina 9% wody, tak my郵. Nast瘼nym razem mo瞠 pomy郵e aby bra 9% na odrosty a mo瞠 6% na ko鎍e? Og鏊nie kolor 豉dny i Ci pasuje. Wida, 瞠 z Ciebie naturalna blondynka by豉 bo mnie taki kolor tylko szpeci.
Tak, na pewno masz racj. Ale dla mnie robienie cz窷 na 9, cz窷 na 6 to za du穎 jak na moje umiej皻no軼i , a nie mam nikogo do pomocy...
Poza tym jakbym wtedy mia豉 te w這sy malaksowa?
Kachula ale Ty masz te jasn karnacj przecie i pisa豉 瞠 dobrze si czu豉 w jasnych.
Cytat:
Ja mam taki sam efekt jak ugniatam a kr璚ona nie jestem.

A kolorek to juz prawdziwy blond. Jak dla mnie za ciep造/rudy. Oszala豉bym z czym takim. Ale tobie bardzo pasuje, chyba lepiej ni br您 Na tym etapie juz zostaw wlosy, bo wygladasz cudownie.

Sylwka na mocno rude w這sy mozesz dac tylko natur, najlepiej pog喚biona, czyli z 00 po przecinku. Mo瞠sz tez zrobi pigmentacj, to si przynajmniej farba b璠zie trzyma.

A ja dzi dosta豉m moje zam闚ione farby i chyba zaraz co wypr鏏uj, w ko鎍u nie farbowa豉m ju tydzie
Sprzedawca cos si machn掖, bo zamiast Kolestona 5/0 przys豉 mi 5/00 no ale niech mu b璠zie, prze篡j.
Machn掖 si te na oxy, bo kupi豉m 1,9% jak捷 ta雟z, a przys豉 mi oryginaln z Welli
Musz wyr闚na moje kolory, bo gdzieniegdzie wy豉zi jaki pasek niechaciany. Mam tylko dylemat i nie wiem na jaki kolor si zdecydowa. Tak to jest jak sie kupi za du穎 kolor闚 na raz Musz wybra pomi璠zy 5/71 a 5/75 Chyba zrobi wyliczank
No w豉郾ie ja nigdy nie by豉m kr璚ona, wi璚 mo瞠 mam tak jak Ty

Je郵i chodzi o poziom to jestem zadowolona, jest chyba bardzo zbli穎ny do moich naturalnych kt鏎e by造 z這te i do嗆 jasne. Jak pojawi si odrost czyli za jakie 1,5 miesi帷a pomy郵 o czym 瞠by troch stonowa ciep造 kolor.

Wydaje mi si 瞠 faktycznie mi lepiej ni w br您ie, i m這dziej

5/00 robi豉m ale z cece, je郵i ten co Ci przys豉li z Kolestona b璠zie podobny to powinien Ci si spodoba, pami皻am 瞠 on by taki jakby ch這dny ale mia du穎 czerwonego pigmentu.
Cytat:
Ja robi豉m kiedy i pigmentacj i wzmocnion natur. I pigmentacji nigdy wi璚ej za du穎 paprania z nak豉daniem farby na farb, w這sy si szarpi itd.... lepsza natura , taka dla siwych. Tylko kolor te mo瞠 wyj嗆 ciemniej.
Cytat:
Morgan boski kolor! tzn ja bym w takim oszalala jak Weronisia, ale super ze dalas ze swoja twarza bo widac, ze Tobie super w takim kolorze!

Dzi瘯i
a foty po obci璚iu gdzie ?
Cytat:
Morgan na tych fotkach masz Revlon cs? o jakim numerze?
taaaak 150 buff m鎩 idea od lat
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg balkon.jpg (128,7 KB, 38 za豉dowa)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-16 o 15:14
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:15   #4815
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ale og鏊nie jestem bardzo zadowolona. Mog豉m od razu zrobi Kolestonem zamiast tych garnier闚.

Dodaj zdj璚ie - g鏎a jest troch przek豉mana (za ciemno wysz豉 na zdj璚iu) bo pranie rzuca這 cie

Jak wida w s這鎍u rudawo tak瞠 nie tak do ko鎍a super, ale o dziwo wcale mi to nie przeszkadza

Tak, na pewno masz racj. Ale dla mnie robienie cz窷 na 9, cz窷 na 6 to za du穎 jak na moje umiej皻no軼i , a nie mam nikogo do pomocy...

Je郵i chodzi o poziom to jestem zadowolona, jest chyba bardzo zbli穎ny do moich naturalnych kt鏎e by造 z這te i do嗆 jasne. Jak pojawi si odrost czyli za jakie 1,5 miesi帷a pomy郵 o czym 瞠by troch stonowa ciep造 kolor.

5/00 robi豉m ale z cece, je郵i ten co Ci przys豉li z Kolestona b璠zie podobny to powinien Ci si spodoba, pami皻am 瞠 on by taki jakby ch這dny ale mia du穎 czerwonego pigmentu.

Ja robi豉m kiedy i pigmentacj i wzmocnion natur. I pigmentacji nigdy wi璚ej za du穎 paprania z nak豉daniem farby na farb, w這sy si szarpi itd.... lepsza natura , taka dla siwych. Tylko kolor te mo瞠 wyj嗆 ciemniej.

Dzi瘯i

boski ten kolor!!!! ale na tym zdjeciu chyba cera Ci wyszla ciemniejsza niz w realu bo Buff to jasniak jest zaraz i bedize moim faworytem bo z Sand Beige juz robi sie za ciemny w ogole to masakra jakas z ta opalenizna moja.... na slub 21wrzesnia idealny byl mi 310 z Revlona, 3tyg bez solarium i juz spadlam na 180... zaraz na 150

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:23   #4816
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
boski ten kolor!!!! ale na tym zdjeciu chyba cera Ci wyszla ciemniejsza niz w realu bo Buff to jasniak jest zaraz i bedize moim faworytem bo z Sand Beige juz robi sie za ciemny w ogole to masakra jakas z ta opalenizna moja.... na slub 21wrzesnia idealny byl mi 310 z Revlona, 3tyg bez solarium i juz spadlam na 180... zaraz na 150
Tak na zdjeciu mam za ciemn sk鏎 i za ciep造 odcie. W這sy chyba te wysz造 cieplej ni s w rzeczywisto軼i. Jak ja na nie patrz to widz co ala z這to / be.
A mog豉by mi tak mniej wi璚ej opisowo wyja郾i jak si r騜ni 150 i 180?? Bo w wakacje jak by豉m troch opalona 150 by ciut za jasny.
Aaaaaa i jeszcze na tamtym zdj璚iu mam na tej 150 zmatowion sk鏎 MF creme puff , kolor truly fair
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:24   #4817
Weronisia
Zakorzenienie

Morgan rzeczywiscie do嗆 rudy ten tw鎩 blond, ale wiesz co? 奸icznie ci w nim Ch這dne kolory nie s dla ciebie.

A ja siedz z Color Touch 5/75 i powiem wam, 瞠 zestrachana jestem na maxa
Mieszanka mia豉 kolor marchewkowy!!!. Teraz si troche utleni豉 i wyglada jak buraczkowy
Normalnie posraniutka jestem... co to mi dzi wyjdzie. Ide zmywac.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:30   #4818
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

We nie narzekaj, jest super A rudo嗆 sobie zgasisz jak捷 natur jak ci si poziom wyr闚na i tyle.

A ja nie wiem sama co chc teraz Farbowa豉m 3 tygodnie temu, a zaczynam chyba ju widzie ma造 myszaty odro軼ik - co za szybko to idzie. Nadal nie zdecydowa豉m, co chc robi z kud豉mi. Czy od razu lecie z k徙iel rozja郾iaj帷, czy mo瞠 po這篡 resztk 5/0 na odrost za jaki czas i potem p鏦i si nowy odrost nie pojawi kombinowa z rozja郾ianiem farb.
Nie wiem i mnie to m璚zy A jeszcze chyba mnie jakie przezi瑿ienie bierze, wi璚 jest gorzej ni zazwyczaj...

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
A ja siedz z Color Touch 5/75 i powiem wam, 瞠 zestrachana jestem na maxa
Mieszanka mia豉 kolor marchewkowy!!!. Teraz si troche utleni豉 i wyglada jak buraczkowy
Normalnie posraniutka jestem... co to mi dzi wyjdzie. Ide zmywac.
Trzymam kciuki

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:36   #4819
goldika
Zakorzenienie

Morgan teraz ponoc Revlony nieco zmienily odcienie na minimalnie ciemniejsze niz w starej formule z filtrem 6, teraz jest 15. Moge Ci opisac jedynie roznice ktora widzialam w starej formulue
180 byl cieplejszy i troszke ciemniejszy niz 150. Mi 150 starej formuly wypadal chlodniej i bardziej rozowo niz 180. Ale teraz widze, ze nowa 180 jest nieco ciemniejsza od starej 180. Nie wiem jak to jest z kolorem 150.
Na pewno nowa formula jest bardziej gesta, lepiej kryje moim zdaniem i nie powoduje zadnych niespodzianek po starej formule mialam czasami jakies pryszczola. Teraz nic, a jade na nowym revlonie od ponad 2miesiecy dzien w dzien

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:46   #4820
Weronisia
Zakorzenienie

No i lipa. Znowu jestem czarna.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:47   #4821
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Serio?! Ju po wysuszeniu? O ja.....

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 15:49   #4822
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
chole...ra :/

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:00   #4823
Weronisia
Zakorzenienie

Szybko si obfoci豉m z ka盥ej strony, p鏦i s這鎍e 鈍ieci. No wi璚 w s這鎍u wida br您. Ufff. natomiast w cieniu/w domu/ przy w陰czonym 鈍ietle itp. jest czarno jak smo豉.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:01   #4824
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Szybko si obfoci豉m z ka盥ej strony, p鏦i s這鎍e 鈍ieci. No wi璚 w s這鎍u wida br您. Ufff. natomiast w cieniu/w domu/ przy w陰czonym 鈍ietle itp. jest czarno jak smo豉.
na szczescie to TC wiec jest szansa, ze sie wyplucze

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:01   #4825
Weronisia
Zakorzenienie

Jedyne szcz窷cie, 瞠 wzi窸am CT i 1,9% to szybko si sp逝cze.
Zaraz wrzuc fotki.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:03   #4826
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie dobrze.... Kto by pomy郵a, 瞠 poziom 5 ci tak wyjdzie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:03   #4827
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
R騜nica ogromna na plus pi瘯ny jasny br您

Kiedy ta promocja? Nic nie potrzebuj ale jak p鎩d to pewnie oka瞠 si 瞠 jest inaczej

疾by jeszcze si da這 zatrzyma te fale Po odgniataniu by造 boskie, ale chyba powinnam troch pochodzi z r璚znikiem na g這wie 瞠by lepiej docisn窸y si do sk鏎y i ods帷zy造 z wody. Robi豉m to na krem Artiste z natury, ale troch nieudolnie, jak to pierwszy raz....

Na drogeryjn bym nie liczy豉. Moja mama ma du穎 siwych i nic drogeryjnego jej nie 豉pie. Robi za to Cece 8.00 tzw. wzmacnian natur i kryje pi瘯nie. Kachula robi swojej mamie Inebrye (dobrze pami皻am? ) i te 豉pie. Szukaj w鈔鏚 profesek.

Dobra, wi璚 tak...
鈍ietny jest ten kolor
zdecydowanie lepiej Ci jest w jasniejszych odcieniach
Stary 2013-11-16, 16:03   #4828
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
na szczescie to TC wiec jest szansa, ze sie wyplucze
to samo napisa造smy
No tak, to jedyna moja szansa.
Powiem wam, 瞠 ju si odzwyczai豉m od tej mojej czerni i teraz mi si nie podoba Wola豉m ten m鎩 br您ik z mahoniem. A na這篡豉m tylko o ton ciemniejsz. Poprzednio k豉d豉m 6/
75 a teraz 5/75, z tym, 瞠 wiem gdzie mo瞠 byc pies pogrzebany.... dodalam ciute鎥 niebieskiego mixa, bo si ba豉m rudo軼i. Mo瞠 on to tak mocno przyciemni... Pozostaje mi czeka na wyp逝kanie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:04   #4829
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:

Dzi瘯i

kolor genialny
co to by這 ?

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-11-16 o 16:05
metaxa jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:06   #4830
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Nie dobrze.... Kto by pomy郵a, 瞠 poziom 5 ci tak wyjdzie.
ja bym pomyslala bo mi poziom 5 czarno wychodzil

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
to samo napisa造smy
No tak, to jedyna moja szansa.
Powiem wam, 瞠 ju si odzwyczai豉m od tej mojej czerni i teraz mi si nie podoba Wola豉m ten m鎩 br您ik z mahoniem. A na這篡豉m tylko o ton ciemniejsz. Poprzednio k豉d豉m 6/
75 a teraz 5/75, z tym, 瞠 wiem gdzie mo瞠 byc pies pogrzebany.... dodalam ciute鎥 niebieskiego mixa, bo si ba豉m rudo軼i. Mo瞠 on to tak mocno przyciemni... Pozostaje mi czeka na wyp逝kanie.

noo ten mixton pokazal juz ze umie mooocno przyciemnic.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.