Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 162 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-16, 16:16   #4831
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja bym pomyslala bo mi poziom 5 czarno wychodzil
Ale mi chodzi這 o to, 瞠 Weronisi nie 豉pa這 tak ciemno na poziomie 5.

W ka盥ym razie dobrze, 瞠 to CT to si sp逝ka

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:22   #4832
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Cytat:
noo ten mixton pokazal juz ze umie mooocno przyciemnic.
No niestety ale ja tak si ba豉m rudo軼i....
No i da豉m tylko jakie 5cm, a nie tak jak w ulotce pisze, wi璚 mia這 byc tyci tyci...

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ale mi chodzi這 o to, 瞠 Weronisi nie 豉pa這 tak ciemno na poziomie 5.

W ka盥ym razie dobrze, 瞠 to CT to si sp逝ka
No zgadza si. Mi poziom 5 wychodzi jasno i rudo, st康 ten pomys na odrobink mixa. Jak widac nie trafiony

Wklejam fotki.
Pierwsza jest przed farbowaniem. Kolejne s dzisiejsze w r霩nych 鈍iat豉ch i k徠ach nachylenia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0729.jpg (51,0 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0762.jpg (63,7 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0744.jpg (67,5 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0741.jpg (57,5 KB, 25 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:23   #4833
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Morgan rzeczywiscie do嗆 rudy ten tw鎩 blond, ale wiesz co? 奸icznie ci w nim Ch這dne kolory nie s dla ciebie.
Dzi瘯i, w豉郾ie takie rzeczy chc czyta Zdj璚ie jest troch przek豉mane - odrobin zbyt ciep貫.

Ej gdzie tam Tobie do czerni bardzo fajny br您 Ci wyszed, jak dla mnie jest bardzo ch這dny i bez refleks闚, taka typowa w豉郾ie pi徠ka. Te masz chyba jasn karnacj? i jasne brwi ?
Cytat:
We nie narzekaj, jest super A rudo嗆 sobie zgasisz jak捷 natur jak ci si poziom wyr闚na i tyle.
A ja nie wiem sama co chc teraz Farbowa豉m 3 tygodnie temu, a zaczynam chyba ju widzie ma造 myszaty odro軼ik - co za szybko to idzie. Nadal nie zdecydowa豉m, co chc robi z kud豉mi. Czy od razu lecie z k徙iel rozja郾iaj帷, czy mo瞠 po這篡 resztk 5/0 na odrost za jaki czas i potem p鏦i si nowy odrost nie pojawi kombinowa z rozja郾ianiem farb.
Nie wiem i mnie to m璚zy A jeszcze chyba mnie jakie przezi瑿ienie bierze, wi璚 jest gorzej ni zazwyczaj...
Nie narzekam bardzo mi si podoba. Na pewno nic nie b璠 robi, ufarbuj jak odrost b璠zie mia z 1,5cm, wtedy stonuj kolor. Cho nie wiadomo jak to b璠zie bo po rozja郾ianiu w這sy lubi "dochodzi" wi璚 mo瞠 si sam stonowa
Dla mnie rozja郾iacz a farba rozj. to jak niebo a ziemia. NIGDY nie zrobi juz w這s闚 rozja郾iaczem W tamtym roku to przerabia豉m i na g這wie mia豉m w軼iek陰 marchew. A po farbie normalny kolor w kt鏎ym mo積a wyj嗆 do ludzi.
Mia豉 kiedy blond? W jakim kolorze si lepiej czujesz?
Cytat:
Morgan teraz ponoc Revlony nieco zmienily odcienie na minimalnie ciemniejsze niz w starej formule z filtrem 6, teraz jest 15. Moge Ci opisac jedynie roznice ktora widzialam w starej formulue
180 byl cieplejszy i troszke ciemniejszy niz 150. Mi 150 starej formuly wypadal chlodniej i bardziej rozowo niz 180. Ale teraz widze, ze nowa 180 jest nieco ciemniejsza od starej 180. Nie wiem jak to jest z kolorem 150.
Na pewno nowa formula jest bardziej gesta, lepiej kryje moim zdaniem i nie powoduje zadnych niespodzianek po starej formule mialam czasami jakies pryszczola. Teraz nic, a jade na nowym revlonie od ponad 2miesiecy dzien w dzien
O nawet nie wiedzia豉m 瞠 jest jaka nowa formu豉 niedawno kupowa豉m sw鎩 z miesi帷 temu i ma UV6. Czyli 180 cieplejszy, to raczej nie b璠 z nim eksperymentowa, chyba 瞠 w przysz貫 lato.
Ja te smaruj codziennie od paru lat i nie zapycha ani syfki si nie robi.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
鈍ietny jest ten kolor
zdecydowanie lepiej Ci jest w jasniejszych odcieniach
Dzi瘯uj jednak natura si nie pomyli豉...
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
[/B]
kolor genialny
co to by這 ?
Podk豉d Revlon Colorstay odcie 150.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-16 o 16:28
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:26   #4834
Weronisia
Zakorzenienie

widze na tych fotkach jakbym mia豉 plamy na w這sach. Na 篡wo ich nie widz, wi璚 w ko鎍u nie wiem czy je mam czy nie. Masakra. S這鎍e zachodzi, a ja si robi robi coraz czarniejsza. Wy mi si chce. Buuuu...
Na這輳 olej na noc, a rano b璠 szorowa w這sy mo瞠 przeciw逝pie穎wym, mo瞠 zedrze to co....

I jeszcze co zauwa篡豉m! Nie ma mahoniu! One wysz造 nie do嗆 , 瞠 ciemno, to jeszcze tak buro/szaro. Cud, 瞠 nie s glonowate, bo bym chyba sobie 篡造 podci窸a. Ale czerwieni nie ma w nich ani odrobink. Ten mix po瘸r ca造 maho!
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:30   #4835
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Weronisia ja nie widz nawet tak du瞠j r霩nicy mi璠zy przed i po, mo瞠 to kwetsia monitora, ale u mnie wygl康a tak po prostu p馧 tonu ciemniej. Przecie lubisz ciemno i ch這dno wi璚 chyba ok?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-16, 16:47   #4836
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆

Ej gdzie tam Tobie do czerni bardzo fajny br您 Ci wyszed, jak dla mnie jest bardzo ch這dny i bez refleks闚, taka typowa w豉郾ie pi徠ka. Te masz chyba jasn karnacj? i jasne brwi ?
Tak, mam jasne brwi, tak samo jak w這sy. Naturalne mam blond taki z poziomu 8, brwi tak samo. Normalnie je farbuj, albo maluj ciemnym br您em, ale podczas farbowania zmy這 si, wi璚 na zdj璚iu widac ja郾iejsze.

A cer mam bardzo jasn. Sama twarz ma blady r騜owo-鄴速y odcie
A od brody w d馧 jestem po prostu bia豉. Nie opalam si ju od dawna.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Weronisia ja nie widz nawet tak du瞠j r霩nicy mi璠zy przed i po, mo瞠 to kwetsia monitora, ale u mnie wygl康a tak po prostu p馧 tonu ciemniej. Przecie lubisz ciemno i ch這dno wi璚 chyba ok?
No w豉郾ie nie OK, bo ja nie chcia豉m ch這dno. Mia byc mahoniowy br您. Pisa豉m o tym wcze郾iej, 瞠 mi si bardzo spodoba. W豉snie br您 z tak czerwonaw poswiat.
A r霩nica jest ogromna. Przed farbowaniem wida by這 br您, teraz br您 si ukaza tylko w bezpo鈔ednim s這鎍u. Bez s這鎍a jest czarna smo豉, tak jak mia豉m przy 4/0.

No ale jutro jak sie z tym prze酥i, to mo瞠 mi sie spodoba?
Bo og鏊nie kolor z造 nie jest. Tyle 瞠 nie taki, kt鏎ego oczekiwalam.
Pozostaje mi czekac na sp逝kiwanie si.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 17:08   #4837
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Dzi瘯i, w豉郾ie takie rzeczy chc czyta Zdj璚ie jest troch przek豉mane - odrobin zbyt ciep貫.

Nie narzekam bardzo mi si podoba. Na pewno nic nie b璠 robi, ufarbuj jak odrost b璠zie mia z 1,5cm, wtedy stonuj kolor. Cho nie wiadomo jak to b璠zie bo po rozja郾ianiu w這sy lubi "dochodzi" wi璚 mo瞠 si sam stonowa
Dla mnie rozja郾iacz a farba rozj. to jak niebo a ziemia. NIGDY nie zrobi juz w這s闚 rozja郾iaczem W tamtym roku to przerabia豉m i na g這wie mia豉m w軼iek陰 marchew. A po farbie normalny kolor w kt鏎ym mo積a wyj嗆 do ludzi.

O nawet nie wiedzia豉m 瞠 jest jaka nowa formu豉 niedawno kupowa豉m sw鎩 z miesi帷 temu i ma UV6. Czyli 180 cieplejszy, to raczej nie b璠 z nim eksperymentowa, chyba 瞠 w przysz貫 lato.
Ja te smaruj codziennie od paru lat i nie zapycha ani syfki si nie robi.

Dzi瘯uj jednak natura si nie pomyli豉...

Podk豉d Revlon Colorstay odcie 150.
mia豉m na my郵i w這sy
Stary 2013-11-16, 17:11   #4838
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mia豉m nigdy blondu. Jedynie m鎩 naturalny myszaty i teraz ten br您ik.
M鎩 naturalny nie by z造, ale brakowa這 mu charakteru i by taki nijaki.
Teraz w tych ciemnych tez si dobrze czuj, ale zwyczajnie mi si troszk znudzi這 po ponad 1,5 roku

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 17:12   #4839
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Mnie tez kusi podci璚ie. 2 lata temu mia豉m do嗆 kr鏒kiego boba, w kt鏎ym dalej bym 鄉iga豉 gdyby nie m鎩 brzydki garb. Ale kusi mnie taki d逝窺zy, 瞠by tylko szyj zakry.
A z drugiej strony juz mi tak fajnie w這sy uros造, ze tez mi szkoda obcina
A 瞠 zima i kurtki, szaliki itp. to w這sy nosz wi璚ej zwi您ane ni rozpuszczone i mnie to wkurza, bo nie lubi zwi您anych w這s闚. Tak wi璚 obci璚ie kusi mnie mocno. Nie wiem tylko czy b璠 mia豉 tyle odwagi. Bo o ile wiem jak wygladam w kr鏒kim blond, o tyle nie mam poj璚ia, czy b璠zie mi 豉dnie w tak ciemnych kr鏒kich.
Garb... No w豉郾ie ja nie mog ods豉nia szyi z ty逝 st康 zawsze lubi豉m d逝gie w這sy. Bob by fajny ale ods豉nia za du穎 A co do kr鏒kich w這s闚 to nie lubi豉m ich w zimie w czapce. Ani to dobrze nie wygl康a這 bo takie co spod czapy stercza這, a i zwi您a si nie da這 i schowa pod czapk. Wol d逝gie i czap.

Cytat:
Tak, na pewno masz racj. Ale dla mnie robienie cz窷 na 9, cz窷 na 6 to za du穎 jak na moje umiej皻no軼i , a nie mam nikogo do pomocy...
Poza tym jakbym wtedy mia豉 te w這sy malaksowa?
Kachula ale Ty masz te jasn karnacj przecie i pisa豉 瞠 dobrze si czu豉 w jasnych.
Dlatego ja wali豉m 6% po ca這軼i Jako wysz這.
A ja mam oliwkow karnacj ale buzia ze staro軼i wyblak豉 i w r騜 jakby wpada. Rudawe czy zwyk貫 ciep貫 blondy podkre郵a造 mi te niedoskona這軼i. Ja musz mie jasny popielaty albo co nie rudego poziom chyba najlepiej 7. Og鏊nie teraz w tym ombre si sobie podobam i nie wiem czy b璠 w og鏊e farbowa w這sy do nowego roku
Jak dla mnie Tw鎩 kolor Ci bardzo pasuje i ja takiej jasnej cery nie mam jak Twoja.

Cytat:
Morgan rzeczywiscie do嗆 rudy ten tw鎩 blond, ale wiesz co? 奸icznie ci w nim Ch這dne kolory nie s dla ciebie.

A ja siedz z Color Touch 5/75 i powiem wam, 瞠 zestrachana jestem na maxa
Mieszanka mia豉 kolor marchewkowy!!!. Teraz si troche utleni豉 i wyglada jak buraczkowy
Normalnie posraniutka jestem... co to mi dzi wyjdzie. Ide zmywac.
Cytat:
No i lipa. Znowu jestem czarna.
Poziom 5 i wszystko jasne, dla mnie przynajmniej.
Nie wysz這 ci czarno ale 鈔ednio br您owo. Jest ciemniej ale to nie czer. Kolor jednak przed bardziej mi si podoba. Nie wiem tylko czemu teraz cudowa豉 po ca這軼i a nie odrost? Co by這 nie tak? Miejmy nadziej, 瞠 si wyp逝cze.

Cytat:
Nie dobrze.... Kto by pomy郵a, 瞠 poziom 5 ci tak wyjdzie.
Ja bym pomy郵a豉

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-16, 18:07   #4840
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nie wiem tylko czemu teraz cudowa豉 po ca這軼i a nie odrost? Co by這 nie tak?
No pisa豉m ju, 瞠 kolor nie wyszed mi r闚ny. Robi豉m sam odrost Kolestonem chyba w poniedzia貫k. Ale d逝go嗆 nie podoba豉 mi si, bo spod spodu przebija造 jasnejsze pasma wpadaj帷e w rudo軼i, a na wierzchu by造 ciemniejsze mahoniowe. Chcia豉m to wszystko wyr闚na, 瞠by nie by這 takich przebitek. No i sobie wyr闚na豉m
Mog豉m wpa嗆 na to, 瞠 5 nie 豉pa豉 mi tylko mojego blondu, a przecie teraz nie mia豉m mojego blondu, bo by豉m 鈍ie穎 po robieniu odrost闚. Teraz mam nauczk i ju wiem, zeby nie k豉嗆 5 na ciemne juz w這sy. I omijac mixton

Poka輳 wam jeszcze jakiego boba mia豉m. Uwa瘸m t fryzur za bardzo fajn, gdyby nie ten ods這ni皻y kark. O ile jesieni/zim zas豉nia豉m kark apaszkami, szalami, o tyle latem ci篹ko by這 schowa garb pod czymkolwiek. I tylko dlatego znowu zacz窸am zapuszcza w這sy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0090a.jpg (102,5 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0323a.jpg (72,3 KB, 24 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0168a.jpg (92,1 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasne.jpg (92,8 KB, 17 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-16 o 18:28
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 19:02   #4841
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No pisa豉m ju, 瞠 kolor nie wyszed mi r闚ny. Robi豉m sam odrost Kolestonem chyba w poniedzia貫k. Ale d逝go嗆 nie podoba豉 mi si, bo spod spodu przebija造 jasnejsze pasma wpadaj帷e w rudo軼i, a na wierzchu by造 ciemniejsze mahoniowe. Chcia豉m to wszystko wyr闚na, 瞠by nie by這 takich przebitek. No i sobie wyr闚na豉m
Mog豉m wpa嗆 na to, 瞠 5 nie 豉pa豉 mi tylko mojego blondu, a przecie teraz nie mia豉m mojego blondu, bo by豉m 鈍ie穎 po robieniu odrost闚. Teraz mam nauczk i ju wiem, zeby nie k豉嗆 5 na ciemne juz w這sy. I omijac mixton

Poka輳 wam jeszcze jakiego boba mia豉m. Uwa瘸m t fryzur za bardzo fajn, gdyby nie ten ods這ni皻y kark. O ile jesieni/zim zas豉nia豉m kark apaszkami, szalami, o tyle latem ci篹ko by這 schowa garb pod czymkolwiek. I tylko dlatego znowu zacz窸am zapuszcza w這sy.
Ja tam garbu nie widz U mnie objawia si on... kolanem na karku, m捫 tak go nazwa. Zawsze mo積a boba 軼i望 kr鏒ko a z ty逝 zostawi kucyk ala disco polo A tak na serio to bardzo fajnie Ci w takiej fryzurce Poszukaj d逝窺zej wersji najwy瞠j, bo naprawd pasowa這 Ci to 軼i璚ie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-16, 19:20   #4842
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Ja tam garbu nie widz U mnie objawia si on... kolanem na karku, m捫 tak go nazwa. Zawsze mo積a boba 軼i望 kr鏒ko a z ty逝 zostawi kucyk ala disco polo A tak na serio to bardzo fajnie Ci w takiej fryzurce Poszukaj d逝窺zej wersji najwy瞠j, bo naprawd pasowa這 Ci to 軼i璚ie
kucyk ala disco polo

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:

mnie sie osobiscie boby nie podobaja jak juz to takie dluzsze. U mnie im krotsze wlosy tym gorzej sie ukladaja

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 19:33   #4843
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mnie sie osobiscie boby nie podobaja jak juz to takie dluzsze. U mnie im krotsze wlosy tym gorzej sie ukladaja
Ja uwielbiam d逝窺ze boby, ale u mnie to by by豉 masakra z uk豉daniem tego. Ja moich d逝gich nie potrafi ogarn望, a co dopiero co co bez stylizacji nie b璠zie dobrze wygl康a? Brrr...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 19:56   #4844
goldika
Zakorzenienie

ale do boba trzeba miec proste wlosy albo chociaz takie ktore poddaja sie stylizacji, a nie moje nie-wiadomo-co co raz jest proste, potem od minimalnej wilgoci zbija sie w straki

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-16, 21:41   #4845
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula ja mam w豉郾ie takie kolano. Na zdj璚iach nie wida, bo nie stoje bokiem. Ale to m鎩 najwi瘯szy kompleks.
Chodzi豉m na masa瞠, fizjoterapie, gimnastyk. . Ale nic nie pomaga.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-16, 21:53   #4846
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kucyk ala disco polo
Ty si nie 鄉iej Wiesz ilu ludzi tak 軼ina teraz ch這pc闚? Nawet do przedszkola mojego syna tacy chodz: http://z1.demoty.pl/7c5deb82dece00ff...0cc339bdc0322d
http://www.weszlo.com/fotonews/12255...cz-fryzura.JPG
http://www.vh1.com/celebrity/bwe/ima...MULLET-BOY.jpg

Cytat:
Kachula ja mam w豉郾ie takie kolano. Na zdj璚iach nie wida, bo nie stoje bokiem. Ale to m鎩 najwi瘯szy kompleks.
Chodzi豉m na masa瞠, fizjoterapie, gimnastyk. . Ale nic nie pomaga.
S造sza豉m o masa瘸ch ale widz, 瞠 nie zawsze pomagaj M鎩 to kompleks nr 109274378

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Ja uwielbiam d逝窺ze boby, ale u mnie to by by豉 masakra z uk豉daniem tego. Ja moich d逝gich nie potrafi ogarn望, a co dopiero co co bez stylizacji nie b璠zie dobrze wygl康a? Brrr...
Ja nic nie uk豉da豉m ale mam w這sy podatne na wywijanie. Wygl康a豉m zawsze jakby mnie zawia這 z jednej strony

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-16, 22:13   #4847
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja nic nie uk豉da豉m ale mam w這sy podatne na wywijanie. Wygl康a豉m zawsze jakby mnie zawia這 z jednej strony
O... Znam ten b鏊. Jak chc u這篡 to za nic nie wychodzi, albo jedna strona wyjdzie a druga 篡je w豉snym 篡ciem. Ale jak nie chc uk豉da to mam tip-top

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-16, 22:43   #4848
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Ty si nie 鄉iej Wiesz ilu ludzi tak 軼ina teraz ch這pc闚? Nawet do przedszkola mojego syna tacy chodz: http://z1.demoty.pl/7c5deb82dece00ff...0cc339bdc0322d
http://www.weszlo.com/fotonews/12255...cz-fryzura.JPG
http://www.vh1.com/celebrity/bwe/ima...MULLET-BOY.jpg

S造sza豉m o masa瘸ch ale widz, 瞠 nie zawsze pomagaj M鎩 to kompleks nr 109274378[COLOR=Silver]
Masakra z tymi fryzurami

A co do twoich kompleks闚, to ja poprosz o dok豉dn ponumerowan list skoro masz ich 109274378
Nie ma chyba kobiety na tej planecie, ktora by nie mia豉 ca貫j listy kompleks闚.
ja tez mam ich sporo, ale ten m鎩 kark jest nr 1 Przez to nosz rozpuszczone w這sy, 瞠by ukry to paskudztwo. Nawet jak sporo schud豉m, to garb i tak by. Tak wiec pozostaje mi go ukrywac pod w這sami.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-17, 10:58   #4849
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Masakra z tymi fryzurami

A co do twoich kompleks闚, to ja poprosz o dok豉dn ponumerowan list skoro masz ich 109274378
ja tez mam ich sporo, ale ten m鎩 kark jest nr 1 Przez to nosz rozpuszczone w這sy, 瞠by ukry to paskudztwo. Nawet jak sporo schud豉m, to garb i tak by. Tak wiec pozostaje mi go ukrywac pod w這sami.
No dobra m鎩 nr 1 to z瑿y kr鏊iczka, wiewi鏎ki w zale積o軼i co komu przypominam
Nr 2 to... akurat kompleks ju zaakceptowany przez m篹a, jemu nawet to nie przeszkadza a ja si wstydz powiedzie o co chodzi bo tu r騜ni ludzie czytaj
Kolano na plecach to jedno z wielu jak widzisz. Mog wymienia ale to chyba jednak nie wa積e, skoro nawet z tyloma kto mnie chcia

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-11-17, 15:23   #4850
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Masakra z tymi fryzurami

Cytat:
Nr 2 to... akurat kompleks ju zaakceptowany przez m篹a, jemu nawet to nie przeszkadza a ja si wstydz powiedzie o co chodzi bo tu r騜ni ludzie czytaj
Kolano na plecach to jedno z wielu jak widzisz. Mog wymienia ale to chyba jednak nie wa積e, skoro nawet z tyloma kto mnie chcia
To ja zrobi inaczej i wymieni co mi si we mnie podoba, bo lista kr鏒sza ni przy kompleksach

Oto co mam w miar ok:
- oczy
- d這nie
- nos
- cycki (patrz帷 z punktu widzenia faceta, bo mi samej nieraz przeszkadzaj)

Ta-da !! Koniec listy Ca豉 reszta to wi瘯sze lub mniejsze kompleksy

A ja si teraz przerazi豉m wchodz帷 na wiza, bo mi co wyskoczy這. My郵a豉m, ze znowu jakie ostrze瞠nie z wymiankowego, a to tylko wiza sk豉da automatycznie 篡czenia.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-17, 19:21   #4851
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
No i to jest dow鏚 na to, 瞠 nie jest z tob tak 幢e. Najwa積iejsze to nie wyolbrzymia swoich 'mankament闚' i znale潭 osob, kt鏎a wcale nie zwraca na te wady uwagi, bo dla niej wa積iejsze s zalety pochodz帷e z wn皻rza
Wiem, wiem.... my kobiety maj帷 nawet takiego faceta i tak widzimy te nasze kompleksy

A wracaj帷 do w這s闚, to po dzisiejszym myciu, kiedy to woda lecia豉 brunatna - wida br您 bardzo ciemny, ale jest i nawet dopatrzy豉m si mahoniowej nutki A mo瞠 to autosugestia?
Jutro rano myj znowu i mam nadziej ujrze mniej czerni
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-17, 19:38   #4852
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
No niestety ale ja tak si ba豉m rudo軼i....
No i da豉m tylko jakie 5cm, a nie tak jak w ulotce pisze, wi璚 mia這 byc tyci tyci...

No zgadza si. Mi poziom 5 wychodzi jasno i rudo, st康 ten pomys na odrobink mixa. Jak widac nie trafiony

Wklejam fotki.
Pierwsza jest przed farbowaniem. Kolejne s dzisiejsze w r霩nych 鈍iat豉ch i k徠ach nachylenia
Mnie sie ten kolor bardzo podoba
Jest bardzo ciemny ale nie czarny
Stary 2013-11-17, 22:47   #4853
rickybobby
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 658

Cytat:

Na drogeryjn bym nie liczy豉. Moja mama ma du穎 siwych i nic drogeryjnego jej nie 豉pie. Robi za to Cece 8.00 tzw. wzmacnian natur i kryje pi瘯nie. Kachula robi swojej mamie Inebrye (dobrze pami皻am? ) i te 豉pie. Szukaj w鈔鏚 profesek.
Cytat:

Profesjonalne farby a najlepiej co extra kryj帷ego jak np Matrix SoColor extra coverage lub dream age. Te farby kryj siwki. Ale trzeba przy takich uwa瘸 na reszcie w這s闚 bo mocniej kryj st康 mog mocniej 豉pa reszt w這s闚. Z drogeryjnych specjalnie na siwe to pami皻am Lond: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,28...ch-wlosow.html
Dzi瘯uj dziewczynySprawdz t Lond,jak nie wyjdzie to wezm si za profesjonalne.Wcze郾iej u篡wa豉m tych ciemnych odcieni br您u z Wellatonu czyli 鈔edni br您 br您 i ciemny br您,one kryj siwe,ale oba s baaardzo ciemne.
rickybobby jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:46   #4854
Weronisia
Zakorzenienie

A co tu taka cisza?
Jak ja mam wolne, to nikt nie pisze, a jak id do pracy, to piszecie po kilka stron

Uprzejmie donosz i po kolejnym myciu w這s闚 dopatrzy豉m si br您u
Mimo zimna wylaz豉m w pi瘸mie do ogr鏚ka, 瞠by si przyjrze w這som w lusterku w 鈍ietle dziennym, a pochmurno dzis jak cholera. Mimo to ujrza豉m ciemny br您 z mahoniowym po造skiem
Mam wra瞠nie, 瞠 prz鏚 jest ciemniejszy i dlatego rzuca mi si w oczy czer, ale boki i ty s zdecydowanie nie czarne, a br您owe .

Mam ju nauczk, zeby nie przesadza z mixtonem
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-18, 14:33   #4855
mcromance
Zakorzenienie

Weronisia, to ciesz si, 瞠 si sp逝kuje
Ja nie bazgra豉m za du穎, bo mnie co bra這 w weekend, a jeszcze bawi豉m si z robieniem wycink闚 z dramy to ju ca趾iem nie mia豉m co do gadania.

Dzi znowu by豉m w Wa-wie, bo kompetencja pa w PUP-ie mnie dobi豉 i musia豉m jecha "odmienia" za鈍iadczenie i bra dodatkowe dokumenty odno郾ie podyplom闚ki. 砰 nie umiera

A 瞠 mia豉m p馧 godziny do odjazdu poci庵u na Centralnym posz豉m do Rossmanna. Kto zgadnie z czym wysz豉m?

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-18, 14:40   #4856
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Kto zgadnie z czym wysz豉m?
Z od篡wk
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-18, 14:42   #4857
goldika
Zakorzenienie

mcromance stawiam, ze z Syossowym fluidem

wiecie coooo... moj Tz pokochal zapach olejku do wlosow YR. i tak jak do tej pory nie moglam olejowac wlosow jak z nim spalam to teraz sie sam upomina "o to cos ladnie pachnacego na wlosach"

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-18, 14:59   #4858
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Z od篡wk
Cytat:
mcromance stawiam, ze z Syossowym fluidem

wiecie coooo... moj Tz pokochal zapach olejku do wlosow YR. i tak jak do tej pory nie moglam olejowac wlosow jak z nim spalam to teraz sie sam upomina "o to cos ladnie pachnacego na wlosach"
Brawo Z Syossem
Jestem ludzk pora磬, a wy tu wodzicie mnie na pokuszenie...

Ja tez lubi zapach olejku YR, ale szkoda mi go ci庵le u篡wa, bo drogi a ma這 go. Ale jutro sobie go wyciapam na w這ski

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-18, 20:50   #4859
Zielona Herbata 1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 447

Dziewczyny pom騜cie! Farbowa豉m w這sy na kolor rudy i bardzo dobrze w nim wygl康a豉m i dobrze si w nim czu豉m ,ale swoje w這sy mam ciemne i odrosty by造 m璚z帷e... nast瘼nie po nieudanej wizycie u fryzera mam miedziany blond w kt鏎ym wygl康am ok ,ale tak瞠 te odrosty... Chcia豚ym zafarbowa na jaki jasny ciep造 br您, Polecacie jak御 farb? ale tak 瞠by mi czer nie wysz豉 Do fryzjera ju nie pojde ,bo wydalam sporo kasy a zawsze wraca豉m z p豉czem
Zielona Herbata 1 jest offline  
Stary 2013-11-18, 21:29   #4860
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pom騜cie! Farbowa豉m w這sy na kolor rudy i bardzo dobrze w nim wygl康a豉m i dobrze si w nim czu豉m ,ale swoje w這sy mam ciemne i odrosty by造 m璚z帷e... nast瘼nie po nieudanej wizycie u fryzera mam miedziany blond w kt鏎ym wygl康am ok ,ale tak瞠 te odrosty... Chcia豚ym zafarbowa na jaki jasny ciep造 br您, Polecacie jak御 farb? ale tak 瞠by mi czer nie wysz豉 Do fryzjera ju nie pojde ,bo wydalam sporo kasy a zawsze wraca豉m z p豉czem
Ja polecam farbe ce-ce na poziomie 7 blond, wychodzi jak braz i jest sama w sobie ciep豉 wi璚 nic po przecinku bym narazie nie dawala a i cena przystepna na allegro.

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.