Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 164 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-21, 23:04   #4891
CzasWrocicNaZiemie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do CzasWrocicNaZiemie
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Mam taka nadziej
Jeszcze raz dzi瘯uj za rady.W這sy zamierzam farbowa na 鈍i皻a b康 sylwestra,tak瞠 pochwal si efektami
Mam wielk nadziej 瞠 wyjdzie cho troch podobny do wymarzonego kolorku bo strasznie si na niego napali豉m(nigdy bym nie pomy郵a豉 瞠 znudzi mi si blond-a jednak )
Pozdrawiam
CzasWrocicNaZiemie jest offline  
Stary 2013-11-22, 09:56   #4892
asmenaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 35 290

Hej dziewczyny W ogole nie mam czasu na wizazu ale nie zapomnialam o Was

Wlosy ja郾iej z ka盥ym myciem, jestem w szoku Kolor mi si podoba i zastanawiam si czy farbowa znowu majirel 7 czy zmieni na co
To wszystko przez Was!
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
lub razem na spacer znowu gdzie wyruszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-11-22, 10:10   #4893
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny W ogole nie mam czasu na wizazu ale nie zapomnialam o Was

Wlosy ja郾iej z ka盥ym myciem, jestem w szoku Kolor mi si podoba i zastanawiam si czy farbowa znowu majirel 7 czy zmieni na co
To wszystko przez Was!
Hahahahahhahahhahahhaha !!!!!!!!!!! Do us逝g

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-22, 10:15   #4894
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Hahahahahhahahhahahhaha !!!!!!!!!!! Do us逝g
Nie ladnie! Ja lubi miec swoja farbe i zeby nic mnie nie kusilo!!

Swoj drog to kolor mam jak na palecie jestem bardzo zadowolona. Rudy prawie nie przeswituje predzej bym si dopatrzyla zielonego niz rudego
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-11-22, 10:17   #4895
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

a mi przez 2 dni chodzil po glowie powrot do naturalnych wlosow ale poogladalam na miescie takie naturalsy w moim kolorze i pomysl umarl takie to nijakie i nudne...

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-22, 10:18   #4896
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
a mi przez 2 dni chodzil po glowie powrot do naturalnych wlosow ale poogladalam na miescie takie naturalsy w moim kolorze i pomysl umarl takie to nijakie i nudne...
Tez nie lubie swoich naturalnych
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-11-22, 10:23   #4897
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te si zastanawia豉m nad naturalkami, ale gdyby one nie by造 tak szare.
Wi璚 nadal si jedynie kr璚 wok馧 rozja郾ienia, ale nie wiem jak i kiedy

Na razie walcz z PUP-em o to co obieca. Ty sobie cz這wieku mo瞠sz flaki wypru i masz dostarczy wszystkie dokumenty jakie chc ju-teraz-natychmiast, ale oni to sobie mog zwleka do kiedy chc, bo panci "si zapomnia這"...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-22, 13:02   #4898
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te si zastanawia豉m nad naturalkami, ale gdyby one nie by造 tak szare.
Wi璚 nadal si jedynie kr璚 wok馧 rozja郾ienia, ale nie wiem jak i kiedy

Na razie walcz z PUP-em o to co obieca. Ty sobie cz這wieku mo瞠sz flaki wypru i masz dostarczy wszystkie dokumenty jakie chc ju-teraz-natychmiast, ale oni to sobie mog zwleka do kiedy chc, bo panci "si zapomnia這"...

dok豉dnie
moje s jak szara mysz, kompletnie nie pasuje to do mojego charakteru

zawsze tak jest ze wszelkimi urzedami jak oni cos chca to musisz JU ale jak Ty co chcesz... czekaj sobie cz這wieku
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotka si
potarmosi uszy
Lecz dzi sobie 郾ij

Ma造mi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-11-22, 13:56   #4899
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Poka wiadomo嗆

dok豉dnie
moje s jak szara mysz, kompletnie nie pasuje to do mojego charakteru

zawsze tak jest ze wszelkimi urzedami jak oni cos chca to musisz JU ale jak Ty co chcesz... czekaj sobie cz這wieku
Do mojego wrednego charakteru to by rudy pasowa, ale w takim kolorze wygl康am jak p馧 dupy zza krzaka

Odno郾ie urz璠u - uda這 mi si ich ogarn望 i w ko鎍u oni zadzwonili na UW si wyt逝maczy, a nie jak poprzednio ja za nich przeprasza豉m

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-23, 06:37   #4900
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

kocham olejek do wlosow YR! pdkad go mam uzywam systematycznie ze 3razy w tygodniu i obecnie mam tak sliskie wlosy, ze zadna spinka mi sie na nich nie trzyma wlosy z niej "wyplywaja".
Z gumkami podobnie, musze bardzo mocno sciskac.

Odezwe sie po weekendzie bo jade zaraz do Wawki na uczelnie i zaliczyc Rossmanna

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-23, 13:13   #4901
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
kocham olejek do wlosow YR! pdkad go mam uzywam systematycznie ze 3razy w tygodniu i obecnie mam tak sliskie wlosy, ze zadna spinka mi sie na nich nie trzyma wlosy z niej "wyplywaja".
Z gumkami podobnie, musze bardzo mocno sciskac.

Odezwe sie po weekendzie bo jade zaraz do Wawki na uczelnie i zaliczyc Rossmanna
To mo瞠 i ja zaczn olejowa olejkiem YR przed ka盥ym myciem? Bo mi go szkoda jest, ale jak takie efekty wida

A spinki moich w這s闚 te si nie trzymaj, szczeg鏊nie wsuwki, je郵i ju by造 u篡te ponad 2 razy. Teraz musia豉m kupi takie zatrzaskowe spineczki (tylko czarne), bo nie mog豉m podpi望 grzywki niczym innym.

130582_6.jpg

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-24, 14:46   #4902
Cappuccino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 835

poradzcie, aktualnie mam kolor jak na pierwszej fotce, chce uzyskac cieply braz, jak na pozostalych. jaki kolor nalozyc?
teraz maja odcien rudosci, ale wydaje mi sie ze przyciemnienie o dwa-trzy tony, daloby efekt jaki sobie wymarzylam chcociaz, nie znam sie na tym mieszaniu kolorow.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (76,8 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c50228fc647f2b843b69d34903355b91,62,37.jpg (21,1 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Miranda+Kerr+Makeup+Lipgloss+j1EYTvshwIll.jpg (37,2 KB, 33 za豉dowa)

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2013-11-24 o 14:47
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-24, 22:12   #4903
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

2-3 tony??? To ci czarne wyjd.
Jak dla mnie masz teraz poziom 6 mo瞠 nawet 7.
Te kt鏎e by chcia豉 s na poziomie 6 w porywach do 5
Masz rude w這sy, wi璚 wzi窸abym natur czyli 6/0. Mog豉by te spr鏏owa 6/3 albo 6/7 ale przy obecnej rudo軼i chyba lepiej jakby wzi窸a natur bo i tak nie zakryje rudo軼i, kt鏎 ju masz.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-24, 22:47   #4904
mcromance
Zakorzenienie

Zgadzam si z Weronisi - przyciemnia nie trzeba, jedynie inny odcie da. Tez bym bra豉 natur

A swoj drog Weronisiu, jak tam synek?

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-24, 22:58   #4905
Weronisia
Zakorzenienie

Pytasz o ataki? Nie by這 kolejnych. W czwartek ma wizyt u neurologa dzieci璚ego. A obecnie jest bardzo chory. Rano by豉m z nim na pogotowiu, bo si ba豉m, 瞠 si udusi od kaszlu. Teraz jeszcze dosz豉 gor帷zka. A wi璚 mam nieweso這. Jutro chyba jeszcze pojad z nim do naszej pediatry.
Do tego m鎩 t przezi瑿iony, wi璚 jak na faceta przysta這 - normalnie mi tu umiera :p
Tak wi璚 weekend niezbyt udany.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-24, 23:40   #4906
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Pytasz o ataki? Nie by這 kolejnych. W czwartek ma wizyt u neurologa dzieci璚ego. A obecnie jest bardzo chory. Rano by豉m z nim na pogotowiu, bo si ba豉m, 瞠 si udusi od kaszlu. Teraz jeszcze dosz豉 gor帷zka. A wi璚 mam nieweso這. Jutro chyba jeszcze pojad z nim do naszej pediatry.
Do tego m鎩 t przezi瑿iony, wi璚 jak na faceta przysta這 - normalnie mi tu umiera :p
Tak wi璚 weekend niezbyt udany.
O jejku, to strasznie wsp馧czuj. Ja prze篡wa豉m m瘰kie prze篡wanie choroby i przezi瑿ienia z moim bratem, wi璚 wiem dobrze co to znaczy mie takiego pod opiek
Trzymaj si i 篡cz szybkiego ozdrowienia twoich m篹czyzn

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-24 o 23:43
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-25, 16:06   #4907
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka wiadomo嗆
poradzcie, aktualnie mam kolor jak na pierwszej fotce, chce uzyskac cieply braz, jak na pozostalych. jaki kolor nalozyc?
teraz maja odcien rudosci, ale wydaje mi sie ze przyciemnienie o dwa-trzy tony, daloby efekt jaki sobie wymarzylam chcociaz, nie znam sie na tym mieszaniu kolorow.
2-3 tony?
Tw鎩 wymarzony kolor jest na takim samym (lub zbli穎nym) poziomie jak to, co masz na g這wie Ja na Twoim miejscu po這篡豉bym 6/0. A nawet co ja郾iejszego*, ale na pewno nie ciemniejszego (!) Powinno wyj嗆 dobrze, bo rzeczywi軼ie jeste rudawa, jak pisze Weronisia. Je郵i stwierdzisz, 瞠 kolor jest za ma這 ciep造, to nast瘼nym razem mo瞠sz si璕n望 po 6/03 lub 6/3, 6/23. Ale teraz nie ma co spekulowa.
*A po jakiej marki farb chcesz si璕n望?

Dziewczyny, u篡wa造軼ie (albo kto z Waszych znajomych) ten zmywacz koloru do w這s闚 http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow.html Czy to jest po prostu dekoloryzator jak ten Renee Blanche http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...or-system.html czy jeszcze co innego? Tak z ciekawo軼i pytam, wiedz poszerzam, nie to, 瞠 chcia豉bym u篡

Dumam (czasami) co z moimi kud豉mi zrobi. Touch ju troch spra si i w bardzo mocnym s這鎍u s rudawe. Aczkolwiek i tak niewiele tej rudo軼i, bior帷 pod uwag jak rudzia造 kiedy. No i s這鎍a ma這. A w 鈍ietle dziennym, czy przy lampce, rudo軼i nie wida. Mam niby ju jaki odrost, ale jest tak zbli穎ny do reszty, 瞠 w 篡ciu tak nie mia豉m Czyli nigdzie mi si nie spieszy, nie mam marze w這sowych, ale w wolnych chwilach kombinuj Tylko sama ju nie wiem co bym chcia豉

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-25 o 16:18
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-25, 16:22   #4908
mcromance
Zakorzenienie

rumpleteazer zupe軟ie nie kojarz czym ma by ten zmywacz. Podejrzewam, ze to mo瞠 by zwyczajnie dekoloryzator nazwany "zmywacz" i tyle.

Odnosnie co zrobi z w這sami - mnie nie pytaj, ja nie wiem co zrobi ze swoimi, to co mam doradzi komu innemu

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-25, 16:22   #4909
CatherineWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Cytat:
Ja ju mam siwe wi璚 czy chce czy ne to do naturalnych ju nie wr鏂.
Ostatnio robi豉m socolor 8av. G鏎a ja郾iejsza i cieplejsza, ale nie odznacza si bo przej軼ie jest delikatne i takie naturalne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy matrix 8av av ash violet socolor so color dye farbowanie.jpg (87,2 KB, 27 za豉dowa)
Stary 2013-11-25, 16:33   #4910
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

dziewczyny pom騜cie spodoba mi si kolor , sp鎩rzcie i podpowiedzcie mi jak farb osi庵ne taki kolor kt鏎y to poziom i w jakie cyferki celowa preferuj tylko profesjonalne farby z g鏎y dzi瘯i
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5131.jpg (53,5 KB, 55 za豉dowa)
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2013-11-25, 16:48   #4911
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
rumpleteazer zupe軟ie nie kojarz czym ma by ten zmywacz. Podejrzewam, ze to mo瞠 by zwyczajnie dekoloryzator nazwany "zmywacz" i tyle.
Wszyscy pisz, 瞠 strasznie 鄉ierdzi, co mi przypomina dekoloryzator Renee Blanche, kt鏎y to kiedy u篡豉m (siarkowod鏎 ). Ciekawe czy wymy郵ili co nowego, czy to ta sama metoda usuwania koloru.

Cytat:
Odnosnie co zrobi z w這sami - mnie nie pytaj, ja nie wiem co zrobi ze swoimi, to co mam doradzi komu innemu
Ja nie pytam.
Ja tylko zdaj relacj

Zastanawia豉m si co by by這, gdybym po這篡豉 na g這w dekoloryzator, zwa篡wszy na to, 瞠 jakie ~15cm-20cm moich w這s闚, to w這sy farbowane na niskim oxy. Rozwa瘸nia czysto akademickie a z drugiej strony teraz najlepsza pora na eksperymenty w這sowe (mam czapk, mieszkam ulic od Rossmanna ).
Stary 2013-11-25, 17:00   #4912
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, u篡wa造軼ie (albo kto z Waszych znajomych) ten zmywacz koloru do w這s闚 http://www.uber.com.pl/zmywacz-koloru-do-wlosow.html
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Zastanawia豉m si co by by這, gdybym po這篡豉 na g這w dekoloryzator, zwa篡wszy na to, 瞠 jakie ~15cm-20cm moich w這s闚, to w這sy farbowane na niskim oxy. Rozwa瘸nia czysto akademickie a z drugiej strony teraz najlepsza pora na eksperymenty w這sowe (mam czapk, mieszkam ulic od Rossmanna ).
To jest w豉郾ie dekoloryzator Sama chcia豉m go kupi, bo to produkt niemiecki chyba.

A co by tobie zrobi? No jak ka盥y inny dekoloryzator zdj掖by sztuczny barwnik.
Naturalnego nie rusza, bo nie ma w sobie rozja郾iacza. Jedynie ten sztuczny jak jest go duzo, to wychodzi pomara鎍zowo, ale u ciebie to chyba by tak nie wysz這, skoro prawie nic nie masz na w這sach.

Ps. moje dzieci ma zapalenie p逝c Wczoraj by豉m z nim w szpitalu i niby nie by這 az tak 幢e. Ale wieczorem ju by豉 gor帷zka, w nocy koszmar, bo jakie ataki kaszlu i duszno軼i go dopad造, 瞠 niewiele spa豉m i ledwo na oczy widz. A 瞠 wczoraj powiedzia mi lekarz, 瞠 jakby si pojawi豉 gor帷zka to jechac do pediatry, to pojecha豉m i dobrze, bo nie wiedzia豉m, 瞠 mu si tak pogorszy這. Bidulek tak si m璚zy.
Chyba b璠 mia豉 przymusowe wolne, bo nie mog go da do przedszkola do ko鎍a tygodnia, a nie mam go z kim zostawi. Ehh przyda豉by sie jaka babcia na miejscu.

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
dziewczyny pom騜cie spodoba mi si kolor , sp鎩rzcie i podpowiedzcie mi jak farb osi庵ne taki kolor kt鏎y to poziom i w jakie cyferki celowa preferuj tylko profesjonalne farby z g鏎y dzi瘯i
.

Wygl康a jak 6/0 albo 5/0. Zale篡 na jaki kolor chcesz k豉嗆 farb. Na jasne musia豉by wzi望 5/0, a na ciemne powinno wystarczy 6/0.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-25, 17:07   #4913
Gazzzowana
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 361

Ja te farbuj w這sy na br您 Jest to ciemny br您. Wola豉bym ja郾iejszy, ale musia豉m jako zakry m鎩 poprzedni kolor- czerwony
Moje naturalne w這sy s okropne, jakie takie popielate, odrosty wygl康aj jak siwe... Jak my郵icie, lepiej farbowa w這sy coraz ja郾iejszymi farbami czy zdj望 kolor i na這篡 jasny br您? Tego drugiego troch si obawiam, nie chc sobie zniszczy w這s闚...
Gazzzowana jest offline  
Stary 2013-11-25, 17:26   #4914
ewe11
Raczkowanie

Cytat:
Wygl康a jak 6/0 albo 5/0. Zale篡 na jaki kolor chcesz k豉嗆 farb. Na jasne musia豉by wzi望 5/0, a na ciemne powinno wystarczy 6/0.
a nie ma tam przypadkiem ten kolor w sobie czego mahoniowego? kladlam ostatnio 5.0 to wychodzi czysty br您 a ja bym chcia豉 w豉郾ie tak po鈍iat
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2013-11-25, 17:39   #4915
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Tak sobie mysle, ze chyba tutaj pasuje niedawno schodzilam z czerni, wiec bylam ruda, ale wlosy mialam poniszczone, wiec scielam (polowe dlugosci, teraz przydaloby sie jeszcze sciac troche konce...) i pofarbowalam sie na 'ciemny blond' (balam sie, ze wyzszy poziom nie pokryje rudosci). Zapigmentowalam Szostka, na to 6.1, mial byc popielaty, wyszlo jak wyszlo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1454658_10201258530089235_744251689_n.jpg (59,3 KB, 30 za豉dowa)
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-25, 17:58   #4916
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
To jest w豉郾ie dekoloryzator Sama chcia豉m go kupi, bo to produkt niemiecki chyba.
Tak, wiem, 瞠 to co, co dokonuje dekoloryzacji
Zastanawia豉m si tylko czy dzia豉 na tej samej zasadzie co Renee Blanche i Chantal (g堯wnym sk豉dnikiem aktywnym s jakie zwi您ki siarki), czy mo瞠 co jeszcze innego wymy郵ili (np. zwi您ki siarki + co tam dodatkowo). I dzia豉 jeszcze lepiej (lub gorzej). Czyta豉m r騜ne opinie na temat tego produktu, ale wi瘯szo嗆 wydaje mi si reklam

Preparaty Renee Blanche i Chantal s ta雟ze, wi璚 jak kto ma d逝gie, g瘰te w這sy (i oporne) i musi zu篡 2-3 opakowania, aby usun望 sztuczny pigment, to r騜nica w cenie wyjdzie spora. Chantal kosztowa moj znajom 80z, Uber kosztowa豚y 180z. Ale mo瞠 鈁er lepiej dzia豉? Jest delikatniejszy dla w這s闚?

Nie znam nikogo, kto m鏬豚y por闚na te preparaty mi璠zy sob. Ja u篡wa豉m Renee B., znajoma Chantal. "Po 鈁erze" nikogo. A ju tym bardziej nikogo, kto u篡wa wszystkich trzech

Cytat:
A co by tobie zrobi? No jak ka盥y inny dekoloryzator zdj掖by sztuczny barwnik.
Naturalnego nie rusza, bo nie ma w sobie rozja郾iacza. Jedynie ten sztuczny jak jest go duzo, to wychodzi pomara鎍zowo, ale u ciebie to chyba by tak nie wysz這, skoro prawie nic nie masz na w這sach.
Te tak spekuluj
Teoretycznie, gdybym obci窸a w這sy na odpowiedniej d逝go軼i, to powinnam mie po dekoloryzatorze naturalne w這sy.
Aczkolwiek podobno ka盥e oxy narusza struktur w這sa Ciekawe. Pewnie musia豉bym spr鏏owa, aby si przekona

Cytat:
Ps. moje dzieci ma zapalenie p逝c Wczoraj by豉m z nim w szpitalu i niby nie by這 az tak 幢e. Ale wieczorem ju by豉 gor帷zka, w nocy koszmar, bo jakie ataki kaszlu i duszno軼i go dopad造, 瞠 niewiele spa豉m i ledwo na oczy widz. A 瞠 wczoraj powiedzia mi lekarz, 瞠 jakby si pojawi豉 gor帷zka to jechac do pediatry, to pojecha豉m i dobrze, bo nie wiedzia豉m, 瞠 mu si tak pogorszy這. Bidulek tak si m璚zy.
Chyba b璠 mia豉 przymusowe wolne, bo nie mog go da do przedszkola do ko鎍a tygodnia, a nie mam go z kim zostawi. Ehh przyda豉by sie jaka babcia na miejscu.
Ty to masz przygody dzieciowe
Stary 2013-11-25, 18:02   #4917
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Jak dla mnie to wygl康a na ten sam kolor co w tym po軼ie:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=4880

5.35 lub 6.35
Fram jest offline  
Stary 2013-11-25, 18:20   #4918
ewe11
Raczkowanie

czyli przypu軼my 瞠 5.35 z tym 瞠 woda 6%?
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2013-11-25, 19:04   #4919
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
a nie ma tam przypadkiem ten kolor w sobie czego mahoniowego? kladlam ostatnio 5.0 to wychodzi czysty br您 a ja bym chcia豉 w豉郾ie tak po鈍iat

A mog豉by wklei aktualne zdj璚ie Twoich w這s闚? 5.0 zazwyczaj wychodzi ciemniej, ni poziom Twojego wymarzonego koloru. Masz w這sy o takiej ciemno軼i, jak na za陰czonym przez Ciebie zdj璚iu lub ja郾iejsze?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5 0.jpg (68,9 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wella-color-pure-naturals-5-0.jpg (15,0 KB, 2 za豉dowa)

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-25 o 19:14
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-25, 19:17   #4920
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Tak sobie mysle, ze chyba tutaj pasuje niedawno schodzilam z czerni, wiec bylam ruda, ale wlosy mialam poniszczone, wiec scielam (polowe dlugosci, teraz przydaloby sie jeszcze sciac troche konce...) i pofarbowalam sie na 'ciemny blond' (balam sie, ze wyzszy poziom nie pokryje rudosci). Zapigmentowalam Szostka, na to 6.1, mial byc popielaty, wyszlo jak wyszlo
Nie jest 幢e. Nie od razu Rzym zbudowano

A niestety rudo軼i ci篹ko "zabi" Na moich w這sach tylko niebieski mixton dzia豉 zab鎩czo na rudo軼i.

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.