Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 165 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-25, 20:54   #4921
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Nie jest 幢e. Nie od razu Rzym zbudowano

A niestety rudo軼i ci篹ko "zabi" Na moich w這sach tylko niebieski mixton dzia豉 zab鎩czo na rudo軼i.
O mixtonie wlasnie myslalam, bo szampony koloryzujace i plukanki ochladzaly mi tylko blond
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-26, 17:06   #4922
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
O mixtonie wlasnie myslalam, bo szampony koloryzujace i plukanki ochladzaly mi tylko blond
Br您 mo積a skutecznie och這dzi Ale jak jest ju rudawy, to tylko niebieskim mixtonem. Popiel niewiele zdzia豉. No mo瞠 do 3-ciego mycia.

Tylko trzeba bardzo uwa瘸 z dawk, bo ma du膨 moc przyciemniaj帷.
Stary 2013-11-26, 17:47   #4923
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Br您 mo積a skutecznie och這dzi Ale jak jest ju rudawy, to tylko niebieskim mixtonem. Popiel niewiele zdzia豉. No mo瞠 do 3-ciego mycia.

Tylko trzeba bardzo uwa瘸 z dawk, bo ma du膨 moc przyciemniaj帷.
B璠 uwa瘸
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-26, 21:16   #4924
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆

a nie ma tam przypadkiem ten kolor w sobie czego mahoniowego? kladlam ostatnio 5.0 to wychodzi czysty br您 a ja bym chcia豉 w豉郾ie tak po鈍iat
Teraz dopiero to widz. Wczoraj zagl康a豉m z telefonu i nie widzia豉m tam mahoniu.
Na tej za陰czonej fotce wyraxnie go wida.
Co do mahoniu, to akurat ja mam tak poswiat.
Polecam wi璚 kolor 6/75, bo 5/75 wysz這by ci za ciemno. Ja mam prawie czarne w這sy.

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Tak sobie mysle, ze chyba tutaj pasuje niedawno schodzilam z czerni, wiec bylam ruda, ale wlosy mialam poniszczone, wiec scielam (polowe dlugosci, teraz przydaloby sie jeszcze sciac troche konce...) i pofarbowalam sie na 'ciemny blond' (balam sie, ze wyzszy poziom nie pokryje rudosci). Zapigmentowalam Szostka, na to 6.1, mial byc popielaty, wyszlo jak wyszlo
No niestety na rudo嗆 po dekoloryzacji nie ma mocnych Pigmentowanie takiej rudosci 6 nie przykryje tej rudo軼i. Ja 瞠by si pozbyc takiej rudo軼i po pozbywaniu si czerwieni u篡豉m 5/00 do pigmentacji, a potem na這篡豉m 4/0 bo chcia豉m miec bardzo ciemno. Niestety 5/00 i tak po kilku myciach rudzia這. a wi璚 dla mnie 4/0 by這 jedynym ratunkiem. Przynajmniej wtedy bo teraz juz wypr鏏owa豉m mixton niebieski i jestem zdumiona jego mozliwo軼iami.
A wi璚 je郵i nie chcesz za ciemno, a jednak ch這dno, bez rudo軼i, to tylko mixton niebieski
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 13:52   #4925
Cappuccino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 835

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
2-3 tony??? To ci czarne wyjd.
Jak dla mnie masz teraz poziom 6 mo瞠 nawet 7.
Te kt鏎e by chcia豉 s na poziomie 6 w porywach do 5
Masz rude w這sy, wi璚 wzi窸abym natur czyli 6/0. Mog豉by te spr鏏owa 6/3 albo 6/7 ale przy obecnej rudo軼i chyba lepiej jakby wzi窸a natur bo i tak nie zakryje rudo軼i, kt鏎 ju masz.

......................... ........
Wys豉ne z Samsung Galaxy S3
nie rozumiem, zupelnie nie znam sie na odcieniach, ale kiedy wpisuje w google "natura 6/0 farba" to wyskakuja mi kolory farb od czarnych po blond. co znaczy to co pisalas? przepraszam ale jestem zupelnie zielona w tym temacie i nie wiem o co chodzi, tak samo jak napisalam ze chce przyciemnic o dwa trzy tony milam na mysli zeby byly ciemniejsze a Wy mi piszecie, ze czarne by wyszly, wiec to typowy przyklad na to jak bardzo nie orientuje sie w tych sprawach.

Chcialabym jakas tansza farbe, bo mam dlugie wlosy i bede musiala ich kupic 2 opakowania. Odpada Garnier ( bo mnie uczula i jest za ostry), no i jak wspomnialam cos z tych tanszych jak np. naturia, marion, sayos.

dodam, ze przy pierwszym farbowaniu (,oj naturalny kolor o ciemny blond) nalozylam sobie farbe http://image.ceneo.pl/data/products/...y-bursztyn.jpg i mialam bordowe wlosy, wiec nie chce powtorzyc wiecej tego bledu.

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2013-11-27 o 13:56
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 14:25   #4926
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

na Wizazu mozna wygrac farbe Accent do testow

laski nie udzielam sie bo mam wlosowy kryzys... kompletnie nie wiem czego chce czuje sie byle jak w tych jasniejszych ale nie chce przyciemniac nie wiem co zrobic... odrost juz nadaje sie do farbowania ale cos sie ociagam z ta moja inebrya 7/0. Jak dobrze ze reszty farb sie pozbylam to nie kusza inne kolory

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-27, 14:32   #4927
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

laski nie udzielam sie bo mam wlosowy kryzys... kompletnie nie wiem czego chce czuje sie byle jak w tych jasniejszych ale nie chce przyciemniac nie wiem co zrobic... odrost juz nadaje sie do farbowania ale cos sie ociagam z ta moja inebrya 7/0. Jak dobrze ze reszty farb sie pozbylam to nie kusza inne kolory
Wys豉豉m zg這szenie na t farb odcie 1016 A moje obecne najbardziej przypominaj ten http://www.rossnet.pl/Produkt/Accent...zt,329115,1835 i SYOSS 8-7 http://www.syoss.pl/content/dam/syos...10_blondes.jpg
Ja wiem - pewnie chcesz ja郾iejsze, tylko jeszcze o tym nie wiesz

Te si ostatnio nie udzielam... nie mam nic na swoje usprawiedliwienie Ogarniam piel璕nacj - odkry豉m 瞠 moim w這som najbardziej nie s逝篡這 d逝gie trzymanie od篡wek i masek... Teraz trzymam par minut i jest ok. Mam wra瞠nie 瞠 si troch zregenerowa造 (o ile to wog鏊e mo磧iwe 瞠by w這s si zregenerowa...)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-27 o 14:37
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-27, 15:17   #4928
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
畝den z kolor闚 mi nie pasuje, wi璚 nie bior udzia逝 w tej zabawie. Natomiast rozbawi豉 mnie jedna rzecz. Pisz帷y tekst nie zna innego (bardziej adekwatnego) przymiotnika, ni "bogata" ? W por闚naniu do innych marek to ta paleta jest raczej "uboga" A ten niefortunny wyraz jako szczeg鏊nie zwraca na to uwag.

Cytat:
Ja te nie wiem czego chc
Odrost mam prawie identyczny jak d逝go嗆 (w豉軼iwie to wcale go nie wida jestem magikiem ) i nie mam motywacji, 瞠by co zrobi. W這sy wygl康aj na zadbane.
A z drugiej strony, mo瞠 bym co zrobi豉, ale sama nie wiem czego chc
Ale jak nie ma brzydkiego odrostu, to mi si nie chce kombinowa.
A mo瞠 poprawi豉bym sobie listopadowy nastr鎩 jakim 豉dnym kolorem?
I takie to my郵i przeplataj si w mojej g這wie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ACCENT.jpg (91,2 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2013-11-27, 15:22   #4929
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Ja wiem - pewnie chcesz ja郾iejsze, tylko jeszcze o tym nie wiesz
Zaczyna si

Cytat:
Te si ostatnio nie udzielam... nie mam nic na swoje usprawiedliwienie Ogarniam piel璕nacj - odkry豉m 瞠 moim w這som najbardziej nie s逝篡這 d逝gie trzymanie od篡wek i masek... Teraz trzymam par minut i jest ok. Mam wra瞠nie 瞠 si troch zregenerowa造 (o ile to wog鏊e mo磧iwe 瞠by w這s si zregenerowa...)
Tak samo mo瞠 si zregenerowa, jak sk鏎a na kanapie
Ale... zwa jak zwa ten proces, wa積e 瞠 wygl康aj lepiej

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-27 o 15:24
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-27, 15:34   #4930
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Zaczyna si

Tak samo mo瞠 si zregenerowa, jak sk鏎a na kanapie
Ale... zwa jak zwa ten proces, wa積e 瞠 wygl康aj lepiej
Te tak my郵
Pewnie efekt 豉dniejszych pozornie w這s闚 mo積a tylko uzyska przez nadbudowane silikony itp...
To m闚isz 瞠 jaki chcesz kolor?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-27, 17:09   #4931
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka wiadomo嗆
nie rozumiem, zupelnie nie znam sie na odcieniach, ale kiedy wpisuje w google "natura 6/0 farba" to wyskakuja mi kolory farb od czarnych po blond. co znaczy to co pisalas? przepraszam ale jestem zupelnie zielona w tym temacie i nie wiem o co chodzi, tak samo jak napisalam ze chce przyciemnic o dwa trzy tony milam na mysli zeby byly ciemniejsze a Wy mi piszecie, ze czarne by wyszly, wiec to typowy przyklad na to jak bardzo nie orientuje sie w tych sprawach.

Chcialabym jakas tansza farbe, bo mam dlugie wlosy i bede musiala ich kupic 2 opakowania. Odpada Garnier ( bo mnie uczula i jest za ostry), no i jak wspomnialam cos z tych tanszych jak np. naturia, marion, sayos.

dodam, ze przy pierwszym farbowaniu (,oj naturalny kolor o ciemny blond) nalozylam sobie farbe http://image.ceneo.pl/data/products/...y-bursztyn.jpg i mialam bordowe wlosy, wiec nie chce powtorzyc wiecej tego bledu.
Nic dziwnego, ze ci wysz造 bordowe, bo ta farba ma czerwony barwnik. numer farby, to 6,35, a wi璚 ciemny blond z這to-czerwony.
Skoro nie chcesz czerwonych refleks闚, to unikaj 5 po przecinku.
O oznaczeniach i numeracjach farb pis掖ysmy tu juz do znudzenia. Poszukaj kilka stron wstecz. Chyba tydzie temu mcromance wklei豉 pi瘯nie rozpisan liste z numeracjami.
Poszuka豉m i jest tu

Pamietaj, ze przy wyborze farby nigdy nie mozesz si sugerowac panienk na obrazku, bo one maj nak豉dane farby na ich naturalne, albo ca趾owicie odbarwione w這sy.
Nie sugeruj si r闚nie nazw farby, bo nieraz ma si nijak do w豉sciwiego koloru. Dlatego si nauczy造鄉y numeracji farb i tylko tym sie sugerujemy przy wyborze farb.
Jak przeczytasz kilka stron tego w徠ku, to bardzo szybko to pojmiesz jak my wszystkie.

Je郵i potrzebujesz dw鏂h opakowa farby, to z profesjonalnych wybierz Inebrya, bo tej wystarczy ci jedno opakowanie, bo jest bardzo wydajna. Wybierasz kolor farby i oxydant 6%.

Ze sklepowych nie polece nic, bo nie lubi. Ale jesli zdecydujesz si na sklepowe, to patrz na numeracj farby.
Je郵i wrzucasz w google, to nie pisz natura 6/0 tylko farba do w這s闚 6/0. bo natura to w豉snie to zero po przecinku, kresce, kropce.

Goldika dzi瘯i twojemu niezdecydowaniu przynajmniej dasz troche odpocz望 w這som
Nie dziwi ci si, ze ci sie jasne nie podobaj. ja mam podobnie. Potrzebuje konkretnych zdecydowanych kolor闚. Albo bardzo ciemne, albo bardzo jasne. a takie po鈔ednie s ble, takie nijakie, szaro myszowe

Rumpleteazer skoro nie masz widocznego odrostu, to po co farbowa? Gorzej jakby ci si nie podoba這. Ale skoro zastrze瞠 nie masz....

Ja ze swoich jestem zadowolona. Troch s za ciemne. 畝逝j, 瞠 po tym jak je wym璚zy豉m rozja郾ieniem, znowu s za ciemne.
Sam odcie bardzo mi sie podoba, bo wida, 瞠 to br您, a nie czer. A reflex mahoniowy jest cudowny. Farba CT wymywa si delikatnie, wi璚 odrosty nie rzucaj si mocno w oczy, nawet mimo mojego blondu. Jak stuknie 2 tygodnie, to pewnie i tak zrobi same odrosty, bo ja jestem strasznie przewra磧iwiona. A mo瞠 lepiej kupi czapk

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:20
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 17:47   #4932
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Te tak my郵
Pewnie efekt 豉dniejszych pozornie w這s闚 mo積a tylko uzyska przez nadbudowane silikony itp...
Ja mam troch inne podej軼ie do silikon闚.

W這s i tak jest martwy, jak sk鏎a na kanapie. Jak si go przesuszy/spali/co tam , to wszystko co si na nim zrobi, aby poprawi jego wygl康, da pozorn popraw. Tak samo ze sk鏎 na kanapie. Jak si j zniszczy, to czy posmaruj si j "sztucznym" silikonem, czy naturalnym woskiem pszczelim, czy olejkiem jojoba, czy kremem Nivea, da to pozorn popraw. (Pomijam tu wyw鏚 o tym, 瞠 r騜nym rodzajom sk鏎 na kanapie, tak jak r騜nym typom w這s闚, r騜ne sk豉dniki s逝膨... r騜nie ).

Ergo, moim zdaniem, je郵i komu s逝膨 silikony, niech u篡wa ich bez kompleksu, 瞠 jego w這sy s "pozornie" 豉dniejsze, bo "to tylko nadbudowany silikon a nie 豉dny w這s".

Ja mam teraz kr鏒sze w這sy (za lini brody). Przy takiej d逝go軼i silikony mi nie s逝膨. Nie tyle w這som (strukturze), co ca這kszta速owi, czyli fryzurze. Mam "gruby w這s" i bob mi si k豉dzie, w這sy s za ci篹kie i za 郵iskie, je郵i permanentnie u篡wam silikon闚.

Natomiast, kiedy mia豉m w這sy za 這patki u篡wa豉m szamponu z silikonem. Akurat wtedy prawie do ka盥ego szamponu 豉dowali silikon, tak jak teraz wciskaj prawie wsz璠zie proteiny. Nie stosowa豉m od篡wek, pianek, olejk闚. Tylko go造 szampon. W這sy 豉dnie b造szcza造, wygl康a造 zdrowo i naprawd wiele os鏏 je komplementowa這. I teraz pytanie: jakie to ma znaczenie, czy nadbudowa造 si na nich silikony, czy chodzi豉m z niedop逝kanym olejkiem lnianym, czy cz御teczki od篡wki z proteinami mleka w nich siedzia造. By造 豉dne, b造szcz帷e, bezproblemowe. A potem i tak mi si znudzi造 i je obci窸am

Tak, wiem, s r騜ne opinie nt. silikon闚. Ja jednak uwa瘸m, 瞠 tak jak kiedy strasznie je wsz璠zie wciskali (do tego stopnia, 瞠 jak przesta造 by modne, to musieli na butelkach szampon闚 pisa o innowacyjnej formule czyli "szampon bez silikon闚") to teraz s demonizowane. A to dlatego, 瞠 takie a nie inne "lobby" przej窸o pa貫czk

Z perspektywy czasu, jestem zadowolona z tej piel璕nacji.

Cytat:
To m闚isz 瞠 jaki chcesz kolor?
ζdny

Widz, 瞠 w w徠ku udziela si listopadowy spadek formy, bo jako nie widz spektakularnych metamorfoz, b造skawicznych wypad闚 do Rossmanna. Tylko: "my郵", "nie wiem czego chc", "chcia豉bym, ale.."

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Rumpleteazer skoro nie masz widocznego odrostu, to po co farbowa? Gorzej jakby ci si nie podoba這. Ale skoro zastrze瞠 nie masz....
Bo pokombinowa豉bym, ale mi si nie chce
Odrost da豚y mi kopa do dzia豉nia. Brak nie daje.
Ale z drugiej strony odczuwam lekk monotoni.
Ja chyba... jestem kobiet

Czas edycji: 2013-11-27 o 17:48
Stary 2013-11-27, 17:54   #4933
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Ja mam troch inne podej軼ie do silikon闚.

W這s i tak jest martwy, jak sk鏎a na kanapie. Jak si go przesuszy/spali/co tam , to wszystko co si na nim zrobi, aby poprawi jego wygl康, da pozorn popraw. Tak samo ze sk鏎 na kanapie. Jak si j zniszczy, to czy posmaruj si j "sztucznym" silikonem, czy naturalnym woskiem pszczelim, czy olejkiem jojoba, czy kremem Nivea, da to pozorn popraw. (Pomijam tu wyw鏚 o tym, 瞠 r騜nym rodzajom sk鏎 na kanapie, tak jak r騜nym typom w這s闚, r騜ne sk豉dniki s逝膨... r騜nie ).

Ergo, moim zdaniem, je郵i komu s逝膨 silikony, niech u篡wa ich bez kompleksu, 瞠 jego w這sy s "pozornie" 豉dniejsze, bo "to tylko nadbudowany silikon a nie 豉dny w這s".

Ja mam teraz kr鏒sze w這sy (za lini brody). Przy takiej d逝go軼i silikony mi nie s逝膨. Nie tyle w這som (strukturze), co ca這kszta速owi, czyli fryzurze. Mam "gruby w這s" i bob mi si k豉dzie, w這sy s za ci篹kie i za 郵iskie, je郵i permanentnie u篡wam silikon闚.

Natomiast, kiedy mia豉m w這sy za 這patki u篡wa豉m szamponu z silikonem. Akurat wtedy prawie do ka盥ego szamponu 豉dowali silikon, tak jak teraz wciskaj prawie wsz璠zie proteiny. Nie stosowa豉m od篡wek, pianek, olejk闚. Tylko go造 szampon. W這sy 豉dnie b造szcza造, wygl康a造 zdrowo i naprawd wiele os鏏 je komplementowa這. I teraz pytanie: jakie to ma znaczenie, czy nadbudowa造 si na nich silikony, czy chodzi豉m z niedop逝kanym olejkiem lnianym, czy cz御teczki od篡wki z proteinami mleka w nich siedzia造. By造 豉dne, b造szcz帷e, bezproblemowe. A potem i tak mi si znudzi造 i je obci窸am

Tak, wiem, s r騜ne opinie nt. silikon闚. Ja jednak uwa瘸m, 瞠 tak jak kiedy strasznie je wsz璠zie wciskali (do tego stopnia, 瞠 jak przesta造 by modne, to musieli na butelkach szampon闚 pisa o innowacyjnej formule czyli "szampon bez silikon闚") to teraz s demonizowane. A to dlatego, 瞠 takie a nie inne "lobby" przej窸o pa貫czk

Z perspektywy czasu, jestem zadowolona z tej piel璕nacji.
W sumie to nawet m闚isz z sensem

Ja za to mam sw鎩 w豉sny osobisty problem z silikonami (jak z wszystkim innym do w這s闚) - nie ka盥y mi pasuje, a wi瘯szo嗆 powoduje elektryzowanie si w這s闚.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-27, 18:12   #4934
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
W sumie to nawet m闚isz z sensem

Ja za to mam sw鎩 w豉sny osobisty problem z silikonami (jak z wszystkim innym do w這s闚) - nie ka盥y mi pasuje, a wi瘯szo嗆 powoduje elektryzowanie si w這s闚.

I tu le篡 pies pogrzebany
Niekt鏎ym osobom trudno jest zidentyfikowa to CO, po czym jego w這sy wygl康aj dobrze (i te COSIE, kt鏎e powoduj, 瞠 w這sy wygl康aj 幢e).

Dlatego je郵i taki kto zorientuje si, 瞠 to silikon sprawia, i jego w這sy s atrakcyjne i 豉twe w obs逝dze, moim zdaniem, nie powinien odrzuca tego sk豉dnika. Ja wiem, 瞠 obecnie modne s sk豉dniki "naturalne" (oleje np.) ale w這s nie wie, co to jest moda

P.S. Zbli瘸my si powoli do VI. cz窷ci "Br您owow這sych".

Czas edycji: 2013-11-27 o 18:16
Stary 2013-11-27, 18:14   #4935
Cappuccino
Zakorzenienie

Weronisia : dziekuje przestudiuje, faktycznie przydatne, bo kiedy nie zna sie tych numerow ich znaczenia to troche jak na loterii albo wyjdzie albo nie.

czyli przykladowo farba http://image.ceneo.pl/data/products/...z-zlocisty.jpg powinna byc dobra, bo wg kodu to jasny braz ze zlocistym/zoltym barwnikiem.

tylko teraz kwestia tego jak wlosy chwyca: bo jesli pofarbuje blond wlosy na pewno bedzie inny efekt niz kiedy naloze taka farbe na ciemny braz.
wybirajac farbe, na pewno bede kierowac sie Waszymi poradami

Czas edycji: 2013-11-27 o 18:24
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 18:27   #4936
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

I tu le篡 pies pogrzebany
Niekt鏎ym osobom trudno jest zidentyfikowa to CO, po czym jego w這sy wygl康aj dobrze (i te COSIE, kt鏎e powoduj, 瞠 w這sy wygl康aj 幢e).

Dlatego je郵i taki kto zorientuje si, 瞠 to silikon sprawia, i jego w這sy s atrakcyjne i 豉twe w obs逝dze, moim zdaniem, nie powinien odrzuca tego sk豉dnika. Ja wiem, 瞠 obecnie modne s sk豉dniki "naturalne" (oleje np.) ale w這s nie wie, co to jest moda

P.S. Zbli瘸my si powoli do VI. cz窷ci "Br您owow這sych".
Dok豉dnie. Do tego silikony obci捫aj mi w這sy, ale nadal nie wyg豉dzaj do ko鎍a. Dlatego ja przerzuci豉m si na bezsilikonowe rzeczy, bo 豉twiej mi by這 znale潭 rzeczy, po kt鏎ych mi si nie elektryzowa造 w這sy.
Naprawd brakuje mi takich pr鏏ek na 2-3 u篡cia wszystkiego. Wtedy o wiele szybciej i mniej bole郾ie dla kieszeni mo積a by znale潭 co, co odpowiada.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Weronisia : dziekuje przestudiuje, faktycznie przydatne, bo kiedy nie zna sie tych numerow ich znaczenia to troche jak na loterii albo wyjdzie albo nie.

czyli przykladowo farba http://image.ceneo.pl/data/products/...z-zlocisty.jpg powinna byc dobra, bo wg kodu to jasny braz ze zlocistym/zoltym barwnikiem.

tylko teraz kwestia tego jak wlosy chwyca: bo jesli pofarbuje blond wlosy na pewno bedzie inny efekt niz kiedy naloze taka farbe na ciemny braz.
wybirajac farbe, na pewno bede kierowac sie Waszymi poradami
Je郵i we幟iesz t 5/3 to wyjdzie ciemnica.
Ja mam naturalnie blond popielaty (6/1), a w awatarze mam w這sy po 5/0 z Inebryi - sama widzisz, 瞠 du穎 ciemniej.
Lepiej pr鏏uj z ni窺zym poziomem ( 6 ), bo przyciemni zawsze mo積a, a rozja郾ianie to m瘯a

Najlepiej znale潭 zdj璚ie, gdzie ci si kolor podoba, wrzuci nam tutaj, my postaramy si go zidentyfikowa i doradzi odcie.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-27 o 18:28
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:00   #4937
Cappuccino
Zakorzenienie

mcromance, na poprzedniej stronie wklailam moj aktualny kolor wlosow i kilka fotek z wymarzonym to co proponujesz? ciemnym blondem przyciemnic? no wlasnie w tym mam problem, ze nie umiem sobie wyobrazic jak bardzo kolor sie zmieni przyciemni jak naloze farbe, chyba faktycznie musialabym myc jasna blondynka zeby mi cieply braz wyszedl po nalozeniu farby 5.3

Czas edycji: 2013-11-27 o 19:02
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:16   #4938
Weronisia
Zakorzenienie

Cappucino nie bierz farby z poziomu 5, bo wyjdzie ci za ciemno. We 6. Nie wiem tylko czy 6/3 jest dobrym pomys貫m przy tak rudych w這sach jak twoje. Mo瞠sz spr鏏owa. Ale na pewno nie 5/3

Rumpleteazer mam podobne zdanie co do silikon闚 jak i innych sk豉dnik闚
W r霩ne odzywki/maski do w這s闚. Te z i bez sylikon闚 i uzywam w zale積o軼i od nastroju
Szampny mam zawsze bez, bo uwa瘸m, ze szampon ma po prostu umy w這s, a kontakt szamponu z w這sem jest zbyt kr鏒ki, zeby m鏬 cokolwiek od篡wi i tp. Nie ma szans, zeby jakies sk豉dniki szamponu wnikn窸y we w這s. za szybko jest sp逝kiwany. Jak dla mnie mog豉bym w這sy myc nawet szarym myd貫m Ale od篡wka to juz inna bajka. Zostaje na w這sach przynajmniej na 2 minuty, a wi璚 ma czas na wnikniecie do w這sa, lub oblepienie go
Lubi od篡wki z sylikonem gdy czuj, ze mam problem z rozczesaniem w這s闚.
Moje bezfryzurowe w這sy nie maj nic przeciwko oklapywaniu po sylikonach, bo czy z czy bez i tak s oklap貫. Zale篡 mi, 瞠by by造 g豉dkie i si nie puszy造.
Ostatnio pokocha豉m od篡wk Elseve szaro-r騜ow - to pierwsza od wielu miesi璚y, kt鏎 zaryzykowa豉m kupi z nienaturalnych. Jestem z niej zadowolona bardzo. Na zmian stosuj z typowo naturalnymi i moim w這som to odpowiada. A olejowanie mi co ostatnio nie idzie. Dop鏦i nie pracowa豉m, to olejowa豉m nawet co 2 dni. Ale teraz gdy wstaje na ostatni minut nie wyobra瘸m sobie my g這wy, suszy itp. Pozosta weekend, ale wtedy jest w domu t i nie chc mu 鄉ierdzie olejem
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:31   #4939
Cappuccino
Zakorzenienie

a moze nawet 7? bo jak widze np http://wieczniemloda.com/biokap-nutr...rbowaniu-3343/ to taki kolor jaki uzyskala ta dziewczyna jest podobny do tego jaki bym chciala.
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:40   #4940
Weronisia
Zakorzenienie

Oczywi軼ie, 瞠 mo瞠sz wzi望 z poziomu 7. Ale to ty napisala, 瞠 chcesz w這sy przyciemni i to nawet o 2-3 tony
Je郵i chcesz pozosta na obecnym poziomie, to mo瞠sz wzi望 7
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:42   #4941
Cappuccino
Zakorzenienie

przesadzilam z tymi 2-3 tonami, bo sie na tym nie znam i myslalam ze dwa tony to wlasnie przejsicie z rudego w cieply braz. chce uzyskac taki kolor jak na fotkach i tego sie trzymajmy

nawet na poczatku mialam podobny ale szybko sie zmyl (na poczatlku fajny, z kazdym myciem bardziej rudy i jasny... ) i teraz mam taki jak przedstawilam.

Czas edycji: 2013-11-27 o 19:44
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:43   #4942
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
a moze nawet 7? bo jak widze np http://wieczniemloda.com/biokap-nutr...rbowaniu-3343/ to taki kolor jaki uzyskala ta dziewczyna jest podobny do tego jaki bym chciala.
Wiesz co? Jak dla mnie to ty taki kolor jak chcesz mniej wi璚ej ju masz

Por闚naj sobie sama.
To twoje zdj璚ie: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1385300761

A tutaj to co chcesz: http://wieczniemloda.com/wp-content/...edni-blond.jpg

Jedyne co to, 瞠 ta dziewczyna ma lekko bardziej br您owawy kolor, bo farbowa豉 kolorem naturalnym.

Mo瞠sz spr鏏owa z jak捷 7/0, ja polecam profesjonaln Inebry (duuuuu穎 farby, nie 鄉ierdzi i 豉dnie kryje a kolor trzyma bez uszczerbku) - jakie 20-kilka z na allegro za zestaw farba + oxy.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:45   #4943
Weronisia
Zakorzenienie

Wiesz, zawsze lepiej wzi帷 ja郾iejszy kolorek, bo jesli si nie spodoba to mozesz szybciutko przyciemni.
Ale je郵i od razu wexmiesz ciemniejsz i xle si b璠ziesz czu豉 w tym kolorze, to rozja郾i nie bedzie ju tak 豉two.
Wiec jesli chcesz to co na zdj璚iu z poprzedniej strony, to proponowa豉bym jednak 6, a je郵i z tego bloga co przed chwil wkleja豉 to we 7
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 19:50   #4944
Cappuccino
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Wiesz co? Jak dla mnie to ty taki kolor jak chcesz mniej wi璚ej ju masz

Por闚naj sobie sama.
To twoje zdj璚ie: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1385300761

A tutaj to co chcesz: http://wieczniemloda.com/wp-content/...edni-blond.jpg

Jedyne co to, 瞠 ta dziewczyna ma lekko bardziej br您owawy kolor, bo farbowa豉 kolorem naturalnym.

Mo瞠sz spr鏏owa z jak捷 7/0, ja polecam profesjonaln Inebry (duuuuu穎 farby, nie 鄉ierdzi i 豉dnie kryje a kolor trzyma bez uszczerbku) - jakie 20-kilka z na allegro za zestaw farba + oxy.
no faktycznie na poczatku mialam podobny, ale sie batrdzo szybko zmy.

sory ze tak cuduje i wypisuje tu watpliwosci, ale wiem, ze zdecydowanie bardziej sie na tym znacie i potraficie przewidziec co wyjdzie po nalozeniu farby
(przypominam) taki bym chciala, a wydawalo mi sie ze dziewczyna z fotki ma podobne. moze faktycznie lepiej probowac z tymi kolorami co maja Miranda Kerr i Linsay Lohan, bo jesli sie zmyja to nie bede miec znow tego koloru co mam tylko ciemniejszy.

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1385300761
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1385300761
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...4&d=1385300761

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Wiesz, zawsze lepiej wzi帷 ja郾iejszy kolorek, bo jesli si nie spodoba to mozesz szybciutko przyciemni.
Ale je郵i od razu wexmiesz ciemniejsz i xle si b璠ziesz czu豉 w tym kolorze, to rozja郾i nie bedzie ju tak 豉two.
Wiec jesli chcesz to co na zdj璚iu z poprzedniej strony, to proponowa豉bym jednak 6, a je郵i z tego bloga co przed chwil wkleja豉 to we 7
ok wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, bo dla mnie to podobne kolory i wlasciwie nie widze duzej roznicy, a moze nie poytrafie sie zdecydowac ktory lepszy

dzieki Dziewczyny
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 20:46   #4945
Weronisia
Zakorzenienie

Ja my郵, 瞠 i tak ci takie kolory nie wyjd. Wg mnie one maj odcienie miedziane czyli z 4 po przecinku, a nie z這te. Ty natomiast chcesz na這篡 z這ty odcie i to do嗆 jasny. Mo瞠 one maj 6/43...
No ale pr鏏uj. Po pierwszym na這瞠niu ju b璠ziesz wiedzie czy to jest ten kolor, czy nast瘼nym razem poszuka czego innego.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 20:49   #4946
Cappuccino
Zakorzenienie

nie chce jeszcze nakladac zlotego dosc jasnego, po to sie pytalam o porade, zebyscie mi pomogly bo pojecia nie mam, bo zielona w tym jestem. i nie upieram sie na zaden odcien i kolor wrecz przeciwnie jestem otwarta na porady.
nie chce tylko zeby znow mialy cos wspolnego z rudym :|

no to wstepnie szukam czegos z 6.

Czas edycji: 2013-11-27 o 20:55
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 21:03   #4947
Weronisia
Zakorzenienie

No to teraz piszesz konkretniej
Cho nie do ko鎍a he he
Masz rude w這sy. piszesz, ze nie chcesz rudych, a wklejasz w這sy w rudym odcieniu.

To napisze ci tak. Na堯 6/0. Wyjdzie ciep這, ale 瞠 jest to natura, to troszke przygasi rudy. Nadal b璠zie przebija rudy, ale ju nie tak mocno. Rudy jest bardzo ci篹ko ukry. My郵, 瞠 najrozs康niej b璠zie jak na這篡sz 6/0. Oczywiscie bardzo polecam profesjonalne farby, bo s bardzikej przewidywalne i w豉sciwie wychodz tak jak powinny. Drogeryjne moga wyj嗆 inaczej. Ale je郵i wolisz drogeryjne, to r闚niez kieruj si numeracj i szukaj oznacze z 6 na pocz徠ku, potem 0. Mo瞠 pisa 6/0 albo 6.0 albo 6,0
Na pewno dobre drogeryjne farby to Loreal Preference oraz Excellence. Na temat innych si nie wypowiadam, bo nie mam do鈍iadczenia, lub wr璚z z貫 zdanie
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 21:18   #4948
Cappuccino
Zakorzenienie

ok naloze 6,0. jak pofarbuje to zrobie fotke i sie pochwale w razie co mam nadzeje, ze poratujecie, ale obyscie nie musialy
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 21:25   #4949
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
ok naloze 6,0. jak pofarbuje to zrobie fotke i sie pochwale w razie co mam nadzeje, ze poratujecie, ale obyscie nie musialy
Oczywi軼ie, 瞠 poratujemy

Jeszcze przegl康a豉m kolory i chc ci zwr鏂i uwag na kolor 7/7 lub ewentualnie 6/7.
Szukasz ta雟zej farby, wi璚 patrza豉m na Inebrya, bo z profesjonalnych wychodzi najtaniej.
Popatrz sobie na palet kolor闚.
paleta1 i paleta2
W zwi您ku z tym, ze ty i tak masz juz rudy na g這wie, to 7/7 mog這by wyj嗆 豉dnie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 21:45   #4950
Cappuccino
Zakorzenienie

nie za ciemny? spodziewalam sie ze tony z 7 beda ciemnym blondem, a tutaj widze ze sa wyjatkowo ciemne.

wpisalam w google farby 6,0 i jak patrze na klolor wlosow tej dziewczyny http://www.cosmeticsfreak.com/2012/0...asny-braz.html (zupelnie mi sie nie podoba od razu mowie i chodzi mi tylko jak ten odcien zmienia kolor wlosow) to wydaje mi sie ze to bylby dobry wybor bo ona byla blondynka i jej lekko przyciemnilo, nie jakos mocno, wiec tak jak mbym chciala u siebie: przyciemnic ale nie drastycznie

a przypadek tej dziewczyny tylko pokazuje, jak nie mozna wierzyc zdjeciom na opakowaniu farby, spodziewalalabym sie czegos duzo ciemniejszego, jakbym sie kierowala tym zdjeciem na pude趾u.

Czas edycji: 2013-11-27 o 21:48
Cappuccino jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.