Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 166 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-27, 21:47   #4951
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

7 jest ja郾iejsze ni 6
Decyzj musisz podj望 sama. Chyba ju wi璚ej nie doradz. Poogl康aj zdj璚ia w necie, to mo瞠 b璠zie ci 豉twiej podj望 decyzj.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-27, 21:54   #4952
Cappuccino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 835

zaryzykuje z ta 6.0. skoro mam rudy na glowie i naloze naturalny kolor to powinien ten cieply odcien pozostac. zobaczymy jak wyjdzie
Cappuccino jest offline  
Stary 2013-11-27, 21:58   #4953
Weronisia
Zakorzenienie

A co do zdj璚ia tej dziewczyny.... Dziwne, 瞠 wysz這 jej a tak jasno. 6/0 nie jest takie jasne.
Zreszta nie mo積a si sugerowa jednym zdj璚iem, bo kazdemu mo瞠 chwytac inaczej. Ale pewniejsze s farby profesjonalne, bo przy nich nie ma gdybania. Wychodza tak jak powinny.

o kup juz farbe i farbuj, bo w徠ek nam umrze jak nic sie nie bedzie dzia這
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-28, 08:37   #4954
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
Ja mam troch inne podej軼ie do silikon闚.

W這s i tak jest martwy, jak sk鏎a na kanapie. Jak si go przesuszy/spali/co tam , to wszystko co si na nim zrobi, aby poprawi jego wygl康, da pozorn popraw. Tak samo ze sk鏎 na kanapie. Jak si j zniszczy, to czy posmaruj si j "sztucznym" silikonem, czy naturalnym woskiem pszczelim, czy olejkiem jojoba, czy kremem Nivea, da to pozorn popraw. (Pomijam tu wyw鏚 o tym, 瞠 r騜nym rodzajom sk鏎 na kanapie, tak jak r騜nym typom w這s闚, r騜ne sk豉dniki s逝膨... r騜nie ).

Ergo, moim zdaniem, je郵i komu s逝膨 silikony, niech u篡wa ich bez kompleksu, 瞠 jego w這sy s "pozornie" 豉dniejsze, bo "to tylko nadbudowany silikon a nie 豉dny w這s".

Ja mam teraz kr鏒sze w這sy (za lini brody). Przy takiej d逝go軼i silikony mi nie s逝膨. Nie tyle w這som (strukturze), co ca這kszta速owi, czyli fryzurze. Mam "gruby w這s" i bob mi si k豉dzie, w這sy s za ci篹kie i za 郵iskie, je郵i permanentnie u篡wam silikon闚.

Natomiast, kiedy mia豉m w這sy za 這patki u篡wa豉m szamponu z silikonem. Akurat wtedy prawie do ka盥ego szamponu 豉dowali silikon, tak jak teraz wciskaj prawie wsz璠zie proteiny. Nie stosowa豉m od篡wek, pianek, olejk闚. Tylko go造 szampon. W這sy 豉dnie b造szcza造, wygl康a造 zdrowo i naprawd wiele os鏏 je komplementowa這. I teraz pytanie: jakie to ma znaczenie, czy nadbudowa造 si na nich silikony, czy chodzi豉m z niedop逝kanym olejkiem lnianym, czy cz御teczki od篡wki z proteinami mleka w nich siedzia造. By造 豉dne, b造szcz帷e, bezproblemowe. A potem i tak mi si znudzi造 i je obci窸am

Tak, wiem, s r騜ne opinie nt. silikon闚. Ja jednak uwa瘸m, 瞠 tak jak kiedy strasznie je wsz璠zie wciskali (do tego stopnia, 瞠 jak przesta造 by modne, to musieli na butelkach szampon闚 pisa o innowacyjnej formule czyli "szampon bez silikon闚") to teraz s demonizowane. A to dlatego, 瞠 takie a nie inne "lobby" przej窸o pa貫czk

Z perspektywy czasu, jestem zadowolona z tej piel璕nacji.

ζdny

Widz, 瞠 w w徠ku udziela si listopadowy spadek formy, bo jako nie widz spektakularnych metamorfoz, b造skawicznych wypad闚 do Rossmanna. Tylko: "my郵", "nie wiem czego chc", "chcia豉bym, ale.."

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Bo pokombinowa豉bym, ale mi si nie chce
Odrost da豚y mi kopa do dzia豉nia. Brak nie daje.
Ale z drugiej strony odczuwam lekk monotoni.
Ja chyba... jestem kobiet
Dobrze m闚isz teraz jest jaka dziwna moda na bezsilikonow piel璕nacj. A ja jestem jak najbardziej za. Por闚nanie do kanapy - bezcenne W這sy s martwe i tyle
Tak si zastanawiam, apropo naturalnej piel璕nacji - czy oleje nie dzia豉j przypadkiem na w這sy tak samo jak silikony? bo w sumie silikon to taki syntetyczny olej prawda?
Pami皻am, jak wszystkie szampony opr鏂z familijnego by造 na豉dowane silikonami. Ja wtedy mia豉m w這sy do pasa i wieczny przyklap, i nie wiedzia豉m od czego

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
A co do zdj璚ia tej dziewczyny.... Dziwne, 瞠 wysz這 jej a tak jasno. 6/0 nie jest takie jasne.
Zreszta nie mo積a si sugerowa jednym zdj璚iem, bo kazdemu mo瞠 chwytac inaczej. Ale pewniejsze s farby profesjonalne, bo przy nich nie ma gdybania. Wychodza tak jak powinny.

o kup juz farbe i farbuj, bo w徠ek nam umrze jak nic sie nie bedzie dzia這
Ale ona wygl康a przed jakby mia豉 rozja郾iane w這sy, tak瞠 nic dziwnego 瞠 jej jasno wysz這. Na rozja郾ianych farba (zwykle) wychodzi ja郾iej.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-28, 09:39   #4955
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

ja lubie silikony. ogolnie wkurza mnie to cale wlosomaniactwo bo to sie robi juz jakas chora sekta odrzucaja silikony. suszarki itp. wszystko powinno byc naturalne... biedne te dziewczyny ktorych zycie kreci sie wylacznie wokol wlosow. najlepiej niech porzuca jeszcze staniki, dezodoranty i maszynki do golenia beda wtedy faktycznie jak nasze praprababcie
oczywiscie sa tez takie wlosomaniaczki z glowa na karku, wyzej pisalam o skrajnych

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-28, 11:53   #4956
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja lubie silikony. ogolnie wkurza mnie to cale wlosomaniactwo bo to sie robi juz jakas chora sekta odrzucaja silikony. suszarki itp. wszystko powinno byc naturalne... biedne te dziewczyny ktorych zycie kreci sie wylacznie wokol wlosow. najlepiej niech porzuca jeszcze staniki, dezodoranty i maszynki do golenia beda wtedy faktycznie jak nasze praprababcie
oczywiscie sa tez takie wlosomaniaczki z glowa na karku, wyzej pisalam o skrajnych
ju sobie wyobrazi豉m rozpuszczone cyce zwisaj帷e a pod pachami, a z pod kt鏎ych wydostaja si czarne, kr璚one w這sy, a smr鏚 ci庵nie si na kilometr

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

ja nigdy nie przesadza豉m z w這sami.
Od篡wka to u mnie kus, bo po samym szamponie nigdy nie rozczesz w這s闚 i tylko z od篡wk sie uda, wi璚 musi by. Oleje co jakis czas jak najbardziej, bo moje w這sy to lubi. Po jakich drastycznych zabiegach rozja郾iaj帷ych dobra maska. Ale na co dzie wystarcza szampon i od篡wka.
Po wysuszeniu nie koniecznie suszark - cho przed prac to suszarka jest obowi您kowa - i prostuje w這sy, i uzywam pianki, i lakieru - w zale積o軼i od dnia i potrzeby.
Jak widz zaniedbane kobiety, takie naturalne a do b鏊u, to stiwerdzam, 瞠 wol t ca陰 chemi
No chyba, 瞠 kto wie jak obchodzi si z naturalnymi kosmetykami i wyglada pi瘯nie. No i s tez osoby, kt鏎e z natury s tak pi瘯ne i nie musz wiele ze soba robi, zeby tak wygl康a - ale takich jest bardzo bardzo ma這. No bo nie licze tu os鏏, kt鏎e za takie si uwa瘸j, a wcale nie s
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-28, 12:52   #4957
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka wiadomo嗆
a przypadek tej dziewczyny tylko pokazuje, jak nie mozna wierzyc zdjeciom na opakowaniu farby, spodziewalalabym sie czegos duzo ciemniejszego, jakbym sie kierowala tym zdjeciem na pude趾u.
Zdj璚iom na opakowaniu wierzy nie mo積a, ale szczerze m闚i帷, to w tym konkretnym przypadku, numer (kt鏎emu powinno si wierzy) wskazuje pr璠zej na kolor, kt鏎y jest na opakowaniu, ni na taki, kt鏎y wyszed na g這wie

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka wiadomo嗆
zaryzykuje z ta 6.0. skoro mam rudy na glowie i naloze naturalny kolor to powinien ten cieply odcien pozostac. zobaczymy jak wyjdzie
A zdecydowa豉 ju, kt鏎 farb (marka) kupisz?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Pami皻am, jak wszystkie szampony opr鏂z familijnego by造 na豉dowane silikonami. Ja wtedy mia豉m w這sy do pasa i wieczny przyklap, i nie wiedzia豉m od czego
Tak by這.

Cytat:
Ja lubi "w這somaniactwo i analiz sk豉d闚" do pewnego momentu. Fajne jest to, 瞠 buduje si 鈍iadomo嗆, i sk豉dy kosmetyk闚 s r騜ne. Po wielu pr鏏ach i b喚dach wiem, 瞠 mi nie s逝膨 proteiny. Pusz i faluj mi w這sy, zawsze. 10 lat temu kupi豉bym kolejny szampon na chybi trafi, teraz patrz na sk豉d i wyci庵am sobie jakie tam wnioski Pope軟iam mniej b喚d闚.

Natomiast czasami za g這w si 豉pi, jak czytam r騜ne m康ro軼i Kiedy wyczyta豉m na jakim blogu, 瞠 po miesi帷u picia dro盥篡, w豉軼icielce bloga przesta造 si rozdwaja ko鎍闚ki. Ma這 tego, te rozdwojone zacz窸y lepiej wygl康a. To pokazuje wiarygodno嗆 niekt鏎ych blog闚

Oczywi軼ie s na tym 鈍iecie w這somaniaczki z g這w na karku. Jak najbardziej.

Cytat:
Jak widz zaniedbane kobiety, takie naturalne a do b鏊u, to stiwerdzam, 瞠 wol t ca陰 chemi
100% racji.

Cytat:
No chyba, 瞠 kto wie jak obchodzi si z naturalnymi kosmetykami i wyglada pi瘯nie. No i s tez osoby, kt鏎e z natury s tak pi瘯ne i nie musz wiele ze soba robi, zeby tak wygl康a - ale takich jest bardzo bardzo ma這. No bo nie licze tu os鏏, kt鏎e za takie si uwa瘸j, a wcale nie s

Mia豉m kiedy tak znajom, kt鏎ej wybitnie nie pasowa jej naturalny kolor w這s闚. A niby matka natura wie lepiej My郵, 瞠 by to 7/11 mniej wi璚ej, ale z du膨 ilo軼i ja郾iejszych pasemek wyp這wia造ch na s這鎍u (a pasemka te mia造 kolor siwo-platynowy). By mo瞠 bez ingerencji s這鎍a kolor by豚y OK, ale te pasma w kolorze "siwy blond" bardzo nie pasowa造 do jej cery, t璚z闚ek i oprawy oczu. No i te siwe pasma bardzo j postarza造.

Ale ona uparcie powtarza豉, 瞠 niekt鏎e kobiety musz wydawa kup kasy i farbowa w這sy, a ona ma taki fajny naturalny baleja (to by這 w czasach, gdy baleja by bardzo modny).
Stary 2013-11-28, 13:24   #4958
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Ja lubi "w這somaniactwo i analiz sk豉d闚" do pewnego momentu. Fajne jest to, 瞠 buduje si 鈍iadomo嗆, i sk豉dy kosmetyk闚 s r騜ne. Po wielu pr鏏ach i b喚dach wiem, 瞠 mi nie s逝膨 proteiny. Pusz i faluj mi w這sy, zawsze. 10 lat temu kupi豉bym kolejny szampon na chybi trafi, teraz patrz na sk豉d i wyci庵am sobie jakie tam wnioski Pope軟iam mniej b喚d闚.

Natomiast czasami za g這w si 豉pi, jak czytam r騜ne m康ro軼i Kiedy wyczyta豉m na jakim blogu, 瞠 po miesi帷u picia dro盥篡, w豉軼icielce bloga przesta造 si rozdwaja ko鎍闚ki. Ma這 tego, te rozdwojone zacz窸y lepiej wygl康a. To pokazuje wiarygodno嗆 niekt鏎ych blog闚

Oczywi軼ie s na tym 鈍iecie w這somaniaczki z g這w na karku. Jak najbardziej.
Te tak my郵a豉m, ale niedawno odkry豉m, 瞠 ja po prostu przetrzymywa豉m za d逝go te proteinowe maski a okaza這 si 瞠 jak dam np loreal extreme na 3 minuty raz w tyg. to jest ok. Po prostu nie mo積a z niczym przedobrzy.

Ale si u鄉ia豉m Od dro盥zy chyba maj szybciej w這sy rosn望 tak? i tak bym pewnie tego nie prze趾n窸a ale nie ukrywam 瞠 szukam czego na przyspieszenie porostu w這s闚, moje rosn max 1 cm na miesi帷 Teraz bior vitapil ju chyba 2gi miesi帷, w這sy przesta造 wypada ale nadal strasznie wolno rosn...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-28, 13:55   #4959
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Te tak my郵a豉m, ale niedawno odkry豉m, 瞠 ja po prostu przetrzymywa豉m za d逝go te proteinowe maski a okaza這 si 瞠 jak dam np loreal extreme na 3 minuty raz w tyg. to jest ok. Po prostu nie mo積a z niczym przedobrzy.
U mnie to na pewno nie kwestia przetrzymywania na w這sach. Ja w og鏊e nie k豉d na w這sy od篡wek na d逝瞠j ni "na chwilk po umyciu w這s闚" (na zasadzie: po這篡, rozprowadzi, sp逝ka).

Proteiny nie s dla mnie Od dw鏂h lat uwa積ie obserwuj to zjawisko (bo czyta豉m, 瞠 zdarza si, 瞠 komu jakie konkretne proteiny, np. mleka, nie s逝膨, a np. jedwabiu, ju tak). U mnie wszystkie ... i w ka盥ej postaci. Umyj w這sy szamponem, gdzie jest proteina i mi stercz w這ski. Wystarczy raz, nie musz przez kilka dni pod rz康

A jak si璕n po produkt do stylizacji, kt鏎y ma wyg豉dza w這sy (te cz瘰to s proteinowe) to mam 100 faluj帷ych w這sk闚.

Zastanawiam si, co by by這, gdybym podda豉 si zabiegowi keratynowego prostowania w這s闚 Mia豉bym loki?

Inna sprawa, 瞠 ja chyba mam z natury dobrze doproteinowane w這sy, bo s grube i spr篹yste. Jak zawi捫 supe貫k nawet na malutkim pasemku, i puszcz, to nawet nie jestem w stanie zaobserwowa momentu, kiedy supe貫k sam si rozwi您uje. Tak spr篹ynuj. Wi璚 pewnie u篡waj帷 protein daj im co, czego ju i tak maj w nadmiarze

Cytat:
Ale si u鄉ia豉m Od dro盥zy chyba maj szybciej w這sy rosn望 tak? i tak bym pewnie tego nie prze趾n窸a ale nie ukrywam 瞠 szukam czego na przyspieszenie porostu w這s闚, moje rosn max 1 cm na miesi帷 Teraz bior vitapil ju chyba 2gi miesi帷, w這sy przesta造 wypada ale nadal strasznie wolno rosn...
Podobno rosn szybciej.

Ale niekt鏎ym wida dzia豉j na ca貫j, ju wyros貫j, d逝go軼i Mo瞠 maj 篡we w這sy, w kt鏎ych p造n naczynia krwiono郾e i w ten spos鏏 to co wk豉daj do buzi, trafia r闚nie do ko鎍闚ek

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-28 o 13:56
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-11-28, 14:30   #4960
xYxAngelxYx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam wszystkie br您owow這se
Od lat rozja郾iam w這sy na poziom 10(natura poziom 6).
Nadszed czas na zmiany,chcia豉bym je przyciemni.
My郵 瞠 mnie cho troszk pokierujecie,b璠 bardzo wdzi璚zna
Chcia豉bym uzyska taki sam odcie jak na zdj璚iach.
Chcia豉bym zrobi takie samo ombre
Pomo瞠cie?
Jaki to mo瞠 by kolorek?
Wiem te 瞠 przy tak jasnych w這sach nie unikn pigmentacji(mam nadziej 瞠 cho troch ograniczy to wyp逝kiwanie si koloru).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (26,3 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9,.jpg (24,0 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1382877_537139396374426_1591519955_n.jpg (12,2 KB, 16 za豉dowa)
xYxAngelxYx jest offline  
Stary 2013-11-28, 15:35   #4961
Weronisia
Zakorzenienie

xYxAngelxYx Ta g鏎a wygl康a na poziom 6 a nawet 5. Odcie jaki z這tawy.
D馧 to ju poziom 7 mo瞠 nawet 8, r闚nie z這ty.
Skoro masz rozja郾ione w這sy do poziomu 10, to najpierw musisz zrobi pigmentacj. My郵, 瞠 naj豉twiej b璠zie u篡 koloru, kt鏎y ma p騧niej zosta tym ja郾iejszym do貫m, a wi璚 poziom 8 lub 7.
Zapigmentuj natur np. 8/0 a druga farb we ta sam, albo o z這tym odcieniu czyli 8/3.
Potem na堯 6/3 albo 6/7 albo 6/0 na g鏎 tworz帷 ombre.
Przynajmniej ja bym tak zrobi豉 ale mo瞠 ktos jeszcze co innego doradzi.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-28 o 15:36
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-28, 15:39   #4962
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
U mnie to na pewno nie kwestia przetrzymywania na w這sach. Ja w og鏊e nie k豉d na w這sy od篡wek na d逝瞠j ni "na chwilk po umyciu w這s闚" (na zasadzie: po這篡, rozprowadzi, sp逝ka).

Proteiny nie s dla mnie Od dw鏂h lat uwa積ie obserwuj to zjawisko (bo czyta豉m, 瞠 zdarza si, 瞠 komu jakie konkretne proteiny, np. mleka, nie s逝膨, a np. jedwabiu, ju tak). U mnie wszystkie ... i w ka盥ej postaci. Umyj w這sy szamponem, gdzie jest proteina i mi stercz w這ski. Wystarczy raz, nie musz przez kilka dni pod rz康

A jak si璕n po produkt do stylizacji, kt鏎y ma wyg豉dza w這sy (te cz瘰to s proteinowe) to mam 100 faluj帷ych w這sk闚.

Zastanawiam si, co by by這, gdybym podda豉 si zabiegowi keratynowego prostowania w這s闚 Mia豉bym loki?

Inna sprawa, 瞠 ja chyba mam z natury dobrze doproteinowane w這sy, bo s grube i spr篹yste. Jak zawi捫 supe貫k nawet na malutkim pasemku, i puszcz, to nawet nie jestem w stanie zaobserwowa momentu, kiedy supe貫k sam si rozwi您uje. Tak spr篹ynuj. Wi璚 pewnie u篡waj帷 protein daj im co, czego ju i tak maj w nadmiarze
Kochana, dawaj list czego u篡wasz do w這sk闚. Mo瞠 ja mam ten sam problem co ty i dlatego mi wszystko sterczy?

Cytat:
Podobno rosn szybciej.

Ale niekt鏎ym wida dzia豉j na ca貫j, ju wyros貫j, d逝go軼i Mo瞠 maj 篡we w這sy, w kt鏎ych p造n naczynia krwiono郾e i w ten spos鏏 to co wk豉daj do buzi, trafia r闚nie do ko鎍闚ek
Podobno rosn szybciej po dro盥瘸ch i skrzypokrzywie, ale ja nie jestem w stanie prze趾n望 dro盥篡, bo si nie chc dobrze rozpu軼i, a jak s farfocle to mnie mdli. Skrzypokrzyw m璚zy豉m przez miesi帷, pomimo odruchu wymiotnego na sam my郵 o niej - za kr鏒ko, 瞠by to co da這.

A "篡wych w這s闚" to ja kurde nie zazdroszcz, bo to znaczy, 瞠 maj je tez unerwione i ka盥e dotkni璚ie w這s闚 musi strasznie bole

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-28, 16:31   #4963
xYxAngelxYx
Przyczajenie

Cytat:
xYxAngelxYx Ta g鏎a wygl康a na poziom 6 a nawet 5. Odcie jaki z這tawy.
D馧 to ju poziom 7 mo瞠 nawet 8, r闚nie z這ty.
Skoro masz rozja郾ione w這sy do poziomu 10, to najpierw musisz zrobi pigmentacj. My郵, 瞠 naj豉twiej b璠zie u篡 koloru, kt鏎y ma p騧niej zosta tym ja郾iejszym do貫m, a wi璚 poziom 8 lub 7.
Zapigmentuj natur np. 8/0 a druga farb we ta sam, albo o z這tym odcieniu czyli 8/3.
Potem na堯 6/3 albo 6/7 albo 6/0 na g鏎 tworz帷 ombre.
Przynajmniej ja bym tak zrobi豉 ale mo瞠 ktos jeszcze co innego doradzi.
Dzi瘯uj za opinie A ten 6/7 to jaki kolor?
A 8/0 to nie pog喚biona natura?Czy to zale篡 od konkretnej firmy?
My郵a豉m nad majirel,ale zauwa篡豉m 瞠 farbujecie si farb inebrya.
Szybko si ona wyp逝kuje?Kolory wychodz jak na pr鏏niku?(mam jasne w這sy wi璚 chyba bardziej prawdopodobne )
xYxAngelxYx jest offline  
Stary 2013-11-28, 18:03   #4964
mcromance
Zakorzenienie

Dziewczyny, waln off-top totalny, ale musze bo mnie zam璚zy.

Mo瞠cie pos逝cha tej piosenki i powiedzie, czy melodia z pocz徠ku i refrenu wam si kojarzy z jak捷 piosenk?

Mi si co t逝cze po 貫bku, 瞠 "gdzie to s造sza豉m", ale nie wiem gdzie. Moja mama te nie ma poj璚ia, co to mog這 by...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-29, 11:12   #4965
xYxAngelxYx
Przyczajenie

Ju troch poczyta豉m o farbie inebrya i chyba si na ni skusz,wychodzi taniej od maijrel a po opiniach uwa瘸m 瞠 mo瞠 by du穎 lepsza
Patrz帷 na palet jednak zdecyduj si na 6/7 i 8/7 no i oczywi軼ie 8/0 do pigmentacji Zawsze lepiej celowa w ja郾iejsze bo p騧niej 豉twiej przyciemni ni znowu rozja郾ia.
Przed 鈍i皻ami b璠 si farbowa wi璚 wrzuc efekty
Dzi瘯uj Weronisia za porad
xYxAngelxYx jest offline  
Stary 2013-11-29, 14:19   #4966
goldika
Zakorzenienie

chyba zrobie dzis odrosty

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-29, 14:24   #4967
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
chyba zrobie dzis odrosty
Szalona
Ja musz tylko umy w這sy, ale jest zimno i mi si nie chce...

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-29, 18:28   #4968
senkasandry
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z odrostami. bo osattnio sie "zapuscilam" i mam solidne odrosty chce zmienic kolor ale boje sie ze jak naloze ina farbe niz ta co mam aktualnie na glowie, to bede miec dwukolorowe wlosy. inny kolor na odrostach a iiny na tej czesci gdzie byla farba.
co w tym wypadku zrobic?
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-29, 18:32   #4969
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka wiadomo嗆
a powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z odrostami. bo osattnio sie "zapuscilam" i mam solidne odrosty chce zmienic kolor ale boje sie ze jak naloze ina farbe niz ta co mam aktualnie na glowie, to bede miec dwukolorowe wlosy. inny kolor na odrostach a iiny na tej czesci gdzie byla farba.
co w tym wypadku zrobic?
Zale篡 co masz obecnie, jaki kolor odrostu i co chcesz mie. Bo zazwyczaj da si to jako obej嗆 dobieraj帷 inn moc oxydantu na odrosty i na d逝go嗆 ju farbowan.

Najlepiej wrzu zdj璚ia tego co masz (d逝go嗆 i odrost) w 鈍ietle dziennym + co chcesz mie, to wtedy ja albo inne dziewczyny lepiej doradzimy

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-29, 19:22   #4970
goldika
Zakorzenienie

nie robie dzis odrostow, robie sushi

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-29, 21:28   #4971
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Zale篡 co masz obecnie, jaki kolor odrostu i co chcesz mie. Bo zazwyczaj da si to jako obej嗆 dobieraj帷 inn moc oxydantu na odrosty i na d逝go嗆 ju farbowan.

Najlepiej wrzu zdj璚ia tego co masz (d逝go嗆 i odrost) w 鈍ietle dziennym + co chcesz mie, to wtedy ja albo inne dziewczyny lepiej doradzimy
nie mam teraz dostepu do aparatu wiec moze byc kiepsko z tym zdjeciem.
kolor mam podobny jak cappuccino wkleila http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1385300761 , tez taki rudawy.
a odrost mam taki jak w zalaczniku (foto 1)(kawalek w這sow jeszcze sprzed farbowania)

najaktualniejsze zdjecie jakie mam jest w zaczesanych wlosach wiec odrostu nie za bardzo widac, ale tez wkleje (fot 2)

a przytrzymanie farby d逝zej na odrostach np 10 min i po tym czasie nalozenie na reszte glowy calej farby, nie byloby dobrym rozwiazaniem? jak pisalam zapusilam sie i ten odrost jest spory jakies 2,5 cm
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (10,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg untitled.jpg (49,5 KB, 18 za豉dowa)

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-29 o 21:31
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-29, 21:37   #4972
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
nie mam teraz dostepu do aparatu wiec moze byc kiepsko z tym zdjeciem.
kolor mam podobny jak cappuccino wkleila http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1385300761 , tez taki rudawy.
a odrost mam taki jak w zalaczniku (foto 1)(kawalek w這sow jeszcze sprzed farbowania)

najaktualniejsze zdjecie jakie mam jest w zaczesanych wlosach wiec odrostu nie za bardzo widac, ale tez wkleje (fot 2)

a przytrzymanie farby d逝zej na odrostach np 10 min i po tym czasie nalozenie na reszte glowy calej farby, nie byloby dobrym rozwiazaniem? jak pisalam zapusilam sie i ten odrost jest spory jakies 2,5 cm
Kurde, niewiele wida. Na tym drugim wida jaki mniej wi璚ej masz odrost, ale zdj璚ie jest do嗆 ciemne :/ Wydaje mi si, 瞠 mo瞠sz mie najpopularniejszy w Polsce szaro-mysi ciemny blond (czyli jakie 6/1 w numeracji fryzjerskiej), ale przy takim zdj璚iu nie dam za to g這wy.

Pami皻asz mo瞠 jakiej farby u篡wa豉 ostatnio? Numerek tej farby najlepiej.

Farb na odrosty tak czy siak k豉dzie si na najd逝窺zy czas, bo tam w這sy s nadal najodporniejsze, wi璚 musi d逝瞠j podzia豉. Na d逝go嗆 z zasady wystarczy jakie 10-15 minut na koniec farbowania. No chyba, 瞠 zmieniasz drastycznie kolor z bardzo jasnego na ciemniejszy.

Tylko nadal nie powiedzia豉 jaki kolor chcesz mie, a to mo瞠 du穎 zmieni.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-29, 21:46   #4973
senkasandry
Rozeznanie

tak mam bardzo populalarny kolor. jak polowa dziewczyn w Polsce, ale wkleilam zdjecie naturalnych wlosow przed farbowaniem.

chcialabym ciep造 braz podobny do tego co maja te panie na opakowaniach farb (od razu mowie, ze wiem, iz nie wolno sugerowac sie wlosami kobiet na opakowaniu farby)
http://images.sklepy24.pl/51544355/1...ezowy-braz.jpg

no i moze od razu zapytam jaka farbe wziac? 6,3 6,4 cos kolo tego?

niestety nie pamietam koloru jaki bralam wczesniej, to byly dwa kolory pomieszane razem braz z blondem

dorzucam jeszcze jedna fotke mojego naturalnego koloru wlosow, a wiec koloru odrostow (fot. 1)
i kawalek wlosow po farbowaniu, moze tu cos wiecej widac ... fot 2 oraz 3.

no i troche jednak ta roznica w kolorze jest, stad moja obawa o odrosty.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlsow.jpg (26,5 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sfqwf.jpg (8,0 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg casc.jpg (5,8 KB, 2 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-11-29 o 22:39
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-29, 21:50   #4974
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
nie robie dzis odrostow, robie sushi
Te fajnie

A ja kurcz nie wiem, albo mi w這sy nie rosn albo moje naturalki s ja郾iejsze ni my郵a豉m bo 2tyg min窸y od koleston 12 i nie widz kompletnie odrostu

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
tak mam bardzo populalarny kolor. jak polowa dziewczyn w Polsce, ale wkleilam zdjecie naturalnych wlosow przed farbowaniem.

chcialabym ciep造 braz podobny do tego co maja te panie na opakowaniach farb (od razu mowie, ze wiem, iz nie wolno sugerowac sie wlosami kobiet na opakowaniu farby)

niestety nie pamietam koloru jaki bralam wczesniej, to byly dwa kolory pomieszane razem braz z blondem
6/3 ciemny z這ty blond. Chocia ja my郵 瞠 zwyk豉 natura 6/0 te Ci pewnie wyjdzie ciep這
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-11-29, 22:56   #4975
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

dorzucam jeszcze jedna fotke mojego naturalnego koloru wlosow, a wiec koloru odrostow (fot. 1)
i kawalek wlosow po farbowaniu, moze tu cos wiecej widac ... fot 2 oraz 3.

no i troche jednak ta roznica w kolorze jest, stad moja obawa o odrosty.
O, tutaj o wiele lepiej wida.
Ja bym chyba na twoim miejscu pr鏏owa豉 z 6/3 lub samo 6/0, bo i tak si powinno na ciep這 sp逝kiwa.
Oxy standardowe 6% chyba wystarczy, na odrost na pocz徠ku, a na d逝go嗆 wystarczy na 10-15 minut pod koniec czasu farbowania z ulotki.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Te fajnie

A ja kurcz nie wiem, albo mi w這sy nie rosn albo moje naturalki s ja郾iejsze ni my郵a豉m bo 2tyg min窸y od koleston 12 i nie widz kompletnie odrostu
Ale to chyba dobrze Poczekaj z miesi帷 to wtedy wyra幡iej zobaczysz wyra幡iej, czy jaka r騜nica si wykluwa

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-29, 23:07   #4976
senkasandry
Rozeznanie

a jak to jest z tymi oxydantami bo sie nie znam, kupic oxydant 6% wlac calego do farby, polozyc na odrost poczekac np 15 minut i nalozyc farbe bez oksydantu na reszte wlosow na ok 30 min?
drogie sa te oxydanty? szczerze mowiac, to wolalabym wydac na nie niezbyt duzo pieniedzy.

farbe kupie 6.0.

Czas edycji: 2013-11-29 o 23:20
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-29, 23:31   #4977
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
a jak to jest z tymi oxydantami bo sie nie znam, kupic oxydant 6% wlac calego do farby, polozyc na odrost poczekac np 15 minut i nalozyc farbe bez oksydantu na reszte wlosow na ok 30 min?
drogie sa te oxydanty? szczerze mowiac, to wolalabym wydac na nie niezbyt duzo pieniedzy.

farbe kupie 6.0.
A jak farb chcesz kupi? Bo oxydant oddzielnie to tylko do fryzjerskich si kupuje, w drogeryjnych jest w zestawie.
I odmierzona porcja oxy lub gotowy zestaw z profesjonaln farb na allegro kosztuje nie du穎. Np. moja Inebrya z odmierzon ilo軼i oxy w zestawie kosztowa豉 mnie na allegro nieca貫 30 z i starczy na 3 farbowania (1 po ca這軼i w這s闚 do 這patek i 2x odrosty), bo ma tak ogromn pojemno嗆.

Oxydant miesza si w takiej proporcji jak podaje producent, u niekt鏎ych to 1:1 (np. 50 ml farby + 50 ml oxy), u innych 1:1,5 (analogicznie 50 ml farby + 75 ml oxy) zale積ie od koloru.

A farb wsz璠zie nak豉dasz zmieszan z oxy, tylko na odrost nak豉dasz na samym pocz徠ku, bo potrzebuje wi璚ej czasu 瞠by z豉pa, a na d逝go嗆 u ciebie wystarczy na這篡 na te maks. 15 minut od ko鎍a farbowania.
Czyli np. na podstawie Inebryi, gdzie zalecaj farbowa naturalne w這sy minimum 35 minut, to na pocz徠ek k豉dziesz na odrost, a po 20 minutach na reszt w這s闚 i trzymasz jeszcze 15 minut.

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-30, 10:32   #4978
senkasandry
Rozeznanie

to to juz rozumiem, myslalam ze oxydant tylko na odrost i sie zmartwilam bo musze kupic dwie farby (bo mam grube i dlugie wlosy). no ale jak juz tym oksydantem zrobie to uzyskam ten kolor co chce, czy on mi wyrowna kolor po calosci (czyli jakgdyby sciagnie kolor) i spowoduje ze bede miec wlosy gotowe do farbowania wlasciwa farba (bez oxydantu)? w sensie farbuje raz oxydantem i w這la mam mam 豉dny braz, czy farbuje oxydantem zmywam go i teraz nakladam farbe bez oxy.?

nie wiem wlasnie jaka farbe chce kupic, moze naturie, albo jakas inna "tania" :P bo nie chcialabym zaplacic 60 zl(30 zl razy dwa opakowania) .. troche za duzo.

czyli mowicie ze bez oxydantu sie nie da ? za duza roznica w odroscie i wlosach farbowanych, byloby widac inny kolor na tych pofarbowanych a inny na odrostach...?

Czas edycji: 2013-11-30 o 10:36
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 10:36   #4979
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
to to juz rozumiem, myslalam ze oxydant tylko na odrost i sie zmartwilam bo musze kupic dwie farby (bo mam grube i dlugie wlosy). no ale jak juz tym oksydantem zrobie to uzyskam ten kolor co chce, czy on mi wyrowna kolor po calosci (czyli jakgdyby sciagnie kolor) i spowoduje ze bede miec wlosy gotowe do farbowania wlasciwa farba (bez oxydantu)? w sensie farbuje raz oxydantem i w這la mam mam 豉dny braz, czy farbuje oxydantem zmywam go i teraz nakladam farbe bez oxy.?

nie wiem wlasnie jaka farbe chce kupic, moze naturie, albo jakas inna "tania" :P bo nie chcialabym zaplacic 60 zl(30 zl razy dwa opakowania) .. troche za duzo.
inebrya z allegro wyjdzie Ci jak dwie farby z drogerii i do tego to profeska.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 10:55   #4980
senkasandry
Rozeznanie

znalazlam na allegro oksydanty po 12 zl (z dostawla wlacznie), wiec skoro nie obejdzie sie bez niego to kupie cos z tych najtanszych.

inebrya jest az tak wydajna? jedno opakowanie na dlugie i geste wlosy? mi czasami 2 farby ledwo starczaly. zamawiacie ja na allegro czy na stronie producenta. bo wlasnie widze ze na allegro trudno znalezc inebrya 6.0. z tego co widze to ona ma 100 ml http://www.hairstore.pl/inebrya-colo...0ml-p1022.html

Czas edycji: 2013-11-30 o 11:05
senkasandry jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.