Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-30, 11:40   #4981
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka wiadomo嗆
znalazlam na allegro oksydanty po 12 zl (z dostawla wlacznie), wiec skoro nie obejdzie sie bez niego to kupie cos z tych najtanszych.

inebrya jest az tak wydajna? jedno opakowanie na dlugie i geste wlosy? mi czasami 2 farby ledwo starczaly. zamawiacie ja na allegro czy na stronie producenta. bo wlasnie widze ze na allegro trudno znalezc inebrya 6.0. z tego co widze to ona ma 100 ml http://www.hairstore.pl/inebrya-colo...0ml-p1022.html
z 1 tubki inebrya + oxy wyjdzie Ci 250ml gotowej mieszanki
ale widze, ze inebrya ma drogi oxydant.
Najlepiej to kupic sobie butle 1litr oxy jakiegos tanszego, to Ci wystarczy na rok jak nie lepiej i do tego dokupowac sama farbe. Co prawda na pierwszy raz trzeba troche zainwestowac ale potem juz lzej dla portfela
ja za oxy placilam ok 12zl za 1litr w sklepie fryzjerskim stacjonarnym.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

aaa i od siebie polece Ci jeszcze farby Vitalitys sa tak samo wydajne jak Inebrya.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 11:46   #4982
senkasandry
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

no dobtry pomysl z tym oxydantem, poszukam u siebie w miescie moze nie przekroczy 20 zl.
ponawiam pytanie: czy bez oxydantu sie nie obejdzie ? jak naloze farbe 6.0 na cale wlosy (z dluzszym czasem na odrosty) to bedzie duza roznica w kolorze ? ;/

no i wtedy co farbowanie trzeba bedzie oxydantem traktowac wlosy? czy wtedy juz tylko odrosty, jesli zostalalbym przy tym samym kolorze.
mam suche wlosy, nie chce im za bardzo "dawac w kosc".

dziekuje dziewczyny ze tak chetnie i milo odpisujecie, jestescie kochane bo az mi glupio ze tyle pisze ale ciagle czegos nie wiem, jakies watpliwosci nowe sie pojawiaja, wiec wole sie upewnic u osob co sie na tym znaja (bo panie w drogeriach juz zauwazylam, ze ZUPELNIE nic nie wiedza).

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-11-30 o 11:48
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 11:50   #4983
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
no dobtry pomysl z tym oxydantem, poszukam u siebie w miescie moze nie przekroczy 20 zl.
ponawiam pytanie: czy bez oxydantu sie nie obejdzie ? jak naloze farbe 6.0 na cale wlosy (z dluzszym czasem na odrosty) to bedzie duza roznica w kolorze ? ;/

no i wtedy co farbowanie trzeba bedzie oxydantem traktowac wlosy? czy wtedy juz tylko odrosty, jesli zostalalbym przy tym samym kolorze.
mam suche wlosy, nie chce im za bardzo "dawac w kosc".

dziekuje dziewczyny ze tak chetnie i milo odpisujecie, jestescie kochane bo az mi glupio ze tyle pisze ale ciagle czegos nie wiem, jakies watpliwosci nowe sie pojawiaja, wiec wole sie upewnic u osob co sie na tym znaja (bo panie w drogeriach juz zauwazylam, ze ZUPELNIE nic nie wiedza).
oxy jest konieczny do farby, tak samo masz w tyhc z drogerii. 1 tubka do kolor a druga to zawsze oxy i trzeba je polaczyc zeby wyszla farba co zafarbuje wlosy

nikt nie da Ci gwarancji czy rowno wyjdzie, to zalezy od wlosow. tutaj ja Ci nie pomoge ale poczekaj na Weronisie bo ona jest specem w takich kombinacjach

potem wystarczy ze bedziesz odrosty farbowac tez z oxy oczywiscie, a co kilka miesiecy mozesz poprawic kolor na calosci wlosow dla odswiezenia

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 12:19   #4984
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
oxy jest konieczny do farby, tak samo masz w tyhc z drogerii. 1 tubka do kolor a druga to zawsze oxy i trzeba je polaczyc zeby wyszla farba co zafarbuje wlosy
juz sie pogubilam. czyli kupuje oxydant i farbe. mieszam trzy "tubki" diwe ktore byly w pudelku plus oxydant w stosunku jaki jest napisany w instrukcji. farbuje najpierw odrost, po 10 minutach cale wlosy. zmywam. mam wlosy gotowe do "wlasciwego farbowania". nakladam farbe tym razem bez okxydantu.

dobrze rozumiem?
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 12:22   #4985
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
juz sie pogubilam. czyli kupuje oxydant i farbe. mieszam trzy "tubki" diwe ktore byly w pudelku plus oxydant w stosunku jaki jest napisany w instrukcji. farbuje najpierw odrost, po 10 minutach cale wlosy. zmywam. mam wlosy gotowe do "wlasciwego farbowania". nakladam farbe tym razem bez okxydantu.

dobrze rozumiem?
nie!
jak kupujesz farbe profesjonalna to mieszasz tylko oxy z tubka.

co do czasu trzymania nie pomoge.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 12:29   #4986
senkasandry
Rozeznanie

a po oxy wlosy sa mocno rozjasnione? bo jesli tak to moze lepiej wezme sobie 6,3, bedzie cieplejszy niz 6.0

pisalam ze wole kupic nieprofesjonalna farbe, w dorgerii np naturie, jest tansza i sprawdzona (moja siostra uzywa i jest zadowolona) dlatego opisujac proces farbowania napisalam ze "mieszam oxydant z dwiema tubkami jakie sa w opakowaniu farby".

a co do czasu trzymania to zrobie tak jak na instrukcji

jak patrze na ta instrukcje to mi sie odechcialo wszystkiego http://fryzjerstwozpasja.blox.pl/tag.../oksydant.html jeszcze sie okaze ze odrost tez inna farba z oxydantem powinnam potraktowac, bo jesli nie to dekoloryzacja mi nic nie da bo nadal kolor odrostu bedzie inny niz rszta wlosow, nawet jesli potraktuje wlosy oxydantem.

Czas edycji: 2013-11-30 o 12:37
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 12:53   #4987
goldika
Zakorzenienie

kurcze wiesz moze faktycznie kup drogeryjna...

ja robie wlasnie odrosty inebrya. Ale jakos czuje, ze nie wyjdzie to dobrze powinnam calosc jeszcze z raz rozjasnic... ale wtedy na bank zakatuje wlosy.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 12:56   #4988
Mimiska89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej hej. Od kilku lat farbuje w這sy g堯wnie sayoss. Obecnie jestem strasznie niezadowolona z efekt闚 koloryzacji. Po kilku myciach na moich w這sach jest rudaaa po鈍iata czego bardzo nie chc. Dodam, 瞠 w這sy farbuj na ciemny br您 lub czekoladowy br您. Dzi znalaz豉m na necie farb bez amoniaku firmy CeCe . Chcia豉m zapyta jak ta farbka si sprawuje i czy kto pr鏏owa mo瞠 koloru 3 lub 4/36? jaki utleniacz kupi i jak to w og鏊e wygl康a? Bo w kupionej farbie w sklepie wszystko jest gotowe, a ty trzeba samemu mieszank przygotowa
Bardzo prosz o pomoc? Pozdrawiam
Mimiska89 jest offline  
Stary 2013-11-30, 13:02   #4989
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mimiska89 Poka wiadomo嗆
Hej hej. Od kilku lat farbuje w這sy g堯wnie sayoss. Obecnie jestem strasznie niezadowolona z efekt闚 koloryzacji. Po kilku myciach na moich w這sach jest rudaaa po鈍iata czego bardzo nie chc. Dodam, 瞠 w這sy farbuj na ciemny br您 lub czekoladowy br您. Dzi znalaz豉m na necie farb bez amoniaku firmy CeCe . Chcia豉m zapyta jak ta farbka si sprawuje i czy kto pr鏏owa mo瞠 koloru 3 lub 4/36? jaki utleniacz kupi i jak to w og鏊e wygl康a? Bo w kupionej farbie w sklepie wszystko jest gotowe, a ty trzeba samemu mieszank przygotowa
poczytaj ostatnie dwie strony w徠ku tak dziewczyny wyja郾ia造 ju senkasandry jak wyglada kupowanie i uzywanie profesjonalnych farb

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 13:52   #4990
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
a po oxy wlosy sa mocno rozjasnione? bo jesli tak to moze lepiej wezme sobie 6,3, bedzie cieplejszy niz 6.0

pisalam ze wole kupic nieprofesjonalna farbe, w dorgerii np naturie, jest tansza i sprawdzona (moja siostra uzywa i jest zadowolona) dlatego opisujac proces farbowania napisalam ze "mieszam oxydant z dwiema tubkami jakie sa w opakowaniu farby".

a co do czasu trzymania to zrobie tak jak na instrukcji

jak patrze na ta instrukcje to mi sie odechcialo wszystkiego http://fryzjerstwozpasja.blox.pl/tag.../oksydant.html jeszcze sie okaze ze odrost tez inna farba z oxydantem powinnam potraktowac, bo jesli nie to dekoloryzacja mi nic nie da bo nadal kolor odrostu bedzie inny niz rszta wlosow, nawet jesli potraktuje wlosy oxydantem.
To jeszcze raz z uporem maniaka powt鏎z.
Po pierwsze - BEZ OKSYDANTU (aktywatora koloru inaczej) 涉DNA FARBA NIE ZADZIAx.
W farbach drogeryjnych masz tubk z kolorem + oxydant w buteleczce + jaka od篡wka po farbowaniu.
Przy farbach profesjonalnych oddzielnie kupujesz tubk z farb i oksydant (aktywator farby) te oddzielnie dobierasz do potrzeb.

Inebrya w zestawie (farba + odpowiednia ilo嗆 oxydantu) na allegro kosztuje 30 z + wysy趾a (u mojego sprzedawcy), a otrzymasz na raz mieszank 250 ml - tyle co 2-3 drogeryjne farby, wi璚 farby jest du穎 i powinno spokojnie starczy na d逝gie w這sy.
Podobnie jest z innymi farbami profesjonalnymi - ich jest bardzo du穎.

Na t instrukcj nie masz co patrzy, bo nie chcesz chyba drastycznie zmienia koloru?
Ja zawsze robi豉m tak jak m闚i豉m (najpierw odrost, potem d逝go嗆 na ostatnie 15 minut). Jedynie jak zmieniam firm farby to k豉d na ca這嗆.

A jak si boisz profesjonalnych, to bierz drogeryjn farb, Naturi czy co tam chcesz. Ale ja nie doradz przy nich, bo one s bardziej nieprzewidywalne, ni profesjonalne.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiska89 Poka wiadomo嗆
A sprawdza豉 w google cokolwiek o farbowaniu farbami profesjonalnymi?
Bo naprawd 豉two znale潭 potrzebne info, nawet gdzie na wiza簑 s w徠ki na ten temat.

Farby Ce-Ce nie znam, a bezamoniakowych osobi軼ie nie lubi i nie polecam, wi璚 si nie wypowiem.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
ja robie wlasnie odrosty inebrya. Ale jakos czuje, ze nie wyjdzie to dobrze powinnam calosc jeszcze z raz rozjasnic... ale wtedy na bank zakatuje wlosy.
Oj... ?
W ka盥ym razie pochwal si co namodzi豉. Chocia, je郵i masz tak pogod jak ja, to 瘸dne zdj璚ia ci nie wyjd...

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-30 o 13:48
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-30, 14:08   #4991
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
To jeszcze raz z uporem maniaka powt鏎z.
Po pierwsze - BEZ OKSYDANTU (aktywatora koloru inaczej) 涉DNA FARBA NIE ZADZIAx.
W farbach drogeryjnych masz tubk z kolorem + oxydant w buteleczce + jaka od篡wka po farbowaniu.
Przy farbach profesjonalnych oddzielnie kupujesz tubk z farb i oksydant (aktywator farby) te oddzielnie dobierasz do potrzeb.

Ja zawsze robi豉m tak jak m闚i豉m (najpierw odrost, potem d逝go嗆 na ostatnie 15 minut). Jedynie jak zmieniam firm farby to k豉d na ca這嗆.
rozumiem, ze oxydant musi byc zlaczony z farba bo inaczej nie zadziala! ale caly czas pytam sie jak mam to zrobic, a nadal nie odpisujecie, czy dobtrze rozumiem. skoro kupie farbe drogeryjna to nie kupie juz oxydantu (bo jest w opakowaniu). Ale mi chodzi o to, ze inaczej musze potraktowac odrost a inaczej reszte wlosow i nie mowie tu o czasie farbowania. skoro mam inny kolor na odrostach a inny na reszcie wlosow to musze zrobic tak zeby uzyskac jeden kolor na calej glowie, o to mi caly czas chodzi i do tego ciagle zmierzam.(gdybym nakladala ten sam kolor co wczesniej to nie byloby problemu, ale na pewno farba 6,0 inaczej wyjdzie na odroscie ciemny blond, a inaczej na reszcie wlosow ktora jest pofarbowana na rudy).

zdecydowalam, ze kupie farby z drogerii, nie bede brac profesjonalnych i tego sie trzymajmy.

zaczekam na Weronisie, moze Ona zrozumie o co mi chodzi.

Czas edycji: 2013-11-30 o 14:20
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:11   #4992
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
rozumiem, ze oxydant musi byc zlaczony z farba bo inaczej nie zadziala! ale caly czas pytam sie jak mam to zrobic, a nadal nie odpisujecie, czy dobtrze rozumiem. skoro kupie farbe drogeryjna to nie kupie juz oxydantu (bo jest w opakowaniu). Ale mi chodzi o to, ze inaczej musze potraktowac odrost a inaczej reszte wlosow i nie mowie tu o czasie farbowania. skoro mam inny kolor na odrostach a inny na reszcie wlosow to musze zrobic tak zeby uzyskac jeden kolor na calej glowie, o to mi caly czas chodzi i do tego ciagle zmierzam.(gdybym nakladala ten sam kolor co wczesniej to nie byloby problemu, ale na pewno farba 6,0 inaczej wyjdzie na odroscie ciemny blond, a inaczej na reszcie wlosow ktora jest pofarbowana na rudy).

zdecydowalam, ze kupie farby z drogerii, nie bede brac profesjonalnych i tego sie trzymajmy.

zaczekam na Weronisie, moze Ona zrozumie o co mi chodzi.
A ja ci ca造 czas pisa豉m, 瞠 z twoich zdj耩, kt鏎e wstawi豉, wychodzi, 瞠 r騜nica poziomu koloru nie jest du瘸, jedynie odcie si r騜ni.
Dlatego nie trzeba dobiera r騜nych oksydant闚 /lub poziom闚 farby/ na r騜ne partie w這s闚, a wystarczy dostosowa czas farbowania.

Jak boisz si, ze 6/0 wyjdzie r騜nie to pr鏏uj z 6/3, ale ten znowu rudo軼i nie zakryje.

Dodatkowo za pierwszym razem rudo軼i nie da si wybi, bo b璠zie wy豉zi. Dopiero kilkukrotne pofarbowanie natur ujednolici kolor na dobre. Jak chcesz to mo瞠sz wzi望 ciemniejsz farb, wtedy powinno ci pokry wszystko r闚no, ale efektem b璠zie przyciemnienie koloru. Bezpieczniej wzi望 ten sam poziom i najwy瞠j kolejnym razem wybra inny odcie/kolor.

Z reszt, jak chcesz to lepiej zaczekaj na Weronisi. Mo瞠 ona b璠zie mia豉 inne zdanie ni ja.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-11-30 o 15:13
mcromance jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:37   #4993
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:

Jak boisz si, ze 6/0 wyjdzie r騜nie to pr鏏uj z 6/3, ale ten znowu rudo軼i nie zakryje.
no masz racje, skoro juz mam rudy to 6,0 powinno wyjsc lepiej niz 6,3 bo on ma odcien z馧tego. Dobra to w poniedzialek ide po dwa opakowania 6,0 potrzymam dluzej na odrostach i zobaczymy co wyjdzie

czy mi sie tylko wydaje, czy to jest mozliwe ze odkad zaczelam farbowac, to zaczelo mi wiecej siwych wlosow sie pojawiac. Jestem po 20 a mam tych siwych ze az wstyd.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

http://img860.imageshack.us/img860/1883/ntablo3.jpg jak te numery na opakowaniach maja sie do sklai odcieni jakimi sie poslugujemy ?
no to moze byc problem z kupieniem tego koloru ...

Czas edycji: 2013-11-30 o 15:38
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:40   #4994
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
no masz racje, skoro juz mam rudy to 6,0 powinno wyjsc lepiej niz 6,3 bo on ma odcien z馧tego. Dobra to w poniedzialek ide po dwa opakowania 6,0 potrzymam dluzej na odrostach i zobaczymy co wyjdzie

czy mi sie tylko wydaje, czy to jest mozliwe ze odkad zaczelam farbowac, to zaczelo mi wiecej siwych wlosow sie pojawiac. Jestem po 20 a mam tych siwych ze az wstyd.
No, widz, 瞠 w ko鎍u si zrozumia造鄉y
Jak chcesz to poczekaj jeszcze na opini innych dziewczyn, bo mog mie inne zdanie i inne do鈍iadczenia.

Odno郾ie siwk闚, zwyczajnie masz tak w genach. Farbowanie na to nie wp造wa, a widzisz je teraz wyra幡iej, bo reszta w這s闚 ma jeden kolor, a tylko na odro軼ie siwki si rzucaj w oczy.
Ja sama mam 26, a zaczynam ju zauwa瘸 przy linii w這s闚 takie malutkie bia豉we baby hair. C騜 zrobi, takie 篡cie

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:42   #4995
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
http://img860.imageshack.us/img860/1883/ntablo3.jpg jak te numery na opakowaniach maja sie do sklai odcieni jakimi sie poslugujemy ?
no to moze byc problem z kupieniem tego koloru ...
I dlatego m闚i豉m, 瞠 z tymi Naturiami nie pomog, bo one s "inne".
Ja wol profeski, bo tam te numerki s zrozumia貫, a przy drogeryjnych to zazwyczaj jest "co producent sobie wymarzy".

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:42   #4996
epikoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

hej Dziewczyny. mam pytanie czy mo瞠 u篡wa造軼ie z Welli color touch 8.0, 7.0 lub 7.07? jakie mia造軼ie efekty i na jakie w這sy k豉d造軼ie?
epikoo jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:43   #4997
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Off top o w這somaniactwie by cudowny, u鄉ia豉m si
201607040946 jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:45   #4998
nikki2676
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Dziewczyny mo瞠cie poleci jak捷 dobr drogeryjn farb z br您闚? M鎩 naturalny kolor to ciemny br您, niestety z coraz wi瘯sz ilo軼i siwych w這s闚, kt鏎e chcia豉bym "zatuszowa" farb. Chcia豉bym jaki odcie zimny, bez rudego po造sku...........
nikki2676 jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:49   #4999
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:
I dlatego m闚i豉m, 瞠 z tymi Naturiami nie pomog, bo one s "inne".
Ja wol profeski, bo tam te numerki s zrozumia貫, a przy drogeryjnych to zazwyczaj jest "co producent sobie wymarzy".
szkoda, bo sa tanie, a wlasnie zalezy mi zeby nie wydac za duzo pieniedzy

nie no, jak one maja taka smieszna numeracje to nie bede ryzykowac, oby tylko jakies inne drogeryjne w przystepnej cenie mialy oznaczenia takie jakimi tutaj sie poslugujemy. albo wezme 6,0 a mi wyjdzie cos innego niz podejrzewamy, bo producent tak jak piszesz, wymyslil sobie taka numeracje, ktora niekoniecznie jest zgodna z paleta kolorow.

Czas edycji: 2013-11-30 o 15:56
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:51   #5000
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Dziewczyny podczytuje Was regularnie , ale malo sie odzywam.
Ale dzis juz nie wytrzymalam macie anielska cierpliwosc do tlumaczenia rzeczy oczywistych
Jak sie miesza dwie substancje - bierze sie odpowiednia illosc jednej i drugiej do jednego naczynia i miesza sie litosci

Wyprobowalam za poleceniem Weronisi i rumpletazar koleston perfect i color touch. Niestety wybralam poziom 5 ktory jest do mnie za jasny . Ale farby bardzo latwo i przyjemnie si nakladaja. Moim zdaniem lepiej niz inebraya
Rumpleteazar masz cudony kolor wlosow, mimo ze lubie ciemne to Twoj odcien jest zachwycajacy.
Weronisia ladnie Ci w ciemnych, nie rozjasniaj juz

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-11-30 o 15:54
Beata. jest offline  
Stary 2013-11-30, 16:02   #5001
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
A na nas i off topy przer騜ne mo積a liczy. Jak si rozkr璚imy to przer騜ne cyrki odchodz

Cytat:
Napisane przez nikki2676 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠cie poleci jak捷 dobr drogeryjn farb z br您闚? M鎩 naturalny kolor to ciemny br您, niestety z coraz wi瘯sz ilo軼i siwych w這s闚, kt鏎e chcia豉bym "zatuszowa" farb. Chcia豉bym jaki odcie zimny, bez rudego po造sku...........
Poka aktualne zdj璚ie w這s闚 w 鈍ietle dziennym i koloru jaki chcesz mie, wtedy si doradzi.
Ale z lepszych farb drogeryjnych to L'oreal excellence podobno. Ale mojej mamie siwk闚 nie by w stanie pokry i do tego farba 鄉ierdzia豉 niemi這siernie.
Chocia mama mama farbowa豉 poziomem 8, ale jednak siwe nie by造 wcale pokryte.

Cytat:
szkoda, bo sa tanie, a wlasnie zalezy mi zeby nie wydac za duzo pieniedzy

nie no, jak one maja taka smieszna numeracje to nie bede ryzykowac, oby tylko jakies inne drogeryjne w przystepnej cenie mialy oznaczenia takie jakimi tutaj sie poslugujemy. albo wezme 6,0 a mi wyjdzie cos innego niz podejrzewamy, bo producent tak jak piszesz, wymyslil sobie taka numeracje, ktora niekoniecznie jest zgodna z paleta kolorw.
L'oreal excellence podobno s dobre.
Te drogeryjne, kt鏎e maj "normaln" numeracj powinny by ok, ale wtedy za nic nie patrze na obrazek na kartoniku lub nazw, bo jedno podkr璚one przez grafik闚, a drugie to "b鏬 wie co".

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Dziewczyny podczytuje Was regularnie , ale malo sie odzywam.
Ale dzis juz nie wytrzymalam macie anielska cierpliwosc do tlumaczenia rzeczy oczywistych
Jak sie miesza dwie substancje - bierze sie odpowiednia illosc jednej i drugiej do jednego naczynia i miesza sie litosci

Wyprobowalam za poleceniem Weronisi i rumpletazar koleston perfect i color touch. Niestety wybralam poziom 5 ktory jest do mnie za jasny . Ale farby bardzo latwo i przyjemnie si nakladaja. Moim zdaniem lepiej niz inebraya
Rumpleteazar masz cudony kolor wlosow, mimo ze lubie ciemne to Twoj odcien jest zachwycajacy.
Weronisia ladnie Ci w ciemnych, nie rozjasniaj juz
Hahahahhahahaha !!!! Ja cierpliwa? Wolne 瘸rty Zauwa篡豉m, 瞠 im starsza jestem, tym szybciej mam ochot mordowa

A ja zostan przy Inebryi, bo to dla mnie niebo a ziemia przy drogeryjnych i Matrixie SoColor

mcromance jest offline  
Stary 2013-11-30, 16:08   #5002
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
polecamy sie

jestem po farbowaniu. inebrya gesta jest jak maslo na odrosty zuzylam 1/4tubki. kolor jaaasny wyszedl. taki blond... swiatlo dzis jest straszne wiec sama nie bardzo wiem co mi wzyszlo. farba pachnie! nawet z nieoryginalnym oxy. chyba skusze sie na cos z poziomu 5 zeby zmieszac z 7 w celu uzyskania 6

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-11-30, 16:11   #5003
senkasandry
Rozeznanie

Cytat:

L'oreal excellence podobno s dobre.
Te drogeryjne, kt鏎e maj "normaln" numeracj powinny by ok, ale wtedy za nic nie patrze na obrazek na kartoniku lub nazw, bo jedno podkr璚one przez grafik闚, a drugie to "b鏬 wie co".
ok. wlasnie patrzylam na promocje w naturze, rossmanie itp i widze ze wellaton jest w rozsadnej cenie (ale jak wchodze na strone producenta to widze, ze maja tylko 6,7 :|)
senkasandry jest offline  
Stary 2013-11-30, 16:17   #5004
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez xYxAngelxYx Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Weronisia za porad
Nie ma za co Pokaz p騧niej efekt

Cytat:
poczekaj na Weronisie bo ona jest specem w takich kombinacjach
Ehh no bez przesady Jaki ja tam spec. Kombinacje to moja specjalno軼, ale sobie mog kombinowa, co innego komu

Cytat:

dobrze rozumiem?
Kochana a sk康 ci sie wzi窸o to farbowanie bez oxydantu? Gdzie o tym czyta豉s czy jak? Bo nie wiem o co chodzi? Je郵i nie chcesz uzy oksydantu, to r闚nie dobrze mo瞠sz w這sy polac sokiem. Efekt b璠zie ten sam, czyli 瘸den

Juz ci dziewczyny 豉dnie wyjasni造, 瞠 do farbowania potrzebne s dwa sk豉dniki: farba i oxydant/emulsja/aktywator
Je郵i decydujesz sie na farby drogeryjne, to w pude趾u masz gotowy zestaw farby i oxydantu i nic juz nie dokupujesz. Mieszasz wszystkie sk豉dniki, tak jak podane jest w instrukcji. Gotowe
Przy profesjonalnych wyglada to dok豉dnie tak samo. Robisz wg instrukcji. Mieszasz farb wyci郾i皻 z tubki z oxydantem i gotowe. Nie wiem co w tym takiego trudnego?

No ale dobra. Zdecydowa豉 sie na drogeryjki, wi璚 niech b璠zie. Ale co do Naturii, to nikt ci tu nie pomo瞠,bo ta farba nie ma fryzjerskiej numeracji, tylko jak捷 wymy郵on przez producenta nie wiadomo po co Chyba zeby ludziom zycie utrudni

W drogerii jest mn鏀two farb, r闚niez tanich, kt鏎e maj prawid這w numeracj. Takich farb szukaj. Na pude趾u musi by 6/0 lub 6.0 lub 6,0 lub 60 Mo瞠sz tez wzi望 z dwoma zerami.

Je郵i masz d逝gie w這sy i kupujesz dwa opakowania, to najpierw przygotuj tylko jedno opakowanie i po堯 to na same odrosty. Potem rozr鏏 drugie opakowanie i na堯 na reszt w這s闚. Mo瞠sz zrobi inaczej. Czyli na same odrosty kupi farb 6,3 a na reszt 6,0 .

Co ci wyjdzie, tego nikt do ko鎍a nie wie. Rudo軼i ci篹ko jest ukry. U ciebie do tego dochodzi spory odrost. Ze zdj耩 trudno dok豉dnie ocenic co masz na g這wie. Ale tak jak ci dziewczyny podpowiedzia造 chyba jest najlepiej, czyli te 6,0
Je郵i po farbowaniu i tak bedzie jaka r騜nica w odcieniach, to wcale sie nie zdziw, bo przecie bierzesz farb drogeryjn, a ci篹ko przewidziec efekt ko鎍owy farb drogeryjnych k豉dzionych na dwa kolory w這s闚. Je郵i r騜nica b璠zie zbyt du瘸, to pofarbujesz znowu. Musisz si z tym liczy, 瞠 potrzebne b璠zie kilkakrotne farbowanie

Ale nic si nie martw. My tu ci庵le jeste鄉y. Wi璚 jakby, co to poradzimy znowu

Poza tym wszystkim pytaj帷ym proponuj poczytac ten w徠ek od pocz徠ku. Bo na prawd nieraz r璚e opadaj, gdy po raz enty jest to samo pytanie, a odpowiadamy bardzo szczeg馧owo. Wystarczy poczyta Poza tym skarbnica wiedzy w這sowej jest blog Mysi, kt鏎y znajdziecie w googlach

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

UWAGA UWAGA !!!!!!
Og豉szam wszem i wobec, 瞠 stukn窸o nam ponad 5000 post闚, a to oznacza, 瞠 zak豉damy now cz窷.

Zapraszam tutaj:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43958315 #post43958315
Weronisia jest offline  
Stary 2013-11-30, 16:18   #5005
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
jestem po farbowaniu. inebrya gesta jest jak maslo na odrosty zuzylam 1/4tubki. kolor jaaasny wyszedl. taki blond... swiatlo dzis jest straszne wiec sama nie bardzo wiem co mi wzyszlo. farba pachnie! nawet z nieoryginalnym oxy. chyba skusze sie na cos z poziomu 5 zeby zmieszac z 7 w celu uzyskania 6
To m闚 co ci si kojarzy z tym zapachem Inebryi Bo ja chc to kupi dla samego zapachu
A tak jasna ta 7 jest? To ja poczekam na twoje fotki w jakim zno郾ym 鈍ietle, bo si nad 7 sama zastanawiam (wiesz, moja "zasrana" k徙iel rozja郾iaj帷a lub sama-nie-wiem-co ).

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.