Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-04, 22:52   #481
Gryzka99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

fakt, wielkie dzi瘯i !
Gryzka99 jest offline  
Stary 2013-04-04, 22:57   #482
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Gryzka ja robi豉m sobie k徙iel rozja郾iaj帷, bo w豉郾ie ba豉m si rozja郾iacza. To du穎 豉godniejszy zabieg. Mo積a go robi nawet kilkakrotnie o ile w這sy s w dobrej kondycji.
Ja schodzi豉m z intensywnej czerwieni.
Po k徙ieli rozjasniajace w這sy powinny si zrobi intensywnie pomara鎍zowe. Jesli takie si nie zrobi, to trzeba zabieg powt鏎zy. Tu po k徙ieli i wysuszeniu w這s闚 trzeba po這篡 kolor bazowy.
Ja te wszystkie zabiegi wykona豉m w 4 dni.
Dzi jeszcze poprawi豉m
Zacz窸am w czwartek wieczorem od dekoloryzacji, w pi徠ek ju robi豉m k徙iel rozjasniaj帷. Do tego masa farb.
Moje cienkie w這sy dzielnie to znios造. A jak one to znios造, to ka盥e to znios

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Ja nikomu nie polecam robic k徙ieli na 12% wodzie. Szkoda w這s闚.
Ja swoj czerwie robi豉m na 6%. Tak mi radzi豉 Mysia z blogu.

Bardzo polecam Ci jej blog i przepisy na farbowanie, k徙iele itp. blog Mysi
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-04, 23:50   #483
Gryzka99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

kondycja moich w這s闚 wzorowa mo瞠 nie jest, ale tragedii te nie ma.
Je郵i si tylko odwa輳 to spr鏏uj , bo czuj 瞠 potrzebuj zmian

I dzi瘯i wielkie za pomoc
Gryzka99 jest offline  
Stary 2013-04-05, 11:54   #484
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
U nas wiele dziewczyn robi這 delikatn k徙iel i jak uwa瘸sz i obserwujesz to nic z貫go si nie stanie. Same szampony nic nie dadz. Przynajmniej do karmelu. Schodzenie farbami r闚na si ciemne ko鎍e jasna g鏎a (przerabia豉m) i d逝uugi czas. Schodzenie u mnie do rudego sko鎍zy這 si kr鏒kim bobem
Poza tym k徙iel to nie jak normalne rozja郾ianie. To rozjasniacz zmieszany z szamponem i od篡wk i ci庵le trzeba masowa a nie zostawi i czeka.
Ja co takiego w豉郾ie przerabiam Do tego przechodz na cieplejszy kolor, wi璚 na g鏎ze jest i ja郾iej i cieplej

Mam jeszcze nadzieje na 軼i庵ni璚ie koloru zwi您ane z trzymaniem Vatiki, kiedys mi ju zjad豉 jakie 60% farby, tylko wtedy akurat tego nie chcia豉m.
A jak si nie uda zdecyduj si na k徙iel.
Fram jest offline  
Stary 2013-04-05, 12:53   #485
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

uda這 sie ujac kolor na zdjeciu przy oknie w dziennym swietle
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07978.jpg (84,5 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07982.jpg (57,3 KB, 22 za豉dowa)
Stary 2013-04-05, 13:46   #486
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Hej dziewczyny
Z g鏎y przepraszam za d逝go嗆, ale kr鏂ej nie da豉m rady

Wracam z pytaniami po za瞠gnaniu kryzysu kolorystycznego. Uda這 mi si 豉dnie pokry wymywaj帷y si do rudego Color&Soin 6G z u篡ciem Garnier Naturals 6 i 5 (1:1/3). Poradzi豉 mi tak Mysia z bloga Kokardka Mysi i zadzia豉這.
Kolor wyszed ok, ale strasznie ciemny i prawie miesi帷 mi si wyp逝kiwa do docelowego (a myj w這sy co 2 dni, dodatkowo nie u篡wam nic do ochrony koloru). Ten wyp逝kany kolor mi odpowiada. Naturalny kolor to mysi ciemny blond (z za陰czniku). Obecnie r騜nica w kolorze mi璠zy tym co by這 rude a reszt wynosi jakie p馧 tonu i bez przy這瞠nia ko鎍a pasemka do grzywki jest niewidoczna zupe軟ie.
Najlepsze, 瞠 mimo k豉dzionej natury mam z這ty po造sk na w這sach. Konia z rz璠em temu, kto mi wyja郾i czemu

Ok, koniec off topu, wracaj帷 do rzeczy.
Moje w這sy s dziwne, bo bardzo 豉two przyjmuj barwnik, ale znowu d逝go go oddaj. Jednak dzieje si tak tylko z koleg amoniakiem.
Po farbach z MEA (czyli tych bez amoniaku) szybko kolor spiera si do rudego odcienia niezale積ie od tego, jaki kolor bym mia豉 k豉dziony.

Dlatego chc znale潭 farb profesjonaln, kt鏎a nie b璠zie tak ciemna zaraz po farbowaniu lub du穎 szybciej wyp逝ka si do docelowego koloru.

Obecnie zastanawiam si nad:
- Vitality's Art Absolute
- Ce-Ce
- Allwaves
- Wella Koleston
- Alfaparf Evolution of Colour
- Joanna Professional

Uda這 mi si wygugla kolor, kt鏎y odpowiada mojemu obecnemu. O taki mam (tylko ze z這tym po造skiem):
http://imgius.com/photos/20130308136274615447639.jpg

W poniedzia貫k i tak jad do υdzi na objazd sklep闚 fryzjerskich, bo potrzebuj no篡czek do podcinania brata i mojej grzywki, wi璚 palety na 篡wo poogl康am i kolor jako dobior.

Tylko chcia豉m zapyta, na kt鏎 farb je郵i o br您y chodzi mam zwr鏂i wi瘯sz uwag?
Wiecie: krycie, wydajno嗆, trwa這嗆, wyp逝kiwanie koloru i te bajery. Bo na KWC wi瘯szo嗆 dziewczyn recenzuje blondy i rudo軼i

No i ODCIE farby. Na pewno nie mog bra nic z miedzianym i czerwonym bo b璠zie rudo. Czyli jakie natury albo popiele zostaj. Fiolety i be瞠 to czarna magia dla mnie.
I jeszcze pierdo豉 jestem, bo nie wiem w jaki poziom powinnam celowa. Nie wiem jak to si dobiera.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: png natura.png (34,9 KB, 5 za豉dowa)

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-05 o 13:49
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-05, 15:35   #487
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
Ciemno strasznie dla mnie. Druga fota to ju granatowa czer. Pierwsza za czarny br您.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Z g鏎y przepraszam za d逝go嗆, ale kr鏂ej nie da豉m rady

Wracam z pytaniami po za瞠gnaniu kryzysu kolorystycznego. Uda這 mi si 豉dnie pokry wymywaj帷y si do rudego Color&Soin 6G z u篡ciem Garnier Naturals 6 i 5 (1:1/3). Poradzi豉 mi tak Mysia z bloga Kokardka Mysi i zadzia豉這.
Kolor wyszed ok, ale strasznie ciemny i prawie miesi帷 mi si wyp逝kiwa do docelowego (a myj w這sy co 2 dni, dodatkowo nie u篡wam nic do ochrony koloru). Ten wyp逝kany kolor mi odpowiada. Naturalny kolor to mysi ciemny blond (z za陰czniku). Obecnie r騜nica w kolorze mi璠zy tym co by這 rude a reszt wynosi jakie p馧 tonu i bez przy這瞠nia ko鎍a pasemka do grzywki jest niewidoczna zupe軟ie.
Najlepsze, 瞠 mimo k豉dzionej natury mam z這ty po造sk na w這sach. Konia z rz璠em temu, kto mi wyja郾i czemu

Ok, koniec off topu, wracaj帷 do rzeczy.
Moje w這sy s dziwne, bo bardzo 豉two przyjmuj barwnik, ale znowu d逝go go oddaj. Jednak dzieje si tak tylko z koleg amoniakiem.
Po farbach z MEA (czyli tych bez amoniaku) szybko kolor spiera si do rudego odcienia niezale積ie od tego, jaki kolor bym mia豉 k豉dziony.

Dlatego chc znale潭 farb profesjonaln, kt鏎a nie b璠zie tak ciemna zaraz po farbowaniu lub du穎 szybciej wyp逝ka si do docelowego koloru.

Obecnie zastanawiam si nad:
- Vitality's Art Absolute
- Ce-Ce
- Allwaves
- Wella Koleston
- Alfaparf Evolution of Colour
- Joanna Professional

Uda這 mi si wygugla kolor, kt鏎y odpowiada mojemu obecnemu. O taki mam (tylko ze z這tym po造skiem):
http://imgius.com/photos/20130308136274615447639.jpg

W poniedzia貫k i tak jad do υdzi na objazd sklep闚 fryzjerskich, bo potrzebuj no篡czek do podcinania brata i mojej grzywki, wi璚 palety na 篡wo poogl康am i kolor jako dobior.

Tylko chcia豉m zapyta, na kt鏎 farb je郵i o br您y chodzi mam zwr鏂i wi瘯sz uwag?
Wiecie: krycie, wydajno嗆, trwa這嗆, wyp逝kiwanie koloru i te bajery. Bo na KWC wi瘯szo嗆 dziewczyn recenzuje blondy i rudo軼i

No i ODCIE farby. Na pewno nie mog bra nic z miedzianym i czerwonym bo b璠zie rudo. Czyli jakie natury albo popiele zostaj. Fiolety i be瞠 to czarna magia dla mnie.
I jeszcze pierdo豉 jestem, bo nie wiem w jaki poziom powinnam celowa. Nie wiem jak to si dobiera.
Mo瞠 masz taki pigment, 瞠 z這ty b璠zie ci wychodzi i je郵i nie chcesz z這ta, rudo軼i czy czerwieni to zostaj ci popielate br您y. Natury mog by ciep貫, niekt鏎zy takie robi. A u篡waj帷 drogeryjnej farby to gwarancja ciep貫go odcienia jest prawie na 100% - st康 te z這to po Garnierze.
Zdj璚ie dziewczyny co pokaza豉 dla mnie te ma jaki tam z這ty po造sk.
Nie wiem ju jaki chcesz ten kolor uzyska. Je郵i nie lubisz ciemnych odcieni zaraz po farbowaniu i chcesz aby ewentualna smo豉 si zmy豉 to przerzu si na bez amoniakowe farby. Mi np Matrix Color Sync z豉pa jak na pr鏏niku (poziom 6A) i delikatnie si wymywa. Mo瞠 spr鏏uj 6v? Powinien z這to och這dzi. Poza tym je郵i chcesz delikatny popiel to szukaj czego jak 6,01. Poziom 6 wychodzi jak br您 bo 5 to ju mo瞠 smo豉 by. Masz mnie tu po Matrixie bez amoniakowym z poziomu 6: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=318
Bo poziom 5 z amoniakiem to ju tak: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=331

Ce-ce wychodzi ciemno, Allwaves te, Joanna... No ja jej bym nie kupi豉, ma造 wyb鏎 i same chyba ciep貫 odcienie ma.
Celuj w popielate lub opalizuj帷e aby z這ta nie mie i innych niepo膨danych odcieni. Dobrze by by這 zobaczy fotk Twoich obecnych w這s闚 aby wiedzie w jaki dok豉dnie poziom celujesz.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-05 o 15:39
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-05, 16:44   #488
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 masz taki pigment, 瞠 z這ty b璠zie ci wychodzi i je郵i nie chcesz z這ta, rudo軼i czy czerwieni to zostaj ci popielate br您y. Natury mog by ciep貫, niekt鏎zy takie robi. A u篡waj帷 drogeryjnej farby to gwarancja ciep貫go odcienia jest prawie na 100% - st康 te z這to po Garnierze.
Zdj璚ie dziewczyny co pokaza豉 dla mnie te ma jaki tam z這ty po造sk.
Nie wiem ju jaki chcesz ten kolor uzyska. Je郵i nie lubisz ciemnych odcieni zaraz po farbowaniu i chcesz aby ewentualna smo豉 si zmy豉 to przerzu si na bez amoniakowe farby. Mi np Matrix Color Sync z豉pa jak na pr鏏niku (poziom 6A) i delikatnie si wymywa. Mo瞠 spr鏏uj 6v? Powinien z這to och這dzi. Poza tym je郵i chcesz delikatny popiel to szukaj czego jak 6,01. Poziom 6 wychodzi jak br您 bo 5 to ju mo瞠 smo豉 by. Masz mnie tu po Matrixie bez amoniakowym z poziomu 6: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=318
Bo poziom 5 z amoniakiem to ju tak: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=331

Ce-ce wychodzi ciemno, Allwaves te, Joanna... No ja jej bym nie kupi豉, ma造 wyb鏎 i same chyba ciep貫 odcienie ma.
Celuj w popielate lub opalizuj帷e aby z這ta nie mie i innych niepo膨danych odcieni. Dobrze by by這 zobaczy fotk Twoich obecnych w這s闚 aby wiedzie w jaki dok豉dnie poziom celujesz.
Dzi瘯i za wyjasnienie z這tego odcienia
Mi ciep貫 i z這te odcienie nie przeszkadzaj. Mam ten z這ty po造sk po naturze Garniera i mi si podoba w tym momencie taki wymyty, z這tawy br您. Ja chc tylko i wy陰cznie takiej chamskiej rudej po鈍iaty unikn望 Z這to, natura, popiel jest ok. Tylko oby nie rude.

A niestety kiedy u篡wa豉m bezamoniakowe i apteczne br您y i ciemne blondy to za ka盥ym razem strasznie szybko rudzia豉m. Tak moje w這sy reaguj na brak amoniaku w mieszance. Wi璚 musowo musz bra tak, czy chc czy nie.

Dobra, to ju wiem, 瞠by Ce-Ce i Allwaves odpu軼i. Podczytywa豉m Twoje posty i Matrixa SoColor na wst瘼ie zdyskwalifikowa豉m, bo wspomina豉 o przesuszu

Zdj璚ia bardzo bym chcia豉 swoje da, ale niestety nie mam dzia豉j帷ego aparatu, a ten w telefonie poch豉nia ciep貫 odcienie i przek豉muje kolory.

Czas edycji: 2013-04-06 o 12:32
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-05, 17:49   #489
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Ifrit pi瘯ny kolor dla mnie to poziom 5 zgodny z paleta do czerni im daleko
Jak zu篡je moje zapasy to sobie wyprobuje twoja londe bo drogeryjne lubi豉m

Beata. jest offline  
Stary 2013-04-05, 19:56   #490
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Uda這 Ci si ale ka盥y pewnie zobaczy co innego z powodu ustawie monitora
Co JA widz - przepi瘯ny! !!!! sredni/ciemny br您, bardzo naturalny, super, zupe軟ie inaczej wygl康a ni ten na poprzednich zdj璚iach
Wiesz postanowi豉m da szans jeszcze raz tej Londzie bo wreszcie jestem zadowolona z koloru, boj si 瞠 zn闚 przesuszy mi w這sy ale moze spr鏏uj tym razem na wodzie 3% zamiast 6, my郵isz ze to by co pomog這? Odcie b璠 brac chyba ten sam 6.71
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-04-05, 20:48   #491
Dotka81
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 380

Po wczorajszym farbowanku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1116.jpg (52,3 KB, 23 za豉dowa)

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-04-05, 22:11   #492
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Kachula82
hihi jak to brzmi granatowa czer MorganLeFay ma racje ustawienia monitora kazda ma inne

Beata. dziekuje tak bo to typowa 5 a dodatkowo w這sy po 1 myciu jeszcze czeka je w sobote olejowanie wiec intensywno嗆 troszk straci
londa jak dla mnie numer 1 w這sy nie sa suche , nie wypadaja jakos wiecej , nie widz jakiegos oddzia造wania farby na kondycje w這s闚
teraz robi豉m na wodzie 4,5%

MorganLeFay dzieki trudno uchwycic kolor jak szao buro za oknem /snieg itp czekam na s這neczko i zobaczymy jak kolor bedzie sie mieni ja bardzo zadowolona bo bardziej w natur poziom mi nbardzo odpowiada mam ciemna opraw oczu i mega sexi sie w nim czuje ciemne i d逝gie

spr鏏uj londe na 4,5% , dodaj do farby troszk naturalnego oleju np ze s這dkich migda堯w suszu nie bedzie ja tak robie i nie mam a moze to tez zalezy od kosmetyk闚 do pielegnacji polecam nowego garniera morela i olejek migda這wy z serii skarby Prowansali czy jakos tak
Stary 2013-04-05, 22:37   #493
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Kachula82
hihi jak to brzmi granatowa czer MorganLeFay ma racje ustawienia monitora kazda ma inne

Beata. dziekuje tak bo to typowa 5 a dodatkowo w這sy po 1 myciu jeszcze czeka je w sobote olejowanie wiec intensywno嗆 troszk straci
londa jak dla mnie numer 1 w這sy nie sa suche , nie wypadaja jakos wiecej , nie widz jakiegos oddzia造wania farby na kondycje w這s闚
teraz robi豉m na wodzie 4,5%

MorganLeFay dzieki trudno uchwycic kolor jak szao buro za oknem /snieg itp czekam na s這neczko i zobaczymy jak kolor bedzie sie mieni ja bardzo zadowolona bo bardziej w natur poziom mi nbardzo odpowiada mam ciemna opraw oczu i mega sexi sie w nim czuje ciemne i d逝gie

spr鏏uj londe na 4,5% , dodaj do farby troszk naturalnego oleju np ze s這dkich migda堯w suszu nie bedzie ja tak robie i nie mam a moze to tez zalezy od kosmetyk闚 do pielegnacji polecam nowego garniera morela i olejek migda這wy z serii skarby Prowansali czy jakos tak
A ile tego olejku? Tak na oko? ㄊ瞠czk, dwie?.. Czy to nie b璠zie mia這 wp造wu na trzymanie si farby? aha i ja oczywi軼ie robi same odrosty
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-04-05, 22:59   #494
mcromance
Zakorzenienie

Przepraszam, 瞠 si ci庵le tak wcinam, ale mo瞠 kto jeszcze ma jakie zdanie o farbach, kt鏎e wymieni豉m?
Kachula82 ju bardzo pomog豉, bo napisa豉 mi, 瞠 Ce-ce i Allwaves wychodz ciemno, ale nie wiem jak z reszt mo瞠 by.

Tutaj link do poprzedniego posta, gdzie wyja郾i豉m dok豉dniej o co mi chodzi:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=488

Jeszcze raz przepraszam za wcinanie si w dyskusje

EDIT:
uda這 mi si reanimowa aparat fotograficzny i uchwyci豉m w ko鎍u jak ten m鎩 kolor na 篡wca w s這鎍u wygl康a. W sumie to ja ju nie wiem, co ja mam na g這wie, ale chc to utrzyma.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cosiek.jpg (29,9 KB, 20 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-04-06 o 12:30
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 13:39   #495
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
uda這 mi si reanimowa aparat fotograficzny i uchwyci豉m w ko鎍u jak ten m鎩 kolor na 篡wca w s這鎍u wygl康a. W sumie to ja ju nie wiem, co ja mam na g這wie, ale chc to utrzyma.
Ten kolor to ciep造 odcie br您u. Wg mnie na poziomie 5 ewentualnie 6. Ja taki odcie uzyska豉m dzi瘯i Castingowi 535, czyli czekolada. Mo積a by tez ten tw鎩 kolor okre郵i jako kasztan.

Co do farb profesjonalnych, to wiem, 瞠 Alfaparf przewa積ie wychodzi ch這dniej ni inne farby bardziej w popiele. A wiec ty nie powinna nim farbowa, bo mo瞠 zgasi ten ciep造 odcie twojego br您u.

Farby powinna wybiera z 3 lub 4 lub nawet 5 po przecinku. Mo瞠sz nawet wybrac kombinacj ,32 lub ,31 albo ,03 itp.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-06 o 13:40
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-06, 14:07   #496
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i za wyjasnienie z這tego odcienia
Mi ciep貫 i z這te odcienie nie przeszkadzaj. Mam ten z這ty po造sk po naturze Garniera i mi si podoba w tym momencie taki wymyty, z這tawy br您. Ja chc tylko i wy陰cznie takiej chamskiej rudej po鈍iaty unikn望 Z這to, natura, popiel jest ok. Tylko oby nie rude.

A niestety kiedy u篡wa豉m bezamoniakowe i apteczne br您y i ciemne blondy to za ka盥ym razem strasznie szybko rudzia豉m. Tak moje w這sy reaguj na brak amoniaku w mieszance. Wi璚 musowo musz bra tak, czy chc czy nie.

Dobra, to ju wiem, 瞠by Ce-Ce i Allwaves odpu軼i. Podczytywa豉m Twoje posty i Matrixa SoColor na wst瘼ie zdyskwalifikowa豉m, bo wspomina豉 o przesuszu

Zdj璚ia bardzo bym chcia豉 swoje da, ale niestety nie mam dzia豉j帷ego aparatu, a ten w telefonie poch豉nia ciep貫 odcienie i przek豉muje kolory.
SoColor mi nie pos逝篡 ale np Metaxa farbowa豉 nim kiedy i zachwala豉 w這sy po nim. Og鏊nie Matrixy s na zniszczone w這sy bo niby maj je te od篡wi. Mo瞠 na moich dobrych w這sach taki efekt by? Og鏊nie mi amoniak nie s逝篡 bo np po Color Sync w這sy to tafla i mi瘯kie takie, 瞠 ci庵le je g豉dzi豉m.

Z tego co rozumiem to chcesz utrzyma ciep造 br您 ale bez rudo軼i? To wybieraj co z ,31 (z這to popielaty), .13 (popielato z這ty - tu wi璚ej popieli b璠zie), .32 (z這to opalizuj帷y), .23(opalizuj帷o z這ty). Unikaj 5, 4 po przecinku bo to czerwienie i mied i mo瞠 do rudego schodzi.
Cytat:
Napisane przez Dotka81 Poka wiadomo嗆
Po wczorajszym farbowanku
Elegancko! Przypomnij czym?

Cytat:
Kachula82
Og鏊nie to Twoje w這ski s jak z pr鏏nika. W Londzie wszystko z 7 po przecinku jest strasznie ciemne dla mnie. Czasem po prostu tak si mieni, 瞠 jak granatowa czer mi to wygl康a

Cytat:

EDIT:
Nie bierz nic ciemnego, poziom 6 i bedzie ok. A jak za jasno to zawsze mo積a przyciemni
Tu masz fajn stron z paletami farb, obejrzyj sobie http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/palety/
Mo瞠 Loreal Majirel 6,31 albo 6,32: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-1.jpg

Czas edycji: 2013-04-06 o 14:11
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-06, 14:26   #497
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ten kolor to ciep造 odcie br您u. Wg mnie na poziomie 5 ewentualnie 6. Ja taki odcie uzyska豉m dzi瘯i Castingowi 535, czyli czekolada. Mo積a by tez ten tw鎩 kolor okre郵i jako kasztan.

Co do farb profesjonalnych, to wiem, 瞠 Alfaparf przewa積ie wychodzi ch這dniej ni inne farby bardziej w popiele. A wiec ty nie powinna nim farbowa, bo mo瞠 zgasi ten ciep造 odcie twojego br您u.

Farby powinna wybiera z 3 lub 4 lub nawet 5 po przecinku. Mo瞠sz nawet wybrac kombinacj ,32 lub ,31 albo ,03 itp.
Dzi瘯i za informacj Bardzo mi pomog豉 tymi odcieniami
Serio, teraz wiem w co celowa. teraz tylko poziom okre郵i i jestem w domu
A 4 i 5 po przecinku musz niestety unika, bo mi na pewno bardzo rude wyjdzie.

To co mam na ko鎍ach to obecnie Garnier Naturals 6 + odrobina 5. Kolor teoretycznie zimny, bez refleks闚, a mi wysz這 z這tko. Gdyby tak bardzo nie przyciemnia w這s闚 zaraz po farbowaniu (mia豉m co ko這 poziomu 4, mo瞠 4,5) to bym zosta豉 przy nim.
Dlatego szukam czego z amoniakiem, co mniej przyciemnia zaraz po farbowaniu, bo moje w這sy bardzo 豉two 豉pi kolor i d逝go go oddaj.

Z reszt ja naturalnie mimo 瞠 mam mysi blond, to odcie jest ciep造 (je郵i to w og鏊e jest mo磧iwe). Znalaz豉m stare zdj璚ie w pe軟ym s這鎍u moich w這s闚 jeszcze przed farbowaniem. Na z這to si 鈍ieci豉m.
Znowu jak s這鎍e jest takie aby-aby to kolor mi si wych豉dza.
Taki kameleonik Wi璚 tak czy siak mi wyjdzie ciep造 odcie przy unikaniu odcieni miedzianych i czerwonych.

W za陰cznikach poka瞠 jak wygl康a m鎩 naturalny w pe軟ym s這鎍u i takim nie bezpo鈔ednim.
I jeszcze uda這 mi si zrobi w miar dobre zdj璚ie w 鈍ietle 瘸r闚ki, kt鏎a znowu wych這dzi豉 odcie. Wydaje mi si te, 瞠 mam bardziej jest poziom 6 Chocia kto wie...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 瘸r闚ka.jpg (25,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Kolor naturalny.jpg (25,6 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg naturalny w pe軟ym s這鎍u.jpg (14,8 KB, 6 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 15:07   #498
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
SoColor mi nie pos逝篡 ale np Metaxa farbowa豉 nim kiedy i zachwala豉 w這sy po nim. Og鏊nie Matrixy s na zniszczone w這sy bo niby maj je te od篡wi. Mo瞠 na moich dobrych w這sach taki efekt by? Og鏊nie mi amoniak nie s逝篡 bo np po Color Sync w這sy to tafla i mi瘯kie takie, 瞠 ci庵le je g豉dzi豉m.

Z tego co rozumiem to chcesz utrzyma ciep造 br您 ale bez rudo軼i? To wybieraj co z ,31 (z這to popielaty), .13 (popielato z這ty - tu wi璚ej popieli b璠zie), .32 (z這to opalizuj帷y), .23(opalizuj帷o z這ty). Unikaj 5, 4 po przecinku bo to czerwienie i mied i mo瞠 do rudego schodzi.

Nie bierz nic ciemnego, poziom 6 i bedzie ok. A jak za jasno to zawsze mo積a przyciemni
Tu masz fajn stron z paletami farb, obejrzyj sobie http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/palety/
Mo瞠 Loreal Majirel 6,31 albo 6,32: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-1.jpg
DZI艼I, DZI艼I, DZI艼I !!!
Ja w這sy mam w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Stosuj oleje, maski i te bajery (podczytuj Anwen i inne w這somaniaczki ) i moim w這siskom to odpowiada.
Znowu mi amoniak s逝篡, bo nie dopuszcza do intensyfikacji rudego odcienia, kt鏎y mia豉m po bezamoniakowych nawet w cieniu. Mam wi璚 z這ty, kt鏎y wygl康a na tak czekolad, ale nie jest rudy

Teoretycznie Garnier Naturals te wysusza, ale mi si nic takiego nie sta這. Raz w 篡ciu tylko Syoss mnie lekko przesuszy, ale emolientowa maska lub od篡wka na p馧 godziny przed myciem przy 3 kolejnych myciach i problem znikn掖.

A odno郾ie tych palet to sobie przegl康a豉m i w豉郾ie Majirel 6, 6.0, 6.23, 6.3, 6.31 i 6.32 mi si podoba造. W sumie to 6, 6.0 i 6.23 najbardziej.

W Kolestonie Welli znowu 6/3, 6/03 i 6/07.

Matrix SoColor ma fajne kilka odcieni. W oko mi wpad造 6Nw, 6M (mokka ??), 6MG (z這ta mokka, czy co ?) i 6Br (?).

Przegl康a豉m jeszcze Alfaparf.
ζdne s 6*, 6NB, 6NI. Tylko Weronisia wspomina豉, 瞠 wychodz ch這dniej ni na palecie.

Czas edycji: 2013-04-06 o 15:10
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 15:12   #499
Dotka81
Zakorzenienie

Kachula82 alwavess 4.0

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-04-06, 15:28   #500
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i za informacj Bardzo mi pomog豉 tymi odcieniami
Serio, teraz wiem w co celowa. teraz tylko poziom okre郵i i jestem w domu
A 4 i 5 po przecinku musz niestety unika, bo mi na pewno bardzo rude wyjdzie.

To co mam na ko鎍ach to obecnie Garnier Naturals 6 + odrobina 5. Kolor teoretycznie zimny, bez refleks闚, a mi wysz這 z這tko. Gdyby tak bardzo nie przyciemnia w這s闚 zaraz po farbowaniu (mia豉m co ko這 poziomu 4, mo瞠 4,5) to bym zosta豉 przy nim.
Dlatego szukam czego z amoniakiem, co mniej przyciemnia zaraz po farbowaniu, bo moje w這sy bardzo 豉two 豉pi kolor i d逝go go oddaj.

Z reszt ja naturalnie mimo 瞠 mam mysi blond, to odcie jest ciep造 (je郵i to w og鏊e jest mo磧iwe). Znalaz豉m stare zdj璚ie w pe軟ym s這鎍u moich w這s闚 jeszcze przed farbowaniem. Na z這to si 鈍ieci豉m.
Znowu jak s這鎍e jest takie aby-aby to kolor mi si wych豉dza.
Taki kameleonik Wi璚 tak czy siak mi wyjdzie ciep造 odcie przy unikaniu odcieni miedzianych i czerwonych.

W za陰cznikach poka瞠 jak wygl康a m鎩 naturalny w pe軟ym s這鎍u i takim nie bezpo鈔ednim.
I jeszcze uda這 mi si zrobi w miar dobre zdj璚ie w 鈍ietle 瘸r闚ki, kt鏎a znowu wych這dzi豉 odcie. Wydaje mi si te, 瞠 mam bardziej jest poziom 6 Chocia kto wie...
Masz typowy polski mysi blond Ja mam taki sam. Niby ch這dny ale w s這鎍u jakby w z這to 鈍ieci.

Cytat:
Kachula82 alwavess 4.0
4.0? Jasno wysz這 czy to tylko tak fota wysz豉? Bardzo fajny kolorek

Cytat:
DZI艼I, DZI艼I, DZI艼I !!!
Ja w這sy mam w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Stosuj oleje, maski i te bajery (podczytuj Anwen i inne w這somaniaczki ) i moim w這siskom to odpowiada.
Znowu mi amoniak s逝篡, bo nie dopuszcza do intensyfikacji rudego odcienia, kt鏎y mia豉m po bezamoniakowych nawet w cieniu. Mam wi璚 z這ty, kt鏎y wygl康a na tak czekolad, ale nie jest rudy

Teoretycznie Garnier Naturals te wysusza, ale mi si nic takiego nie sta這. Raz w 篡ciu tylko Syoss mnie lekko przesuszy, ale emolientowa maska lub od篡wka na p馧 godziny przed myciem przy 3 kolejnych myciach i problem znikn掖.

A odno郾ie tych palet to sobie przegl康a豉m i w豉郾ie Majirel 6, 6.0, 6.23, 6.3, 6.31 i 6.32 mi si podoba造. W sumie to 6, 6.0 i 6.23 najbardziej.

W Kolestonie Welli znowu 6/3, 6/03 i 6/07.

Matrix SoColor ma fajne kilka odcieni. W oko mi wpad造 6Nw, 6M (mokka ??), 6MG (z這ta mokka, czy co ?) i 6Br (?).

Przegl康a豉m jeszcze Alfaparf.
ζdne s 6*, 6NB, 6NI. Tylko Weronisia wspomina豉, 瞠 wychodz ch這dniej ni na palecie.
To teraz musisz pr鏏owa i znale潭 taki kolorek, kt鏎y b璠zie idealny. Przegl康aj wiele pr鏏nik闚 na necie a najlepiej to zawsze takie na 篡wo bo wtedy dok豉dnie kolor si widzi. Ja czasem konkretny odcie szukam i por闚nuj na ro積ych zdj璚iach czy taki sam jest.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-06, 15:35   #501
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance w s這鎍u rzeczywi軼ie masz z這to na g這wie.

Ja te mam moje naturalne w這ski w kolorze blond, ale du穎 ja郾iejsze od twoich, tak na poziomie 8 i nigdy nie wpadaja w z這to, raczej w popiel. Ale farby z jasnych blond闚 zawsze chwyta造 mi na 鄴速o, nawet pomara鎍zowo. Tak wi璚 musz och豉dza kolor.

Skoro teraz ju wiesz w co celowa, to zadanie masz u豉twione. Chyba powinna szukac na poziomie 6, bo b璠zie najbli窺zy twojemu naturalnemu odcieniowi.
A z farb drogeryjnych amoniakowych mog ci z czystym sumieniem polecic L'oreal Preference Recital. Bardzo dobrze kryj i wychodz jak na obrazku.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-06, 15:40   #502
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Masz typowy polski mysi blond Ja mam taki sam. Niby ch這dny ale w s這鎍u jakby w z這to 鈍ieci.

To teraz musisz pr鏏owa i znale潭 taki kolorek, kt鏎y b璠zie idealny. Przegl康aj wiele pr鏏nik闚 na necie a najlepiej to zawsze takie na 篡wo bo wtedy dok豉dnie kolor si widzi. Ja czasem konkretny odcie szukam i por闚nuj na ro積ych zdj璚iach czy taki sam jest.
No patrz, a takie 豉dne br您owiutkie teraz masz. 奸iczne s
Ja tez swoje przyciemni豉m, bo mi si naturalny nie podoba. Zw豉szcza, 瞠 mam ciemnie brwi tak na poziomie 4.

W poniedzia貫k jad do υdzi na objazd sklep闚 fryzjerskich i poogl康am palety na 篡wo Przynajmniej te co b璠 dost瘼ne.
Zabieram po drodze brata, kt鏎y na U studiuje to mi lustrzank elegancko zdj璚ia wybranych kolor闚 pocyka i potem w domu b璠 my郵e dalej.

I dlatego chcia豉m si Was tutaj najpierw poradzi, 瞠by mnie nie sko這wali w sklepie. Bo jakbym wesz豉 nieprzygotowana merytorycznie to bym zgin窸a w morzu kolor闚 i odcieni.
A kupowa i tak zamierzam na allegro jak wybior mark i kolor, bo b璠zie du穎 taniej.

Czas edycji: 2013-04-06 o 15:42
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:05   #503
Dotka81
Zakorzenienie

W rzeczywisto軼i jest troch ciemniej fotka jasno wysz豉

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:06   #504
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No patrz, a takie 豉dne br您owiutkie teraz masz. 奸iczne s
Ja tez swoje przyciemni豉m, bo mi si naturalny nie podoba. Zw豉szcza, 瞠 mam ciemnie brwi tak na poziomie 4.

W poniedzia貫k jad do υdzi na objazd sklep闚 fryzjerskich i poogl康am palety na 篡wo Przynajmniej te co b璠 dost瘼ne.
Zabieram po drodze brata, kt鏎y na U studiuje to mi lustrzank elegancko zdj璚ia wybranych kolor闚 pocyka i potem w domu b璠 my郵e dalej.

I dlatego chcia豉m si Was tutaj najpierw poradzi, 瞠by mnie nie sko這wali w sklepie. Bo jakbym wesz豉 nieprzygotowana merytorycznie to bym zgin窸a w morzu kolor闚 i odcieni.
A kupowa i tak zamierzam na allegro jak wybior mark i kolor, bo b璠zie du穎 taniej.
Og鏊nie to moje w這sy obecnie (odrosty) nie r騜ni si niczym od reszty farbowanych. Chyba z wiekiem i przez farbowanie mi 軼iemnia造

Ja te jako z allegro wol zam闚i i poczeka bo u mnie w hurtowni to normalnie czasem 100% r騜nicy w cenie za tubk farby

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:06   #505
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
mcromance w s這鎍u rzeczywi軼ie masz z這to na g這wie.

Ja te mam moje naturalne w這ski w kolorze blond, ale du穎 ja郾iejsze od twoich, tak na poziomie 8 i nigdy nie wpadaja w z這to, raczej w popiel. Ale farby z jasnych blond闚 zawsze chwyta造 mi na 鄴速o, nawet pomara鎍zowo. Tak wi璚 musz och豉dza kolor.

Skoro teraz ju wiesz w co celowa, to zadanie masz u豉twione. Chyba powinna szukac na poziomie 6, bo b璠zie najbli窺zy twojemu naturalnemu odcieniowi.
A z farb drogeryjnych amoniakowych mog ci z czystym sumieniem polecic L'oreal Preference Recital. Bardzo dobrze kryj i wychodz jak na obrazku.
No same blondyny Same blondyny si przyciemniaj.

No niestety ja z drogeryjnym L'orealem si nie zaprzyja幡i z uwagi na koszty. Zapuszczam w這sy i obecnie si璕aj mi do po這wy 這patek. A mimo, 瞠 mam w這sy cienkie to s 鈔ednio g瘰te i 1 opakowanie L'oreala zwyczajnie by nie starczy這 na 1 farbowanie po ca這軼i.
Dodatkowo ja sama nie farbuj tylko u znajomej fryzjerki za przys這wiow dych

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:10   #506
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W rzeczywisto軼i jest troch ciemniej fotka jasno wysz豉
Podoba mi si, i nawet ch這dno.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:11   #507
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Og鏊nie to moje w這sy obecnie (odrosty) nie r騜ni si niczym od reszty farbowanych. Chyba z wiekiem i przez farbowanie mi 軼iemnia造

Ja te jako z allegro wol zam闚i i poczeka bo u mnie w hurtowni to normalnie czasem 100% r騜nicy w cenie za tubk farby
Czyli jest nadzieja, 瞠 i moje 軼iemniej
Jak ja na to licz

A o cenowych przebitkach wiem od dawna. Dodatkowo w moim mie軼ie liczba sklep闚 fryzjerskich jest r闚na 0, czyli nie mam nawet wyboru i musz zamawia w internecie.
poza tym b璠 przegl康a blondy dla mojej mamy. I jak b璠 zamawia to od razy dla siebie i dla niej.

A takie jeszcze mam pytanko. jak to z oksydantami ? Bo podobno na 3% szybciej si wyp逝kuje.
I mo瞠 wiesz jaki oksydant by豚y dobry do jasnego blondu tak z poziomu 8 mo瞠 9 max ?

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:23   #508
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No same blondyny Same blondyny si przyciemniaj.

No niestety ja z drogeryjnym L'orealem si nie zaprzyja幡i z uwagi na koszty. Zapuszczam w這sy i obecnie si璕aj mi do po這wy 這patek. A mimo, 瞠 mam w這sy cienkie to s 鈔ednio g瘰te i 1 opakowanie L'oreala zwyczajnie by nie starczy這 na 1 farbowanie po ca這軼i.
Dodatkowo ja sama nie farbuj tylko u znajomej fryzjerki za przys這wiow dych
Za cen drogeryjnego Loreala wol ju profesjonalnego

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Czyli jest nadzieja, 瞠 i moje 軼iemniej
Jak ja na to licz

A o cenowych przebitkach wiem od dawna. Dodatkowo w moim mie軼ie liczba sklep闚 fryzjerskich jest r闚na 0, czyli nie mam nawet wyboru i musz zamawia w internecie.
poza tym b璠 przegl康a blondy dla mojej mamy. I jak b璠 zamawia to od razy dla siebie i dla niej.

A takie jeszcze mam pytanko. jak to z oksydantami ? Bo podobno na 3% szybciej si wyp逝kuje.
I mo瞠 wiesz jaki oksydant by豚y dobry do jasnego blondu tak z poziomu 8 mo瞠 9 max ?
Do blondu poziom 8 ja dawa豉m 9% ale to zale篡 jak si komu rozja郾ia. Ja robi豉m rude z poziomu 8 ale blond to dziewczyny daj 12%. Ale to juz mocne...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:28   #509
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Za cen drogeryjnego Loreala wol ju profesjonalnego
Zgadzam si. Zw豉szcza, 瞠 moja mama ostatnio malowa豉 w這sy L'orealem Preference bo wycofali jej ulubiony blond z serii Excellence.

妃ierdzia gorzej nawet od Syoss'a. 妃ia這 mog stwierdzi, 瞠 gorzej nawet od brudnego ko雟kiego boksu w stajni (praktyki si w stajni mia這 si wie ). A tam amoniak to nie幢e gryzie w oczy i nos.
A w這sy okropnie. Mama ma ciemne, kr鏒ko obci皻e w這sy z du膨 domieszk siwk闚 ju wi璚 farbuje na blond. A drogeryjny L'oreal pokry w這sy tak jakby p馧przezroczyst pow這czk spod kt鏎ej przebija ciemny barwnik.
I tak by這 przy ka盥ym z 2 farbowa t farb, bo matuszce 1 opakowanie starcza na 2 razy.

Naprawd paskudnie to wygl康a這 i dlatego ci庵le szukam jej zast瘼czej.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Do blondu poziom 8 ja dawa豉m 9% ale to zale篡 jak si komu rozja郾ia. Ja robi豉m rude z poziomu 8 ale blond to dziewczyny daj 12%. Ale to juz mocne...
Mamie 豉two si rozja郾iaj tymi drogeryjnymi. Tylko ten L'oreal co ostatnio da cia豉.
A standardowo drogeryjne blondy poziom 8 to chyba na 9% s?

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-06, 16:39   #510
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam si. Zw豉szcza, 瞠 moja mama ostatnio malowa豉 w這sy L'orealem Preference bo wycofali jej ulubiony blond z serii Excellence.

妃ierdzia gorzej nawet od Syoss'a. 妃ia這 mog stwierdzi, 瞠 gorzej nawet od brudnego ko雟kiego boksu w stajni (praktyki si w stajni mia這 si wie ). A tam amoniak to nie幢e gryzie w oczy i nos.
A w這sy okropnie. Mama ma ciemne, kr鏒ko obci皻e w這sy z du膨 domieszk siwk闚 ju wi璚 farbuje na blond. A drogeryjny L'oreal pokry w這sy tak jakby p馧przezroczyst pow這czk spod kt鏎ej przebija ciemny barwnik.
I tak by這 przy ka盥ym z 2 farbowa t farb, bo matuszce 1 opakowanie starcza na 2 razy.

Naprawd paskudnie to wygl康a這 i dlatego ci庵le szukam jej zast瘼czej.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Mamie 豉two si rozja郾iaj tymi drogeryjnymi. Tylko ten L'oreal co ostatnio da cia豉.
A standardowo drogeryjne blondy poziom 8 to chyba na 9% s?
Powinny mie 9%, te wy窺ze poziomy maj 12% chyba. Mnie tez Loreale drogeryjne nie zachwyca造 i na pewno nie jak na pude趾u wychodzi造....

Czas edycji: 2013-04-06 o 16:40
Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.