Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-09, 21:26   #541
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Takie zabiegi, to chyba tylko przy du篡ch r騜nicach w kolorze odrostu i farby.
Ja bym zrobi豉 dok豉dnie tak jak Kachula napisa豉, na 6 % najpierw odrost, a na koniec ca這嗆.
Mysia te tak radzi豉 wielu babeczkom.

Fajnie, 瞠 si juz zdecydowa豉s na kolorek. Jestem ciekawa efektu
No ja tez jestem ciekawa jak to b璠zie Chc ten, bo poziom 6, jest br您 i jest fioletowy, wi璚 nie powinno by rudo nawet jak zacznie si wyp逝kiwa

Na razie napisa豉m do sprzedawcy na allegro, czy ma oba odcienie kt鏎e chc kupi. M鎩 i dla mamy.
Je郵i b璠zie mia to farbowa b璠 jako za 2 tygodnie, bo mi jeszcze bardzo odrost闚 nie wida. Jedynie kolor mi lekko p這wieje ju, ale da si przetrwa jeszcze.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-09, 22:21   #542
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Czyli jednak mo積a tak jak przy drogeryjnych
Ju nie wiem, kt鏎y raz rozwiewasz moje obawy, wybawicielko moja

Przegl康a豉m kilka stron z poradami jak to miesza i przy wodzie 6% pisali, 瞠 k豉嗆 na d逝go嗆, a z 3% na odrost ten sam odcie farby. No i si zestracha豉m lekko

Koniec ko鎍闚 zdecydowa豉m si ju na ten 6BV. ζdny kolor na ka盥ej palecie, na kt鏎ej jest uwzgl璠niony.
Mama wybra豉 sobie (czyt. wcisn窸am jej) 509N z ekstrakryj帷ych, bo ma sporo siwk闚.
Z tymi wodami to jest na og馧 tak samo wsz璠zie. Chyba, 瞠 jak w przypadku bez amoniakowych jak Color Sync, Dia Richesse, to tam s inne st篹enia oxydant闚. Wtedy najlepiej przeczyta co producent o nich wypisuje. Ja dlatego przy Color Sync wybra豉m 2,7% a teraz 4,5% do richesse. Nie pami皻am co mnie kierowa這 przy Matrixie... Chyba to 瞠 w豉軼iwie 2,7% tylko jest i ten jest rekomendowany. Przy richesse 4,5% oznacza uzyskanie bardziej widocznego refleksu Zobaczymy jak mi wyjdzie ten refleks

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-09, 22:28   #543
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Z tymi wodami to jest na og馧 tak samo wsz璠zie. Chyba, 瞠 jak w przypadku bez amoniakowych jak Color Sync, Dia Richesse, to tam s inne st篹enia oxydant闚. Wtedy najlepiej przeczyta co producent o nich wypisuje. Ja dlatego przy Color Sync wybra豉m 2,7% a teraz 4,5% do richesse. Nie pami皻am co mnie kierowa這 przy Matrixie... Chyba to 瞠 w豉軼iwie 2,7% tylko jest i ten jest rekomendowany. Przy richesse 4,5% oznacza uzyskanie bardziej widocznego refleksu Zobaczymy jak mi wyjdzie ten refleks
Te sobie podczyta豉m mimochodem o Color Sync i on rzeczywi軼ie ma tylko ten jeden oksydant chyba. Takie 寮ziebko dziwne, bo dlaczego nie mogli da drugiej np. 4%. Kobitki by nie kupowa造, czy jak ?

Ja r闚nie jestem ciekawa co ci wyjdzie. W sumie to mo瞠 by intensywniejszy refleks je郵i ta farba ma oksydant mocniejszy ni Color Sync.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 09:01   #544
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Te sobie podczyta豉m mimochodem o Color Sync i on rzeczywi軼ie ma tylko ten jeden oksydant chyba. Takie 寮ziebko dziwne, bo dlaczego nie mogli da drugiej np. 4%. Kobitki by nie kupowa造, czy jak ?

Ja r闚nie jestem ciekawa co ci wyjdzie. W sumie to mo瞠 by intensywniejszy refleks je郵i ta farba ma oksydant mocniejszy ni Color Sync.
Mi si wydaje, 瞠 ten oksydant jest dobrany pod farb. Np: Richesse to farba kwasowa (czy jak tam) i mo瞠 potrzebuje odpowiednie st篹enia aby dobrze dzia豉. Cholera wie. Mo瞠 Color Sync ma to samo. Tylko z takim procentem dzia豉 poprawnie. Og鏊nie farby Richesse poleca sie na farbowanie od razu po zabiegu trwa貫j czy prostowania zmieszan z oksydantem 1,8% lub 2,7%.
Od dawna wiadomo, 瞠 po trwa貫j nie mo積a 2 tygodnie farbowa, a tu prosz ju wymy郵ili farb na to.
Dlatego w przypadku farby bez amoniakowej warto kupi wod polecan do niej. Dobrze, 瞠 na allegro porobili zestawy Inaczej trzeba by這by kupowa ca貫 butle oxydantu. A nie wiadomo czy farba bedzie nam pasowa i co wtedy z butl?
A co do farb, to jak dzisiaj nie przyjdzie moja to musz si do nich odezwa co si dzieje

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Takie 寮ziebko dziwne, bo dlaczego nie mogli da drugiej np. 4%. Kobitki by nie kupowa造, czy jak ?
Ja czyta豉m jak laski olewa造 kupowanie oryginalnego oxydantu 2,7% i wali造 6% zwyk貫go kupionego oddzielnie a potem wypisywa造, 瞠 im popielaty kolor z Color Sync z豉pa rudo, rudo si spiera, nie by wcale popielaty itp. Ja tego nie mia豉m. Mi wysz這 ch這dno (na rudawych w這sach) i 豉dnie si ten ch堯d trzyma. Nawet jak si wymy豉 farba, mo瞠 z這to si ju nieco 鈍ieci豉m ale tak瞠 nadal po鈍iata lekko popielata by豉. Nie zawsze producent polecaj帷 sw鎩 oxydant chce aby鄉y tylko jego produkty kupowa造. Mo瞠 co w tym jest, 瞠 czasem farba lepiej dzia豉 z oryginalnym. W ko鎍u to specjalnie do tej farby byl stworzony rewelator.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 10:20   #545
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
A to i ja jak chora jestem nie mam na nic ochoty

Ja bra豉m 6% na Matrixa 5AV. Ko鎍e s zawsze bardziej zniszczone i ciemniej 豉pi. Odrost pocz徠ek i na ko鎍e na sam koniec, na 10min maks.
tak jest
kachula dobrze gada

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Mi si wydaje, 瞠 ten oksydant jest dobrany pod farb. Np: Richesse to farba kwasowa (czy jak tam) i mo瞠 potrzebuje odpowiednie st篹enia aby dobrze dzia豉. Cholera wie. Mo瞠 Color Sync ma to samo. Tylko z takim procentem dzia豉 poprawnie. Og鏊nie farby Richesse poleca sie na farbowanie od razu po zabiegu trwa貫j czy prostowania zmieszan z oksydantem 1,8% lub 2,7%.
Od dawna wiadomo, 瞠 po trwa貫j nie mo積a 2 tygodnie farbowa, a tu prosz ju wymy郵ili farb na to.
Dlatego w przypadku farby bez amoniakowej warto kupi wod polecan do niej. Dobrze, 瞠 na allegro porobili zestawy Inaczej trzeba by這by kupowa ca貫 butle oxydantu. A nie wiadomo czy farba bedzie nam pasowa i co wtedy z butl?
A co do farb, to jak dzisiaj nie przyjdzie moja to musz si do nich odezwa co si dzieje

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Ja czyta豉m jak laski olewa造 kupowanie oryginalnego oxydantu 2,7% i wali造 6% zwyk貫go kupionego oddzielnie a potem wypisywa造, 瞠 im popielaty kolor z Color Sync z豉pa rudo, rudo si spiera, nie by wcale popielaty itp. Ja tego nie mia豉m. Mi wysz這 ch這dno (na rudawych w這sach) i 豉dnie si ten ch堯d trzyma. Nawet jak si wymy豉 farba, mo瞠 z這to si ju nieco 鈍ieci豉m ale tak瞠 nadal po鈍iata lekko popielata by豉. Nie zawsze producent polecaj帷 sw鎩 oxydant chce aby鄉y tylko jego produkty kupowa造. Mo瞠 co w tym jest, 瞠 czasem farba lepiej dzia豉 z oryginalnym. W ko鎍u to specjalnie do tej farby byl stworzony rewelator.
ja tez bym si ju wkurzy豉

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

dziewczyny, by豉m na rekonstrukcji prostownic z podczerwieni
polecam ten zabieg w 100%
jest kolosalna r霩nica
Stary 2013-04-10, 10:22   #546
mcromance
Zakorzenienie

Jak to co z butl. Zrobi z貫j te軼iowej soczek
I mi chodzi這 o wyprodukowanie drugiego specjalnego oksydantu do ColorSync ale o wy窺zym poziomie. To mnie tak troszk dziwi. A 瞠 lasencje niezbyt inteligentne i robi造 co chcia造 to im wysz這 jak wysz這.

A tak na powa積ie, to fajna sprawa z tymi zestawami. Tylko niekiedy cena zestawu jest z kosmosu. Np. u jednego sprzedawcy b璠 bra豉 farby same a u innego kupi oksydant. Bo ten pierwszy za 90 ml wody liczy sobie prawie 10 z, gdzie 1000 ml opakowanie sprzedaje za 35 z... Fajny biznes nie ?
Wi璚 ju sobie znalaz豉m innego, kt鏎y ma normalniejsz cen ok. 4 z za 90 ml.

A z t twoj "id帷 ju" farb to niez貫 przeboje. Jak p豉ci豉 za polecony to 膨daj od nich numeru przesy趾i i sprawd sobie tutaj gdzie jest:
印EDZENIE PRZESYΒK

Jak nie b璠zie chcia poda to wys豉 ci skubaniec pewnie zwyk造m i b璠zie sz這 wieki. O ile nie zgubi si gdzie...

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-10 o 10:25
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 10:34   #547
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 228
GG do cebulki

widzia豉m na 篡wo w pr鏏niku Matrixa 6P - 郵iczny kolor - napewno go wypr鏏uje

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2013-04-10, 10:58   #548
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Color sync ma r闚niez serie Extra Coverage do siwych w這s闚 i jest oksydant 6%.
Niestety w tej serii odcienie tylko ciep貫 i mokka.

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-04-10 o 11:00
Beata. jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:01   #549
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
tak jest
kachula dobrze gada

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

ja tez bym si ju wkurzy豉

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

jest kolosalna r霩nica
A o co w tym chodzi? Nie 瞠bym tego potrzebowa豉 (a raczej m鎩 portfel)

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
A by mo瞠 te 6BV ? Bo ja mia豉m w r瘯ach tylko star palet i jeszcze kr鏒ko, bo ucieka豉m z hurtowni a si kurzy這. Babka chcia豉 mi wcisn望 cokolwiek z 6 poziomu

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:03   #550
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
tak jest
kachula dobrze gada

ja tez bym si ju wkurzy豉

jest kolosalna r霩nica
Niby mia豉m farbowa w ten weekend ale co jak co farba zam闚iona i zap豉cona w 鈔od rano w zesz造m tygodniu.

Cytat:
Jak to co z butl. Zrobi z貫j te軼iowej soczek
I mi chodzi這 o wyprodukowanie drugiego specjalnego oksydantu do ColorSync ale o wy窺zym poziomie. To mnie tak troszk dziwi. A 瞠 lasencje niezbyt inteligentne i robi造 co chcia造 to im wysz這 jak wysz這.

A tak na powa積ie, to fajna sprawa z tymi zestawami. Tylko niekiedy cena zestawu jest z kosmosu. Np. u jednego sprzedawcy b璠 bra豉 farby same a u innego kupi oksydant. Bo ten pierwszy za 90 ml wody liczy sobie prawie 10 z, gdzie 1000 ml opakowanie sprzedaje za 35 z... Fajny biznes nie ?
Wi璚 ju sobie znalaz豉m innego, kt鏎y ma normalniejsz cen ok. 4 z za 90 ml.

A z t twoj "id帷 ju" farb to niez貫 przeboje. Jak p豉ci豉 za polecony to 膨daj od nich numeru przesy趾i i sprawd sobie tutaj gdzie jest:
印EDZENIE PRZESYΒK

Jak nie b璠zie chcia poda to wys豉 ci skubaniec pewnie zwyk造m i b璠zie sz這 wieki. O ile nie zgubi si gdzie...
Mo瞠 wybra豉m ekonomiczny ale polecony (innych nie wybieram). Du穎 ludzi u niekt鏎ych sprzedawc闚 wypisuje, 瞠 ma niby towar a g...prawda. Wystawia 100szt a nie ma jeszcze u siebie ani jednej Niestety takie praktyki s coraz cz瘰tsze Po co w takim razie tekst zapytaj przed zakupem o dost瘼no嗆?! Zapyta豉m i co? I g...
Ja zawsze szukam zestawu (farba + oxy) w rozs康nej cenie z przesy趾. Na razie jedna tuba mi wystarcza i nie martwi si o cen dodatkowego zestawu.

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
Opisz mi go dok豉dnie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:09   #551
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zawsze szukam zestawu (farba + oxy) w rozs康nej cenie z przesy趾. Na razie jedna tuba mi wystarcza i nie martwi si o cen dodatkowego zestawu.
Jak przegl康a豉m te w rozs康nej cenie za zestaw to niestety nie mieli 6BV. Na razie znalaz豉m tylko 2 sprzedawc闚, kt鏎zy maj oba potrzebne mi odcienie. Napisa豉m do obu. Jeden ju odpisa, 瞠 ma. Teoretycznie...

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:12   #552
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Jak przegl康a豉m te w rozs康nej cenie za zestaw to niestety nie mieli 6BV. Na razie znalaz豉m tylko 2 sprzedawc闚, kt鏎zy maj oba potrzebne mi odcienie. Napisa豉m do obu. Jeden ju odpisa, 瞠 ma. Teoretycznie...
No w豉snie

A ja znalaz豉m ciekaw fot 6P: http://sachane.com/matrix-socolor-be...onlari-6p.html
i 6BV: http://sachane.com/matrix-socolor-beauty-sac-boyasi-90-ml-kahve-irize-6bv.html

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:19   #553
mcromance
Zakorzenienie

Ja tam w sumie mog poczeka, bo farbowa b璠 dopiero za jakie 2 tygodnie. Mamie te dopiero kolor k豉d豉m, wi璚 u niej to jakie 1,5-2 miesi帷e czasu do kolejnego farbowania.

A t stronk widzia豉m, widzia豉m
Rzeczywi軼ie 6BV wygl康a tam cudownie. Jak mi wyjdzie podobnie to b璠 wniebowzi皻a. Zero rudego

Chocia 6P jest troch dziwnie uchwycony, bo na paletach gdzie s oba odcienie 6P jest ciemniejszy ni 6BV, wi璚 nie wiem o co kaman.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:29   #554
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam w sumie mog poczeka, bo farbowa b璠 dopiero za jakie 2 tygodnie. Mamie te dopiero kolor k豉d豉m, wi璚 u niej to jakie 1,5-2 miesi帷e czasu do kolejnego farbowania.

A t stronk widzia豉m, widzia豉m
Rzeczywi軼ie 6BV wygl康a tam cudownie. Jak mi wyjdzie podobnie to b璠 wniebowzi皻a. Zero rudego

Chocia 6P jest troch dziwnie uchwycony, bo na paletach gdzie s oba odcienie 6P jest ciemniejszy ni 6BV, wi璚 nie wiem o co kaman.
Dlatego zawsze szukam du穎 r騜nych zdj耩. 6p ci篹ko znale潭...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:36   #555
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego zawsze szukam du穎 r騜nych zdj耩. 6p ci篹ko znale潭...
Wiem, sama szuka豉m najpierw 6P. Ale stwierdzi豉m, 瞠 z tych dw鏂h wezm 6BV bo jest odrobin ja郾iejszy na paletach. Wi璚 nawet jak b璠zie ciemniejszy na moich w這sach, to i tak b璠zie wygl康a mniej wi璚ej jak ciemniejszy 6P.

Ha, ale mas這 ma郵ane ukr璚i豉m

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:48   #556
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 228
GG do cebulki

Cytat:

Opisz mi go dok豉dnie
o kurcze ...ale mi dalas zadanie by raczej ciemniejszy niz odcienie 6 ale z oznaczen N lub A. Spodoba sie mi dlatego 瞠 by這 w nim dokaldnie wida kolor br您owy - odcienie natura to poprostu zwykly kolor a ten mial to co - jakis konkretny pigment z br您em.
6BV - nie przyglada豉m sie dokladnie poniewaz raczej nie chce niczego z fioletem ale by wtedy w palecie.

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:48   #557
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, sama szuka豉m najpierw 6P. Ale stwierdzi豉m, 瞠 z tych dw鏂h wezm 6BV bo jest odrobin ja郾iejszy na paletach. Wi璚 nawet jak b璠zie ciemniejszy na moich w這sach, to i tak b璠zie wygl康a mniej wi璚ej jak ciemniejszy 6P.

Ha, ale mas這 ma郵ane ukr璚i豉m

Wiesz znalaz豉m co mnie kiedy znich璚i這 do tego 6bv: http://lokon.dn.ua/kosmetika-a/krask...in-60-7741/19/
Normalnie maho :/

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-10 o 11:51
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 11:59   #558
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Wiesz znalaz豉m co mnie kiedy znich璚i這 do tego 6bv: http://lokon.dn.ua/kosmetika-a/krask...in-60-7741/19/
Normalnie maho :/

Fuuuuuu !!!!!!!!!!!
No teraz narobi豉m w gacie... No 瞠sz kurka blada.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:00   #559
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Kachula widze, ze kupilas maske arganowa z Joanny. Ja kupilam maseczke z tej serii ale szalu nie robi.

Za to efekt tafli (myslalam, ze na moich wlosach to nierealne) daje mi kuracja odbudowujaca ceramidy cos tam z Loreal Elseve ale strasznie to niewydajne jest, a w polaczeniu z cena po prostu nieoplacalne :/

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:02   #560
mcromance
Zakorzenienie

Poprzegl康a豉m ca這嗆 z Matrixa i wszystkie SoColor maja tak dziwn mahoniow po鈍iat na tej stronie. Nawet odcienie naturalne i popielate.
Ja nie wiem, jak oni te zdj璚ia robili, bo Color Sync ma normalne.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:11   #561
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula widze, ze kupilas maske arganowa z Joanny. Ja kupilam maseczke z tej serii ale szalu nie robi.

Za to efekt tafli (myslalam, ze na moich wlosach to nierealne) daje mi kuracja odbudowujaca ceramidy cos tam z Loreal Elseve ale strasznie to niewydajne jest, a w polaczeniu z cena po prostu nieoplacalne :/
Wiesz, u mnie ostatnio to co super dzia豉這 robi這 puch Mo瞠 jak spr鏏uj czego zupe軟ie innego b璠zie dobrze? Moje w這sy po basenie s zupe軟ie inne, odstawi豉m miesi帷 temu prochy i mo瞠 to na w這sy te wp造n窸o?

Cytat:

Fuuuuuu !!!!!!!!!!!
No teraz narobi豉m w gacie... No 瞠sz kurka blada.
Wiem... te tak zareagowa豉m i kupi豉m wtedy 5av

Cytat:
Poprzegl康a豉m ca這嗆 z Matrixa i wszystkie SoColor maja tak dziwn mahoniow po鈍iat na tej stronie. Nawet odcienie naturalne i popielate.
Ja nie wiem, jak oni te zdj璚ia robili, bo Color Sync ma normalne.
Dlatego czasem warto zaryzykowa Ja ryzykuj z Dia Richesse bo na paletach jest bordo

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:18   #562
mcromance
Zakorzenienie

No to jedziem z tym koksem Zamawiam 6BV ostatecznie i nieodwracalnie

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:22   #563
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No to jedziem z tym koksem Zamawiam 6BV ostatecznie i nieodwracalnie
Przemy郵ane? A nawet jak nie, to jakby co b璠ziemy kombinowa we dwie jak och這dzi w這ski, znowu

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:28   #564
goldika
Zakorzenienie

zobaczcie jaka mam roznice miedzy starymi odrostami, a reszta. Te odrosty byly farbowane ale farba jakby je rozjasnila!
Widac tez juz nastepne niefarbowane odrosty... Nie wiem co z tym zrobic. Ogolnie jestem zadowolona z farby c&s.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0360.jpg (32,8 KB, 10 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:32   #565
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
zobaczcie jaka mam roznice miedzy starymi odrostami, a reszta. Te odrosty byly farbowane ale farba jakby je rozjasnila!
Widac tez juz nastepne niefarbowane odrosty... Nie wiem co z tym zrobic. Ogolnie jestem zadowolona z farby c&s.
Mo瞠 trzeba wod dawa inn na odrosty. Ci篹ko mi doradza bo nie mia豉m tego problemu. A mo瞠 to jaki kosmetyk co k豉dziesz na w這sy rozja郾ia ci 鈍ie穎 malowane odrosty? Szampon, maska albo olej?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:34   #566
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Przemy郵ane? A nawet jak nie, to jakby co b璠ziemy kombinowa we dwie jak och這dzi w這ski, znowu
Ja tak mam. Strasznie d逝go szukam, patrz, por闚nuj, my郵, ale decyzj podejmuje bardzo szybko.

Nie powinno by 幢e. Mi nie przeszkadza z這to, kt鏎e mo瞠 mi wyj嗆. Chc tylko 瞠by rudy nie wyszed po farbowaniu. A z tym dodatkowym fioletem nie powinno by 幢e.
Chyba...

Niewa積e, do odwa積ych 鈍iat nale篡 P騧niej b璠 p豉ka jak ju rozlej to mleko

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:37   #567
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 trzeba wod dawa inn na odrosty. Ci篹ko mi doradza bo nie mia豉m tego problemu. A mo瞠 to jaki kosmetyk co k豉dziesz na w這sy rozja郾ia ci 鈍ie穎 malowane odrosty? Szampon, maska albo olej?
jak naloze jeszcze raz farbe na ten rozjasniony odrost to ladnie i trwale sie przyciemnia ok 4-5dni po farbowaniu niczego nie nakladam na odrost. Zadnej maski, odzywki, wcierki.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:37   #568
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tak mam. Strasznie d逝go szukam, patrz, por闚nuj, my郵, ale decyzj podejmuje bardzo szybko.

Nie powinno by 幢e. Mi nie przeszkadza z這to, kt鏎e mo瞠 mi wyj嗆. Chc tylko 瞠by rudy nie wyszed po farbowaniu. A z tym dodatkowym fioletem nie powinno by 幢e.
Chyba...

Niewa積e, do odwa積ych 鈍iat nale篡 P騧niej b璠 p豉ka jak ju rozlej to mleko
Mnie w豉郾ie te ten fiolet kusi. Zobaczymy, najwy瞠j obie b璠ziemy p豉ka.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:43   #569
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Pi瘯ny br您 - jak taki uzyska ?

Dziewczyny, jak uzyska taki kolor? najpi瘯niejszy jest ten 1 ale ka盥y z tych by mnie zadowoli id do fryzjera na dekoloryzacj bo chc przej嗆 z czarnego na br您 i taki kolor mi odpowiada Z tego co wiem, to robi tam koloryzacj na kosmetykach loreal.
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-10, 12:47   #570
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
υ, rzeczywi軼ie si wymy這 !
A jaki kolor k豉d豉, bo nie pami皻am?
Mi tez Color&Soin szybko si wymywa豉. K豉d豉m j 3 razy w 3 odcieniach i z ka盥ym tak samo. Co dziwne u mnie troch przesusza豉 w這sy w por闚naniu do tych z amoniakiem.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Mnie w豉郾ie te ten fiolet kusi. Zobaczymy, najwy瞠j obie b璠ziemy p豉ka.
Kupi豉m, zap豉ci豉m. B璠 czeka. Zaoszcz璠zi豉m 4 z
Taka jest r騜nica w op豉cie za przesy趾 u jednego za farb+oksydant razem (ta dro窺za opcja), a mi璠zy farba u jednego + oksydant u innego.
W obu wybra豉m polecony priorytet, wi璚 zobaczymy kiedy dotrze. I co dojdzie pierwsze

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.