Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-12, 14:16   #691
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
mam mam Fryzjerka mi przy這篡豉 do palety i by豉 to najczerniejsza z czerni ;p
to moj monitor tego nie pokazal to w takim razie tez jestem za jakims ciemnym/srednim brazem dla Ciebie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-12, 15:24   #692
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

powiedzcie mi jeszcze, na g鏎ze mam br您 bo kilku pr鏏owa豉m (im ni瞠j tym oczywi軼ie s czarniejsze), mam kolor ciep造 czy zimny?;p bo dobrze si w sumie czuj w tym przebijaj帷ym br您ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00231.jpg (65,0 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00232.jpg (71,0 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-12 o 15:27
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-12, 15:52   #693
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
powiedzcie mi jeszcze, na g鏎ze mam br您 bo kilku pr鏏owa豉m (im ni瞠j tym oczywi軼ie s czarniejsze), mam kolor ciep造 czy zimny?;p bo dobrze si w sumie czuj w tym przebijaj帷ym br您ie
Do嗆 naturalny, zimny, tak u mnie wygl康a. Jak k豉d豉 na czarne to mog這 ch這dno z豉pa. Ale kolor 豉dny.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-12, 16:06   #694
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Do嗆 naturalny, zimny, tak u mnie wygl康a. Jak k豉d豉 na czarne to mog這 ch這dno z豉pa. Ale kolor 豉dny.
Czyst czerni nie farbuj ju ok roku, tylko ciemnym br您em (300), cho wychodzi czarny, potem by 512, 400, no i na g鏎ze to ju m鎩 odrost ale go chyba tu nie wida. A to chyba naturalne kolory, tylko ten 512 to nie wiem jaki ;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-12, 16:09   #695
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
No nie do ko鎍a, bo sama nie jest pewna swojej odpowiedzi podanej "tak na oko" ;p i dalej nie wiem, jaki br您 ;p
bo czasami jest potrzebna typowa analiza kolorystyczna tak jak dziewczyny Ci napisaly wtedy wida, przy czym masz np. si鎍e pod oczami (nawet je郵i nie masz ich na co dzie, to przy jakim kolorze mog wyj嗆), czy wygl康asz na zm璚zon, czy przyt這czona t barw og鏊nie 鈍ietna sprawa
Cytat:
ζdne macie te kolorki ))) mcromance Tw鎩 kolor jest ciep造 ? czy zimny? bo podoba mi si ;p
a wy na moim miejscu schodzi造by軼ie do br您u czy zosta造 przy czarnych? bo zaczynam si zastanawia, czy jest sens;p czy nie stan si taka "mniej wyra幡a" w br您ie ;p
raz si 篡je
ja bym robi豉 br您 kiedy b璠ziesz ekseprymentowa z kolorami??? m這da jeste to pr鏏uj
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-12, 16:16   #696
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Czyst czerni nie farbuj ju ok roku, tylko ciemnym br您em (300), cho wychodzi czarny, potem by 512, 400, no i na g鏎ze to ju m鎩 odrost ale go chyba tu nie wida. A to chyba naturalne kolory, tylko ten 512 to nie wiem jaki ;p
512 to jak popielato opalizuj帷y jasny br您. Wida, 瞠 w naturze ci najlepiej. Trzymaj sie w takim razie czystych natur (bez rudo軼i).
5,0 powinno by idealne.
Nie za jasne i nie za ciemne. Poziom 5 cz瘰to wychodzi jak 4, wi璚 powinno byc ok.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-12, 16:18   #697
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Ten br您 jest bardzo 豉dny ! taka ciemna czekolada, glazurowana
ζdny zimny po造sk. Je郵i tak 豉dnie to wyjdzie jak na odrostach masz to 鄉ia這 w taki zimny br您 celuj.
Ja bym na twoim miejscu zrobi豉 zimnym odcieniem z poziomu 5 albo 4. Bo w ciemnych ci 豉dnie i kontrast z cer jest dobry.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 16:22   #698
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
ζdny zimny po造sk.
Dobrze to uj窸a

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-12, 16:29   #699
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
raz si 篡je
ja bym robi豉 br您 kiedy b璠ziesz ekseprymentowa z kolorami??? m這da jeste to pr鏏uj
Ja pr鏏owa豉m eksperymentowa z kolorami. Szampony koloryzuj帷e w ka盥ym odcieniu rudzia造.

Za to raz kiedy spr鏏owa豉m rudej henny Khadi z czym jeszcze nic mi nie z豉pa豉!!
Raz w 篡ciu z premedytacj chcia豉m by ruda i nie wysz這. Dodatkowo henna podsuszy豉 mi w這sy i 鄉ierdzia造 ziemi jeszcze 2 tygodnie...

Dopiero kolega amoniak daje zadowalaj帷e efekty. I id teraz w storn zimna

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Dobrze to uj窸a
Kocham czekolad Wi璚 mi si z ni wszystko w br您ach kojarzy

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 17:54   #700
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja pr鏏owa豉m eksperymentowa z kolorami. Szampony koloryzuj帷e w ka盥ym odcieniu rudzia造.

Za to raz kiedy spr鏏owa豉m rudej henny Khadi z czym jeszcze nic mi nie z豉pa豉!!
Raz w 篡ciu z premedytacj chcia豉m by ruda i nie wysz這. Dodatkowo henna podsuszy豉 mi w這sy i 鄉ierdzia造 ziemi jeszcze 2 tygodnie...

Dopiero kolega amoniak daje zadowalaj帷e efekty. I id teraz w storn zimna
ja mia豉m ju sporo kolor闚 na w這sach, ruda marchew te ale ja to wy陰cznie amoniak kilka razy by szampon, ale szybko si zmywa - w zastraszaj帷ym tempie, nawet nie nad捫a豉m zobaczy jaki mam kolor
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-12, 18:36   #701
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ja mia豉m ju sporo kolor闚 na w這sach, ruda marchew te ale ja to wy陰cznie amoniak kilka razy by szampon, ale szybko si zmywa - w zastraszaj帷ym tempie, nawet nie nad捫a豉m zobaczy jaki mam kolor
Z jednej strony fajnie, 瞠 si wymywa. Z drugiej znowu kolor znika za szybko

Ale 瞠by ta henna nic nie chwyci豉 mi to by這 zaskoczenie
My郵a豉m, 瞠 b璠 ruda a tu jajo wysz這

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 18:54   #702
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Z jednej strony fajnie, 瞠 si wymywa. Z drugiej znowu kolor znika za szybko

Ale 瞠by ta henna nic nie chwyci豉 mi to by這 zaskoczenie
My郵a豉m, 瞠 b璠 ruda a tu jajo wysz這
nigdy nie mia豉m do czynienia z henn no ale mnie te pewnie zdziwi這by to
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-12, 18:57   #703
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
nigdy nie mia豉m do czynienia z henn no ale mnie te pewnie zdziwi這by to
Nawet pr鏏owa豉m szuka, czy komu si to nie zdarzy這 te. Nawet po angielsku nic nie znalaz豉m.
A robi豉m na 鈍ie穎, zalan ciep陰 woda o odpowiedniej temp., bo chcia豉m mie delikatniejszy odcie.
Normalnie zonk by.
A rodzinka si ze mnie 鄉ia豉 przez tydzie, 瞠 wypa熥a豉m si tym na 4 godziny 瞠by tylko po鄉ierdzie b這tkiem

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 21:34   #704
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
512 to jak popielato opalizuj帷y jasny br您. Wida, 瞠 w naturze ci najlepiej. Trzymaj sie w takim razie czystych natur (bez rudo軼i).
5,0 powinno by idealne.
Nie za jasne i nie za ciemne. Poziom 5 cz瘰to wychodzi jak 4, wi璚 powinno byc ok.
Pomyli這 mi si ;p mia這 by 300, 412 i 500 - takie by造 k豉dzione po czerni, w tej kolejno軼i. To raczej stawia na 500, czyli naturalny, ni na powiedzmy 513 ? Po dekoloryzacji mo瞠 mi zosta jaka po鈍iata ?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
ζdny zimny po造sk. Je郵i tak 豉dnie to wyjdzie jak na odrostach masz to 鄉ia這 w taki zimny br您 celuj.
Ja bym na twoim miejscu zrobi豉 zimnym odcieniem z poziomu 5 albo 4. Bo w ciemnych ci 豉dnie i kontrast z cer jest dobry.
tzn bra w tych tonacjach, jak poprzednio, czyli z 0 po przecinku lub 12? ;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-12, 21:41   #705
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Pomyli這 mi si ;p mia這 by 300, 412 i 500 - takie by造 k豉dzione po czerni, w tej kolejno軼i. To raczej stawia na 500, czyli naturalny, ni na powiedzmy 513 ? Po dekoloryzacji mo瞠 mi zosta jaka po鈍iata ?
Ja bym stawia豉 na czysty kolor. Z odcieniami mo瞠sz kombinowa jak kolor b璠zie wyr闚nany po zabiegu. cz瘰to ju nast瘼na koloryzacja mo瞠 by farb docelow

Sama uratowa豉m si z rudziej帷ego Color&Soin 6G (kt鏎y dla mnie jest bardziej szamponem koloryzuj帷ym) dzi瘯i mieszance 2 Garnier闚 Naturals, kt鏎 poleci豉 mi Mysia z bloga Kokardka Mysi.

Obie farby by造 z palety naturalnej (zmieszana ca豉 "6" i 1/3 "5"-tki).

Chodzi o to by zneutralizowa rudy lub 鄴速awy pigment po dekoloryzacji, a do tego dobre s w豉郾ie natury, poniewa s z za這瞠nia zimne i 豉dnie gasz ciep貫 odcienie.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Jak b璠ziesz robi dekolor lepiej bierz natur, czyli z zerami. Z 12 po przecinku mo瞠sz pr鏏owa przy kolejnym farbowaniu jak kolor teraz si wyr闚na po zabiegu.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 21:47   #706
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Ja bym stawia豉 na czysty kolor. Z odcieniami mo瞠sz kombinowa jak kolor b璠zie wyr闚nany po zabiegu. cz瘰to ju nast瘼na koloryzacja mo瞠 by farb docelow

Sama uratowa豉m si z rudziej帷ego Color&Soin 6G (kt鏎y dla mnie jest bardziej szamponem koloryzuj帷ym) dzi瘯i mieszance 2 Garnier闚 Naturals, kt鏎 poleci豉 mi Mysia z bloga Kokardka Mysi.

Obie farby by造 z palety naturalnej (zmieszana ca豉 "6" i 1/3 "5"-tki).

Chodzi o to by zneutralizowa rudy lub 鄴速awy pigment po dekoloryzacji, a do tego dobre s w豉郾ie natury, poniewa s z za這瞠nia zimne i 豉dnie gasz ciep貫 odcienie.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Jak b璠ziesz robi dekolor lepiej bierz natur, czyli z zerami. Z 12 po przecinku mo瞠sz pr鏏owa przy kolejnym farbowaniu jak kolor teraz si wyr闚na po zabiegu.
Ok Dzi瘯uj ponownie za pomoc To wezm 5,00 a przy nast瘼nym farbowaniu, ju samodzielnym, pomy郵 nad innym (i pewnie pom璚z was znowu) Obym tylko wysz豉 zadowolona od fryzjera i nie pofarbowa豉 si nast瘼nego dnia na czarno ;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-12, 21:52   #707
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ok Dzi瘯uj ponownie za pomoc To wezm 5,00 a przy nast瘼nym farbowaniu, ju samodzielnym, pomy郵 nad innym (i pewnie pom璚z was znowu) Obym tylko wysz豉 zadowolona od fryzjera i nie pofarbowa豉 si nast瘼nego dnia na czarno ;p
Zwyczajnie nie daj sobie wcisn望 nic innego. Jak nie b璠ziesz mia豉 wyboru to najwy瞠j zgrywaj g逝pa, typu: "Na razie si boj, mo瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj. Teraz to zbyt du瘸 r騜nica by by豉 i nie chc przesadzi".

Uwierz 瞠 dzia豉 Wypr鏏owa豉m na upartych fryzjerach i innych

Je郵i w zimnym ciemnym br您ie b璠ziesz czu豉 si dobrze to potem b璠zie wiadomo w co celowa Trzeba b璠zie jedynie unika numerka od 3 do 6 po przecinku, bo to odcienie ciep貫.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 22:01   #708
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
4 czy 5 to tylko r騜nica tonu, 鈔edni a jasny br您 po prostu. Na razie jak b璠ziesz schodzi z czerni k豉d natur. Trzymaj si tego co mcromance napisa豉. Jak kolor po dekoloryzacji b璠zie juz naturalny wtedy kombinuj z numerami po przecinku.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-12, 22:04   #709
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Zwyczajnie nie daj sobie wcisn望 nic innego. Jak nie b璠ziesz mia豉 wyboru to najwy瞠j zgrywaj g逝pa, typu: "Na razie si boj, mo瞠 nast瘼nym razem spr鏏uj. Teraz to zbyt du瘸 r騜nica by by豉 i nie chc przesadzi".

Uwierz 瞠 dzia豉 Wypr鏏owa豉m na upartych fryzjerach i innych

Je郵i w zimnym ciemnym br您ie b璠ziesz czu豉 si dobrze to potem b璠zie wiadomo w co celowa Trzeba b璠zie jedynie unika numerka od 3 do 6 po przecinku, bo to odcienie ciep貫.
Nie chodzi ot o, 瞠 fryzjerka co spartoli z造m wyborem koloru, tylko, 瞠 nie spodobam si sobie w br您ie jednak i b璠zie d馧 ;D:P No ale nie przekonam si, jak nie spr鏏uj...
Fryzjerka wydawa豉 si w porz康ku, poza tym pokaza豉 mi palet i mia豉m jej pokaza, kt鏎y mi si podoba. Akurat spodoba mi si 5,35 ale tutaj widz, 瞠 to kolor ciep造 i nie b璠zie mi pasowa... Pokaza豉 mi potem naturalny i w sumie te by 豉dny, nie b璠 kombinowa i faktycznie wezm 5,00 . Nie powinien by za jasny? Nie chc a tak du瞠j zmiany, chc mie po prostu 豉dny br您 a to niby jasny br您. Ale chyba powinno by dobrze?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
4 czy 5 to tylko r騜nica tonu, 鈔edni a jasny br您 po prostu. Na razie jak b璠ziesz schodzi z czerni k豉d natur. Trzymaj si tego co mcromance napisa豉. Jak kolor po dekoloryzacji b璠zie juz naturalny wtedy kombinuj z numerami po przecinku.
tak zrobi tylko nie wiem, kiedy to ten moment, 瞠 "b璠zie ju naturalny" ? jak si spierze po鈍iata czy kiedy? ;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-12, 22:08   #710
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie chodzi ot o, 瞠 fryzjerka co spartoli z造m wyborem koloru, tylko, 瞠 nie spodobam si sobie w br您ie jednak i b璠zie d馧 ;D:P No ale nie przekonam si, jak nie spr鏏uj...
Fryzjerka wydawa豉 si w porz康ku, poza tym pokaza豉 mi palet i mia豉m jej pokaza, kt鏎y mi si podoba. Akurat spodoba mi si 5,35 ale tutaj widz, 瞠 to kolor ciep造 i nie b璠zie mi pasowa... Pokaza豉 mi potem naturalny i w sumie te by 豉dny, nie b璠 kombinowa i faktycznie wezm 5,00 . Nie powinien by za jasny? Nie chc a tak du瞠j zmiany, chc mie po prostu 豉dny br您 a to niby jasny br您. Ale chyba powinno by dobrze?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

tak zrobi tylko nie wiem, kiedy to ten moment, 瞠 "b璠zie ju naturalny" ? jak si spierze po鈍iata czy kiedy? ;p
Je郵i fryzjerka proponowa豉 ci sama natur to 幢e nie b璠zie Znaczy 瞠 chce dobrze dla ciebie, a nie dla swojego portfela.
A spokojnie mo瞠sz bra poziom 5, bo po dekolorze w這sy mocniej 豉pi barwnik. Bo musz zast徙i czym ten utracony wcze郾iej. Wi璚 poziom 5 mo瞠 ci wyj嗆 jak 4, a nawet na pocz徠ku jak 3. Wi璚 si nie przestrasz.

Po farbowaniu natur nie powinno by 瘸dnej ciep貫j po鈍iaty. Ewentualnie mo瞠 by lekko zielonkawa, taka metaliczna. Ale to zejdzie po jaki 2 myciach.
A kolor "jak b璠zie naturalny" znaczy to tyle, 瞠 ciep貫 i zimne tony si zr闚nowa膨. To b璠ziesz musia豉 kontrolowa. Bo np. je郵i b璠zie si wyp逝kiwa z widoczn ciep陰 po鈍iat to lepiej jeszcze raz po這篡 natur dla zgaszenia tego. Je郵i nie b璠zie tego tak wida to mo積a ju kombinowa z zimnymi odcieniami.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-12 o 22:10
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-12, 22:19   #711
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Je郵i fryzjerka proponowa豉 ci sama natur to 幢e nie b璠zie Znaczy 瞠 chce dobrze dla ciebie, a nie dla swojego portfela.
A spokojnie mo瞠sz bra poziom 5, bo po dekolorze w這sy mocniej 豉pi barwnik. Bo musz zast徙i czym ten utracony wcze郾iej. Wi璚 poziom 5 mo瞠 ci wyj嗆 jak 4, a nawet na pocz徠ku jak 3. Wi璚 si nie przestrasz.

Po farbowaniu natur nie powinno by 瘸dnej ciep貫j po鈍iaty. Ewentualnie mo瞠 by lekko zielonkawa, taka metaliczna. Ale to zejdzie po jaki 2 myciach.
A kolor "jak b璠zie naturalny" znaczy to tyle, 瞠 ciep貫 i zimne tony si zr闚nowa膨. To b璠ziesz musia豉 kontrolowa. Bo np. je郵i b璠zie si wyp逝kiwa z widoczn ciep陰 po鈍iat to lepiej jeszcze raz po這篡 natur dla zgaszenia tego. Je郵i nie b璠zie tego tak wida to mo積a ju kombinowa z zimnymi odcieniami.
Pomo瞠cie mi oceni przed kolejnym farbowaniem, czy to ju ten moment na kombinowanie kolorami zimnymi ? :P
O to w sumie dobrze, nie b璠zie a takiego szoku, 瞠 kilka ton闚 w g鏎 ;P stopniowo si wyp逝cze rozumiem w sumie nie ma sensu schodzi tylko do 3, bo jak b璠 chcia豉 jeszcze bardziej rozja郾i, to b璠zie trzeba drugiej dekoloryzacji.. a do ciemniejszego 豉twiej wr鏂i
Jeszcze raz dzi瘯uj za wszelk pomoc. Jeste軼ie super dziewczyny
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-12, 22:21   #712
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Pomo瞠cie mi oceni przed kolejnym farbowaniem, czy to ju ten moment na kombinowanie kolorami zimnymi ? :P
O to w sumie dobrze, nie b璠zie a takiego szoku, 瞠 kilka ton闚 w g鏎 ;P stopniowo si wyp逝cze rozumiem w sumie nie ma sensu schodzi tylko do 3, bo jak b璠 chcia豉 jeszcze bardziej rozja郾i, to b璠zie trzeba drugiej dekoloryzacji.. a do ciemniejszego 豉twiej wr鏂i
Jeszcze raz dzi瘯uj za wszelk pomoc. Jeste軼ie super dziewczyny
Spoko loko, pomo瞠my oceni
Ja tylko zwracam pomoc otrzyman od dziewczyn Taki 豉鎍uszek szcz窷cia nam si tworzy

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 00:57   #713
anusiazg
Raczkowanie

dorwa豉m staaare zdj璚ie sprzed lat, to jeszcze zapytam, naturalny jaki mam? ciep造 czy zimny? ;p czy na naturalnych si tego nie ocenia? ;p
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC01421.jpg (40,6 KB, 40 za豉dowa)
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 01:43   #714
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
dorwa豉m staaare zdj璚ie sprzed lat, to jeszcze zapytam, naturalny jaki mam? ciep造 czy zimny? ;p czy na naturalnych si tego nie ocenia? ;p
Jak najbardziej si ocenia
Dla mnie to jest zimny odcie jasnego br您u, bo 鈍iat這 daje taki bia這-niebieski poblask na w這sach. Og鏊nie 豉dny kolorek, ale wed逝g mnie tobie jest zdecydowanie lepiej w ciemniejszym

Dla pewno軼i niech si jeszcze bardziej do鈍iadczone dziewczyny wypowiedz

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 08:38   #715
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Poziom 5 wychodzi cieeemno: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=331
Nie masz si co martwi o jasne w這sy

Jak dla mnie oznaka czy idealnie b璠zie natura to wtedy gdy po dekoloryzacji po這篡sz natur i poczekasz a wymyje si na maksa. Wtedy zobaczysz co Ci na w這sach zostanie. Ciep造 odcie, zimny czy taki po 鈔odku czyli natura. Wtedy b璠zie wiadomo czy k豉嗆 natur znowu czy ju popielaty.

Cytat:
字edni popielaty blond. Patrz帷 na poziomy to chyba 7. Ale jest ok. Skoro naturalne masz ch這dne to ch這dny br您 te dobrze b璠zie 豉pa na odrostach, bo nie b璠zie si gryz z jakim ciep造m pigmentem.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-13, 09:44   #716
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 226
GG do cebulki

musze sie pochwali ze wczoraj zrobilam swoja pierwsz kapiel rozja郾oiajac na moich ciemnych w這sach ale mia豉m stracha. Nak陰da豉m wg Waszych wskaz闚ek ale jak zobaczy豉m po15 minutach ze odrost zaczyna sie odbarwia to wystraszona potrzyma豉m jeszcze 3 minuty i g這wa pod kran...i nie uwierzycie jakie mia豉m szcz窷cie - ledwo sp逝ka豉m ,umy豉m ,na這zy豉m maske i trzask - pr康u brak ! i nie by這 go dobre 30 minut (gdy nie ma pr康u mam problem z wod) Jak by豉m szcz瘰liwa ze uda這 sie mi umyc wczesniej w這sy Co do samej kapieli - odbarwi這 sie lekko najwiecej oczywiscie odrost reszta ma poswiate jasniejsz - wyp逝ka這 sie mi do odcienia miedziany kasztan? a tak na marginesie jak Wy robicie dziewczyny 瞠 majac na這穎n k徙iel masujecie w這sy ale nie maziacie po odrostach? u mnie by這 normalne 瞠 jak zacze豉m masowac w這sy tak jakbym my豉 w這sy to odrost zaraz by w mieszance? Macie jakies rady na to?
Jutro mysle na這zyc farbe 6N+6P. Zobaczymy. I nie powiem kusi mnie zeby na這zyc jeszcze raz kapiel na same konce w這s闚 tzn. gdzies tak od po這wy g這wy.

Tarte Shape Light Sand
cebulki jest offline  
Stary 2013-04-13, 11:05   #717
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Jak najbardziej si ocenia
Dla mnie to jest zimny odcie jasnego br您u, bo 鈍iat這 daje taki bia這-niebieski poblask na w這sach. Og鏊nie 豉dny kolorek, ale wed逝g mnie tobie jest zdecydowanie lepiej w ciemniejszym

Dla pewno軼i niech si jeszcze bardziej do鈍iadczone dziewczyny wypowiedz
No ja te si lepiej czuj w ciemniejszych, ale czarnych ju nie chc, w sumie nie planowa豉m sko鎍zy jako czarnula, ale tak niestety wysz這 (kilka razy 300 i bach). No to jak zimny to ok

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Poziom 5 wychodzi cieeemno: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=331
Nie masz si co martwi o jasne w這sy

Jak dla mnie oznaka czy idealnie b璠zie natura to wtedy gdy po dekoloryzacji po這篡sz natur i poczekasz a wymyje si na maksa. Wtedy zobaczysz co Ci na w這sach zostanie. Ciep造 odcie, zimny czy taki po 鈔odku czyli natura. Wtedy b璠zie wiadomo czy k豉嗆 natur znowu czy ju popielaty.

字edni popielaty blond. Patrz帷 na poziomy to chyba 7. Ale jest ok. Skoro naturalne masz ch這dne to ch這dny br您 te dobrze b璠zie 豉pa na odrostach, bo nie b璠zie si gryz z jakim ciep造m pigmentem.
O faktycznie nie jest za jasny ten poziom 5 ;p To dobrze Ale masz 郵iczne, wyg豉dzone w這sy.. i kolorek te 豉dny Zazdroszcz.. mi bez prostownicy pusz si jak szalone

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-13 o 11:22
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 14:02   #718
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Anusia ten kolorek przy sk鏎ze jest bardzo 豉dny. Te chcia豉bym taki uzyska

Jestem ciekawa co ci zaproponuje fryzjerka.
U mnie akurat poziom 5 wyszed za jasny, ale moje w這sy to by blond, wiec moze dlatego.

Teraz ci庵le walcz ze zmywaj帷 sie farb Juz nie wiem co wymy郵e ani co robi.
Farba mi sie zmy豉 po kilku myciach i wylaz豉 spod spodu rudo嗆 i ziele Ju nie mam pomys逝 co z tym zrobi. We wtorek po這篡豉m toner do 15 my w kolorze naturalny br您 i wysz造 mi wr璚z czarne i bardzo mi sie to podoba這. Ale ju po pierwszym myciu prze鈍itywa豉 szaro嗆. Po drugim myciu jest juz masakra. Znowu mam prze鈍ity rudych i szarozielonych. Ani nie mog miec rozpuszczonych ani zwi您anych, bo tak czy siak widac tego glona A to dopiero 2 mycia by造. A co b璠zie po 15 myciach? Nie chc nawet my郵e. I jak ja mam tu wytrzymac bez farbowania?
Niech mnie kto dobije
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-13, 15:38   #719
mcromance
Zakorzenienie

Weronisia, no kurcz, to nieciekawie masz.
Ja niestety nic nie poradz, bo nie mam z tym do鈍iadczenia. Jedyne co to o pigmentacji czyta豉m i tyle...

W ka盥ym razie 篡cz wytrwa這軼i i cierpliwo軼i do tych w這sk闚.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 15:49   #720
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Weronisia, no kurcz, to nieciekawie masz.
Ja niestety nic nie poradz, bo nie mam z tym do鈍iadczenia. Jedyne co to o pigmentacji czyta豉m i tyle...

W ka盥ym razie 篡cz wytrwa這軼i i cierpliwo軼i do tych w這sk闚.
Wiesz u mnie jest o tyle trudno, ze ja mam pod ta farb pasemka. Od lat robi豉m pasemka baaardzo jasny blond na przemian z br您em.
I teraz mam z tym problem, bo na tych rozjasnionych wczesniej pasemkach ci庵le wy豉zi mi ten glon, czyli co szarozielonego. Nawet trwa豉 farba si zmywa. Masakra.
A znowu tam gdzie ju mi w這sy odros造 i zostaly pofarbowane to wy豉zi odcie rudy
A wi璚 og鏊ny misz masz.
Nie chce stracic w這s闚, wiec musze im dac odpocz帷 od farbowania. Pozostaje ratowa si jakimi szamponami koloryzujacymi, ale tu w Niemczech chyba to nie jest zbyt popularne, bo w sklepach znalaz豉m tylko jakies dziwne odcienie.
Jeszcze ze 2 tygodnie 瞠by wytrzyma豉, to znowu moge pofarbowa. A i tak nie wiem czym, bo ziele pewnie i tak wylezie.
Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.