Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-13, 15:59   #721
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Pozostaje ratowa si jakimi szamponami koloryzujacymi, ale tu w Niemczech chyba to nie jest zbyt popularne, bo w sklepach znalaz豉m tylko jakies dziwne odcienie.
Jeszcze ze 2 tygodnie 瞠by wytrzyma豉, to znowu moge pofarbowa. A i tak nie wiem czym, bo ziele pewnie i tak wylezie.
Skoro tak ci篹ko je dosta, to mo瞠 dobrze by by這 jak捷 wi瘯sz ilo嗆 zam闚i przez internet z Polski. Zw豉szcza, 瞠 po 2 myciach ci si spiera.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 16:13   #722
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Skoro tak ci篹ko je dosta, to mo瞠 dobrze by by這 jak捷 wi瘯sz ilo嗆 zam闚i przez internet z Polski. Zw豉szcza, 瞠 po 2 myciach ci si spiera.
W sklepach internetowych swoj drog, ale nie s康z, 瞠by w Niemczech nie by這 Rossmanna i innych tego typu drogerii, w kt鏎ych pe軟o przecie farb do wyboru, tak瞠 szampon闚 koloryzacyjnych np Loreal. ;P
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 16:24   #723
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo 瞠 s jakie. Ale podejrzewam, 瞠 Weronisi chodzi這 raczej o szamponetki. Co w rodzaju naszego Mariona, 瞠by tych w這sk闚 juz nie m璚zy za bardzo.

Casting L'oreala jest prawie jak farba, bo te szampony koloryzuj帷e zamiast amoniaku maj sole amonowe (MEA). Na jedno wychodzi przy farbowaniu, jedynie MEA nie dzia豉j tak mocno jak amoniak, ale d逝瞠j zostaj we w這sie.
U mnie np. ekspresowo rudzia造 w豉郾ie przez te sole.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-13 o 16:25
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 16:26   #724
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Wiadomo 瞠 s jakie. Ale podejrzewam, 瞠 Weronisi chodzi這 raczej o szamponetki. Co w rodzaju naszego Mariona, 瞠by tych w這sk闚 juz nie m璚zy za bardzo.

Casting L'oreala jest prawie jak farba, bo te szampony koloryzuj帷e zamiast amoniaku maj sole amonowe (MEA). Na jedno wychodzi przy farbowaniu, jedynie MEA nie dzia豉j tak mocno jak amoniak, ale d逝瞠j zostaj we w這sie.
Aha, no to pewnie dlatego nigdy mi si nie zmy ten casting, kt鏎y mia by do 28 my ;p

Weronisia tu jest co na ten temat:
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...-co-dalej.html
ale pewnie ju przestudiowa豉 internet na ten temat..
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 16:36   #725
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
No ja te si lepiej czuj w ciemniejszych, ale czarnych ju nie chc, w sumie nie planowa豉m sko鎍zy jako czarnula, ale tak niestety wysz這 (kilka razy 300 i bach). No to jak zimny to ok

O faktycznie nie jest za jasny ten poziom 5 ;p To dobrze Ale masz 郵iczne, wyg豉dzone w這sy.. i kolorek te 豉dny Zazdroszcz.. mi bez prostownicy pusz si jak szalone
Wszystko si da bez prostownicy! A co robisz z w這sami aby by造 g豉dkie bez u篡wania ciep豉? Olejujesz w這sy? Jak suszysz? Ja naturalnie. Je郵i susz to na zwyk貫j szczotce, czesz w d馧 i susz. Oleje wyg豉dzaj, niekt鏎e maski te. Popr鏏uj.
Zobacz moje w這sy po nowej masce: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-olejkiem.html
Same tak wysch造

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-13 o 16:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-13, 16:43   #726
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Wszystko si da bez prostownicy! A co robisz z w這sami aby by造 g豉dkie bez u篡wania ciep豉? Olejujesz w這sy? Jak suszysz? Ja naturalnie. Je郵i susz to na zwyk貫j szczotce, czesz w d馧 i susz. Oleje wyg豉dzaj, niekt鏎e maski te. Popr鏏uj.
Zobacz moje w這sy po nowej masce: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-olejkiem.html
Same tak wysch造
W豉snie nic nie robi, tylko u篡wam od篡wki do sp逝kiwania i drugiej bez sp逝kiwania, psikam preparatem termoochronnym i prostuj ;p Suszy to nie susz, schn naturalnie. Chyba, 瞠 si spiesz.
W takim razie musz poczyta o maskach czy olejach.. tylko czy mi to da taki sam efekt jak po prostownicy? mam og鏊nie proste w這sy, tylko to, 瞠 si pusza i pojedyncze w這ski mi stercz na wszystkie strony ;p
mo瞠 fryzjerka mi co poleci.. poleca豉 mi zabieg keratynowy, 瞠by rzuci prostownic, ale to niestety kosztuje ;p m闚i豉 te o czym g喚boko nawil瘸j帷ym, mo瞠 co tam kupi po zabiegu

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-13 o 17:07
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 18:09   #727
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Anusiazg oczywi軼ie, 瞠 w Niemczech jest Rosman, ale co z tego, skoro nie ma w nim szampon闚 koloryzujacych?
A Casting Loreala, to nie szampon, ale to ju wyjasni豉 mcromance.
Poza tym Casting wymywa mi si tak samo szybko jak szamponetka, czyli po 2-3 myciach, a nie mam zamiaru zbankrutowa kupujac Casting co tydzie

Poza tym zalezy mi na nie niszczeniu ju w這s闚 farbami, a Casting jest jednak farb, tyle 瞠 nie-trwa陰.

Szukam szamponu, na kt鏎ym pisze, ze jest zmywalny. Znalaz豉m jeden do 3 my, ale niestety czekoladowy br您 nie ukry mojej zieleni. Drugi do 15my kryje super, ale po 2 myciach juz go nie ma i znowu jest ziele.
W豉郾ie siedz z tym na 15 my na g這wie. Innego rozwi您ania p鏦i co nie widz. Najwy瞠j b璠 co 4-5 dni to nak豉da.
Najgorsze, 瞠 nie ma zbyt du瞠go wyboru kolor闚. W br您ie jest tylko naturalny br您 ten u篡wam i potem jaki czerwony odcie. A wi璚 mam bardzo ma這 do wyboru, w豉軼iwie to wyboru nie mam 瘸dnego :/

Znalaz豉m w necie jeszcze jak捷 piank z Goldwella Soft Color i ze Schwarzkopf IGORA, wi璚 po niedzieli wybior sie do sklepu fryzjerskiego i zobacz co tam maj. Mo瞠 akurat cos si nada.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-13 o 18:13
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-13, 21:43   #728
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Anusiazg oczywi軼ie, 瞠 w Niemczech jest Rosman, ale co z tego, skoro nie ma w nim szampon闚 koloryzujacych?
A Casting Loreala, to nie szampon, ale to ju wyjasni豉 mcromance.
Poza tym Casting wymywa mi si tak samo szybko jak szamponetka, czyli po 2-3 myciach, a nie mam zamiaru zbankrutowa kupujac Casting co tydzie

Poza tym zalezy mi na nie niszczeniu ju w這s闚 farbami, a Casting jest jednak farb, tyle 瞠 nie-trwa陰.

Szukam szamponu, na kt鏎ym pisze, ze jest zmywalny. Znalaz豉m jeden do 3 my, ale niestety czekoladowy br您 nie ukry mojej zieleni. Drugi do 15my kryje super, ale po 2 myciach juz go nie ma i znowu jest ziele.
W豉郾ie siedz z tym na 15 my na g這wie. Innego rozwi您ania p鏦i co nie widz. Najwy瞠j b璠 co 4-5 dni to nak豉da.
Najgorsze, 瞠 nie ma zbyt du瞠go wyboru kolor闚. W br您ie jest tylko naturalny br您 ten u篡wam i potem jaki czerwony odcie. A wi璚 mam bardzo ma這 do wyboru, w豉軼iwie to wyboru nie mam 瘸dnego :/

Znalaz豉m w necie jeszcze jak捷 piank z Goldwella Soft Color i ze Schwarzkopf IGORA, wi璚 po niedzieli wybior sie do sklepu fryzjerskiego i zobacz co tam maj. Mo瞠 akurat cos si nada.
To straszie szybko Ci si wyp逝kuj te szampony ;o A jakim szamponem myjesz w這sy? Bo je郵i przeciw逝pie穎wym, to s造sza豉m, 瞠 one szybciej wyp逝kuj kolor
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 22:02   #729
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W豉snie nic nie robi, tylko u篡wam od篡wki do sp逝kiwania i drugiej bez sp逝kiwania, psikam preparatem termoochronnym i prostuj ;p Suszy to nie susz, schn naturalnie. Chyba, 瞠 si spiesz.
W takim razie musz poczyta o maskach czy olejach.. tylko czy mi to da taki sam efekt jak po prostownicy? mam og鏊nie proste w這sy, tylko to, 瞠 si pusza i pojedyncze w這ski mi stercz na wszystkie strony ;p
mo瞠 fryzjerka mi co poleci.. poleca豉 mi zabieg keratynowy, 瞠by rzuci prostownic, ale to niestety kosztuje ;p m闚i豉 te o czym g喚boko nawil瘸j帷ym, mo瞠 co tam kupi po zabiegu
To ja ci powiem, 瞠 je郵i pusz Ci si w這sy od od篡wek, kt鏎e u篡wasz to znaczy, 瞠 nie s逝膨 twoim w這som. Spr鏏uj zmieni.
No i wiadomo, 瞠 po zwyk造m suszeniu na szczotce nie b璠zie efektu jak po prostownicy ale mo積a 豉dnie wyg豉dzi w這sy. A na odstaj帷e wlosy wystarczy jedwab do stylizacji. Kropelka roztarta w d這niach i przejechanie po w這sach mi w zupe軟o軼i wystarcza. W這sy b造szcz, s g豉dkie i nie obci捫one.

Czas edycji: 2013-04-13 o 22:04
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-13, 22:51   #730
mcromance
Zakorzenienie

anusiazg, ja ze swojej strony mog poleci ci od篡wk Garnier Awokado i karite. Chyba najlepiej wyg豉dzaj帷a od篡wka jak mia豉m. Ma bardzo oleisty, dobry sk豉d (podobno ) i jeszcze bosko pachnie
Niestety ja mam cienkie w這sy i je郵i na這輳 j zbyt blisko sk鏎y to lekko obci捫a.
Do tej pory to jedyna od篡wka, kt鏎a nie robi豉 mi puchu na g這wie. W sumie dobrze sprawdza豉 mi si te ta wersja z cytryn i bia陰 glink. Ale mistrzem jest zdecydowanie Awokado i karite.

Jednak ja lubi testowa nowo軼i i teraz mam w kolejce 4 nowe od篡wki (bo promocje mieli, no ) i 4 maski.
Kallosa mlecznego ju spr鏏owa豉m i nie polecam. ζdnie nawil瘸, ale nie wyg豉dza zbyt dobrze. I do tego ten zapach przes這dzonego budyniu 鄉ietankowo-waniliowego Zdecydowanie nie moja bajka...

I tak jak Kachula m闚i豉, jedwab mym przyjacielem jest Dobry jest "Jedwab w p造nie" z Green Pharmacy, bo nie ma w sobie alkoholu (ten mo瞠 przesusza w這sy = puch).

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Jeszcze jedno. Kachula, baaardzo dzi瘯uj za patent z od篡wka nak豉dan ju po myciu
Rzeczywi軼ie suchsze partie s 豉dnie wyg豉dzone i mi璚iutkie. Nast瘼nym razem na這輳 j te odrobink wy瞠j, nie tylko na same ko鎍e.
Zobaczymy czy b璠zie r闚nie fajnie

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 23:10   #731
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
anusiazg, ja ze swojej strony mog poleci ci od篡wk Garnier Awokado i karite. Chyba najlepiej wyg豉dzaj帷a od篡wka jak mia豉m. Ma bardzo oleisty, dobry sk豉d (podobno ) i jeszcze bosko pachnie
Do tej pory to jedyna od篡wka, kt鏎a nie robi豉 mi puchu na g這wie. W sumie dobrze sprawdza豉 mi si te ta wersja z cytryn i bia陰 glink. Ale mistrzem jest zdecydowanie Awokado i karite.

Jednak ja lubi testowa nowo軼i i teraz mam w kolejce 4 nowe od篡wki (bo promocje mieli, no ) i 4 maski.
Kallosa mlecznego ju spr鏏owa豉m i nie polecam. ζdnie nawil瘸, ale nie wyg豉dza zbyt dobrze. I do tego ten zapach przes這dzonego budyniu 鄉ietankowo-waniliowego Zdecydowanie nie moja bajka...

I tak jak Kachula m闚i豉, jedwab mym przyjacielem jest Dobry jest "Jedwab w p造nie" z Green Pharmacy, bo nie ma w sobie alkoholu (ten mo瞠 przesusza w這sy = puch).

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Rzeczywi軼ie suchsze partie s 豉dnie wyg豉dzone i mi璚iutkie. Nast瘼nym razem na這輳 j te odrobink wy瞠j, nie tylko na same ko鎍e.
W豉郾ie kilka miesi璚y u篡wa豉m od篡wki loreal na obj皻o嗆 w這s闚, i mi si puszy造, a teraz u篡wam w豉郾ie tej o kt鏎ej piszesz Garniera I faktycznie jest super du穎 lepsza od篡wka w por闚naniu do tamtej, pod ka盥ym wzgl璠em. Ju przy sp逝kiwaniu w這sy s g豉dsze

Nad jedwabiem te si zastanawia豉m,a le poczyta豉m troch, 瞠 to alkohole, wysusza itp... ale spr鏏uj tego kt鏎y polecasz zale篡 co mi tam fryzjerka poleci robi.. bo m闚i豉, 瞠 po dekoloryzacji b璠 musia豉 g喚boko nawil瘸 w這sy, to co tam u niej profesjonalnego chyba kupi. To tak 瞠by 豉dniej wygl康a造 do這輳 sobie mo瞠 ten jedwab

PS. co to za patent ?;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-13, 23:32   #732
mcromance
Zakorzenienie

Jak pasowa ci Awokado i karite to spr鏏uj te Cytryny i bia貫j glinki. Du穎 mniej obci捫a, a wyg豉dza prawie tak samo. I op騧nia豉 mi lekko przet逝szczanie Chyba musz do niej wr鏂i

A te profesjonalne kosmetyki s czasem na maksa wypchane silikonami. I dlatego w這sy po nich s takie 郵iczne.

Najlepiej poszukaj sobie w w徠kach, jakie od篡wki fryzjerskie lub maski dziewczyny polecaj.
Ja teraz kupi豉m sobie w sklepie fryzjerskim z Profis-Fryzpol Mask bananow i After Coloring Conditioner. Te maj sk豉dy w miar przyjazne. Z reszt poczytaj sobie na KWC

Bananka raz u篡豉m dopiero. Jest fajnie, ale wi璚ej nie mog na razie powiedzie.

A patent jest prosty i genialny. Kachula poradzi豉 mi, 瞠bym po myciu i sp逝kaniu od篡wki roztar豉 dodatkowo odrobink od篡wki w r瘯ach i powciera豉 w suche ko鎍闚ki. Potem ju nic nie zmywasz, nak豉dasz odrobink jedwabiu jeszcze na to i suszysz albo dajesz w這som samym wyschn望.

Czas edycji: 2013-04-13 o 23:34
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-13, 23:56   #733
anusiazg
Raczkowanie

Ta od篡wka mi chyba nie obci捫a w這s闚.. Ale skoro polecasz tez t drug, to wypr鏏uj jak ta mi si sko鎍zy
No w豉郾ie w jednym salonie fryzjerskim, jak powiedzia豉m babce czego u篡wam, to powiedzia豉 mi, 瞠 to takie z silikonami s i nie poprawiaj kondycji w這s闚, tylko daj takie wra瞠nie, bo obblepiaj silikonami i po umyciu s zn闚 takie same. Poleci豉 mi jak捷 od篡wk MELU, 瞠 niby g喚boko nawil瘸 itp.
W drugim salonie (w tym, w kt鏎ym si zapisa豉m na dekoloryzacj) u篡waj takich kosmetyk闚 : http://www.salony-ewa.pl/produkty/

Znacie mo瞠 kt鏎e?
Faktycznie w internecie poszukam co dziewczyny polecaj, bo tam mog przep豉ci niepotrzebnie.
Hm... nie pr鏏owa豉m tego patentu Przy nast瘼nym myciu spr鏏uj Cho bez jedwabiu, bo nie mam jeszcze
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-14, 00:09   #734
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ta od篡wka mi chyba nie obci捫a w這s闚.. Ale skoro polecasz tez t drug, to wypr鏏uj jak ta mi si sko鎍zy
No w豉郾ie w jednym salonie fryzjerskim, jak powiedzia豉m babce czego u篡wam, to powiedzia豉 mi, 瞠 to takie z silikonami s i nie poprawiaj kondycji w這s闚, tylko daj takie wra瞠nie, bo obblepiaj silikonami i po umyciu s zn闚 takie same. Poleci豉 mi jak捷 od篡wk MELU, 瞠 niby g喚boko nawil瘸 itp.
W drugim salonie (w tym, w kt鏎ym si zapisa豉m na dekoloryzacj) u篡waj takich kosmetyk闚 : http://www.salony-ewa.pl/produkty/

Znacie mo瞠 kt鏎e?
Faktycznie w internecie poszukam co dziewczyny polecaj, bo tam mog przep豉ci niepotrzebnie.
Hm... nie pr鏏owa豉m tego patentu Przy nast瘼nym myciu spr鏏uj Cho bez jedwabiu, bo nie mam jeszcze
Pierwszy raz na oczy widz te produkty.

To chyba o t od篡wk chodzi這: Davines, Essential Hair Care, Melu Conditioner (Od篡wka roz鈍ietlaj帷o-wzmacniaj帷a w這sy 豉mliwe)
Od篡wki: do sp逝kiwania » Essential Haircare MELU - roz鈍ietlaj帷a od篡wka wzmacniaj帷a do w這s闚 豉mliwych

Swoj drog tutaj jest fajna strona do analizy sk豉du. Kopiujesz sk豉d i wrzucasz w okienko. klikasz "analizuj" i czary mary, wiesz co tam jest

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

I wychodzi na to, 瞠 sk豉d tej melu jest ca趾iem, ca趾iem. Nie ma jaki strasznych 鈍i雟tewek.

Ja bym si te trzyma豉 kurczowo tej fryzjerki, kt鏎a jest 鈍iadoma niezbyt fajnego wp造wu silikon闚 na w這sy. Je郵i jeszcze dociera do niej ile to jest podci望 ko鎍闚ki i co chcesz mie zrobione to trafi豉 na skarb

Czas edycji: 2013-04-14 o 00:10
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-14, 00:18   #735
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Pierwszy raz na oczy widz te produkty.

To chyba o t od篡wk chodzi這: Davines, Essential Hair Care, Melu Conditioner (Od篡wka roz鈍ietlaj帷o-wzmacniaj帷a w這sy 豉mliwe)
Od篡wki: do sp逝kiwania » Essential Haircare MELU - roz鈍ietlaj帷a od篡wka wzmacniaj帷a do w這s闚 豉mliwych

Swoj drog tutaj jest fajna strona do analizy sk豉du. Kopiujesz sk豉d i wrzucasz w okienko. klikasz "analizuj" i czary mary, wiesz co tam jest

http://www.cosdna.com/eng/ingredients.php

I wychodzi na to, 瞠 sk豉d tej melu jest ca趾iem, ca趾iem. Nie ma jaki strasznych 鈍i雟tewek.

Ja bym si te trzyma豉 kurczowo tej fryzjerki, kt鏎a jest 鈍iadoma niezbyt fajnego wp造wu silikon闚 na w這sy. Je郵i jeszcze dociera do niej ile to jest podci望 ko鎍闚ki i co chcesz mie zrobione to trafi豉 na skarb
uuu... troch droga jest ;p mo瞠 i dobra, ale sporo kosztuje... a ju zap豉c 300z za dekoloryzacj, jak mam jeszcze wtakie drogie kosmetyki inwestowa to zostan go豉 i weso豉 ;p;p
no w豉郾ie zapisa豉m si nie do niej, bo jaka taka nieuprzejma si wydawa豉 i ma這 pomocna, kaza豉 d逝go czeka na, poza tym akurat facetowi zaci窸a sk鏎 na g這wie przy strzy瞠niu na 造so i mnie g這wa zabola豉 i uciek豉m ;p Ta do kt鏎ej si zapisa豉m wydawa豉 si troch milsza, konkretniej odpowiada豉 na pytania i wydawa這 si, 瞠 zna si na rzeczy, wybra豉m j, skoroo mam tam przesiedzie z 4 h ;p
mo瞠 te na stronie to jakie nowo軼i.. pooszperam jutro w necie i co znajd na ich temat, a jak nie to wstrzymam si z zakupem tamtych a wybior co innego, co w internecie znajd jako polecane ;p

A te kolory co pokazywa豉m, ten od Kachuli i np ten teraz, to s waszym zdaniem na poziomie 5 czy 4 ? I ten kt鏎y teraz wklejam to ciep造 czy zimny? Bo mam teraz dylemat, skoro m闚icie, 瞠 lepiej mi w ciemniejszych, to mo瞠 4,00 powinnam wzi望 a nie 5,00, podobno kolor po dekoloryzacji si szybciej wyp逝kuje ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg NinaDobrev.jpg (36,2 KB, 19 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-14 o 01:38
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-14, 07:28   #736
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

No to prosz. Widz, 瞠 ci s逝篡 takie wcieranko. Tylko nie przedobrzyj bo ile te w這sy mog chodzi z od篡wk Ja to stosowa豉m po basenie. Wysuszone ko鎍e od razu mi瘯造.

Cytat:
uuu... troch droga jest ;p mo瞠 i dobra, ale sporo kosztuje... a ju zap豉c 300z za dekoloryzacj, jak mam jeszcze wtakie drogie kosmetyki inwestowa to zostan go豉 i weso豉 ;p;p
no w豉郾ie zapisa豉m si nie do niej, bo jaka taka nieuprzejma si wydawa豉 i ma這 pomocna, kaza豉 d逝go czeka na, poza tym akurat facetowi zaci窸a sk鏎 na g這wie przy strzy瞠niu na 造so i mnie g這wa zabola豉 i uciek豉m ;p Ta do kt鏎ej si zapisa豉m wydawa豉 si troch milsza, konkretniej odpowiada豉 na pytania i wydawa這 si, 瞠 zna si na rzeczy, wybra豉m j, skoroo mam tam przesiedzie z 4 h ;p
mo瞠 te na stronie to jakie nowo軼i.. pooszperam jutro w necie i co znajd na ich temat, a jak nie to wstrzymam si z zakupem tamtych a wybior co innego, co w internecie znajd jako polecane ;p

A te kolory co pokazywa豉m, ten od Kachuli i np ten teraz, to s waszym zdaniem na poziomie 5 czy 4 ? I ten kt鏎y teraz wklejam to ciep造 czy zimny? Bo mam teraz dylemat, skoro m闚icie, 瞠 lepiej mi w ciemniejszych, to mo瞠 4,00 powinnam wzi望 a nie 5,00, podobno kolor po dekoloryzacji si szybciej wyp逝kuje ?
Wybierz 5,0. Czemu upierasz si przy 5,00? 5,00 jest tak pog喚bion natur i cz瘰to ciemniej wychodzi. No chyba, 瞠 chcesz tej g喚bi. Nie bierz 4. Sprawd si w ja郾iejszych a najwy瞠j drugie farbowanie to we幟iesz 4. Po dekoloryzacji 4 mo瞠 wyj嗆 jak 3. Dlatego polecamy ci poziom 5 bo mo瞠 wyj嗆 jak 4 Powtarzam zawsze: lepiej przyciemni bo trudniej rozja郾i jak wyjdzie nie wiadomo co.
Poza tym jak chcesz uderza p騧niej w popielate to pami皻aj, 瞠 odcienie popielate te ciemniej wychodz ni natury i np: z這te. Dlatego celuj w bezpieczn 5. Nie za ciemno i nie za jasno.
A kolor na fotce to taki jasny ch這dny br您, mo瞠 z natur zmieszany. Kolor z fleszem mo瞠 by oszukany. Ale chyba jednak poziom 5 ten jasny br您.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-14, 11:23   #737
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

To spr鏏uj mo瞠 t od篡wk/mask co ja kupi豉m? Jest specjalnie do farbowanych i przy tym maj徠ku nie kosztuje: Profis Scandic Plus od篡wka do w這s闚 farbowanych z ceramidami

Kurka, w sumie mog豉m j wczoraj po myciu wypr鏏owa to bym ci co bli瞠j powiedzia豉

Je郵i chodzi o kolor to tak jak kiedy pisa豉m, we wy窺zy poziom (5) bo w這sy po dekolorze z豉pi mocniej. Dekolor wyp逝kuje barwnik i w這s musi sobie czym te "dziury" za豉ta.
I w 瘸dnym wypadku nie pog喚bione kolory z ,00. Te natury s specjalnie dla w這s闚 opornych na farbowanie lub z du膨 ilo軼i siwk闚.
Gdyby sobie tak wzi窸a mog豉by mie powr鏒 do czerni murowany.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
No to prosz. Widz, 瞠 ci s逝篡 takie wcieranko. Tylko nie przedobrzyj bo ile te w這sy mog chodzi z od篡wk Ja to stosowa豉m po basenie. Wysuszone ko鎍e od razu mi瘯造.
Nie masz si co martwi Ja na bogato od篡wiam tylko przed myciem, bo inaczej wygl康am jakby mnie krowa j瞛ykiem czesa豉
Przerabia豉m takie akcje i wyci庵n窸am poprawne wnioski

Tej od篡wki na ko鎍e wzi窸am tak z p馧 ziarnka grochu mo瞠. U篡wam nowego Garniera Morelowego (ten zapach ). Od篡wka jest bardzo g瘰ta, wi璚 nie da si przesadzi i nic ponadto co chc si nie wyleje
Aha, wspomina豉m ju ten cudny zapach ?

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-14, 11:52   #738
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
To spr鏏uj mo瞠 t od篡wk/mask co ja kupi豉m? Jest specjalnie do farbowanych i przy tym maj徠ku nie kosztuje: Profis Scandic Plus od篡wka do w這s闚 farbowanych z ceramidami

Kurka, w sumie mog豉m j wczoraj po myciu wypr鏏owa to bym ci co bli瞠j powiedzia豉

Je郵i chodzi o kolor to tak jak kiedy pisa豉m, we wy窺zy poziom (5) bo w這sy po dekolorze z豉pi mocniej. Dekolor wyp逝kuje barwnik i w這s musi sobie czym te "dziury" za豉ta.
I w 瘸dnym wypadku nie pog喚bione kolory z ,00. Te natury s specjalnie dla w這s闚 opornych na farbowanie lub z du膨 ilo軼i siwk闚.
Gdyby sobie tak wzi窸a mog豉by mie powr鏒 do czerni murowany.

Tzn?? W 瘸dnym wypadku mam jednak nie bra natury ??
jakby u篡wa豉 tej odzywki do czwartku jeszcze to napisz wra瞠nia

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:

Wybierz 5,0. Czemu upierasz si przy 5,00? 5,00 jest tak pog喚bion natur i cz瘰to ciemniej wychodzi. No chyba, 瞠 chcesz tej g喚bi. Nie bierz 4. Sprawd si w ja郾iejszych a najwy瞠j drugie farbowanie to we幟iesz 4. Po dekoloryzacji 4 mo瞠 wyj嗆 jak 3. Dlatego polecamy ci poziom 5 bo mo瞠 wyj嗆 jak 4 Powtarzam zawsze: lepiej przyciemni bo trudniej rozja郾i jak wyjdzie nie wiadomo co.
Poza tym jak chcesz uderza p騧niej w popielate to pami皻aj, 瞠 odcienie popielate te ciemniej wychodz ni natury i np: z這te. Dlatego celuj w bezpieczn 5. Nie za ciemno i nie za jasno.
A kolor na fotce to taki jasny ch這dny br您, mo瞠 z natur zmieszany. Kolor z fleszem mo瞠 by oszukany. Ale chyba jednak poziom 5 ten jasny br您.
no masz racje ;p do ciemniejszych 豉twiej i taniej wr鏂i ni do ja郾iejszych ;;p a w razie czego, wiecie jaki musi by odst瘼 mi璠zy jednym farbowaniem a drugim ?
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-14, 12:11   #739
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tzn?? W 瘸dnym wypadku mam jednak nie bra natury ??
jakby u篡wa豉 tej odzywki do czwartku jeszcze to napisz wra瞠nia
Nie chodzi這 mi 瞠by natury nie bra豉, bo wtedy wysz豉bym na g逝ptaka z rozdwojeniem ja幡i, kt鏎a zaleca natur w jednym po軼ie, a odradza w innym
Nie bierz tej pog喚bionej natury z ,00. Zwyk豉 natura z ,0 po przecinku jest zalecana. Ale nie pog喚biona bo te s do innych cel闚 stworzone.

A od篡wki z ceramidami do czwartku u篡j na pewno, bo myj w這sy co 2 dni

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
no masz racje ;p do ciemniejszych 豉twiej i taniej wr鏂i ni do ja郾iejszych ;;p a w razie czego, wiecie jaki musi by odst瘼 mi璠zy jednym farbowaniem a drugim ?
Odst瘼 mi璠zy farbowaniami zaleca si tak co najmniej 3 tygodnie. 2 tygodnie to ju absolutny max. je郵i nie masz na g這wie tragedii wymagaj帷ej natychmiastowego dzia豉nia (czyli np. w這s闚 w kilku odcieniach po wyp逝kanej nier闚no farbie, itp.).

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-14, 12:12   #740
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Nie chodzi這 mi 瞠by natury nie bra豉, bo wtedy wysz豉bym na g逝ptaka z rozdwojeniem ja幡i, kt鏎a zaleca natur w jednym po軼ie, a odradza w innym
Nie bierz tej pog喚bionej natury z ,00. Zwyk豉 natura z ,0 po przecinku jest zalecana. Ale nie pog喚biona bo te s do innych cel闚 stworzone.

A od篡wki z ceramidami do czwartku u篡j na pewno, bo myj w這sy co 2 dni
Aa o to chodzi No w豉郾ie ta zmiana zdania mi co nie pasowa豉;p Nie zrozumia豉m, bo zawsze farbowa豉m castingiem a tam s zawsze 3 cyfry chyba. Ale fryzjerka powinna mie 5,o bo chyba castingiem mi nie b璠zie robi?
Ok to czekam na relacj
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-14, 12:19   #741
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Aa o to chodzi No w豉郾ie ta zmiana zdania mi co nie pasowa豉;p Nie zrozumia豉m, bo zawsze farbowa豉m castingiem a tam s zawsze 3 cyfry chyba. Ale fryzjerka powinna mie 5,o bo chyba castingiem mi nie b璠zie robi?
Ok to czekam na relacj
Casting to szampon koloryzuj帷y aka. farba drogeryjna w przebraniu.
A fryzjerka musi mie profesjonalne, bo one daj bardziej przewidywalne efekty.

Ewentualnie mo瞠 mie z innej firmy stosuj帷ej oznaczenia literowe. Wtedy musisz wybiera kolor z sam liter N (np. 5N). NN przy literkach oznacza to samo co ,00 czyli pog喚bion natur.
G to z這te, A popielate, V filetowe itd.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-14, 12:23   #742
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Casting to szampon koloryzuj帷y aka. farba drogeryjna w przebraniu.
A fryzjerka musi mie profesjonalne, bo one daj bardziej przewidywalne efekty.

Ewentualnie mo瞠 mie z innej firmy stosuj帷ej oznaczenia literowe. Wtedy musisz wybiera kolor z sam liter N (np. 5N). NN przy literkach oznacza to samo co ,00 czyli pog喚bion natur.
G to z這te, A popielate, V filetowe itd.
Jak dobrze, 瞠 tu trafi豉m Dzi瘯i wam nie zgin Dzi瘯i!
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-14, 12:28   #743
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jak dobrze, 瞠 tu trafi豉m Dzi瘯i wam nie zgin Dzi瘯i!
Wiesz, ja sama niedawno si tu przypl徠a豉m. Tylko, 瞠 ja wcze郾iej sobie u Mysi na blogu poczyta豉m prawie wszystko odno郾ie farbowania, farb profesjonalnych i drogeryjnych, itp. Dlatego wiedzia豉m na pewno czego nie chc i co musz unika. Ale np. poziomu koloru jaki mam i jaki bra musz nie potrafi豉m sama okre郵i.
Tutaj dziewczyny bardzo mi pomog造.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-14, 12:29   #744
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Powy瞠j dw鏂h tygodni na pewno. Ja bym i tak farbowa豉 jak by mi si dopiero kolor sp逝ka maksymalnie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:18   #745
Kachula82
Zakorzenienie

I si farbn窸am

Nie wiem jak okre郵i to farbowanie. Kolor nic prawie si nie zmieni poza lekkim och這dzeniem. Niby powinnam skaka z rado軼i, bo znalaz豉m odpowiednik Matrixa 5AV o ton ja郾iejszy, czyli taki jaki bym chcia豉. Ale jako tak cz這wiek zawsze oczekuje po farbowaniu czego w stylu "o ja cie p...!" Sama nie wiem czy trafi豉m idealnie w odcie, czy farba nie z豉pa豉
Wra瞠nia opisz wieczorem na blogu. Powiem tylko, 瞠 w這sy sypkie, mega g豉dkie i mi瘯kie.
No i bordo nie ma patrz帷 na pr鏏nik
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1020723.jpg (66,5 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1020739.jpg (56,8 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 62258_b.jpg (35,7 KB, 21 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-04-14 o 15:21
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:32   #746
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
I si farbn窸am

Nie wiem jak okre郵i to farbowanie. Kolor nic prawie si nie zmieni poza lekkim och這dzeniem. Niby powinnam skaka z rado軼i, bo znalaz豉m odpowiednik Matrixa 5AV o ton ja郾iejszy, czyli taki jaki bym chcia豉. Ale jako tak cz這wiek zawsze oczekuje po farbowaniu czego w stylu "o ja cie p...!" Sama nie wiem czy trafi豉m idealnie w odcie, czy farba nie z豉pa豉
Wra瞠nia opisz wieczorem na blogu. Powiem tylko, 瞠 w這sy sypkie, mega g豉dkie i mi瘯kie.
Dla mnie bomba i Twoje w這sy.. takie g豉dziutkie a trudno mi poj望, 瞠 bez prostownicy
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:36   #747
ania3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do ania3133

Hej witam wszystkim. Nadszed kolejny czas farbowania. Ostatnio wypr鏏ow掖am farp http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...H6_280x450.png . Na poczatku by豉m zadowolona z efektu. Ale po zaledwie drugim myciu kolor zacza si zmywa. Zawiod豉m si straszliwie na tej farbie. Teraz znalaz豉m farb tej samej filmy lecz z innej kolekcji http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...55_280x450.png .

Chcia豉m si was spyta czy warto kupowa t farb? Nie chc si zn闚 rozczarowa.
ania3133 jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:50   #748
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
I si farbn窸am

A tak mia豉m pyta, co z tym farbowaniem
Nie ma co. Wysz這 bardzo 豉dnie
A tego efektu "o ja cie p...!" to lepiej nie oczekiwa. Mo瞠 taki wyj嗆, ale w t z陰 stron i co wtedy?

Ja chyba przyspiesz swoje farbowanie na 鈔od lub pi徠ek, bo obejrza豉m swoj grzywk dok豉dnie ostatnio. Za 豉dna z odrostami nie jest

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka wiadomo嗆
Hej witam wszystkim. Nadszed kolejny czas farbowania. Ostatnio wypr鏏ow掖am farp http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...H6_280x450.png . Na poczatku by豉m zadowolona z efektu. Ale po zaledwie drugim myciu kolor zacza si zmywa. Zawiod豉m si straszliwie na tej farbie. Teraz znalaz豉m farb tej samej filmy lecz z innej kolekcji http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...55_280x450.png .

Niestety nigdy nie u篡wa豉m Palette. I nie zamierzam kiedy poczyta豉m niekt鏎e opinie o ciemnicy na g這wie po farbowaniu ni.

Mo瞠 kt鏎a z dziewczyn si wypowie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:52   #749
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka wiadomo嗆

Palette ma to do siebie, 瞠 rodzaj farby robi r騜nic. Osobi軼ie polecam Ci seri Salon Colors bo mojej mamie wysz這 jak na pude趾u i w這sy by造 w fantastycznym stanie: http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...-linii.html#14
A je郵i pytasz o Deluxe to powinna by nieco lepsza niz ta pierwsza. Nawet z racji tego, 瞠 to wy窺za p馧ka w tej marce.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-14, 15:55   #750
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dla mnie bomba i Twoje w這sy.. takie g豉dziutkie a trudno mi poj望, 瞠 bez prostownicy
Cytat:
A tak mia豉m pyta, co z tym farbowaniem
Nie ma co. Wysz這 bardzo 豉dnie
A tego efektu "o ja cie p...!" to lepiej nie oczekiwa. Mo瞠 taki wyj嗆, ale w t z陰 stron i co wtedy?

Ja chyba przyspiesz swoje farbowanie na 鈔od lub pi徠ek, bo obejrza豉m swoj grzywk dok豉dnie ostatnio. Za 豉dna z odrostami nie jest
Dzi瘯i za mi貫 s這wa

M篹u z pi趾i wr鏂i i strzeli fot kolejn tym razem ze swojego poziomu a nie z poziomu szafki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1020764.jpg (69,7 KB, 20 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.