Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-16, 15:11   #871
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Olejek nie musi by migda這wy Mo積a spr鏏owa innego ale takiego dobrego, np 這pianowy. Migda這wy jest po prostu 鈍ietny w nawil瘸niu w這s闚.

Zielarski, apteka, koszt ok 12-13z za 100ml ale jest bardzo wydajny.
Mi鏚 ma byc prawdziwy a jaki to zobacz co masz w domu. Byle nie sztuczny.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Maska jak maska. Nie na noc. CZYTA PROSZ! Na blogu napisane, 瞠 30min. I nie zdziw si jak w這sy bedziesz mia豉 sklejone jak ulepek Tak ma by, dlatego potem trzeba umy w這sy.
Ok, sorry... ;PP Dzi瘯i to jak na p馧 h to lepiej przed myciem w這s闚, czyli u mnie rano ;p
Mi鏚 mam w domu nektarowy-gryczany, czyli si raczej nie sprawdzi ;p ale to zrobi dzi ma貫 zakupki, olejek, mleko i mi鏚 i od jutra musi by cacy ;p kupi ten migda這wy, skoro tak nawil瘸, a tego moje w這sy b璠 potrzebowa

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ja olejek ze s這dkich migda堯w na doz-ie kupi豉m. Jako 10 z za 100ml.

A mask t te trzeba zmy, bo masz mleko, kt鏎e sfermentowane za 豉dnie nie pachnie Mi鏚 b璠zie si sam klei a olejek jest t逝sty. Wi璚 raczej trzeba zmy

No i gdzie czyta豉m, 瞠 ka盥 mask mo積a trzyma jakie 30 minut do godziny, bo w takim czasie najlepiej dzia豉. Przy stosowaniu na d逝瞠j skuteczno嗆 nie wzrasta, a tylko wygl康a si g逝pio z turbanem na g這wie

A ty na pewno nie masz zniszczonych, bo raczej ci si w palcach nie krusz ani nie ci庵n, co ?
No takiego dramatu to nie ma... Ale po dekoloryzacji mog si spodziewa ;p a za bardzo kocham d逝gie w這sy, 瞠by je sciacha ;p dlatego ju szukam "lek闚" ;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-16, 15:19   #872
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

I to si chwali

Bo wi瘯szo嗆 dziewczyn to najpierw niemo瞠bnie katuje swoje w這sy, a potem p豉cz 瞠 co nie halo i szukanie magicznych specyfik闚 (kt鏎e w wi瘯szo軼i maj silkony od g鏎y do do逝).

A je郵i jak Kachula podejrzewa豉 fryzjerka b璠zie ci robi k徙iel rozja郾iaj帷 to nie b璠zie takiej tragedii. Na pewno si przesusz troch, ale nie powinny rozpada. No i konieczne mo瞠 by 軼i璚ie tych najsuchszych partii, 瞠by w這sy 豉dnie wygl康a造 po ca這軼i.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 16:11   #873
ania3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do ania3133

Wiecie, tak szukam i szukam i nie mog znale潭. Ani na stronie firmy ani nigdzie. A chodzi o farb z linii Schwarzkopf PALETTE DELUXE o odcieniu ciemnego blondu. Istnieje w og鏊e taki odcie?
ania3133 jest offline  
Stary 2013-04-16, 16:58   #874
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka wiadomo嗆
Wiecie, tak szukam i szukam i nie mog znale潭. Ani na stronie firmy ani nigdzie. A chodzi o farb z linii Schwarzkopf PALETTE DELUXE o odcieniu ciemnego blondu. Istnieje w og鏊e taki odcie?
U nas w Polsce w og鏊e mamy ograniczony wyb鏎 kolor闚. Jak nie ma to nie ma. Ale Salon Colors ma, Natural Colors, Intensive Color Cream.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-16, 17:54   #875
ania3133
Raczkowanie

GG do ania3133

Cytat:
U nas w Polsce w og鏊e mamy ograniczony wyb鏎 kolor闚. Jak nie ma to nie ma. Ale Salon Colors ma, Natural Colors, Intensive Color Cream.
A kt鏎a farba z tych serii jest najlepsza?
ania3133 jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:03   #876
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Boj si tylko, 瞠 odrosty b璠 ja郾iejsze bo nak豉dam ten Garnier Neril a wcierki lubi co nieco zmienia, zobacz.
A co do opinii to Wiza kiedy by wiarygodny, teraz to ju sama nie wiem co my郵e o tych wszystkich opiniach. Ostatnio u mnie sprawdzaj si opinie tylko te najstarsze najwcze郾iej dodane Dziwnie, nie?
ja to najbardziej patrz na ocen w liczbach potem dopiero czytam opinie, ale tak jak pisa造軼ie. Teraz inaczej s wystawiane te opinie, kiedy by這 bardziej konkretnie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula to mowisz, ze wcierki moga wymywac farbe? tez to podejrzewalam ale nigdzie o tym nie slyszalam. Odrost mi sie odbarwia wlasnie po tym jak wracam do wcierek czyli ok 5dni po kazdym farbowaniu
mi te si nigdy ni nie dzia這 z odrostem po wcierkach, fakt, 瞠 ja zawsze farbami z amoniakiem farbuj.

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
No to fajnie

a jak olejujecie w這sy to jakich olejk闚 u篡wacie?
Vatika kokosowa jest ok, ale nr jeden jest oliwa z oliwek
migda這wy mnie nie zachwyci (mam ten Vatiki)

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Kachula wspomina豉, 瞠 Salon Colors kilka stron wcze郾iej

ja z Palette uzywa豉m tylko intensive color cream C10 czyli praktycznie rozja郾iacz... i te w 鄴速ym opakowaniu Shampoo (czy jako tak) i tych drugich nie polecam, podobno szampon a mi wysz造 czarne (po 鈔ednim albo jasnym br您ie) i do tego nie chcia造 si zmywa musia豉m dekoloryzajc robi.
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:12   #877
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
mi te si nigdy ni nie dzia這 z odrostem po wcierkach, fakt, 瞠 ja zawsze farbami z amoniakiem farbuj.
Ja farbowa豉m par razy tak jak goldika Color&Soin i w tym samych czasie stosowa豉m Jantar. Kolor nic si nie wyp逝kiwa, tyle 瞠 mi rudzia po ca這軼i (i przy sk鏎ze i na ko鎍ach) jednakowo.
Ale mi wszystko bez amoniaku rudzieje.

Chocia mo瞠 tutaj jakie wcierki na alkoholu maj taki wp造w na wymywanie? Bo takich nie u篡wa豉m jeszcze i nie wiem.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:18   #878
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

ibyza ten migdalowy z Vatiki to nie jest czysty migdal. Ma inne skladniki w tym parafine. Mnie on tez srednio podszedl, sprobuj czystego migdalka

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:25   #879
ania3133
Raczkowanie

GG do ania3133

Cytat:
ja to najbardziej patrz na ocen w liczbach potem dopiero czytam opinie, ale tak jak pisa造軼ie. Teraz inaczej s wystawiane te opinie, kiedy by這 bardziej konkretnie.

Vatika kokosowa jest ok, ale nr jeden jest oliwa z oliwek
migda這wy mnie nie zachwyci (mam ten Vatiki)

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Kachula wspomina豉, 瞠 Salon Colors kilka stron wcze郾iej

ja z Palette uzywa豉m tylko intensive color cream C10 czyli praktycznie rozja郾iacz... i te w 鄴速ym opakowaniu Shampoo (czy jako tak) i tych drugich nie polecam, podobno szampon a mi wysz造 czarne (po 鈔ednim albo jasnym br您ie) i do tego nie chcia造 si zmywa musia豉m dekoloryzajc robi.
A u篡wa kto ciemnego z這tego blondu?
ania3133 jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:39   #880
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
ibyza ten migdalowy z Vatiki to nie jest czysty migdal. Ma inne skladniki w tym parafine. Mnie on tez srednio podszedl, sprobuj czystego migdalka
wiem wiem spr鏏uj
ale najpierw musz wyko鎍zy troch zapasy

aaaaa bo ja jeszcze mam zwyk造 kokosowy - i tu te tak 鈔ednio jest ale jak go z czym zmieszam to ju ok
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:44   #881
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Przez t parafin zrezygnowa豉m z zielonego 鄉ierdziuszka, czyli Amli. Jak mam do wyboru inne olejki to wezm jaki bez tego "cuda".

A je郵i o migda趾a chodzi to albo czysty, albo jeszcze super mieszanka Alterry. Ale ten skubany szybko znika... U mnie w Rossie migda貫k wykupiony ca造, a brzoza oraz limonka kwitn na p馧ce. Musz zapolowa i kupi cho jeden na zapas.
Bo znaj帷 篡cie ten olejek mi zaraz wycofaj, s康z帷 po znikni璚iu mych ukochanych p豉tk闚 郾iadaniowych i kawy...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
wiem wiem spr鏏uj
ale najpierw musz wyko鎍zy troch zapasy

aaaaa bo ja jeszcze mam zwyk造 kokosowy - i tu te tak 鈔ednio jest ale jak go z czym zmieszam to ju ok
Moje w這sy potwierdzaj. Czysty kokosowy to z這 i puch stulecia. A taka Vatika ju by豉 spoko. Chyba dzi瘯i tym zi馧kom

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:47   #882
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Przez t parafin zrezygnowa豉m z zielonego 鄉ierdziuszka, czyli Amli. Jak mam do wyboru inne olejki to wezm jaki bez tego "cuda".

A je郵i o migda趾a chodzi to albo czysty, albo jeszcze super mieszanka Alterry. Ale ten skubany szybko znika... U mnie w Rossie migda貫k wykupiony ca造, a brzoza oraz limonka kwitn na p馧ce. Musz zapolowa i kupi cho jeden na zapas.
Bo znaj帷 篡cie ten olejek mi zaraz wycofaj, s康z帷 po znikni璚iu mych ukochanych p豉tk闚 郾iadaniowych i kawy...

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Moje w這sy potwierdzaj. Czysty kokosowy to z這 i puch stulecia. A taka Vatika ju by豉 spoko. Chyba dzi瘯i tym zi馧kom
u mnie alterra sie nie sprawdzila. ostatnio w ogole nie nakladam olejow, nie chce mi sie, nie mam kiedy i jeszcze kilka innych wymowek

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-16, 19:57   #883
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie alterra sie nie sprawdzila. ostatnio w ogole nie nakladam olejow, nie chce mi sie, nie mam kiedy i jeszcze kilka innych wymowek
U mnie np. ta zachwalana wsz璠zie brz霩ka da豉 wielkie nic. Znaczy ani nie zaszkodzi豉 ani nie pomog豉. Jeszcze jaki inny mia豉m, ale te nic specjalnego. Ale migda to ju bajka. Nawet lepszy od Vatiki.
Jeszcze musz sprawdzi jak b璠zie sam ze s這dkich migda堯w dzia豉 i sobie por闚nam. No i jeszcze po farbowaniu zrobi mask, kt鏎 Kachula opisa豉 na blogu.

[ Sorki, ze瘸r這 gdzie cz窷 wypowiedzi i dopiero teraz zajarzy豉m i dopisa豉m na nowo ]

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-16 o 22:52
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 20:45   #884
anusiazg
Raczkowanie

Gdzie wy kupujecie ten olej ze s這dkich migda堯w? By豉m w kilku sklepach i aptekach no i nigdzie nie maj ! ;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-16, 20:59   #885
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Gdzie wy kupujecie ten olej ze s這dkich migda堯w? By豉m w kilku sklepach i aptekach no i nigdzie nie maj ! ;p
np na doz. pl

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-16, 21:23   #886
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

dziewczyny ale sie rozpisa造軼ie
w 篡ciu tego nie nadrobie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
goldika, ja naby豉m w niedziele olejek Yves Rocher
nak豉da sie go na 10 minut przed myciem
oczywi軼ie mo積a trzymac go d逝瞠j
鈍ietne w這sy mam po nim

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Ok, sorry... ;PP Dzi瘯i to jak na p馧 h to lepiej przed myciem w這s闚, czyli u mnie rano ;p
Mi鏚 mam w domu nektarowy-gryczany, czyli si raczej nie sprawdzi ;p ale to zrobi dzi ma貫 zakupki, olejek, mleko i mi鏚 i od jutra musi by cacy ;p kupi ten migda這wy, skoro tak nawil瘸, a tego moje w這sy b璠 potrzebowa

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

No takiego dramatu to nie ma... Ale po dekoloryzacji mog si spodziewa ;p a za bardzo kocham d逝gie w這sy, 瞠by je sciacha ;p dlatego ju szukam "lek闚" ;p

a tak 幢e byc nie powinno
jednak wiele zale篡 od umiejetno軼i fryzjera

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
ja tez coraz rzadziej kieruje sie opiniami z kwc. Jak widze, ze niektorsy wystawiaja opinie po tygodniu uzywania czegos to smiac mi sie chce. Albo najbardziej bawia mnie kosmetyki dla dzieci, gdzie glownie dziewczyny opisuja kosmetyk w calkiem innym zastosowaniu niz zaleca producent. Np jakies oliwki dzieciece oceniaja w pielegnacji OCM itp
chce kupic cos dla dziecka, a z opini sie dowiem ze zle sie tym zmywa makijaz

to samo z blogami sie dzieje... wszedzie wspolprace itp. A najbardziej mnie irytuje modne ostatnio mobile mix czy moj tydzien w zdjeciach. Co mnie obchodzi co jadla na obiad jakas blogerka urodowa? i to jeszcze tylko wrzuci fotke obiadu bez zadnego sensownego wpisu.
par razy sie ju nacie豉m na te "swietne"opinie

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Oj weee. Ja si teraz g堯wnie blogami kieruj przy wyborze "co mam do licha kupi, 瞠by pomog這", bo KWC teraz to mo積a o 4 litery pot逝c... Pi瘯ny przyk豉d da豉 akcja pseudopromocyjna Orientany... Na w豉sne 篡czenie obudzili si z r帷zkami w nocniku.

Ale blogom ufam tylko wybranym. Np. Anwen, Czarownicuj帷ej czy bodaj瞠 Czarnej Orchidei. No i Mysi mojej wybawicielce Bo one nawet jak testuj ze wsp馧pracy to recenzuj wiarygodnie. Jak co jest "be" to to pisz.

Z reszt ja sama u篡wam produkt闚 niezgodnie z przeznaczeniem, ale do licha nie recenzuj ich wtedy. Bo co kogo obchodzi, 瞠 pianka do higieny intymnej Green Pharmacy jest dobra do dok豉dnego domycia twarzy po olejku myj帷ym?

Swoj drog na blogi albo kr璚enie filmik闚 na YT jest ostatnio moda jaka. No co druga ma. 疾by chocia co sensownego pisa造/nagrywa造. Ale nie, po co? Powydurniamy si i wrzucimy to do internetu. Niech inni widz jakie z nas idiotki

A wracaj帷 do tematu w這s闚

No ju mnie nosi. W czwartek na 11 do fryzjerki, ale ju nie mog si doczeka.

A w這sy po Profisie z ceramidkami nadal fajne s Specjalnie nie u篡豉m jedwabiu na ko鎍闚ki ani Kachulowego patentu na zmi瘯czenie w這s闚. Spa豉m w rozpuszczonych w這sach i nawet mi si bardzo nie pozagniata造. A ko鎍e s jak po jedwabiu.
Si zobaczy czy jutro rano nie b璠zie mase趾a na g堯wce. Jak nie to w ko鎍u znalaz豉m mask/od篡wk doskona陰 dla moich w這s闚. Znaczy, doskona陰 na chwile obecn.
pewnie to gdzies napisa豉s ale co bedziesz robi u fryzjera ?
kolor?
Stary 2013-04-16, 21:23   #887
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Deluxe i Salon COlors chyba najwy瞠j stoj. Ja ze swojej strony ( z mamy strony) polecam Salon Colors

Cytat:
doz. pl i nawet dostarcz do apteki, kt鏎a tego nigdy nie ma

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
dziewczyny ale sie rozpisa造軼ie
w 篡ciu tego nie nadrobie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ---------

goldika, ja naby豉m w niedziele olejek Yves Rocher
nak豉da sie go na 10 minut przed myciem
oczywi軼ie mo積a trzymac go d逝瞠j
鈍ietne w這sy mam po nim
No to nadrabiaj! W這sy pofarbowa豉m i nawet komenta nie by這 Czekam
I co to za olejek?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-16, 21:27   #888
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
No to fajnie

a jak olejujecie w這sy to jakich olejk闚 u篡wacie?
ja uzywa豉m vatiki kokosowej i by豉 dobra cho wiem ze nie kazdemu ona odpowiada

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Deluxe i Salon COlors chyba najwy瞠j stoj. Ja ze swojej strony ( z mamy strony) polecam Salon Colors

☠☠☠☠☠☠☠ i nawet dostarcz do apteki, kt鏎a tego nigdy nie ma

No to nadrabiaj! W這sy pofarbowa豉m i nawet komenta nie by這 Czekam
I co to za olejek?
to tak z zazdro軼i, a mnie 軼isne這 w do趾u

w這sy piekne i kolor tez
och這dzi這 go odrobin

chodzi o ten olejek
http://www.yves-rocher.com.pl/olejek...jacy_do_wlosow
Stary 2013-04-16, 21:35   #889
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

to tak z zazdro軼i, a mnie 軼isne這 w do趾u

w這sy piekne i kolor tez
och這dzi這 go odrobin

chodzi o ten olejek
http://www.yves-rocher.com.pl/olejek...jacy_do_wlosow
軼isn窸o? Odrobin och這dzi這?
A olejek musz mie Kiedy jojoba mi na w這sach cudo utworzy豉. A by豉 tylko jako element sk豉du czego.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-16 o 21:42
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-16, 21:48   #890
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
軼isn窸o? Odrobin och這dzi這?
A olejek musz mie Kiedy jojoba mi na w這sach cudo utworzy豉. A by豉 tylko jako element sk豉du czego.
no ch這dne s
豉dne,b造szcz帷e,zdrowe, dlugie

olejek wcale nie jest t逝sty
udany zakup
Stary 2013-04-16, 22:00   #891
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no ch這dne s
豉dne,b造szcz帷e,zdrowe, dlugie

olejek wcale nie jest t逝sty
udany zakup
B璠 d逝gie ale trzeba poczeka

No mnie ciekawi ten olejek

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-16, 22:04   #892
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
B璠 d逝gie ale trzeba poczeka

No mnie ciekawi ten olejek
mam nadzieje ze moje tez beda

jesli chcesz to jutro moge pstrykn望 fotke sk豉du
Stary 2013-04-16, 22:59   #893
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
np na doz. pl
Uwielbiam ta stron. Te tam kupi豉m.

Swoj drog wkurza mnie ten limit minimum 20z za zam闚ienie internetowe. Jakby mieli np. 10 z to ja bym ju 2 razy wi璚ej rzeczy kupi豉, a tak to zanim znajd co co jeszcze chc to si ju rozmy郵.

Chocia to zdecydowanie jest dobre dla mojego portfela

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
pewnie to gdzies napisa豉s ale co bedziesz robi u fryzjera ?
kolor?
Tak, b璠 si kolorowa Matrix SoColor Beauty 6BV. Na palecie cudo Zobaczymy czy sobie na w豉sne 篡czenie krzywdy nie zrobi t farb Raz si 篡je

Chocia 幢e by nie powinno, to jednak mam plan ratowania w這s闚 po ewentualnym przesuszu u這穎ny

I witamy w堯czykija

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-16 o 23:01
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:12   #894
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
np na doz. pl
Dzi瘯i! )
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:18   #895
mcromance
Zakorzenienie

Przepraszam, b璠zie totalny off top i trollowanie.
Ale musz si tym podzieli bo p瘯n

W豉郾ie wpad豉m po uszy dla bohatera kolejnej dramy korea雟kiej I to historycznej !!!
A sobie gifa zrobi豉m nawet
Oto Kang-Chi i jego moment pt. "wielki paj彗"

Dobra, ju mi lepiej. Mo瞠 teraz prze篡j do jutra czekaj帷 na angielskie napisy coby zrozumie o co kaman

A potem aby do czwartku i jako po 13, mo瞠 14 b璠zie wstawiona fota z wynikiem farbowania

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:29   #896
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Przepraszam, b璠zie totalny off top i trollowanie.
Ale musz si tym podzieli bo p瘯n

W豉郾ie wpad豉m po uszy dla bohatera kolejnej dramy korea雟kiej I to historycznej !!!
A sobie gifa zrobi豉m nawet
Oto Kang-Chi i jego moment pt. "wielki paj彗"

Dobra, ju mi lepiej. Mo瞠 teraz prze篡j do jutra czekaj帷 na angielskie napisy coby zrozumie o co kaman

A potem aby do czwartku i jako po 13, mo瞠 14 b璠zie wstawiona fota z wynikiem farbowania
I moja te poka輳, co tam mi wyjdzie na tych w這sach, a co! :P
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:31   #897
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
I moja te poka輳, co tam mi wyjdzie na tych w這sach, a co! :P
No ja my郵 瞠 foty b璠. A o kt鏎ej si wybierasz?

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:35   #898
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
No ja my郵 瞠 foty b璠. A o kt鏎ej si wybierasz?
o 9 a Ty?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-16 o 23:42
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:40   #899
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
o 9
Oooo !!! To jak ja wr鏂 od swojej fryzjerki to twoje ju mo瞠 b璠 wstawione

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-16, 23:42   #900
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Oooo !!! To jak ja wr鏂 od swojej fryzjerki to twoje ju mo瞠 b璠 wstawione
Mo磧iwe ;D a Ty na kt鏎 idziesz?
Z tego co m闚i豉, to mo瞠 potrwa 3-4h ;P
anusiazg jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.