Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-16, 23:49   #901
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
Mo磧iwe ;D a Ty na kt鏎 idziesz?
Z tego co m闚i豉, to mo瞠 potrwa 3-4h ;P
Ja na 11. Ale najprawdopodobniej b璠 zasuwa z buta te 4 kilosy (w jedn stron), bo nie wiem czy dorw od gospodarza domu klucz do pomieszczenia, gdzie stoi m鎩 2 ko這wy wehiku. Bo go嗆 lubi wybywa akurat jak ja mam spraw, a klucza dorobi nie da

Wi璚 tak do 12 to b璠 tam u niej siedzie z farb na g這wie i powr鏒 jaka nieca豉 godzinka (bo co mam lecie na 貫b na szyj ). To tak ko這 13, mo瞠 14 b璠 w domu i wstawi foty

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 00:01   #902
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ja na 11. Ale najprawdopodobniej b璠 zasuwa z buta te 4 kilosy (w jedn stron), bo nie wiem czy dorw od gospodarza domu klucz do pomieszczenia, gdzie stoi m鎩 2 ko這wy wehiku. Bo go嗆 lubi wybywa akurat jak ja mam spraw, a klucza dorobi nie da

Wi璚 tak do 12 to b璠 tam u niej siedzie z farb na g這wie i powr鏒 jaka nieca豉 godzinka (bo co mam lecie na 貫b na szyj ). To tak ko這 13, mo瞠 14 b璠 w domu i wstawi foty
No to o podobnej godzinie b璠ziemy obie w domu ;D i oby obie zadowolone
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-17, 00:08   #903
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No to o podobnej godzinie b璠ziemy obie w domu ;D i oby obie zadowolone
No mam nadziej.
Dobra, ja spadam. Do jutra

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 00:10   #904
anusiazg
Raczkowanie

a mam jeszcze pytanie co do masek ;p u篡wa si je po myciu, na 5-10 minut, a potem sp逝kuje. A od篡wk kiedy? Przed mask czy po zmyciu ? ;p czy zamiast ?

I czy u篡wa豉 kt鏎a maski mlecznej Mila ? kole瘸nka, kt鏎a interesuje si piel璕nacj w這s闚, przegl康a pe軟o blog闚 itp i sama kombinuje jakie maseczki, poleci豉 mi t ;P na wiza簑 ma sporo pozytywnych opinii, ale wiza, jak to wiza, nie do ko鎍a prawd powie, tak jak zreszt pisa造軼ie wcze郾iej. Dlatego pytam was, czy kt鏎a u篡wa豉?

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
No mam nadziej.
Dobra, ja spadam. Do jutra
dobrej nocy

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-17 o 00:53
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-17, 08:50   #905
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
a mam jeszcze pytanie co do masek ;p u篡wa si je po myciu, na 5-10 minut, a potem sp逝kuje. A od篡wk kiedy? Przed mask czy po zmyciu ? ;p czy zamiast ?

I czy u篡wa豉 kt鏎a maski mlecznej Mila ? kole瘸nka, kt鏎a interesuje si piel璕nacj w這s闚, przegl康a pe軟o blog闚 itp i sama kombinuje jakie maseczki, poleci豉 mi t ;P na wiza簑 ma sporo pozytywnych opinii, ale wiza, jak to wiza, nie do ko鎍a prawd powie, tak jak zreszt pisa造軼ie wcze郾iej. Dlatego pytam was, czy kt鏎a u篡wa豉?

ja jak u篡wam maski to nie uzywam od篡wki a je郵i chodzi o czas to r騜nie kiedy siedzia豉m nawet 40 min z mask pod foli i r璚znikiem teraz z lenistwa myj w這sy na pocz徠ku, nak豉dam mask, myj si, czasem peeling i sp逝kuj

co do maski mlecznej mila lubi ich maski, bo w這sy przy sp逝kiwaniu (niezale積ie czy trzymam 5 czy 30 min zawsze s 郵iskie- a to bardzo lubi) maski s do嗆 rzadkie, przez co wydajne i lekkie. Mia豉 mleczn i placent z Mila r騜ni造 si zapachem nie wiem jak ze sk豉dem bo nie patrzy豉m teraz zamierzam kupi jeszcze jak捷 mask, bo s tanie i ca趾iem dobre zaciekawi豉 mnie maska AntiAge tej firmy i teraz ona b璠zie moim celem
ibyza jest offline  
Stary 2013-04-17, 09:36   #906
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

D瞠m dobry wszystkim

Je郵i nak豉dam mask po myciu to ju od篡wki nie. Bo zbyt mocno by to obci捫y這 w這sy.
Cz瘰to te nak豉dam mask zamiast oleju przed myciem i wtedy jad z ni na bogato, ale tak 瞠by nie ciek豉 z w這s闚 Na takie w這sy nak豉dam czepek i okr璚am r璚znikiem albo zak豉dam star we軟ian czap zimow. Ciep這 pomaga masce lepiej dzia豉.

I jak ju pisa豉m, przeczyta豉m gdzie wyniki bada jakiego instytutu z USA czy gdzie tam.
Badali skuteczno嗆 nawil瘸nia i przenikania sk豉dnik闚 od篡wczych z maski do w這sa. I wysz這 im, 瞠 maska oddaje te sk豉dniki intensywnie przez pierwsze 30 minut do godziny. A potem ju utrzymuje si to na jednakowym poziomie i w zasadzie nie ma wp造wu na dalsze poprawianie kondycji w這sa. Bo co by這 potrzebne w這som ju si wch這n窸o i d逝窺ze trzymanie nie ma sensu.

A masek Mila nie mia豉m w r瘯ach nawet. Te moje D瞠mowe Zag喚bie jest ubogie w takie rzeczy...
Nawet sklepu fryzjerskiego nie ma, wi璚 musz kombinowa jak ko pod g鏎k gdzie b璠 kupowa maski Profisu i ewentualnie Stapiza jak m鎩 brat studia sko鎍zy...

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 10:43   #907
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pisankova Poka wiadomo嗆
to mo積a miesza farby? ja u篡wa豉m color&soin, ale nie miesza豉m z niczym. kolor si utrzyma i nic mi nie rudzia這, a farbowa豉m na 6N (jaki czas temu, bo niedawno posz這 10R, wi璚 rudo軼i troch jest, ale to dlatego, 瞠 taki odcie ) w og鏊e to chyba pierwsza farba po kt鏎ej nie sw璠zi mnie g這wa :P
Ale gdzie ty przeczyta豉, 瞠 ja farby miesza豉m?
Z Color&Soin mia豉m kilka odcieni, ale osobno k豉dzionych. A Jantar to wcierka, wi璚 nie miesza si jej z niczym tylko nak豉da solo.

Z reszt ba豉bym si farby apteczne miesza ze sob i z czymkolwiek innym, bo nie wiadomo co tam za pigmenty s i jakby ze sob zareagowa造.

Bezpiecznie jest miesza tylko i wy陰cznie farby profesjonalne jednego producenta i w obr瑿ie jednego rodzaju.

A mi niestety ka盥y odcie C&S rudzia, ale mia豉m tak samo z Castingiem L'oreala. Moje w這sy zwyczajnie tak reaguj na sole amonowe (MEA) w tych farbach.
Tylko amoniakowe farby pozwalaj mi na utrzymanie koloru bez wymywania si na rudo.
A ze kuku na g這wie mi nie robi to b璠 ich u篡wa. C&S wypr鏏owa豉m z ciekawo軼i i ju do nich nie wr鏂.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:46
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 10:58   #908
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Ja mieszalam Herbatint i wszystko bylo okey wiec mysle ze Color & Soin tez mozna smialo mieszac. Ale nie dwa dowolne kolory tylko jakeis zasady zawsze obowiazuja przy mieszaniu farb.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-17, 11:04   #909
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Ja mieszalam Herbatint i wszystko bylo okey wiec mysle ze Color & Soin tez mozna smialo mieszac. Ale nie dwa dowolne kolory tylko jakeis zasady zawsze obowiazuja przy mieszaniu farb.
Uuuu... To mamy hardcora w w徠ku
Ja na serio bym si ba豉 te apteczne miesza. Z reszt, ja bym si ba豉 i te profesjonalne sama miesza Bo najpewniej wysz豉by mi sraczka na g這wie

Jutro farbowanie, a ja si siedz i si zastanawiam co mi na g這wie wyjdzie
Chyba musz zobaczy czego w domu brakuje i i嗆 po zakupy, 瞠by przesta o tym my郵e

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 11:11   #910
anusiazg
Raczkowanie

o no to fajnie, 瞠 kto st康 u篡wa Mi akurat poleci豉 kole瘸nka, i co najlepsze, do kupienia w malutkim salonie fryzjerskim na moim osiedlu ;D 1L za 25z, to chyba nie du穎 Podobno Maska Kallos to to samo..?
Aha no to te b璠 u篡wa bez od篡wki, a powiedzcie mi prosz jeszcze? Tak mask u篡wa codziennie, raz w tygodniu czy jak?
i kupi豉m te ten olejek na doz-ie Mam nadziej, 瞠 nie trzeba d逝go czeka i olejowa te raczej nie codziennie ?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-17 o 11:18
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-17, 11:16   #911
JoannaJ78
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2184 czyli nic specjalnego a ta z placenta jest zrobiona z 這篡sk zwierz璚ych.... z tanich i dobrych polecam maski BingoSpa lub rosyjskie ale te trzeba przegl康a sk豉dy, 瞠by nie trafi na silikony, bo c騜 to za od篡wianie silikonem ;-) sztuczny po郵izg a pod tym ci庵le zniszczony w這s. Oleje i maski bez silikonowych 鈍instw polecam ;-)

Edytowane przez JoannaJ78
Czas edycji: 2013-04-17 o 11:17
JoannaJ78 jest offline  
Stary 2013-04-17, 11:17   #912
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Ja na serio bym si ba豉 te apteczne miesza. Z reszt, ja bym si ba豉 i te profesjonalne sama miesza Bo najpewniej wysz豉by mi sraczka na g這wie

najpierw skonsultowalam z infolinia Herbatint czy moge mieszac

ale jestem zla! 3dni temu odrost robilam i juz jest jasniejszy. Jeszcze nie roznic sie tak bardzo ale zjasnial od farbowania. Chyba przerzuce sie na farby z amoniakiem/twale. bo mysle ze czeste farobwanie bez amoniku tez nie jest wskazane, juz lepiej chyba dac amoniak raz na kilka miesiecy.
tylko musze znalezc jakas fajna najlepiej wlasnie 5.12
Kachula doradzisz cos?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-17, 11:21   #913
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:

Hehe widz mamy ten sam problem ;d
og鏊nie jestem podekscytowana jutrem, ale z drugiej strony strach te jest ;p

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez JoannaJ78 Poka wiadomo嗆
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2184 czyli nic specjalnego a ta z placenta jest zrobiona z 這篡sk zwierz璚ych.... z tanich i dobrych polecam maski BingoSpa lub rosyjskie ale te trzeba przegl康a sk豉dy, 瞠by nie trafi na silikony, bo c騜 to za od篡wianie silikonem ;-) sztuczny po郵izg a pod tym ci庵le zniszczony w這s. Oleje i maski bez silikonowych 鈍instw polecam ;-)
A to kupi jedn i drug i na zmian b璠 stosowa Akurat podobno ta bingoSpa jest w tesco za nieca貫 9z, wi璚 czemu nie
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-17, 11:48   #914
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
mam nadzieje ze moje tez beda

jesli chcesz to jutro moge pstrykn望 fotke sk豉du
O to ja poprosz! Mo瞠 m篹a nam闚i i zafunduj sobie takie cu.

Cytat:
Przepraszam, b璠zie totalny off top i trollowanie.
Ale musz si tym podzieli bo p瘯n

W豉郾ie wpad豉m po uszy dla bohatera kolejnej dramy korea雟kiej I to historycznej !!!
A sobie gifa zrobi豉m nawet
Oto Kang-Chi i jego moment pt. "wielki paj彗"

Dobra, ju mi lepiej. Mo瞠 teraz prze篡j do jutra czekaj帷 na angielskie napisy coby zrozumie o co kaman

A potem aby do czwartku i jako po 13, mo瞠 14 b璠zie wstawiona fota z wynikiem farbowania
Dobry ten paj彗 Ja mo瞠 nie "sko郾e" dramy ogl康am ale J-pop mile widziany Koda Kumi

Cytat:
I moja te poka輳, co tam mi wyjdzie na tych w這sach, a co! :P
No czekam z niecierpliwo軼i!!!

Cytat:

ale jestem zla! 3dni temu odrost robilam i juz jest jasniejszy. Jeszcze nie roznic sie tak bardzo ale zjasnial od farbowania. Chyba przerzuce sie na farby z amoniakiem/twale. bo mysle ze czeste farobwanie bez amoniku tez nie jest wskazane, juz lepiej chyba dac amoniak raz na kilka miesiecy.
Kachula doradzisz cos?
Ka盥y twierdzi, 瞠 zio這we farby i te bez amoniaku s cudowne i nie szkodz. G... prawda. Jak cz瘰to b璠zie si farbowa bo si wymywaj to te 幢e. Ja wybieram bez amoniaku ale moje farbowanie to co 2-3miesi帷e. A jak kolor b璠zie ok to jeszcze rzadziej.
5,12 dia richesse ciemno wychodzi
moja 5AV z Matrixa te. Jak dobrze dobierzesz oxydant to ca趾owicie pokrywa siwe, wi璚 i twoje odrosty powinny by dobrze pokryte.
Ja o tych odrostach my郵a豉m i ju sama nie wiem. Mo瞠 powinna przy zio這wych farbach odrosty macha dwa razy? Raz i np przed drugim myciem drugi raz? No ju sama nie wiem. Je郵i ci amoniak s逝篡 i nie mia豉 jaki dziwnych akcji (mnie sw璠zi 貫pek) to czemu nie wr鏂i do tych farb, tyle 瞠 rzadziej farbowa.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-17 o 11:51
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-17, 13:16   #915
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
o no to fajnie, 瞠 kto st康 u篡wa Mi akurat poleci豉 kole瘸nka, i co najlepsze, do kupienia w malutkim salonie fryzjerskim na moim osiedlu ;D 1L za 25z, to chyba nie du穎 Podobno Maska Kallos to to samo..?
Aha no to te b璠 u篡wa bez od篡wki, a powiedzcie mi prosz jeszcze? Tak mask u篡wa codziennie, raz w tygodniu czy jak?
i kupi豉m te ten olejek na doz-ie Mam nadziej, 瞠 nie trzeba d逝go czeka i olejowa te raczej nie codziennie ?
Nie ma jakiego wyznacznika jak cz瘰to nak豉da mask lub olejowa. To ju musisz pod swoje w這sy dobra.
Jak b璠 suchawe lub szorstkie wtedy dzia豉j olejami i maskami. Jak ju troszk bardziej mi瘯kie to sama dobra od篡wka po myciu wystarczy.

No i koniecznie pami皻aj 瞠by co najmniej raz na 2 tygodnie oczy軼i mocniej w這sy prostym szamponem z SLS-ami. Np. jakas Barwa albo Joanna.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:

Kachula doradzisz cos?
Pewnie tak.
A ja uwa瘸m, 瞠 amoniak nie jest z造. W豉郾ie te bezamoniakowe farby s podst瘼ne, bo maj pochodne amoniaku, sole amonowe. A te skuba鎍e zostaj du穎 d逝瞠j we w這sie, a amoniak prawie od razu paruje po zadzia豉niu. Owszem mocniej dzia豉, ale zrobi co ma i zwiewa. A MEA (te sole) s bardziej p造nne i ci篹ej wychodz z w這sa po farbowaniu.

U mnie C&S i Castingi wysusza造 bardziej na d逝窺z met w這sy ni nawet taki masakryczny Syoss.

Wi璚ej o tych r騜nicach pisa豉 u siebie Mysia i przez to por闚nanie zdecydowa豉m si wr鏂i do amoniaku z podkulonym, zrudzia造m ogonem.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Hehe widz mamy ten sam problem ;d
og鏊nie jestem podekscytowana jutrem, ale z drugiej strony strach te jest ;p

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

A to kupi jedn i drug i na zmian b璠 stosowa Akurat podobno ta bingoSpa jest w tesco za nieca貫 9z, wi璚 czemu nie
No i ju wr鏂i豉m z zakup闚. I teraz nadal b璠 siedzie i si zastanawia
Albo porobi sobie gify z dram

BingoSpa polecam z shea i algami. Kupi豉m ostatnio (w υdzi...) i ju pr鏏owa豉m. Du穎 lepsza jest od Kallosa mlecznego i nie 鄉ierdzi (dla mnie) jak Kallos.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dobry ten paj彗 Ja mo瞠 nie "sko郾e" dramy ogl康am ale J-pop mile widziany Koda Kumi
No pewnie, 瞠 dobry. Szkoda, 瞠 w gifie nie mo積a d德i瘯u zapisa. Bo podskakuj帷 krzycza te nie幢e

Ja ogl康am dramy i korea雟kie i japo雟kie. Jednak zdecydowanie wygrywaj u mnie korea雟kie. Dobre lub 鄉ieszne doramy (dla mnie) mog policzy na palcach jednej r瘯i. No i j瞛yk korea雟ki jest dla mnie 豉dniejszy i melodyjniejszy

J-popu tworzonego przez Japo鎍zyk闚 nie s逝cham, bo jeszcze nie trafi豉m na takiego, kt鏎y ma fajny g這s.
Ale ju piosenki nagrane po japo雟ku przez moich ukochanych korea雟kich artyst闚 jak najbardziej

Dobra, ja ju ko鎍z z tym off topem. Oficjalnie wracam do w這sowych temat闚

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 13:36   #916
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Uwielbiam ta stron. Te tam kupi豉m.

Swoj drog wkurza mnie ten limit minimum 20z za zam闚ienie internetowe. Jakby mieli np. 10 z to ja bym ju 2 razy wi璚ej rzeczy kupi豉, a tak to zanim znajd co co jeszcze chc to si ju rozmy郵.

Chocia to zdecydowanie jest dobre dla mojego portfela

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Tak, b璠 si kolorowa Matrix SoColor Beauty 6BV. Na palecie cudo Zobaczymy czy sobie na w豉sne 篡czenie krzywdy nie zrobi t farb Raz si 篡je

Chocia 幢e by nie powinno, to jednak mam plan ratowania w這s闚 po ewentualnym przesuszu u這穎ny

I witamy w堯czykija
dzie dobry

ja z Matrixa by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Oooo !!! To jak ja wr鏂 od swojej fryzjerki to twoje ju mo瞠 b璠 wstawione
albo anusiazg b璠zie wstawiona
Stary 2013-04-17, 15:34   #917
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
dzie dobry

ja z Matrixa by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

albo anusiazg b璠zie wstawiona

Nie no, boskie podsumowanie

To zobaczymy co mi jutro wyjdzie. Mam nadziej, 瞠 s這nko b璠zie jutro ze mn wsp馧pracowa przy robieniu zdj耩

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Nienawidz go喚bi.... Lataj帷e obesra鎍e...
W豉郾ie musia豉m umy w這sy przez jednego... Fuuuuuuu !!!! Akurat przed farbowaniem.
My豉m sam od篡wk, ale kto wie czy to i tak nie odbije mi si jutro na skalpie

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 16:46   #918
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Helo babeczki
Wiecie co zrobi豉m? Pigmentacj
No nie mog豉m, po prostu nie mog豉m na siebie patrze, a dok豉dnie to na tego glona wybijaj帷ego na kilku pasmach. Co mycie g這wy, to coraz mniej farby, a wi璚ej glona.

Za tydzie w sobot mam wa積y wyjazd, wi璚 nie chcia豉m zostawiac farbowania na ostatni dzie w razie jakiej wtopy. Zrobi豉m wi璚 to dzisiaj.
Zrobi豉m pigmentacj wg przepisu Mysi z jej blogu. Z tym, 瞠 nie na profesjonalnych, a na drogeryjnych. No c騜... Zamiast br您u mam czarne, ale takie mega czarne. M鎩 ch這p jak mnie zobaczy, to si chyba ze mn rozwiedzie. My豉m ju przeciw逝pie穎wym, ale ju nic si nie zmywa. B璠 jeszcze codziennie my przeciw逝pie穎wym, ale nie licze na zbytnie zmycie. Chyba, 瞠 moje w這sy same postanowi pozbywa si barwnika tak jak do tej pory.

Jeden plus: nie ma glona! przynajmniej dzi, bo po kilku myciach si oka瞠 czy wylezie czy nie. W這sy pokryte r闚niutko. Dobre i to.

Teraz si bior za od篡wianie. Jakie oleje itp.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-17, 16:50   #919
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Helo babeczki
No nie mog豉m, po prostu nie mog豉m na siebie patrze, a dok豉dnie to na tego glona wybijaj帷ego na kilku pasmach. Co mycie g這wy, to coraz mniej farby, a wi璚ej glona.

Za tydzie w sobot mam wa積y wyjazd, wi璚 nie chcia豉m zostawiac farbowania na ostatni dzie w razie jakiej wtopy. Zrobi豉m wi璚 to dzisiaj.
Zrobi豉m pigmentacj wg przepisu Mysi z jej blogu. Z tym, 瞠 nie na profesjonalnych, a na drogeryjnych. No c騜... Zamiast br您u mam czarne, ale takie mega czarne. M鎩 ch這p jak mnie zobaczy, to si chyba ze mn rozwiedzie. My豉m ju przeciw逝pie穎wym, ale ju nic si nie zmywa. B璠 jeszcze codziennie my przeciw逝pie穎wym, ale nie licze na zbytnie zmycie. Chyba, 瞠 moje w這sy same postanowi pozbywa si barwnika tak jak do tej pory.

Jeden plus: nie ma glona! przynajmniej dzi, bo po kilku myciach si oka瞠 czy wylezie czy nie. W這sy pokryte r闚niutko. Dobre i to.

Tka wmawia豉m ci t pigmentacj i wmawia豉m I zrobi豉
A Mysia pisa豉 chyba, 瞠 na drogeryjnych te mo積a i wychodzi.

A z ciekawo軼i to jakimi robi豉?

Za to ja jutro mam farbowanie, a musia豉m dzi przemy w這sy od篡wk, bo mnie ptak zawarto軼i pupy obdarzy...
Podobno b璠zie si mia這 szcz窷cie jak ci ptak, za przeproszenie, obsra, ale ja bym wola豉 go unikn望...

Czas edycji: 2013-04-17 o 16:52
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 17:14   #920
Weronisia
Zakorzenienie

He he no czyta豉m, 瞠 ci ptak obsraka Miejmy nadziej, 瞠 ci mycie nie zaszkodzi.

Ja robi豉m Schwarzkopf Sensual Colors, kolor 500 鈔edni br您.
Robi豉m pigmentacj i farbowanie tym samym kolorem. Bardzo mi sie podoba na pude趾u, no i chcia豉m, 瞠by wyszed mi do嗆 ciemny odcie. Poza tym po tej mojej czerwieni nie chcia豉m znowu nak豉dac ciep貫go odcienia, bo docelowo chc si pozby ciep貫go odcienia rudawego.

Z tym, 瞠 u篡豉m tylko farby, bez oksydantu, bo nie mam pewno軼i ile ma ten z pude趾a. Da豉m wi璚 sw鎩 oksydant. No i pomyli豉m si w proporcjach. Skapn窸am si ju po wszystkim, 瞠 zamiast 1,5% da豉m 3%. Po prostu zapomnia豉m jeszcze raz rozcie鎍zy Nie wiem czy to mog這 miec tak wielki wp造w na pojawienie sie czerni.
A wi璚 najpierw na這篡豉m na 20 minut z oksy 3% i bez zmywania od razu po 20 min na這篡豉m ten sam kolor na oksy 6% i trzyma豉m 30 minut. Potem do豉czona od篡wka i potem ocet.

W這sy nie do rozczesania. Masakrycznie popl徠ane. Po wysuszeniu umy豉m 2 razy szamponem przeciw逝piezowym, na這篡豉m mask Pantin Pro V do zniszczonych farbowanych, ale czu豉m, 瞠 nic nie da豉, wi璚 jeszcze na這篡豉m od篡wk moj ulubion i dopiero da這 rad rozczesa.

W這sy si b造szcz i nie ma zieleni ani rudo軼i, wi璚 jest lepiej ni by這. Tylko ta czer... sama czer
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-17, 17:42   #921
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
He he no czyta豉m, 瞠 ci ptak obsraka Miejmy nadziej, 瞠 ci mycie nie zaszkodzi.

Ja robi豉m Schwarzkopf Sensual Colors, kolor 500 鈔edni br您.
Robi豉m pigmentacj i farbowanie tym samym kolorem. Bardzo mi sie podoba na pude趾u, no i chcia豉m, 瞠by wyszed mi do嗆 ciemny odcie. Poza tym po tej mojej czerwieni nie chcia豉m znowu nak豉dac ciep貫go odcienia, bo docelowo chc si pozby ciep貫go odcienia rudawego.

Z tym, 瞠 u篡豉m tylko farby, bez oksydantu, bo nie mam pewno軼i ile ma ten z pude趾a. Da豉m wi璚 sw鎩 oksydant. No i pomyli豉m si w proporcjach. Skapn窸am si ju po wszystkim, 瞠 zamiast 1,5% da豉m 3%. Po prostu zapomnia豉m jeszcze raz rozcie鎍zy Nie wiem czy to mog這 miec tak wielki wp造w na pojawienie sie czerni.
A wi璚 najpierw na這篡豉m na 20 minut z oksy 3% i bez zmywania od razu po 20 min na這篡豉m ten sam kolor na oksy 6% i trzyma豉m 30 minut. Potem do豉czona od篡wka i potem ocet.

W這sy nie do rozczesania. Masakrycznie popl徠ane. Po wysuszeniu umy豉m 2 razy szamponem przeciw逝piezowym, na這篡豉m mask Pantin Pro V do zniszczonych farbowanych, ale czu豉m, 瞠 nic nie da豉, wi璚 jeszcze na這篡豉m od篡wk moj ulubion i dopiero da這 rad rozczesa.

W這sy si b造szcz i nie ma zieleni ani rudo軼i, wi璚 jest lepiej ni by這. Tylko ta czer... sama czer
Wed逝g mnie tu jest pies pogrzebany. Bo Mysia pisa豉, 瞠by do pigmentacji farba nak豉dana jako #1 by豉 ja郾iejsza o ton od tego co chcesz uzyska. Dopiero ta druga ma by na w豉軼iwym poziomie. Czyli powinna by豉 wzi望 600 i 500.
Dlatego ci mog這 tak przyciemni. Ale to si powinno powoli zmy. Chyba...
A jak nie to pr鏏uj mycia z dodatkiem sody oczyszczonej. Podobno dobrze wymywa.

A odno郾ie mycia to mam nadziej, 瞠 mi nie zaszkodzi. Nie mam wybitnie wra磧iwej sk鏎y. Jedynie SLS za cz瘰to stosowany powodowa mi 逝pie. No i my豉m od篡wk, a nie szamponem. A u mnie to za dobrze nie domywa naturalnego "t逝szczyku" Jutro ju b璠 mia豉 ulizane.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 18:47   #922
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Weronika wymyj si, nie martw si
A lepiej mie 豉dne czarne ni jakie zielonkawe niewiadomoco
Poka si

Beata. jest offline  
Stary 2013-04-17, 19:16   #923
ania3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do ania3133

Ok kupi豉m farb L'oreala Casting Creme Gloss o odcieniu Mro幡e Machaccino. Zafarbuje si w sobot i wy郵 fotki.
ania3133 jest offline  
Stary 2013-04-17, 19:38   #924
mcromance
Zakorzenienie

To szykuje si wysyp fot po farbowaniach.

Do mojego ju mniej ni 24h Z jednej strony si ciesz z drugiej boj co wyjdzie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 20:00   #925
ania3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do ania3133

Cytat:
To szykuje si wysyp fot po farbowaniach.

Do mojego ju mniej ni 24h Z jednej strony si ciesz z drugiej boj co wyjdzie.
Ja mam to samo Je郵i nawet wyjdzie fajny kolorek to boje si 瞠 szybko si wyp逝cze.
ania3133 jest offline  
Stary 2013-04-17, 20:20   #926
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka wiadomo嗆
Ja mam to samo Je郵i nawet wyjdzie fajny kolorek to boje si 瞠 szybko si wyp逝cze.
A ja boj si, 瞠 wyjdzie o wiele za ciemno i nie b璠zie si chcia wymywa

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 20:30   #927
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

No i ju wr鏂i豉m z zakup闚. I teraz nadal b璠 siedzie i si zastanawia
Albo porobi sobie gify z dram

No pewnie, 瞠 dobry. Szkoda, 瞠 w gifie nie mo積a d德i瘯u zapisa. Bo podskakuj帷 krzycza te nie幢e

Ja ogl康am dramy i korea雟kie i japo雟kie. Jednak zdecydowanie wygrywaj u mnie korea雟kie. Dobre lub 鄉ieszne doramy (dla mnie) mog policzy na palcach jednej r瘯i. No i j瞛yk korea雟ki jest dla mnie 豉dniejszy i melodyjniejszy

J-popu tworzonego przez Japo鎍zyk闚 nie s逝cham, bo jeszcze nie trafi豉m na takiego, kt鏎y ma fajny g這s.
Ale ju piosenki nagrane po japo雟ku przez moich ukochanych korea雟kich artyst闚 jak najbardziej

Dobra, ja ju ko鎍z z tym off topem. Oficjalnie wracam do w這sowych temat闚
My tu non stop offtopowo Ja uwielbiam japo雟ki i animce Dla mnie ten j瞛yk jest pi瘯ny tak jak dla ciebie pewnie korea雟ki. Mnie w J-pop wci庵n窸a Ayumi Hamasaki i ta piosenka (na Youtube nie by這 ca貫go teledysku): http://www.kewego.com/video/iLyROoaf2x-p.html Do tej pory j uwielbiam!

Cytat:

To zobaczymy co mi jutro wyjdzie. Mam nadziej, 瞠 s這nko b璠zie jutro ze mn wsp馧pracowa przy robieniu zdj耩

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Ha! Wiesz co mi kiedys kto powiedzia jak mnie ptok obsraka na czubek g這wy? 疾 b璠 mia豉 szcz窷cie w mi這軼i Prawda Uwa瘸m 瞠 znalaz豉m szcz窷cie jak cholercia

Cytat:
Helo babeczki

Wstawiaj foty tej czerni!!!

Cytat:
Ok kupi豉m farb L'oreala Casting Creme Gloss o odcieniu Mro幡e Machaccino. Zafarbuje si w sobot i wy郵 fotki.
Fotki!!!!

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-17, 20:50   #928
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
My tu non stop offtopowo Ja uwielbiam japo雟ki i animce Dla mnie ten j瞛yk jest pi瘯ny tak jak dla ciebie pewnie korea雟ki. Mnie w J-pop wci庵n窸a Ayumi Hamasaki i ta piosenka (na Youtube nie by這 ca貫go teledysku): http://www.kewego.com/video/iLyROoaf2x-p.html Do tej pory j uwielbiam!

Ha! Wiesz co mi kiedys kto powiedzia jak mnie ptok obsraka na czubek g這wy? 疾 b璠 mia豉 szcz窷cie w mi這軼i Prawda Uwa瘸m 瞠 znalaz豉m szcz窷cie jak cholercia
A to spoko loko

Mi japo雟ki nie przeszkadza. Fajny j瞛yk, tylko jako nie znalaz豉m 瘸dnego typowo japo雟kiego bandu ani wokalisty, kt鏎y by mi pasowa zakresem d德i瘯u

Bo, jak pisa豉m, kiedy moje ukochane ch這paki (bo jako girlsband闚 ani 瞠雟kich solistek nie trawi) 酥iewaj po japo雟ku to jest cudnie Takie "Tick Tack" U-KISS no wymiata dla mnie A jest po japo雟ku z elementami angielskiego.
Prosz, oto oni: U-KISS "Tick Tack"
A tutaj uwielbiam jak si tak ca造 czas ciesz 酥iewaj帷 No jakby co na popraw nastroju wzi瘭i U-KISS "One of You

Chocia prawd jest, 瞠 wol korea雟ki je郵i mam wybiera. Nied逝go sama zaczn m闚i "aigoo" albo "ottoke" kiedy nie b璠 wiedzia豉 co robi
I zaczn wo豉 na mamu鄂 "omma"

A odno郾ie szcz窷cia w mi這軼i po obsraniu przez ptaka. U mnie to jako ani widu ani s造chu. Dobrze, 瞠 chocia ty trafi豉

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

JUPPI !!! S ju angielskie napisy do 2 ostatnio wyemitowanych odcink闚 "Gu Family Book"
W ko鎍u dowiem si o co dok豉dnie chodzi這 z akcj "wielki paj彗"

To ja zajrz tak za 2 godzinki znowu
Pa pa

Czas edycji: 2013-04-17 o 20:47
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-17, 22:06   #929
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:

taka kupa potrafi wy穋e lakier w karoserii

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:

Fotki!!!!
a mnie ktos powiedzia ze jak si wejdzie go豉 stop w wielka kupe psa to b璠zie sie bogatym
hm...jeszcze nie jestem bogata

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
czekamy

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

kachula sk豉d olejku musz przepisa bo na zdj璚iach nic nie wida :/
Stary 2013-04-17, 22:42   #930
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Wed逝g mnie tu jest pies pogrzebany. Bo Mysia pisa豉, 瞠by do pigmentacji farba nak豉dana jako #1 by豉 ja郾iejsza o ton od tego co chcesz uzyska. Dopiero ta druga ma by na w豉軼iwym poziomie. Czyli powinna by豉 wzi望 600 i 500.
Dlatego ci mog這 tak przyciemni. Ale to si powinno powoli zmy. Chyba...
A jak nie to pr鏏uj mycia z dodatkiem sody oczyszczonej. Podobno dobrze wymywa.
Heh , no w豉郾ie tylko, 瞠 ja nawet chcia豉m 400 mie chcia豉m ciemno. wzi窸am 500, bo uzna豉m, 瞠 pewnie wyjdzie jak 400 czyli ciemny br您. A moje na pewno nie wysz造 jak ciemny br您, lecz czer.
Moja c鏎ka dojrza豉 w s這鎍u br您owe prze鈍ity, na tych pasmach, gdzie wcze郾iej by glon. Skoro s prze鈍ity br您u, to mo瞠 jest szansa na wyp逝kanie.
B璠 codziennie my. Ale jak znowu wymyj do glona, to si powiesz.
M捫 wr鏂i przed chwil z pracy i nawet nic nie powiedzia. 奸epiec
Za to widzia豉m si z kilkoma znajomymi i wszyscy sie zachwycali moim kolorkiem. A wi璚 nie jest a tak tragicznie.

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Weronika wymyj si, nie martw si
A lepiej mie 豉dne czarne ni jakie zielonkawe niewiadomoco
Poka si
No dok豉dnie. Trafi豉 w sedno Mam przynajmniej r闚niutko zafarbowane w這ski i moge miec rozpuszczone. A tych glon闚 nie umia豉m ju schowac.

Cytat:
Eh nie ma si czym chwali. To w ko鎍u w徠ek o br您ach, a nie o czerni
Mo瞠 jutro co cykn. Dzi robi豉m tylko telefonem, ale wysz造 bardzo ciemno.
Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.