Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-01, 15:46   #91
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Wiesz co ja mam wra瞠nie 瞠 jak pewnego razu odstawi豉m wszystkie suplementy na w這sy kt鏎e bra豉m to zacz窸o mi wypada mniej w這s闚 Natomiast zwi您ku z anty nie zauwa篡豉m, bior ju hmmm ok. 10lat.
A mo瞠 co Ci dodatkowo stresuje ostatnio i przez to wypadanie?
Wrzucam fotki specjalnie dla Ciebie - to m鎩 Santu Malta鎍zyki s boskie!!!
U mnie te co podobnego by這 ale potem to farbowanie i zn闚. Na pewno synek starszy daje mi w ko嗆. Ju nie wiemy co z nim robi...
Mi tez nie przeszkadza造 prochy kiedy ale po ci捫ach organizm si zmienia, m闚i mi gin i nagle mo瞠 si okaza, 瞠 prochy nie s ju super wyj軼iem.

A piesio 郵iczny!!!!!!!!!!!!!!!!!
疾 te nigdy si nie chwali豉! Z hodowli kupiony?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Wrzucam fotki specjalnie dla Ciebie - to m鎩 Santu Malta鎍zyki s boskie!!!
Ju ja sobie go obejrza豉m na jednym, ciekawym psim forum
Mega boski!!!

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-01, 15:48   #92
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
U mnie te co podobnego by這 ale potem to farbowanie i zn闚. Na pewno synek starszy daje mi w ko嗆. Ju nie wiemy co z nim robi...
Mi tez nie przeszkadza造 prochy kiedy ale po ci捫ach organizm si zmienia, m闚i mi gin i nagle mo瞠 si okaza, 瞠 prochy nie s ju super wyj軼iem.

A piesio 郵iczny!!!!!!!!!!!!!!!!!
疾 te nigdy si nie chwali豉! Z hodowli kupiony?
Nie znam si niestety na wypadaniu... ale na pewno stres odgrywa ogromn rol we wszelkich mo磧iwych dolegliwo軼iach...

Jako nie by這 okazji si pieskiem chwali Niestety kupi豉m go od przypadkowego "hodowcy", bez papier闚. Wtedy jeszcze si nie zna豉m na hodowlach, metrykach, rodowodach itd. Patrzy豉m tylko 瞠by by zaszczepiony. Teraz gdybym mia豉 kupowa pieska to pewnie zdecydowa豉bym si na takiego z metryk, ale niehodowlanego. Takiego z dobrej hodowli mo積a czasem kupi poni瞠j 1500z.

Taaak kiedy si udziela豉m na tym forum Tam jest sporo hodowc闚 z prawdziwego zdarzenia wi璚 mo瞠sz popyta o szczeniaczki.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-01, 15:58   #93
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Nie znam si niestety na wypadaniu... ale na pewno stres odgrywa ogromn rol we wszelkich mo磧iwych dolegliwo軼iach...

Jako nie by這 okazji si pieskiem chwali Niestety kupi豉m go od przypadkowego "hodowcy", bez papier闚. Wtedy jeszcze si nie zna豉m na hodowlach, metrykach, rodowodach itd. Patrzy豉m tylko 瞠by by zaszczepiony. Teraz gdybym mia豉 kupowa pieska to pewnie zdecydowa豉bym si na takiego z metryk, ale niehodowlanego. Takiego z dobrej hodowli mo積a czasem kupi poni瞠j 1500z.

Taaak kiedy si udziela豉m na tym forum Tam jest sporo hodowc闚 z prawdziwego zdarzenia wi璚 mo瞠sz popyta o szczeniaczki.
Teraz to nie b璠 im g這wy zawraca bo jednak kas trzeba uzbiera. A w tajemnicy przed m篹em to d逝ga droga. Lubi wszystko poczyta, dowiedzie si i w og鏊e zanim co kupi. Poza tym to te taki sprawdzian czy np za rok te b璠zie mnie ten psiak kr璚i czy nie. Z Yorkami tak mia豉m, to znaczy faz i do tej pory co mi zosta這. Zrezygnowa豉m jednak bo najpierw dzieci mia造 by i pewna praca. Teraz s dzieci, pracy nie ma ale jednak brakuje mi zwierzaka w domu (mia豉m kr鏊iki). Przera瘸 mnie tylko ta piel璕nacja u maltisia.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-01 o 15:59
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-01, 17:59   #94
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Teraz to nie b璠 im g這wy zawraca bo jednak kas trzeba uzbiera. A w tajemnicy przed m篹em to d逝ga droga. Lubi wszystko poczyta, dowiedzie si i w og鏊e zanim co kupi. Poza tym to te taki sprawdzian czy np za rok te b璠zie mnie ten psiak kr璚i czy nie. Z Yorkami tak mia豉m, to znaczy faz i do tej pory co mi zosta這. Zrezygnowa豉m jednak bo najpierw dzieci mia造 by i pewna praca. Teraz s dzieci, pracy nie ma ale jednak brakuje mi zwierzaka w domu (mia豉m kr鏊iki). Przera瘸 mnie tylko ta piel璕nacja u maltisia.
No niestety troszk pracy jest przy takim piesku. M鎩 jest k徙any raz w tygodniu, i prawie codziennie trzeba czesa 瞠by ko速un闚 nie by這. Latem go obcinam, bo i jemu jest wygodniej i mnie
U mnie w domu zawsze (prawie) by pies i wiedzia豉m 瞠 jak sko鎍z studia i p鎩d ca趾iem "na swoje" to te b璠 mie psa. Szuka豉m jaki czas wcze郾iej w豉郾ie malta鎍zyka, a 瞠 kupi豉m akurat tego kt鏎ego mam to by powiedzmy przypadek. Na pewno nie zdecydowa豉bym si na psa, gdybym nie mia豉 go u kogo zostawi w razie wyjazdu, a moge na szcz窷cie u rodzic闚, i gdybym mia豉 dzieci te raczej nie. Moi rodzice wzi瘭i pierwszego psa jak mia豉m jakie 8 lat i to mi si wydaje rozs康ne bo takie dziecko ju mo瞠 np 1 raz po szkole wyj嗆 z psem, a przy m這dszych dzieciach pies to jednak dodatkowy k這pot.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-01, 19:34   #95
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety troszk pracy jest przy takim piesku. M鎩 jest k徙any raz w tygodniu, i prawie codziennie trzeba czesa 瞠by ko速un闚 nie by這. Latem go obcinam, bo i jemu jest wygodniej i mnie
U mnie w domu zawsze (prawie) by pies i wiedzia豉m 瞠 jak sko鎍z studia i p鎩d ca趾iem "na swoje" to te b璠 mie psa. Szuka豉m jaki czas wcze郾iej w豉郾ie malta鎍zyka, a 瞠 kupi豉m akurat tego kt鏎ego mam to by powiedzmy przypadek. Na pewno nie zdecydowa豉bym si na psa, gdybym nie mia豉 go u kogo zostawi w razie wyjazdu, a moge na szcz窷cie u rodzic闚, i gdybym mia豉 dzieci te raczej nie. Moi rodzice wzi瘭i pierwszego psa jak mia豉m jakie 8 lat i to mi si wydaje rozs康ne bo takie dziecko ju mo瞠 np 1 raz po szkole wyj嗆 z psem, a przy m這dszych dzieciach pies to jednak dodatkowy k這pot.
Jak prze篡jesz dzieci to prze篡jesz dzieci i psa. Moje dzieciaki sa jeszcze ma貫 ale nie chc te by star kwok i wtedy sprawi sobie pieska do towarzystwa. Chc aby dzieciaki mia造 kontakt ze zwierz皻ami od ma貫go bo potem mog uzna to za dodatkowy obowi您ek (np spacery jak wr鏂 ze szko造). M捫 m闚i, 瞠 b璠 wyrzeczenia w czasie wyjazd闚. A ja nie rozumiem czemu nie mo積a zaplanowa wyjazdu z psem. Bardzo chcia豉bym malta鎍zyka ale nie wiem czy w przypadku Yorka nie b璠zie 豉twiej. To znaczy z w這sami. Nie trzeba na t biel uwa瘸 i zacieki przy oczkach. Ale znowu to terriery i maj sw鎩 specyficzny charakter. Chyba na razie wola豉bym spokojniejszego malta鎍zyka. Podobno s spokojniejsze od York闚. No i Yorki nie bardzo dzieci lubi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-01, 19:41   #96
chelsea2580
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Smile Pomoc w znalezieniu odcienia :)

Cze嗆 wszystkim
Potrzebuje pomocy!
My郵 o farbowaniu i marzy mi si taki kolorek zbli穎ny do tych na zdj璚iach.
Mo瞠 kt鏎a z Was mo瞠 pochwali si pi瘯nym ciemnym br您em zrobionym farbk ? By豉m dzisiaj w super-pharm i nie wiem na co si zdecydowa. Ostatnio chcia豉m ja郾iejszy br您 i kupi豉m Castinga ale niestety moje w這sy kompletnie go nie polubi造 kolor zmy si bardzo szybko nawet nie tydzie..

Dzi瘯uje za wszelkie porady!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 417096_386244711390710_1178645032_n.jpg (62,6 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 603185_603265893020621_204269607_n.jpg (68,3 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lea-michele-peoples-choice-504.jpg (52,8 KB, 47 za豉dowa)
chelsea2580 jest offline  
Stary 2013-03-01, 20:01   #97
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Jak prze篡jesz dzieci to prze篡jesz dzieci i psa. Moje dzieciaki sa jeszcze ma貫 ale nie chc te by star kwok i wtedy sprawi sobie pieska do towarzystwa. Chc aby dzieciaki mia造 kontakt ze zwierz皻ami od ma貫go bo potem mog uzna to za dodatkowy obowi您ek (np spacery jak wr鏂 ze szko造). M捫 m闚i, 瞠 b璠 wyrzeczenia w czasie wyjazd闚. A ja nie rozumiem czemu nie mo積a zaplanowa wyjazdu z psem. Bardzo chcia豉bym malta鎍zyka ale nie wiem czy w przypadku Yorka nie b璠zie 豉twiej. To znaczy z w這sami. Nie trzeba na t biel uwa瘸 i zacieki przy oczkach. Ale znowu to terriery i maj sw鎩 specyficzny charakter. Chyba na razie wola豉bym spokojniejszego malta鎍zyka. Podobno s spokojniejsze od York闚. No i Yorki nie bardzo dzieci lubi.
Wszystko mo積a zaplanowa je郵i si tylko chce. Pewnie 瞠 mo積a je寮zi z psem, coraz wi璚ej pensjonat闚 przyjmuje osoby ze zwierz皻ami ja akurat z psem nie podr騜uje bo je盥輳 w g鏎y lub wspinac si. Masz 100% racji je郵i chodzi o jorki i maltanczyki. Maltanczyk to typowy pies "do towarzystwa", jest 豉twiejszy w u這瞠niu.
Powiem Ci apropo piel璕nacji - jork i maltanczyk czy kazdy inny pies brudza si tak samo po maltanczyku bj wida ale kazdy pies ma tak samo brudne 豉py po spacerze itd. A zacieki to tylko kwestia estetyczna, psa nie boli ani mu to nie przeszkadza, nie rozumiem nadal czemu niekt鏎zy wlasciciele maltanczykow np przetykaja im kanaliki lzowe, ciagaja z tego powodu po weterynarzach, tylko po to zeby pies byl 豉dniejszy. ..
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-01, 20:12   #98
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Wszystko mo積a zaplanowa je郵i si tylko chce. Pewnie 瞠 mo積a je寮zi z psem, coraz wi璚ej pensjonat闚 przyjmuje osoby ze zwierz皻ami ja akurat z psem nie podr騜uje bo je盥輳 w g鏎y lub wspinac si. Masz 100% racji je郵i chodzi o jorki i maltanczyki. Maltanczyk to typowy pies "do towarzystwa", jest 豉twiejszy w u這瞠niu.
Powiem Ci apropo piel璕nacji - jork i maltanczyk czy kazdy inny pies brudza si tak samo po maltanczyku bj wida ale kazdy pies ma tak samo brudne 豉py po spacerze itd. A zacieki to tylko kwestia estetyczna, psa nie boli ani mu to nie przeszkadza, nie rozumiem nadal czemu niekt鏎zy wlasciciele maltanczykow np przetykaja im kanaliki lzowe, ciagaja z tego powodu po weterynarzach, tylko po to zeby pies byl 豉dniejszy. ..
O przetykaniu to nie s造sza豉m ale o przecieraniu r騜nymi wybielaj帷ymi specyfikami tak. Ja chc mie pi瘯nego malutkiego pieska. Mamy ma貫 mieszkanie wi璚 st康 ma造 piesek. Zreszt ja du篡ch ps闚 nie lubi. Akurat te dwie rasy s na tyle fajne, 瞠 nawet jak wniesiesz go w torbie do sklepu, to ci z貫go s這wa nikt nie powie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-02, 15:54   #99
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

a ja zawsze wola豉m duze psy: owczarki, spaniele
co nie oznacza, ze takie ma貫 mi si nie podobaj
Stary 2013-03-02, 17:37   #100
maly_kasztan
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
pomocy

Hej
Troszk eksperymentowa豉m z moimi w這sami. Kiedy mia豉m w這sy koloru 鈔edni br您. Farbowa豉m kilka razy na bursztynow czerwie i mia豉m w這sy lekko rudawe. Ostatnio chcia豉m rozja郾i w這sy i pofarbowa豉m si na blond. W這sy wysz造 mi w kolorze kasztanowym z rudymi refleksami. Chcia豉bym rozja郾i w這sy do koloru jasnego br您u. Nie wiem jak si do tego zabra, poniewa nie chce robi dekoloryzacji a boje si farbowa na blondy bo nie chce 瞠by wysz造 mi jakie niestworzone rzeczy na g這wie. POMOCY !
maly_kasztan jest offline  
Stary 2013-03-02, 17:50   #101
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
a ja zawsze wola豉m duze psy: owczarki, spaniele
co nie oznacza, ze takie ma貫 mi si nie podobaj
A dla mnie te psy strasznie liniej i zapach mi ich bardzo przeszkadza (mia豉m do czynienia z kilkoma u znajomych). Mia豉m kundelka i ona nigdy nie 鄉ierdzia豉 tzw "psem" ale jak rodzice przygarneli kolejnego du瞠go kundla to ten to mistrz smrodu nawet jak jest myty. Znowu te s御iedzi maj takie jakie wielkie psiska i jak tylko otworz drzwi na korytarz to ten smr鏚 wali jeszcze przez godzin nawet jak oni ju dawno drzwi zamkn瘭i. I nie to, 瞠 u nich br鏚 i smr鏚 w domu. Maj czy軼iej ni ja A mimo to strasznie te psy wal. Do tego po korytarzu lata pe軟o ich k豉k闚. Nie dla mnie. Malta鎍zyki i Yorki maj w這sy a nie sier嗆 i nie liniej. Dla mnie jako alergika s idealne. I takie do zabrania wsz璠zie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-03, 10:30   #102
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

znalaz豉m kolor mniej wi璚ej podobny do tego, jaki chcia豉bym osi庵n望. to zdj璚ie jednej z wiza瘸nek: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1362043703

ale druga robi豉 t sam farb i wysz這 jej co takiego http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=5085701&d=1359381397

co zrobi, by zej嗆 z poziomu 8 i uzyska taki kolor? tylko bez takiego efektu jak na drugim zdj璚iu, zale篡 mi na ch這dnym odcieniu. ten kolor to mro幡y br您, ale nie wiem czy mo積a go na這篡 na wielokrotnie rozja郾iane w這sy, by nie sp逝ka si zbyt szybko.
Stary 2013-03-03, 12:37   #103
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
znalaz豉m kolor mniej wi璚ej podobny do tego, jaki chcia豉bym osi庵n望. to zdj璚ie jednej z wiza瘸nek: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1362043703

ale druga robi豉 t sam farb i wysz這 jej co takiego http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=5085701&d=1359381397

co zrobi, by zej嗆 z poziomu 8 i uzyska taki kolor? tylko bez takiego efektu jak na drugim zdj璚iu, zale篡 mi na ch這dnym odcieniu. ten kolor to mro幡y br您, ale nie wiem czy mo積a go na這篡 na wielokrotnie rozja郾iane w這sy, by nie sp逝ka si zbyt szybko.
Masz bardzo jasny poziom i ci篹ko tak od razu w ciemne p鎩嗆. Musisz stopniowo bo mo瞠 wyj嗆 smo豉 a do tego farba b璠zie si jeszcze nie豉dnie wymywa.
Najpierw mo瞠 bym przyciemnia豉 twoje w這sy jakim ch這dnym ciemnym blondem i dopiero stopniowo potem schodzi豉 ciemniej.
Pierwszy kolor ze zdj璚ia m鏬 by ale raczej na pewno by k豉dziony na bardzo ciemne w這sy, farbowane na ciemno wcze郾iej st康 i kolor bardzo ciemny. Druga fota to raczej prawdziwy odcie jaki powinien wyj嗆 i jest ch這dny. Mo瞠 nie mocno ale zapewne m闚imy o farbie drogeryjnej (Joanna?). Jak chcesz prawdziwy ch這dny br您 to polecam profesjonalne.
Poza tym zdj璚ie jedno jest z fleszem drugie bez a i tym przypadku kolor si r騜ni na monitorze.

Czas edycji: 2013-03-03 o 12:39
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-03, 13:53   #104
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Masz bardzo jasny poziom i ci篹ko tak od razu w ciemne p鎩嗆. Musisz stopniowo bo mo瞠 wyj嗆 smo豉 a do tego farba b璠zie si jeszcze nie豉dnie wymywa.
Najpierw mo瞠 bym przyciemnia豉 twoje w這sy jakim ch這dnym ciemnym blondem i dopiero stopniowo potem schodzi豉 ciemniej.
Pierwszy kolor ze zdj璚ia m鏬 by ale raczej na pewno by k豉dziony na bardzo ciemne w這sy, farbowane na ciemno wcze郾iej st康 i kolor bardzo ciemny. Druga fota to raczej prawdziwy odcie jaki powinien wyj嗆 i jest ch這dny. Mo瞠 nie mocno ale zapewne m闚imy o farbie drogeryjnej (Joanna?). Jak chcesz prawdziwy ch這dny br您 to polecam profesjonalne.
Poza tym zdj璚ie jedno jest z fleszem drugie bez a i tym przypadku kolor si r騜ni na monitorze.
czyli mam kupi farb blond na poziomie 6 i do tego utleniacz 3% czy na poziomie 5 i utleniacz 6%? i da w proporcjach 1:1?

poprzednie farbowanie wysz這 tak jak na tych zdj璚iach:
1 - http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1360781586
2 - http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1360781606
3 - http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1360781653

ale po kilku myciach znowu mia豉m w這sy na poziomie 8.
Stary 2013-03-03, 14:47   #105
BreakIt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 239

Hej , mam pytanie
od ok. 2 lat farbuje w這sy na blond, do嗆 jasny . M鎩 naturalny kolor w這s闚 to cos pomi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em. W這sy rozja郾iam farb u fryzjera

czy powr鏒 do naturalnego koloru bedzie k這potliwy? ma ktoras z Was takie do鈍iadczenia ? nawet sie zastanawialam czy nie kupic jakiejs farby w kolorze zblizonym do mojego i samej nie poeksperymentowac , ale jednak zdrowy rozs康ek podpowiada mi wizyte u fryzjera
BreakIt jest offline  
Stary 2013-03-03, 15:05   #106
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
czyli mam kupi farb blond na poziomie 6 i do tego utleniacz 3% czy na poziomie 5 i utleniacz 6%? i da w proporcjach 1:1?

poprzednie farbowanie wysz這 tak jak na tych zdj璚iach:
1 - http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1360781586
2 - http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1360781606
3 - http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1360781653

ale po kilku myciach znowu mia豉m w這sy na poziomie 8.
Nie no boski kolor!!! Ale ci篹ko b璠zie to przykry na ch這dny. Ja bym stopniowo sz豉 z koloryzacj aby nie wysz這 za ciemno i nie za jasno. Zawsze wtedy mo積a przyciemni przecie jak jasno wyjdzie. Og鏊nie poziom 6 i woda 3% przyciemni ale kolor mo瞠 te si szybciej przez t wod 3% wymy. Mo瞠 poziom 6 i woda 6%? Nie k豉d na razie nic popielatego bo za bardzo ciep造 pigment pewnie teraz masz. K豉d natur czyli 6,0. Zobacz jak pokryje, odczekaj i wtedy pr鏏uj popiele jak 6,1. U mnie r騜nica pomi璠zy poziomem 6 a 5 by豉 jak r騜nica mi璠zy 6 a 4. Dlatego lepiej robi ja郾iej ni potem p豉ka nad smo陰 na g這wie. Mi na szcz窷cie kolor si mocno wyp逝ka ale d逝go nosi豉m ciemne jak czarne prawie.
Masz tu moje farbowanie 6a Matrix Color Sync (popielaty ciemny blond): http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=318
A tu 5AV Matrix SoColor (jasny br您 popielato-fioletowy/metaliczny):
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=331

Cytat:
Napisane przez BreakIt Poka wiadomo嗆
Hej , mam pytanie
od ok. 2 lat farbuje w這sy na blond, do嗆 jasny . M鎩 naturalny kolor w這s闚 to cos pomi璠zy ciemnym blondem a jasnym br您em. W這sy rozja郾iam farb u fryzjera

czy powr鏒 do naturalnego koloru bedzie k這potliwy? ma ktoras z Was takie do鈍iadczenia ? nawet sie zastanawialam czy nie kupic jakiejs farby w kolorze zblizonym do mojego i samej nie poeksperymentowac , ale jednak zdrowy rozs康ek podpowiada mi wizyte u fryzjera
Jak tyle czasu rozja郾iasz w這sy to najpierw zapigmentowa trzeba bo kolor b璠zie si wymywa strasznie i r騜nica z odrostami mo瞠 by widoczna. Na pierwsze przyciemnianie ja bym fryzjera bra豉, tym bardziej, 瞠 piszesz, i masz "do嗆 jasny blond" a chcesz zej嗆 zapewne do poziomu 6 lub 5 a to ju spora r騜nica. Zreszt jak chcesz to robi drogeryjnymi to odradzam. Poza tym bez fotek to te ci篹ko doradza.

Czas edycji: 2013-03-03 o 15:06
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-03, 18:32   #107
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

dziewczyny ktora mi wytlumaczy czemu tak sie stalo bo zwariuje !
Wstawilam tu kiedys fotki moich wlosow po s這dkim br您ie z syosa, by to taki s這dki br您, przez ostatnie tygodnie kolor bardzo si zmyl bo porobilam na to troche jasniejszych pasemek byo juz mega rudo i mia豉m w domu farbe RB 5N -naturalny jasny br您 ( tak pisa這) niestety mialam w domu wode tylko 3%, a powinnam chyba 6% ? bo wlosy wyszly mi tak dziwne i brzydkie ze nie wiem czy mam si smia czy p豉ka, trzyma豉m z 20 min a wlosy mam czarne jak smo豉 a odrosty mi nie zlapalo tylko o 1-2 tony na zielony odcien pod swiat這... a reszta czarna to jakas masakra nie wiem czy to wszystko przez ta wode 3%?? nie wiem co zrobic jestem zalamana, my郵icie ze to si zmyje na tych rudych w這sach ( rozja郾ianych) bo jestem zalamana ze tyle rozjasnialam i je niszczylam zeby znowu miec czarne jak smo豉...eh

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

jak zwykle troche zamota豉m wiec szybko wyt逝macze w這sy by造 jasny br您 z pasemkami na to po這篡豉m RB 5N na wodzie 3% = czarne wlosy jak smo豉, odrosty za to dziwna zielona po鈍iata co zrobic odczeka? jest szansa ze sie zmyje?
enamoradaaa jest offline  
Stary 2013-03-03, 19:27   #108
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
Wstawilam tu kiedys fotki moich wlosow po s這dkim br您ie z syosa, by to taki s這dki br您, przez ostatnie tygodnie kolor bardzo si zmyl bo porobilam na to troche jasniejszych pasemek byo juz mega rudo i mia豉m w domu farbe RB 5N -naturalny jasny br您 ( tak pisa這) niestety mialam w domu wode tylko 3%, a powinnam chyba 6% ? bo wlosy wyszly mi tak dziwne i brzydkie ze nie wiem czy mam si smia czy p豉ka, trzyma豉m z 20 min a wlosy mam czarne jak smo豉 a odrosty mi nie zlapalo tylko o 1-2 tony na zielony odcien pod swiat這... a reszta czarna to jakas masakra nie wiem czy to wszystko przez ta wode 3%?? nie wiem co zrobic jestem zalamana, my郵icie ze to si zmyje na tych rudych w這sach ( rozja郾ianych) bo jestem zalamana ze tyle rozjasnialam i je niszczylam zeby znowu miec czarne jak smo豉...eh

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

jak zwykle troche zamota豉m wiec szybko wyt逝macze w這sy by造 jasny br您 z pasemkami na to po這篡豉m RB 5N na wodzie 3% = czarne wlosy jak smo豉, odrosty za to dziwna zielona po鈍iata co zrobic odczeka? jest szansa ze sie zmyje?
Naprawd Ci wsp馧czuj
Sama by豉m kiedy w podobnej sytuacji i my郵a豉m 瞠 zawa逝 dostan :/
Je郵i nie chcesz m璚zy w這s闚 to wyprobuj szampon przeciwlupiezowy
Powinno troch si zmyc

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-03-03 o 19:28
metaxa jest offline  
Stary 2013-03-03, 19:34   #109
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no boski kolor!!! Ale ci篹ko b璠zie to przykry na ch這dny. Ja bym stopniowo sz豉 z koloryzacj aby nie wysz這 za ciemno i nie za jasno. Zawsze wtedy mo積a przyciemni przecie jak jasno wyjdzie. Og鏊nie poziom 6 i woda 3% przyciemni ale kolor mo瞠 te si szybciej przez t wod 3% wymy. Mo瞠 poziom 6 i woda 6%? Nie k豉d na razie nic popielatego bo za bardzo ciep造 pigment pewnie teraz masz. K豉d natur czyli 6,0. Zobacz jak pokryje, odczekaj i wtedy pr鏏uj popiele jak 6,1. U mnie r騜nica pomi璠zy poziomem 6 a 5 by豉 jak r騜nica mi璠zy 6 a 4. Dlatego lepiej robi ja郾iej ni potem p豉ka nad smo陰 na g這wie. Mi na szcz窷cie kolor si mocno wyp逝ka ale d逝go nosi豉m ciemne jak czarne prawie.
Masz tu moje farbowanie 6a Matrix Color Sync (popielaty ciemny blond): http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=318
A tu 5AV Matrix SoColor (jasny br您 popielato-fioletowy/metaliczny):
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=331
dzi瘯uj Ci strasznie za tak obszerne wyja郾ienia myj w這sy fioletowym szamponem, bo nie podobaj mi si ciep貫 odcienie i troch och這dzi t czerwie.
Stary 2013-03-04, 08:48   #110
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Napisz do tej blogerki: http://blogblondbunny.blogspot.com/ (tam podaje linka "napisz do bunny". Opisz jej ca陰 sytuacj i najlepiej za陰cz fotki. Ona zawsze ch皻nie doradza i pomaga.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-04, 09:06   #111
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:

nie wiem czy to pomoze, ale kilka lat temu caly czas uzywalam RB i moge powiedziec dwie rzeczy- po pierwsze one zawsze wychodza ciemniej, niemniej szybko osiagaja wlasciwy poziom. po drugie- te farby nie byly z amoniakiem tylko solami i z tego co wiem sa nadal - to moim zdaniem przyczyna. w takich farbach powinno sie miec firmowa wode po prostu
one nie sa reklamowane jako bezamoniakowe, takie info mozesz znalesc na ich stronie o niewielkiej ilosci pochodnej amoniaku

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-04, 12:32   #112
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

ten drug jest super taki czekladowy
a og鏊nie tak jak kachula napisa豉jedno zdj璚ie jest z lamp drugie bez, wi璚 kolor zawsze si b璠zie r騜ni.

Cytat:
Napisane przez maly_kasztan Poka wiadomo嗆
Hej
Troszk eksperymentowa豉m z moimi w這sami. Kiedy mia豉m w這sy koloru 鈔edni br您. Farbowa豉m kilka razy na bursztynow czerwie i mia豉m w這sy lekko rudawe. Ostatnio chcia豉m rozja郾i w這sy i pofarbowa豉m si na blond. W這sy wysz造 mi w kolorze kasztanowym z rudymi refleksami. Chcia豉bym rozja郾i w這sy do koloru jasnego br您u. Nie wiem jak si do tego zabra, poniewa nie chce robi dekoloryzacji a boje si farbowa na blondy bo nie chce 瞠by wysz造 mi jakie niestworzone rzeczy na g這wie. POMOCY !
farba farby nie rozja郾i... nie ma na co liczy, jesli chcesz rozja郾ic to tylko k徙iel albo dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez BreakIt Poka wiadomo嗆
Hej , mam pytanie

niestety nie pomog, odk康 farbuj w這sy to nawet mi si nie 郾i這, 瞠by wraca do naturalnych bo mam takie mysie, nijakie

Cytat:

nie znam farb RB, hm... w sumie na 6% pewnie by wysz這 ja郾iej. Ja si trzymam poziomu 7, wi璚 w ciemniejszych nie pomog Kachula dobrze radzi, napisz do blondbunny
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-04, 14:59   #113
metaxa
Zakorzenienie

kachula czy Twoja mieszanka Ce-ce 8,44 te by豉 taka ciemna??

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez maly_kasztan Poka wiadomo嗆
Hej
spr鏏uj delikatnej kapieli rozja郾iaj帷ej
Stary 2013-03-04, 18:32   #114
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
kachula czy Twoja mieszanka Ce-ce 8,44 te by豉 taka ciemna??
No na poziom 8 to nie wygl康a豉, chyba 瞠 w s這鎍u. Raczej 6,5 A co? Ciemno ci wysz這?

Czas edycji: 2013-03-04 o 18:36
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-05, 12:37   #115
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
No na poziom 8 to nie wygl康a豉, chyba 瞠 w s這鎍u. Raczej 6,5 A co? Ciemno ci wysz這?
Robi豉m probe na pasemku i jak zobaczy豉m kolor farby to oniemialam
Ciemny czekoladowy br您

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Dziewczyny ale horror prze篡豉m
Rozrobilam farb, nalozylam na w這sy i co widz ?
Kolor na mojej g這wie zrobi si niemal瞠 czarny
Po 20 minutach pobieglam do 豉zienki i okaza這 si 瞠 czernidlo si zmylo a rudy pozosta, uff
Stary 2013-03-05, 18:28   #116
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

jak to???

to dziwne, i to od tej wody??? czy kupi豉 inn???
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-05, 19:22   #117
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Robi豉m probe na pasemku i jak zobaczy豉m kolor farby to oniemialam
Ciemny czekoladowy br您

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Dziewczyny ale horror prze篡豉m
Rozrobilam farb, nalozylam na w這sy i co widz ?
Kolor na mojej g這wie zrobi si niemal瞠 czarny
Po 20 minutach pobieglam do 豉zienki i okaza這 si 瞠 czernidlo si zmylo a rudy pozosta, uff
Mia豉m to samo Ale nak豉da豉 ce-ce po ca這軼i?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-05, 20:59   #118
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
jak to???

to dziwne, i to od tej wody??? czy kupi豉 inn???
Dokupilam inn
Tej strach u篡

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Tak, po ca這軼i
Pierwszy raz w 篡ciu widzia豉m co takiego
My郵a豉m ju 瞠 moje k徙iele posz造 na marne
i 瞠 znowu b璠 czarna

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Szkoda 瞠 nie powiedzialas to przynajmniej ci郾ienie mia豉bym w granicach normy

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-03-05 o 21:01
metaxa jest offline  
Stary 2013-03-05, 21:35   #119
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Do--------
Tak, po ca這軼i
Pierwszy raz w 篡ciu widzia豉m co takiego
My郵a豉m ju 瞠 moje k徙iele posz造 na marne
i 瞠 znowu b璠 czarna

Szkoda 瞠 nie powiedzialas to przynajmniej ci郾ienie mia豉bym w granicach normy
Bo zapomnia豉m Dopiero jak ty napisa豉 to mi si przypomnia這 jak siedzia豉m z tak ciemno br您ow kup na g這wie. Te nie wierzy豉m, 瞠 wyjdzie z tego rudy. A jak pomy郵a豉m o tym schodzeniu do jasnego rudego przez p馧 roku

Czas edycji: 2013-03-05 o 21:37
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-05, 21:52   #120
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Bo zapomnia豉m Dopiero jak ty napisa豉 to mi si przypomnia這 jak siedzia豉m z tak ciemno br您ow kup na g這wie. Te nie wierzy豉m, 瞠 wyjdzie z tego rudy. A jak pomy郵a豉m o tym schodzeniu do jasnego rudego przez p馧 roku
dobrze to nazwa豉s, br您owa kupa

z tego samego powodu ma這 nie straci豉m przytomnosci

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.