Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 41 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-04-26, 21:26   #1201
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Hm, no rzeczywi軼ie. Zupe軟ie inaczej. Bardzo 豉dny kolor jest.

Tak czy siak trzeba poczeka jak si b璠zie sp逝kiwa. I zrobi znowu zdj璚ie tamtym aparatem do por闚nania
heh, mo瞠 lepiej nie - dla w豉snego samopoczucia ;d b璠 si stara tamtego aparatu unika ;PP
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-27, 06:56   #1202
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
dobra, nie jest 幢e kaza豉m narzeczonemu jego aparatem zrobi zdj璚ia i wysz造 zupe軟ie inaczej ;p mo瞠 to faktycznie tak nie wygl康a Wklejam zdj璚ia, r闚nie na s這neczku a zupe軟ie inny efekt tamte zdj璚ia mnie przestraszy造, a chyba jednak niepotrzebnie robi豉m problem ;p
sliczny kolor

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-27, 08:30   #1203
aqgatta58
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 837

Pomo瞠cie wybra mi prostownice ? Bo sama nie wiem juz ktora wybrac mam 3 typy

http://allegro.pl/prostownica-babyli...205136416.html

http://allegro.pl/prostownica-babyli...185058603.html

http://allegro.pl/profesjonalna-pros...186253890.html

w og鏊e mam ju do嗆 brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomara鎍z w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
aqgatta58 jest teraz online  
Stary 2013-04-27, 10:54   #1204
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Poka wiadomo嗆

w og鏊e mam ju do嗆 brazu i mam ochote kupic czarna farbe... poprostu denerwuje mnie ten pomara鎍z w sztucznym oswietleniu farbuje brazami z poziomu 7 zreszta moze pamietacie bo kilka razy tu wstawialam wam zjecia nie wiem moze to za wysoki poziom i zejsc na nizszy? Chiclabym miec jasna czekolade na wlosach
7 to ju jest blond niby wi璚 jak chcesz przyciemni, to przejd do 6, albo 5 ale ja bym Ci nie radzi豉 czarnych.. ;p potem ci篹ko wr鏂i do br您u, wiem co o tym i ju nigdy wi璚ej czarnych. Poza tym buzia wygl康a mniej promiennie, czarny podkre郵a wszystkie rysy, a na staro嗆 ka盥 zmarszczk :P hehe tak瞠 ja bym strzela豉 na Twoim miejscu w jasne br您y, je瞠li ju si zdecydujesz przyciemni

co do prostownicy ja niestety nie doradz, bo si nie znam, ale ostatnio te si zastanawia豉m nad zakupem babyliss i remington i wybra豉m remingtona i jestem zadowolona

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-27 o 11:20
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-27, 11:11   #1205
goldika
Zakorzenienie

Cytat:

przeskok z poziomu 7 na czern czyli poziom 1 nie jest rozsadny. Poziom 7 to sreni blond, brazem na pewno nie bedzie. Sprobuj poziom 6 najpierw, potem max 5 tak jak napisala kolezanka nade mna

z prostownica nie pomoge bo nie uzywam od liceum.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-27, 11:45   #1206
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
sliczny kolor
a dzi瘯uj mam nadziej,瞠 na 篡wo w豉郾ie tak wygl康a hehe a nie tak jak na tamtym aparacie;p
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-27, 13:13   #1207
aqgatta58
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 837

Cytat:
przeskok z poziomu 7 na czern czyli poziom 1 nie jest rozsadny. Poziom 7 to sreni blond, brazem na pewno nie bedzie. Sprobuj poziom 6 najpierw, potem max 5 tak jak napisala kolezanka nade mna

z prostownica nie pomoge bo nie uzywam od liceum.
Na moich prawie czarnych w這sach poziom 7 jest w豉snie brazem jasnym brazem , nie wiem juz sama poziom jest ok tylko ze nie zaleznie od tego jaki odcien wybiore one maja poswiate pomaranczowa i to mnie denerwuje....
aqgatta58 jest teraz online  
Stary 2013-04-27, 13:28   #1208
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Na moich prawie czarnych w這sach poziom 7 jest w豉snie brazem jasnym brazem , nie wiem juz sama poziom jest ok tylko ze nie zaleznie od tego jaki odcien wybiore one maja poswiate pomaranczowa i to mnie denerwuje....
Poszukaj u wujka google, gdzie tam wyczyta豉m, 瞠 jak po鈍iata robi si pomara鎍zowa to trzeba j niwelowa niebieskim. Ale pewnie dziewczyny Ci tu co poradz

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-27 o 14:08
anusiazg jest offline  
Stary 2013-04-27, 14:04   #1209
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Poszukaj u wujka google, gdzie tam wyczyta豉m, 瞠 jak po鈍iata robi si pomara鎍zowa to trzeba j niwelowa po鈍iat niebiesk. Ale pewnie dziewczyny Ci tu co poradz
Dok豉dnie. Niweluje si niebieskim. Dodatkowo mo積a sobie robi p逝kanki z wodnego roztworu b喚kitu metylenowego. Do kupienia w ka盥ej aptece (teoretycznie) a przepisy na p逝kanki pomo瞠 wujek google znale潭.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-27, 14:51   #1210
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
dobra, nie jest 幢e kaza豉m narzeczonemu jego aparatem zrobi zdj璚ia i wysz造 zupe軟ie inaczej ;p mo瞠 to faktycznie tak nie wygl康a Wklejam zdj璚ia, r闚nie na s這neczku a zupe軟ie inny efekt tamte zdj璚ia mnie przestraszy造, a chyba jednak niepotrzebnie robi豉m problem ;p
podoba mi si, nawet bardzo

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:

ja bym bra豉 nr 2 albo nr 3

nad czarnym mocno sie zastan闚
wiem co m闚i
Stary 2013-04-27, 18:03   #1211
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

farbowa豉m niedawno w這sy u fryzjera na br您. fryzjer doda do farby toner i mam pi瘯ny ch這dny br您owy fiolet. chcia豉bym jak najd逝瞠j ten fioletowy po造sk utrzyma. dodaj gencjany do maski i robi p逝kanki r闚nie z gencjan. ale teraz przysz豉 mi taka my郵 do g這wy: czy ja nie szkodz moim w這som u篡waj帷 gencjany, zw豉szcza w takiej ilo軼i?
Stary 2013-04-27, 18:44   #1212
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
farbowa豉m niedawno w這sy u fryzjera na br您. fryzjer doda do farby toner i mam pi瘯ny ch這dny br您owy fiolet. chcia豉bym jak najd逝瞠j ten fioletowy po造sk utrzyma. dodaj gencjany do maski i robi p逝kanki r闚nie z gencjan. ale teraz przysz豉 mi taka my郵 do g這wy: czy ja nie szkodz moim w這som u篡waj帷 gencjany, zw豉szcza w takiej ilo軼i?
nigdy nie u篡wa豉m takiej p逝kanki ale chcia豉bym zobaczy ten br您
Stary 2013-04-27, 20:40   #1213
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
No pi瘯ne!!!! Super kolor!!

Cytat:

Na prostownicach si nie znam ale z przyciemnianiem pr鏏uj powoli czyli poziom 6. Nie lubisz pomara鎍zu to celuj w popiele, albo jak ja w popielato opalizuj帷e. Pomara鎍zu u siebie 瘸dnego nie widz

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
Fioletowy po造sk to maj farby ju gotowe i nie trzeba tonera. Ten fiolet wtedy si trzyma. A co do takich p逝kanek to raz g鏎a dwa w tygodniu to ok ale cz窷ciej to bym nie robi豉. Jak mia豉m blond to my豉m w這sy takim niebieskim szamponem i srebrzyka (p逝kanki) u篡wa豉m i cz瘰to tak traktowane si wysusza造 strasznie i matowe robi造.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-29, 11:01   #1214
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

jaka tu cisza hihi weekendowa i po weekendowa

ponad tygodniowy kolor londa 5,0+1/2 opakowania 5,07 na wodzie 3% prawie codziennie myte olejowane 2 razy mysle ze jest ok kolejne farbowanie chyba p馧 na p馧 6,0+5,0 londa na wodzie 3% lub sama 5

moje w這sy maja dzis bad day wrrr

my郵 ze bordo poskromione a kolejne farbowanie tylko lepiej b璠zie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08169.jpg (167,9 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08170.jpg (83,7 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08102.jpg (107,4 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08173.jpg (72,6 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-04-29 o 20:50
ifrit jest offline  
Stary 2013-04-29, 11:13   #1215
goldika
Zakorzenienie

ifrit a dlaczego chcesz robic pol na pol 5 i 6? chcesz schodzic powoli do jasniejszego koloru?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-29, 11:27   #1216
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
ifrit a dlaczego chcesz robic pol na pol 5 i 6? chcesz schodzic powoli do jasniejszego koloru?
5 naturalna w londzie wychodzi chyba ciemniej niz np. 5,73 a ja nie chce ciemniejszych
Stary 2013-04-29, 11:28   #1217
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆

ponad tygodniowy kolor londa 5,0+1/2 opakowania 5,07 na wodzie 3% prawie codziennie myte olejowane 2 razy mysle ze jest ok kolejne farbowanie chyba p馧 na p馧 6,0+5,0 londa na wodzie 3% lub sama 5

z造 dzie ?? chyba mam pomroczno軼 jasn bo nie wiem w kt鏎ym miejscu
Stary 2013-04-29, 11:30   #1218
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
5 naturalna w londzie wychodzi chyba ciemniej niz np. 5,73 a ja nie chce ciemniejszych
aaa

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
z造 dzie ?? chyba mam pomroczno軼 jasn bo nie wiem w kt鏎ym miejscu
no ja nawet tego nie komentuje Jej zlego dnia bo moj najlepszy hair day nie wyglada tak dobrze jak bad day Ifrit

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-04-29, 11:55   #1219
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Ano cisza weekendowa i tak smutno mi samej by這

Dlatego w tym czasie wy篡wa豉m si na soompi w w徠ku mojej obecnej ukochanej dramy.
Normalnie moja wyobra幡ia osi庵n窸a stadium nieprawdopodobie雟twa absolutnego

P.S. kolor nadal jest suuuper !!!

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Kobieto, jakby ty zobaczy豉 m鎩 bad hair day
Ja bym chcia豉 mie ten tw鎩 bad hair day na codzie

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-29, 12:11   #1220
ifrit
Zadomowienie

dzi瘯s dziewczynki
ja og鏊nie chyba mam bad Day od samego rana wracaj帷 ze spaceru z psem ma這 nie zabi豉m si na schodach, wszystko z rak mi leci, rozsypa豉m ca貫 opakowanie kawy w ziarnach wiec masakry nie by這 az takiej ,kreski eyelinerem robi豉m 4 razy krzywulce okropne wychodzi造 a w這ski hehe konc闚ki cos nie chchia造 wsp馧pracowa ale dosta造 porcje olejku arganowego i jest ok

mysle 瞠 ten bordo reflex zniknie ca趾owicie po kolejnym farbowaniu sama natur bez refleks闚 dzis uzy豉m nowego szamponu z kauflanda z lini care na obj皻osc bez silikon闚, parabent闚 hehe za ca貫 3,49 300ml
i mam wra瞠nie 瞠 w這sy takie tempe by造 ( z tej samej lini maja cudowne odzywki i w tej samej cenie) i chyba po nim mam takie wrazenie z貫go dnia w這s闚 nic po testuje go jeszcze chwile
Stary 2013-04-29, 12:16   #1221
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯s dziewczynki
ja og鏊nie chyba mam bad Day od samego rana wracaj帷 ze spaceru z psem ma這 nie zabi豉m si na schodach, wszystko z rak mi leci, rozsypa豉m ca貫 opakowanie kawy w ziarnach wiec masakry nie by這 az takiej ,kreski eyelinerem robi豉m 4 razy krzywulce okropne wychodzi造 a w這ski hehe konc闚ki cos nie chchia造 wsp馧pracowa ale dosta造 porcje olejku arganowego i jest ok

mysle 瞠 ten bordo reflex zniknie ca趾owicie po kolejnym farbowaniu sama natur bez refleks闚 dzis uzy豉m nowego szamponu z kauflanda z lini care na obj皻osc bez silikon闚, parabent闚 hehe za ca貫 3,49 300ml
i mam wra瞠nie 瞠 w這sy takie tempe by造 ( z tej samej lini maja cudowne odzywki i w tej samej cenie) i chyba po nim mam takie wrazenie z貫go dnia w這s闚 nic po testuje go jeszcze chwile
B豉gam... Nie m闚 mi nic o 瘸dnych genialnych od篡wkach, bo ja ju mam 4 + 4 maski. P馧 roku b璠 zu篡wa...

Ale jaki szamponik bez SLS to mo積a poleci bo mam tylko 1

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-29, 12:37   #1222
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
B豉gam... Nie m闚 mi nic o 瘸dnych genialnych od篡wkach, bo ja ju mam 4 + 4 maski. P馧 roku b璠 zu篡wa...

Ale jaki szamponik bez SLS to mo積a poleci bo mam tylko 1
ten szampon z kauflanda jest ze SLS ale bardzo 豉godnie dzia豉 zadnego sw璠zenia, podra積ienia nie mam ale narazie 1 uzycie po kilku myciach moge gos wiecej powiedziec

hehe u mnie p馧ka w 豉zience ugina sie od produkt闚 do w這s闚 lubie kosmetyki do w這s闚 a ich uzywanie sprawia mi przyjemnosc wiec odmawiac jej sobie nie bede

bez SLS polecam baby dream z Rossa dziecinny szampon bardzo bardzo fajny
Stary 2013-04-29, 12:43   #1223
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ten szampon z kauflanda jest ze SLS ale bardzo 豉godnie dzia豉 zadnego sw璠zenia, podra積ienia nie mam ale narazie 1 uzycie po kilku myciach moge gos wiecej powiedziec

hehe u mnie p馧ka w 豉zience ugina sie od produkt闚 do w這s闚 lubie kosmetyki do w這s闚 a ich uzywanie sprawia mi przyjemnosc wiec odmawiac jej sobie nie bede

bez SLS polecam baby dream z Rossa dziecinny szampon bardzo bardzo fajny
No ja raczej musz SLS w du瞠j ilo軼i (czyli blisko pocz徠ku w sk豉dzie) unika, bo mia豉m po nim 逝pie. Odstawi豉m i przesz這.

Mo瞠 spr鏏uje tego baby dream, albo w ostateczno軼i ju kupi kolejny granat i aloes z Alterry (znudzi造 mi si po roku u篡wania ).

mcromance jest offline  
Stary 2013-04-29, 21:18   #1224
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
No ja raczej musz SLS w du瞠j ilo軼i (czyli blisko pocz徠ku w sk豉dzie) unika, bo mia豉m po nim 逝pie. Odstawi豉m i przesz這.

Mo瞠 spr鏏uje tego baby dream, albo w ostateczno軼i ju kupi kolejny granat i aloes z Alterry (znudzi造 mi si po roku u篡wania ).
Alterra hmm jakies mieszane uczucia mam do niej szampony kompletnie nie pasuja moim w這sa maska moze byc ale g堯wnie do olejowania nie wiem

jakos teraz polubi豉m garniery i nowa linie sekrety prowansji ale tylko odzywki fajne lekkie i nie obci捫aj w這s闚 a jak pachn morela cudna
Stary 2013-04-29, 22:49   #1225
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Ifrit, Goldika i Anusia macie 郵iczne w這sy

Widz, 瞠 nie tylko ja jestem niecierpliwa z farbowaniem
Wytrzyma豉m ju od ostatniego farbowania tydzie i 4 dni
Wydaje mi si, 瞠 ju powoli widze odrost i zastanawiam si ile jeszcze wytrzymam. Chcia豉bym dobic do 4 tygodni. Farba ju czeka.

No i powiem wam, 瞠 pigmentacja zda豉 egzamin, bo moja ziele nie wy豉zi W這sy nadal sa ciemny br您. bardzo si ciesz.
Olejuj si olejem z orzech闚 w這skich, migda這wo-arganowym i jeszcze p逝cze wod z octem. Dzis jeszcze dokupi豉m olej lniany. W這sy s bardzo przyjemne w dotyku, wiec mam zamiar nadal je tak odzywiac.

I jeszcze co zauwa篡豉m. Odk康 mam ciemne w這sy nie musze ich tak cz瘰to myc. Jak by豉m blondynk, to my豉m w這sy codziennie, lub po 2 dniach maksymalnie, bo bardzo mi przeszkadzalo, 瞠 przy sk鏎ze wlosy robia sie ciemniejsze. Teraz gdy sa ciemne, to w豉sciwie ich przet逝szczanie jest niewidoczne i wystarcza mi jak myj 2 razy w tygodniu. Po umyciu ciesz si rozpuszczonymi, a ju kolejne dni zwi您uj i jest dobrze. Uznaje to za plus
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-29, 23:30   #1226
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Alterra hmm jakies mieszane uczucia mam do niej szampony kompletnie nie pasuja moim w這sa maska moze byc ale g堯wnie do olejowania nie wiem

jakos teraz polubi豉m garniery i nowa linie sekrety prowansji ale tylko odzywki fajne lekkie i nie obci捫aj w這s闚 a jak pachn morela cudna
Najdziwniejsze, 瞠 z szampon闚 Alterry pasuje mi tylko granat i aloes. Konia z rz璠em kto to wyja郾i. No i to w豉郾ie on uratowa m鎩 貫pek od 逝pie簑. Tylko si znudzi
Od篡wka te granat i aloes najlepsza, a ta wsz璠zie na blogach i wiza簑 zachwalana morela i pszenica u mnie elegancko puszy豉 k豉ki.
Maska z kolei u mnie to takie "ni zi瑿i, ni grzeje". Jakiego super efektu nie da豉.

No w豉郾ie te 4 nowe od篡wki to Garniera s u mnie na stanie Jedna stara bia豉 glinka i cytryna i reszta te nowe. A morela rzeczywi軼ie wymiata z tym zapachem !!!

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-29 o 23:33
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-30, 11:41   #1227
Weronisia
Zakorzenienie

Ja zachwalanej przez was Altery nie znam wcale.
Nie mam w pobli簑 zadnego Rosmana, bo rozumiem, ze to tam jest Altera do kupienia.
Za to mam inne ulubione odzywki firmy Alverde, ale chyba w Polsce nie do kupienia, mo瞠 jedynie na Allegro.
Mam nadzieje, 瞠 uda mi si uratowac moje w這sy.

Kusicie mnie Garnierem. Nigdy go nie lubi豉m, ale skoro tak zachwalacie, to moze sie skusz i wypr鏏uj

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-30 o 11:43
Weronisia jest offline  
Stary 2013-04-30, 11:47   #1228
mcromance
Zakorzenienie

Weronisiu, Alverde jest bardzo podobne do Alterry.

Z Alterry tylko od篡wka i szampon z granatem mi pasuj i dlatego w豉郾ie ubolewam, 瞠 Alverde w Polsce niedost瘼ne w Rossach. Bo bym mia豉 ju dawno kolekcj olejk闚 i od篡wek do wypr鏏owania. A tak to pupa blada i musz szuka innych 豉twiej dost瘼nych...

A w這sy na pewno odratujesz skoro tylko rozjasnia豉 i teraz farbowaniem je lekko m璚zysz. Gorzej jakby dok豉da豉 prostowanie lub inne "cuda" zwi您ane z wysok temperatur.

A Garniera polecam albo Awokado i karite, bia陰 glink i cytryn albo najnowsza morel z czym tam. Awokado lekko obci捫a, ale cudnie nawil瘸 bo ma sporo olejk闚 w 鈔odku. Glinka i morela s l瞠jsze ale dzia豉j r闚nie dobrze.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-30 o 11:50
mcromance jest offline  
Stary 2013-04-30, 11:52   #1229
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja zachwalanej przez was Altery nie znam wcale.
Nie mam w pobli簑 zadnego Rosmana, bo rozumiem, ze to tam jest Altera do kupienia.
Za to mam inne ulubione odzywki firmy Alverde, ale chyba w Polsce nie do kupienia, mo瞠 jedynie na Allegro.
Mam nadzieje, 瞠 uda mi si uratowac moje w這sy.

Kusicie mnie Garnierem. Nigdy go nie lubi豉m, ale skoro tak zachwalacie, to moze sie skusz i wypr鏏uj
No to ja chyba jedyna Ci Alterry nie polec bo u mnie to szampony pora磬a. Wcale nie s delikatne i nie takie super. Poczytaj : http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...oscia-nie.html

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-04-30, 12:35   #1230
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Gorzej jakby dok豉da豉 prostowanie lub inne "cuda" zwi您ane z wysok temperatur.
no to gorzej
O ile jestem w stanie zrezygnowac nieraz z suszarki, bo mam czas, 瞠by sobie sch造 na powietrzu, o tyle z prostownicy nie jestem w stanie zrezygnowac.Mam niby tak super, ale jednak to zawsze prostownica. z tym 瞠 u篡wam je tylko pk umyciu w這s闚. A juz na drugi dzie nie. Staram sie ju na drugi dzie zwi您ywac w這sy, wi璚 nie widac, ze potrzebuja prostownicy
Tym sposobem uzywa豉m jej co 2 dni, a obecnie myje rzadziej, wi璚 prostuj tez rzadziej - max. 2 razy w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
No to ja chyba jedyna Ci Alterry nie polec bo u mnie to szampony pora磬a. Wcale nie s delikatne i nie takie super. Poczytaj : http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...oscia-nie.html
Aha, czyli nie mam co p豉kac

Ja mam obecnie szampon z Loreal profesionalnego i mam go jeszcze sporo, ale jak sie sko鎍zy, to najprawdopodobniej znowu wr鏂e do Alverde. U mnie w sklepie jest ca豉 gama kosmetyk闚 Alverde i jestem w nich coraz bardziej zakochana.

Na pewno jeszcze si skusze na Garniera.

A ze swej strony mog wam poleci mask Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue Treatment . Jak na razie nie znam lepszej i u篡wam jej od kilku lat
Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.