Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 43 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-03, 18:03   #1261
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

No zdj璚ie zrobi to nie problem.

Ale uwierz mi, 瞠 w這sy nie s takie jak powinny. Z mojej czerni nie zostalo nawet wspomnienie. A tak przezywa豉m, 瞠 wysz造 za ciemne! No c騜... sta這 sie to co powinno... sp逝ka造 sie do poziomu, kt鏎ym farbowa豉m. ju teraz jestem wi璚ej ni pewna, 瞠 musze farbowac ciemniejszym kolorkiem, bo bardziej podoba mi si ciemny br您, wpadajacy w czarny :P

Na farbowanie czeka Wella Koleston 4.0
Chcia豉m dokupi 5.0 i zmiesza, 瞠by nie wysz這 za ciemno. Teraz jednak nie chc nic miesza, bo chc, zeby wysz這 ciemno. Znaj帷 moje w這sy, to i tak si sp逝cze pr璠zej ni ustawa przewiduje.
Pozostaje jeszcze strach o stan w這s闚. Boje si bardzo tego ci庵貫go farbowania. No ale dop鏦i kolor sie nie ustabilizuje na porzadanym poziomie, to farbowanie jest nieuniknione.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Wiesz co ja Ci doskonale rozumiem, bo te jako za d逝go nie umiem wytrzyma mi璠zy farbami. Ale ostatnio znalaz豉m na to spos鏏- henny. Skoro na br您 farbujesz to np. w Khadi masz 3 do wyboru wi璚 mo瞠 si przerzucisz. Ja dzi瘯i temu nawet jak si skusz na to by po 2-3 tygodniach zn闚 farbowa mam mniejsze wyrzuty sumienia.
he he no niby wyrzuty sumienia mniejsze
Ale Khadi wytepi z w這s闚 jest niemozliwe wr璚z. A 瞠 kobieta zmienna jest, to nie wiem co i kiedy mi odbije i co ja wtedy zrobi? Mo瞠 jakbym by豉 br您owow這sa z natury, to bym sie skusi豉. Ale 瞠 ja jestem blondynk, to khadi sie boj. Czyta豉m juz sporo historii o zieleniach po khadi. A sama ledwo si pozby豉m zieleni, wiec jakos mi do niej niespieszno

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Mam jeszcze inne wyj軼ie: pomalowa w這sy nie farb tylko tonerem. Tylko, 瞠 ostatnio on mi sie sp逝ka juz po 3 myciach, a nie wierze, ze nie ma 瘸dnego szkodliwego wp造wu na w這sy, wi璚 nie wiem czy jest sens si w to bawi. Czy nie lepiej od razu potraktowac w這sy farb i miec spok鎩 na kolejne 2-3 tygodnie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-03, 18:10   #1262
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆

he he no niby wyrzuty sumienia mniejsze
Ale Khadi wytepi z w這s闚 jest niemozliwe wr璚z. A 瞠 kobieta zmienna jest, to nie wiem co i kiedy mi odbije i co ja wtedy zrobi? Mo瞠 jakbym by豉 br您owow這sa z natury, to bym sie skusi豉. Ale 瞠 ja jestem blondynk, to khadi sie boj. Czyta豉m juz sporo historii o zieleniach po khadi. A sama ledwo si pozby豉m zieleni, wiec jakos mi do niej niespieszno

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Mam jeszcze inne wyj軼ie: pomalowa w這sy nie farb tylko tonerem. Tylko, 瞠 ostatnio on mi sie sp逝ka juz po 3 myciach, a nie wierze, ze nie ma 瘸dnego szkodliwego wp造wu na w這sy, wi璚 nie wiem czy jest sens si w to bawi. Czy nie lepiej od razu potraktowac w這sy farb i miec spok鎩 na kolejne 2-3 tygodnie.
No zieleni to nie mia豉m nigdy, wydaje si, ze trzeba mie niez貫go pecha by ziele wysz豉, ale faktem jest jedno. Po hennach ci篹ko zmienia kolor. Tzn. pewno mo積a dekoloryzatorem ale naprawd nie wiem co by z tego wysz這.
Powiem Ci, 瞠 u mnie w豉郾ie dzi瘯i hennom w ko鎍u trzymam si jednego koloru. Ja te ci庵le przeskakiwa豉m. Na pocz徠ku rudy i czerwony, p騧niej milion odcieni br您闚, jakie ciemne blondy i co farbowa豉m to wybiea豉m inn farb. I co gorsza potrafi豉m si farbowa co 2 tygodnie.
W ko鎍u zasz豉m w ci捫 i jako tak stwierdzi豉m, 瞠 mo瞠 pora na naturalne i wzi窸am t henn do r瘯i i tak zosta這. Nawet mnie nie kusi ju na inny kolor, ale mo瞠 dlatego, 瞠 obawiam si w豉郾ie co by si sta這 jakbym nagle zapragn窸a np. ciemnego blondu i nagle po這篡豉 na w這sy dekoloryzator

Ale tonery to chyba niez豉 alternatywa, s teraz te jakie farby bez amoniaku, ostatnio w sklepie fryzjerskim takie widzia豉m- ale nazwy nie pami皻am. Pani mi m闚i豉, 瞠 naprawd du穎 mniej szkodliwe cho jak捷 tam chemi maj

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-05-03 o 18:12
Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-03, 18:19   #1263
Weronisia
Zakorzenienie

Sugestie godne przemyslenia

Co do farb bez amoniaku, to robi豉m i sp造n窸a mi po 3 dniach. Mo瞠 teraz gdy juz mam wi璚ej br您u na g這wie, to lepiej by sie trzyma這, ale jako nie chce ju eksperymentowac.
Chyba pr璠zej zdecyduje sie na jaki toner ale tej samej firmy co mam farb,zeby w豉snie ju nie kombinowac za wiele.

Mo磧iwe, 瞠 jutro po這輳 farb, a na nast瘼ny raz kupie toner.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-03, 20:51   #1264
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

dziewczyny blagam was o pomoc bo nikt mi nie chce doradzic, kazdy mowi ze zostaw tak jak jest bo mnie pocieszaja itp ale ja potrzebuje szczere odpowiedzi, wiec tak- mialam czarne wlosy i zachcialo mi sie brazu, robilam te kompiele rozjasniajace chyba z 3 razy w okolo 1,5 miesiaca i wlosy mi sie strasznie spalily ale byly w kolorze ciemnego blondu nawet jasniejsze ale po這篡lam na to palette ciemna czekolada byly czarne ale sie zmyly na takie cos... wlosy na koncach sa same niteczki cienkie... nie moge spac w nocy przez te wlosy mam ochote obciac sie na ΧSO!! po kazdym myciu jest cala wanna polamanych wlosow i cala podloga w 3 cm wloskach czyli koncowki odpadaja nie wiem co robic i nie chodzi tu o odrzywki bo mam ich mase i drogie i tanie ale chodzi mi o jakis kolor i fryzure tak myslalam zeby zrobic znowu na czarno i obciac si na a la boba... .. bo nie wiem czy cos da sie z tego zrobic co byscie radzily(( wstawiam fotki, tylko lampa odbija wlosy sa w roznym kolorze te cienie to od lampy z telefonu..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130503_175145.jpg (116,7 KB, 35 za豉dowa)
enamoradaaa jest offline  
Stary 2013-05-03, 21:56   #1265
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka wiadomo嗆
dziewczyny blagam was o pomoc bo nikt mi nie chce doradzic, kazdy mowi ze zostaw tak jak jest bo mnie pocieszaja itp ale ja potrzebuje szczere odpowiedzi, wiec tak- mialam czarne wlosy i zachcialo mi sie brazu, robilam te kompiele rozjasniajace chyba z 3 razy w okolo 1,5 miesiaca i wlosy mi sie strasznie spalily ale byly w kolorze ciemnego blondu nawet jasniejsze ale po這篡lam na to palette ciemna czekolada byly czarne ale sie zmyly na takie cos... wlosy na koncach sa same niteczki cienkie... nie moge spac w nocy przez te wlosy mam ochote obciac sie na ΧSO!! po kazdym myciu jest cala wanna polamanych wlosow i cala podloga w 3 cm wloskach czyli koncowki odpadaja nie wiem co robic i nie chodzi tu o odrzywki bo mam ich mase i drogie i tanie ale chodzi mi o jakis kolor i fryzure tak myslalam zeby zrobic znowu na czarno i obciac si na a la boba... .. bo nie wiem czy cos da sie z tego zrobic co byscie radzily(( wstawiam fotki, tylko lampa odbija wlosy sa w roznym kolorze te cienie to od lampy z telefonu..
Zastanawia mnie tylko po kiego grzyba k豉d豉 ciemn czekolad? By這 wiadomo, 瞠 wyjd czarne. Tym bardziej, 瞠 po k徙ieli rozja郾iaj帷ej trzeba po這篡c farb nawet o 2 tony ja郾iejsz, bo i tak wychodz ciemne. A ty najpierw pozby豉 sie z nich koloru i zaraz znowu na ten sam zamalowa豉 Dobrze, ze si wyp逝ka造.

Wstawi豉 tylko jedno zdj璚ie, na kt鏎ym niewiele wida. Trudno wi璚 cokolwiek doradzi.
疾by ocenic twoje w這sy musisz zrobi zdj璚ie z 鈍ietle dziennym przy oknie, albo na dworze, bez uzycia lampy. Tylko wtedy b璠zie mozna oceni to co ci wysz這.
Nie napisa豉 te czy w這sy wpadaj w jaki odcie np. szaro軼, ziele, rudo嗆, z這to....
Nie napisa豉s tez kiedy ostatni raz farbowa豉? Ile min窸o dni/tygodni?

No i nie napisa豉 co bys chcia豉 miec? Jaki kolor ci interesuje? Ciep貫 czy ch這dne br您y?

Je郵i chcesz farbowa, to teraz tylko naturami, czyli np. 5.0 albo 6,0 To zostaniesz przy br您ach. Ale zeby ich juz tak nie katowac to u篡j wody 3%
Jesli uzyjesz innego odcienia mo瞠sz uzyskac niechciane refleksy np. zielenie albo rudo軼i.
na tak mocno zniszczone wlosy proponuje kupi farby profesjonalne,. bo jednak one mniej niszcz w這sy od tych drogeryjnych.

Podetnij te ko鎍闚ki. Skoro odpadaja ci po ok. 3 cm, to tyle je obetnij, bo te suche zniszczone i tak ci odpadn - mojej kole瘸nce poodpada造 z d逝gich na kr鏒kie, wygl康a豉 jakby ja ptaki wyskuba造 i musia豉 da doczepi, 瞠by jakos wygl康a...

A potem piel璕nuj porz康nymi maskami, olejami itp.

Nie jestem expertem, ale tak zrobi豉bym ja

Moze jeszcze ktos sie wypowie i ewentualnie mnie poprawi, je郵i 幢e gadam
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-03, 22:11   #1266
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
mi sie wydaje, 瞠 szkoda Twojego straconego czasu, 瞠by wraca do czarnych... a je郵i chodzi o podci璚ie to bardzo dobrze by im to zrobi這 , bo niestety wida, 瞠 s przesuszone.
a z jak wod robi豉 k徙iele????
przed farbowaniem przyda這by sie zrobi pigmentacj bo jednak po 3 k徙ielach to pigment jest wy瘸rty z w這sa.... ja bym robi豉 poziom 6, najlepiej natur czyli 6.0 (ciemny blond).

poza tym olejowanie i od篡wianie non stop i powinno by dobrze

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-05-03 o 22:13
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-03, 23:13   #1267
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

dokladnie, to 軼ia na boba - kobieca fryzura,
OLEJOWANIE -maski bez silikonow i zrob pigmentacje.
ZAFARBOWANIE NATUR POZIOM 6- WYJDZIE CI BRAZ. Najlepiej profesjonalka na wodzie 3% - profesjonalna- albo nie farbuj w ogole- to tez wyjscie;]
i na ko鎍闚ki mo瞠sz k豉嗆 jedwab biowax- polecam

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

aha no i koniec z prostowaniem!!

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2013-05-03 o 23:15
ineska1986 jest offline  
Stary 2013-05-04, 10:38   #1268
enamoradaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

dzieki za rade dziewczyny wiec tak chcialam wstawic wiecej fot ale nie wiem czemu wgrala sie tylko jedna, na czarne chce wrocic bo tylko przy czarnych wlosy mi sie blyszczaly i wygladaly lepiej ,,pozornie zdrowsze'' a nie chodzi mi konkretnie o kolor tylko o fryzur co by tu zrobi czy na boba by dalo rade z tych moich wlosow? i jak robi sie t pigmentacje ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130426_124038.jpg (136,7 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130426_125139.jpg (74,9 KB, 14 za豉dowa)
enamoradaaa jest offline  
Stary 2013-05-04, 10:55   #1269
Weronisia
Zakorzenienie

A dlaczego mia這 by si nie da na boba?
Bob to d逝窺ze przody w這s闚, kr鏒szy wycieniowany ty.
Mia豉m boba 2 lata temu. 安ietna fryzurka, moja ulubiona

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

A je郵i chodzi o po造sk czarnych w這s闚... no c騜... gdy sa mocno zniszczone, to nie ma pewno軼i, 瞠 czarne b璠 z po造skiem. Moga wyj嗆 matowe bez zycia.
Szkoda znowu zafarbowa na czarno skoro podda豉 je takiemu rozja郾ianiu. Szkoda tych zniszcze.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 10:56   #1270
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Najzdrowiej wlosy wygladaja przy brazie! czarny niszczy wlosy tak samo jAK BLOND- no moze nie az tak ale podobnie, jak chcesz ciemne wloski to proponuje farbowac brazem poziomu 4, jest gleboki ale nie czarny. Sprobuj, jak sie nie spodoba zawsze mozesz na czarne zafarbowac pozniej, teraz pokombinuj z kolorami. I uwazam ze boba by sie dalo wyczatrowac ale musial by by wycieniowany.
Stary 2013-05-04, 11:03   #1271
Weronisia
Zakorzenienie

A ja wsta豉m dzi z zamiarem pofarbowania si.
Powstrzymuje mnie tylko stan moich w這s闚.

Co do koloru, to zrobi豉m dzi fotki w 鈍ietle dziennym, 瞠by wam pokaza co zosta這 z mojej 'czerni'.

W這sy s myte wczoraj, a wi璚 dzi w niezbyt ciekawym stanie, pogniecione. I od kilku dni zaobserwowa豉m bia貫 kropeczki, mo瞠 to 逝pie? Nigdy czegos takiego nie mia豉m. Dopiero po tych farbowaniach si to pojawi這, a na ciemnych w這sach wida to do嗆 dobrze niestety
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0071.jpg (69,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0086.jpg (51,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0097.jpg (113,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0100.jpg (80,2 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0077.jpg (87,4 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (84,7 KB, 21 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 11:07   #1272
Weronisia
Zakorzenienie

W s這鎍u nawet widac ziele :/
Widac tez moje jasne odrosty, kt鏎e sprawiaj wra瞠nie jakbym mia豉 造sawe prze鈍ity.
No i wida przebijaj帷e rudo軼i.

Mam farb 4,0 bo chc miec ciemny br您. Zrobi to na wodzie 6% albo 4,5%

Napiszcie co s康zicie o tym moim kolorze i w這sach. Mo瞠 pomo瞠cie mi podj望 decyzj.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:24   #1273
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
Najzdrowiej wlosy wygladaja przy brazie! czarny niszczy wlosy tak samo jAK BLOND- no moze nie az tak ale podobnie, jak chcesz ciemne wloski to proponuje farbowac brazem poziomu 4, jest gleboki ale nie czarny. Sprobuj, jak sie nie spodoba zawsze mozesz na czarne zafarbowac pozniej, teraz pokombinuj z kolorami. I uwazam ze boba by sie dalo wyczatrowac ale musial by by wycieniowany.
A niby czemu czarny ma niszczy w這sy ? Jaki magiczny niszczacy sk豉dnik posiada ? Boba nie trzeba czarowac, z takich w這s闚 da si go zrobi w spos鏏 jak najbardziej normalny.
O w這sy trzeba teraz bardzo dba by odzyska造 po造sk. Jak w這sy s zniszczone to w 瘸dnym kolorze nie wygl康aj dobrze. Ale je瞠li dziewczyna si dobrze w brazie czuje, to faktycznie szkoda wraca do czerni, w ko鎍u du穎 po鈍i璚i豉 dla br您u

Weronisiu w這sy s豉bo na fotkach wygl康aj, kolor faktycznie mocno wyja郾ia i takie bez 篡cia si wydaj. Ale my郵e ze po umyciu bed lepsze i mo瞠sz jeszcze troch przetrzymac do farbowania. No i piel璕nowa trzeba na ca貫go mo瞠 troch ko鎍e podetniesz ?

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-05-04 o 12:37
Beata. jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:40   #1274
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Weronisiu w這sy s豉bo na fotkach wygl康aj, kolor faktycznie mocno wyja郾ia i takie bez 篡cia si wydaj. Ale my郵e ze po umyciu bed lepsze i mo瞠sz jeszcze troch przetrzymac do farbowania. No i piel璕nowa trzeba na ca貫go mo瞠 troch ko鎍e podetniesz ?
Po umyciu wygl康aja 豉dnie, nawet z tymi rudo軼iami Bo po prostu sie b造szcz, s r闚ne, g豉dkie.
Wystarczy這by, 瞠bym je teraz wyprostowa豉 i tez by這by 豉dnie. Ale prostownice staram si u篡wa nie cz窷ciej ni 2 razy w tygodniu.

Podcina juz bym nie chcia豉. Podcina豉m niedawno, ale bardzo malutko, mo瞠 z 0,5 cm, bo nie chc ich za mocno skr鏂i, a i tak nie s zbyt d逝gie, wi璚 mi szkoda.
Najgorsze jest to, ze mam mn鏀two pourywanych w這s闚 na d逝go軼i. Tych nie da sie podci望. Musia豉bym obci望 sie na kr鏒ko, zeby sie ich pozby.
Nieraz stoj przed lustrem i obcinam pojedyncze w這ski, te kt鏎e maja bia陰 kulke na ko鎍u Obcinam sam kulke, zeby nie skr鏂ic w這s闚 za bardzo.
Ehhh.... nie wiem czy ja kiedys dojd do 豉du z tymi moimi w這sami.

Od tygodnia 造kam sobie jakies specyfiki na w這sy. Moze to pobudzi troszke cebulki w這s闚.

A tak na prawde top boje sie juz cokolwiek robi. Przerazi mnie ten 逝pie czy cokolwiek to jest. G這wa mnie sw璠zi momentami. Mo瞠 to z nadmiaru od篡wek, olei?
Przekopuje teraz internet, 瞠by znale潭 jakies specyfiki na podra積ienia skalpu.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-05-04 o 12:42
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:46   #1275
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Mo瞠 nie tyle od nadmiaru, pewnie jaki sk豉dnik pojedynczy powoduje podraznienie.
Jak dojdziesz co podraznia to lupiez zniknie.
W這sy w ko鎍u wr鏂 do normy , tylko trzeba czasu

Beata. jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:54   #1276
Weronisia
Zakorzenienie

No pewnie tak. Tylko mo瞠 to troche potrwa.
Zawsze od lat stosowa豉m te same kosmetyki, a tu nagle co mi odbi這 i mam co mam.
Niby zmieni豉m na 'lepsze', ale zmieni豉m wszystko na raz i teraz nie jestem w stanie stwierdzic co mnie tak podra積ia.

Musz si czyms zaj望, 瞠by przesta my郵e o farbowaniu
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 14:08   #1277
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja te nie rozumiem po co zafarbowa豉 ciemn czekolad. Pami皻aj by nie sugerowa si obrazkami na farbach drogeryjnych, lepiej wybra tak co na pude趾u ma ja郾iejszy kolor ni by chcia豉.
Moim zdaniem powinna faktycznie w這sy podci望- bob b璠zie jak najbardziej ok, ale podarowa im farbowanie, a ju tym bardziej na czarny kolor.

Cytat:

Wera, Tw鎩 obecny kolor bardzo mi si podoba, ale musz Ci powiedzie szczerze, 瞠 niestety ze zdj耩 wygl康a to tak, 瞠 w這sy Ci si mocno przerzedzaj Dlatego pr鏂z olejowania, masek, by mo瞠 nawet suplement闚 diety- mo瞠 naprawd spr鏏uj co zrobi z tymi farbami tzn. albo wrzu sobie totalnego bana na farbowanie i czekaj minimum 2 mies. mi璠zy albo naprawd przejd na tonery i farby bez amoniaku...Obawiam si, 瞠 jak tak nie zrobisz to samo olejowanie nie wystarczy i za jaki czas b璠ziesz mia豉 du穎 mniej w這s闚

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-04, 14:10   #1278
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

jak dla mnie to to biale to sa poprostu konce spalonych wlosow;/

Tak czarna farba ma skladnik ktory rozni sie od farb brazowych i jest bardziej niszczaca niz braz.
Stary 2013-05-04, 14:31   #1279
Weronisia
Zakorzenienie

Magiusa moje w這sy zawsze by造 cieniutkie, nawet w czasach gdy nie farbowa豉m. Mam chyba takie geny, bo m鎩 tata te ma takie cieniutkie blond w這sy.
Nawet jak sz豉m do fryzjera, to fryzjerka za豉mywa豉 r璚e nad moimi w這sami, bo rozczesac je jest rzecza niemozliw.

A teraz to juz sa po prostu dobite latami farbowa, rozja郾ia.
M鎩 pomys farbowania na br您 mia na celu doprowadzenie w這s闚 do dobrego stanu. Do tej pory co tygodni rozja郾iane pasemkami. Ale stan og鏊ny by normalny, bez tragedii. Dopiero jak w marcu zaszala豉m z czerwieni, a potem dekoloryzacj i k徙iel rozja郾iaj帷, to juz zmasakrowa豉m w這sy. Pewnie d逝go jeszcze b璠 za to p豉ci, zdaj sobie z tego spraw. Dlatego tym bardziej szukam ratunku.
圭ina nie chc, bo obecn d逝go軼i przekroczy豉m magiczna dla mnie lini Zreszt one z ty逝 wcale tak 幢e nie wygl康aj. Najgorsze s tylko przody i boki, ale tak by這 juz zawsze. Teraz na tych ciemnych po prostu bardziej si to rzuca w oczy.
Nie chc te wi您a w這s闚, bo 幢e sie tak czuj. Lubi tylko rozpuszczone w這sy.

Co do farbowania, to decyzje podj窸am ju dawno, 瞠 b璠 farbowac delikatnymi tonerami, a nie farbami. Ale 瞠by to nast徙i這, to musz najpierw uzyska wymarzony kolor, kt鏎y sie nie b璠zie sp逝kiwa. Ten moment jeszcze nie nast徙i. Na pewno wykorzystam farb, kt鏎a ju mam w domu. A do nast瘼nych farbowa zakupi ju co delikatniejszego. Ju nawet mia豉m co zamawia na Ebay, ale jak poczyta豉m na innej stronie, to si okaza這, 瞠 to nie toner, tylko farba i sie wkurzy豉m. Musze wi璚 przejecha si do sklepu fryzjerskiego i podpyta co jest najlepsze

Dzi ju przesz豉 mi ch耩 na farbowanie Mo瞠 wytrzymam jeszcze kilka dni.
W 鈔od minie 3 tygodnie

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
jak dla mnie to to biale to sa poprostu konce spalonych wlosow;/
Jak sie przygladam moim ko鎍闚kom, to to wyglada jakby to bia貫 mia這 si zaraz rozdwoi. To zapewne efekt uzywania suszarki i prostownicy, no i farbowania.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:13   #1280
Magiusa
Zakorzenienie

Wera, ja Ci nie pociesz z tym odrabianiem strat.
Kilka lat temu mia豉m w這sy czerwone i postanowi豉m, 瞠 ju mam do嗆-zmieniam na br您. Zmiana wygl康a豉 tak, 瞠 w ci庵u miesi帷a na g這wie mia豉m br您 ( nie przyj掖 si tzn. by這 wida du穎 czerwieni), rozja郾iaj帷 farb, dekoloryzator, br您. Ale stwierdzi豉m, 瞠 jednak 幢e si czuj w tym br您ie i wracam do czerwien, wi璚 w kolejnym mies. mia豉m- zn闚 rozja郾ianie, czerwie, kt鏎a zmy豉 si po 2ch myciach, wi璚 kolejna czerwie.
Rezultat by taki, 瞠 tak jak w這sy mia豉m do 這patek to tak od ramion do tych 這patek normalnie guma mi si zrobi豉 ( nie wiedzia豉m, 瞠 da tak rad). Musia豉m to 軼i望, a pozosta貫 w這sy niestety ratowa造 si chyba kolejne 2 lata. Oczywi軼ie te do dzi nie mam super w這s闚 ze wzl璠u na te farby, ale np. widz popraw odk康 3 mies temu przerzuci豉m si na henn i olejowanie. S g瘰tsze i si nie 豉mi. Natomiast mam 鈍iadomo嗆, 瞠 zanim moje w這sy b璠 wygl康a造 naprawd 豉dnie to musi min望 kolejny rok lub 2.
Niestety regeneracja w這s闚 to ci篹ka i d逝ga robota.

p.s. ale kolor, kt鏎y zaprezentowa豉 na zdj璚iach naprawd mi si podoba

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-05-04 o 15:18
Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:20   #1281
Nesta_Bless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

a mo瞠 kto zna farbe kt鏎 da sie uzyskac taki odcien br您u ?? http://styl.fm/item/1806805
Nesta_Bless jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:26   #1282
Weronisia
Zakorzenienie

Magiusa, ja kilka stron temu wkleja豉m moje w這sy tutaj
Sp鎩rz na daty. Ja to wszystko zrobi豉m w 6 tygodni! Wiem, 瞠 g逝pia jestem, ale tak si upar豉m, 瞠 musz dobrze si czuc we w這sach, 瞠 tak kombinowa豉m... w ko鎍u mam kolor, w kt鏎ym dobrze si czuj, tyle 瞠 za szybko si wyp逝kuje i st康 to cz瘰te farbowanie.

Magiusa a ta henna nie wpada ci w rudy, z這ty albo czerwony? Chyba nie da si osi庵n望 ch這dnego br您u za pomoc henny?

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nesta_Bless Poka wiadomo嗆
a mo瞠 kto zna farbe kt鏎 da sie uzyskac taki odcien br您u ?? http://styl.fm/item/1806805
To ch這dny odcie br您u.
Zalezy jaki kolor masz teraz.
Ja bym celowa豉 w 5.0 lub 5.01 lub 5.07

Czas edycji: 2013-05-05 o 13:31
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:36   #1283
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Wyp逝cze si szybciej. Im wy窺zy poziom oxy tym mocniej dzia豉 na w這sy, czyli mocniej otwiera 逝ski w這sa = barwnik zostaje g喚biej wprowadzony i zostaje tam d逝瞠j.
Dlatego na 3% jest ciemniej, bo wi瘯szo嗆 barwnika osiada najbli瞠j powierzchni w這sa, a nie g喚biej w korze (czy jako tak).

Por闚naj to sobie do pnia drzewa. Jak pomalujesz go farb z wierzchu i p騧niej od逝piesz kawa貫k kory to farby g喚biej nie ma (to oxy 3%). Jak najpierw ponacinasz kor i dopiero pomalujesz to potem po od逝paniu kawa趾a z wierzchu cz窷 farby b璠zie tez widoczna g喚biej (oxy 6% i wy瞠j).

( To obrazuje jak ja wyobra瘸m sobie dzia豉nie r騜nych oxy, sorry za durny przyk豉d i zani瘸nie poziomu intelektualnego w徠ku )
genialny opis

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Dok豉dnie tak 3% szybciej si wyp逝kuje z w這sa ni 6%.
Kto nie rozumie - ody豉m do bloga Mysi, bo ona to fajnie t逝maczy.
Np. kaza豉 same odrosty pofarbowa z woda 6%, 瞠by w og鏊e chwyci造. Natomiast reszt w這s闚 na d逝go軼i zrobi na wodzie 3%.

A co do s這鎍a, to u mnie jest Nie wiem o jakim deszczu piszecie Musieli鄉y nawet trawnik podlewa, 瞠by nie usech na wi鏎a.

S逝chajcie ja mam znowu problem z w這sami.
Wiem, 瞠 obiecywa豉m pofarbowac po minimum 4 tygodniach, ale ju dzis wiem, 瞠 to nierealne
Fakt, 瞠 ziele ju nie wy豉zi i to uwa瘸m za sukces. Ale niestety kolor znowu si wyp逝ka do rudych i bordowych prze鈍it闚. O ile bordo jest nawet 豉dne, o tyle rudo軼i nie mog wytrzyma Na dodatek na czubku ju wida m鎩 naturalny odrost blond i bardzo mi to przeszkadza. gdyby na d逝go軼i utrzyma si 豉dny br您, to pofarbowa豉bym sam odrost, ale 瞠 tak nie jest, to musze pofarbowa ca這嗆.
Gdyby nie to, 瞠 dzi rano umy豉m w這sy, to ju lecia豉bym nak豉da farb. No ale na czyste w這sy nie mo積a nak豉da, wi璚 si jednak wstrzymam. Mo瞠 wytrzymam do jutra?....
Od ostatniego farbowania min窸o 2 tygodnie i 4 dni. To m鎩 rekord
to gdzie ty mieszkasz? na Hawajach ?
Stary 2013-05-04, 15:36   #1284
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Kurcze, dziewczyny porad嬈ie co mam robi.
Dosz豉m do wniosku, 瞠 ten obecny odcie Matrixa SoColor (6BV) jest jednak za jasny dla mnie i chc troch ciemniejszy. Serio, farba nawet odrobink rozja郾i豉 mi te ciemniejsze ko鎍e.

No i teraz nie wiem, czy kolejne farbowanie robi t reszt farby (po這wa z 90 ml zosta豉) 瞠by to wykorzysta, cho ju wiem, 瞠 chc ciemniej.
Czy mo瞠 od razu bra jak捷 5 z Matrixa (bo mi ta farba 瘸dnego kuku na g這wie nie zrobi豉 i jest o niebo lepsza od drogeryjnych) lub 5 z Londy lub Allwalves ?

No pooorad嬈ie mi coooo

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:41   #1285
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

to gdzie ty mieszkasz? na Hawajach ?
Nie. W Niemczech,a dok豉dnie, to w Kolonii nad Renem. W豉郾ie si opalam w ogr鏚ku i czekam z grillem na m篹ulka

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Kurcze, dziewczyny porad嬈ie co mam robi.
Dosz豉m do wniosku, 瞠 ten obecny odcie Matrixa SoColor (6BV) jest jednak za jasny dla mnie i chc troch ciemniejszy. Serio, farba nawet odrobink rozja郾i豉 mi te ciemniejsze ko鎍e.

No i teraz nie wiem, czy kolejne farbowanie robi t reszt farby (po這wa z 90 ml zosta豉) 瞠by to wykorzysta, cho ju wiem, 瞠 chc ciemniej.
Czy mo瞠 od razu bra jak捷 5 z Matrixa (bo mi ta farba 瘸dnego kuku na g這wie nie zrobi豉 i jest o niebo lepsza od drogeryjnych) lub 5 z Londy lub Allwalves ?

No pooorad嬈ie mi coooo
Hi hi czyli masz ten sam problem co ja tez mi za jasno wychodzi i wol ciemniejsze.

Magiusa tak ci sie podoba m鎩 kolor, bo on sam w sobie nie jest brzydki i jak ktos lubi taki odcie, to pewnie bylby bardzo zadowolony. A farbowa豉m 5,0 ale drogeryjn.

No ale ja gustuje jednak w ciemniejszych.
Wczoraj tak sie zdo這wa豉m tym moim kolorem, bo przede mn sta豉 dziewczyna w kolejce z d逝gimi w這sami do posladk闚 i mia豉 je czarne. M鎩 m捫 stwierdzi, ze tez mam tak pofarbowa i st康 ta moja desperacja
Ale dzi ju mi troszke przesz這 i chyba wytrzymam jeszcze z tydzie i wtedy k豉d 4.0 bo na 3.0 tak od razu sie nie odwa輳. Chc zobaczyc czy ta 4.0 sobie poradzi.

Czas edycji: 2013-05-04 o 15:42
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:43   #1286
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
mia豉m podobny problem
jesli masz zniszczone ko鎍e to zrezygnuj z czarnego koloru
b璠a one bardzo widoczne
najlepiej jakbys je podci窸a
poza tym musisz uzbroic si w cierpliwo嗆
moje w這sy wr鏂i造 do siebie po kilku miesiacach intensywnego odzywiania

a jesli chodzi o kolor to moze jakas szamponetka dla ujednolicenia koloru ?
farb odradzam
Stary 2013-05-04, 15:45   #1287
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Hi hi czyli masz ten sam problem co ja tez mi za jasno wychodzi i wol ciemniejsze.
Mi pierwszy raz wysz這 tak jak chcia豉m bo przedtem by造 drogeryjki, ktr鏎e dawa造 ciemnic
Ale teraz widz, 瞠 jednak troszk za jasny ten kolor dla mnie. I chc ten jeden poziom ni瞠j.
Tylko ja mam jeszcze p馧 farby, kt鏎ej nie chc ani marnowa, ani j ju farbowa, no bo chc ciemniejsze I mam dylemat

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:47   #1288
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki za rade dziewczyny wiec tak chcialam wstawic wiecej fot ale nie wiem czemu wgrala sie tylko jedna, na czarne chce wrocic bo tylko przy czarnych wlosy mi sie blyszczaly i wygladaly lepiej ,,pozornie zdrowsze'' a nie chodzi mi konkretnie o kolor tylko o fryzur co by tu zrobi czy na boba by dalo rade z tych moich wlosow? i jak robi sie t pigmentacje ?
je郵i masz zniszczone w這sy to czarny kolor tylko to uwydatni

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
pierwsze s造sz
Stary 2013-05-04, 15:48   #1289
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance No to kup drug z ni窺zego poziomu i zmieszaj. B璠ziesz mia豉 ciemniej.
Jak teraz robi豉 6 , to kup 5 i zr鏏 p馧 na p馧. Albo nawet we 4 i wtedy ci wyjdzie 5.
Przynajmniej nie zmarnujesz tej co masz teraz.

Czas edycji: 2013-05-04 o 15:49
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-04, 15:50   #1290
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

ja bym si ba豉 ze ta 4 wyjdzie za ciemno
a to profeska jest ??

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.