Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-07, 18:06   #1381
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
A ja Wam musze powiedzie, 瞠 ja nie umiem oceni czy br您y s ciep貫 czy zimne. Dla mnie ka盥y br您 wygl康a ciep這
Najlepiej to obejrze w 鈍ietle dziennym i w sztucznym.Jak w obu da si zobaczy taki wyra幡y srebrny po造sk jakby to znaczy, 瞠 kolor jest zimny.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:09
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-07, 22:44   #1382
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
A ja Wam musze powiedzie, 瞠 ja nie umiem oceni czy br您y s ciep貫 czy zimne. Dla mnie ka盥y br您 wygl康a ciep這
Bo br您 to br您 Jedynie mo瞠sz zobaczy ch這dny br您 jak jest szarawy, nie 鈍ieci na z這to czy rudo, daje tak srebrn, bia陰 po鈍iat w s這鎍u czy na zdj璚iach z fleszem to jest ch這dny. Wszelkie inne s ciep貫.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 01:01   #1383
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

nie ka盥y jest taki rozgarni皻y jak Ty
Tia.... I te moje rozgarni璚ie by這 bardzo dobrze wida jak 5 razy zmienia豉m decyzj odno郾ie odcienia farby, co nie ?

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-08, 04:54   #1384
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ifrit mi te si podobaj natury.
Super, 瞠 jeste zadowolona z Londy. Szkoda, 瞠 ju kupi豉m farbe, tak bym sie skusi豉 na Lond

A w dup chcesz? Najpierw masz zu篡, to co masz.
Kup sobie 5BV i zu篡j z 6BV.
A je郵i jestes odwa積iejsza, to od razu kup 5AV i zmieszaj z 6BV.
A samo 5AV zrobisz przy nast瘼nym farbowaniu.

Goldika a co mia豉 z Welli?
Mo瞠 to co ja kupi豉m? Koleston Perfect? Jaki kolor?

A ja dzi rano po zmyciu oleju, po這篡豉m delikatny toner naturalny br您, kt鏎y tym razem nie chwyci mi na czarno Pewnie i tak mi sp造nie po 3 myciach, ale to akurat minie minimum tydzie, wi璚 wtedy b璠 ju m,og豉 farbowa farb

Aha! I podci窸am w這sy. Znaczy si sam ty, bo prz鏚 i tak mam zawsze du穎 kr鏒szy. Ale samego ty逝 軼i窸am przynajmniej 3 cm i wygl康a ju porz康niej
Nie zmienia to faktu, 瞠 na ca貫j d逝go軼i i tak stercz mi powyginane kr鏒sze w這ski, kt鏎e na dodatek maj te bia貫 ko鎍闚ki (ciacham je pojedy鎍zo).

Zrobi豉m dzi fotki i por闚nanie.
Te wczorajsze w這sy bez mycia by造 straszne, ale jakos wytrzyma豉m do wieczora

super kolor po tonerze wow takie cacko z tego toneru

natury s super nie wiem dlaczego zawsze fryzjerka mi miesz豉 farby z odcieniem brazowo-brazowy, brazowo-z這tym a jak chcia豉m nature to t逝maczy豉 瞠 ona szarawo wychodzi jest matowa nie 豉dnie pokrywa i zielen moge miec... itp az wreszcie sama zacze豉m dobierac farby z palety londy a zaprzyjasniona fryzjerka k豉d豉 na w這sy teraz to mama robi wiec fryzjer闚 omijam generalnie
hmmm moze dslatego ze odcienie, z這te brazowe itp szybciej mi sie wymywa造 i szybciej wraca豉m na koloryzacje???
natura siedzi z londy super jeszcze 2 tygodnie bedzie 5od farbowania i zafarbuje odrost a na reszt tylko przeci庵n

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-05-08 o 04:57
ifrit jest offline  
Stary 2013-05-08, 08:52   #1385
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
super kolor po tonerze wow takie cacko z tego toneru

natury s super nie wiem dlaczego zawsze fryzjerka mi miesz豉 farby z odcieniem brazowo-brazowy, brazowo-z這tym a jak chcia豉m nature to t逝maczy豉 瞠 ona szarawo wychodzi jest matowa nie 豉dnie pokrywa i zielen moge miec... itp az wreszcie sama zacze豉m dobierac farby z palety londy a zaprzyjasniona fryzjerka k豉d豉 na w這sy teraz to mama robi wiec fryzjer闚 omijam generalnie
hmmm moze dslatego ze odcienie, z這te brazowe itp szybciej mi sie wymywa造 i szybciej wraca豉m na koloryzacje???
natura siedzi z londy super jeszcze 2 tygodnie bedzie 5od farbowania i zafarbuje odrost a na reszt tylko przeci庵n
Z tym farbowaniem u fryzjera to jak z baleja瞠m. Najpierw ci namawia i kiedy pojawiaj si odrosty to wiadomo, 瞠 tylko do niej musz i嗆 bo jak zrobi odrosty w domu przy baleja簑 sama? One/oni zawsze co doradz aby i tak do nich wr鏂i. Moja przegi窸a farbuj帷 mnie zwyk陰 Joann sklepow Naturia (przez przypadek podpatrzy豉m). I mimo, 瞠 nie podoba這 mi si to co wysz這 i mog豉m i嗆 na poprawk to ju nie posz豉m. Sama kombinowa豉m. W這sy ucierpia造 ale za to teraz mam tak zdrowe jak nigdy! Nawet gdy chodzi豉m do fryzjera. Tylko france lec na pot璕

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 09:25   #1386
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:

ja mia豉m fioletowy br您
m闚i豉m Ci to ju?
komus m闚i豉m
Cytat:
jestem przekonana ze komus ostatnio wkleja豉m fote tego koloru
skoro m闚isz ze nie Tobie to znaczy ze nie Tobie

zaraz poszukam
ale to ciemny kolor
mi pokazywa豉 bo upar豉m si na fiolet

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Najlepiej to obejrze w 鈍ietle dziennym i w sztucznym.Jak w obu da si zobaczy taki wyra幡y srebrny po造sk jakby to znaczy, 瞠 kolor jest zimny.
ja ostatnio farbuj tylko zimnymi odcieniami. ca貫 篡cie mia豉m ciep貫 kolory na g這wie, to teraz b璠 chodzi w zimnych odcieniach!
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Z tym farbowaniem u fryzjera to jak z baleja瞠m. Najpierw ci namawia i kiedy pojawiaj si odrosty to wiadomo, 瞠 tylko do niej musz i嗆 bo jak zrobi odrosty w domu przy baleja簑 sama? One/oni zawsze co doradz aby i tak do nich wr鏂i. Moja przegi窸a farbuj帷 mnie zwyk陰 Joann sklepow Naturia (przez przypadek podpatrzy豉m). I mimo, 瞠 nie podoba這 mi si to co wysz這 i mog豉m i嗆 na poprawk to ju nie posz豉m. Sama kombinowa豉m. W這sy ucierpia造 ale za to teraz mam tak zdrowe jak nigdy! Nawet gdy chodzi豉m do fryzjera. Tylko france lec na pot璕
chyba sobie 瘸rtujesz? ja bym zrobi豉 awantur. jakbym chcia豉 farbowa w這sy sklepow farb, to nie sz豉bym do fryzjera.
Stary 2013-05-08, 09:39   #1387
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
chyba sobie 瘸rtujesz? ja bym zrobi豉 awantur. jakbym chcia豉 farbowa w這sy sklepow farb, to nie sz豉bym do fryzjera.
Nie widzia豉m jak miesza豉 ale jak nios豉 w r瘯u. Jak wsta豉m na chwil po telefon zobaczy豉m jak wyci庵a z boku jakie farby blond i rudy chyba i patrz: Naturia. Pomy郵a豉m sobie, 瞠 to jej bo ona tez co si blondem rudym smaga豉. Tak naprawd domy郵i豉m si po szczypaniu w sk鏎 g這wy. Nigdy blond mnie u niej nie szczypa a wtedy tak. Do tego odrosty by造 rude a nie blond. Reszta w這s闚 tez taka nie blondowo jasna. Nic jakby farba nie z豉pa豉. Co jak co profesjonalne mog wiele. No i gdy wychodzi豉m i m闚i豉m do widzenia, jej kole瘸nka wyrzuca豉 puste opakowania Naturii... W salonie by豉m tylko ja i inna babka co robi豉 br您. Cz這wiek by m這dy, g逝pi, nie wiedzia, 瞠 mo積a reklamowa itp.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-05-08 o 09:40
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 09:59   #1388
gruszynka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Dzi瘯i za ostrze瞠nie
Ziele wyjdzie jak si zmiesza z這ty odcie z popielatym lub opalizuj帷ym.

A ja chc miesza dwa fiolety Popielaty fiolet z br您owym fioletem Wi璚 najwy瞠j b璠 mocno fioletowa
fiolet te 豉dny mo瞠 mix fioletu z zieleni? ja kiedy farbowa豉m na fiolety, ale potem mi rudzia造

Cytat:
Uzywa豉 kt鏎a z Was L'oreal DiaRichesse? To niby farba bez amoniaku ton w ton, ale nie znalaz豉m informacji o tym czy to raczej farba czy raczej szampon?
one chyba jednak zawieraj amoniak..
gruszynka jest offline  
Stary 2013-05-08, 10:31   #1389
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gruszynka Poka wiadomo嗆
f

To farby kwasowe. Nie zawieraj amoniaku. Ponad to u篡te z odpowiednim st篹eniem rewelatora/oxydantu mog byc k豉dzione na w這sy od razu po zabiegu trwa貫j czy trwa貫go prostowania w這s闚

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Uzywa豉 kt鏎a z Was L'oreal DiaRichesse? To niby farba bez amoniaku ton w ton, ale nie znalaz豉m informacji o tym czy to raczej farba czy raczej szampon?
Pewnie ju czyta豉 ale daj linka i tak:
http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...w-akcji-d.html
Jak dla mnie to szampon, troch trwalszy ale i tak wymywaj帷y si nieco. Na pewno bardzo 豉godny i polecam do od篡wienia w這s闚.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 10:35   #1390
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
fiolet te 豉dny mo瞠 mix fioletu z zieleni? ja kiedy farbowa豉m na fiolety, ale potem mi rudzia造
Mi rudzia這 wszystko bez amoniaku w sk豉dzie. I szampony koloryzuj帷e i "farby" zio這we (Color&Soin).
Po amoniaku si wyz豉cam. A po obecnym Matrixie nawet to z這tko si jeszcze nie pojawi這. Widz z這tawe przeb造ski, ale tylko w s這鎍u. W domu jest nadal ch這dny.

A Matrix SoColor chyba nie ma nic fioletowo-zielonego w ofercie. Bo te literki to mi mieszaj troch w g這wie. Cyferki przy farbach ogarniam, literki s gorsze...

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-08, 10:46   #1391
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Mi rudzia這 wszystko bez amoniaku w sk豉dzie. I szampony koloryzuj帷e i "farby" zio這we (Color&Soin).
Po amoniaku si wyz豉cam. A po obecnym Matrixie nawet to z這tko si jeszcze nie pojawi這. Widz z這tawe przeb造ski, ale tylko w s這鎍u. W domu jest nadal ch這dny.

A Matrix SoColor chyba nie ma nic fioletowo-zielonego w ofercie. Bo te literki to mi mieszaj troch w g這wie. Cyferki przy farbach ogarniam, literki s gorsze...
0 lub N- naturalny
NN- naturalny g喚boki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- per這wy, opalizuj帷y, fioletowy
3 lub G- z這ty
03 lub 13 lub GB lub B- be穎wy, popielato-z這cisty
34- z這to-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-per這wy
12 lub 21- mro幡y, lodowy

Ja si tego zawsze trzymam i daj rad

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 10:52   #1392
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
0 lub N- naturalny
NN- naturalny g喚boki
1 lub A- popielaty
2 lub P lub V- per這wy, opalizuj帷y, fioletowy
3 lub G- z這ty
03 lub 13 lub GB lub B- be穎wy, popielato-z這cisty
34- z這to-miedziany
4 lub K- miedziany
5- mahoniowy
6 lub R- czerwony
7- metaliczny lub matowy
8-per這wy
12 lub 21- mro幡y, lodowy

Ja si tego zawsze trzymam i daj rad
Oooo, dzi瘯owa

Skopiuj sobie do Worda i zapisze,瞠by na wieki ju by這

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-08, 11:07   #1393
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Kachula czytalam czytalam

A powiedzcie mi jeszcze jedno.
Gdy farbujecie profeskami to dodajecie jak捷 od篡wk? Bo jak si kupi drogeryjna, to miesza si farb, oxy i jaka od篡wk czy serum.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-08, 11:12   #1394
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula czytalam czytalam

A powiedzcie mi jeszcze jedno.
Gdy farbujecie profeskami to dodajecie jak捷 od篡wk? Bo jak si kupi drogeryjna, to miesza si farb, oxy i jaka od篡wk czy serum.
Farby profesjonalne ju w sobie maj du穎 dobrego i nie trzeba nic dodawa. Tylko po zmyciu farby maska zakwaszaj帷a aby zamkn望 逝ski w這sa i kolor aby posiedzia d逝瞠j. Nic nie dodawaj. Przynajmniej ja nic nie musia豉m przy Dia Richesse i Matrixie. Moja mama robi豉 Inebry i ta farba to ju sama w sobie mega od篡wka a nie farba. W這sy boskie po niej.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 11:21   #1395
Weronisia
Zakorzenienie

Hmm... nie mam maski zakwaszaj帷ej. Ocet wystarczy?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Chyba jednak nie. Tu pisze, 瞠 nie maj: tutaj
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-08, 12:09   #1396
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm... nie mam maski zakwaszaj帷ej. Ocet wystarczy?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Chyba jednak nie. Tu pisze, 瞠 nie maj: tutaj
Ja zawsze po farbowaniu myj g這w szamponem i k豉d mask. Mo瞠sz po這篡 jak masz a na koniec p逝kania polej wod z octem i zostaw do wyschni璚ia.
Nie zawieraj amoniaku bo to farby kwasowe.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 12:20   #1397
Weronisia
Zakorzenienie

Dzi瘯i Kachula. W豉snie tak zrobi

A ta DiaRichesse mnie zach璚i豉. Skoro piszesz, ze taka delikatna i odzywcza. Chyba si skusze na nast瘼ne farbowanie.
Jedynie boj si wypadania w這s闚. Ty tez piszesz, ze ci wypadaj. Wyczyta豉m, 瞠 pono po farbach bez amoniaku tak si dzieje. One maja plus, 瞠 nie podra積iaj skalpu, nie smierdz, ale za to minus, 瞠 mo瞠 wiecej w這s闚 wypada. Amoniak jest zastapiony innym sk豉dnikiem, kt鏎y moze w豉snie cos takiego powodowa.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-08, 13:12   #1398
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

to znowu ja ;p min窸y 3 tygodnie od dekoloryzacji i farbowania, tak za 2 tygodnie chyba chc farbowa na nowo. My郵icie, 瞠 ju mog wybra jaki odcie br您u czy lepiej zn闚 natura ? B璠 chyba farbow Matrixem bo kole瘸nka siostry si uczy pod okiem fryzjerki i we幟ie tylko za cen farby Nie znam si na tej palecie, br您/ciemny br您 jest dalej na poziomie 5 ? 4 jest du穎 ciemniejszy?
PS. Podoba mi si kolorek tej dziewczyny ze zdj璚ia. Jaki to mo瞠 by odcie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg chusta-komin-panterka.jpg (38,9 KB, 36 za豉dowa)
anusiazg jest offline  
Stary 2013-05-08, 13:25   #1399
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
to znowu ja ;p min窸y 3 tygodnie od dekoloryzacji i farbowania, tak za 2 tygodnie chyba chc farbowa na nowo. My郵icie, 瞠 ju mog wybra jaki odcie br您u czy lepiej zn闚 natura ? B璠 chyba farbow Matrixem bo kole瘸nka siostry si uczy pod okiem fryzjerki i we幟ie tylko za cen farby Nie znam si na tej palecie, br您/ciemny br您 jest dalej na poziomie 5 ? 4 jest du穎 ciemniejszy?
No witamy !!!
Normalnie omin窸o cie moje super zdecydowane wybieranie odcienia hihihihihih
Ja teraz mam Matrixa SoColor na g這wie i sobie chwal. Fajna farba, zero przesuszenia do tej pory, a farbowa豉m 18 kwietnia.

A okre郵enie br您/ciemny br您 ka盥y inaczej rozumie. Odno郾ie odcienia to mo瞠 poka nam jak obecnie u ciebie sytuacja na g這wie wygl康a i wtedy si lepiej doradzi

Na zdj璚iu wydaje mi si, 瞠 ta babka ma mo瞠 odcie 5,23 albo 5,13. Bo widz i troch z這ta i lekki fiolet/niebieski (chyba....).

Spadam na moment. B璠 tak za godzink, mo瞠 troszk wcze郾iej.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-08, 13:43   #1400
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i Kachula. W豉snie tak zrobi

A ta DiaRichesse mnie zach璚i豉. Skoro piszesz, ze taka delikatna i odzywcza. Chyba si skusze na nast瘼ne farbowanie.
Jedynie boj si wypadania w這s闚. Ty tez piszesz, ze ci wypadaj. Wyczyta豉m, 瞠 pono po farbach bez amoniaku tak si dzieje. One maja plus, 瞠 nie podra積iaj skalpu, nie smierdz, ale za to minus, 瞠 mo瞠 wiecej w這s闚 wypada. Amoniak jest zastapiony innym sk豉dnikiem, kt鏎y moze w豉snie cos takiego powodowa.
Mi lec nie z powodu farby (przynajmniej tej). Mam problemy zdrowotne, stresowe i z豉 dieta ostatnio (ze stresu). Mi znowu po amoniaku leca i uwa瘸m, 瞠 to na niego jestem uczulona a nie na ppd czy inne takie, chocia... kto wie.

Cytat:
4 jest ciemna. Pami皻aj, 瞠 wybiera si o ton ja郾iejsz farb od efektu jaki chcemy uzyska. W tym wypadku 4 wysz豉 by pod 3. Mi poziom 5 na pocz徠ku 豉pa jak 4 a potem si wymywa. Ale wymywanie te zale篡 od farby. Spr鏏uj dalej 5 natur a najwy瞠j nast瘼nym razem zadecyduj czy chcesz jeszcze ciemniejszy czy ten ci pasuje.

Ciemny br您 to poziom 3 ale to ju jak czer wychodzi. 4 to 鈔edni i wychodzi jak ciemny br您 a 5 to jasny br您 a wychodzi jak 鈔edni. Ja dlatego wybieram 6 ciemny blond bo wychodzi jak jasny br您 Dla mnie zawsze 鈔edni br您 by max wystarczaj帷o ciemny bo potem im ni瞠j tym bardziej to naturaln czerni podlatywa這 ni br您em.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 14:18   #1401
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
No witamy !!!
Normalnie omin窸o cie moje super zdecydowane wybieranie odcienia hihihihihih
Ja teraz mam Matrixa SoColor na g這wie i sobie chwal. Fajna farba, zero przesuszenia do tej pory, a farbowa豉m 18 kwietnia.

A okre郵enie br您/ciemny br您 ka盥y inaczej rozumie. Odno郾ie odcienia to mo瞠 poka nam jak obecnie u ciebie sytuacja na g這wie wygl康a i wtedy si lepiej doradzi

Na zdj璚iu wydaje mi si, 瞠 ta babka ma mo瞠 odcie 5,23 albo 5,13. Bo widz i troch z這ta i lekki fiolet/niebieski (chyba....).

Spadam na moment. B璠 tak za godzink, mo瞠 troszk wcze郾iej.
Hehe no to musz nadrobi zaleg這軼i i przeczyta ;D
Ok to jak mi wyschn w這sy to zrobi foto
czyli jakbym chcia豉 ten co ma ta babeczka to raczej dalej 5 a nie 4? Tak w豉郾ie si zastanawia豉m, czy znowu 5,13 zasugerujecie to chyba odcie dla mnie, bo przy poprzednio wklejanych przyk豉dowych zdj璚iach br您闚, kt鏎e mi si podobaj, te stawia造軼ie na ten kolor (lub to na innym w徠ku by這)

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
4 jest ciemna. Pami皻aj, 瞠 wybiera si o ton ja郾iejsz farb od efektu jaki chcemy uzyska. W tym wypadku 4 wysz豉 by pod 3. Mi poziom 5 na pocz徠ku 豉pa jak 4 a potem si wymywa. Ale wymywanie te zale篡 od farby. Spr鏏uj dalej 5 natur a najwy瞠j nast瘼nym razem zadecyduj czy chcesz jeszcze ciemniejszy czy ten ci pasuje.

Ciemny br您 to poziom 3 ale to ju jak czer wychodzi. 4 to 鈔edni i wychodzi jak ciemny br您 a 5 to jasny br您 a wychodzi jak 鈔edni. Ja dlatego wybieram 6 ciemny blond bo wychodzi jak jasny br您 Dla mnie zawsze 鈔edni br您 by max wystarczaj帷o ciemny bo potem im ni瞠j tym bardziej to naturaln czerni podlatywa這 ni br您em.
Na poziom 3 to si ju chyba nigdy nie skusz, bo w豉郾ie przez niego zesz豉m do czerni, bo i tak praktycznie tak wygl康a ;p Mi si podobaj (na mnie) bardziej ciemne br您y chyba, ale nie chc zn闚 tej czerni, dlatego waham si nad 5 i 4, bo jak mi 4 za mocno z豉pie i b璠zie podchodzi pod czer, to klapa.

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-05-08 o 14:19
anusiazg jest offline  
Stary 2013-05-08, 14:23   #1402
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe no to musz nadrobi zaleg這軼i i przeczyta ;D
Ok to jak mi wyschn w這sy to zrobi foto
czyli jakbym chcia豉 ten co ma ta babeczka to raczej dalej 5 a nie 4? Tak w豉郾ie si zastanawia豉m, czy znowu 5,13 zasugerujecie to chyba odcie dla mnie, bo przy poprzednio wklejanych przyk豉dowych zdj璚iach br您闚, kt鏎e mi si podobaj, te stawia造軼ie na ten kolor (lub to na innym w徠ku by這)

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Na poziom 3 to si ju chyba nigdy nie skusz, bo w豉郾ie przez niego zesz豉m do czerni, bo i tak praktycznie tak wygl康a ;p Mi si podobaj (na mnie) bardziej ciemne br您y chyba, ale nie chc zn闚 tej czerni, dlatego waham si nad 5 i 4, bo jak mi 4 za mocno z豉pie i b璠zie podchodzi pod czer, to klapa.
Ty masz ju baz ciemn wi璚 bierz 5 a najwy瞠j mo瞠 nast瘼nym razem zmieszaj 5 i 4.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-08, 17:08   #1403
Weronisia
Zakorzenienie

Mo瞠cie sobie popatrze i napisa co my郵icie
1- w domu przy oknie
2- na dworze, na zadaszonym balkonie, zero s這鎍a, chmury
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (97,2 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (40,6 KB, 40 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-08, 17:27   #1404
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
1- w domu przy oknie
ζdnie !!!
te zdj璚ie w domu to dla mnie taka 豉dna, "篡wa" czer. A na tym drugim wida, 瞠 to jednak bardzo ciemny br您.
Super wysz這

Przez ciebie mam ochot si ju TERAZ farbowa

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-08, 17:37   #1405
Weronisia
Zakorzenienie

No w豉snie dlatego wklei豉m oba zdj璚ia, bo wiadomo, 瞠 w ka盥ym swietle wygl康a inaczej
W 豉zience przy 瘸r闚ce wygl康a czarno z prze鈍item jakby w bordo przy samych odrostach. Nie wiem czy mi sie tylko wydaje.
Bez zar闚ki w naturalnym 鈍ietle wygladaj jak czarne.
No ale wiadomo, ze to si jeszcze wymyje. Ciekawe ile sie wymyje i co b璠zie przebija. Oby zostya造 jak najciemniejsze, bo bardzo mi sie podoba.

A ty nie musisz jeszcze farbowa. Ja musia豉m, bo mi mocno sie wyp逝ka造. Ale twoje w這ski si tak mocno nie wyp逝kuja, wi璚 daj im jeszcze spok鎩. Gdyby nie moje wyblak貫 pasma, to tez bym jeszcze nie farbowa豉. A toner tez si sp逝ka tak jak my郵a豉m, wi璚 tym razem nie wytrzyma豉m
Poza tym obudzi豉m si rano ze 鈍iadomo軼i, 瞠 w豉郾ie min窸y 3 tygodnie od ostatniego farbowania.
Na dodatek gdybym mia豉 czekac do 4 tygodni, to akurat wypad豉by mi @ a jako wola豉bym wtedy nie farbowa. W這sy mia豉m dzi brudne, wi璚 uzna豉m, ze to dobry moment na farbowanie

Teraz musze znale潭 co co zast徙i mi typow farb. Jaki toner czy cu, czym mog豉bym poprawi w這sy po ok. 2 tygodniach. jak nic innego nie znajd, to chyba si skusze na Dia Richesse. Najwy瞠j u篡je s豉bej wody.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-08, 18:01   #1406
mcromance
Zakorzenienie

Ja wiem, 瞠 nie musz jeszcze farbowa.
Ale to nie ma nic do czynienia z moim "chcieniem"
Ja jeszcze co najmniej tydzie czekam, mo瞠 1,5 bo ju lekki odrost przy grzywce widz i ko鎍e mi si bardziej wymywaj ni g鏎a i 鈔odek..

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-08, 18:16   #1407
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

To jak poczekasz 1, 5 tygofnia to prawie ja znowu b璠 kombinowa :p
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-08, 19:56   #1408
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
1- w domu przy oknie
bardzo 豉dnie
Stary 2013-05-08, 20:13   #1409
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
To jak poczekasz 1, 5 tygofnia to prawie ja znowu b璠 kombinowa :p

No we... Zaraz padn ze 鄉iechu

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-09, 09:49   #1410
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

mi sie podoba braz megan fox teraz
http://www.zeberka.pl/art.php?id=23296

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.