Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-12, 15:59   #1441
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Dziewczynki ja po farbowaniu naturami 4 tygodnie od ostatniego nie wytrzyma豉m do 5 hihi
londa 5,0 ca貫 opakowanie + 1/2 opakowania 6,0 na wodzie 3% 25 min na 貫petynie cudo zadowolona

5 poziom i 6 super nic nie przyciemni這 a tylko od鈍ie篡這 odrost idealny z ko鎍闚kami
Stary 2013-05-12, 16:09   #1442
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
Dziewczynki ja po farbowaniu naturami 4 tygodnie od ostatniego nie wytrzyma豉m do 5 hihi
londa 5,0 ca貫 opakowanie + 1/2 opakowania 6,0 na wodzie 3% 25 min na 貫petynie cudo zadowolona

5 poziom i 6 super nic nie przyciemni這 a tylko od鈍ie篡這 odrost idealny z ko鎍闚kami
Foty bo nie uwierzymy

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-12, 18:01   #1443
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Ifrit wierz ci na s這wo, 瞠 wysz這 pi瘯nie, bo ty po prostu masz pi瘯ne w這sy.
Ale fotki i tak mog豉bys wkleic

A ja dzi wyczai豉m toner Welli Color Touch. Do tego oxy 1,9%, wi璚 by這by do嗆 delikatnie.
Nie kupi豉m jeszcze, bo mi sie na razie nie 酥ieszy, a boje si, 瞠 by mnie za szybko kusi這
P鏦i co jestem po 3 myciach g這wy i kolorek jest nadal bardzo pi瘯ny, intensywny i mocno ciemny, ale nie tak czarny jak pierwszego dnia. Jestem zadowolona, bo inne farby po 3 myciach wygl康a造 ju na sprane, a ten trzyma si dzielnie. Je郵i nadal tak si b璠zie trzyma to b璠 kupowac potem toner.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-12, 18:11   #1444
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ifrit wierz ci na s這wo, 瞠 wysz這 pi瘯nie, bo ty po prostu masz pi瘯ne w這sy.
Ale fotki i tak mog豉bys wkleic

A ja dzi wyczai豉m toner Welli Color Touch. Do tego oxy 1,9%, wi璚 by這by do嗆 delikatnie.
Nie kupi豉m jeszcze, bo mi sie na razie nie 酥ieszy, a boje si, 瞠 by mnie za szybko kusi這
P鏦i co jestem po 3 myciach g這wy i kolorek jest nadal bardzo pi瘯ny, intensywny i mocno ciemny, ale nie tak czarny jak pierwszego dnia. Jestem zadowolona, bo inne farby po 3 myciach wygl康a造 ju na sprane, a ten trzyma si dzielnie. Je郵i nadal tak si b璠zie trzyma to b璠 kupowac potem toner.
No to super wiadomo軼i nam przynios豉
Ja si powoli zastanawiam kiedy kupowa farb (i nadal obstaj przy 5AV ) tak瞠by spokojnie dotar豉 na farbowanie.
Bo chyba b璠 sz豉 w ten pi徠ek lub przysz造 poniedzia貫k farbowa, bo na baby hair przy "zakolach" mi si leciutko rudawy po造sk zaczyna pokazywa

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-12, 18:20   #1445
Weronisia
Zakorzenienie

no a ja 瘸逝je, 瞠 wcze郾iej nie kupi豉m profeski, tylko m璚zy豉m w這sy tymi drogeryjnymi, a kolor i tak sie nie trzyma.
No trudno. Cz這wiek uczy sie na b喚dach. Ju nigdy nie kupi farby drogeryjnej.

mcromance rudawy po造sk na zakolach nie jest taki tragiczny, jak og鏊nie ja郾iutki odrost blond
Mi po 2 tygodniach ju mocno widac odrost, ale tym razem b璠 chcia豉 go potraktowa tonerem, jestem tylko ciekawa czy da rad. No ale to dopiero za niespe軟a 2 tygodnie
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-12, 18:27   #1446
mcromance
Zakorzenienie

Uwierz. Rudawy po造sk gdziekolwiek jest tragiczny je郵i to jedyny jakiego nie chcesz

Ja tez ju nie wr鏂 do drogeryjnych. Kondycja w這s闚 po farbowaniu niepor闚nywalna, zero suszu na g這wie i rudawy po造sk w dw鏂h miejscach na tydzie przed farbowaniem (przez 幢e dobrany przeze mnie odcie) jest warte tej ceny.
Kt鏎a nie jest zbyt wysoka jak si na allegro zamawia

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-12, 19:49   #1447
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

ooo piszecie, 瞠 nie wr鏂icie do drogeryjnych a ja mam znowu teraz dylemat, bo w profeskach nie widz dla siebie odcienia (wiem wiem, to nie realne )

no i og鏊nie na 85% b璠 w najbli窺zym czasie farbowa Joann drogeryjn

heh... mi np pasowa造 farby drogeryjne: Loreal Preference (ale teraz cena jest przera瘸j帷a), Wellaton te by ok w這sy mia造 jednolity kolor, i b造szcza造 jak tafla odk康 u篡wam profesek nie mia豉m takiego efektu
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-12, 20:20   #1448
mcromance
Zakorzenienie

Widzisz kochana, co w這sy to inne wymagania i efekty

Ja zapuszczam w這sy i cena farbowania drogeryjnymi zacz窸a mnie powolu鄂u przerasta, bo na moje w這sy potrzebowa豉m ju 1,5 drogeryjnej farby. A ceny wiadome.
No i "ca趾iem mojego" odcienia nie mog豉m utrafi, dodatkowo wychodzi豉 mi zawsze albo ciemnica albo sp逝kiwa這 si to-to na rudo

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-12, 21:03   #1449
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Foty bo nie uwierzymy
b璠 dopiero w czwartek bo aparatu tymczasowo brak
hihi farbowa豉m na olej 這pianowy 0 suszu mi瘯kie i delikatne w這ski

ja tylko profeski ---> nigdy wiecej drogeryjnych zawsze kolor inny wychodzi i rudzia okropnie
po profesjonalnych nie ma rudosci kolor r闚nomiernie sie wyp逝kuje i braz to braz a nie smolista czern

za londe p豉ce 19,90 to jest 60ml
jak na 4 tygodnie ok 40z jest dobrze zainwestowane(kupuje 2 z tym ze jednej zostaje mi po這wa )
drogeryjna ok 12z srednio wole dop豉cic i miec pewnosc ze uzyskam to co chce

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-05-12 o 21:07
ifrit jest offline  
Stary 2013-05-12, 21:17   #1450
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
b璠 dopiero w czwartek bo aparatu tymczasowo brak
hihi farbowa豉m na olej 這pianowy 0 suszu mi瘯kie i delikatne w這ski

ja tylko profeski ---> nigdy wiecej drogeryjnych zawsze kolor inny wychodzi i rudzia okropnie
po profesjonalnych nie ma rudosci kolor r闚nomiernie sie wyp逝kuje i braz to braz a nie smolista czern

jak na 4 tygodnie ok 40z jest dobrze zainwestowane(kupuje 2 z tym ze jednej zostaje mi po這wa )
To b璠 czeka
Foty zawsze fajnie poogl康a

Ja nawet na nic nie farbowa豉m Matrixem i mam o niebo lepsze w dotyku ni po drogeryjnych. I tez wychodzi mi taniej.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-12, 23:23   #1451
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ibyza mi z drogeryjnych tez najbardziej odpowiada loreal preference. Chyba jest najlepsza. Ale ona kosztuje dok豉dnie tyle co profeska u sprzedawczyni na rynku. A profeska jest jednak o niebo lepsza je郵i chodzi o susz na g這wie jak i utrzymywanie si koloru.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-13, 13:37   #1452
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927
Odp: Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
kolor sie trzyma ale wlosy wypadaja wcieram teraz ampulki Radical od 5dni.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

dziewczyny jakie macie zdanie na temat farbowania wlosow w ciazy?
w pierwszej ciazy nie farbowalam. Raz pisza ze mozna bezamoniakowymi, raz ze mozna tymi z amoniakiem. Jakie jest Wasze zdanie i doswiadczenia?
Moim zdaniem to sciema. Ja w tej ciazy przez pierwzze 5mies.nim przeszlam na henne uzywalam farb drigeryjnych, profesjonalnych i tez rozjawnialam nieco wlosy. Nie zauwazylam by dzialo sie w tym czasie cos zlego.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-13, 15:24   #1453
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Dot.: Odp: Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

To wstrzymam si z farbowaniem jeszcze z tydzie, dwa, ale mam pytanie. Zapisa豉m si na t 鈔od na zabieg na bazie keratyny i jaka sauna na w這sy czy co w tym stylu. Nie bardzo ju mog zmieni termin wizyty. Czy jak pofarbuj w這sy po tym zabiegu to to si nie minie z celem? ;p Czy lepiej 瞠bym farbowa豉 tego samego dnia lub dzie wcze郾iej (musia豉bym jutro sama lub pojutrze u fryzjera)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-05-13 o 15:26
anusiazg jest offline  
Stary 2013-05-13, 17:57   #1454
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
To wstrzymam si z farbowaniem jeszcze z tydzie, dwa, ale mam pytanie. Zapisa豉m si na t 鈔od na zabieg na bazie keratyny i jaka sauna na w這sy czy co w tym stylu. Nie bardzo ju mog zmieni termin wizyty. Czy jak pofarbuj w這sy po tym zabiegu to to si nie minie z celem? ;p Czy lepiej 瞠bym farbowa豉 tego samego dnia lub dzie wcze郾iej (musia豉bym jutro sama lub pojutrze u fryzjera)
Kurcze, nie wiem, bo nigdy nie mia豉m czego takiego.

Mo瞠 zanim zrobi ci co na g這wie to zapytaj jak to wp造nie na ewentualne farbowanie. Zawsze mo瞠sz zrezygnowa z tego zabiegu i przecie nie ka膨 ci p豉ci za co czego nie b璠ziesz robi.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-13, 19:08   #1455
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
gdy ja by豉m na regeneracji to powiedziano mi zeby odczeka min 2 tygodnie z wszelkimi zabiegami chemicznymi poniewa wtedy 逝ski w這sa otworzy造by sie i te skladniki odzywcze kt鏎e zosta造 wt這czone wcze郾iej do w這sa po prostu by si wyp逝ka造

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem to sciema. Ja w tej ciazy przez pierwzze 5mies.nim przeszlam na henne uzywalam farb drigeryjnych, profesjonalnych i tez rozjawnialam nieco wlosy. Nie zauwazylam by dzialo sie w tym czasie cos zlego.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ooo piszecie, 瞠 nie wr鏂icie do drogeryjnych a ja mam znowu teraz dylemat, bo w profeskach nie widz dla siebie odcienia (wiem wiem, to nie realne )

no i og鏊nie na 85% b璠 w najbli窺zym czasie farbowa Joann drogeryjn

heh... mi np pasowa造 farby drogeryjne: Loreal Preference (ale teraz cena jest przera瘸j帷a), Wellaton te by ok w這sy mia造 jednolity kolor, i b造szcza造 jak tafla odk康 u篡wam profesek nie mia豉m takiego efektu
dla mnie to tez najlepsza drogeryjna farba
ale droga niestety :/
Stary 2013-05-14, 09:00   #1456
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Widzisz kochana, co w這sy to inne wymagania i efekty

Ja zapuszczam w這sy i cena farbowania drogeryjnymi zacz窸a mnie powolu鄂u przerasta, bo na moje w這sy potrzebowa豉m ju 1,5 drogeryjnej farby. A ceny wiadome.
No i "ca趾iem mojego" odcienia nie mog豉m utrafi, dodatkowo wychodzi豉 mi zawsze albo ciemnica albo sp逝kiwa這 si to-to na rudo
no i mnie przera瘸造 ceny drogeryjnych bo mi trzeba by這 2 opakowania... wi璚 gdybym mia豉 Loreal kupowa to same wiecie. Dlatego zrezygnowa豉m z Loreala...

Cytat:

ja potrzebuj tubek przynajmniej 90ml, 100 najlepsza. bo mi wystarczy na pewno a Loreal profesjonalny te ma zazwyczaj 50 albo 60 ml i powy瞠j 20 z, musia豉bym tak czy siak 2 kupowa... wi璚 znowu koszt
poza tym nie widze kolor闚 dla siebie, te palety w necie sa przek豉mane, zdj璚ia 幢e porobione. Ostatnio mia陰m okazj zobaczy na zywo palet farby By Fama Fantasia Colore i zdj璚ie ma si nijak do realistycznych barw na palecie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ibyza mi z drogeryjnych tez najbardziej odpowiada loreal preference. Chyba jest najlepsza. Ale ona kosztuje dok豉dnie tyle co profeska u sprzedawczyni na rynku. A profeska jest jednak o niebo lepsza je郵i chodzi o susz na g這wie jak i utrzymywanie si koloru.
nom ale tak jak pisa豉m, mi potrzeba 2 tubek ;/
hahahaha chyba czas ciachn望 w這sy do ramion przynjamniej

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

dla mnie to tez najlepsza drogeryjna farba
ale droga niestety :/
w豉郾ie w豉郾ie

dlatego teraz odpuszcz profeski i u篡j Joanny Naturii mleczna czekoladka albo orzechowy br您, jeszcze si nie zdecydowa豉m
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-14, 10:01   #1457
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Cytat:
Napisane przez pisankova Poka wiadomo嗆
kupi豉m ostatnio ten nowy kolor color&soin 4B (kasztanowy br您). Wyszed na pocz徠ku maja, wi璚 go dzisiaj b璠 testowa u篡wa ju kto?
ooo juz jest dostepny? zrob prosze sobie fotki przed i po farbowaniu

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-14, 18:59   #1458
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 327

Dziewczyny mam pytanie, bo wygralam konkurs na wizazu, koloryzacje w salonie Pallete. przyslali mi oswiadczenie do podpisania i tam jest taki popdpunkt

"zosta豉m poinformowana i wyra瘸m zgod na brak wynagrodzenia z tytu逝 uczestnictwa w ww. zabiegu koloryzacji oraz konieczno嗆 poniesienia we w豉snym zakresie koszt闚 ewentualnych wizyt w salonie, maj帷ych na celu sprawdzenie rezultat闚 wykonanego zabiegu koloryzacji."

napisalam do nich ze przeciez efekt koloryzacji jest widoczny odrazu. i teraz nie wiem czy to podpisywac? czy poprostu nie pojsc pozniej na to spr koloru?
to mial byc konkurs a boje sie ze pozniej mnie naciagna na cos...poradzcie
Stary 2013-05-14, 19:13   #1459
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mam pytanie, bo wygralam konkurs na wizazu, koloryzacje w salonie Pallete. przyslali mi oswiadczenie do podpisania i tam jest taki popdpunkt

"zosta豉m poinformowana i wyra瘸m zgod na brak wynagrodzenia z tytu逝 uczestnictwa w ww. zabiegu koloryzacji oraz konieczno嗆 poniesienia we w豉snym zakresie koszt闚 ewentualnych wizyt w salonie, maj帷ych na celu sprawdzenie rezultat闚 wykonanego zabiegu koloryzacji."

napisalam do nich ze przeciez efekt koloryzacji jest widoczny odrazu. i teraz nie wiem czy to podpisywac? czy poprostu nie pojsc pozniej na to spr koloru?
Powiem szczerze 瞠 nie mam poj璚ia co to oznacza
Ale nie podoba mi si :/

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pisankova Poka wiadomo嗆
kupi豉m ostatnio ten nowy kolor color&soin 4B (kasztanowy br您). Wyszed na pocz徠ku maja, wi璚 go dzisiaj b璠 testowa u篡wa ju kto?
Lubi kasztanowe odcienie
Daj fotke po farbowaniu

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-05-14 o 19:10
metaxa jest offline  
Stary 2013-05-14, 19:13   #1460
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Podejrzewam, 瞠 chc zrzuci na ciebie odpowiedzialno嗆 w wypadku je郵i co w czasie koloryzacji spartol i b璠 konieczne poprawki. 疾by mo瞠 czasem darmowej poprawki otrzymanej na g這wie tragedii nie 膨da豉.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-14, 19:17   #1461
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
no i mnie przera瘸造 ceny drogeryjnych bo mi trzeba by這 2 opakowania... wi璚 gdybym mia豉 Loreal kupowa to same wiecie. Dlatego zrezygnowa豉m z Loreala...

ja potrzebuj tubek przynajmniej 90ml, 100 najlepsza. bo mi wystarczy na pewno a Loreal profesjonalny te ma zazwyczaj 50 albo 60 ml i powy瞠j 20 z, musia豉bym tak czy siak 2 kupowa... wi璚 znowu koszt
poza tym nie widze kolor闚 dla siebie, te palety w necie sa przek豉mane, zdj璚ia 幢e porobione. Ostatnio mia陰m okazj zobaczy na zywo palet farby By Fama Fantasia Colore i zdj璚ie ma si nijak do realistycznych barw na palecie

nom ale tak jak pisa豉m, mi potrzeba 2 tubek ;/
hahahaha chyba czas ciachn望 w這sy do ramion przynjamniej

w豉郾ie w豉郾ie

dlatego teraz odpuszcz profeski i u篡j Joanny Naturii mleczna czekoladka albo orzechowy br您, jeszcze si nie zdecydowa豉m
ju to widz

Apropo farb loreala
To jedyna farba kt鏎a idealnie pokry豉 niegdy moje przetrawione w這sy
Ka盥a kupiona profeska splywala z tych miejsc

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-05-14 o 19:20
metaxa jest offline  
Stary 2013-05-14, 19:24   #1462
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Podejrzewam, 瞠 chc zrzuci na ciebie odpowiedzialno嗆 w wypadku je郵i co w czasie koloryzacji spartol i b璠 konieczne poprawki. 疾by mo瞠 czasem darmowej poprawki otrzymanej na g這wie tragedii nie 膨da豉.

wlosy mam ciemne, nic mi na nich zbytnio nie zrobia, rozjasnic nie dadza rady....nic zbytnio nie wymysla chociaz to jakis stylista ma byc wiec cholera to wie. dziwi mnie tylko ze nie ma wynikow na wizazu. nie wiem co zrobic

chociaz zawsze chyba moge wyjsc z salonu albo sie na cos nie zgodzic
Stary 2013-05-14, 19:32   #1463
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
wlosy mam ciemne, nic mi na nich zbytnio nie zrobia, rozjasnic nie dadza rady....nic zbytnio nie wymysla chociaz to jakis stylista ma byc wiec cholera to wie. dziwi mnie tylko ze nie ma wynikow na wizazu. nie wiem co zrobic

Ciemne te mo積a popsu
Moja kole瘸nka by豉 kiedy na takim szkoleniu jako osoba na kt鏎ej przeprowadzano to szkolenie, by豉 jedn z wielu i wysz豉 z popalonymi w這sami pocieniowanymi tak jakby wpad豉 pod kosiarke
Stary 2013-05-14, 19:32   #1464
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

Jeju鄂u. Na s這wo "stylista" bym zwiewa豉.
Mo瞠 nie rozja郾i, nie pofarbuj skutecznie. Ale spali i zniszczy w這sy mog da rad.
Oni przewa積ie maj zawsze w豉sne wizje i nie dociera do nich, 瞠 klientka tak nie lubi / nie chce. I tak zrobi jak chc, bo oni si "znaj", a ty kuro domowa si ciesz, ze chce ci czesa...

Ale zawsze mo瞠sz i嗆 i najwy瞠j nie zgodzi si na to co proponuj. W ko鎍u to darmowe, wi璚 kasy nie stracisz.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-14, 19:45   #1465
Emilcia_1616
Zakorzenienie

ale mam metlik w glowie......i chyba zrezygnuje bo rozjasnic wole sama, obcinac nie chce bo zapuszczam....a na ciemno to sobie moge sama pofarbowac.....musze to przemyslec.....
chociaz nie powiem bo ze stylista to z samej ciekawosci mialam marzenie zeby sie spotkac
Stary 2013-05-14, 19:50   #1466
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
ale mam metlik w glowie......i chyba zrezygnuje bo rozjasnic wole sama, obcinac nie chce bo zapuszczam....a na ciemno to sobie moge sama pofarbowac.....musze to przemyslec.....
chociaz nie powiem bo ze stylista to z samej ciekawosci mialam marzenie zeby sie spotkac
Mo瞠sz i嗆, wys逝cha co proponuje i wtedy zdecydowa czy dasz mu si dotkn望 do w這s闚.
Twoje w這sy, tw鎩 wyb鏎.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-15, 17:44   #1467
Emilcia_1616
Zakorzenienie

juz wszystko jasne, to taki podpunkt ze dalsze zmiany koloru sa juz normalnie platne jade za tydzien w czwartek, juz nie moge sie doczekac
Stary 2013-05-15, 18:54   #1468
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

czy kupi profesjonaln farb o pojemno軼i do 40ml? ju kt鏎y raz jak chc u篡 farby drugi raz to albo tubka jest niedokr璚ona, albo rozwalona i powietrze dostaje si do 鈔odka
Stary 2013-05-15, 21:18   #1469
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
To moje w這sy ;p 1 zdj璚ie na balkonie bez lampy, 3 i 4 balkon z lamp. Jeszcze z 1,5tygodnia poczekam z farbowaniem ale dra積i mnie troch, 瞠 na czubku s ja郾iejsze ni ni瞠j ;p czy powinnam jeszcze d逝瞠j poczeka?;p
I musz stawia nadal na natur czy ju mog kombinowa?
Dla mnie 郵iczny kolorek

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
kolor sie trzyma ale wlosy wypadaja wcieram teraz ampulki Radical od 5dni.
Daj zna po d逝窺zym czasie jak Ci si sprawdza? Co prawda na razie nic mi nie wypada, ale dobrze wiedzie co jest skuteczne w razie czego.
Ja przed ci捫 bra豉m ile tam czasu tabletki Vitapil i osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 s fajne

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-05-15 o 23:03
Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:30   #1470
mcromance
Zakorzenienie

A ja ci goldika ze swojej strony polecam Silic. U mnie osobi軼ie Vitapil z w這sami zrobi wielkie nic. Jedynie troszk paznokcie si wzmocni造. A po Silice jest o niebo lepiej (i o niebo taniej).

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.