Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-05, 22:02   #121
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

a ja chyba przeprosz si z Herbatintem... narzeka豉m, 瞠 wyp逝kuje mi si, a jak si przypatrzy豉m k豉kom w s這neczku to widz, 瞠 wyp逝kuje si w豉郾ie do takiego koloru jak z pude趾a i pr鏏nika. Pocz徠kowo jest ciemniejszy.
Zatem to nie wina farby, 瞠 wychodzi prawid這wo tylko moja bo uzna豉m 瞠 poziom 5 musi by mega ciemny

po farbowaniu zrobi豉m 2x p逝kank z octu jab趾owego i z odrost闚 ju nawet farba nie ucieka

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-07, 13:18   #122
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Dziewczyny zr鏏cie co ze mn ... zobaczy豉m s這鎍e i blondu mi si zachcia這 tak powiedzmy poziom 7.... wstrzymuje si nadal z farbowaniem 6.71...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kim 1.jpg (37,5 KB, 46 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-07, 13:26   #123
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

dziewczyny, stosowa造軼ie kiedy garnier color & shine ciemny blond 6?(zale篡 mi na 鈔ednim br您ie)

m鎩 rudy prawie si sp逝ka i zostawi mi tragedie na g這wie, poza tym mam w這sy tak tragiczne od ci庵造ch eksperyment闚 farbami ze b璠zie mocne ci璚ie

Edytowane przez kicia069
Czas edycji: 2013-04-09 o 20:50
kicia069 jest offline  
Stary 2013-03-07, 16:14   #124
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dziewczyny zr鏏cie co ze mn ... zobaczy豉m s這鎍e i blondu mi si zachcia這 tak powiedzmy poziom 7.... wstrzymuje si nadal z farbowaniem 6.71...
pomysl sobie 瞠 nie b璠 tak zdrowe i takie b造szcz帷e

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka wiadomo嗆
dziewczyny, stosowa造軼ie kiedy garnier color & shine ciemny blond 6?(zale篡 mi na 鈔ednim br您ie)

m鎩 rudy prawie si sp逝ka i zostawi mi tragedie na g這wie, poza tym mam w這sy tak tragiczne od ci庵造ch eksperyment闚 farbami ze b璠zie mocne ci璚ie
kiedys aga robi豉 jakim ciemnym blondem w celu uzyskania br您u i by豉 zadowolona
nie pamietam tylko co to by豉 za farba, chyba Garnier ale nie wiem czy ten
Stary 2013-03-07, 17:35   #125
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
no nie wiem czy poziom 7 to taki blond... ja farbuj poziomem 7 i mam taki w miar jasny br您.

Cytat:

ja farbowa豉m, ale za czas闚 kiedy jeszcze nie mia豉m manii na temat farbowania... i co moge powiedzie zmy這 mi si to szybciej ni w og鏊e mog豉m oceni kolor, bo zesz這 po pierwszym myciu dos這wnie... i w og鏊e kolor by taki nijaki, taki jaki bury (pewnie wi瘯szo嗆 z Was nazwa豉by ten kolor popielatym, dla mnie by bury, bez wyrazu)
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-07, 17:54   #126
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
To ja Ci zniech璚 do blondu (patrz zdj璚ie). Przy blondzie prawie zawsze trzeba si malowa jak dla mnie
Bez makija簑 i odpowiedniego wyeksponowania w這s闚 to b璠ziesz rudo 鄴速a i blada. Sied w ciemnych bo Ci w nich 豉dnie i tyle.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-082709-01.jpg (34,7 KB, 97 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-07 o 17:56
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-07, 18:35   #127
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
pomysl sobie 瞠 nie b璠 tak zdrowe i takie b造szcz帷e

-
My郵 mysl hehe
Rozumiem 瞠 Ty tez tak my郵a豉 jak schodzi豉 na poziom 8 ?
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
no nie wiem czy poziom 7 to taki blond... ja farbuj poziomem 7 i mam taki w miar jasny br您.
TEORETYCZNIE tak u mnie poziom 6 wychodzi raczej jak ciemny blond... a czym si farbujesz?

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
To ja Ci zniech璚 do blondu (patrz zdj璚ie). Przy blondzie prawie zawsze trzeba si malowa jak dla mnie
Bez makija簑 i odpowiedniego wyeksponowania w這s闚 to b璠ziesz rudo 鄴速a i blada. Sied w ciemnych bo Ci w nich 豉dnie i tyle.
DZI艼UJ W豉郾ie takiej odpowiedzi potrzebowa豉m
Kachula Ty to jednak potrafisz cz這wieka sprowadzi do pionu kiedy trzeba dzi瘯uj
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-07, 18:49   #128
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
ja farbowa豉m, ale za czas闚 kiedy jeszcze nie mia豉m manii na temat farbowania... i co moge powiedzie zmy這 mi si to szybciej ni w og鏊e mog豉m oceni kolor, bo zesz這 po pierwszym myciu dos這wnie... i w og鏊e kolor by taki nijaki, taki jaki bury (pewnie wi瘯szo嗆 z Was nazwa豉by ten kolor popielatym, dla mnie by bury, bez wyrazu)
to si za豉ma豉m, a ju tak si napali豉m na t farb
kicia069 jest offline  
Stary 2013-03-07, 18:57   #129
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
TEORETYCZNIE tak u mnie poziom 6 wychodzi raczej jak ciemny blond... a czym si farbujesz?
ja kallosem... 6 Ci wychodzi jak ciemny blond??? na zdj璚iach wyglada o wiele ciemniej z tego co pami皻am Twoje zdj璚ia

Cytat:
to si za豉ma豉m, a ju tak si napali豉m na t farb
no mi tak wysz這... ja by豉m niezadowolona, bo chcia豉m taki naturalny kolorek (jak na pude趾u) a wyszed bury... mo瞠 Tobie wyjdzie ca趾owicie inaczej i b璠zie Ci si podoba

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-03-07 o 19:00
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-07, 19:51   #130
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
ja kallosem... 6 Ci wychodzi jak ciemny blond??? na zdj璚iach wyglada o wiele ciemniej z tego co pami皻am Twoje zdj璚ia

no mi tak wysz這... ja by豉m niezadowolona, bo chcia豉m taki naturalny kolorek (jak na pude趾u) a wyszed bury... mo瞠 Tobie wyjdzie ca趾owicie inaczej i b璠zie Ci si podoba
Nie nie... ja mam wlosy farbowane 5/00 taka bardzo nasycona pigmentem (do wlosow siwych Cece) dlatego s ciemnobrazowe. A 6 robilam w mi璠zyczasie eksperymenty na odrostach i wychodzila wlasnie jak c. blond.
Wklejalas gdzies w w徠ek zdj璚ia swoich w這s闚? Bo zupelnie nie kojarze a jestem bardzo ciekawa tego jasnego brazu
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-07, 20:24   #131
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie nie... ja mam wlosy farbowane 5/00 taka bardzo nasycona pigmentem (do wlosow siwych Cece) dlatego s ciemnobrazowe. A 6 robilam w mi璠zyczasie eksperymenty na odrostach i wychodzila wlasnie jak c. blond.
Wklejalas gdzies w w徠ek zdj璚ia swoich w這s闚? Bo zupelnie nie kojarze a jestem bardzo ciekawa tego jasnego brazu
no pewnie, 瞠 wkleja豉m. po ka盥ym farbowaniu
najszybciej znajdziesz w zbiorczym
chocia zdj璚ia nigdy nie odda造 realistycznego koloru, czasem bardziej zblizony czasem mniej. teraz b璠 farowa jako w weekend jak mi si zechce i te wstawi. teraz postawi豉m na 7.34 Kallos KJMN

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=321

tu jest kallos 7.32

i teraz jak patrze na moje w這sy to jest ciut ciemniejszy w rzeczywisto軼i

jeszcze moje kallosy s w postach 298 i 299 jeden to poziom 6, ale szybko posz豉m wy瞠j i w 6 dobi豉 mnie ta z這to-ruda po鈍iata-refleks, kt鏎y wida na tych zdj璚iach... i tak jest to widoczne teraz przy ka盥ym farbowaniu, ale nigdy nie by這 tak straszne jak przy tej 6. Dlatego wole poziom 7 jak narazie

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-03-07 o 20:29
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-07, 21:09   #132
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
My郵 mysl hehe
Rozumiem 瞠 Ty tez tak my郵a豉 jak schodzi豉 na poziom 8 ?

DZI艼UJ W豉郾ie takiej odpowiedzi potrzebowa豉m
Kachula Ty to jednak potrafisz cz這wieka sprowadzi do pionu kiedy trzeba dzi瘯uj
ja czasami nie my郵
Stary 2013-03-07, 22:25   #133
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

znacie t farb:
http://www.progress.pl/349-colorcontrol? kupi豉m ja dzi, kolor 6.0, a teraz widz, ze nie ma o niej 瘸dnych opinii teraz 瘸逝j, ze nie kopi豉m tej socolor, kt鏎 poleca豉 Kachula, ale sprzedawczyni ja tak strasznie zachwalala
Stary 2013-03-08, 08:08   #134
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
znacie t farb:
http://www.progress.pl/349-colorcontrol? kupi豉m ja dzi, kolor 6.0, a teraz widz, ze nie ma o niej 瘸dnych opinii teraz 瘸逝j, ze nie kopi豉m tej socolor, kt鏎 poleca豉 Kachula, ale sprzedawczyni ja tak strasznie zachwalala
Matrix SoColor mnie nie zachwyci ale polecam Matrix Color Sync, tyle 瞠 ten sync jest bez amoniaku i si wymywa.
A farba wcale nie musi by z豉. Ja kiedy na pa喚 kupi豉m Ce-Ce. Nikt jako specjalnie si o niej nie wypowiada a farba delikatnie obesz豉 si z w這sami i nawet d逝uugo si trzyma豉.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-08, 12:29   #135
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
znacie t farb:
ja nie znam tej farby ale zgadzam si z Kachul
Stary 2013-03-08, 13:55   #136
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Je郵i 幢e trafi豉m z odcieniem br您u, to prosz administratora o przekierowanie mojego posta tam gdzie trzeba

Kobitki, Wiza瘸nki drogie !!!

Mam problem natury kolorystycznej. W lipcu zesz貫go roku mia豉m na g這wie Czekoladowy br您 (4-8) Syoss'a - wyszed za ciemny, zrudzia po myciu i przesuszy w這sy. Od tamtej pory k豉d豉m z這te odcienie Color&Soin: 5G, a ostatnio 6G (da tragiczn rudo嗆 przy skalpie) kt鏎e jednak nie mog wyr闚na koloru, a ciemniejszego bra w ciemno si boj.

Tak mniej wi璚ej wygl康a m鎩 kolor w s這鎍u: http://imgius.com/photos/20130308136274612123277.jpg

A tak w pomieszczeniu: http://imgius.com/photos/20130308136274625132243.jpg

Tutaj wida r騜nice w kolorze: http://imgius.com/photos/20130308136274612195764.jpg

Chcia豉bym uzyskac co zbli穎nego do jednego z tych kolor闚: http://imgius.com/photos/20130308136274615447639.jpg , http://imgius.com/photos/20130308136274615943930.jpg

Tylko niestety kolor farby na moich w這sach ma tendencje do szybkiego wyrudzania. (Par lat temu mia豉m na g這wie bodaj瞠 Czekolad, potem Pralin i Ciemny blond z Casting Creme Gloss - wszystkie zrudzia造). Dlatego chcia豉m kupi farb profesjonaln. Tylko problemem jest dla mnie dob鏎 koloru i odcienia. Czuj si jak dziecko we mgle stulecia - brak u mnie w mie軼ie hurtowni albo sklepu fryzjerskiego, 瞠bym mog豉 palety obejrze. Odcie jak dla mnie mo瞠 by zimny, albo delikatnie ciep造, z這tawy, tylko 瞠by nie by tak rudy jak to co mi wychodzi z drogeryjnych.

>> W za陰cznikach zdj璚ia z link闚 dla u豉twienia. <<
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-08 11.38.05.jpg (23,4 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-08 12.10.59.jpg (18,5 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-08 11.52.53 2.jpg (28,3 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pics_s0707007_1263276728.jpg (39,2 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg KoreanHairstyles2013modnafryzurazgrzywkaloki.jpg (42,3 KB, 11 za豉dowa)

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-03-08 o 13:56
mcromance jest offline  
Stary 2013-03-08, 14:02   #137
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
Matrix SoColor mnie nie zachwyci ale polecam Matrix Color Sync, tyle 瞠 ten sync jest bez amoniaku i si wymywa.
A farba wcale nie musi by z豉. Ja kiedy na pa喚 kupi豉m Ce-Ce. Nikt jako specjalnie si o niej nie wypowiada a farba delikatnie obesz豉 si z w這sami i nawet d逝uugo si trzyma豉.
Cytat:
ja nie znam tej farby ale zgadzam si z Kachul
jestem ju po farbowaniu.

pierwszy raz u篡wa豉m farby profesjonalnej sama, wi璚 nie wiem jak to jest z konsystencj u innych farb, bo nigdy fryzjerowi nie zagl康a豉m do miseczki jak sz豉m farbowa w這sy, ale moja farba bardzo 幢e miesza豉 si z utleniaczem. d逝go j miesza豉m, a i tak by造 grudki. w ko鎍u zacz窸am j nak豉da na w這sy, bo si ba豉m, 瞠 przestanie dzia豉, a podczas nak豉danie p璠zlem fryzjerskim jeszcze gniot豉m pozosta貫 kuleczki.
kolor wyszed jak 6.0, ale...
nie wsz璠zie. pod wierzchni warstw w這s闚 mia豉m jeszcze r騜owo-czerwone pasma po ostatnim farbowaniu i chcia豉m to wyr闚na. nak豉da豉m farb bardzo dok豉dnie i nawet w tym miejscu na這篡豉m wi瘯sz ilo嗆, by pozby si tej czerwieni. ale nic z tego, czerwone pasmo nadal zosta這 i odrost闚 za bardzo nie z豉pa這. dalej maj taki myszowaty po造sk, a nie bardziej br您owy/orzechowy jak farba.
Stary 2013-03-08, 14:54   #138
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Je郵i 幢e trafi豉m z odcieniem br您u, to prosz administratora o przekierowanie mojego posta tam gdzie trzeba

Kobitki, Wiza瘸nki drogie !!!

Mam problem natury kolorystycznej. W lipcu zesz貫go roku mia豉m na g這wie Czekoladowy br您 (4-8) Syoss'a - wyszed za ciemny, zrudzia po myciu i przesuszy w這sy. Od tamtej pory k豉d豉m z這te odcienie Color&Soin: 5G, a ostatnio 6G (da tragiczn rudo嗆 przy skalpie) kt鏎e jednak nie mog wyr闚na koloru, a ciemniejszego bra w ciemno si boj.

Tak mniej wi璚ej wygl康a m鎩 kolor w s這鎍u: http://imgius.com/photos/20130308136274612123277.jpg

A tak w pomieszczeniu: http://imgius.com/photos/20130308136274625132243.jpg

Tutaj wida r騜nice w kolorze: http://imgius.com/photos/20130308136274612195764.jpg

Chcia豉bym uzyskac co zbli穎nego do jednego z tych kolor闚: http://imgius.com/photos/20130308136274615447639.jpg , http://imgius.com/photos/20130308136274615943930.jpg

Tylko niestety kolor farby na moich w這sach ma tendencje do szybkiego wyrudzania. (Par lat temu mia豉m na g這wie bodaj瞠 Czekolad, potem Pralin i Ciemny blond z Casting Creme Gloss - wszystkie zrudzia造). Dlatego chcia豉m kupi farb profesjonaln. Tylko problemem jest dla mnie dob鏎 koloru i odcienia. Czuj si jak dziecko we mgle stulecia - brak u mnie w mie軼ie hurtowni albo sklepu fryzjerskiego, 瞠bym mog豉 palety obejrze. Odcie jak dla mnie mo瞠 by zimny, albo delikatnie ciep造, z這tawy, tylko 瞠by nie by tak rudy jak to co mi wychodzi z drogeryjnych.

>> W za陰cznikach zdj璚ia z link闚 dla u豉twienia. <<
na pocz徠ku zr闚naj ten kolor profesjonaln NATUR, nie baw si w 瘸dne numery po przecinku by mo瞠 b璠zie potrzebne kilka farbowa natur (oczywi軼ie w rozs康nych odstepach czasu), jak ju si wyr闚naj, wtedy pokombinuj z odcieniami

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-08 o 14:55
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-08, 15:08   #139
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
na pocz徠ku zr闚naj ten kolor profesjonaln NATUR, nie baw si w 瘸dne numery po przecinku by mo瞠 b璠zie potrzebne kilka farbowa natur (oczywi軼ie w rozs康nych odstepach czasu), jak ju si wyr闚naj, wtedy pokombinuj z odcieniami
奸icznie dzi瘯uj za szybk odpowied

Tak w豉郾ie my郵a豉m. G堯wnie chodzi mi o wyr闚nanie koloru. Bo odcie na d逝go軼i (ten sprany czekoladowy br您 Syoss'a rozja郾iony odrobin C&S jest 豉dny - aparat ze瘸r mi dok豉dny kolor).
Tylko nie wiem jak natur pr鏏owa, czy np. L'Oreal Majirel 6; 6,0; 5,0 czy mo瞠 5,00 albo znowu jaki Kolleston lub Alfaparf A jak pomy郵 o dobraniu wody do tego to jestem przera穎na moim ignoranctwem.

Nigdy nie u篡wa豉m farb profesjonalnych, wi璚 nie mam poj璚ia jak ciemno wychodz (naturalnie mam ciemny, mysi blond).

mcromance jest offline  
Stary 2013-03-08, 21:46   #140
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

Cytat:

Tak w豉郾ie my郵a豉m. G堯wnie chodzi mi o wyr闚nanie koloru. Bo odcie na d逝go軼i (ten sprany czekoladowy br您 Syoss'a rozja郾iony odrobin C&S jest 豉dny - aparat ze瘸r mi dok豉dny kolor).
Tylko nie wiem jak natur pr鏏owa, czy np. L'Oreal Majirel 6; 6,0; 5,0 czy mo瞠 5,00 albo znowu jaki Kolleston lub Alfaparf A jak pomy郵 o dobraniu wody do tego to jestem przera穎na moim ignoranctwem.

Nigdy nie u篡wa豉m farb profesjonalnych, wi璚 nie mam poj璚ia jak ciemno wychodz (naturalnie mam ciemny, mysi blond).
przepraszam, ze sie wtrace, ale zamierzam kupic color&soin, jakie masz po niej wrazenia?

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-08, 22:04   #141
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Z profesjonalnych 5 wyjdzie Ci my郵 o wiele ciemniej ni ten kolor kt鏎y chcesz uzyska. 6 powinna by ok, a mo瞠 nawet 7, musisz sama oceni jakie masz swoje w這sy teraz, poza tym w r騜nych firmach nawet ten sam poziom si r騜ni intensywno軼i.
Z wod teoretycznie jest tak 瞠 jak farbujesz na kolor zbli穎ny lub ciemniejszy od wyj軼iowego to wystarczy woda 3%.

ibyza faktycznie ciemny ten kallos jak na poziom 7

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-08 o 22:07
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-08, 22:17   #142
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
przepraszam, ze sie wtrace, ale zamierzam kupic color&soin, jakie masz po niej wrazenia?
Farba jest bardzo fajna. Nie 鄉ierdzi, nie piecze, do嗆 wydajna (mam w這sy cienkie, 鈔ednio g瘰te do obojczyk闚), 豉dnie kryje. Jasny odcie mocniej chwyta naturalki i cz窷 poprzednio farbowan C&S ni farbowane inn farb - dlatego u mnie taka r騜nica. Jednak masakrycznie ci篹ko z tym doborem koloru. Praktycznie kupujesz w ciemno i nie wiesz co wyjdzie - jak henna normalnie

Ja sama u篡wa豉m 5G i ostatnio 6G (ten niestety jest za rudy na odrostach i bardziej mi si spiera), bo chcia豉m odrobin ja郾iej - trafi豉m jak kul w p這t.
Jak pisa豉m 5G nie da這 rady ca趾owicie wyr闚na koloru ze spranym Syoss'em Czekoladowy br您. Ale je郵i nie przypatrywa豉m si pod 鈍iat這 to r騜nicy nie by這 wida. Jednak nawet przy 5G wychodzi mi chamski rudy po造sk w s這鎍u (a jest niby z這tym odcieniem) - c騜, taka natura moich w這s闚 瞠 wywalaj mi odcie ka盥ej farby na rudo.

Ostatnio zastanawia豉m si nad 5B, ale stwierdzi豉m, 瞠 jednak wyr闚nam kolor jak捷 profesjonaln lub ewentualnie drogeryjn o zimnym odcieniu (jedna z blogerek-fryzjerek poleci豉 mi Garnier Color Naturals). Po C&S 5B mog豉bym najprawdopodobniej sko鎍zy z ciemnym, rudym br您em. A w rudym mi zdecydowanie nie do twarzy.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Z profesjonalnych 5 wyjdzie Ci my郵 o wiele ciemniej ni ten kolor kt鏎y chcesz uzyska. 6 powinna by ok, a mo瞠 nawet 7, musisz sama oceni jakie masz swoje w這sy teraz, poza tym w r騜nych firmach nawet ten sam poziom si r騜ni intensywno軼i.
Z wod teoretycznie jest tak 瞠 jak farbujesz na kolor zbli穎ny lub ciemniejszy od wyj軼iowego to wystarczy woda 3%.
Rozumiem. W這sy mam w dobrym stanie. S chyba (s這wo-klucz) 鈔ednioporowate, bo 豉two 豉pi farb. Znowu szybko wychodzi mi rudy odcie, ale sama farba s豉bo si wymywa i kolor d逝go jest jak na pocz徠ku. Tyle, 瞠 z wiecznym rudym refleksem.

mcromance jest offline  
Stary 2013-03-09, 12:41   #143
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Witam
ja po farbowaniu a jednak 5.73 zrobi豉m odrost i zmalaksowa豉m na ca這嗆 na 5min
5,07 odcie z natura b璠zie w kolejnym farbowaniu jako ba豉m si zaryzykowa dodatkowo skonsultowa豉m si z prze鈍ietnym fachowcem mysi ktora uspokoi豉 mnie 瞠 zieleni nie bedzie i to bezpieczna alternatywa po z這cie polecam bloga cudowna kobieta o wielkiej w這sowej wiedzy http://kokardka-mysi.blogspot.com/

efekty ni瞠j w這ski- konc闚ki troszk w stylu bad day hihi wilgo -deszczowa pogoda
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg londa 5,73 marzec.jpg (87,8 KB, 70 za豉dowa)
Stary 2013-03-09, 15:50   #144
kicia069
Zadomowienie

Cytat:

tak mnie wystraszy豉 ze jednak si rozmysli豉m wysz豉m wczoraj ze sklepu z l`oreal sublime mousse 530 s這neczny z這cisty br您, takim http://www.rossmannversand.de/produk...oloration.aspx kolorek cudowny na opakowaniu

mam nadzieje ze mi nie wyjdzie czarny bo si chyba zabije
kicia069 jest offline  
Stary 2013-03-09, 17:25   #145
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
tak mnie wystraszy豉 ze jednak si rozmysli豉m wysz豉m wczoraj ze sklepu z l`oreal sublime mousse 530 s這neczny z這cisty br您, takim http://www.rossmannversand.de/produk...oloration.aspx kolorek cudowny na opakowaniu

niby nie powinien
Stary 2013-03-09, 19:17   #146
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
niby nie powinien
oby, bo jak nie to si na 造so ju obetne.. za du穎 razy ju z czerni schodzi豉m
kicia069 jest offline  
Stary 2013-03-09, 20:35   #147
Dotka81
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 380

Farbowa豉m w這sy g喚bokim br您em i mi w niekt鏎ych miejscach nie chwyci這 mam 3 czy 4 ja郾iejsze pasemka

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-03-10, 00:28   #148
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Ju mi si ca趾iem odechcia這 ja郾iejszych w這s闚 spojrza豉m na TE zdj璚ia i .. ju
Jeszcze 10 cm i b璠 idealne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (79,0 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (96,3 KB, 48 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-10, 11:00   #149
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

ifrit ile Ty masz w talii? ze 30cm chyba

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila

ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-10, 13:09   #150
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Ju mi si ca趾iem odechcia這 ja郾iejszych w這s闚 spojrza豉m na TE zdj璚ia i .. ju
Jeszcze 10 cm i b璠 idealne
ciemne sa sliczne ooo jaka d逝gosc
ja mia豉m kiedys blond i tak jakos nijak sie czu豉m dos這wnie blado jeszcze jak ktos jest naturalna blondynka proces rozjasniania szybki i 豉twy gorzej jak odrost naturalny poziomu 5-6 to wtedy rudosci czesto sie pojawiaja a dodatkowo blond robi sie z馧tawy np swiezo umyte w這ski wygladaja ok ale na 2-3 dzien ciemnieje ten blond i wygladaja na brudno-t逝stawe i okropny odcien blondu pojawia sie dodatkowo w這sy sie 豉mia i sa mega suche i nie maja 豉dnego po造sku

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila

ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.
hihi az zmierzy豉m bo mnie zaciekawi這 58cm

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:

uwa瘸j na drogeryjne poziomy 5 wychodza ciemniej ... w zaleznosci jaki jest Twoj kolor w這s闚 wwyjsciowy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

ja mialam tez zmieniac farbke ae jakos tylko odrost zrobi豉m bo na d逝gosci farba po fixie siedzi i nie wymagaja koloryzacji odrost po londzie z fixem super r闚no i 豉dnie z豉pa odrosty pokryte

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:

racja racja racja podpisuje sie pod tym

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.