Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 52 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-21, 12:28   #1531
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ale tempo!
No to teraz farbuj! Bo ja nie chc ci wyprzedzi

Dzi niestety zauwa篡豉m, 瞠 kolor mi zrudzia/zczerwienia
Nie rzuca si to mocno w oczy i dla og馧u jestem czarna ale ja widz ten odcie, kt鏎ego tak bardzo nie chc. Odrost mam ma造, ale jasny i wygl康am jakbym 造sia豉.
A wi璚 musz koniecznie na這篡 szampon. Mam jeden w domu, ale wiem, 瞠 zejdzie po 3 myciach jak zawsze. Chyba czas zam闚i Colour Tauch z Welli.
Ano. A sama si zdziwi豉m. Poprzednio te od tego pana szybciuchno dosz豉 paczka. Dodatkowo prosi豉m o info kiedy paczka zostanie wys豉na i dosta豉m. Wi璚 szacun podw鎩ny

Jak co to ja z r瘯 na sercu na allegro polecam eFryzjera z Lublina.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-21, 20:14   #1532
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
zrobi豉m w miare wiarygodna fotk koloru
Och m鎩 typ, m鎩 typ, m鎩 typ Cudne w這ski, nie do嗆, 瞠 ciep造 odcie to ja bardzo lubi jak wyra幡ie wida, 瞠 to br您owy
A niekt鏎e br您y s albo tak ciemne, 瞠 wygl康aj na czarne albo tak ciep貫 瞠 wygl康aj jak rude....a Ty masz cudny br您ik z po造skiem rudawym. Uwielbiam

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-21, 20:43   #1533
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Och m鎩 typ, m鎩 typ, m鎩 typ Cudne w這ski, nie do嗆, 瞠 ciep造 odcie to ja bardzo lubi jak wyra幡ie wida, 瞠 to br您owy
A niekt鏎e br您y s albo tak ciemne, 瞠 wygl康aj na czarne albo tak ciep貫 瞠 wygl康aj jak rude....a Ty masz cudny br您ik z po造skiem rudawym. Uwielbiam
ciesz si ze Ci sie podoba
Stary 2013-05-21, 20:47   #1534
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Mo瞠 mi doradzicie co robi, bo jestem lekko za豉mana Mia豉m przez kilka lat czarne w這sy (co sta這 si przypadkowo - chcia豉m br您u, a wychodzi czarny. Wtedy nie widzia豉m, 瞠 瞠by mie br您 trzeba farbowa ja郾iejszymi farbami i nieraz by豉 w u篡ciu 4, a chyba nawet 3). Farbowanie ja郾iejsza farb powodowa這, ze tylko odrost by w innym kolorze, a reszta w這s闚 nadal czarna.
Nieca貫 dwa tygodnie temu postanowi豉m zrobi z tym porz康ek, bo mia豉m do嗆 czerni we w這sach. Zrobi豉m k徙iel i po這篡豉m Richesse 6.12 i moim zdaniem by這 nie najgorzej, ja郾iej i w miare mi si podoba這, ale wszyscy twierdzili 瞠 s nadal czarne. I wczoraj co mnie podkusi這, zeby jeszcze raz zrobi k徙iel - tym razem trzyma豉m d逝瞠j, prawie p馧 godziny i mocniej si rozja郾i造 i bardziej zniszczy造
Dzisiaj poniewa wygl康a這 to koszmarnie (mia豉m wielokolorowe rudo - prawie czarno - kanarkowe w這sy) pofarbowa豉m 7.31 i wygl康a to tak jak na fotkach. specjalnie wybra豉m najgorsze 瞠by by這 widac skal problemu. Nie chce tak wygl康a, chcia豉m 豉dny ciep造 jasny czekoladowy kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4619.jpg (59,6 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4625.jpg (59,2 KB, 32 za豉dowa)
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:02   #1535
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Mo瞠 mi doradzicie co robi, bo jestem lekko za豉mana Mia豉m przez kilka lat czarne w這sy (co sta這 si przypadkowo - chcia豉m br您u, a wychodzi czarny. Wtedy nie widzia豉m, 瞠 瞠by mie br您 trzeba farbowa ja郾iejszymi farbami i nieraz by豉 w u篡ciu 4, a chyba nawet 3). Farbowanie ja郾iejsza farb powodowa這, ze tylko odrost by w innym kolorze, a reszta w這s闚 nadal czarna.
Nieca貫 dwa tygodnie temu postanowi豉m zrobi z tym porz康ek, bo mia豉m do嗆 czerni we w這sach. Zrobi豉m k徙iel i po這篡豉m Richesse 6.12 i moim zdaniem by這 nie najgorzej, ja郾iej i w miare mi si podoba這, ale wszyscy twierdzili 瞠 s nadal czarne. I wczoraj co mnie podkusi這, zeby jeszcze raz zrobi k徙iel - tym razem trzyma豉m d逝瞠j, prawie p馧 godziny i mocniej si rozja郾i造 i bardziej zniszczy造
Dzisiaj poniewa wygl康a這 to koszmarnie (mia豉m wielokolorowe rudo - prawie czarno - kanarkowe w這sy) pofarbowa豉m 7.31 i wygl康a to tak jak na fotkach. specjalnie wybra豉m najgorsze 瞠by by這 widac skal problemu. Nie chce tak wygl康a, chcia豉m 豉dny ciep造 jasny czekoladowy kolor
na pierwszym zdjeciu nie wygl康a to wcale tak 幢e
jesli rzeczywi軼ie sa zniszczone to odpu軼 sobie na razie farbowanie
od篡wiaj i nawilzaj
gdy ich kondycja sie poprawi wtedy mo瞠sz co pokombinowa
aby usyska taki kolor jakchcesz musia豉bys zrobic kolejna k徙iel a to nie wskazane w chwili obecnej

wiem ze takie czekanie jest trudne ale lepiej ciemniejsze zdrowsze w這sy niz jasne wytrawione siano
Stary 2013-05-21, 21:05   #1536
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Megi po k徙ieli chyba lepiej najpierw na這篡 jak捷 natur. Spr鏏uj na這篡 6.0

Cho wg mnie na zdj璚iach, kt鏎e wklei豉 tragedii nie ma. Kolor nie jest brzydki. Musisz go tylko wyr闚na. Nie napisa豉 tylko jaki odcie chcesz uzyska. Ciep造, zimny?

No i wa積e, zeby robi豉 to prefesjonalnymi, a nie drogeryjnymi.
Ja te robi豉m k徙iel i dekoloryzacj, ale nak豉da豉m drogeryjne i ciagle wychodzi這 幢e, wr璚z tragicznie. Dopiero profesjonalna farba za豉twi豉 spraw. No i jeszcze robi豉m pigmentacj. Polecam.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:07
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:08   #1537
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Zasada jest taka, 瞠 po k徙ieli / rozja郾ianiu powinno si k豉嗆 natur (N albo samo zero po przecinku), a nie odcienie. Chyba 瞠 docelowym odcieniem jest np. bardzo ciep造 odcie.

Dziewczyny mo瞠 co doradz, bo ja sama nigdy nie rozja郾ia豉m. Ale mog poleci ci bloga "kokardka Mysi".
Jest tam nawet dzia "zadaj pytanie" dotycz帷y tylko farbowania. Umie嗆 posta i poczekaj a mysia odpowie. Mi pomog豉 z rudziej帷ym odrostem

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:09
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:08   #1538
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
teraz dopiero zajarzy豉m czego uzy豉
wyobra sobie ze kiedy te po這zy豉m ten kolor na moje rozjasnione w這sy i wyszed okropny sprany, bury kolor :/

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:10
metaxa jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:13   #1539
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A niekt鏎e br您y s albo tak ciemne, 瞠 wygl康aj na czarne
Mowa o mnie?
He he.. ja w豉snie lubi takie ciemne, a nie cierpi rudych/miedzianych Znaczy si u kogo mi si nawet podoba, ale ja wygl康am w takim odcieniu brzydko.

Gdyby nie moje jasne naturalne w這sy, kt鏎e mocno wida na odro軼ie, to pewnie bym farbowa豉 si na taki wr璚z czarny br您

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Mi pomog豉 z rudziej帷ym odrostem
I co ci doradzi豉?

Ja te nie da豉m 篡 Mysi gdy pozbywa豉m si czerwieni i gdyby nie jej blog, to by這by krucho z moimi w這sami. To kopalnia w這sowej wiedzy
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:15   #1540
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Megi po k徙ieli chyba lepiej najpierw na這篡 jak捷 natur. Spr鏏uj na這篡 6.0

Cho wg mnie na zdj璚iach, kt鏎e wklei豉 tragedii nie ma. Kolor nie jest brzydki. Musisz go tylko wyr闚na. Nie napisa豉 tylko jaki odcie chcesz uzyska. Ciep造, zimny?

No i wa積e, zeby robi豉 to prefesjonalnymi, a nie drogeryjnymi.
Ja te robi豉m k徙iel i dekoloryzacj, ale nak豉da豉m drogeryjne i ciagle wychodzi這 幢e, wr璚z tragicznie. Dopiero profesjonalna farba za豉twi豉 spraw. No i jeszcze robi豉m pigmentacj. Polecam.
Mam w domu 7,0, 7.12, 5.25 i 5.52 (Richesse). Kusi mnie 瞠by co zrobi, bo nie czuj si dobrze

Moim marzeniem jest kolor taki jak na zdj璚iu w tym artykule :
http://www.fryzury.info.pl/fryzura-n...-dugich-wosow/

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Zasada jest taka, 瞠 po k徙ieli / rozja郾ianiu powinno si k豉嗆 natur (N albo samo zero po przecinku), a nie odcienie. Chyba 瞠 docelowym odcieniem jest np. bardzo ciep造 odcie.

Dziewczyny mo瞠 co doradz, bo ja sama nigdy nie rozja郾ia豉m. Ale mog poleci ci bloga "kokardka Mysi".
Jest tam nawet dzia "zadaj pytanie" dotycz帷y tylko farbowania. Umie嗆 posta i poczekaj a mysia odpowie. Mi pomog豉 z rudziej帷ym odrostem

mo瞠 spr鏏uj napisa Mam w domu tylko 7,00 z natury...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
teraz dopiero zajarzy豉m czego uzy豉
wyobra sobie ze kiedy te po這zy豉m ten kolor na moje rozjasnione w這sy i wyszed okropny sprany, bury kolor :/
No to wida pechowo wybra豉m

szkoda 瞠 tak nier闚no mi si zafarbowa這, momentami mam 鄴速awe w這sy, miejscami ciemny br您...

Dzi瘯uj Wam wszystkim My郵 co robi...kusi farbowanie
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:18   #1541
Weronisia
Zakorzenienie

Megi je郵i podoba ci sie kolor ze zdj璚ia, kt鏎e pokaza豉 w linku, to 7.00 na pewno ci taki nie wyjdzie. Musia豉by mie 6.0 lub 6.00
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:21   #1542
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Mowa o mnie?
He he.. ja w豉snie lubi takie ciemne, a nie cierpi rudych/miedzianych
Cytat:
Znaczy si u kogo mi si nawet podoba, ale ja wygl康am w takim odcieniu brzydko.

Gdyby nie moje jasne naturalne w這sy, kt鏎e mocno wida na odro軼ie, to pewnie bym farbowa豉 si na taki wr璚z czarny br您

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

I co ci doradzi豉?

Ja te nie da豉m 篡 Mysi gdy pozbywa豉m si czerwieni i gdyby nie jej blog, to by這by krucho z moimi w這sami. To kopalnia w這sowej wiedzy
nie zauwazy豉m w wypowiedzi Magiusy niczego co mog這by na to wskazywac
Stary 2013-05-21, 21:23   #1543
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
I co ci doradzi豉?
Natur z Garnier Naturals

A teraz sama ju po opanowaniu sytuacji lec na Matrixie

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:24   #1544
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Megi je郵i podoba ci sie kolor ze zdj璚ia, kt鏎e pokaza豉 w linku, to 7.00 na pewno ci taki nie wyjdzie. Musia豉by mie 6.0 lub 6.00
Nie wiem po co kupi豉m to 7,00. My郵a豉m, ze w這sy bardziej mi si rozja郾i (i r闚niej przede wszystkim ) i mo瞠 z miesi帷 b璠 jasna dla odmiany. No ale wysz這 jak wysz這, nie wiadomo, czy 鄉ia si czy p豉ka.

Mam jednak 7,00, 7,13, 7.32 i 6,12, 5.25 i 5. 52 , w豉snie przeszuka豉m szafk z farbami
i jeszcze jak捷 drogeryjn czekolad z Garniera, ale to chyba zbyt ryzykowne

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:26 Pow鏚: dopisek
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:29   #1545
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem po co kupi豉m to 7,00. My郵a豉m, ze w這sy bardziej mi si rozja郾i (i r闚niej przede wszystkim ) i mo瞠 z miesi帷 b璠 jasna dla odmiany. No ale wysz這 jak wysz這, nie wiadomo, czy 鄉ia si czy p豉ka.

Mam jednak 7,00, 7,13, 7.32 i 6,12, 5.25 i 5. 52 , w豉snie przeszuka豉m szafk z farbami

nie dziwie si ze nie wiesz czego u篡
Stary 2013-05-21, 21:31   #1546
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:

Mam jednak 7,00, 7,13, 7.23 i 6,12, 5.25 i 5. 52 , w豉snie przeszuka豉m szafk z farbami
To zale篡 jaki kolor chcesz uzyska. Je郵i ciep造, to mo瞠sz po這篡 czekolad na poziomie 6 lub 5. Musisz zobaczy oznaczenie na pude趾u. Je郵i ma numer 5, co tam, to wiadomo, ze wyjdzie do嗆 ciemno i b璠zie si sp逝kiwa do ja郾iejszego.
Ja k豉d豉m Casting czekoladowy z poziomu 5 i wyszed fajknie, ale na dekoloryzowanych i rozja郾ianych w這sach trzyma sie bardzo kr鏒ko.

Jak chcesz wykorzystac to co masz, to chyba jedynie 6.12 mog豉by zaryzykowac.
Ale je郵i masz 鄴速e refleksy, to ja jednak bym si ba豉 i wola豉 na這zy najpierw natur.

Cytat:
Natur z Garnier Naturals
Ona na rudo軼i zawsze poleca Garniery, bo maj w sobie du穎 zielonego barwnika, wi璚 teoretycznie gasz rudo嗆.

Ale ja obecnie ju nie si璕am po drogeryjki. Pozostan wierna profeskom.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:37   #1547
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

nie dziwie si ze nie wiesz czego u篡
Co prawda, to prawda

Ale ja naprawd jestem za豉mana, w pi徠ek id na przedstawienie do przedszkola na dzie matki i nie mog tak wygl康a

nie b璠 przecie straszy dzieci, bo b璠 mie koszmary

Daj jeszcze jedn fotk, gdzie wida to 鄴速e na g這wie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4615.jpg (60,8 KB, 47 za豉dowa)

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:41 Pow鏚: dopisek
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:39   #1548
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
To zale篡 jaki kolor chcesz uzyska. Je郵i ciep造, to mo瞠sz po這篡 czekolad na poziomie 6 lub 5. Musisz zobaczy oznaczenie na pude趾u. Je郵i ma numer 5, co tam, to wiadomo, ze wyjdzie do嗆 ciemno i b璠zie si sp逝kiwa do ja郾iejszego.
Ja k豉d豉m Casting czekoladowy z poziomu 5 i wyszed fajknie, ale na dekoloryzowanych i rozja郾ianych w這sach trzyma sie bardzo kr鏒ko.

Jak chcesz wykorzystac to co masz, to chyba jedynie 6.12 mog豉by zaryzykowac.
Ale je郵i masz 鄴速e refleksy, to ja jednak bym si ba豉 i wola豉 na這zy najpierw natur.

Ona na rudo軼i zawsze poleca Garniery, bo maj w sobie du穎 zielonego barwnika, wi璚 teoretycznie gasz rudo嗆.

Ale ja obecnie ju nie si璕am po drogeryjki. Pozostan wierna profeskom.
Czekolada z Garniera ma nr 5.35
Nie wiem czy ryzykowa... jak my郵isz?
ale dzi瘯uj jestem bardzo wdzi璚zna

albo dobra, jutro polec do sklepu po jaka 6,00 jak radzicie. Chyba wystarczy eksperyment闚. Mam nadziej 瞠 sz鏀tka ugasi ogie Dzi瘯uj za pomoc i Wasze rady

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:47 Pow鏚: dopisek
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-21, 21:53   #1549
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
na pierwszym zdjeciu nie wygl康a to wcale tak 幢e
jesli rzeczywi軼ie sa zniszczone to odpu軼 sobie na razie farbowanie
od篡wiaj i nawilzaj
gdy ich kondycja sie poprawi wtedy mo瞠sz co pokombinowa
aby usyska taki kolor jakchcesz musia豉bys zrobic kolejna k徙iel a to nie wskazane w chwili obecnej

wiem ze takie czekanie jest trudne ale lepiej ciemniejsze zdrowsze w這sy niz jasne wytrawione siano
O ja si tu zgadzam. Szczeg鏊nie z tym odczekaniem, wiem, 瞠 ci篹ko, ale chyba warto

Cytat:
Mowa o mnie?
He he.. ja w豉snie lubi takie ciemne, a nie cierpi rudych/miedzianych Znaczy si u kogo mi si nawet podoba, ale ja wygl康am w takim odcieniu brzydko.

Nie
Po prostu o br您ach. Zobacz, ja kiedy te mia豉m taki br您, a wygl康a jak czarny ( to by這 20 kg wi璚ej temu, wi璚 si prosz nie 鄉ia) tzn. ja widzia豉m, 瞠 jest br您owy, ale wszyscy moi znajomi m闚ili, 瞠 czarny No i prawda jest taka, 瞠 akurat do mnie nie pasowa. Postarza mnie.
I tak kombinuj帷 z kolorami wysz這 mi na to, 瞠 najbardziej lubi br您y ciep貫 i br您y w kt鏎ych od razu na pierwszy rzut oka wida, 瞠 to br您.
Ale ja absolutnie nie m闚i, 瞠 ludzie w ciemnych br您ach wygl康aj 幢e czy cokolwiek
Niekt鏎ym to pasuje ( Tobie pasuje, co ju Ci pisa豉m ) i wygl康aj pi瘯nie, ale ja po prostu wol takie jak ma Metaxa

prawie czarny.jpg

p.s. jak ju urodz i zaczn jako wygl康a to wstawi m鎩 obecny kolor

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-05-21 o 21:58
Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-21, 22:34   #1550
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
O ja si tu zgadzam. Szczeg鏊nie z tym odczekaniem, wiem, 瞠 ci篹ko, ale chyba warto

Nie
Po prostu o br您ach. Zobacz, ja kiedy te mia豉m taki br您, a wygl康a jak czarny ( to by這 20 kg wi璚ej temu, wi璚 si prosz nie 鄉ia) tzn. ja widzia豉m, 瞠 jest br您owy, ale wszyscy moi znajomi m闚ili, 瞠 czarny No i prawda jest taka, 瞠 akurat do mnie nie pasowa. Postarza mnie.
I tak kombinuj帷 z kolorami wysz這 mi na to, 瞠 najbardziej lubi br您y ciep貫 i br您y w kt鏎ych od razu na pierwszy rzut oka wida, 瞠 to br您.
Ale ja absolutnie nie m闚i, 瞠 ludzie w ciemnych br您ach wygl康aj 幢e czy cokolwiek
Niekt鏎ym to pasuje ( Tobie pasuje, co ju Ci pisa豉m ) i wygl康aj pi瘯nie, ale ja po prostu wol takie jak ma Metaxa

Za陰cznik 5258002

p.s. jak ju urodz i zaczn jako wygl康a to wstawi m鎩 obecny kolor
No wa連nie ci篹ko odczeka Mam miejscami 鄴速o, moze na fotkach tak tego nie wida...Po poprzednim rozja郾ianiu i farbowaniu by這 ca趾iem niezle, jaka jestem z豉 ze znowu rozja郾i豉m i tamta farba trzyma豉 豉dnie i by fajny kolor, no ale znajomi i rodzina czarno i czarno i tak jako mnie to wkurzy這 ze rozja郾i豉m a by fajny ciemny br您ik
Podoba mi si kolor z Twojego zdj璚ia, 豉dny, wcale nie czarny.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-21, 23:58   #1551
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Magiusa pi瘯ny ten br您 z ostatnich fotek. Cudowny, ciemny, wcale nie czarny. Taki chc mie

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Megi, tak, ja robi豉m 535 Castinga. Mysia mi poleci豉 taki odcie do zgaszenia mojej zieleni i szaro軼i.

A co do twojego problemu, to mowisz, 瞠 dwa razy rozjasnialas i teraz masz 鄴速e. Uwa瘸j teraz, 瞠by przez to kombinowanie te 鄴速e pasma ci nie zzielenialy tak jak mi. Ze wzgl璠u na te pasma jednak odradzam ci farby z ,12 po przecinku. Raczej tylko natura jest tu odpowiednia i potem ciep貫 odcienie w豉郾ie z ,35 po przecinku itp.
W moim przypadku tylko pigmentacja pomog豉 na te rozjasnione wcze郾iej pasma. Pigmentowalam z 5.0 ale wyszlo baaardzo ciemno, a ty tak nie chcesz, wi璚 lepszy by by 6.0

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-05-22 o 00:00
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-22, 09:21   #1552
megi.3
Zadomowienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Magiusa pi瘯ny ten br您 z ostatnich fotek. Cudowny, ciemny, wcale nie czarny. Taki chc mie

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Megi, tak, ja robi豉m 535 Castinga. Mysia mi poleci豉 taki odcie do zgaszenia mojej zieleni i szaro軼i.

A co do twojego problemu, to mowisz, 瞠 dwa razy rozjasnialas i teraz masz 鄴速e. Uwa瘸j teraz, 瞠by przez to kombinowanie te 鄴速e pasma ci nie zzielenialy tak jak mi. Ze wzgl璠u na te pasma jednak odradzam ci farby z ,12 po przecinku. Raczej tylko natura jest tu odpowiednia i potem ciep貫 odcienie w豉郾ie z ,35 po przecinku itp.
W moim przypadku tylko pigmentacja pomog豉 na te rozjasnione wcze郾iej pasma. Pigmentowalam z 5.0 ale wyszlo baaardzo ciemno, a ty tak nie chcesz, wi璚 lepszy by by 6.0
Dzi瘯uj Weronisia

Jednak zastanowi豉m si i spr鏏uj chocia z tydzie wytrzyma. W sumie sam kolor tam gdzie z豉pa這 nie jest z造, tylko te prze鈍ity s. Najwy瞠j zwi捫 w這sy w kitk i przeczekam tyle ile dam rad (znaj帷 mnie nie za d逝go) A p騧niej tak jak napisa豉 6,00
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-22, 09:55   #1553
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Megi m康ra decyzja
Tydzie to ju co
A przez ten tydzie pobaw si w olejowanie i maski.
A mo瞠 zamiast farbowac kup szampon koloryzuj帷y, taki co si splukuje po kilku myciach. Wytrzymalabys wtedy jeszcze tydzie

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-22, 15:44   #1554
masija
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 050

Dziewczyny, d逝go si nie odzywa豉m tutaj u Was ale dawa豉m w這som odpocz望. Jednak dzisiaj jak tak popatrzy豉m konkretnie na swoje w這sy u fryzjerki to si lekko przerazi豉m

Rozmiawia豉m z fryzjerka i ona ma taki pomys, 瞠by wymiesza mi Well Color Touch - 77/07 z 66/07 http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...a-color-touch/
M闚i豉m jej, 瞠 chc ciemnijesze od tych co mam, wi璚 ona zaproponowa豉, 瞠 jak nie chc ryzykowa to 瞠by鄉y wymiesza造.
W這sy mam po dekoloryzacji. Ma這 udanej
Wstawiam zdj璚ie dla przypomnienia-zaraz po dekolorze.

Obecnie mam ja郾iejsze-takie pstro na g這wie.

Z tego co fryzjerka mi m闚i豉 to u g鏎y mam poziom 7, w po這wie 6 a na ko鎍ach jeszcze inny

No i tu pytanie do Was-miesza?
Macie jakie zdj璚ia mo瞠 jak mog wyj嗆 te kolory? I czy nie wyjdzie za ciemno?

masija jest offline  
Stary 2013-05-22, 16:16   #1555
defacto
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 621

wiecie jakiej farby moge uzyc na moj bardzo jasne braz aby otrzymac taki kolor jak na zdjeciu ;>
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg urodar.jpg (41,0 KB, 34 za豉dowa)

Jak dobrze, 瞠 Cie mam..

studentka zip
defacto jest offline  
Stary 2013-05-22, 16:19   #1556
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez masija Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, d逝go si nie odzywa豉m tutaj u Was ale dawa豉m w這som odpocz望. Jednak dzisiaj jak tak popatrzy豉m konkretnie na swoje w這sy u fryzjerki to si lekko przerazi豉m

Rozmiawia豉m z fryzjerka i ona ma taki pomys, 瞠by wymiesza mi Well Color Touch - 77/07 z 66/07 http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...a-color-touch/
M闚i豉m jej, 瞠 chc ciemnijesze od tych co mam, wi璚 ona zaproponowa豉, 瞠 jak nie chc ryzykowa to 瞠by鄉y wymiesza造.
W這sy mam po dekoloryzacji. Ma這 udanej
Wstawiam zdj璚ie dla przypomnienia-zaraz po dekolorze.

Obecnie mam ja郾iejsze-takie pstro na g這wie.

Z tego co fryzjerka mi m闚i豉 to u g鏎y mam poziom 7, w po這wie 6 a na ko鎍ach jeszcze inny

No i tu pytanie do Was-miesza?
Macie jakie zdj璚ia mo瞠 jak mog wyj嗆 te kolory? I czy nie wyjdzie za ciemno?
ciekawie mo瞠 to wyj嗆... ale ja nie widz zdj璚ia 瘸dnego

nie uzywa豉m 瘸dnego z tych odcieni, ale bardzo ciekawa jestem tej mieszanki

ja bym miesza豉 na Twoim miejscu powinno Ci w miar wyr闚na kolor
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-22, 16:31   #1557
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ciekawie mo瞠 to wyj嗆... ale ja nie widz zdj璚ia 瘸dnego

nie uzywa豉m 瘸dnego z tych odcieni, ale bardzo ciekawa jestem tej mieszanki

ja bym miesza豉 na Twoim miejscu powinno Ci w miar wyr闚na kolor
Ajjjj, zapomnia豉m

Ja nie chc ciekawie Ja chc 豉dnie
Nie chc i嗆 do 郵ubu w 4 kolorach na g這wie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dekolor.jpg (52,3 KB, 54 za豉dowa)

masija jest offline  
Stary 2013-05-22, 17:10   #1558
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez masija Poka wiadomo嗆
Ajjjj, zapomnia豉m

Ja nie chc ciekawie Ja chc 豉dnie
Nie chc i嗆 do 郵ubu w 4 kolorach na g這wie
pr鏏uj ju pami皻am Twoje w這sy
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-22, 17:22   #1559
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
pr鏏uj ju pami皻am Twoje w這sy
Haha Wiedzia豉m, 瞠 na Ciebie mog liczy
M闚isz? Bo mam czas do jutra wieczora

masija jest offline  
Stary 2013-05-22, 17:27   #1560
megi.3
Zadomowienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Megi m康ra decyzja
Tydzie to ju co
A przez ten tydzie pobaw si w olejowanie i maski.
A mo瞠 zamiast farbowac kup szampon koloryzuj帷y, taki co si splukuje po kilku myciach. Wytrzymalabys wtedy jeszcze tydzie

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kupi豉m rano w necie Dia Light 6,00 - podobno jest bardzo, bardzo delikatna ta farba. Wypr鏏uj , bo jeszcze tej nie mia豉m Ma to te te plusy, ze musze na ni czeka, wi璚 nie moge farbowa
Jeszcze raz dzi瘯uj Mo瞠 co z tego b璠zie, cho widze 瞠 w 鈍ietle dziennym czuj si OK, a wieczorem wygl康a to jakby gorzej, tak wi璚 w lustro patrze tylko w dzie i jako zleci

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez defacto Poka wiadomo嗆
wiecie jakiej farby moge uzyc na moj bardzo jasne braz aby otrzymac taki kolor jak na zdjeciu ;>
Jak dla mnie to ma co ten kolor w sobie z blondu
megi.3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.