Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-22, 17:36   #1561
masija
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 050
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

To si jeszcze przy okazji zapytam, mo瞠 si znacie
czy one czym si r騜ni?:
http://powerlook.pl/product-pol-2990...Soft-38mm.html

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=74

bo t 1 mog mie za 50 z u篡wan, ta druga-prawie 100 z przesy趾.

Wybaczcie, 瞠 tutaj ale to taki chwil闚kowy ot

masija jest offline  
Stary 2013-05-22, 19:17   #1562
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
pr鏏uj ju pami皻am Twoje w這sy
Ja te bym spr鏏owa豉, tym bardziej, 瞠 fryzjerka, kt鏎a si zna powinna da rad wyr闚na kolor w這s闚

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-22, 19:50   #1563
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez masija Poka wiadomo嗆
Haha Wiedzia豉m, 瞠 na Ciebie mog liczy
M闚isz? Bo mam czas do jutra wieczora
tak, ja bym si nie zastanawia豉 fajne kolorki
a jesli chodzi o 郵ub to ja wyl康owa豉m z szamponetk Mariona na w這sach bo mi allwaves zmy si 2 dni po farbowaniu a 3 dni przed 郵ubem

Cytat:
To si jeszcze przy okazji zapytam, mo瞠 si znacie
czy one czym si r騜ni?:
http://powerlook.pl/product-pol-2990...Soft-38mm.html

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_rule_id=74

bo t 1 mog mie za 50 z u篡wan, ta druga-prawie 100 z przesy趾.

Wybaczcie, 瞠 tutaj ale to taki chwil闚kowy ot
ja nie u篡wam lok闚ek, wi璚 nie pomog
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-22, 19:56   #1564
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Ja te bym spr鏏owa豉, tym bardziej, 瞠 fryzjerka, kt鏎a si zna powinna da rad wyr闚na kolor w這s闚
Fryzjerka wysz豉 na osob kt鏎a si zna. Jakkolwiek to brzmi
Chodzi o to, 瞠 wyt逝maczy豉 mi jak prostej babie, o co chodzi z tymi farbami, co si mniej wi璚ej stanie jak wymieszamy te farby, pokaza豉 mi co mam na g這wie - jakie poziomy, no i co mnie dobi這-to jej wzrok jak zobaczy豉 moje w這sy i jej pytanie-kto mi to zrobi?

Og鏊nie powiedzia豉, 瞠 nie ma co niszczy w這s闚 skoro niedawno by豉 dekoloryzacja i chcia豉by na這篡 mi na w這sy jaki balsam.
Po czym pokaza豉 mi w/w Well.

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
tak, ja bym si nie zastanawia豉 fajne kolorki
a jesli chodzi o 郵ub to ja wyl康owa豉m z szamponetk Mariona na w這sach bo mi allwaves zmy si 2 dni po farbowaniu a 3 dni przed 郵ubem
Hah nie strasz mnie
A 豉dnie Ci chocia z豉pa這?

Cytat:
ja nie u篡wam lok闚ek, wi璚 nie pomog
Spoko

masija jest offline  
Stary 2013-05-22, 22:02   #1565
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Fryzjerka wysz豉 na osob kt鏎a si zna. Jakkolwiek to brzmi
Chodzi o to, 瞠 wyt逝maczy豉 mi jak prostej babie, o co chodzi z tymi farbami, co si mniej wi璚ej stanie jak wymieszamy te farby, pokaza豉 mi co mam na g這wie - jakie poziomy, no i co mnie dobi這-to jej wzrok jak zobaczy豉 moje w這sy i jej pytanie-kto mi to zrobi?

Og鏊nie powiedzia豉, 瞠 nie ma co niszczy w這s闚 skoro niedawno by豉 dekoloryzacja i chcia豉by na這篡 mi na w這sy jaki balsam.
Po czym pokaza豉 mi w/w Well.
Heh, nie przejmuj si- u mnie fryzjerzy cz瘰to kr璚 g這w nad w這sami. A zdarza這 mi si, 瞠 by豉m np. na 5ciu regeneracjach u jednego fryzjera, po czym sz豉m do innego np. na 軼i璚ie czy farbowanie a on kr璚i g這w.
Fryzjerzy naprawd czasami przesadzaj.

Ale faktycznie po dekoloryzacji warto w這som da troch odetchn望. Polecam popularne olejowanie...naprawd nie幢e dzia豉.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-22, 22:41   #1566
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Heh, nie przejmuj si- u mnie fryzjerzy cz瘰to kr璚 g這w nad w這sami. A zdarza這 mi si, 瞠 by豉m np. na 5ciu regeneracjach u jednego fryzjera, po czym sz豉m do innego np. na 軼i璚ie czy farbowanie a on kr璚i g這w.
Fryzjerzy naprawd czasami przesadzaj.

Ale faktycznie po dekoloryzacji warto w這som da troch odetchn望. Polecam popularne olejowanie...naprawd nie幢e dzia豉.
Bo fryzjerzy uwa瘸j chyba, 瞠 tylko ich zabiegi s najlepsze

Oj, olejuje to ja ju od dawna
Og鏊nie w這s闚 o dziwo nie mam zniszczony bo dekolorze. Jedynie ko鎍闚ki przesuszone ale to og鏊nie si 'zu篡造' bo podcina豉m je chyba z p馧 roku temu

masija jest offline  
Stary 2013-05-23, 08:53   #1567
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:

Hah nie strasz mnie
A 豉dnie Ci chocia z豉pa這?
Marion z豉pa przecudnie bardzo by豉m zadowolona nawet sie p騧niej cieszy豉m, 瞠 tak si z ta poprzedni farb zrobi這, bo tamten kolor nie by tak 豉dny i nasycony

wi璚 na dobre mi to wysz這
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-23, 11:06   #1568
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Cytat:
Og鏊nie w這s闚 o dziwo nie mam zniszczony bo dekolorze.
Bo teoretycznie dekoloryzacja nie niszczy w這s闚. To jakby odwr鏂one farbowanie. Otwiera 逝ski w這sa, tyle 瞠 nie wprowadza barwnika, a go wyciaga.
Je郵i jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszcze nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzacj mo積a powtarza, nawet tego samego dnia, a do uzyskania 膨danego koloru.

Natomiast u niekt鏎ych fryzjer闚 robi si dekoloryzacj, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora u篡waj rozja郾iacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, 瞠 w這sy po tym s mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wsz璠zie jak to jej dekoloryzacja zniszczy豉 w這sy

defacto musia豉by wklei zdj璚ie twoich w這s闚.
Jesli rzeczywi軼ie masz bardzo jasny br您, to wydaje mi si, 瞠 powinna wzi望 farb z poziomu 6.
Ten na zdj璚iu wygl康a bardzo ciep這, wi璚 mog豉by wzi望 ze z這tem np. 6.3, 6.32
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-23, 11:09   #1569
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:

Hah nie strasz mnie
A 豉dnie Ci chocia z豉pa這?
Cytat:
Marion z豉pa przecudnie bardzo by豉m zadowolona nawet sie p騧niej cieszy豉m, 瞠 tak si z ta poprzedni farb zrobi這, bo tamten kolor nie by tak 豉dny i nasycony

wi璚 na dobre mi to wysz這
To i ja si wtr帷. Mi te Marion uratowa 郵ub (patrz za陰cznik) Zreszt szamponetka jest super spraw bo w這sy b造szcz jak szalone i kolor taki intensywny. A po 郵ubie to przecie mo瞠 si zmy a my dalej mo瞠my cudowa z w這sami.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg marion.jpg (61,1 KB, 60 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-05-23 o 11:10
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-23, 11:26   #1570
Weronisia
Zakorzenienie

O! Kachula ty 篡jesz?
A w這ski na fotce bardzo 豉dne.

U nas nie ma takiego wynalazku jak Marion og鏊nie nie ma szamponetek. Jest tylko jaka czekoladowa, czerwona. Zrobi豉m raz i nawet nic nie by這 wida. Tak wi璚 zazdroszcz wam. Pewnie bym si ratowa豉 tym Marion teraz gdy nie chce jeszcze farbowa, a ju mi co sie nie podoba
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-23, 11:53   #1571
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Je郵i jest robione dobrym dekoloryzatorem, to zniszcze nie powinno byc wcale. Na dodatek dekoloryzacj mo積a powtarza, nawet tego samego dnia, a do uzyskania 膨danego koloru.

Natomiast u niekt鏎ych fryzjer闚 robi si dekoloryzacj, a wcale to nie jest dekoloryzacja, bo zamiast dekoloryzatora u篡waj rozja郾iacza i bezczelnie wmawiaja klientkom, ze to dekoloryzacja. No i nic dziwnego, 瞠 w這sy po tym s mega zniszczone, po czym taka klientka wychodzi od fryzjera i opowiada wsz璠zie jak to jej dekoloryzacja zniszczy豉 w這sy
Oooo....to mnie do嗆 mocno u鈍iadomi豉. Ja w sumie w豉郾ie by豉m zdania, 瞠 to zawsze jest jakie intensywne rozja郾ianie. Musz sobie to zapami皻a i jak kiedy b璠 chcia豉 rozja郾i to zanim si zdecyduj to milion razy wym璚z fryzjera jak to robi.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
To i ja si wtr帷. Mi te Marion uratowa 郵ub (patrz za陰cznik) Zreszt szamponetka jest super spraw bo w這sy b造szcz jak szalone i kolor taki intensywny. A po 郵ubie to przecie mo瞠 si zmy a my dalej mo瞠my cudowa z w這sami.
o ja......normalnie tafla....cudnie b造szcz帷e

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-23, 12:54   #1572
ibyza
Wtajemniczenie

Cytat:
Bo teoretycznie dekoloryzacja nie niszczy w這s闚. To jakby odwr鏂one farbowanie. Otwiera 逝ski w這sa, tyle 瞠 nie wprowadza barwnika, a go wyciaga.

podpisuje sie pod tym

a i ja wstawiam zdj璚ia po Marionie Orzechowego br您u u篡wa豉m

r騜ni si odcieniem, bo to ca趾owicie inne 鈍iat這 by這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (9,2 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝1.jpg (32,9 KB, 54 za豉dowa)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-05-23 o 12:55
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-23, 12:55   #1573
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095

Cytat:
wysz這 pi瘯nie ale to w du瞠j mierze zas逝ga zadbanych w這s闚, a nie szamponetki. ciemniejsze kolory wygl康aj 豉dniej ni blondy, przynajmniej na moich w這sach. blond mi si zawsze marzy, najlepiej jaki ch這dny. i uwielbiam w這sy blond z troch ciemniejszym odrostem - taki 1,5cm to maksimum, ale wg mnie wygl康a to super. ale co za co - jak rozja郾ia豉m w這sy, to by造 cz瘰to sianowate, spalone, nawet olejowanie nie pomaga這.
Stary 2013-05-23, 13:26   #1574
masija
Zakorzenienie

Cytat:

wi璚 na dobre mi to wysz這
Nie ma tego z貫go....
Cytat:

defacto musia豉by wklei zdj璚ie twoich w這s闚.
Jesli rzeczywi軼ie masz bardzo jasny br您, to wydaje mi si, 瞠 powinna wzi望 farb z poziomu 6.
Ten na zdj璚iu wygl康a bardzo ciep這, wi璚 mog豉by wzi望 ze z這tem np. 6.3, 6.32
To chyba, 瞠 tak Dzi瘯i za wyja郾ienie

Zdj璚ie wkleja豉m wy瞠j-obecny kolor jest bardziej tj. sprany.
Ciep造, rudawy, blond przeby造ski

D捫 do w miar ch這dnego-wiem, 瞠 do tego jeszcze czasu musi up造n望, ale

No nic, um闚i豉m si na jutro
Zobaczymy co wyjdzie. Jak mi si uda to wstawi zdj璚ia
Cytat:
Kachula pieknie!
Ale u Ciebie to nawet nie ma co chwali, bo Ty masz po prostu 郵iczne w這sy

masija jest offline  
Stary 2013-05-24, 10:19   #1575
Weronisia
Zakorzenienie

Aaaaaaaaa!!!!!!!!!好i這 mi si, 瞠 obudzi豉m si w blond w這sach!!!!!!!!!!!!!
Ale takich jasnych 鄴速ych
Wsta豉m i nie wiedzia豉m co sie sta這. Po這篡豉m si w ciemnych, wsta豉m w jasnych. Pyta豉m wszystkich czy wiedz jak to mo磧iwe. Nie mog豉m znale嬈 farby itp. Koszmar.

Ja ju chyba za du穎 my郵 o tych moich w這sach
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-24, 11:08   #1576
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Ale takich jasnych 鄴速ych
Wsta豉m i nie wiedzia豉m co sie sta這. Po這篡豉m si w ciemnych, wsta豉m w jasnych. Pyta豉m wszystkich czy wiedz jak to mo磧iwe. Nie mog豉m znale嬈 farby itp. Koszmar.

Dobre To ju uzale積ienie
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-24, 11:29   #1577
Weronisia
Zakorzenienie

a dzi id nazrywa pokrzywy i skrzypu polnego i pobawi si w czarownic
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-24, 12:59   #1578
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

No dobra. Dzi jad si farbowa. Matrix SoColor Beauty 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Ale niestety zdj耩 "przed" nie b璠zie. "po" pewnie te nie, bo u mnie pada i 鈍iat這 mo積a o dup pot逝c... No kurde... Od wtorku codziennie u mnie pada

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-24, 13:58   #1579
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
O! Kachula ty 篡jesz?
A w這ski na fotce bardzo 豉dne.

U nas nie ma takiego wynalazku jak Marion og鏊nie nie ma szamponetek. Jest tylko jaka czekoladowa, czerwona. Zrobi豉m raz i nawet nic nie by這 wida. Tak wi璚 zazdroszcz wam. Pewnie bym si ratowa豉 tym Marion teraz gdy nie chce jeszcze farbowa, a ju mi co sie nie podoba
A 篡j, tylko jako o w這sach ochoty nie mam pisa bo lec na pot璕. Znowu si do lekarza zapisa豉m bo i chyba nerki mnie pobolewaj, tak my郵, 瞠 to nerki. Sama ju nie wiem. M捫 twierdzi 瞠 panikuj i st康 te dziwne dolegliwo軼i. Zobacz.

Cytat:

o ja......normalnie tafla....cudnie b造szcz帷e
A by造 zniszczone i suche

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
wysz這 pi瘯nie ale to w du瞠j mierze zas逝ga zadbanych w這s闚, a nie szamponetki. ciemniejsze kolory wygl康aj 豉dniej ni blondy, przynajmniej na moich w這sach. blond mi si zawsze marzy, najlepiej jaki ch這dny. i uwielbiam w這sy blond z troch ciemniejszym odrostem - taki 1,5cm to maksimum, ale wg mnie wygl康a to super. ale co za co - jak rozja郾ia豉m w這sy, to by造 cz瘰to sianowate, spalone, nawet olejowanie nie pomaga這.
nie tylko

Wtedy to ja siano mia豉m. Suche ko鎍e do po這wy d逝go軼i i w og鏊e nie dba豉m o w這sy, tylko farbowa豉m.

Cytat:

Kachula pieknie!
Ale u Ciebie to nawet nie ma co chwali, bo Ty masz po prostu 郵iczne w這sy
Powt鏎z co kole瘸nce wy瞠j: wtedy to ja siano mia豉m. Suche ko鎍e do po這wy d逝go軼i i w og鏊e nie dba豉m o w這sy, tylko farbowa豉m.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
No dobra. Dzi jad si farbowa. Matrix SoColor Beauty 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Ale niestety zdj耩 "przed" nie b璠zie. "po" pewnie te nie, bo u mnie pada i 鈍iat這 mo積a o dup pot逝c... No kurde... Od wtorku codziennie u mnie pada
FOTY MAJ BY! Jak pstrykniesz z fleszem co nieco to nic sie nie stanie. Poza tym w pochmurny dzie te warto zobaczy jak kolor wygl康a

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-24, 15:12   #1580
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula ty nam tu nie znikaj, bo klapsa dostaniesz.
A co do wypadania w這s闚, to bada豉 tarczyc?
Albo stosowa豉 pokrzyw lub skrzyp?
Bo ja w豉snie ze wzgl璠u na wypadanie mam zamiar na powa積ie wzi望 si za pokrzyw i skrzyp.

mcromance ty nam si tu brakiem s這鎍a nie zas豉niaj Jak wyjdziesz na dw鏎, to nawet s這鎍e nie jest potrzebne, 瞠by zdj璚ie wysz這 dobrze. A wi璚 oczekuj na foty.

A poza tym, to w豉郾ie kupi豉m farb A dok豉dnie s豉biutk farb, wr璚z tonerem mo積a by j nazwa. Wella Color Touch 5,0 i do do tego emulsja 1,9% , wi璚 bardzo delikatnie. No i ja郾iej ni mam teraz. M鎩 obecny kolorek straaaasznie mi sie podoba, ale boj si, 瞠 je郵i ciagle bed robi 4,0 to w ko鎍u dorobi si czarnych jak wegiel, a one juz teraz prawie takie s. St康 decyzja o 5,0
Mam nadziej, 瞠 nie b璠 瘸這wa.
Dzi nawet porobi豉m sobie fotki po ponad 2 tygodniach od farbowania, i .... jestem zachwycona. Kolorek trzyma si 鈍ietnie
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-24, 18:47   #1581
mcromance
Zakorzenienie

Ju jestem po. Pr鏏owa豉m robi, ale s naprawd beznadziejne i kolor wychodzi ca趾owicie inaczej ni jest. Niestety m鎩 aparat to staruszek i je郵i nie ma wystarczaj帷o du穎 鈍iat豉 zwyczajnie z瞠ra kolory.

No i niestety ca造 czas u mnie leje, a nieba to nawet nie wida zza tych chmur Od wtorku mam tak "cudown" pogod, ci庵le leje... Teoretycznie w poniedzia貫k ma si poprawi, ale chol****a wie jak b璠zie...

Mog tylko powiedzie, 瞠 kolor wyszed mi bardzo podobnie do Kachuli po samym 5AV. Mam tez taki lekko niebieskawo-fioletowy po造sk jak stan przy oknie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-24, 19:28   #1582
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Ale takich jasnych 鄴速ych

no nie幢e. A chocia dobrze wygl康a豉 w tym blondzie we 郾ie?
Rozumiem, 瞠 st康 decyzja o kupnie dzi farby, co by si samoistnie do blondu nie rozja郾i造
Po kolejnym farbowanku poprosz zn闚 zdj徠ka

Cytat:

A by造 zniszczone i suche
Wcale Ci nie wierz Masz taaakie w這sy na zdj璚iu, 瞠 wcale Ci w siano nie wierz.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-24, 21:37   #1583
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Ju jestem po. Pr鏏owa豉m robi, ale s naprawd beznadziejne i kolor wychodzi ca趾owicie inaczej ni jest. Niestety m鎩 aparat to staruszek i je郵i nie ma wystarczaj帷o du穎 鈍iat豉 zwyczajnie z瞠ra kolory.

No i niestety ca造 czas u mnie leje, a nieba to nawet nie wida zza tych chmur Od wtorku mam tak "cudown" pogod, ci庵le leje... Teoretycznie w poniedzia貫k ma si poprawi, ale chol****a wie jak b璠zie...

Mog tylko powiedzie, 瞠 kolor wyszed mi bardzo podobnie do Kachuli po samym 5AV. Mam tez taki lekko niebieskawo-fioletowy po造sk jak stan przy oknie.
To w takim razie we wtorek zrobisz fotk

Cytat:
no nie幢e. A chocia dobrze wygl康a豉 w tym blondzie we 郾ie?
Rozumiem, 瞠 st康 decyzja o kupnie dzi farby, co by si samoistnie do blondu nie rozja郾i造
Po kolejnym farbowanku poprosz zn闚 zdj徠ka
Heh no nie przygl康a豉m si sobie Pami皻am tylko ten masakryczny 鄴速kowy blond.
Farb kupi豉m, co by si sen nie sprawdzi
Fotki oczywi軼ie zrobi jak zawsze, ale mam nadziej wytrzymac jeszcze troche z tym farbowaniem.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-27, 12:52   #1584
mcromance
Zakorzenienie

Dobra, r帳n窸am fotki na szybko. S這鎍a za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g這wie, ale w這sy s 鈍ie穎 po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi si nie uk豉daj tak jak powinny
Aha, no i jak wida podci窸am ko鎍e, bo stopniowo pozbywam si przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz貫go roku.

Kawa貫k zaznaczony na 鄴速o prawie dok豉dnie oddaje kolor - w rzeczywisto軼i jest to br您 a nie prawie czer (to jedno zdj璚ie jest z fleszem). Ostatnie zdj璚ie jest robione tu przy oknie.

Dla por闚nania pierwsze zdj璚ie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by這 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi si u mnie s這鎍e pykn nowe foty. Oby jak najszybciej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (26,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2717.jpg (27,6 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2718.jpg (35,8 KB, 34 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2722.jpg (36,9 KB, 20 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-27, 15:47   #1585
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, r帳n窸am fotki na szybko. S這鎍a za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g這wie, ale w這sy s 鈍ie穎 po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi si nie uk豉daj tak jak powinny
Aha, no i jak wida podci窸am ko鎍e, bo stopniowo pozbywam si przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz貫go roku.

Kawa貫k zaznaczony na 鄴速o prawie dok豉dnie oddaje kolor - w rzeczywisto軼i jest to br您 a nie prawie czer (to jedno zdj璚ie jest z fleszem). Ostatnie zdj璚ie jest robione tu przy oknie.

Dla por闚nania pierwsze zdj璚ie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by這 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Nie no, nie wiem co Ci si nie podoba. Dobrze i 豉dnie jest Kolorek 郵iczny i pe貫n blasku

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-27, 19:52   #1586
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no, nie wiem co Ci si nie podoba. Dobrze i 豉dnie jest Kolorek 郵iczny i pe貫n blasku
安iat這 mi si nie podoba
M鎩 aparat to staruszek i nie 豉pie dobrze kolor闚, kiedy nie ma odpowiednio du穎 鈍iat豉

No i dobrze, 瞠 zrobi豉m zdj璚ie wcze郾iej. Godzin p騧niej zacz窸o la znowu i la這 do wieczora...

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-27, 20:48   #1587
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:

豉dnie
Stary 2013-05-27, 20:53   #1588
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula ty nam tu nie znikaj, bo klapsa dostaniesz.
A co do wypadania w這s闚, to bada豉 tarczyc?
Albo stosowa豉 pokrzyw lub skrzyp?
Bo ja w豉snie ze wzgl璠u na wypadanie mam zamiar na powa積ie wzi望 si za pokrzyw i skrzyp.

A poza tym, to w豉郾ie kupi豉m farb A dok豉dnie s豉biutk farb, wr璚z tonerem mo積a by j nazwa. Wella Color Touch 5,0 i do do tego emulsja 1,9% , wi璚 bardzo delikatnie. No i ja郾iej ni mam teraz. M鎩 obecny kolorek straaaasznie mi sie podoba, ale boj si, 瞠 je郵i ciagle bed robi 4,0 to w ko鎍u dorobi si czarnych jak wegiel, a one juz teraz prawie takie s. St康 decyzja o 5,0
Mam nadziej, 瞠 nie b璠 瘸這wa.
Dzi nawet porobi豉m sobie fotki po ponad 2 tygodniach od farbowania, i .... jestem zachwycona. Kolorek trzyma si 鈍ietnie
Znikam bo je盥輳 teraz co weekend do rodzic闚 i ca造 czas na dworze si siedzi. Jak nie pada Poza tym tak, by豉m u lekarzy i nic mi nie wysz這. Ja zwalam na prochy anty bo te mi rozwali造 organizm i do tej pory (3 miechy od odstawienia) ci庵le co mi si dzieje. Do tego na basenie na rehabilitacji przypa喚ta豉 si do mnie infekcja i lecz si ju 2 miesi帷 W豉郾ie dzi w nocy by豉m w szpitalu na ostrym dy簑rze bo ostatnie tableteczki od gina na te paskudztwo sprawi造, 瞠 mnie serce k逝je i jestem os豉biona. Super. I jak mi w這sy maj nie lecie jak m鎩 organizm ci庵le co atakuje

A co do farby to nr 5 to dobry bo zawsze bierze si o ton ja郾iej

Cytat:

Wcale Ci nie wierz Masz taaakie w這sy na zdj璚iu, 瞠 wcale Ci w siano nie wierz.
Wtedy mia豉m siano i to dos這wnie. Szala豉m po blondzie z br您ami itp. Nie dba豉m o w這sy, chcia豉m by tylko ros造. Te zdj璚ie jest od razu po farbowaniu saszetk, st康 taki efekt wow.

Cytat:

Pi瘯ny kolorek ci wyszed

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-27, 20:56   #1589
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

ja wczoraj zrobi豉m nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn w這ski

londa 5,0 + po這wa 6,0 woda 3%, farbowane na w這sy wcze郾iej naolejowane olejem 這pianowym

odrost pokryty super nie ma r騜nicy mi璠zy ko鎍闚kami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba 豉pie i naturalne odcienie 豉pia mocniej ... w這ski miekkie, b造szczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowa wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08195 - Kopia.jpg (93,6 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08199 - Kopia.jpg (98,8 KB, 33 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-05-27 o 21:04
ifrit jest offline  
Stary 2013-05-27, 21:33   #1590
mcromance
Zakorzenienie

Dzi瘯i dziewczyny Jestem super zadowolona. No i teraz pluj sobie w brod, 瞠 od razu 5AV nie bra豉m tylko "si ba豉m"
M康ry Polak po szkodzie, ale przynajmniej wiem jak Matrix u mnie dzia豉.

Mam ogromn nadziej, 瞠 nied逝go b璠zie troch s這鎍a, 瞠by zrobi lepsze zdj璚ia

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.