Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-05-27, 21:56   #1591
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
ja wczoraj zrobi豉m nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn w這ski

londa 5,0 + po這wa 6,0 woda 3%, farbowane na w這sy wcze郾iej naolejowane olejem 這pianowym

odrost pokryty super nie ma r騜nicy mi璠zy ko鎍闚kami a odrostem
nie farbuje juz na fix diapo bo farba 豉pie i naturalne odcienie 豉pia mocniej ... w這ski miekkie, b造szczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowa wiec londa wygrywa

foto bez lampy zaraz po farbowaniu
Ale b造szcz. I jakie ju d逝gie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny Jestem super zadowolona. No i teraz pluj sobie w brod, 瞠 od razu 5AV nie bra豉m tylko "si ba豉m"
M康ry Polak po szkodzie, ale przynajmniej wiem jak Matrix u mnie dzia豉.

Mam ogromn nadziej, 瞠 nied逝go b璠zie troch s這鎍a, 瞠by zrobi lepsze zdj璚ia
Nie ma co si ba. Jest ryzyko jest zabawa

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-27, 23:08   #1592
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
ja wczoraj zrobi豉m nieplanowane farbowanie odrost po 3 tygodniach buuu ale dobrze bo rosn w這ski

londa 5,0 + po這wa 6,0 woda 3%, farbowane na w這sy wcze郾iej naolejowane olejem 這pianowym

nie farbuje juz na fix diapo bo farba 豉pie i naturalne odcienie 豉pia mocniej ... w這ski miekkie, b造szczace i najwazniejsze nie sa suche z mixu 5-6 wychodzi u mnie poziom 4 mega zadowolona kusi mnie biokap 5 farba apteczna ale boje sie eksperymentowa wiec londa wygrywa

Prawie jak czarne Ale za to b造szcz tak 瞠 mmmmmmniam
A wiesz mnie te kusi Biokap...po kilku hennach mam troch nier闚ny kolor ( niestety tak podobno jest cz瘰to jak si po farbach henn robi) i dla wyr闚nania my郵 o Biokapie, bo te tak polecaj dziewczyny.
A nie chc przeskoczy na 100% chemiczn skoro ju si od kilku mies. staram naturalnie od篡wia i farbowa.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-27, 23:43   #1593
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:

No jakim cudem ja tw鎩 post opu軼i豉m?!
奸iczno軼i, nie w這sy masz Super wysz這. I fajnie, 瞠 ju bez tego fixa dajesz rad

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nie ma co si ba. Jest ryzyko jest zabawa
Ha ha ha... No ja tam wol unika takich bajer闚, jak k徙iel rozja郾iaj帷a, je郵i mog

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-28, 00:18   #1594
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

mcromance kolor 100 razy lepszy ni ten poprzedni

Ifrit cudowny kolorek, taki jak lubi, bardzo ciemny. Dziwne, 瞠 a tak ciemno ci wyszed, ale pewnie jeszcze si wyp逝cze.

Ja dzi robi豉m fotki na dworze, potem ogl康a豉m je na kompie i stwierdzi豉m, 瞠 moje w這sy wygl康aj na czarne. A moja c鏎ka na to: przeciez one s czarne!
Ale ja tam swoje wiem. Czarne nie s, tylko bardzo ciemny br您 i bardzo mi sie to podoba. Boj si, 瞠 ten kolor co kupi豉m mo瞠 mi wyj嗆 za jasny. Ale wtedy najwy瞠j dokupi jak mcromance kolor ciemniejszy i pomieszam

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Kachula mo瞠sz si liczy jeszcze z kilkoma miesi帷ami zawirowa hormonalnych. Ja jeszcze 6 m-cy po odstawieniu dochodzi豉m do siebie. Najgorzej by這 z cer, kt鏎 oblaz造 jakby wrzodziska. Ob喚d.
A infekcje i grzybica, to by豉 moja specjalno嗆 przez wszystkie lata brania hormonk闚. Non stop co. A dosta豉m szczepionk, kt鏎a za豉twi豉 problem. A teraz gdy ju nie 造kam hormon闚, to ju ca趾owicie mam spok鎩.

A co do w這s闚 po hormonkach... Bior帷 hormony w這sy si wzmacniaj i nie wypadaj tak mocno. Wi璚 po odstawieniu pigu wypada po prostu to co mia這 ju wcze郾iej wypa嗆, ale si trzyma這. Ale w ko鎍u przestanie i b璠zie spok鎩.,
Kachula 造kaj Skrzypovite lub co w ten dese.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-28, 06:51   #1595
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

dziekuje kochane
farbowanie na olej uwielbiam w這sy mega sie b造szcza i sa w takim stanie ze WoW

hihi czarne nie sa braz takkk zaznaczy豉m na czerwono kolor jaki jest w realu na fotach trudno ujac idealnie kolor
bardzo bardzo zadowolona nareszcie po瞠gna豉m glona, bordo, rudosci jest br您

mi貫go dnia br您owow這se slicznotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08199 - Kopia - Kopia.jpg (101,1 KB, 43 za豉dowa)
Stary 2013-05-28, 09:46   #1596
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
dziekuje kochane
farbowanie na olej uwielbiam w這sy mega sie b造szcza i sa w takim stanie ze WoW

hihi czarne nie sa braz takkk zaznaczy豉m na czerwono kolor jaki jest w realu na fotach trudno ujac idealnie kolor
bardzo bardzo zadowolona nareszcie po瞠gna豉m glona, bordo, rudosci jest br您

mi貫go dnia br您owow這se slicznotki
Fajny kolor Chocia ciemny, ale br您.
Z profesjonalnych nie powinien z tego si zrobi czarny - niestety drogeryjne po jakim czasie stosowania przy takim odcieniu daj czer (wiem bo tak mi si zrobi這, ale chyba tak za豉twi豉 mnie Palette - br您 albo Joanna - le郾a jagoda).

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
To i ja si wtr帷. Mi te Marion uratowa 郵ub (patrz za陰cznik) Zreszt szamponetka jest super spraw bo w這sy b造szcz jak szalone i kolor taki intensywny. A po 郵ubie to przecie mo瞠 si zmy a my dalej mo瞠my cudowa z w這sami.
Pi瘯ny kolor i blask
Szuka豉m w sklepach, ale u nas nigdzie nie ma tego Mariona. Szkoda, bo wzi窸abym dzik 郵iwk -wygl康a na fajny fiolet, a w razie czego si spierze

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-05-28 o 09:44
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-28, 10:20   #1597
Weronisia
Zakorzenienie

Ifrit ja si tylko powt鏎z: pi瘯neeeee
Zieleni, rudo軼i i bordo ju wcze郾iej nie mia豉.

Kolor mam jak ty, tylko stan w這s闚 inny

A ciemny kolor wyszed, bo przy niskiej wodzie kolor wychodzi ciemniejszy.
Ja wzi窸am 5,0 ale wod jeszcze ni窺z, bo 1,9% wi璚 na pewno wyjdzie ciemniej ni 5, ale ja chc ciemno, byle nie czarno.
Powiem wam, 瞠 ta moja obecna czw鏎ka jest przecudowna. Dopiero teraz wida pi瘯no tego br您u (zaraz po farbowaniu wygl康a造 bardziej czarno ni br您owo), nie mog si napatrze na ten kolor. Mam nadziej, 瞠 nie popsuje tego efektu 5,0

Ifrit powiedz mi jak zrobi豉 to farbowanie na olej?
Na noc olej i rano farbowanie? Czy po prostu wysmarowa豉 w這sy olejem tu przed farbowaniem?

Ja chyba zrobi tylko odrost, a reszty farbowac nie b璠, bo bardzo mi si podoba ten kolor i r闚niez nie mam rudo軼i, szaro軼i czy zieleni.

No i obwieszczam wszem i wobec, 瞠 mija dzi 3 tygodnie od ostatniego farbowania, a ja w豉軼iwie nie musz ich jeszcze farbowa, bo kolor nie wyblak. W這sy si cudownie b造szcz. Nic nie zblak這 tak jak poprzednio do szaro軼i czy rudo軼i.
Jedynie ten odrost zazdroszcz teraz ciemnow這sym dziewczynom, bo przynajmniej odrostu nie wida. A przy moim blondzie wygl康a jakbym mia豉 造sy przedzia貫k
A wi璚 z tego powodu niestety musz farbowa i ju wiem, 瞠 dop鏦i b璠 chcia豉 mie br您, to niestety ale max. co 3 tygodnie b璠 musia豉 farbowa. Mo瞠 uda mi si farbowa same odrosty, 瞠by nie katowa ca這軼i.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-28, 10:33   #1598
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
mcromance kolor 100 razy lepszy ni ten poprzedni
Przeci庵n窸a mnie na ciemn stron mocy Moment... Na ciemn stron w徠ku

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-28, 11:01   #1599
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Przeci庵n窸a mnie na ciemn stron mocy Moment... Na ciemn stron w徠ku
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-28, 14:06   #1600
masija
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 050

Przysz豉m niedawno z farbowania
Jest super W這sy takie jak chcia豉m!

Tak na szybko軼i-kiedy kt鏎a z Was (chyba Kachula) pisa豉, 瞠 po farbowaniu od razu nak豉da olej, dobrze pami皻am?
疾by utrwali farb...???

Czy co mi si pomyli這?
Bo my郵, czy nie na這篡 lnianego

masija jest offline  
Stary 2013-05-28, 14:19   #1601
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez masija Poka wiadomo嗆
Przysz豉m niedawno z farbowania
Jest super W這sy takie jak chcia豉m!

Tak na szybko軼i-kiedy kt鏎a z Was (chyba Kachula) pisa豉, 瞠 po farbowaniu od razu nak豉da olej, dobrze pami皻am?
疾by utrwali farb...???

Czy co mi si pomyli這?
Bo my郵, czy nie na這篡 lnianego
Absolutnie nie olej a ocet. Zaraz po farbowaniu, umyciu w這s闚 jako ostatnie p逝kanie uzywam wody z octem (polewam w這sy). Zostawiam do wyschni璚ia i ju. Ocet zakwasza w這sy i zamyka 逝ski, st康 kolor d逝瞠j si utrzymuje.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆

Pi瘯ny kolor i blask
Szuka豉m w sklepach, ale u nas nigdzie nie ma tego Mariona. Szkoda, bo wzi窸abym dzik 郵iwk -wygl康a na fajny fiolet, a w razie czego si spierze
Maiona szukaj po bardzo ma造ch sklepikach, budach a nawet kioskach. Ja tez go w budzie na bazarku kupowa豉m bo w 瘸dnej drogerii nie znalaz豉m. Ewentualnie zostaje allegro http://allegro.pl/wlosy-koloryzacja-...&string=marion

Cytat:

Kachula mo瞠sz si liczy jeszcze z kilkoma miesi帷ami zawirowa hormonalnych. Ja jeszcze 6 m-cy po odstawieniu dochodzi豉m do siebie. Najgorzej by這 z cer, kt鏎 oblaz造 jakby wrzodziska. Ob喚d.
A infekcje i grzybica, to by豉 moja specjalno嗆 przez wszystkie lata brania hormonk闚. Non stop co. A dosta豉m szczepionk, kt鏎a za豉twi豉 problem. A teraz gdy ju nie 造kam hormon闚, to ju ca趾owicie mam spok鎩.

A co do w這s闚 po hormonkach... Bior帷 hormony w這sy si wzmacniaj i nie wypadaj tak mocno. Wi璚 po odstawieniu pigu wypada po prostu to co mia這 ju wcze郾iej wypa嗆, ale si trzyma這. Ale w ko鎍u przestanie i b璠zie spok鎩.,
Kachula 造kaj Skrzypovite lub co w ten dese.
No to ju wiem, 瞠 mog i p馧 roku chodzi jak schorowana po odstawieniu anty. A w這sy mog lecie wierz mi. Znalaz豉m mn鏀two r騜nych info na r騜nych forach, 瞠 nawet gin m闚i, 瞠 tabsy nic nie robi z w這sami a jednak jak laski je odstawia造 to przestawa造 im lecie w這sy. Ja ju lekarzom nie ufam. M鎩 ostatni przepisa mi co i nawet nie powiedzia, 瞠 to jak antybiotyk. Nawet w ulotce tego nie by這 tylko w szpitalu mi lekarz to powiedzia豉. Tak tez kiedy dermatolog mnie za豉twi豉 sterydami!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-28, 14:36   #1602
masija
Zakorzenienie

O widzisz, Kachula dzi瘯uj Ci
Bym sobie zrobi豉 'niewiadomoco' na g這wie

To octem wezm dopiero jutro bo ju dzisiaj raczej nie b璠 ich my豉

A co do farbowania to tj. pisa豉m jestem bardzo zadowolona
Pani zmiesza豉 mi 77/03 z 66/07 z czego wi璚ej da豉 7. (Wella Color Touch)
I jak si okaza這, dobrze, 瞠 zaufa豉m znowu mojej intuicji i nie wybra豉m tylko 6 bo moja pani fryzjerka dosz豉 do wniosku, 瞠 w這sy niesamowicie szybko mi 豉pi farb.
Przynajmniej dowiedzia豉m si, 瞠 musz wybiera o ton ja郾iejszy

W這sy s fajne, mi璚iutkie, b造szcz帷e.
Pi瘯nie podci皻e - z czego najbardziej si ciesz bo w ko鎍u schodz z cieniowania

No cud, mi鏚, rewelacja

masija jest offline  
Stary 2013-05-28, 15:25   #1603
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
I jak si okaza這, dobrze, 瞠 zaufa豉m znowu mojej intuicji i nie wybra豉m tylko 6 bo moja pani fryzjerka dosz豉 do wniosku, 瞠 w這sy niesamowicie szybko mi 豉pi farb.

No cud, mi鏚, rewelacja
czekam z niecierpliwo軼i na foteczki
ibyza jest offline  
Stary 2013-05-28, 15:43   #1604
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Kachula82 hihi b造sk jest bo oleje przyjacielem mym a d逝go嗆 super jescze kilka cm i bedzie jeszcze lepiej teraz na wiosne rosna jak szalone po 3 tygodniach odrost spory ale to dobrze
Magiusa czarne nie s hihi sa tyle co po farbowaniu wiec intensywny braz u mnie szybko kolor zjasnieje bo na wodzie 3% a dodatkowo stosuje oleje na kilka godzin lub na ca豉 noc wiec to kwestia kilku myc i olejowa a co do biokapu kurcze kusi 4naturaln robi豉 dziewczyna z blogahttp://www.florencebeauty.pl/2013/03...okap-delicato/
fajna recenzje zrobi豉 hihi wydaje mi si 瞠 mam bardzo zblizone w這sy go Florence
mcromance dzi瘯uje stwierdzi豉m ze fix jest zb璠ny bo kolor nareszcie 豉pie i czuje 瞠 trafi豉m na sw鎩 odcien i w takich najlepiej si czuje
Weronisia intensywnie z豉pa這 jeszcze po farbowaniu nie my豉m 貫petynki wiec dlatego dojdzie jeszcze olejowanie 2 razy w tygodniu maski kolor zjasnieje choc taki bardzo mi odpowiada ... natura 豉pie mocniej ale to nic pokry這 super odrost i pierwsze siwki ...
megi.3 takk profeski nie wyjda czarne one wychodza ca趾iem inaczej niz drogeryjne ja dawniej po joannie czekoladowy braz mia豉m smoliste ahhhh dlatego teraz tylko profeski

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Ifrit ja si tylko powt鏎z: pi瘯neeeee
Zieleni, rudo軼i i bordo ju wcze郾iej nie mia豉.

Kolor mam jak ty, tylko stan w這s闚 inny

A ciemny kolor wyszed, bo przy niskiej wodzie kolor wychodzi ciemniejszy.
Ja wzi窸am 5,0 ale wod jeszcze ni窺z, bo 1,9% wi璚 na pewno wyjdzie ciemniej ni 5, ale ja chc ciemno, byle nie czarno.
Powiem wam, 瞠 ta moja obecna czw鏎ka jest przecudowna. Dopiero teraz wida pi瘯no tego br您u (zaraz po farbowaniu wygl康a造 bardziej czarno ni br您owo), nie mog si napatrze na ten kolor. Mam nadziej, 瞠 nie popsuje tego efektu 5,0

Ifrit powiedz mi jak zrobi豉 to farbowanie na olej?
Na noc olej i rano farbowanie? Czy po prostu wysmarowa豉 w這sy olejem tu przed farbowaniem?

Ja chyba zrobi tylko odrost, a reszty farbowac nie b璠, bo bardzo mi si podoba ten kolor i r闚niez nie mam rudo軼i, szaro軼i czy zieleni.

No i obwieszczam wszem i wobec, 瞠 mija dzi 3 tygodnie od ostatniego farbowania, a ja w豉軼iwie nie musz ich jeszcze farbowa, bo kolor nie wyblak. W這sy si cudownie b造szcz. Nic nie zblak這 tak jak poprzednio do szaro軼i czy rudo軼i.
Jedynie ten odrost zazdroszcz teraz ciemnow這sym dziewczynom, bo przynajmniej odrostu nie wida. A przy moim blondzie wygl康a jakbym mia豉 造sy przedzia貫k
A wi璚 z tego powodu niestety musz farbowa i ju wiem, 瞠 dop鏦i b璠 chcia豉 mie br您, to niestety ale max. co 3 tygodnie b璠 musia豉 farbowa. Mo瞠 uda mi si farbowa same odrosty, 瞠by nie katowa ca這軼i.
dziekuje
ojj by造 rudosci, zielenie borda, dekolorki henna khadii o masakra jednym s這wem
5 naturalna jest ciemna ale ja mam ciemny odrost np wszystkie farby z poziomu np.7 i niekt鏎e 6 musze k豉sc na wiekszej wodzie aby rozjasnic odrost 5 poziom nie wymaga rozjasniania mojego odrostu wiec ok

dobrze ze wzie豉s 5 ja teraz robie ca貫 opakowanie 5 i po opakowania 6 bo wole byc przezorna

co do olejowania najlepiej kilka godzin przed farbowaniem w ilosci aby nie kapa z w這s闚 rozetrzec w d這niach ma陰 ilosc i od nasady wcierac w sk鏎e g這wy az po konce ja stosuje 這pianowy z rosyjskiej serii pozniej mieszam farbe i nak豉dam

w ten spos鏏 zabezpieczam sk鏎e g這wy przed wysuszeniem i podraznieniem , w這sy nie wypadaja po farbowaniu jakos wiecej niz zwykle , w這sy sa niesamowicie miekkie i 0 suszu ko鎍闚ki nawil穎ne, nie rozdwajaja si jak dla mnie hit teraz farbowa豉m 2 raz na oleju cuuudooo
ponizej link do skarbnicy wiedzy

http://www.anwen.pl/2012/02/farbowanie-na-olej.html

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-05-28 o 15:48
ifrit jest offline  
Stary 2013-05-28, 16:40   #1605
masija
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
czekam z niecierpliwo軼i na foteczki
No ja wiem, 瞠 Ty czekasz

masija jest offline  
Stary 2013-05-28, 19:35   #1606
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Dobra, r帳n窸am fotki na szybko. S這鎍a za bardzo nie ma, ale przynajmniej chmur tez nie to jako ujdzie.

Przepraszam za to fiu-bzdziu na g這wie, ale w這sy s 鈍ie穎 po umyciu i wysuszeniu. No i wtedy mi si nie uk豉daj tak jak powinny
Aha, no i jak wida podci窸am ko鎍e, bo stopniowo pozbywam si przesuszonych partii po Syoss'ie z zesz貫go roku.

Kawa貫k zaznaczony na 鄴速o prawie dok豉dnie oddaje kolor - w rzeczywisto軼i jest to br您 a nie prawie czer (to jedno zdj璚ie jest z fleszem). Ostatnie zdj璚ie jest robione tu przy oknie.

Dla por闚nania pierwsze zdj璚ie jest po poprzednim farbowaniu tylko 6BV. Teraz by這 1/2 5AV + 1/4 6BV.

Jak tylko pojawi si u mnie s這鎍e pykn nowe foty. Oby jak najszybciej
mnie sie podoba

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:

piekne w這sy, jak zawsze

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
O widzisz, Kachula dzi瘯uj Ci
Bym sobie zrobi豉 'niewiadomoco' na g這wie

To octem wezm dopiero jutro bo ju dzisiaj raczej nie b璠 ich my豉

No cud, mi鏚, rewelacja
czekamy na fotorelacj
Stary 2013-05-28, 19:45   #1607
Weronisia
Zakorzenienie

Masija super, 瞠 ci si uda這 farbowanie, bo nie ma to jak zadowolona kobieta
Ale fotki musz by

Tym bardziej, 瞠 ja te b璠 farbowa Color Touch

Ifrit dzi瘯i za wskaz闚ki. Chyba zrobi jak m闚isz z tym olejem. Ale ja mam lniany i orzechowy.

S逝chajcie. Przysz豉 moja farba. Ale nie taka jak zamawia豉m
Przys豉li mi Wella Koleston Perfect i do tego dwie flaszki emulsji Color Touch 1,9%.
No debile dos這wnie! Nawet na rachunku napisali prawid這wo,a wys豉li 幢e.
A ja mia豉m nadziej jutro farbowa. A teraz nici z tego. Mo瞠 i dobrze W這sy jeszcze troszk odpoczn.
Ju napisa豉m dom nich, 瞠by mi wys豉li co trzeba. Ciekawe kiedy do郵
Pierwszy raz zdarzy這 mi si co takiego.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-28, 19:49   #1608
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Masija super, 瞠 ci si uda這 farbowanie, bo nie ma to jak zadowolona kobieta
Ale fotki musz by

Tym bardziej, 瞠 ja te b璠 farbowa Color Touch

Ifrit dzi瘯i za wskaz闚ki. Chyba zrobi jak m闚isz z tym olejem. Ale ja mam lniany i orzechowy.

Przys豉li mi Wella Koleston Perfect i do tego dwie flaszki emulsji Color Touch 1,9%.

A ja mia豉m nadziej jutro farbowa. A teraz nici z tego. Mo瞠 i dobrze W這sy jeszcze troszk odpoczn.
mnie sie zdarzy這 cos takiego dwa razy
pamietam ze by豉m bardzo z豉
Stary 2013-05-28, 20:12   #1609
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
To ja na szcz窷cie nic takiego nie mia豉m. Ale wkurzy si mo積a.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-28, 20:34   #1610
Weronisia
Zakorzenienie

No ko趾i totalne. Wkurzy豉m sie strasznie.
No ale ju mi odpisali, 瞠 jutro wysy豉j t w豉軼iw, a t Koleston mam sobie zatrzyma. Dobre i to.
TYle, 瞠 to jest Koleston 5,0 a ja farbowa豉m 4,0 wi璚 na pewno wyjdzie ja郾iej.
No ale darowanemu nie zagl康a si w z瑿y
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-28, 20:55   #1611
Magiusa
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ja mam dzis tez zly wlosowy dzien. Farbuje normalnie henna a konsekwencja tego jest to ze wlosy nie sa idealnie rowno pokryte kolorem tylko mienia sie kilkima zblizinymi barwami. Doczytalam sobie wiec ze dziewczyny hennujace co jakis czas dla wyrownania farbuja farba chemiczna. Zakupilam wiec dzis chemiczna w kolorze sredniego, cieplego brazu. I jako ze odrosty jakos mi ciemniej przyjmuja to nalozylam najpierw na nie na 10 min pozniej na reszte. Boshe. Po zmyciu odrosty mam czerwono-brazowe, reszta braz. Zaaplikowalam wiec sobie na to braz henne na 40min(na odrosty) ale chyba nie chwycila za mocno (zobacze jak wyschna). Zla jestem no i mam dylemat bo nie chce jutro calosci hennowac bo przez to wyjda mi ciemne dosc brazy ale jak bede miala takie rude u gory to z drugiej strony ciezko mi bedzie czekac kolejne 3 tygodnie by jak najmocniej sie kolor wymyl i przyjal jasniej.
Ech...zla jestem ze tak eksperymentowalam

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-05-28 o 22:01
Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-28, 21:29   #1612
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Magiusa no masakra. Wsp馧czuj.
No ale tak to jest jak si za mocno kombinuje.

A ja w豉郾ie dosta豉m kolejn odpowied od sprzedawcy. Bo pytalam czy m鏬豚y mi od razu wys豉 emulsje 6% skoro farbe i tak ju dostalam. Pytalam ile musia豉bym mu przela za to. No i napisal, 瞠 nie musz nic p豉ci bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywn opini dosta. No a mi jego pomy趾a zaczyna si podoba, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
Weronisia jest offline  
Stary 2013-05-28, 22:03   #1613
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:

A ja w豉郾ie dosta豉m kolejn odpowied od sprzedawcy. Bo pytalam czy m鏬豚y mi od razu wys豉 emulsje 6% skoro farbe i tak ju dostalam. Pytalam ile musia豉bym mu przela za to. No i napisal, 瞠 nie musz nic p豉ci bo da mi go w prezencie. He he na pewno chce pozytywn opini dosta. No a mi jego pomy趾a zaczyna si podoba, bo mam tubke farby i emulsje za darmo
super tacy sprzedawcy
Mo瞠 ja u niego te co zam闚i

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-29, 07:31   #1614
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Ostatnio strasznie spodobal mi sie taki kolorek ma taka ciekaw po進at ,jak farb(drogeryjn)mozna taki uzyskac na naturalnych ciemno brazowych wlosach?
Moze jakims blondem?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czekolada-czekolady-4-2-092824_L.jpg (20,7 KB, 30 za豉dowa)
arzd帷 jest offline  
Stary 2013-05-29, 07:55   #1615
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Ja mam dzis tez zly wlosowy dzien. Farbuje normalnie henna a konsekwencja tego jest to ze wlosy nie sa idealnie rowno pokryte kolorem tylko mienia sie kilkima zblizinymi barwami. Doczytalam sobie wiec ze dziewczyny hennujace co jakis czas dla wyrownania farbuja farba chemiczna. Zakupilam wiec dzis chemiczna w kolorze sredniego, cieplego brazu. I jako ze odrosty jakos mi ciemniej przyjmuja to nalozylam najpierw na nie na 10 min pozniej na reszte. Boshe. Po zmyciu odrosty mam czerwono-brazowe, reszta braz. Zaaplikowalam wiec sobie na to braz henne na 40min(na odrosty) ale chyba nie chwycila za mocno (zobacze jak wyschna). Zla jestem no i mam dylemat bo nie chce jutro calosci hennowac bo przez to wyjda mi ciemne dosc brazy ale jak bede miala takie rude u gory to z drugiej strony ciezko mi bedzie czekac kolejne 3 tygodnie by jak najmocniej sie kolor wymyl i przyjal jasniej.
Ech...zla jestem ze tak eksperymentowalam

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uuuu... Ja to bym tak nie kombinowa豉 henny z farb chemiczn na twoim miejscu. Ja sko鎍zy豉m na ostrym dy簑rze z mega wysypk a w豉軼iwie plamami jak po oparzeniu na ca貫j szyi! Leczy豉m si sterydami, nie polecam. Mi henna kolorystycznie si nie zbyt podoba豉. Wyp逝kiwa豉 si do rudego i krzywo kry豉. Wol delikatn chemi

Cytat:

No to normalnie teraz nie masz na co narzeka Farba gratis! Super!

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Ostatnio strasznie spodobal mi sie taki kolorek ma taka ciekaw po進at ,jak farb(drogeryjn)mozna taki uzyskac na naturalnych ciemno brazowych wlosach?
Moze jakims blondem?
Jaki jasny lub 鈔edni z這ty blond. Uwa瘸j na odrosty bo mo瞠 jasno z豉pa. Wal po ca這軼i omijaj帷 w這sy przy samej sk鏎ze. Na YT jest pe軟o takich filmik闚 jak laski k豉d blond na br您 ale wi瘯szo嗆 to Azjatki z naturalnymi ciemnymi w這sami np: http://www.youtube.com/watch?v=vbTLVNIi0GA

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Dziewczyny chce takie w這sy http://www.youtube.com/watch?v=YhZuDivjpIg

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-05-29, 18:02   #1616
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Uuuu... Ja to bym tak nie kombinowa豉 henny z farb chemiczn na twoim miejscu. Ja sko鎍zy豉m na ostrym dy簑rze z mega wysypk a w豉軼iwie plamami jak po oparzeniu na ca貫j szyi! Leczy豉m si sterydami, nie polecam. Mi henna kolorystycznie si nie zbyt podoba豉. Wyp逝kiwa豉 si do rudego i krzywo kry豉. Wol delikatn chemi
A w sumie jak delikatn chemi stosujesz?

U mnie nie by這 na szcz窷cie 瘸dnych reakcji alergicznych. Z henn mam ten plus, 瞠 naprawd mi si w這sy wzmocni造 ( nie wypada mi nawet tych 150 w這s闚 dziennie), ale minusem jest to, 瞠 co farbowanie wychodzi nieco ciemniej...st康 szalony pomys z farb.
Ja po prostu jak Werosnisia uwielbiam farbowa I pewno gdybym grzecznie czeka豉 z na這瞠niem henny z 2 mies. to kolor by豚y podobny bo stary by si porz康nie wymy, ale ja ju po 3 tygodniach kr璚 si w k馧ko i kombinuj...st康 ta henna to zbawienie dla moich w這s闚.
No nic...na razie w 鈍ietle dziennym nie jest tak 幢e, ale wst瘼nie planuje spr鏏owa je nieco rozja郾i naturalnie ( cytryna, rumianek, mi鏚- na zwyk造ch farbach mi si to sprawdza這, nie wiem jak na hennie) i jeszcze przed porodem raz henn na rozja郾ionych przejecha, a p騧niej zapomnie na kolejne 2 mies. co to w og鏊e farbowanie

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-05-29, 22:20   #1617
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
A

Maiona szukaj po bardzo ma造ch sklepikach, budach a nawet kioskach. Ja tez go w budzie na bazarku kupowa豉m bo w 瘸dnej drogerii nie znalaz豉m. Ewentualnie zostaje allegro http://allegro.pl/wlosy-koloryzacja-...&string=marion

Niestety nie widzia豉m nawet na bazarku, ale mo瞠 kupi na Allegro Kusi mnie ten fiolet

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:

Super, masz farb gratis

A ja mia豉m si farbowa dzisiaj - czeka豉m prawie 10 dni z tym dziwnym kolorkiem na g這wie - a jak na z這嗆 nie mam ciep貫j wody od wczoraj i nie mog Jutro chyba te bez ciep貫j wody... no chyba 瞠by nagrza duuu穎 w garnkach, jak my郵icie? Jeszcze w dodatku robi imprez i b璠 wygl康a tak 鈔ednio - mam aktualnie jakie rudawe, sprane co
megi.3 jest offline  
Stary 2013-05-31, 17:59   #1618
Weronisia
Zakorzenienie

A co tu taka cisza?

Cytat:
Ja po prostu jak Werosnisia uwielbiam farbowa
A sk康 taki wniosek, 瞠 ja lubi farbowa?
Ja bym nie stwierdza豉, 瞠 lubi. Raczej musz. Najpierw dlatego, 瞠 kompletnie si kolor nie trzyma moich w這s闚 i sp造wa po kilku myciach. A teraz z powodu odrost闚, kt鏎e s duuuu穎 ja郾iejsze od reszty w這s闚
Czekam ju z niecierpliwo軼i na moj farb, bo ju bym chcia豉 si pozby odrost闚. A wytrzyma豉m ju bez farbowania 3,5 tygodnia
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-01, 00:30   #1619
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
A co tu taka cisza?

A sk康 taki wniosek, 瞠 ja lubi farbowa?
Ja bym nie stwierdza豉, 瞠 lubi. Raczej musz. Najpierw dlatego, 瞠 kompletnie si kolor nie trzyma moich w這s闚 i sp造wa po kilku myciach. A teraz z powodu odrost闚, kt鏎e s duuuu穎 ja郾iejsze od reszty w這s闚
Czekam ju z niecierpliwo軼i na moj farb, bo ju bym chcia豉 si pozby odrost闚. A wytrzyma豉m ju bez farbowania 3,5 tygodnia
A to dlatego, 瞠 pisa豉 kilka razy, 瞠 ju nie mo瞠sz doczeka si farbowania
Ale je郵i to z造 wniosek to sorki

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-01, 12:02   #1620
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A to dlatego, 瞠 pisa豉 kilka razy, 瞠 ju nie mo瞠sz doczeka si farbowania
Ale je郵i to z造 wniosek to sorki
he he no nie mog si doczeka farbowania je郵i wygl康am 幢e
Je郵i mam ju odrost, albo sprany kolor, to nie mog si doczeka farbowania, aby kolor znowu by pi瘯ny
Np. obecnie te nie mog si doczeka farbowania. Farba w drodze, odrost mi przeszkadza... bardzo chcia豉m dzi mie ju pofarbowane, bo chc gdzie wieczorkiem wyj嗆. Ale chyba farba dzi nie dojdzie
Tym bardziej nie mog si doczeka farbowania, bo zam闚i豉m ja郾iejszy kolor i jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie. A i nie wiem, czy czasem nie pokryje mi 幢e odrostu w kolorze blondu. W這sy na d逝go軼i mam bardzo ciemne, a odrost blond i boj si, co to wyjdzie. Ale ju bym chcia豉 widzie efekt
A z moich oblicze wynika, 瞠 farb powinno mi starczy na 3 farbowania... licz帷 鈔ednio po 3 tygodnie, to na jakie 9 tygodni mi starczy.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Odzyska豉m nadziej w dzisiejsze farbowanie
W豉郾ie sprawdzi豉m losy mojej przesy趾i i wygl康a na to, 瞠 jest ju w drodze do mnie. A wi璚 istnieje szansa, 瞠 jeszcze dzi j otrzymam
Je郵i tak, to od razu bior si za farbowanie rzecz jasna
Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.