Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 55 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-01, 12:58   #1621
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
he he no nie mog si doczeka farbowania je郵i wygl康am 幢e
Je郵i mam ju odrost, albo sprany kolor, to nie mog si doczeka farbowania, aby kolor znowu by pi瘯ny
Np. obecnie te nie mog si doczeka farbowania. Farba w drodze, odrost mi przeszkadza... bardzo chcia豉m dzi mie ju pofarbowane, bo chc gdzie wieczorkiem wyj嗆. Ale chyba farba dzi nie dojdzie
Tym bardziej nie mog si doczeka farbowania, bo zam闚i豉m ja郾iejszy kolor i jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie. A i nie wiem, czy czasem nie pokryje mi 幢e odrostu w kolorze blondu. W這sy na d逝go軼i mam bardzo ciemne, a odrost blond i boj si, co to wyjdzie. Ale ju bym chcia豉 widzie efekt
A z moich oblicze wynika, 瞠 farb powinno mi starczy na 3 farbowania... licz帷 鈔ednio po 3 tygodnie, to na jakie 9 tygodni mi starczy.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Odzyska豉m nadziej w dzisiejsze farbowanie
W豉郾ie sprawdzi豉m losy mojej przesy趾i i wygl康a na to, 瞠 jest ju w drodze do mnie. A wi璚 istnieje szansa, 瞠 jeszcze dzi j otrzymam
Je郵i tak, to od razu bior si za farbowanie rzecz jasna

Te tak mam W sumie nie lubi farbowa, bo mi si nie chce, ale przy nie豉dnym, spranym kolorze nie moge si doczeka. No i w豉郾ie siedz z farb (wytrzyma豉m 12 dni ) mimo braku ciep貫j wody. Ciekawa jestem efekt闚.

Fajnie, ze dostaniesz dzisiaj farb Daj zna jak wysz這
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-01, 14:16   #1622
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
he he no nie mog si doczeka farbowania je郵i wygl康am 幢e
Je郵i mam ju odrost, albo sprany kolor, to nie mog si doczeka farbowania, aby kolor znowu by pi瘯ny
Np. obecnie te nie mog si doczeka farbowania. Farba w drodze, odrost mi przeszkadza... bardzo chcia豉m dzi mie ju pofarbowane, bo chc gdzie wieczorkiem wyj嗆. Ale chyba farba dzi nie dojdzie
Tym bardziej nie mog si doczeka farbowania, bo zam闚i豉m ja郾iejszy kolor i jestem ciekawa co mi z tego wyjdzie. A i nie wiem, czy czasem nie pokryje mi 幢e odrostu w kolorze blondu. W這sy na d逝go軼i mam bardzo ciemne, a odrost blond i boj si, co to wyjdzie. Ale ju bym chcia豉 widzie efekt
A z moich oblicze wynika, 瞠 farb powinno mi starczy na 3 farbowania... licz帷 鈔ednio po 3 tygodnie, to na jakie 9 tygodni mi starczy.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Odzyska豉m nadziej w dzisiejsze farbowanie
W豉郾ie sprawdzi豉m losy mojej przesy趾i i wygl康a na to, 瞠 jest ju w drodze do mnie. A wi璚 istnieje szansa, 瞠 jeszcze dzi j otrzymam
Je郵i tak, to od razu bior si za farbowanie rzecz jasna
za to, ze jest szansa by dzi dosz這 i 瞠 si farbniesz. Daj zna jak wysz這 , trzymam za efekt.

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆
Te tak mam W sumie nie lubi farbowa, bo mi si nie chce, ale przy nie豉dnym, spranym kolorze nie moge si doczeka. No i w豉郾ie siedz z farb (wytrzyma豉m 12 dni ) mimo braku ciep貫j wody. Ciekawa jestem efekt闚.

O to poprosz te o zdj徠ka. Mam nadziej, 瞠 b璠ziesz zadowolona.

A ja jako, 瞠 w gor帷ej wodzie k徙ana to si chyba zdecyduj na t k徙iel rozja郾iaj帷 dzi ;p

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-01, 16:46   #1623
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

to znowu ja ;p i znowu pomarudz ;p nie wytrzyma豉m d逝瞠j bez farbowania i tydzie temu w 鈔od pofarbowa豉m castingiem 500 i dzi te w這sy wygl康aj ju tak jak na zdj璚iach ;p bardzo szybko si wymywa, przy profesjonalnych trwa造ch te tak b璠zie? bo zastanawiam si, czy si nie wybra do fryzjera czy znowu farbowa w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju tak zmyte to czy to ma sens? Mia豉bym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyr闚nuje mi si koloryt, od po這wy w這sy s ciemniejsze, a g鏎a si szybko wymywa i wygl康a to troch 幢e. Ah te moje nieszcz瘰ne w這sy po dekoloryzacji ;p Mo瞠 jednak powinnam wzi望 ton ni瞠j ? tj 4 ? aha i juz mog ,12 lub ,13 stosowa czy dalej to si b璠zie r騜ni z do貫m? Chcia豉bym mie takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdj璚iu (z reszt to ju m闚i豉m) ;p byle nie czarne..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (136,7 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (188,7 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (98,4 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (71,7 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (125,0 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brazik.jpg (50,5 KB, 37 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-01 o 17:13
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-01, 17:12   #1624
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:

swietnie
czekamy na recenzj

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
to znowu ja ;p i znowu pomarudz ;p nie wytrzyma豉m d逝瞠j bez farbowania i tydzie temu w 鈔od pofarbowa豉m castingiem 500 i dzi te w這sy wygl康aj ju tak jak na zdj璚iach ;p bardzo szybko si wymywa, przy profesjonalnych trwa造ch te tak b璠zie? bo zastanawiam si, czy si nie wybra do fryzjera czy znowu farbowa w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju tak zmyte to czy to ma sens? Mia豉bym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyr闚nuje mi si koloryt, od po這wy w這sy s ciemniejsze, a g鏎a si szybko wymywa i wygl康a to troch 幢e. Mo瞠 jednak powinnam wzi望 ton ni瞠j ? tj 4 ? aha i juz mog ,12 lub ,13 stosowa czy dalej to si b璠zie r騜ni z do貫m? Chcia豉bym mie takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdj璚iu (z reszt to ju m闚i豉m) ;p
a mo瞠 lepiej by這by ta jasniejsza g鏎 potraktowa wod 3% a reszte 6% ?

piekne w這sy
Stary 2013-06-01, 17:15   #1625
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆

piekne w這sy
A dzi瘯uj czyli nie wygl康aj tak tragicznie hehe
Afryzjerka mi to zrobi? a te 6% nie zaszkodzi jeszcze bardziej moim i tak zniszczonym w這som ?;p

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-01 o 17:21
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-01, 17:26   #1626
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
A dzi瘯uj chocia komu jednak si podoba :P
Afryzjerka mi to zrobi? a te 6% nie zaszkodzi jeszcze bardziej moim i tak zniszczonym w這som ?;p
dzisiaj troche przyg逝ch豉m ale wzrok mam dobry
gdzie one sa zniszczone?

fryzjerka powinna to wiedzie a woda 6% nie jest jakas szczeg鏊nie niszcz帷a
Stary 2013-06-01, 17:30   #1627
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
to znowu ja ;p i znowu pomarudz ;p nie wytrzyma豉m d逝瞠j bez farbowania i tydzie temu w 鈔od pofarbowa豉m castingiem 500 i dzi te w這sy wygl康aj ju tak jak na zdj璚iach ;p bardzo szybko si wymywa, przy profesjonalnych trwa造ch te tak b璠zie? bo zastanawiam si, czy si nie wybra do fryzjera czy znowu farbowa w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju tak zmyte to czy to ma sens? Mia豉bym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyr闚nuje mi si koloryt, od po這wy w這sy s ciemniejsze, a g鏎a si szybko wymywa i wygl康a to troch 幢e. Ah te moje nieszcz瘰ne w這sy po dekoloryzacji ;p Mo瞠 jednak powinnam wzi望 ton ni瞠j ? tj 4 ? aha i juz mog ,12 lub ,13 stosowa czy dalej to si b璠zie r騜ni z do貫m? Chcia豉bym mie takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdj璚iu (z reszt to ju m闚i豉m) ;p byle nie czarne..
Wow...郵iczniutkie w這sy Dla mnie pierwsza klasa I wcale nie wida, 瞠 ta g鏎a jako mocno wymyta, minimalna r騜nica- przynajmniej na zdj璚iach.
Odno郾ie Castinga to on si b璠zie do嗆 szybko wymywa niestety, taka to ju farba.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-01, 17:33   #1628
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
dzisiaj troche przyg逝ch豉m ale wzrok mam dobry
gdzie one sa zniszczone?

fryzjerka powinna to wiedzie a woda 6% nie jest jakas szczeg鏊nie niszcz帷a
ko鎍闚ki s straszne ;p i po d逝go軼i te takie odstaj帷e w這ski s porozdwajane ;p na zdj璚iu mo瞠 tego tak nie wida, wyprostowane w這sy itp ;P
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-01, 17:35   #1629
metaxa
Zakorzenienie

a ja chyba uderze w ten kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 75816bde0ef3e83c47e1997c04a56391.jpg (50,2 KB, 16 za豉dowa)
Stary 2013-06-01, 17:38   #1630
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
ko鎍闚ki s straszne ;p i po d逝go軼i te takie odstaj帷e w這ski s porozdwajane ;p na zdj璚iu mo瞠 tego tak nie wida, wyprostowane w這sy itp ;P
polecam serum do kauteryzacji termicznej alfaparf
rewelacja
nawet m鎩 T zauwazy r霩nice a to juz cos
Stary 2013-06-01, 18:01   #1631
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Anusiazg mi si kolor te tak szybko wymywal ale tylko po drogeryjnych. Jak pofarbowalam profesjonaln to trzyma super.

Ja dzisiaj doczekalam sie farby i ju jestem gotowa. Nie wiem czy jestem zadowolona czy nie, bo zmiany nie ma odrosty znikn窸y a to pow鏚 do rado軼i. Tyle 瞠 s jednak ja郾iejsze od reszty w這s闚. Ja jednak wol 4, 0 ni 5, 0. Ale trudno. Teraz musze to wymeczyc Og鏊nie w這sy s super mi瘯kie i b造szcz帷e jak nigdy. Farba bez amoniaku wi璚 zero smrodu
Farbowalam Wella Color Touch.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-01, 18:11   #1632
metaxa
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Anusiazg mi si kolor te tak szybko wymywal ale tylko po drogeryjnych. Jak pofarbowalam profesjonaln to trzyma super.

Ja dzisiaj doczekalam sie farby i ju jestem gotowa. Nie wiem czy jestem zadowolona czy nie, bo zmiany nie ma odrosty znikn窸y a to pow鏚 do rado軼i. Tyle 瞠 s jednak ja郾iejsze od reszty w這s闚. Ja jednak wol 4, 0 ni 5, 0. Ale trudno. Teraz musze to wymeczyc Og鏊nie w這sy s super mi瘯kie i b造szcz帷e jak nigdy. Farba bez amoniaku wi璚 zero smrodu
Farbowalam Wella Color Touch.
dawaj fote
Stary 2013-06-01, 18:16   #1633
Weronisia
Zakorzenienie

Mam tylko takie z telefonu.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1370103343024.jpg (99,1 KB, 27 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-01, 19:09   #1634
Weronisia
Zakorzenienie

Wreszcie jestem w domu i moge napisac z kompa

Widze, 瞠 ta fotka z telefonu taka niezbyt idealna, ale w豉sciwie wida na niej dobrze ciemno嗆 mojego koloru, nawet bior帷 pod uwag fakt, 瞠 robi豉m to zdj璚ie w samochodzie, przy szybie Sam odrost jest delikatnie ja郾iejszy, ale nie rzuca si w oczy.. Najwa積iejsze, 瞠 nie jest ju koloru blond, bo bardzo mi to przeszkadza這 .
Sama farba Color Touch jest strasznie delikatna. A mo瞠 to ta woda za s豉ba na moje w這sy... nie wiem. Na nast瘼ne farbowanie mam jeszcze p馧 tubki farby,m bo zu篡豉m tylko p馧. I mam jeszcze wod 1,9%, wi璚 podejrzewam, 瞠 za 2 tygodnie znowu zrobi to samo. Ewentualnie przy nast瘼nych zakupach wezm 4%, cho wola豉bym zosta przy 1,9% 瞠by podreperowa stan moich w這s闚. W takim sk豉dzie jest to w豉軼iwie szampon koloryzuj帷y, a nie farba, wi璚 bez obaw mog to robi jak tylko m鎩 jasny odrost b璠zie mnie wnerwia. No i jedno jest pewne: jak tylko sko鎍zy mi sie 5,0 to od razu kupuj 4,0 bo jednak bardziej mi sie podoba Mo瞠 gdybym z natury mia豉 ciemniejsze w這sy, to ta pi徠ka by豉by idealna, ale na w這sy blond sie nie nadaje.
Farb mam te 5.0 (Koleston) ale ni pofarbuj dopiero jak mi si sko鎍zy Color Touch. I je郵i ta farba r闚nie wyda mi si za jasna to na 100% wracam do 4.0

Ah i dodam jeszcze, 瞠 w豉軼iwie nie farbowa豉m dzi ca這軼i. Najpierw wysmarowa豉m moje odrosty, czyli jaki 1 cm od sk鏎y. A po 20 minutach resztk farby na這篡豉m na reszt, troszk wody i rozmaza豉m po ca這軼i i potrzyma豉m z 5-10 minut i sp逝ka豉m ca這嗆. Na d逝go軼i kolor bu dobry, a mi chodzi這 tylko o pozbycie si odrost闚. Teraz jestem ciekawa czy ten odrost zostanie d逝go w tym kolorze, czy mo瞠 mi nie sp造nie przy nast瘼nym myciu w這s闚

Cytat:
T(wytrzyma豉m 12 dni )
Czy ja dobrze rozumiem, 瞠 farbowa豉 12 dni temu? Bo je郵i tak, to pobi豉 m鎩 rekord

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
A ja jako, 瞠 w gor帷ej wodzie k徙ana to si chyba zdecyduj na t k徙iel rozja郾iaj帷 dzi ;p
No i jak? Zrobi豉? Jak farb da豉 po k徙ieli? Dawaj fotki koniecznie przed i po.

Cytat:
Teoretycznie to by這by dobre rozwi您anie, ale skoro farba z jej w這s闚 wyp逝kuje sie w tempie natentychmiastowym, to na na 3% b璠zie si tez szybciej wyp逝kiwa.
Ja natomiast bym poradzi豉 pigmentacj na poziomie 5 i dopiero potem farbowanie.

Cytat:
Kolorek 郵iczny. Ciekawe jak ci wyjdzie.

anusiazg strasznie jasno ci wyszed ten kolor. Mi po 500 wysz這 czarno Z tym, ze strasznie szybko si wyp逝ka這 i nawet to co zosta這 trudno nazwa br您em. Dlatego wtedy zapigmentowa豉m w這sy, bo ju mia豉m do嗆 tego wyp逝kiwania.
A poza tym, to bardzo ci polecam przerzuci si na profeski. Kup gdzies w necie, na Allegro. B璠ziesz mia豉 w podobnej cenie, ale jako軼iowo to nawet nie ma co por闚nywa. Kolor wychodzi jak powinien.

Ja juz na pewno nigdy nie wr鏂 do drogeryjnych. Mam teraz por闚nanie i wszystkim b璠 poleca profesjonalne farby Udaje mi si je kupic za po這w ceny tego co w sklepie fryzjerskim, wi璚 nie jest 幢e.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-01 o 19:26
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-01, 19:34   #1635
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

豉dnie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Wreszcie jestem w domu i moge napisac z kompa

Widze, 瞠 ta fotka z telefonu taka niezbyt idealna, ale w豉sciwie wida na niej dobrze ciemno嗆 mojego koloru, nawet bior帷 pod uwag fakt, 瞠 robi豉m to zdj璚ie w samochodzie, przy szybie Sam odrost jest delikatnie ja郾iejszy, ale nie rzuca si w oczy.. Najwa積iejsze, 瞠 nie jest ju koloru blond, bo bardzo mi to przeszkadza這 .
Sama farba Color Touch jest strasznie delikatna. A mo瞠 to ta woda za s豉ba na moje w這sy... nie wiem. Na nast瘼ne farbowanie mam jeszcze p馧 tubki farby,m bo zu篡豉m tylko p馧. I mam jeszcze wod 1,9%, wi璚 podejrzewam, 瞠 za 2 tygodnie znowu zrobi to samo. Ewentualnie przy nast瘼nych zakupach wezm 4%, cho wola豉bym zosta przy 1,9% 瞠by podreperowa stan moich w這s闚. W takim sk豉dzie jest to w豉軼iwie szampon koloryzuj帷y, a nie farba, wi璚 bez obaw mog to robi jak tylko m鎩 jasny odrost b璠zie mnie wnerwia. No i jedno jest pewne: jak tylko sko鎍zy mi sie 5,0 to od razu kupuj 4,0 bo jednak bardziej mi sie podoba Mo瞠 gdybym z natury mia豉 ciemniejsze w這sy, to ta pi徠ka by豉by idealna, ale na w這sy blond sie nie nadaje.
Farb mam te 5.0 (Koleston) ale ni pofarbuj dopiero jak mi si sko鎍zy Color Touch. I je郵i ta farba r闚nie wyda mi si za jasna to na 100% wracam do 4.0

Ah i dodam jeszcze, 瞠 w豉軼iwie nie farbowa豉m dzi ca這軼i. Najpierw wysmarowa豉m moje odrosty, czyli jaki 1 cm od sk鏎y. A po 20 minutach resztk farby na這篡豉m na reszt, troszk wody i rozmaza豉m po ca這軼i i potrzyma豉m z 5-10 minut i sp逝ka豉m ca這嗆. Na d逝go軼i kolor bu dobry, a mi chodzi這 tylko o pozbycie si odrost闚. Teraz jestem ciekawa czy ten odrost zostanie d逝go w tym kolorze, czy mo瞠 mi nie sp造nie przy nast瘼nym myciu w這s闚

Czy ja dobrze rozumiem, 瞠 farbowa豉 12 dni temu? Bo je郵i tak, to pobi豉 m鎩 rekord

Teoretycznie to by這by dobre rozwi您anie, ale skoro farba z jej w這s闚 wyp逝kuje sie w tempie natentychmiastowym, to na na 3% b璠zie si tez szybciej wyp逝kiwa.
Ja natomiast bym poradzi豉 pigmentacj na poziomie 5 i dopiero potem farbowanie.

Kolorek 郵iczny. Ciekawe jak ci wyjdzie.

anusiazg strasznie jasno ci wyszed ten kolor. Mi po 500 wysz這 czarno Z tym, ze strasznie szybko si wyp逝ka這 i nawet to co zosta這 trudno nazwa br您em. Dlatego wtedy zapigmentowa豉m w這sy, bo ju mia豉m do嗆 tego wyp逝kiwania.
A poza tym, to bardzo ci polecam przerzuci si na profeski. Kup gdzies w necie, na Allegro. B璠ziesz mia豉 w podobnej cenie, ale jako軼iowo to nawet nie ma co por闚nywa. Kolor wychodzi jak powinien.

Ja juz na pewno nigdy nie wr鏂 do drogeryjnych. Mam teraz por闚nanie i wszystkim b璠 poleca profesjonalne farby Udaje mi si je kupic za po這w ceny tego co w sklepie fryzjerskim, wi璚 nie jest 幢e.
na razie to ja sie zastanawiam
Stary 2013-06-01, 19:40   #1636
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
na razie to ja sie zastanawiam
He he od zastanawiania do zrobienia jest niedaleka droga Przynajmniej w moim przypadku.
Ty lubisz ciep貫 kolorki, to ci b璠zie 豉dnie. On taki miedziany jest. Fajny.
Ja jednak najlepiej wygl康am w ch這dnych. I tez ju si zastanawiam czy przy nast瘼nych zakupach farbowych nie kupi 4.1 瞠by pog貫bi ten ch堯d.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-01, 20:30   #1637
megi.3
Zadomowienie

Weronsia, tak, farbowa豉m 12 dni temu, ale to by這 po rozja郾ianiu i bardzo szybko mi si wymy kolor. Teraz zdecydowa豉m si na 7,0 Richesse (mialo by 6,0 Dia light, ale ba豉m si 瞠 wyjdzie za ciemno, a 7,0 i tak leza豉 w domu, wi璚 wykorzysta豉m).

Co do farbowania:
ostatecznie wysz這 i tak do嗆 ciemno, ale jestem zadowolona. Wa積e, ze jest br您

Fotka taka sobie, ale dzisiaj bardzo ponuro za oknem i s豉by aparat. Kolor mi wyr闚na這 i przyciemni這, mam nadziej 瞠 pochodz tak 4 tygodnie. Oby si zn闚 nie wymy這 tak szybko.

No i moje w這sy wygl康aj ca趾iem OK - nie s zbyt zniszczone k豉d maski i olejki. Po myciu mam zawsze takie nieuk豉daj帷e si, mo瞠 za dzie je lepiej u這輳 i wrzuc lepsza fot.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4658.jpg (6,0 KB, 27 za豉dowa)

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-01 o 20:32
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-01, 20:56   #1638
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:

No w豉郾ie wiem.. Jak farbowa豉m ciemny br您em (Casting 300) lub czarnym to mog豉m farbowa raz na miesi帷-p馧tora i by這 ok, mimo, 瞠 przecie kolor odrostu bardziej si r騜ni. A po tej dekoloryzacji min掖 miesi帷, pofarbowa豉m t 500 i po kilku myciach wygl康a praktycznie tak, jak przed farbowaniem. a co to jest ta pigmentacja? ;p i ile to mo瞠 kosztowa?
P鎩d chyba w czwartek do fryzjera farbowa Matrixem i zobacz, jak si b璠zie kolor trzyma na profesce Mam nadziej, 瞠 2 tygodnie mi璠zy farbowaniem to nie za ma這?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
polecam serum do kauteryzacji termicznej alfaparf
rewelacja
nawet m鎩 T zauwazy r霩nice a to juz cos
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...moaktywne.html
o to chodzi?? troch drogie
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-01, 21:18   #1639
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
He he od zastanawiania do zrobienia jest niedaleka droga Przynajmniej w moim przypadku.
Ty lubisz ciep貫 kolorki, to ci b璠zie 豉dnie. On taki miedziany jest. Fajny.
Ja jednak najlepiej wygl康am w ch這dnych. I tez ju si zastanawiam czy przy nast瘼nych zakupach farbowych nie kupi 4.1 瞠by pog貫bi ten ch堯d.
znalaz豉m jeszcze jeden pr鏏nik i tam ten kolor jest zdecydowanie ciemniejszy
nie wiem czy nie wezme 6 w takim razie
mia豉m kiedys i by豉m zadowolona

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Weronsia, tak, farbowa豉m 12 dni temu, ale to by這 po rozja郾ianiu i bardzo szybko mi si wymy kolor. Teraz zdecydowa豉m si na 7,0 Richesse (mialo by 6,0 Dia light, ale ba豉m si 瞠 wyjdzie za ciemno, a 7,0 i tak leza豉 w domu, wi璚 wykorzysta豉m).

Co do farbowania:
ostatecznie wysz這 i tak do嗆 ciemno, ale jestem zadowolona. Wa積e, ze jest br您

Fotka taka sobie, ale dzisiaj bardzo ponuro za oknem i s豉by aparat. Kolor mi wyr闚na這 i przyciemni這, mam nadziej 瞠 pochodz tak 4 tygodnie. Oby si zn闚 nie wymy這 tak szybko.

No i moje w這sy wygl康aj ca趾iem OK - nie s zbyt zniszczone k豉d maski i olejki. Po myciu mam zawsze takie nieuk豉daj帷e si, mo瞠 za dzie je lepiej u這輳 i wrzuc lepsza fot.
mnie sie podoba

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
No w豉郾ie wiem.. Jak farbowa豉m ciemny br您em (Casting 300) lub czarnym to mog豉m farbowa raz na miesi帷-p馧tora i by這 ok, mimo, 瞠 przecie kolor odrostu bardziej si r騜ni. A po tej dekoloryzacji min掖 miesi帷, pofarbowa豉m t 500 i po kilku myciach wygl康a praktycznie tak, jak przed farbowaniem. a co to jest ta pigmentacja? ;p i ile to mo瞠 kosztowa?
P鎩d chyba w czwartek do fryzjera farbowa Matrixem i zobacz, jak si b璠zie kolor trzyma na profesce Mam nadziej, 瞠 2 tygodnie mi璠zy farbowaniem to nie za ma這?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...moaktywne.html
o to chodzi?? troch drogie
tak, o to
zale篡 gdzie szukasz
ja znalaz豉m za 40 z
Stary 2013-06-01, 21:41   #1640
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:

tak, o to
zale篡 gdzie szukasz
ja znalaz豉m za 40 z
faktycznie na allegro s taniej jak m闚isz, 瞠 warto, to mo瞠 si skusz, dzi瘯i
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-01, 22:32   #1641
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Mniam...pi瘯ny i cieplutki Czyli takie jak lubi

Cytat:

Fajnie Ci wyszed ten kolorek Na zdj璚iu nie wida ja郾iejszych odrost闚

Tak zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷, ale nie mam zdj耩 przed. Mo瞠 zrobi nast瘼nym razem.
P鏦i co efekty minimalne. Zu篡豉m 1/3 rozja郾iaj帷ej farby + szampon+ maska i masowa豉m w這ski jakie 17 minut.
Efekt odrobink ja郾iejszy...ale naprawd odrobink. Z tego co podczytuj blogi to dziewczyny przy u篡ciu tak minimalnych ilo軼i rozja郾iacza robi sobie tak k徙iel z 3 razy - raz na tydzie i dopiero wtedy wida efekt. Przed nast瘼n k徙iel zrobi zdj璚ie i po te, wtedy wklej
Ale faktycznie p鏦i co w這sy w stanie ok. Zaraz po zmyciu k徙ieli na這篡豉m oleje, a p騧niej jeszcze mask.
Acha i nie nak豉da豉m na to 瘸dnej farby W這sy dzi瘯i k徙ieli bardzo r闚no si rozja郾i造 wi璚 nie mam pi璚iokolorowych w這s闚- szczerze m闚i帷 nawet mi wyr闚na造 te nier闚no軼i kolorystyczne, kt鏎e ju mia豉m. I nadal s br您owe- maj oczywi軼ie ciep造 po造sk, ale dla mnie to akurat ok

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-06-01 o 22:43
Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-01, 23:01   #1642
megi.3
Zadomowienie

Cytat:

ζdnie Chyba do嗆 ch這dno wysz這, podoba mi si

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
[/COLOR]

mnie sie podoba [COLOR="Silver"]
Dzi瘯uj Chyba na 篡wo jest troch ch這dniejszy kolor ni na tej focie. ale uwierzcie, zrobi豉m z 10 zdj耩 i 瘸dne nie jest dobre... mo瞠 jutro bedzie lepszy dzie.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Kolor pi瘯ny

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Pi瘯ne w這sy Ja nie widze r騜nicy, ale wiem, ze czasem fotki nie oddaj 100 procent rzeczywisto軼i. Je郵i Twoje w這sy nie s a tak podatne i nie wychodz czarno, mo瞠sz spr鏏owa poziom 4

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Mniam...pi瘯ny i cieplutki Czyli takie jak lubi

Fajnie Ci wyszed ten kolorek Na zdj璚iu nie wida ja郾iejszych odrost闚

Tak zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷, ale nie mam zdj耩 przed. Mo瞠 zrobi nast瘼nym razem.
P鏦i co efekty minimalne. Zu篡豉m 1/3 rozja郾iaj帷ej farby + szampon+ maska i masowa豉m w這ski jakie 17 minut.
Efekt odrobink ja郾iejszy...ale naprawd odrobink. Z tego co podczytuj blogi to dziewczyny przy u篡ciu tak minimalnych ilo軼i rozja郾iacza robi sobie tak k徙iel z 3 razy - raz na tydzie i dopiero wtedy wida efekt. Przed nast瘼n k徙iel zrobi zdj璚ie i po te, wtedy wklej
Ale faktycznie p鏦i co w這sy w stanie ok. Zaraz po zmyciu k徙ieli na這篡豉m oleje, a p騧niej jeszcze mask.
Acha i nie nak豉da豉m na to 瘸dnej farby W這sy dzi瘯i k徙ieli bardzo r闚no si rozja郾i造 wi璚 nie mam pi璚iokolorowych w這s闚- szczerze m闚i帷 nawet mi wyr闚na造 te nier闚no軼i kolorystyczne, kt鏎e ju mia豉m. I nadal s br您owe- maj oczywi軼ie ciep造 po造sk, ale dla mnie to akurat ok

Fajnie, ze jeste zadowolona Ale robisz to farb jakim blondem, czy rozja郾iaczem?
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-02, 00:01   #1643
Weronisia
Zakorzenienie

Prawid這wo k徙iel robi si z proszku od rozjasniacza, a nie farb.
Je郵i twoje w這sy mocno nie ucierpia造, to zr鏏 znowu.
Ja robi豉m k徙iel krok po kroku wed逝g przepisu z blogu Mysi.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-02, 01:34   #1644
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Prawid這wo k徙iel robi si z proszku od rozjasniacza, a nie farb.
Je郵i twoje w這sy mocno nie ucierpia造, to zr鏏 znowu.
Ja robi豉m k徙iel krok po kroku wed逝g przepisu z blogu Mysi.
No ja mia豉m rozja郾iacz na my郵i Napisa豉m farba rozja郾iaj帷a bo kupi豉m taki z drogerii, kt鏎y rozja郾ia niby do 6 ton闚 ( pewno by rozja郾ia gdybym u篡豉 ca這嗆 bez szamponu i od篡wek) a nie takim profesjonalnym rozja郾iaczem ze sklepu fryzjerskiego.
Ja sugerowa豉m si tymi blogami

http://mala0727.blogspot.com/2013/02...ekty-po-3.html

http://godcreatedwomen.blogspot.com/...asniajaca.html

monalisamakeup.blogspot.c om/2013/01/jak-rozjasniam-wosy-z-ciemnego-brazu-do.html

Mam w sumie zdj璚ia po, ale nie mam zdj耩 przed, wi璚 za jaki czas wklej por闚nanie, a p鏦i co w這sy wygl康aj tak

1. z lamp
2. z lamp
3. bez lampy
4. bez lampy

wizaz 1 z lampa 1.jpg

wizaz 1 z lampa 2.jpg

wizaz 1 bez lampy 1.jpg

wizaz 1 bez lampy 2.jpg
ko鎍闚kami si nie sugerujcie bo ja je musz systematycznie 軼i望 po wcze郾iejszych przebojach, wi璚 obecnie to nie jest wina tego rozja郾iania...
Ale efekty b璠zie wida dopiero przy kolejnej k徙ieli, bo teraz nie mam zdj耩 sprzed do por闚nania

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2013-06-02 o 01:35
Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-02, 08:43   #1645
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
sliczne masz w這sy i kolor ten ja郾iejszy przecudny

Cytat:
ibyza jest offline  
Stary 2013-06-02, 11:34   #1646
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
faktycznie na allegro s taniej jak m闚isz, 瞠 warto, to mo瞠 si skusz, dzi瘯i
Troch z tym roboty ale warto

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
No ja mia豉m rozja郾iacz na my郵i Napisa豉m farba rozja郾iaj帷a bo kupi豉m taki z drogerii, kt鏎y rozja郾ia niby do 6 ton闚 ( pewno by rozja郾ia gdybym u篡豉 ca這嗆 bez szamponu i od篡wek) a nie takim profesjonalnym rozja郾iaczem ze sklepu fryzjerskiego.
Ja sugerowa豉m si tymi blogami

http://mala0727.blogspot.com/2013/02...ekty-po-3.html

http://godcreatedwomen.blogspot.com/...asniajaca.html

monalisamakeup.blogspot.c om/2013/01/jak-rozjasniam-wosy-z-ciemnego-brazu-do.html

Mam w sumie zdj璚ia po, ale nie mam zdj耩 przed, wi璚 za jaki czas wklej por闚nanie, a p鏦i co w這sy wygl康aj tak

1. z lamp
2. z lamp
3. bez lampy
4. bez lampy

Za陰cznik 5272628

Za陰cznik 5272629

Za陰cznik 5272630

Za陰cznik 5272631
ko鎍闚kami si nie sugerujcie bo ja je musz systematycznie 軼i望 po wcze郾iejszych przebojach, wi璚 obecnie to nie jest wina tego rozja郾iania...
Ale efekty b璠zie wida dopiero przy kolejnej k徙ieli, bo teraz nie mam zdj耩 sprzed do por闚nania
Nie幢e
Mo積a ju kombinowa z kolorem

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
sliczne masz w這sy i kolor ten ja郾iejszy przecudny

Ibyza, to zdj璚ie chyba jest odrobin przeswietlone
Ale kolor pi瘯ny :p
Stary 2013-06-02, 12:33   #1647
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

link do posta, a w nim moje efekty farbowania Orzechowym br您em, farba: Joanna Naturia

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=365

og鏊nie zadowolona z farby- mi瘯kie i b造szcz帷e w這sy, kolor mo瞠 by - ale mnie ci篹ko ostatnio zadowoli kolorem
ibyza jest offline  
Stary 2013-06-02, 14:03   #1648
Weronisia
Zakorzenienie

Ibyza kolor wyszed wr璚z rudawy. Ty lubisz takie kolorki?
Wida, 瞠 w這ski masz w dobrej kondycji

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
No ja mia豉m rozja郾iacz na my郵i
No to OK
Ja my郵, 瞠 gdyby u篡豉 ca貫j saszetki rozja郾iacza to efekt by豚y lepszy. Ty przecie masz d逝gie w這sy, potrzebujesz wi璚 wi璚ej rozja郾iacza.
No a jak wzi窸a wod? Bo to te ma wielkie znaczenie.
Najlepiej robi na 9%, a jak mocniej zniszczone to na 6%.

Z tych blog闚 co poda豉s, to zna豉m tylko ten Monalisy.
W豉sciwie dla mnie licz si tylko rady os鏏, kt鏎e znaj si na czym, a nie te, kt鏎e co wypr鏏owa造 i im wysz這 i m闚i teraz wszystkim, 瞠 co jest dobre, albo nie, dlatego dla mnie 'wyroczni' jest np. Mysia, albo blondbunny, bo one si na tym fachu znaj jak ma這 kto i takich os鏏 mo積a szukac ze 鈍iec

Natomiast je郵i chodzi o sam zabieg k徙ieli rozja郾iaj帷ej, to nie jest prawd, 瞠 jest nieinwazyjny i nie niszczy w這s闚. To bzdura totalna. K徙iel mniej niszczy w這sy ni samo rozja郾ianie rozja郾iaczem. Ale niestety niszczy. Je郵i kto przed k徙iel ma w這sy w super stanie, to k徙iel nie zrobi mu wielkich zniszcze i mo瞠 sobie pozwoli na kilkakrotne wykonanie k徙ieli. Ale generalnie trzeba si liczy z lekkim przesuszem. No ale od czego mamy maski i oleje

W這s闚 nie niszczy tylko dekoloryzacja prawdziwym dekoloryzatorem, bo tylko usuwa sztuczny barwnik z w這sa nie naruszaj帷 tego naturalnego. K徙iel natomiast rozja郾ia jak leci.

Pisz o tym dlatego, 瞠 na tych blogach co poda豉 pisze, 瞠 to nieinwazyjny bezpieczny zabieg, kt鏎y mo積a wykonywac kilkakrotnie, a tak nie jest Je郵i komu nic z貫go z w這sami si nie sta這, to albo mia super szcz窷cie, albo mia w這sy mocne, zadbane itp.
Je郵i kto nie ma pewno軼i jak jego w這sy prze篡j k徙iel, to lepiej z niej zrezygnowac, a pobawi si w dekoloryzacj, bo mo積a j robi kilkakrotnie, nawet tego samego dnia.

Ja na swoim przyk豉dzie mog powiedzie co o k徙ieli jak i dekoloryzacji, bo robi豉m sobie jedno i drugie i to dzie po dniu A moje w這sy do pi瘯nych, zdrowych i mocnych nie nale膨 niestety.
Najpierw robi豉m dekoloryzacj pr鏏uj帷 軼i庵n望 intensywn czerwie. Efekt mnie nie zadowoli, a ju nie mia豉m wi璚ej dekoloryzatora, wi璚 zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 (na 6%), dzi瘯i kt鏎ej uzyska豉m intensywnie rudy kolor W這sy nie by造 mocno zniszczone i w豉sciwie mog豉bym jeszcze raz spr鏏owa zrobic k徙iel, ale ja straszek jestem, wi璚 wola豉m ju nie katowac tych moich w這s闚 i zacz窸am farbowa br您ami.

Magiusa a tobie wyszed taki nawet ciemniejszy blond, wi璚 w豉sciwie br您 ju ci powinien 豉dnie chwyci.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-02 o 14:05
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-02, 15:36   #1649
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Ibyza kolor wyszed wr璚z rudawy. Ty lubisz takie kolorki?
Wida, 瞠 w這ski masz w dobrej kondycji

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

No to OK
Ja my郵, 瞠 gdyby u篡豉 ca貫j saszetki rozja郾iacza to efekt by豚y lepszy. Ty przecie masz d逝gie w這sy, potrzebujesz wi璚 wi璚ej rozja郾iacza.
No a jak wzi窸a wod? Bo to te ma wielkie znaczenie.
Najlepiej robi na 9%, a jak mocniej zniszczone to na 6%.

Z tych blog闚 co poda豉s, to zna豉m tylko ten Monalisy.
W豉sciwie dla mnie licz si tylko rady os鏏, kt鏎e znaj si na czym, a nie te, kt鏎e co wypr鏏owa造 i im wysz這 i m闚i teraz wszystkim, 瞠 co jest dobre, albo nie, dlatego dla mnie 'wyroczni' jest np. Mysia, albo blondbunny, bo one si na tym fachu znaj jak ma這 kto i takich os鏏 mo積a szukac ze 鈍iec

Natomiast je郵i chodzi o sam zabieg k徙ieli rozja郾iaj帷ej, to nie jest prawd, 瞠 jest nieinwazyjny i nie niszczy w這s闚. To bzdura totalna. K徙iel mniej niszczy w這sy ni samo rozja郾ianie rozja郾iaczem. Ale niestety niszczy. Je郵i kto przed k徙iel ma w這sy w super stanie, to k徙iel nie zrobi mu wielkich zniszcze i mo瞠 sobie pozwoli na kilkakrotne wykonanie k徙ieli. Ale generalnie trzeba si liczy z lekkim przesuszem. No ale od czego mamy maski i oleje

W這s闚 nie niszczy tylko dekoloryzacja prawdziwym dekoloryzatorem, bo tylko usuwa sztuczny barwnik z w這sa nie naruszaj帷 tego naturalnego. K徙iel natomiast rozja郾ia jak leci.

Pisz o tym dlatego, 瞠 na tych blogach co poda豉 pisze, 瞠 to nieinwazyjny bezpieczny zabieg, kt鏎y mo積a wykonywac kilkakrotnie, a tak nie jest Je郵i komu nic z貫go z w這sami si nie sta這, to albo mia super szcz窷cie, albo mia w這sy mocne, zadbane itp.
Je郵i kto nie ma pewno軼i jak jego w這sy prze篡j k徙iel, to lepiej z niej zrezygnowac, a pobawi si w dekoloryzacj, bo mo積a j robi kilkakrotnie, nawet tego samego dnia.

Ja na swoim przyk豉dzie mog powiedzie co o k徙ieli jak i dekoloryzacji, bo robi豉m sobie jedno i drugie i to dzie po dniu A moje w這sy do pi瘯nych, zdrowych i mocnych nie nale膨 niestety.
Najpierw robi豉m dekoloryzacj pr鏏uj帷 軼i庵n望 intensywn czerwie. Efekt mnie nie zadowoli, a ju nie mia豉m wi璚ej dekoloryzatora, wi璚 zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 (na 6%), dzi瘯i kt鏎ej uzyska豉m intensywnie rudy kolor W這sy nie by造 mocno zniszczone i w豉sciwie mog豉bym jeszcze raz spr鏏owa zrobic k徙iel, ale ja straszek jestem, wi璚 wola豉m ju nie katowac tych moich w這s闚 i zacz窸am farbowa br您ami.

Magiusa a tobie wyszed taki nawet ciemniejszy blond, wi璚 w豉sciwie br您 ju ci powinien 豉dnie chwyci.
Weronisia, ja sobie zdaj spraw, 瞠 to takie pitu pitu czytanie, 瞠 nic a nic nie niszczy Ja to nawet nie wiedzia豉m, 瞠 s jakie specjalne dekoloryzatory, kt鏎e mog nie niszczy.
Jestem i by豉m przekonana, 瞠 ka盥y zabieg nieco je narusza, tyle, 瞠 wierz, 瞠 u篡waj帷 1/3 rozja郾iacza i dorzucaj帷 od篡wk nieco mniej to je narusza ni gdybym wrzuci豉 ca造 rozja郾iacz. W ka盥ym razie jest to dla mnie metoda ratunkowa na moje zbyt cz瘰te hennowanie i przez to przyciemnianie koloru.
Po tej "przygodzie" zamierzam by m康rzejsza i hennowa rzadziej ( tym bardziej, 瞠 uczciwie musz si przyzna, 瞠 moje odrosty wcale nie r騜ni si mocno od kolor闚, kt鏎e wybieram).
Odno郾ie wody utlenionej to nie wiem bo niestety nigdzie w opakowaniu nie znalaz豉m informacji ile ma %, ale na pewno sporo skoro rozja郾ia a do 6 ton闚.
A w這sy tylko na tym zdj璚iu z fleszem wygl康aj jak ciemny blond, na zdj. robionym w 鈍ietle dziennym i na zdj. bez flesza s ju ciemniejsze.
Ale zamierzam w tygodniu zrobi II k徙iel, a po niej to ju na這輳 henn jasny br您
Wstawi na pewno por闚nanie wszystkich efekt闚

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-02, 15:53   #1650
Weronisia
Zakorzenienie

Najczesciej jest 9% w rozjasniaczach. Na moim te nic nie pisa這 dlatego wzi窸am kupiony oddzielnie w sklepie fryzjerskim.

A na fotkach bez lampy nie wyglada to 幢e.

Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.