Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 56 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-02, 16:13   #1651
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

farbowa豉 kt鏎a z was kiedy matrixem 4N ?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-02 o 16:16
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-02, 17:12   #1652
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ibyza kolor wyszed wr璚z rudawy. Ty lubisz takie kolorki?
Wida, 瞠 w這ski masz w dobrej kondycji
a dzi瘯uj za t kondycj
tak kolor ma po鈍iat rudaw, kiedy walczy chcia豉m z tymi rudo軼iami, ale moje starania spe透造 na niczym. og鏊nie od zawsze lubi豉m takie ciep貫 kolorki

na prawd jak na najta雟z farb drogeryjn to Joanna jest super.
Nawet Joanna Multi Cream- ta dro窺za jest gorsza (przynajmniej u mnie si nie sprawdzi豉), po naturii w og鏊e nie wypada造 mi w這sy a po tamtej Multi Cream a mi si p豉ka chcia這 przy zmywaniu farby -tyle wypad這...

ale ja zmienna jestem i nastepnym razem nie wiem czy uzyje znowu tego odcienia czy b璠 szuka znowu w profeskach czas poka瞠

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
wydaje mi si, 瞠 by豉 o tym odcieniu ju mowa na w徠ku, ale to dziewczyny si wypowiedz
ibyza jest offline  
Stary 2013-06-02, 18:27   #1653
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
link do posta, a w nim moje efekty farbowania Orzechowym br您em, farba: Joanna Naturia

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=365

og鏊nie zadowolona z farby- mi瘯kie i b造szcz帷e w這sy, kolor mo瞠 by - ale mnie ci篹ko ostatnio zadowoli kolorem
trzecia fota
Stary 2013-06-02, 18:44   #1654
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
A w sumie jak delikatn chemi stosujesz?
Bez amoniakowe. Loreal Dia richesse farba kwasowa od篡wiaj帷a w這sy (idealna np: po trwa貫j), Matrix Color Sync te od篡wia w這sy.

Cytat:
to znowu ja ;p i znowu pomarudz ;p nie wytrzyma豉m d逝瞠j bez farbowania i tydzie temu w 鈔od pofarbowa豉m castingiem 500 i dzi te w這sy wygl康aj ju tak jak na zdj璚iach ;p bardzo szybko si wymywa, przy profesjonalnych trwa造ch te tak b璠zie? bo zastanawiam si, czy si nie wybra do fryzjera czy znowu farbowa w domu castingami, tylko skoro po tygodniu mam ju tak zmyte to czy to ma sens? Mia豉bym robione na Matrixie 5AV bo ten mi odpowiada. Ale nadal nie wyr闚nuje mi si koloryt, od po這wy w這sy s ciemniejsze, a g鏎a si szybko wymywa i wygl康a to troch 幢e. Ah te moje nieszcz瘰ne w這sy po dekoloryzacji ;p Mo瞠 jednak powinnam wzi望 ton ni瞠j ? tj 4 ? aha i juz mog ,12 lub ,13 stosowa czy dalej to si b璠zie r騜ni z do貫m? Chcia豉bym mie takie jak ta dziewczyna na ostatnim zdj璚iu (z reszt to ju m闚i豉m) ;p byle nie czarne..
A m闚i豉m zapomnij o drogeryjnych jak chcesz naprawd 豉dny kolor i na d逝瞠j. Moja mama musia豉 farbowa drogeryjnymi co dwa tygodnie ze wzgl璠u na wymywanie. Teraz min窸o p馧tora miesi帷a od farbowania farb Inebrya i gdyby nie odrosty (siwe) to nie farbowa豉by w og鏊e. Kolor trzyma jak po farbowaniu. Nawet 豉dniejszy bo lekko wymyty.

Cytat:
Mi poziom 5 豉pa czarno wi璚 poziom 4N wyjdzie ci smo豉 na 100%. Matrixy bardzo ciemno 豉pi. We lepiej 5N

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-02, 19:00   #1655
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Kachula a ty jaki masz kolor naturalny?

Bo ja mam blond i mi poziom 5 wychodzi strasznie jasno. Zastanawiam si wi璚 czy naturalny kolor nie ma tu znaczenia?
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-02, 20:26   #1656
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆

A m闚i豉m zapomnij o drogeryjnych jak chcesz naprawd 豉dny kolor i na d逝瞠j. Moja mama musia豉 farbowa drogeryjnymi co dwa tygodnie ze wzgl璠u na wymywanie. Teraz min窸o p馧tora miesi帷a od farbowania farb Inebrya i gdyby nie odrosty (siwe) to nie farbowa豉by w og鏊e. Kolor trzyma jak po farbowaniu. Nawet 豉dniejszy bo lekko wymyty.
Mi poziom 5 豉pa czarno wi璚 poziom 4N wyjdzie ci smo豉 na 100%. Matrixy bardzo ciemno 豉pi. We lepiej 5N
No w豉郾ie nie chcia豉m znowu drogeryjnymi farbowa, ale co mnie nasz這 bo zale瘸這 mi na szybkim pofarbowaniu a fryzjerka nie mia豉 czasu i widz teraz, 瞠 nie warto jednak ju wraca do tego Castinga ;p kiedy farbowa豉m czarnym i starczy這 raz na miesi帷-p馧tora, ten br您 si jako szybko wymywa.
Ale id do fryzjera w czwartek i zrobi Matrixem jeszcze natur, bo ko鎍e chyba dalej s ciep貫. Najwy瞠j jak stwierdz 瞠 nie dor闚nuje 5 do d逝go軼i to nast瘼nym razem spr鏏uj ciemniej. A jak nie to w ko鎍u 5AV na kt鏎e si czaj Kosztuje mnie to tylko 40z a jak ma by na d逝瞠j ni po tych drogeryjnych to warto. Cho po dekoloryzacji te mia豉m 5.0 na這穎ne a widzia造軼ie na zdj璚iach 瞠 nieciekawie to wygl康a這, nier闚no, te du穎 ja郾iejsza g鏎a od do逝. Sorki 瞠 truj i tym razem pos逝cham

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:55
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-02, 20:33   #1657
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka wiadomo嗆

Pi瘯ne w這sy Ja nie widze r騜nicy, ale wiem, ze czasem fotki nie oddaj 100 procent rzeczywisto軼i. Je郵i Twoje w這sy nie s a tak podatne i nie wychodz czarno, mo瞠sz spr鏏owa poziom 4
Dzi瘯uj ;* A ja t r騜nic w豉郾ie przez fotki zauwa瘸m najbardziej ;p zobacz np tu ;p wola豉bym nie farbowa na ciemniejsze ale jak patrze na zdj璚ia to te dwukolorowe w這sy doprowadzaj mnie do sza逝
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg min.jpg (18,5 KB, 51 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:42
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-02, 22:15   #1658
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:

Mi te 5 wychodzi czarno Poni瞠j zdj璚ie aktualne z poziomu 7,00 (wczoraj farbowane). To zdj璚ie w ko鎍u oddaje rzeczywisty kolor.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:

Bo ja mam blond i mi poziom 5 wychodzi strasznie jasno. Zastanawiam si wi璚 czy naturalny kolor nie ma tu znaczenia?
A m鎩 naturalny kolor to chyba 7/8 ? W sumie nie wiem jak to liczy, bo farby zawsze wychodz mi du穎 ciemniej ni na pr鏏niku. Poziom 5 - czarno

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj ;* A ja t r騜nic w豉郾ie przez fotki zauwa瘸m najbardziej ;p zobacz np tu ;p wola豉bym nie farbowa na ciemniejsze ale jak patrze na zdj璚ia to te dwukolorowe w這sy doprowadzaj mnie do sza逝
Tutaj faktycznie widz r騜nic. Ale mo瞠 raczej faktycznie zmie farb, tak jak napisa豉 Kachula, a nie poziom?

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-02 o 22:27
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-02, 22:19   #1659
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Mi 4 wysz豉by jak smo豉 ale jakby co, to si wymyje/ zblednie, bo to ton w ton.

Oczywi軼ie zdj璚ie za豉dowa豉m nie tam gdzie chcia豉m Tu na zdj璚iu Richesse 7,00. Moje w這sy tak ciemno 豉pi...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4677.jpg (26,5 KB, 61 za豉dowa)
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-02, 22:56   #1660
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Tutaj faktycznie widz r騜nic. Ale mo瞠 raczej faktycznie zmie farb, tak jak napisa豉 Kachula, a nie poziom?
Tak zrobi zobacze jak si Matrix 5N przyjmie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Mi 4 wysz豉by jak smo豉 ale jakby co, to si wymyje/ zblednie, bo to ton w ton.

Oczywi軼ie zdj璚ie za豉dowa豉m nie tam gdzie chcia豉m Tu na zdj璚iu Richesse 7,00. Moje w這sy tak ciemno 豉pi...
Faktycznie chyba do嗆 ciemno jak na 7,00, ale jak 豉dnie )

----

a taki kolor wiecie jak uzyska? To te b璠zie poziom 5?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg br您.jpg (32,1 KB, 77 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-03 o 01:05
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-03, 11:22   #1661
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Tak zrobi zobacze jak si Matrix 5N przyjmie

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Faktycznie chyba do嗆 ciemno jak na 7,00, ale jak 豉dnie )

----

Dzi瘯uj

Ten kolor to co okolicach 5... u mnie 6 tak by wysz豉 A na pr鏏niku to by這by 4/5.

Zaczynam kombinowa, jakby tu przerobi si na blond za jaki czas. Ale taki prawdziwy blond W czarnych/ b.ciemnych w這sach mi ju 幢e, a takie 鈔ednie s jednak nijakie. W dodatku przypomnia豉m sobie dzi瘯i Tobie, , ze takie 鈔ednie cz瘰to si nier闚no sp逝kuj i w豉郾ie g鏎a robi si ja郾iejsza ni ko鎍e. Przez kilka lat mia豉m niemal czarne i wylecia這 mi to z pami璚i. Chyba tylko blond mi zostaje.
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-03, 11:41   #1662
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯uj

Ten kolor to co okolicach 5... u mnie 6 tak by wysz豉 A na pr鏏niku to by這by 4/5.

Zaczynam kombinowa, jakby tu przerobi si na blond za jaki czas. Ale taki prawdziwy blond W czarnych/ b.ciemnych w這sach mi ju 幢e, a takie 鈔ednie s jednak nijakie. W dodatku przypomnia豉m sobie dzi瘯i Tobie, , ze takie 鈔ednie cz瘰to si nier闚no sp逝kuj i w豉郾ie g鏎a robi si ja郾iejsza ni ko鎍e. Przez kilka lat mia豉m niemal czarne i wylecia這 mi to z pami璚i. Chyba tylko blond mi zostaje.
oo odwa積ie Z czerni do blondu mnie by chyba narzeczony zabi hehe wi璚 zostane przy tych br您owych ale jak Tobie pasuje to 鄉ia這! Tez mam tak jak Ty poziom 6/7 a, przy czarnych nie by這 takiego problemu z utrzymaniem koloru jak przy br您ach.. tak czy inaczej nigdy wi璚ej czerni ;p

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-03 o 11:43
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-03, 13:12   #1663
Weronisia
Zakorzenienie

Dziewczyny wszystko zale篡 od naturalnego koloru w這s闚.
Jak komu poziom 7 wychodzi a tak ciemno, to znaczy, 瞠 nie farbowa na jasnych w這sach, tylko na jakim br您ie.
Ja mam sw鎩 naturalny kolor na poziomie 8 i mi wychodzi zupe軟ie inaczej ni osobom maj帷ym naturalnie br您owe w這sy.
Poni瞠j wklejam fotk. Farba L'oreal Preference Recital 7.0
Na pewno nie jest to to samo co wysz這 Megi.3
Poza tym du穎 zale篡 od % wody jakiej si u篡je. Je郵i kto chce rozja郾i odcie, to musi u篡 wy窺zej wody. Dla brunetki farbuj帷ej poziomem 7 trzeba by u篡 wody 9%, 瞠by da這 to w og鏊e po鈍iat blondu. Poza tym wiadomo, 瞠 farba farby nie rozja郾ia, a wi璚 maj帷 na g這wie br您 nie da si zrobi blondu za pomoc farby. Trzeba by najpierw u篡 rozja郾iacza i dopiero potem na這篡 7. Inaczej b璠zie to raczej farbowanie ton w ton, czyli w這sy nic nie zja郾iej, nadal zostan br您em.
Dlatego mnie wcale nie dziwi, 瞠 Megi wysz這 tak ciemno. Po prostu nie mog這 wyj嗆 ja郾iej
Ja bym nie kombinowa豉 z 7 maj帷 br您 na g這wie, bo taka mieszanka mo瞠 nieraz da odcie zielonkawy/szarawy. To ju lepiej wzi望 6 z mocniejsz wod,

Megi ja te lubi kombinowac z w這sami. Je郵i masz blond naturalny, to powinno ci si udac zej嗆 do blondu bez problemu. Ja schodzi豉m wiele lat temu z burgundu, prawie czarnego. Fakt, 瞠 w這sy troszk ucierpia造, bo potraktowa豉m je rozja郾iaczem i to kilkakrotnie. Ale w ko鎍u mia豉m sw鎩 blond
Teraz latami by豉m blondynk, a ostatnio mia豉m non stop pasemka bardzo jasny blond z br您em. I mi si znudzi這. Zafarbowa豉m najpierw t 7.0 , ale czu豉m si nijak. Zrobi豉m si na czerwie, a potem na br您. Oj te moje w這sy wiele przesz造

Je郵i tw鎩 naturalny kolor jest br您em, to szczerze ci odradzam, bo b璠ziesz 瘸這wa. Blond nigdy nie wyjdzie ci naturalny, ale 鄴速y i sztuczny.
Rok temu moja przyjaci馧ka (z natury br您, farbowany na bardzo ciemny br您) zapragn窸a by blondynk. Niczego nie robi豉 sama. Wyda豉 fortun na fryzjer闚. Efekt: 鄴速e, miejscami pomara鎍zowe w這sy, z czarnym odrostem. W這sy z d逝go軼i do 這patek same skr鏂i造 si do ucha. Odpada造 jej ca貫 kawa趾i w這s闚, a to co zosta這 by這 jak guma i siano.
Sko鎍zy這 si na doczepieniu sztucznych w這s闚, 瞠by ratowa sytuacj.
Po roku czasu usilnych farbowa itp. wr鏂i豉 do br您u.
Oczywi軼ie bywaj wyj徠ki i jako to nawet wygl康a. A ja osobi軼ie nie znam 瘸dnej osoby maj帷ej naturalnie br您owe w這sy farbuj帷ej si na 豉dny odcie blondu Wszystkie s 鄴速e lub pomara鎍zowe, albo szare

anusiazg na tej fotce co wklei豉, to dla mnie jest poziom 4. Ja mam mniej wi璚ej teraz taki kolor na g這wie, a farbowa豉m 4.0
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (26,1 KB, 16 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:23
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-03, 13:44   #1664
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

M鎩 kolor to obecny na g這wie Mam taki sam co po ostatniej farbie. Ciemny popielaty blond/jasny br您 bo on tak dziwnie wygl康a. Og鏊nie poziom 6.

Cytat:
No w豉郾ie nie chcia豉m znowu drogeryjnymi farbowa, ale co mnie nasz這 bo zale瘸這 mi na szybkim pofarbowaniu a fryzjerka nie mia豉 czasu i widz teraz, 瞠 nie warto jednak ju wraca do tego Castinga ;p kiedy farbowa豉m czarnym i starczy這 raz na miesi帷-p馧tora, ten br您 si jako szybko wymywa.
Ale id do fryzjera w czwartek i zrobi Matrixem jeszcze natur, bo ko鎍e chyba dalej s ciep貫. Najwy瞠j jak stwierdz 瞠 nie dor闚nuje 5 do d逝go軼i to nast瘼nym razem spr鏏uj ciemniej. A jak nie to w ko鎍u 5AV na kt鏎e si czaj Kosztuje mnie to tylko 40z a jak ma by na d逝瞠j ni po tych drogeryjnych to warto. Cho po dekoloryzacji te mia豉m 5.0 na這穎ne a widzia造軼ie na zdj璚iach 瞠 nieciekawie to wygl康a這, nier闚no, te du穎 ja郾iejsza g鏎a od do逝. Sorki 瞠 truj i tym razem pos逝cham
A ja ci polecam Inebry na bardzo d逝gi czas siedzenia na w這sach ( patrz帷 po mamie). Je郵i chcesz jednak Matrix to te 豉dnie wychodzi i nawet si trzyma ale wymycie b璠zie wida ale dopiero po miesi帷u.
Cytat:

Poziom 4 jak dla mnie. Ale na Twoje ju ciemne do嗆 w這sy to bym 5 k豉d豉.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-03, 13:58   #1665
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula mog ci pozazdro軼i naturalnego poziomu 6 W豉軼iwie wystarcza ci wtedy delikatne od鈍ie瘸nie koloru. Tylko pozazdro軼i. Nigdy nie b璠ziesz mia豉 jasnych odrost闚 jak ja

A ja dzisiaj wreszcie zrzuci豉m fotki z ostatniego farbowania. W sobot pokazywa豉m wam tylko z telefonu.
Dzi znowu my豉m w這sy i musze powiedziec, 瞠 jestem strasznie zadowolona z efektu. Je郵i ta farba/toner bedzie si w mar d逝go trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wi璚 dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robi豉m teraz tylko odrosty (by造 blond). Reszta w這s闚 tylko spieniona na 5 minut.
W這ski s mieciutkie jak puch, ale si nie pusz Nie musze nawet u篡wac prostownicy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0409.jpg (101,4 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0427.jpg (143,9 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0428.jpg (122,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0432.jpg (122,6 KB, 20 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-03, 14:04   #1666
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
A ja ci polecam Inebry na bardzo d逝gi czas siedzenia na w這sach ( patrz帷 po mamie). Je郵i chcesz jednak Matrix to te 豉dnie wychodzi i nawet si trzyma ale wymycie b璠zie wida ale dopiero po miesi帷u.

Poziom 4 jak dla mnie. Ale na Twoje ju ciemne do嗆 w這sy to bym 5 k豉d豉.
Zobacz na czym tam robi, bo wiem 瞠 na Matrixie na pewno. Najwy瞠j nast瘼nym razem po miesi帷u p鎩d do niej z w豉sn farb bo teraz juz nie zd捫.

Ale jakbym dor闚nywa豉 do d逝go軼i to k豉d豉bym wtedy na te 15cm kt鏎e mam ja郾iejsze ni dalej w這sy, to mo瞠 4 by nie by豉 za ciemna? chcia豉bym mie jednolite w ko鎍u ;p
a od s這鎍a farbowane w這sy tez chyba troch zja郾iej, czy nie ?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
A ja dzisiaj wreszcie zrzuci豉m fotki z ostatniego farbowania. W sobot pokazywa豉m wam tylko z telefonu.
Dzi znowu my豉m w這sy i musze powiedziec, 瞠 jestem strasznie zadowolona z efektu. Je郵i ta farba/toner bedzie si w mar d逝go trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wi璚 dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Ciemno dosy wysz這 Ciemniejsze ni moje ko鎍e chyba, a to niby 4 i 5, ale przyznam, 瞠 lepiej Ci w takich ciemnych w這sach ni jasnych Bardzo 豉dnie i najwa積iejsze, 瞠 Ty jeste tak zadowolona )
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-03, 14:12   #1667
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula mog ci pozazdro軼i naturalnego poziomu 6 W豉軼iwie wystarcza ci wtedy delikatne od鈍ie瘸nie koloru. Tylko pozazdro軼i. Nigdy nie b璠ziesz mia豉 jasnych odrost闚 jak ja

A wi璚 dla przypomnienia:
Pierwsza fota super Nast瘼ne to ju u mnie granatowa czer

Cytat:
Zobacz na czym tam robi, bo wiem 瞠 na Matrixie na pewno. Najwy瞠j nast瘼nym razem po miesi帷u p鎩d do niej z w豉sn farb bo teraz juz nie zd捫.

Ale jakbym dor闚nywa豉 do d逝go軼i to k豉d豉bym wtedy na te 15cm kt鏎e mam ja郾iejsze ni dalej w這sy, to mo瞠 4 by nie by豉 za ciemna? chcia豉bym mie jednolite w ko鎍u ;p
a od s這鎍a farbowane w這sy tez chyba troch zja郾iej, czy nie ?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Ciemno dosy wysz這 Ciemniejsze ni moje ko鎍e chyba, a to niby 4 i 5, ale przyznam, 瞠 lepiej Ci w takich ciemnych w這sach ni jasnych Bardzo 豉dnie i najwa積iejsze, 瞠 Ty jeste tak zadowolona )
Ja d逝go wyr闚nywa豉m. W ko鎍u tak naprawd w miar r闚no pokry mi Matrix Color Sync ale jak si lekko wymy to odrosty si r騜ni造. Wtedy postanowi豉m odcie w d馧 i waln窸am 5AV SoColor i jak tylko farba si maksymalnie wyp逝ka豉 okaza這 si, 瞠 w ko鎍u mam r闚no pokryte w這sy Teraz poziom 6 i nic wi璚ej bo jest idealnie. Nie wiem jak po 4 by ci same te 15 cm wysz這 i jak ewentualnie r騜ni這 si z ko鎍ami. To te zale篡 od farby. Mo瞠 tego Matrixa po堯 na odrosty i te 15cm w d馧 i na sam koniec dopiero na ko鎍闚ki.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-03 o 14:14
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-03, 14:49   #1668
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula ja dlatego da豉m kilka zdj耩 bo wiadomo, 瞠 w ka盥ym 鈍ietle wychodzi inaczej.
Tu dalam fotki bez lampy, przy oknie i ta pierwsza w豉軼iwie jako jedyna pokazuje m鎩 kolor.
W s這鎍u to nawet wida delikatnie rudawy po造sk
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-03, 14:50   #1669
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

No nareszcie mam troch s這鎍a!!!! Cykn窸am foty
Sorry za nie豉d na g這wie, ale wiaterek powiewa do嗆 mocno.

Wklejam na szybko i spadam. Poprzednio farbowane samym 6BV.

Teraz farbowa豉m 1/2 5AV + 1/4 6BV
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2 v2.jpg (32,9 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7 v2.jpg (43,0 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2728.jpg (48,5 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2730.jpg (44,6 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2733.jpg (47,2 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2736.jpg (44,0 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2739.jpg (46,1 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2741.jpg (42,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2743.jpg (41,1 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2729.jpg (56,8 KB, 6 za豉dowa)

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-06-03 o 14:52
mcromance jest offline  
Stary 2013-06-03, 14:51   #1670
mcromance
Zakorzenienie

I reszta fotek, bo si nie zmie軼i造 w poprzednim po軼ie

Dobra, spadam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2744.jpg (56,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2745.jpg (63,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2748.jpg (65,7 KB, 20 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-06-03, 15:30   #1671
Weronisia
Zakorzenienie

Anusiazg dzi瘯i
Ja te tak uwa瘸m, 瞠 mi dobrze w tym kolorze. M鎩 m捫 nawet by z造 na mnie, 瞠 kupi豉m jasniejsza farbe, bo tak mu si podoba ta moja czer
Wygl康a na to, 瞠 b璠 tu z was najciemniejsza

Mcromance rowniutko wysz這 no i ciep這 tak jak lubisz. My郵a豉m, 瞠 ci wyjdzie ciemnej.
A ty jeste zadowolona?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Kurcze w豉郾ie zrobi豉m sobie zdj璚ie w s這鎍u, 瞠by wam pokaza, 瞠 nie jest tak ciemno i. .. jest czarno jak w璕iel! kilka razy z r騜nych stron i wsz璠zie czarno! chyba wreszcie do mnie dotar這
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-03, 16:17   #1672
mcromance
Zakorzenienie

Zdj璚ie zatytu這wane "w s這鎍u z bliska" najlepiej oddaje kolor.
A wysz這 ciep豉wo, bo mi zawsze tak wychodzi. Mam z這to we w這sie i zawsze mi ociepla, mimo 瞠 farbowa豉m ch這dnymi odcieniami.

Ale kolor bardzo mi si podoba, zostaj przy takim. Wyko鎍z jeszcze te pozosta貫 1/4 6BV i potem to ju sam 5AV b璠zie

mcromance jest offline  
Stary 2013-06-03, 17:10   #1673
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
oo odwa積ie Z czerni do blondu mnie by chyba narzeczony zabi hehe wi璚 zostane przy tych br您owych ale jak Tobie pasuje to 鄉ia這! Tez mam tak jak Ty poziom 6/7 a, przy czarnych nie by這 takiego problemu z utrzymaniem koloru jak przy br您ach.. tak czy inaczej nigdy wi璚ej czerni ;p

W豉軼iwie ja nigdy nie chcia豉m czerni Samo tak mi si zrobi這 i nie bardzo wiedzia豉m co z tym zrobi, wi璚 zosta這 na lata
Jednak jestem ju bli瞠j 4 z przodu ni 3, wi璚 czer ju mi nie pasuje, zaostrza rysy twarzy jednak. Troch mi szkoda, bo ciemny kolor d逝go trzyma na w這sach i si tak 豉two nie zmywa i w sumie by這 mi w nim do twarzy. No ale w豉郾ie - by這. Dlatego chcia豉m co ja郾iejszego.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Dziewczyny wszystko zale篡 od naturalnego koloru w這s闚.
Jak komu poziom 7 wychodzi a tak ciemno, to znaczy, 瞠 nie farbowa na jasnych w這sach, tylko na jakim br您ie.
Ja mam sw鎩 naturalny kolor na poziomie 8 i mi wychodzi zupe軟ie inaczej ni osobom maj帷ym naturalnie br您owe w這sy.
Poni瞠j wklejam fotk. Farba L'oreal Preference Recital 7.0
Na pewno nie jest to to samo co wysz這 Megi.3
Poza tym du穎 zale篡 od % wody jakiej si u篡je. Je郵i kto chce rozja郾i odcie, to musi u篡 wy窺zej wody. Dla brunetki farbuj帷ej poziomem 7 trzeba by u篡 wody 9%, 瞠by da這 to w og鏊e po鈍iat blondu. Poza tym wiadomo, 瞠 farba farby nie rozja郾ia, a wi璚 maj帷 na g這wie br您 nie da si zrobi blondu za pomoc farby. Trzeba by najpierw u篡 rozja郾iacza i dopiero potem na這篡 7. Inaczej b璠zie to raczej farbowanie ton w ton, czyli w這sy nic nie zja郾iej, nadal zostan br您em.
Dlatego mnie wcale nie dziwi, 瞠 Megi wysz這 tak ciemno. Po prostu nie mog這 wyj嗆 ja郾iej
Ja bym nie kombinowa豉 z 7 maj帷 br您 na g這wie, bo taka mieszanka mo瞠 nieraz da odcie zielonkawy/szarawy. To ju lepiej wzi望 6 z mocniejsz wod,

Megi ja te lubi kombinowac z w這sami. Je郵i masz blond naturalny, to powinno ci si udac zej嗆 do blondu bez problemu. Ja schodzi豉m wiele lat temu z burgundu, prawie czarnego. Fakt, 瞠 w這sy troszk ucierpia造, bo potraktowa豉m je rozja郾iaczem i to kilkakrotnie. Ale w ko鎍u mia豉m sw鎩 blond
Teraz latami by豉m blondynk, a ostatnio mia豉m non stop pasemka bardzo jasny blond z br您em. I mi si znudzi這. Zafarbowa豉m najpierw t 7.0 , ale czu豉m si nijak. Zrobi豉m si na czerwie, a potem na br您. Oj te moje w這sy wiele przesz造

Je郵i tw鎩 naturalny kolor jest br您em, to szczerze ci odradzam, bo b璠ziesz 瘸這wa. Blond nigdy nie wyjdzie ci naturalny, ale 鄴速y i sztuczny.
Rok temu moja przyjaci馧ka (z natury br您, farbowany na bardzo ciemny br您) zapragn窸a by blondynk. Niczego nie robi豉 sama. Wyda豉 fortun na fryzjer闚. Efekt: 鄴速e, miejscami pomara鎍zowe w這sy, z czarnym odrostem. W這sy z d逝go軼i do 這patek same skr鏂i造 si do ucha. Odpada造 jej ca貫 kawa趾i w這s闚, a to co zosta這 by這 jak guma i siano.
Sko鎍zy這 si na doczepieniu sztucznych w這s闚, 瞠by ratowa sytuacj.
Po roku czasu usilnych farbowa itp. wr鏂i豉 do br您u.
Oczywi軼ie bywaj wyj徠ki i jako to nawet wygl康a. A ja osobi軼ie nie znam 瘸dnej osoby maj帷ej naturalnie br您owe w這sy farbuj帷ej si na 豉dny odcie blondu Wszystkie s 鄴速e lub pomara鎍zowe, albo szare

anusiazg na tej fotce co wklei豉, to dla mnie jest poziom 4. Ja mam mniej wi璚ej teraz taki kolor na g這wie, a farbowa豉m 4.0
M鎩 naturalny kolor to ciemny blond. Niestety, ci篹ko bedzie o zdj璚ia natury , bo od lat farbuj w這sy. . Masz racj , musia豉bym rozja郾i i zafarbowa. Efekt farbowania zale篡 od koloru wyj軼iowego i farba 7,0 nie da na ciemnych w這sach nic ja郾iejszego. Ale teraz to ja chcia豉m br您, a my郵i o blondzie chodz mi po g這wie dopiero tak od kilku dni.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆

Dobra, spadam
ζdnie wysz這
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-03, 19:31   #1674
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:

Dobra, spadam
super, takie kolorki lubi bardzoooo
ibyza jest offline  
Stary 2013-06-03, 19:59   #1675
mcromance
Zakorzenienie

Dzi瘯i dziewczyny
Dobrze trafi豉m z robieniem zdj耩, bo 2 godziny p騧niej ju la這... No codziennie jak nie deszcz to burza. Oszale mo積a...

No i teraz kolor w這s闚 lepiej pasuje mi do brwi

mcromance jest offline  
Stary 2013-06-04, 00:17   #1676
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Zdj璚ie zatytu這wane "w s這鎍u z bliska" najlepiej oddaje kolor.
A wysz這 ciep豉wo, bo mi zawsze tak wychodzi. Mam z這to we w這sie i zawsze mi ociepla, mimo 瞠 farbowa豉m ch這dnymi odcieniami.

Ale kolor bardzo mi si podoba, zostaj przy takim. Wyko鎍z jeszcze te pozosta貫 1/4 6BV i potem to ju sam 5AV b璠zie
To dobrze, 瞠 "w s這鎍u z bliska" najlepiej oddaje kolor, bo jest bardzo 豉dny!
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-04, 20:22   #1677
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Zrobi豉m 2 k徙iele rozja郾iaj帷e i mam m皻lik w g這wie.
1-sza k徙iel da豉 wi瘯sze rozja郾ienie, bo robi豉m j a 17 min.
2-ga k徙iel rozja郾i豉 zaledwie odrobin ( wida to bardziej na zdj璚iu bez flesza) - robi豉m j 11 minut.

Wi璚ej k徙ieli nie chcia豉bym robi, ale nie bardzo wiem teraz czy nak豉da henn jutro czy odczeka sobie z tydzie i regenerowa w這ski i dopiero p騧niej j nak豉da. Obecny kolor jest do嗆 r闚ny, ale - czego na zdj璚iach a tak nie wida- przy niekt鏎ych 鈍iat豉ch wygl康a baaaaaardzo rudo, a przesadnie.
Z kolei henny si nieco boj od razu nak豉da bo boj si by nadmiernie w這s闚 nie przyciemni豉....ech....

Miejsce na zdj璚iach zostawione dla efekt闚 po hennie, jak si zdecyduj i j zrobi to jeszcze dostawi

1. zdj. bez flesza
2. zdj. z fleszem

zestawienie zdj. bez flesza.jpg

zestawienie zdj. z fleszem.jpg

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-05, 08:57   #1678
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m 2 k徙iele rozja郾iaj帷e i mam m皻lik w g這wie.
1-sza k徙iel da豉 wi瘯sze rozja郾ienie, bo robi豉m j a 17 min.
2-ga k徙iel rozja郾i豉 zaledwie odrobin ( wida to bardziej na zdj璚iu bez flesza) - robi豉m j 11 minut.

Wi璚ej k徙ieli nie chcia豉bym robi, ale nie bardzo wiem teraz czy nak豉da henn jutro czy odczeka sobie z tydzie i regenerowa w這ski i dopiero p騧niej j nak豉da. Obecny kolor jest do嗆 r闚ny, ale - czego na zdj璚iach a tak nie wida- przy niekt鏎ych 鈍iat豉ch wygl康a baaaaaardzo rudo, a przesadnie.
Z kolei henny si nieco boj od razu nak豉da bo boj si by nadmiernie w這s闚 nie przyciemni豉....ech....

Miejsce na zdj璚iach zostawione dla efekt闚 po hennie, jak si zdecyduj i j zrobi to jeszcze dostawi

1. zdj. bez flesza
2. zdj. z fleszem

Za陰cznik 5276948

Za陰cznik 5276949
Najpierw mo瞠 poczekaj a ta ca豉 chemia wyp逝cze si z w這s闚. Tu ju o nie przyciemnienie chodzi a reakcj henny z chemi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-05, 22:04   #1679
Lina L
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64

Tak si sk豉da, 瞠 bloga godcreatedwomen ja prowadz )
polecam wam szczerze k徙iel rozja郾iaj帷, moje w這sy po k徙ieli by造 w takim samy stanie jak przed ja mam ju za sob 3 razy i uzyska豉m sw鎩 wymarzony ciemny blond, teraz delikatnie pr鏏uje je rozja郾ia p逝cz帷 w這sy w rumianku i u篡waj帷 p逝kanki do w這s闚 blond z Isany.
Nie jestem w stanie nikomu zagwarantowa uzyskanego efektu, bo to bardzo indywidualna sprawa Ale mog jeszcze doda, 瞠 nakusi豉m na to dwie kole瘸nki, efekty by造 r騜ne ( u jednej mocniej rozja郾ione i drugiej troch s豉biej) ale ka盥a by豉 zadowolona i r闚nie nie zaobserwowa造 pogorszenia stanu w這s闚

Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline  
Stary 2013-06-06, 00:57   #1680
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cze嗆 dziewczyny, z podkulonym ogonem wracam na jaki czas
W這sy zjechane potrzebuj odpoczynku
kupi豉m Cynamonowy br您 joanny i jak tylko w這sy b璠 mniej 鈍ie瞠 to k豉d..
Meadow jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.