Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 57 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-06, 15:56   #1681
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, z podkulonym ogonem wracam na jaki czas
W這sy zjechane potrzebuj odpoczynku
kupi豉m Cynamonowy br您 joanny i jak tylko w這sy b璠 mniej 鈍ie瞠 to k豉d..

A ja nie w temacie, czemu z podkulonym ogonem? Co robi豉, 瞠 si tak zjecha造 s這ski?
Jak ju po這篡sz poka efekt

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-06, 17:20   #1682
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
A ja nie w temacie, czemu z podkulonym ogonem? Co robi豉, 瞠 si tak zjecha造 s這ski?
Jak ju po這篡sz poka efekt
podobno w br您ie mi bardzo 豉dnie, ale jak to kobieta zacz窸am kombinowa (z czerwieniami)
po czerwonej farbie matrixa nie umiem ju w這s闚 podreperowa, urywaj si przy odro軼ie, a u篡豉m tylko 6% do tego...
teraz wzi窸am troch ciemniejszy br您 ni chc, bo mam bardzo jasne w這sy w okropnym stanie to po prostu wiem, 瞠 du穎 si kolor wyp逝cze
farbuj prawdopodobnie jutro

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-06 o 17:24
Meadow jest offline  
Stary 2013-06-06, 19:06   #1683
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Cytat:
podobno w br您ie mi bardzo 豉dnie, ale jak to kobieta zacz窸am kombinowa (z czerwieniami)
po czerwonej farbie matrixa nie umiem ju w這s闚 podreperowa, urywaj si przy odro軼ie, a u篡豉m tylko 6% do tego...
teraz wzi窸am troch ciemniejszy br您 ni chc, bo mam bardzo jasne w這sy w okropnym stanie to po prostu wiem, 瞠 du穎 si kolor wyp逝cze
farbuj prawdopodobnie jutro
To czekam na zdj璚ia.
Generalnie Ci rozumiem, ja sobie 豉dnie w這ski podreperowa豉m przez 4 mies. henn, od篡wkami i olejami, ale mi si zachcia這 rozja郾ia. Po 2ch k徙ielach rozja郾iaj帷ych nie ma tragedii, ale jest na pewno gorzej ni by這, wi璚 te z podkulonym ogonem wr鏂i豉m do zdecydowanego br您u i henny.
Swoj drog nie by豉m 鈍iadoma, 瞠 czerwienie niszcz mocno w這sy- by豉m przekonana, 瞠 tylko blondy.
Czekam na zdj璚ia
Powodzenia

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-06-07, 20:45   #1684
Meadow
Wtajemniczenie

Ok, ju po farbowaniu
Stan w這s闚 nie jest jaki super po farbie, ale to z oczywistej przyczyny no i jeszcze suszy豉m na szybko 瞠by z豉pa jeszcze jakie 鈍iat這 na dworze
Wstawi fotki przed i po, jutro jeszcze co w s這鎍u cykn, bo ju jednak za ciemno by這 i telefon nie wyrabia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1011.jpg (27,1 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1013.jpg (22,4 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1038.jpg (22,4 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1039.jpg (21,2 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1040.jpg (21,7 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1041.jpg (25,1 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-07 o 20:47
Meadow jest offline  
Stary 2013-06-08, 00:25   #1685
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Meadow co wiem na temat czerwieni, bo jeszcze w marcu mia豉m intensywn czerwien na g這wie.

A te dwa pierwsze zdj璚ia to co ty masz na tej g這wie? Na g鏎ze widz wymyta czerwie i odrost. Ale to na dole? Rozjasnialas?

No a efekt po farbowaniu super. Ja tak 豉two nie mia豉m po czerwieni, a wi璚 ciesz si z tego co ci wysz這

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-08, 01:31   #1686
Meadow
Wtajemniczenie

w skr鏂ie ten blond by rozja郾iany ponad rok temu, na to mia豉m jasny br您, a potem dekoloryzowa豉m i czerwie by豉 na to nak豉dana i tak okropnie zesz這
dlatego my郵, 瞠 wida, 瞠 jestem zadowolona z aktualnego br您u
teraz mi tylko pozostaje regularnie podcina i dba 瞠by jako dosz造 do siebie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-08 o 01:32
Meadow jest offline  
Stary 2013-06-09, 15:49   #1687
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Ok, ju po farbowaniu
Stan w這s闚 nie jest jaki super po farbie, ale to z oczywistej przyczyny no i jeszcze suszy豉m na szybko 瞠by z豉pa jeszcze jakie 鈍iat這 na dworze
Wstawi fotki przed i po, jutro jeszcze co w s這鎍u cykn, bo ju jednak za ciemno by這 i telefon nie wyrabia
bardzo 豉dny ten br您

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Zrobi豉m 2 k徙iele rozja郾iaj帷e i mam m皻lik w g這wie.
1-sza k徙iel da豉 wi瘯sze rozja郾ienie, bo robi豉m j a 17 min.
2-ga k徙iel rozja郾i豉 zaledwie odrobin ( wida to bardziej na zdj璚iu bez flesza) - robi豉m j 11 minut.

Wi璚ej k徙ieli nie chcia豉bym robi, ale nie bardzo wiem teraz czy nak豉da henn jutro czy odczeka sobie z tydzie i regenerowa w這ski i dopiero p騧niej j nak豉da. Obecny kolor jest do嗆 r闚ny, ale - czego na zdj璚iach a tak nie wida- przy niekt鏎ych 鈍iat豉ch wygl康a baaaaaardzo rudo, a przesadnie.
Z kolei henny si nieco boj od razu nak豉da bo boj si by nadmiernie w這s闚 nie przyciemni豉....ech....

Miejsce na zdj璚iach zostawione dla efekt闚 po hennie, jak si zdecyduj i j zrobi to jeszcze dostawi

1. zdj. bez flesza
2. zdj. z fleszem

Za陰cznik 5276948

Za陰cznik 5276949
rozjasni造 CI si do bardzo 豉dnego koloru
ja pewnie zostawi豉bym tak jak jest

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula mog ci pozazdro軼i naturalnego poziomu 6 W豉軼iwie wystarcza ci wtedy delikatne od鈍ie瘸nie koloru. Tylko pozazdro軼i. Nigdy nie b璠ziesz mia豉 jasnych odrost闚 jak ja

A ja dzisiaj wreszcie zrzuci豉m fotki z ostatniego farbowania. W sobot pokazywa豉m wam tylko z telefonu.
Dzi znowu my豉m w這sy i musze powiedziec, 瞠 jestem strasznie zadowolona z efektu. Je郵i ta farba/toner bedzie si w mar d逝go trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wi璚 dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robi豉m teraz tylko odrosty (by造 blond). Reszta w這s闚 tylko spieniona na 5 minut.
W這ski s mieciutkie jak puch, ale si nie pusz Nie musze nawet u篡wac prostownicy

zazdroszcze

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
I reszta fotek, bo si nie zmie軼i造 w poprzednim po軼ie

Dobra, spadam
w s這鎍u przepiekny

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Dzi瘯i dziewczyny
Dobrze trafi豉m z robieniem zdj耩, bo 2 godziny p騧niej ju la這... No codziennie jak nie deszcz to burza. Oszale mo積a...

No i teraz kolor w這s闚 lepiej pasuje mi do brwi

bez tego by豉by pewnie tragedia
Stary 2013-06-09, 21:04   #1688
axcy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Mam do Was pytaaaaaanie

Ot騜 w sierpniu ufarbowa豉m si na ciemny br您 (wysz造 prawie czarne), ale kolor szybko si wyp逝kiwa i postanowi豉m ju nie farbowa przez jaki czas. I tak sobie by造 niemal niewidoczne odrosty, farba pokry豉 si z moim naturalnym kolorem. Odrosty na ok 8 cm.
I tak z dwa tyg temu postanowi豉m zn闚 nada kolor moim w這som. Czekoladowy br您. I tu szok (ja nie wiem czemu tego nie przewidzia豉m?). Farbowane wcze郾iej w這sy s ciemniejsze
Chcia豉bym je wyr闚na, kupilam ten sam czekoladowy br您, i tu pytanie (by mo瞠 g逝pie, no c騜..), farbowa te odrosty by by造 ciemniejsze, czy farbowa ten ciemniejszy d馧 by sta si (to mo磧iwe?) troch ja郾iejszy? Pogl康owa fotka w za陰czniku.
Mam ju do嗆 chodzenia w zwi您anych w這sach, dlatego prosz o rady.
Z g鏎y dzi瘯uj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (157,5 KB, 40 za豉dowa)
axcy jest offline  
Stary 2013-06-09, 22:37   #1689
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez axcy Poka wiadomo嗆
Mam do Was pytaaaaaanie

Ot騜 w sierpniu ufarbowa豉m si na ciemny br您 (wysz造 prawie czarne), ale kolor szybko si wyp逝kiwa i postanowi豉m ju nie farbowa przez jaki czas. I tak sobie by造 niemal niewidoczne odrosty, farba pokry豉 si z moim naturalnym kolorem. Odrosty na ok 8 cm.
I tak z dwa tyg temu postanowi豉m zn闚 nada kolor moim w這som. Czekoladowy br您. I tu szok (ja nie wiem czemu tego nie przewidzia豉m?). Farbowane wcze郾iej w這sy s ciemniejsze
Chcia豉bym je wyr闚na, kupilam ten sam czekoladowy br您, i tu pytanie (by mo瞠 g逝pie, no c騜..), farbowa te odrosty by by造 ciemniejsze, czy farbowa ten ciemniejszy d馧 by sta si (to mo磧iwe?) troch ja郾iejszy? Pogl康owa fotka w za陰czniku.
Z g鏎y dzi瘯uj
Naj豉twiej by這by przyciemni te za jasne odrosty. Tylko czy sobie poradzisz? Musia豉by na這篡 farb tylko na jasne odrosty, tak zeby nie dotykac tych ciemnych. Dopiero ewentualnie 5 minut przed sp逝kaniem ca這嗆 spieni.

W rozja郾ianie ja bym si nie bawi豉. Ci瞛ko rozja郾i w這sy od jakiego miejsca.
Ale je郵i bardziej zale篡 ci na ja郾iejszym odcieniu, to najlepsze rozwi您anie to kupi dekoloryzator np. Efasor, kt鏎y 軼i庵nie sztuczny barwnik z twoich w這s闚, czyli to ciemne. Kolor mo瞠 wyj嗆 nier闚ny, bo to tylko '軼i庵acz/odbarawiacz' . Od razu na takie odbarwione w這sy nak豉da si farb. Najlepiej gdyby to by豉 profesjonalna na dw鏂h r騜nych wodach. Ja na twoim miejscu na這篡豉bym na te 8 cm ja郾iejszych farb 6,00 lub 5,00 z wod 6%, a na pozosta貫, te ciemniejsze t sam farb z wod 1,5-1,8% (mia這by delikatniejsze za dzia豉nie jak toner).
Albo farb z 6% tylko na te jasne 8cm i na sam koniec jakie 5-10 minut przed sp逝kaniem tylko rozmasowa na reszt w這s闚.

To s moje pomys造 Mo瞠 kto jeszcze co doradzi
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-10, 18:26   #1690
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Mam do Was pytaaaaaanie

Z g鏎y dzi瘯uj
Ci篹ko mi doradzi bo mi jak r闚no nie 豉pa造 drogeryjne to tak chodzi豉m do maksymalnego wyp逝kania i dawaj jeszcze raz farb. Z profesjonalnymi nie mia豉m tego problemu, bo od razu po jednym razie wyr闚na mi si kolor na d逝go軼i i odrostach. Polecam Ci najpierw spranie koloru z ko鎍闚 szamponem z dodatkiem sody lub szamponem przeciw逝pie穎wym. Po prostu szoruj tylko te ciemniejsze w這ski po kilka razy i zobacz jak kolorek Ci si wymywa. A n騜 Ci si wyr闚na. Je郵i to nie pomo瞠 to chocia spierzesz sobie nieco ciemny kolor pod nast瘼ne farbowanie. Aby tylko przyciemni odrosty bez 瘸dnych eksperyment闚 to ci篹ko samemu bo musisz widzie jak i gdzie k豉嗆 farb. Po takim farbowaniu na reszt w這s闚 po prostu spieni farb z odrobin wody i zostawi na 5min na ko鎍e.

A takie jeszcze pytanie czym farbowa豉? Widz na w這sach jednolity kolor poza kilkoma ciemnymi pasmami. Mi takie co zostawia豉 Joanna drogeryjna. Tragedia to by豉 bo mia豉m 豉dny br您 i smoliste pasma gdzieniegdzie i zazwyczaj na wierzchu jak u Ciebie widz.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-10 o 18:12
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-10, 18:33   #1691
Kachula82
Zakorzenienie

Dziewczyny cicho tu jak na wakacjach. Ja dzi ju wkurzona cenami na allegro posz豉m po farb do pobliskiego sklepu Lokikoki. Stwierdzi豉m, 瞠 na wakacje i s這鎍e wszystko rudziej帷e musz kupi co z amoniakiem i nie drogiego bo i tak mo瞠 od s這鎍a rudzie. Pad這 na tani Milaton 3D (kiedy farbowa豉m odcieniem 7,45). http://lokikoki.pl/product-pol-3248-...5-ml-Mila.html Odcie 6,1 tubka 125ml, wi璚 3 farbowania dla moich przerzedzonych w這s闚. Kupi豉m do tego oryginalny utleniacz 6% w ma貫j buteleczce i znalaz豉m te mask tej firmy z wyci庵iem z 這篡sk http://lokikoki.pl/product-pol-3574-...0-ml-Mila.html

W za陰czniku moje obecne w這ski (twarz zakryta bo wysz豉m jak ko...). Niestety nie jestem zadowolona po DiaRichesse bo normalnie wyp逝ka豉 si chyba w 2 tyg. Do tego w這sy po niej jakby bardziej rudzia造 i z這ci造 si na s這鎍u! A mo瞠 tak ta farba si wyp逝ka豉? No i wida odrosty! A mia這 by nie wida! Mniej wi璚ej rudo z這te refleksy nie s takie z貫 ale jednak mnie denerwuj
W tym tygodniu farbowanie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (40,5 KB, 46 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-06-10 o 18:35
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-10, 18:50   #1692
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny cicho tu jak na wakacjach. Ja dzi ju wkurzona cenami na allegro posz豉m po farb do pobliskiego sklepu Lokikoki. Stwierdzi豉m, 瞠 na wakacje i s這鎍e wszystko rudziej帷e musz kupi co z amoniakiem i nie drogiego bo i tak mo瞠 od s這鎍a rudzie. Pad這 na tani Milaton 3D (kiedy farbowa豉m odcieniem 7,45). http://lokikoki.pl/product-pol-3248-...5-ml-Mila.html Odcie 6,1 tubka 125ml, wi璚 3 farbowania dla moich przerzedzonych w這s闚. Kupi豉m do tego oryginalny utleniacz 6% w ma貫j buteleczce i znalaz豉m te mask tej firmy z wyci庵iem z 這篡sk http://lokikoki.pl/product-pol-3574-...0-ml-Mila.html

W za陰czniku moje obecne w這ski (twarz zakryta bo wysz豉m jak ko...). Niestety nie jestem zadowolona po DiaRichesse bo normalnie wyp逝ka豉 si chyba w 2 tyg. Do tego w這sy po niej jakby bardziej rudzia造 i z這ci造 si na s這鎍u! A mo瞠 tak ta farba si wyp逝ka豉? No i wida odrosty! A mia這 by nie wida! Mniej wi璚ej rudo z這te refleksy nie s takie z貫 ale jednak mnie denerwuj
O matuchno !!! Rzeczywi軼ie jak nie twoje te w這sy A tak ta skubana farba dobrze wygl康a豉 zaraz po farbowaniu.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-06-10, 19:22   #1693
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
O matuchno !!! Rzeczywi軼ie jak nie twoje te w這sy A tak ta skubana farba dobrze wygl康a豉 zaraz po farbowaniu.
W這sy s niesamowicie naturalne, to znaczy kolor. Moje w豉sne te tak rudziej i z這c si ale nie a tak! Farba chyba mi rozja郾i豉 te k豉czki. Bo sama ju nie wiem. Je郵i po kolejnej farbie z poziomu 6 b璠 mia豉 tak jasne i z這te to chyba b璠 miesza z poziomem 5.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-10, 19:41   #1694
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula jestem w totalnym szoku Gdzie si podzia tw鎩 pi瘯ny ch這dny br您? Mam nadziej, 瞠 farba, kt鏎 kupi豉 sobie poradzi. Trzymam kciuki.

To ja natomiast jestem mega zadowolona. Mo瞠 tez spr鏏uj nast瘼nym razem z Welli?

S逝chajcie Well Koleston (farba) robi豉m w這ski prawie 5 tygodni temu, a w這sy wygl康aj tak jak pierwszego dnia po farbowaniu i nadal niesamowicie b造szcz
Odrost, kt鏎y potraktowa豉m tonerem Wella Color Touch trzyma si ju 10 dni i nadal wygl康a to dobrze. Pojawia si juz kolejny odrost, ale mniej widoczny. Mo瞠 dlatego, ze kolor na這篡豉m ja郾iejszy. A mo瞠, 瞠 to toner i si wyp逝kuje.

W zwi您ku z tym, 瞠 na nast瘼ny weekend musz wygl康a pi瘯nie postanowi豉m, 瞠 pofarbuj w這sy w 鈔od w przysz造 tygodniu, a wi璚 r闚ne 6 tygodni od poprzedniego farbowania.
Nie wiem tylko jeszcze czy pofarbuje ca這嗆, czy znowu tylko odrosty. Ca這嗆 w這s闚 wygl康a po prostu idealnie i szkoda m璚zy w這sy farb. Chyba znowu zrobi tylko odrost. Ale tym razem nie tonerem tylko farb, bo tubka Welli Koleston ju czeka.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Kachula a ilo嗆 farby i cena powalaj帷e!
Milaton nie znam, ale skoro jest to farba fryzjerska, to na pewno jest lepsza od drogeryjnej. Mam nadziej, 瞠 b璠ziesz zadowolona. Za t cen nie mo瞠sz narzeka ;-) Sama bym kupi豉 tak tani farb.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-10, 21:16   #1695
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula jestem w totalnym szoku Gdzie si podzia tw鎩 pi瘯ny ch這dny br您? Mam nadziej, 瞠 farba, kt鏎 kupi豉 sobie poradzi. Trzymam kciuki.

To ja natomiast jestem mega zadowolona. Mo瞠 tez spr鏏uj nast瘼nym razem z Welli?

S逝chajcie Well Koleston (farba) robi豉m w這ski prawie 5 tygodni temu, a w這sy wygl康aj tak jak pierwszego dnia po farbowaniu i nadal niesamowicie b造szcz
Odrost, kt鏎y potraktowa豉m tonerem Wella Color Touch trzyma si ju 10 dni i nadal wygl康a to dobrze. Pojawia si juz kolejny odrost, ale mniej widoczny. Mo瞠 dlatego, ze kolor na這篡豉m ja郾iejszy. A mo瞠, 瞠 to toner i si wyp逝kuje.

W zwi您ku z tym, 瞠 na nast瘼ny weekend musz wygl康a pi瘯nie postanowi豉m, 瞠 pofarbuj w這sy w 鈔od w przysz造 tygodniu, a wi璚 r闚ne 6 tygodni od poprzedniego farbowania.
Nie wiem tylko jeszcze czy pofarbuje ca這嗆, czy znowu tylko odrosty. Ca這嗆 w這s闚 wygl康a po prostu idealnie i szkoda m璚zy w這sy farb. Chyba znowu zrobi tylko odrost. Ale tym razem nie tonerem tylko farb, bo tubka Welli Koleston ju czeka.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Kachula a ilo嗆 farby i cena powalaj帷e!
Milaton nie znam, ale skoro jest to farba fryzjerska, to na pewno jest lepsza od drogeryjnej. Mam nadziej, 瞠 b璠ziesz zadowolona. Za t cen nie mo瞠sz narzeka ;-) Sama bym kupi豉 tak tani farb.
Farba jest dost瘼na chyba tylko w Lokikoki
Tu masz moje pierwsze farbowanie t farb: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=177 og鏊nie wtedy wysz這 jak na pr鏏niku.
Mi Koleston niestety absolutnie nie podpad wzgl璠em odcieni. Nie ma ch這dnych praktycznie. A nawet jak co by這 to nie z mojego poziomu. No i pr鏏niki dzi ogl康a豉m i rude to wszystko by這. Milaton mnie te nie powali przy sklepowych jarzeni闚kach ale jak tylko podesz豉m do drzwi i naturalne 鈍iat這 pad這 na 6,1 to normalnie

Jak znowu wyjdzie rudy to Matrix SoColor lub Color Sync. Ju mi b璠zie wszystko jedno na kt鏎 trafi. Goldwell Cool Browns te ogl康a豉m i tragedia. Szare to to i zielone nawet si wydawa這. No i cena za ma陰 tubk nie do przyj璚ia.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

W豉郾ie farbuj... Co mnie poszczypuje, nie podoba mi si to...

Czas edycji: 2013-06-10 o 20:40
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-10, 21:43   #1696
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Mi Koleston niestety absolutnie nie podpad wzgl璠em odcieni. Nie ma ch這dnych praktycznie.
Jak to?
Ja farbuj na ch這dno i nie mam ani ciutki rudo軼i.

A zafarbowa豉m bardzo ciep造 rudawy odcie. I nic nie wylaz這. Jest ch這dny.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-10, 22:04   #1697
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to?
Ja farbuj na ch這dno i nie mam ani ciutki rudo軼i.

A zafarbowa豉m bardzo ciep造 rudawy odcie. I nic nie wylaz這. Jest ch這dny.
A ja Ci m闚i co widzia豉m na pr鏏nikach i w numeracji. Dla mnie ich ch這dne s zwyk貫, nawet ciep貫. Nic mi si nie podoba這. A poziom 6 to jaka jasna tragedia. Poza tym tam (hurtownia) nic mi si nie podoba這. Artego to pora磬a kolor闚, A Londa nie lepiej. Normalnie nic mi nie podchodzi這 poza t Milaton. Mo瞠 rzeczywi軼ie te o鈍ietlenie jakies do d... by這. Potem podesz豉m do drugiego sklepu z ciekawo軼i i pr鏏nik Matrixa mnie zdziwi. Jakbym po nim mia豉 sobie farb wybiera, to chyba w 篡ciu bym Matrixa nie kupi豉 bo tak paskudne te pr鏏ki w這s闚 by造.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Jestem po. Szczypa這 ale nie wiem czy to nie z powodu mojego drapania si po g這wie przed po這瞠niem farby Wypad這 mn鏀two w這s闚 ale to niestety m鎩 urok na amoniak. Kolor dziwny, po d逝go軼i ok, ale odrosty wydaj mi si cholernie rude! Czekam a wyschn ale chyba i tak dopiero rano oceni szkody. Farba ma這 wydajna jak dla mnie albo nie umiem nak豉da. Ok 3/4, tak nieco mniej ni 3/4 tubki zu篡豉m. No i chyba tradycja b璠zie po amoniaku i b璠 mie suszek na w這sach. Zobaczymy rano. Na razie 鈔ednio zadowolona
Ju wiem czemu wol bez amoniaku. Nie szczypie i ma這 w這s闚 leci przy farbowaniu a nie ca造 zlew...

Czas edycji: 2013-06-10 o 22:06
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-10, 22:45   #1698
axcy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cytat:
Naj豉twiej by這by przyciemni te za jasne odrosty. Tylko czy sobie poradzisz? Musia豉by na這篡 farb tylko na jasne odrosty, tak zeby nie dotykac tych ciemnych. Dopiero ewentualnie 5 minut przed sp逝kaniem ca這嗆 spieni.

W rozja郾ianie ja bym si nie bawi豉. Ci瞛ko rozja郾i w這sy od jakiego miejsca.
Ale je郵i bardziej zale篡 ci na ja郾iejszym odcieniu, to najlepsze rozwi您anie to kupi dekoloryzator np. Efasor, kt鏎y 軼i庵nie sztuczny barwnik z twoich w這s闚, czyli to ciemne. Kolor mo瞠 wyj嗆 nier闚ny, bo to tylko '軼i庵acz/odbarawiacz' . Od razu na takie odbarwione w這sy nak豉da si farb. Najlepiej gdyby to by豉 profesjonalna na dw鏂h r騜nych wodach. Ja na twoim miejscu na這篡豉bym na te 8 cm ja郾iejszych farb 6,00 lub 5,00 z wod 6%, a na pozosta貫, te ciemniejsze t sam farb z wod 1,5-1,8% (mia這by delikatniejsze za dzia豉nie jak toner).
Albo farb z 6% tylko na te jasne 8cm i na sam koniec jakie 5-10 minut przed sp逝kaniem tylko rozmasowa na reszt w這s闚.

To s moje pomys造 Mo瞠 kto jeszcze co doradzi
Cytat:
Ci篹ko mi doradzi bo mi jak r闚no nie 豉pa造 drogeryjne to tak chodzi豉m do maksymalnego wyp逝kania i dawaj jeszcze raz farb. Z profesjonalnymi nie mia豉m tego problemu, bo od razu po jednym razie wyr闚na mi si kolor na d逝go軼i i odrostach. Polecam Ci najpierw spranie koloru z ko鎍闚 szamponem z dodatkiem sody lub szamponem przeciw逝pie穎wym. Po prostu szoruj tylko te ciemniejsze w這ski po kilka razy i zobacz jak kolorek Ci si wymywa. A n騜 Ci si wyr闚na. Je郵i to nie pomo瞠 to chocia spierzesz sobie nieco ciemny kolor pod nast瘼ne farbowanie. Aby tylko przyciemni odrosty bez 瘸dnych eksperyment闚 to ci篹ko samemu bo musisz widzie jak i gdzie k豉嗆 farb. Po takim farbowaniu na reszt w這s闚 po prostu spieni farb z odrobin wody i zostawi na 5min na ko鎍e.

A takie jeszcze pytanie czym farbowa豉? Widz na w這sach jednolity kolor poza kilkoma ciemnymi pasmami. Mi takie co zostawia豉 Joanna drogeryjna. Tragedia to by豉 bo mia豉m 豉dny br您 i smoliste pasma gdzieniegdzie i zazwyczaj na wierzchu jak u Ciebie widz.

Dzi瘯i za rady Zaczynam by ju z lekka za豉mana W obu przypadkach to by Casting z Loreala. My郵, 瞠 na wyp逝kanie tych ciemniejszych to nie ma za bardzo co liczy, skoro teraz wydawa這 mi si, 瞠 si wyp逝ka, a po farbowaniu niespodzianka. Chyba jednak zrobi tak, 瞠 na這輳 farb tylko na odrosty.. cho nie ukrywam, 瞠 wola豉bym do ja郾iejszego zej嗆 (; Ale mo瞠 da rad cho troch wyr闚na i wygl康a jak cz這wiek Jestem laikiem w farbowaniu, wi璚 udzia procentowy wody w farbie(?) za wiele mi nie m闚i. Chyba musz poczyta i si dokszta販i. Noo c騜, 篡czcie mi powodzenia, jak nie wyjdzie, b璠 si ratowa u fryzjera, oby tylko no篡czki nie posz造 w ruch
axcy jest offline  
Stary 2013-06-10, 22:51   #1699
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula mam nadziej, 瞠 rano w naturalnym 鈍ietle jednak b璠ziesz zadowolona
A je郵i odrost jednak jest rudy, to mo瞠 dasz si nam闚i na ciemniejszy kolor? W ko鎍u poziom 6 to ciemny blond, a ty masz naturalnie br您, wi璚 mo瞠 st康 taki efekt?

A co do szczypania... to chyba wi瘯szo嗆 farb szczypie, przynajmniej mnie. W這sy wypadaj mi i bez farbowania, wi璚 to akurat mnie nie dziwi.

Co do farb... hmmm to nie wiem czemu tobie nic si nie podoba Ja akurat nie przejmuj si tym co jest na palecie kolor闚. Interesuje mnie tylko numeracja. A kolor i tak nigdy nie wyjdzie idealnie jak na palecie, wi璚 je郵i chocia jest zbli穎ny, to uwa瘸m to ju za sukces.

Ja te ju nie mog si doczeka farbowania. Ciekawa jestem jak wyjdzie mi ta 5.0 na moim 4.0

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Dzi瘯i za rady Zaczynam by ju z lekka za豉mana W obu przypadkach to by Casting z Loreala. My郵, 瞠 na wyp逝kanie tych ciemniejszych to nie ma za bardzo co liczy, skoro teraz wydawa這 mi si, 瞠 si wyp逝ka, a po farbowaniu niespodzianka. Chyba jednak zrobi tak, 瞠 na這輳 farb tylko na odrosty.. cho nie ukrywam, 瞠 wola豉bym do ja郾iejszego zej嗆 (; Ale mo瞠 da rad cho troch wyr闚na i wygl康a jak cz這wiek Jestem laikiem w farbowaniu, wi璚 udzia procentowy wody w farbie(?) za wiele mi nie m闚i. Chyba musz poczyta i si dokszta販i. Noo c騜, 篡czcie mi powodzenia, jak nie wyjdzie, b璠 si ratowa u fryzjera, oby tylko no篡czki nie posz造 w ruch
Je郵i chcesz si podszkoli, to po鈍i耩 troch czasu na przeczytanie bloga Mysi. Mi a czaszka dymi豉, tak intensywnie czyta豉m I w豉軼iwie wszystko co wiem, to zawdzi璚zam jej blogowi, a wcze郾iej nie wiedzia豉m kompletnie nic.
blog Mysi
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-10, 23:40   #1700
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
W豉郾ie dlatego nie chodz do fryzjera. Zawsze tylko ci望 by chcieli. A te ciemne pasma to chyba urok drogeryjnych. A o procentach to trzeba poczyta. Og鏊nie 6% u篡wa si przy br您ach. Ja ci za to polecam lektur bloga BlondBunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html Tu znajdziesz wszystko

Cytat:
Kachula mam nadziej, 瞠 rano w naturalnym 鈍ietle jednak b璠ziesz zadowolona
A je郵i odrost jednak jest rudy, to mo瞠 dasz si nam闚i na ciemniejszy kolor? W ko鎍u poziom 6 to ciemny blond, a ty masz naturalnie br您, wi璚 mo瞠 st康 taki efekt?

A co do szczypania... to chyba wi瘯szo嗆 farb szczypie, przynajmniej mnie. W這sy wypadaj mi i bez farbowania, wi璚 to akurat mnie nie dziwi.

Co do farb... hmmm to nie wiem czemu tobie nic si nie podoba Ja akurat nie przejmuj si tym co jest na palecie kolor闚. Interesuje mnie tylko numeracja. A kolor i tak nigdy nie wyjdzie idealnie jak na palecie, wi璚 je郵i chocia jest zbli穎ny, to uwa瘸m to ju za sukces.

Ja te ju nie mog si doczeka farbowania. Ciekawa jestem jak wyjdzie mi ta 5.0 na moim 4.0

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Je郵i chcesz si podszkoli, to po鈍i耩 troch czasu na przeczytanie bloga Mysi. Mi a czaszka dymi豉, tak intensywnie czyta豉m I w豉軼iwie wszystko co wiem, to zawdzi璚zam jej blogowi, a wcze郾iej nie wiedzia豉m kompletnie nic.
blog Mysi
Kolor mi si podoba Na razie. Wysz這... tak jak mia豉m Och這dzi這 (chyba) i zosta這 na tym samym poziomie. A co do poziomu to ja mam 6, ciemny, mysi, polski blond wygl康aj帷y jak jasny br您 No a dok豉dnie 6,1
Mnie numeracja w Kolestonie nie zaciekawi豉. Nie by這 6,1 ani mojego ulubionego 6,12 lub 6,21 a dost瘼ny 6,71 to nie to samo i na pr鏏niku zbyt ciep豉wy mimo popieli w numerze.
Mi akurat farby profesjonalne 豉pi praktycznie dok豉dnie jak na pr鏏niku stad tak uwa積ie je studiuj.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Weronisia a co do szczypania to jeszcze nie trafi豉 na dobr farb dla siebie Mnie nie szczypa Matrix, ani Color Sync ani SoColor, wi璚 co w tych lepszej jako軼i farbach jest. Ale tak naprawd krzywdy ani mi ani moim w這som nie robi farby bez amoniaku.

Czas edycji: 2013-06-10 o 23:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-11, 00:07   #1701
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Hmmm... nie wiem jak to jest z tym szczypaniem. My郵, 瞠 to mo瞠 robi amoniak. Ja i tak mam bardzo wra磧iw sk鏎 r闚nie na g這wie i potrafi mnie podraznic nawet jaki szampon do w這s闚.
Ja nie mam mo磧iwo軼i sprawdzenia wszystkich farb do w這s闚.
P鏦i co to mam dost瘼 do ta雟zych Welli, dlatego je kupi豉m i mam jeszcze na dwa farbowania.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-11, 08:40   #1702
Kachula82
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Hmmm... nie wiem jak to jest z tym szczypaniem. My郵, 瞠 to mo瞠 robi amoniak. Ja i tak mam bardzo wra磧iw sk鏎 r闚nie na g這wie i potrafi mnie podraznic nawet jaki szampon do w這s闚.
Ja nie mam mo磧iwo軼i sprawdzenia wszystkich farb do w這s闚.
P鏦i co to mam dost瘼 do ta雟zych Welli, dlatego je kupi豉m i mam jeszcze na dwa farbowania.

To masz sk鏎 g這wy jak moja. Dlatego te lubi bez amoniakowe cuda. Musisz powoli szuka a znajdziesz w ko鎍u farb co nie szczypie. Ja stawiam 瞠 mnie szczypie amoniak ale szlag wie Matrix SoColor te go mia i nie szczypa, ale jaki tam dyskomfort czu豉m. Mo瞠 to rzeczywi軼ie amoniak

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-11, 10:36   #1703
Kachula82
Zakorzenienie

Milaton 3D odcie 6,1 na wodzie 6%.
Wi璚ej na blogu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,2 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1040562.jpg (68,8 KB, 43 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-11, 11:37   #1704
Weronisia
Zakorzenienie

Do嗆 jasny, rzeczywi軼ie wyszed jak ciemny blond, zgodnie z numeracj Wida to na pierwszym zdj璚iu. Na ostatnim wysz這 jak br您.
Ale z rudo軼i odrost闚 chyba przesadzi豉. Ja tam nic nie widz. Ca這嗆 jest og鏊nie cieplejsza ni na ch這dny odcie powinien wyj嗆. Ale odrosty si nie wyr騜niaj. Wygl康a r闚niutko.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-11, 12:15   #1705
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Do嗆 jasny, rzeczywi軼ie wyszed jak ciemny blond, zgodnie z numeracj Wida to na pierwszym zdj璚iu. Na ostatnim wysz這 jak br您.
Ale z rudo軼i odrost闚 chyba przesadzi豉. Ja tam nic nie widz. Ca這嗆 jest og鏊nie cieplejsza ni na ch這dny odcie powinien wyj嗆. Ale odrosty si nie wyr騜niaj. Wygl康a r闚niutko.
By mo瞠 mam ju schiz z tymi odrostami Mo瞠 wydaj si ja郾iejsze bo mam ju tak ma這 w這s闚, 瞠 sk鏎a prze鈍ituje
A kolor taki jasny nie jest Patrz帷 na mnie powiesz, 瞠 mam ca趾iem 豉dny jasny br您 a nie blond

Czas edycji: 2013-06-11 o 12:17
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-11, 14:22   #1706
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
By mo瞠 mam ju schiz z tymi odrostami Mo瞠 wydaj si ja郾iejsze bo mam ju tak ma這 w這s闚, 瞠 sk鏎a prze鈍ituje
A kolor taki jasny nie jest Patrz帷 na mnie powiesz, 瞠 mam ca趾iem 豉dny jasny br您 a nie blond
hi hi mo磧iwe
Ja mam te ma這 w這s闚, wi璚 w miejscu przedzia趾a wida jakby by這 造se a to tylko ja郾iej jest.

No ale ja zawsze mia豉m cieniutkie w這sy. Z tym ze maj帷 blond tak si to w oczy nie rzuca這, a teraz okropnie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-11, 14:42   #1707
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
hi hi mo磧iwe
Ja mam te ma這 w這s闚, wi璚 w miejscu przedzia趾a wida jakby by這 造se a to tylko ja郾iej jest.

No ale ja zawsze mia豉m cieniutkie w這sy. Z tym ze maj帷 blond tak si to w oczy nie rzuca這, a teraz okropnie.
Tak ju bywa przy ciemnych w這sach. Dlatego starsze babeczki nami皻nie na blond si robi, bo wtedy up造wu lat na w這sach nie wida. I nie mam na my郵i siwk闚 a 造sinki. Jak b璠 bia這 siwa to mo瞠 zn闚 blond b璠 mie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-06-11, 20:33   #1708
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Musze si Wam przyzna, 瞠 r騜nymi sposobami (lepiej si nie wg喚bia, bo w這sy mog stan望 d瑿a), w ci庵u 5 dni osi庵n窸am sw鎩 naturalny kolor w這s闚. Mniej wi璚ej oczywi軼ie. I nawet nie mam jako bardzo zniszczonych w這s闚. Wszyscy mi m闚i, ze w ja郾iejszych wygl康am lepiej i ja te lepiej si czuj, jedno czego si obawiam, 瞠 kolor mo瞠 nie trzyma za dobrze... bedzie si wymywa pewnie...

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Milaton 3D odcie 6,1 na wodzie 6%.
Wi璚ej na blogu

Kachula, podoba mi si efekt Bardzo 豉dnie
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-16, 00:23   #1709
Weronisia
Zakorzenienie

Megi najwa積iejsze, 瞠 jeste zadowolona, a kobiet trudno zadowoli Wiem po sobie jak ci篹ko zadowoli si efektem na g這wie.

Ja dzi wieczorem farbowa豉m. W豉軼iwie nie musia豉m, bo kolorek trzyma si 鈍ietnie. Nic si nie wymy. A trudno mi uwierzy, 瞠 jeszcze par tygodni temu walczy豉m z wymywaniem sie koloru. Nareszcie mam ten problem z g這wy
No ale moje jasne odrosty niestety widac do嗆 szybko. Dzi farbowa豉m odrosty, reszt w這s闚 przeci庵n窸am du穎 p騧niej. Mo瞠 jutro zrobi fotk,.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-16, 01:32   #1710
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Cytat:
Megi najwa積iejsze, 瞠 jeste zadowolona, a kobiet trudno zadowoli Wiem po sobie jak ci篹ko zadowoli si efektem na g這wie.

Ja dzi wieczorem farbowa豉m. W豉軼iwie nie musia豉m, bo kolorek trzyma si 鈍ietnie. Nic si nie wymy. A trudno mi uwierzy, 瞠 jeszcze par tygodni temu walczy豉m z wymywaniem sie koloru. Nareszcie mam ten problem z g這wy
No ale moje jasne odrosty niestety widac do嗆 szybko. Dzi farbowa豉m odrosty, reszt w這s闚 przeci庵n窸am du穎 p騧niej. Mo瞠 jutro zrobi fotk,.
Weronisia, rado嗆 by豉 przedwczesna Z niewiadomych dla mnie przyczyn kolor mi 鄴趾nie na g這wie. K豉d farb - jest fajnie, ale przez kilka godzin - a pozniej 鄴速y kolor Nie wiem dlaczego.... na razie myj szamponami niebieskimi i oby to zesz這, bo nie chc ju farbowa. Najwcze郾iej za dwa tygodnie, a najch皻niej w lipcu. Kolor jest jasny i w 鈍ietle sztucznym wygl康a w miar dobrze, w 鈍ietle dziennym fatalnie. Nie wychodz z domu - to znaczy wczoraj wieczorem wymkn窸am si ju prawie po ciemku do Rossmanna po szampon i p逝kank silver, modl帷 si 瞠by nie spotka nikogo ze znajomych Pierwszy raz w 篡ciu rozja郾ia豉m w這sy i nie wiem co jest grane, szuka豉m na blogach i niby wynika 瞠 powinnam nast瘼nym razem zafarbowac czym z fioletem, ale przez t 鄴單 nie wiem jaki mam teraz poziom - jak to rozpozna

Fajnie, ze ju trzyma si kolor i jeste zadowolona Pewnie w這sy z豉pa造 pigment i teraz ju b璠zie dobrze. Masz racj, 瞠 trzeba trafi w sw鎩 kolor 瞠by dobrze si w nim czu.

Edit: Dodaj fotki w r騜nym o鈍ietleniu
Jaki Waszym zdaniem to poziom ? Jak farb nast瘼nym razem to potraktowa i z jakim oxydantem?
Poziom mi si podoba - jest jak m鎩 naturalny kolor wlos闚, pozby豉m si ca趾owicie czerni, ale nie podoba mi si ten 鄴速y kolor Najbardziej trafione jest ostatnie zdj璚ie - tak to niestety wygl康a p豉ka mi si chce ale czasu nie cofn...
Robi豉m dekoloryzacj Chantalem.
Zamierzam nie farbowa najd逝瞠j jak to b璠zie mo磧iwe. Fotki s ju po dzisiajszym p逝kaniu w fiolecie przez jakie p馧 godziny Zam闚i豉m te ampu趾i i mask Loreal Botoks - podobno pomaga na zniszczenia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4714.jpg (105,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4715.jpg (73,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4724.jpg (92,5 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4737.jpg (68,2 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4750.jpg (54,1 KB, 28 za豉dowa)

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-16 o 18:48
megi.3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.