Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 58 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-06-16, 19:14   #1711
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Megi jak dla mnie to do嗆 jasny poziom, nawet nie 6 , a 7. Tylko jaki bardzo ciep造 z這ty odcie.
A czym farbowala? Dekoloryzacj zrobi豉 i od razu na to farba czy jak?

A ja dzi ujrza豉m moje wlosiska w 鈍ietle dziennym i nie jestem zadowolona. Na dkugo軼i s fajne, bo by造 fajne, le odrosty chwyci造 na rudawo. Niestety nie dla mnie 5,0 Teraz strasznie 瘸逝j, ze nie kupi豉m ponownie 4,0.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-16, 19:35   #1712
megi.3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 261

Weronisia, zrobi豉m:

- dekoloryzacj Chantal
- farba Wellaton 12/1 (zgodnie z zalecaniami w w徠ku o dekoloryzacji)
- farba Loreal Excellence 9/1

przez jeden dzie wygl康a這 fajnie (akurat wtedy tu napisa豉m 瞠 jestem zadowolona...), ale

- ko鎍e zrobi造 si dos ciemne a ca這嗆 dos這wnie z鄴趾豉 , wi璚 ufundowa豉m lekk k徙iel (dos這wnie 1 造磬a rozja郾iacza 1 造磬a oxy i du穎 maski i szamponu)
- po這篡豉m Loreal Preference 8/1

Nie wiem co robi Ten kolor jest taki jakby musztardowy, naprawd ostatnia fotka oddaje przykr rzeczywistos. Co gorsza, wiem 瞠 nie mog ju wi璚ej farbowac, mo瞠 za kilkana軼ie dni, musze przeczeka, ale czuj si fatalnie i jestem z豉 瞠 sama si za to wzie豉m... trzeba by這 do fryzjera, no ale przepad這, teraz to ju chyba nie ma sensu.

Moze popraw za kilka dni t 4,0?
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-16, 19:56   #1713
Weronisia
Zakorzenienie

Megi nie wiem co ci doradzi.
Nie wiem dlaczego po dekoloryzacji nie po這篡豉s najpierw natury? Chyba powinna by sama natura najpierw. Ale czy to a tak mog這 wp造n望 na kolor, to nie wiem.

Je郵i chciala uzyska br您, to nie za bardzo rozumiem czemu k豉d豉 tak jasne farby? Po dekoloryzacji wystarczy o ton jasniejsza. A ty k豉d豉s 12 i 9, a to kilka ton闚 ja郾iejsze od brazu. Mo瞠 to jest przyczyna wychodz帷ej 鄴販i.

A czy ty uzywasz farb profesjonalnych? Bo to te ma znaczenie.

A co do moich w這s闚.. to ja ju dzi jecha豉m na gie責 kupi farb, ale tej babeczki nie by這. Tak wi璚 nic z tego. Pofarbowa豉bym jeszcze dzi same odrosty, ale teraz b璠 si m璚zy z 2 tygodnie do nast瘼nej gie責y :/ chyba ze wcze郾iej kupi w necie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-16, 20:04   #1714
megi.3
Zadomowienie

Weronisia, no tak wyczyta豉m, ze musi byc ta najja郾iejsza farba bo ciemnieje. A pozniej przy kolejnej farbie te zresz bardzo ciemnieje - mia豉m po tej 12/1 co w rodzaju pomara鎍zowego koloru, a po 9/1 co zbli穎nego do koloru na fotach. A chcia豉m tak naprawd ciemny blond, nie wiem dlaczego wszystko mi wychodzi o 2-3 tony ciemniej ni powinno.

Mog豉bym zafarbowac 7 - nawet mam w domu jakie - ale pewnie wyjdzie ciemny br您... a mo瞠 nie ma wyj軼ia. Tylko nie teraz, bo mi polec w這sy.

Mam dos ciemnych kolor闚 i marzy豉m o jasnym, st康 taki wyb鏎 farb, taka prawda. od 10 lat chodz w prawie czarnych w這sach, chcia豉m du篡ch zmian - no to mam

A co do farb profesjonalnych - to zainteresowa豉m si nimi i trafi豉m na to forum przypadkowo dopiero w grudniu zesz貫go roku

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-16 o 20:11
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-16, 21:36   #1715
Weronisia
Zakorzenienie

a ja na odwr鏒. Od lat zawsze by豉m blondynk. Z natury blondynka, a jeszcze robi豉m pasemka jasniejsze, lub jasne z br您em. Ju mi si znudzi這 i teraz mam br您, ale bardzo bardzo ciemny.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-16, 22:09   #1716
megi.3
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
a ja na odwr鏒. Od lat zawsze by豉m blondynk. Z natury blondynka, a jeszcze robi豉m pasemka jasniejsze, lub jasne z br您em. Ju mi si znudzi這 i teraz mam br您, ale bardzo bardzo ciemny.
To zazdroszcz blondu w naturze
Widzisz, tak to jest, 瞠 chce si mie co innego ni si ma
Moje to ciemny blond i mo瞠 nawet zdecydowa豉bym si na farbowanie czym naturalnym i zapuszczanie swoich, no ale ze wzgl璠u na siwe w這sy to nie ma sensu. Robi豉m pr鏏 czy mam siwki pomi璠zy wrze郾iem a grudniem, kiedy to nie farbowa豉m w og鏊e. Dzi瘯i temu mia豉m okazj si przekona jaki mam kolor w這s闚, bo ju nie pami皻a豉m
megi.3 jest offline  
Stary 2013-06-16, 23:02   #1717
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

No ja nie mam 瘸dnych siwkow
Ale wystarcza mi jasny odrost blond.
Nie wiem jak d逝go bede chcia豉 mie br您, ale na chwil obecn jestem tak zadowolona, 瞠 nie my郵 o powrocie do blondu. Ju jakie 14 lat temu te mia豉m takie ciemne w這sy, ale m捫 zacz掖 mnie namawia do powrotu do blondu i go posluchalam. Od tamtej pory mia豉m ci庵le blond. Pami皻am doskonale jak ci篹ko by這 pozby si czerni i uzyska naturalny odcie blondu, wi璚 teraz nawet o tym nie my郵.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-17, 14:45   #1718
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Maartyynaa Poka wiadomo嗆
ja ze swojej strony mog poleci kolor 5B color&soin. Pi瘯na czekoladka jest naj豉dniejszym br您em jakiego od dawna nie widzia豉m! Pierwszy raz farbowa豉m c&s wprawdzie jaki czas temu, ale chyba przy nich zostan ju na sta貫, bo wysz這 (i to nie pierwszy raz) dok豉dnie to o co mi chodzi這! U篡wa kto tych farb? Co o nich s康zicie?
Farbowa豉m kilkoma odcieniami. Dla mnie by造 tragedi. Rudzia造 niemi這siernie i podsusza造 w這sy niewiele mniej ni drogeryjne. Wyp逝kiwa造 si te duuuu穎 szybciej.
Jak wida moje w這sy kochaj koleg amoniaka, wi璚 przerzuci豉m si na profeski i jest spoko.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-06-17, 15:52   #1719
Weronisia
Zakorzenienie

Wklejam obiecane fotki.
Dla przypomnienia:
- Koleston 4,0 6 tygodni temu
- teraz odrosty 5,0

Jak wida odrosty du穎 ja郾iejsze i rudawe. Reszta bez zmian.
Wklejam kilka fotek, 瞠by軼ie widzia造, ze to nie czer
Na 篡wo br您 jest bardziej widoczny.
Prosz nie ocenia stanu w這s闚, bo s tu tylko umyte, bez uk豉dania i prostowania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0513.jpg (49,0 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0517.jpg (48,2 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0523.jpg (75,9 KB, 30 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-17, 18:59   #1720
agulaaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 563

hej pierwszy raz pisz w tym w徠ku
mam szczeg鏊ne pytanie do Weronisi, przejrza豉m par stron i tak rzuci這 mi si, 瞠 wcze郾iej nie mia豉 rudawego poblasku tylko teraz tak ? nie wiem, kt鏎ej farby efektem jest ten zab鎩czy br您? wella touch ? mo瞠sz mi nieco wyt逝maczy zale篡 mi na tym,瞠by uzyska ciemny br您, mo磧iwie, jak najch這dniejszy odcie, bez rudo軼i
agulaaaa jest offline  
Stary 2013-06-17, 19:12   #1721
Weronisia
Zakorzenienie

Ten kolor to wella koleston 4.0 i nie wychodzi rudo.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-17, 20:45   #1722
agulaaaa
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Ten kolor to wella koleston 4.0 i nie wychodzi rudo.
ok dzi瘯i musz si wczyta o co chodzi z tymi emulsajmi itp, bo ostatni raz farbowa豉m w這sy farb sklepow 2 lata temu i nie orientuj si za bardzo, a zale篡 mi na czym co by si trzyma這

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

a jeszcze mam pytanie dlaczego robi si go z wod ilu tam procentow? wiem, 瞠 zadaje g逝pie pytania, ale nie mam poj璚ia, bo nigdy tak nie robi豉m
agulaaaa jest offline  
Stary 2013-06-17, 22:45   #1723
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Poka wiadomo嗆
ok dzi瘯i musz si wczyta o co chodzi z tymi emulsajmi itp, bo ostatni raz farbowa豉m w這sy farb sklepow 2 lata temu i nie orientuj si za bardzo, a zale篡 mi na czym co by si trzyma這

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

a jeszcze mam pytanie dlaczego robi si go z wod ilu tam procentow? wiem, 瞠 zadaje g逝pie pytania, ale nie mam poj璚ia, bo nigdy tak nie robi豉m
Ta woda ilu tam procentowa, to w豉郾ie emulsja czyli oksydant. W zale積o軼i od koloru trzeba u篡 innego procentu. Farby profesjonalne to tubka samej farby. Bez dodania oksydantu nie b璠zie dzia豉. A wi璚 musisz kupi farb i odpowiedni oksydant.
W farbach sklepowych w pude趾u masz oddzielnie tubk z farb i oddzielnie buteleczk z oksydantem/emulsj. 疾by dzia豉這 musisz je ze sob zmiesza.

Je郵i chodzi o br您y, to najcz窷ciej jest to 6% dla farb trwa造ch, a dla sp逝kuj帷ych si mo瞠 by du穎 mniej np. 4, albo 3, a nawet 1,9%, ale to podaje ka盥y producent w ulotce farby.
Wy窺ze procenty czyli 9 i 12% s do blond闚 i rozja郾iaczy.

Je郵i chodzi o moj farb Wella Koleston, to jest to tubka 60ml i miesza si j z 60ml oksydantu 6%.
Natomiast Wella Color Touch jest farb zmywaln i robi si mieszank 1:2 czyli 30ml farby z tubki+ 60ml oksydantu 1,9% , lub dla bardzo d逝gich w這s闚, kt鏎e potrzebuj wi璚ej farby daje si ca陰 tubk 60ml + 120ml oksydantu. Na moje w這sy do ramion ta ilo嗆 30ml+60ml w zupe軟o軼i wystarczy豉.

Ale je郵i chcesz mocno trzymaj帷ej si farby, to musisz wzi望 Koleston, a nie Color Touch.

Gdy b璠ziesz kupowa farb, od razu kup oksydant. Proporcje ju znasz,

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Poka wiadomo嗆
hej pierwszy raz pisz w tym w徠ku
mam szczeg鏊ne pytanie do Weronisi, przejrza豉m par stron i tak rzuci這 mi si, 瞠 wcze郾iej nie mia豉 rudawego poblasku tylko teraz tak ? nie wiem, kt鏎ej farby efektem jest ten zab鎩czy br您? wella touch ? mo瞠sz mi nieco wyt逝maczy zale篡 mi na tym,瞠by uzyska ciemny br您, mo磧iwie, jak najch這dniejszy odcie, bez rudo軼i
Ten zab鎩czy br您, to znaczy, 瞠 ci si podoba? I chodzi ci o ten, kt鏎y jest w moim zdj璚iu w awatarku? To jest jak juz pisa豉m wcze郾iej Koleston 4.0
Nie zrobi mi 瘸dnego rudawego odcienia, ale dok豉dnie jak widzisz na zdj璚iu.

Ten rudy, o kt鏎ym pisze od kilku dni, to efekt farbowania odrost闚 kolorem 5,0

Z tym 瞠 nie wiem czy to dobrze si tak sugerowa tym co wysz這 mi. Ka盥emu mo瞠 wyj嗆 inaczej. Du穎 zale篡 od koloru wyj軼iowego i samych w這s闚, ich stanu itp.

Ja k豉d豉m Koleston 4.0 na sp逝kany rudy br您. natomiast moje odrosty w kolorze blond chwyci造 na rudo, ale to mo瞠 dlatego, 瞠 wzi窸am ja郾iejszy kolor.

W ka盥ym b康 razie 篡cze ci, 瞠by wysz這 ci 豉dnie, tak jak chcesz
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-17, 23:37   #1724
agulaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ta woda ilu tam procentowa, to w豉郾ie emulsja czyli oksydant. W zale積o軼i od koloru trzeba u篡 innego procentu. Farby profesjonalne to tubka samej farby. Bez dodania oksydantu nie b璠zie dzia豉. A wi璚 musisz kupi farb i odpowiedni oksydant.
W farbach sklepowych w pude趾u masz oddzielnie tubk z farb i oddzielnie buteleczk z oksydantem/emulsj. 疾by dzia豉這 musisz je ze sob zmiesza.

Je郵i chodzi o br您y, to najcz窷ciej jest to 6% dla farb trwa造ch, a dla sp逝kuj帷ych si mo瞠 by du穎 mniej np. 4, albo 3, a nawet 1,9%, ale to podaje ka盥y producent w ulotce farby.
Wy窺ze procenty czyli 9 i 12% s do blond闚 i rozja郾iaczy.

Je郵i chodzi o moj farb Wella Koleston, to jest to tubka 60ml i miesza si j z 60ml oksydantu 6%.
Natomiast Wella Color Touch jest farb zmywaln i robi si mieszank 1:2 czyli 30ml farby z tubki+ 60ml oksydantu 1,9% , lub dla bardzo d逝gich w這s闚, kt鏎e potrzebuj wi璚ej farby daje si ca陰 tubk 60ml + 120ml oksydantu. Na moje w這sy do ramion ta ilo嗆 30ml+60ml w zupe軟o軼i wystarczy豉.

Ale je郵i chcesz mocno trzymaj帷ej si farby, to musisz wzi望 Koleston, a nie Color Touch.

Gdy b璠ziesz kupowa farb, od razu kup oksydant. Proporcje ju znasz,

Ten zab鎩czy br您, to znaczy, 瞠 ci si podoba? I chodzi ci o ten, kt鏎y jest w moim zdj璚iu w awatarku? To jest jak juz pisa豉m wcze郾iej Koleston 4.0
Nie zrobi mi 瘸dnego rudawego odcienia, ale dok豉dnie jak widzisz na zdj璚iu.

Ten rudy, o kt鏎ym pisze od kilku dni, to efekt farbowania odrost闚 kolorem 5,0

Z tym 瞠 nie wiem czy to dobrze si tak sugerowa tym co wysz這 mi. Ka盥emu mo瞠 wyj嗆 inaczej. Du穎 zale篡 od koloru wyj軼iowego i samych w這s闚, ich stanu itp.

Ja k豉d豉m Koleston 4.0 na sp逝kany rudy br您. natomiast moje odrosty w kolorze blond chwyci造 na rudo, ale to mo瞠 dlatego, 瞠 wzi窸am ja郾iejszy kolor.

W ka盥ym b康 razie 篡cze ci, 瞠by wysz這 ci 豉dnie, tak jak chcesz
strasznie dzi瘯uj za wyczerpuj帷 wiadomo嗆 chyba ju wszystko wiem
zale篡 mi na czym trwa造m i ch這dnym
czy zab鎩czy kolor mi si podoba? tak! jest boski m鎩 idea i zdj璚ie z avka wymiata jest prze郵iczny
w這sy mam w dobrej kondycji, m鎩 kolor to 鈔eni br您, wcze郾iej jedynie co by造 hennowane + ze 2 razy u篡豉m szamponetki przez te 2 lata, zerio drogeryjnych farb, tylko wcze郾iej henna szybko mi si sp逝kiwa豉, a mi raczej zale篡 na d逝gotrwa造m efekcie i jednak wol siebie w ciemniejszej wersji
i tak pomy郵a豉m o tej Koleston pewnie 4.0, a w przysz這軼i mo瞠 3.0, zobaczymy, jak wyjdzie i w豉郾ie taki zestawik by zam闚i豉 przez internet,a w przysz造m tygodniu poprosi豉bym kole瘸nk o farbowanie
agulaaaa jest offline  
Stary 2013-06-18, 11:23   #1725
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

hej dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo ale przeprowadzilismy sie na drugi koniec polski, do tego sesja i pisanie magisterki mnie mecza.

Ja wlasnie siedze z farba na wlosach. Zrobilam sobie pigmentacje bo kolor ciagle mi ucieka do jasnego bo po ostatnim rozjasnianiu nie robilam pigmentacji.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-06-18, 12:29   #1726
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo ale przeprowadzilismy sie na drugi koniec polski, do tego sesja i pisanie magisterki mnie mecza.

Ja wlasnie siedze z farba na wlosach. Zrobilam sobie pigmentacje bo kolor ciagle mi ucieka do jasnego bo po ostatnim rozjasnianiu nie robilam pigmentacji.
W豉郾ie mam ten sam problem.. jak si robi tak pigmentacj?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Maartyynaa Poka wiadomo嗆
ja ze swojej strony mog poleci kolor 5B color&soin. Pi瘯na czekoladka jest naj豉dniejszym br您em jakiego od dawna nie widzia豉m! Pierwszy raz farbowa豉m c&s wprawdzie jaki czas temu, ale chyba przy nich zostan ju na sta貫, bo wysz這 (i to nie pierwszy raz) dok豉dnie to o co mi chodzi這! U篡wa kto tych farb? Co o nich s康zicie?
Masz gdzie zdj璚ia tego koloru na w這sach ?
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-18, 19:14   #1727
Weronisia
Zakorzenienie

Anusiazg na blogu Mysi jest dok豉dna instrukcja.
Naklada si farb i po 20 minutach nie splukuje tylko od razu naklada si drug ba pe軟y czas.
Pigmentacje robi si natur czyli samo 4 albo 5 albo 6.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Pisankowa polecam Ci olej. Mi bardzo pom鏬. Ja u篡wam lniany.
Do tego szampon i od篡wk Wella SP Color Save.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-19, 16:15   #1728
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
W豉郾ie mam ten sam problem.. jak si robi tak pigmentacj?
kupujesz dwie tubki farby profesjonalnej w kolorze natury czyli z N lub zerem po przecinku. Najpierw na wlosy nakldasz sam krem koloryzujacy BEZ utleniacza, a po 20minutach na to nakladach farbe juz zmieszana z utleniaczem.
Sam krem koloryzujacy mozesz troche wymieszac z przegotowana woda to bedzie przyjemniejszy w aplikacji

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Anusiazg na blogu Mysi jest dok豉dna instrukcja.
Naklada si farb i po 20 minutach nie splukuje tylko od razu naklada si drug ba pe軟y czas.
Pigmentacje robi si natur czyli samo 4 albo 5 albo 6.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Pisankowa polecam Ci olej. Mi bardzo pom鏬. Ja u篡wam lniany.
Do tego szampon i od篡wk Wella SP Color Save.

to ta odzywka Wella ktora juz kiedys mi polecalas? a tamta byla chyba BC cos tam o ile dobrze pamietam?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

dodam jeszcze, ze jestem zkaochana w farbie Wella Illumina! oczywiscie chcialam poskapic kaski i kupilam Vitalitys 5/00. Znow mi odrostow nie chwycila!!!! A Wella pieknie je chwyta.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-06-19, 16:49   #1729
Weronisia
Zakorzenienie

Anusiazg poleca豉m ci kiedy bc bonacure treatment ze schwarzkopfa. Jest niesamowita. To jest maska na w這sy. Og鏊nie odbudowujaca struktur w這sa. Je郵i chodzi o maski to dla mnie jest najlepsza ze wszystkich.

A od篡wk polecam ci z welli sp save Color. Dzi瘯i niej si farba nie splukuje. Dodatkowo w這sy s po niej cudowne. Ja mam szampon i od篡wk.

Ps. Nie wytrzymalam tej rado軼i i dzi pojecha豉m po farb. Ju pofarbowalam. Teraz b璠 splukiwac mask i bede schnac. O efektach oczywi軼ie was powiadomie ale ju widz, 瞠 rado嗆 znikn窸a.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Pisankowa kupujesz zwyk造 olej lniany. Nie wa積e czy go kupisz w spo篡wczym czy w zdrowej 篡wno軼i. Wa積e, 瞠by by w ciemnej butelce. Trzymasz go w lod闚ce.
Na suche w這sy nak豉dasz.
Ja wylewam na d這nie i siup na w這sy. Paluchami rozczesuje, 瞠by wlazlo we wszystkie pasma. Nawet na sk鏎 daj bo bardzo uspokaja podra積ienia i przesusz.
Tak t逝ste w這sy zwiazuje w warkocze, 瞠by nie lata造 po ca貫j poduszce. Na poduche daje gruby r璚znik i id spa. Rano myje w這sy dwukrotnie. Gotowe
W這sy si nie przetluszczaja

Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-19, 18:29   #1730
agulaaaa
Zakorzenienie

a ja zam闚i豉m wella koleston perfect kolor 4/0. W przysz造m tygodniu pofarbuj, jak dojdzie
agulaaaa jest offline  
Stary 2013-06-19, 18:36   #1731
Weronisia
Zakorzenienie

Agulaaa to zr鏏 zdj璚ie przed i po farbowaniu

Ja dzi farbowalam Kolestonem 4.0 i jestem zadowolona ... wreszcie.
A wi璚 wszystko jasne. M鎩 kolor to 4.0 Nie ma ju rudo軼i jak po 5.0
Jest ch這dny ciemny br您.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-19 o 18:38
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-19, 20:55   #1732
agulaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Agulaaa to zr鏏 zdj璚ie przed i po farbowaniu

Ja dzi farbowalam Kolestonem 4.0 i jestem zadowolona ... wreszcie.
A wi璚 wszystko jasne. M鎩 kolor to 4.0 Nie ma ju rudo軼i jak po 5.0
Jest ch這dny ciemny br您.

zrobi, zrobi ciekawe co u mnie wyjdzie
agulaaaa jest offline  
Stary 2013-06-20, 11:11   #1733
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
kupujesz dwie tubki farby profesjonalnej w kolorze natury czyli z N lub zerem po przecinku. Najpierw na wlosy nakldasz sam krem koloryzujacy BEZ utleniacza, a po 20minutach na to nakladach farbe juz zmieszana z utleniaczem.
Sam krem koloryzujacy mozesz troche wymieszac z przegotowana woda to bedzie przyjemniejszy w aplikacji

Dziekuje chyba b璠 musia豉 j zrobi, bo tydzie temu farbowa豉m w這sy Matrixem SoColor i widz jak si zmywa;/ mimo, 瞠 to trwa豉 farba...? Powiedzcie, farbuje si na suche czy zwil穎ne w這sy?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-06-20 o 12:03
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-20, 21:25   #1734
Weronisia
Zakorzenienie

Anusiazg w ulotce ka盥ej farby pisze czy trzeba nak豉da na mokre czy na suche w這sy. Ka盥a farba inaczej.
Najcz窷ciej trwa貫 faby trzeba nak豉da na suche brudne w這sy.
Tonery zmywalne najcz窷ciej na zwilzone w這sy.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-20, 21:30   #1735
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Anusiazg w ulotce ka盥ej farby pisze czy trzeba nak豉da na mokre czy na suche w這sy. Ka盥a farba inaczej.
Najcz窷ciej trwa貫 faby trzeba nak豉da na suche brudne w這sy.
Tonery zmywalne najcz窷ciej na zwilzone w這sy.

Dzi瘯uj za odpowied
anusiazg jest offline  
Stary 2013-06-23, 00:48   #1736
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

A taki kolorek jak uzyska???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (43,4 KB, 82 za豉dowa)
Stary 2013-06-24, 09:39   #1737
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Hej dziewczyny. Trzy miesi帷e temu farbowa豉m w這sy lond 5,71 i mam strasznie du穎 鄴速ego koloru w 鈍ietle, czym go zniwelowa? Chcia豉bym zachowa kolor w這s闚 na poziomie 5 w ch這dnej tonacji, bez rudego.
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-06-24, 10:19   #1738
Weronisia
Zakorzenienie

Z這te/鄴速e odcienie gasi p逝kanka niebieska.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-06-24, 10:35   #1739
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Cytat:
Z這te/鄴速e odcienie gasi p逝kanka niebieska.
czy jest w takim razie jaka alternatywa w wyborze koloru farby poza br您em z fioletem?
I jeszcze takie prozaiczne pytanie, gdzie dostan tak p逝kank? W zwyk造ch drogeriach jest?
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-06-24, 15:38   #1740
Weronisia
Zakorzenienie

Mo瞠sz spr鏏owa odcienia opalizujacego i popielatego czyli co z .21 lub .12

A plukanki dostaniesz w drogerii np. w Rossmannie.
Ja mam fioletowa z firmy Swiss-o-Par, ale raczej do rudo軼i. A do 鄴販i lepszy jest niebieski.

Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.