Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-12, 12:02   #1801
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

dziewczyny zakocha豉m si w tym kolorze!!! jest idealny, ciemny i co wa積e - CIEPΧ -> http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1370213034
Zale篡 mi na tym 瞠by kolor by jak najbardziej podobny do tego, taki ciemny czekoladowy... 4.0 dam rad to uzyska? Aktualnie jestem czarnow這sa, ale jako wiosenka zastanawiam si czy ciep造 kolor mnie troszk nie roz鈍ietli pzdr!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dark-brown-hair-adriana-lima.jpg (41,4 KB, 39 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg spl61881_002.jpg (44,5 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (32,2 KB, 26 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2013-07-12 o 12:43
uolcia jest offline  
Stary 2013-07-12, 12:06   #1802
juliagd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Juliagd ja nie rozumiem po co fryzjer na這篡 ci kolor 535 ??? Nie podoba豉 ci si czerwie, a on na這篡 ci farb zawieraj帷 czerwie!
Nie wiem czy ci kto tu doradzi, bo henna to ci篹ki temat.
疾by uzyska odcie z pierwszej fotki to musisz zapomniec o ciep造ch odcieniach, a wi璚 w numeracji farb po przecinku nie mo瞠 by nic od tr鎩ki wzwy. Wybieraj farby z 0, 1 i ewentualnie 2 po przecinku. Ale przy tak ciep造m kolorze jaki masz obecnie dobrze by by這 u篡wa tylko z 0, 瞠by czasem nie wysz這 co zielonego.
Kolor, kt鏎y sobie wybra豉 to wg mnie ciemny blond z poziomu 6, a nawet 7. Nie b璠zie ci 豉two taki uzyska przy obecnym kolorze.
Mo瞠 zrobi豉by sobie k徙iel rozja郾iaj帷? I dopiero potem na這篡豉by farb w naturze, czyli z 0.

A 瞠by ratowa przesuszone w這sy musisz je oczywi軼ie dobrze od篡wi. Najpierw troszk podci望 ko鎍闚ki, dobra maska i olejowanie, a w這sy b璠 jak nowe
Masz racj .W豉郾ie dlatego szukam pomocy,bo je郵i wykwalifikowani „fachowcy”zawodz ,trzeba dzia豉 na w豉sn r瘯 …Troch boj si k徙ieli rozja郾iaj帷ej,bo w這sy s poniszczone po dekoloryzacji.Po drugie nigdy czego takiego nie wykonywa豉m i nie bardzo wiem,jak si za ni zabra.A jak s康zisz ,czy bez k徙ieli rozja郾iaj帷ej uda這by si osi庵n帷 podobny efekt?Czy te posiadany przeze mnie kolor jest zbyt ciemny ?
Przejrza豉m r騜ne farby i to ,co mi si spodoba這 to :Alfaparf Thermae Spa 6.1 lub Majirel 6.1 - Ciemny Blond Popielaty .Czy warto teraz na這篡 ww odcie ,czy te lepiej nie ryzykowa ,bo w pozosta這軼i po hennie mo瞠 pojawi si „zielonkowato嗆”?Czy te sukcesywnie d捫y do celu,czyli najpierw natura np. nr 6.0 ,a nast瘼nym razem 6.1 ?
Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Alfaparf ?Czy te farby s godne uwagi?Czy poleci造by軼ie inn firm?
juliagd jest offline  
Stary 2013-07-12, 12:41   #1803
paulina0190
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Exclamation Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Dziewczyny, pom騜cie...

Czytam Wasze posty od X-czasu, ale nigdy jeszcze si nei udzieli豉m
Zawsze wynosi豉m z Waszych wypowiedzi du穎 przydatnych informacji i nie jeden raz wciela豉m je w 篡cie Odpowied na moje pytanie te na pewno bym tu znalaz豉, ale wol opisa sw鎩 przypadek indywidualnie, oraz prosi Was o pomoc Moje Drogie
Mianowicie... Przedwczoraj zrobi豉m sobie domow dekoloryzacj produktem dekoloryzuj帷ym z l'oreala... Kupi豉m go w osiedlowej drogerii 鈍iadoma tego, 瞠 jest on z dodatkiem rozja郾iacza i 瞠 mo瞠 jeszcze bardziej uszkodzi moje ju przetrawione rozja郾aczem w這sy (by豉m blondynk), na kt鏎e k豉d豉m wszelakie br您y - pocz患szy na jasnym miodowym br您ie, sko鎍zywszy na "br您owej czerni". Refleks闚 na moich w這sach by這 co niemiara! Czerwie, rudo嗆, fiolet - zale瘸這 od partii w這s闚... Zamarzy mi si jasny br您, bo do嗆 mia豉m smo造 na g這wie. Mimo i wiedzia豉m, 輳 zrobi sobie na g這wie tragedi, to sta這 si. Na這篡豉m, zmy豉m, przy czesaniu moje nowe gumowe w這sy ci庵n窸y si i urywa造... Mia豉m 透y w gardle!!! Ale nic. Moje pytanie nie brzmi "Jak je zregenerowa?" - tylko:

Jak z "brudnego", przygaszonego, rudego (co a'la jesienny li嗆 zrobi br您, kt鏎y nie b璠zie 鈍ieci z daleka rudym refleksem? Oczywi軼ie, zdaj sobie spraw, 瞠 rudy refleks tak, czy siak pozostanie - ale chodzi mi o to, 瞠bygo jak najmo磧iwiej zniwelowa. Popiel, natura, opal? Czy znajd co dobrego na pu趾ach w drogerii? CIemny popielaty blond, czy mo瞠 jasny popielaty br您?

Dorad嬈ie... 柝e si czuj z obecnym odcieniem na w這sach

圭iskam Was!

- Mamu鄂owanie
- Dbanie o w這sy, paznokcie i cia這
- Bi簑
paulina0190 jest offline  
Stary 2013-07-12, 13:04   #1804
kicia069
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
dziewczyny zakocha豉m si w tym kolorze!!! jest idealny, ciemny i co wa積e - CIEPΧ -> http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1370213034
Zale篡 mi na tym 瞠by kolor by jak najbardziej podobny do tego, taki ciemny czekoladowy... 4.0 dam rad to uzyska? Aktualnie jestem czarnow這sa, ale jako wiosenka zastanawiam si czy ciep造 kolor mnie troszk nie roz鈍ietli pzdr!
ja mia豉m dok豉dnie taki po joannie (to r騜owe opakowanie) czekoladowy br您, kolorek bardzo ciemny ale dok豉dnie taki jak na zdj璚iu... tylko je郵i masz czarne to b璠zie ci篹ko bo kolor mo瞠 nie z豉pa
kicia069 jest offline  
Stary 2013-07-12, 14:16   #1805
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez uolcia Poka wiadomo嗆
Ja robi w這sy 4.0 - efekt wida w moim awatarze. Na pewno nie jest to ciep造 br您! Wr璚z przeciwnie mam ch這dny odcie. Je郵i chcesz ciep造 odcie, to musisz miec po przecinku 3 lub wi璚ej. Mo瞠 by kombinacja 4,35 itp.
Tylko na czarnych w這sach chyba nic nie osi庵niesz. Musia豉bys zdekoloryzowa.

Cytat:
Napisane przez juliagd Poka wiadomo嗆
Masz racj .W豉郾ie dlatego szukam pomocy,bo je郵i wykwalifikowani „fachowcy”zawodz ,trzeba dzia豉 na w豉sn r瘯 …Troch boj si k徙ieli rozja郾iaj帷ej,bo w這sy s poniszczone po dekoloryzacji.Po drugie nigdy czego takiego nie wykonywa豉m i nie bardzo wiem,jak si za ni zabra.A jak s康zisz ,czy bez k徙ieli rozja郾iaj帷ej uda這by si osi庵n帷 podobny efekt?Czy te posiadany przeze mnie kolor jest zbyt ciemny ?
Przejrza豉m r騜ne farby i to ,co mi si spodoba這 to :Alfaparf Thermae Spa 6.1 lub Majirel 6.1 - Ciemny Blond Popielaty .Czy warto teraz na這篡 ww odcie ,czy te lepiej nie ryzykowa ,bo w pozosta這軼i po hennie mo瞠 pojawi si „zielonkowato嗆”?Czy te sukcesywnie d捫y do celu,czyli najpierw natura np. nr 6.0 ,a nast瘼nym razem 6.1 ?
Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Alfaparf ?Czy te farby s godne uwagi?Czy poleci造by軼ie inn firm?
Ja znawc nie jestem. Ale zdaje si, 瞠 Alfaparf wychodzi ciep這.
Po hennie mo瞠 ci wyj軼 r騜nie. Najcz窷ciej si czyta o zielonkawych lub szaroburych w這sach.
Nie wiem co ci doradzi. Ja te pozbywa豉m si czerwieni, ale ja chcia豉m przyciemni, wi璚 by這 豉rwiej. Ty chcesz rozja郾i, a to proste nie b璠zie.
Je郵i we幟iesz co z poziomu 6, to na pewno wyjdzie ci ciemno i na 100% nie b璠zie to blond z pierwszej fotki. Natomiast je郵i we幟iesz poziom 7, to mo瞠 wyj嗆 bardzo ciep這, rudawo.
Skoro nie chcesz rozja郾ia, to chyba ta 6 b璠zie odpowiednia. Ja na twoim miejscu najpierw walczy豉bym z samymi naturami. I je郵i b璠ziesz mia豉 pewno嗆, 瞠 瘸dna ziele czy glon ci nie wy豉膨, to dopiero za kt鏎ym kolejnym razem np 6,1 To chyba najbezpieczniejsze rozwi您anie.
Pytasz o farby, to ten Alfa pono wychodzi zawsze cieplej, wi璚 uwa瘸j. Majirel jest bardzo dobry.
Ja u篡wam Wella Koleston i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez paulina0190 Poka wiadomo嗆
Jak z "brudnego", przygaszonego, rudego (co a'la jesienny li嗆 zrobi br您, kt鏎y nie b璠zie 鈍ieci z daleka rudym refleksem? Oczywi軼ie, zdaj sobie spraw, 瞠 rudy refleks tak, czy siak pozostanie - ale chodzi mi o to, 瞠bygo jak najmo磧iwiej zniwelowa. Popiel, natura, opal? Czy znajd co dobrego na pu趾ach w drogerii? CIemny popielaty blond, czy mo瞠 jasny popielaty br您?
Je郵i teraz masz rude, w ka盥ym b康 razie ciep貫 odcienie, to jak na這篡sz popiel to mo瞠 wyj嗆 ziele. A nawet by豉bym zdziwiona gdyby ci ta ziele nie wysz豉
Nie mo積a k豉嗆 na ciep貫 odcienie odcieni zimnych - wpadka murowana.
Na ten problem najlepsza by豉by natura z poziomu 6 lub 5. Nie wiem jaki kolor konkretnie chcesz.
Je郵i w,這sy by造 cz瘰to rozja郾iane, a rudy ci wybija, to dobrze jest w這sy zapigmentowa.
Ja robi豉m sobie pigmentacj, 瞠by pozby si rudo軼i i zieleni jednocze郾ie i jestem bardzo zadowolona. Od tamtej pory nie wiem co to rudo嗆, albo ziele. Ale farbuje ca造 czas natur z farb profesjonalnych.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-07-12 o 14:20
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-12, 14:22   #1806
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

kicia069 - Dzi瘯i za odp, jednak wola豉bym u篡 farby nie-drogeryjnej
Oczywi軼ie zrobi delikatn k徙iel rozja郾iaj帷, b璠 rozja郾ia w這sy stopniowo, bo nie zale篡 mi na szybkim rozja郾ieniu, kondycja w這s闚 jest wa積iejsza ni kolor
Weronisia- Dzi瘯i, spr鏏uj z 4,3. Czerwone tony i tak mam pod czerni

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2013-07-12 o 14:27
uolcia jest offline  
Stary 2013-07-12, 15:10   #1807
paulina0190
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Je郵i teraz masz rude, w ka盥ym b康 razie ciep貫 odcienie, to jak na這篡sz popiel to mo瞠 wyj嗆 ziele. A nawet by豉bym zdziwiona gdyby ci ta ziele nie wysz豉
Nie mo積a k豉嗆 na ciep貫 odcienie odcieni zimnych - wpadka murowana.
Na ten problem najlepsza by豉by natura z poziomu 6 lub 5. Nie wiem jaki kolor konkretnie chcesz.
Je郵i w,這sy by造 cz瘰to rozja郾iane, a rudy ci wybija, to dobrze jest w這sy zapigmentowa.
Ja robi豉m sobie pigmentacj, 瞠by pozby si rudo軼i i zieleni jednocze郾ie i jestem bardzo zadowolona. Od tamtej pory nie wiem co to rudo嗆, albo ziele. Ale farbuje ca造 czas natur z farb profesjonalnych.
[/QUOTE]

Dzi瘯uj 郵icznie za odpowied
S瘯 w tym, 瞠 w豉郾ie co mnie pokierowa這 w stron natury i przedwczoraj oraz wczoraj zafarbowa豉m w這sy dwiema farbami - pierwsza z poziomu 6 (ciemny blond) i z poziomu 5 (jasnyy br您), bez 瘸dnych numerk闚 po przecinku. Efekt jest taki, 瞠 w豉郾ie ze 鈔ednio nasyconego rudego z domieszk czerwieni wyszed mi przykurzonu rudy... Wiem, wiem, katuj w這sy...

- Mamu鄂owanie
- Dbanie o w這sy, paznokcie i cia這
- Bi簑
paulina0190 jest offline  
Stary 2013-07-12, 19:41   #1808
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯uj 郵icznie za odpowied
S瘯 w tym, 瞠 w豉郾ie co mnie pokierowa這 w stron natury i przedwczoraj oraz wczoraj zafarbowa豉m w這sy dwiema farbami - pierwsza z poziomu 6 (ciemny blond) i z poziomu 5 (jasnyy br您), bez 瘸dnych numerk闚 po przecinku. Efekt jest taki, 瞠 w豉郾ie ze 鈔ednio nasyconego rudego z domieszk czerwieni wyszed mi przykurzonu rudy... Wiem, wiem, katuj w這sy...
Paulina je郵i wzi窸a natur bez zera po przecinku, to mog這 wyj嗆 'przykurzone' ale to jest chwilowe. To si wymyje. Je郵i chcesz ten proces przyspieszy, to myj g這w codziennie, najlepiej szamponem przeciw逝pie穎wym, a szaro嗆 szybciej si wyp逝cze.
Te farby, kt鏎ych u篡豉 bardziej nadaj si do pigmentacji.

Rudy b璠zie ci bardzo ci篹ko schowa pod farb. Lubi wy豉zi. Proces jest d逝gi i 禦udny, ale nie nieosi庵alny Ja jestem tego dowodem
Ja nie mia豉m przykurzonego, lecz wr璚z zgni這/gloniasty, ale wysz豉m z tego. W這sy farbowa豉m kilkakrotnie w ci庵u jednego dnia, bo nie mog豉m na to patrze. Cud, 瞠 mam jeszcze w這sy i 瞠 nie s nawet w strasznym stanie

Teraz lepiej daj w這som odpocz望. Myj je i od篡wiaj, 瞠by wyp逝ka豉 si szaro嗆. Dopiero po kilku myciach b璠ziesz wiedzie, czy szaro嗆 si podda, czy chce zosta na dobre.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-12, 20:16   #1809
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Dziewczyny, pami皻acie jak narzeka豉m, 瞠 drogeryjny Garnier nie chce si wyp逝kiwa?
Teraz mam w druga stron, narzekam, 瞠 Matrix SoColor zbyt dobrze si sp逝kuje

Ostatnio robi豉m mieszank 5AV z po這w 6BV. Zaraz po farbowaniu kolor mi si strasznie podoba, a teraz po prawie 2 miesi帷ach to ju mniej Mam jeszcze farb na 1 koloryzacj (odrost i przeci庵ni璚ie na ca這嗆), ale chyba potem b璠 szuka czego innego.

No i tu moje pytanie, kt鏎a z profesek mo瞠 troch d逝瞠j trzyma od Matrixa?
My郵 nad Lond i Joann (bo ich cena te taka bardziej przyjazna kieszeni jak przy Matrixie). Jak nic nie wymy郵, to dalej b璠 jecha na Matrixie, ale mo瞠 na samym 5AV.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-12, 23:43   #1810
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Mcromance ja robi Wella Koleston i w豉軼iwie po 2,5 m-ca kolor nadal jest tak intensywny jak pierwszego dnia. Farbuje tylko odrosty bo reszta w這s闚 nadal wygl康a 鈍ietnie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-12, 23:57   #1811
mcromance
Zakorzenienie

Ja my郵a豉m te nad ta twoj Weronisiu, ale u mnie to ju nieekonomiczna lekko b璠zie. Jak pierwszy raz bra豉m tylko po這w Matrixa (wyj軼iowo 90 ml w tubce + oxy 1:1) to mia豉m ma貫 prze鈍ity.
Ostatnio wi璚 robi豉m p馧 tubki 5AV + 1/4 tubki 6BV, wi璚 ok 70 ml farby + tyle samo oxy i dopiero dobrze pokry這. Choroba wie czemu tyle musia這 p鎩嗆, skoro mam cienkie w這sy
Wi璚 ten Koleston, kt鏎y ma 60 ml i kosztuje podobnie jak 90 z Matrixa, by mi starczy na 1 farbowanie i kolejny raz bym musia豉 now farb kupowa, je郵i by pasowa.
A Londa jest sporo ta雟za.

No nic, je郵i nic nie wykombinuj to zmieni odcie w obr瑿ie Matrixa, bo farba jest ok i kuku na 貫bku nie robi.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-13 o 00:01
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-13, 00:07   #1812
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Oj no to strasznie du穎 ci tej farby idzie.
Na ca貫 wlosy tez musz dawa ca陰 tubke. Ale teraz jak robie tylko odrosty to starcza mi p馧 tubki. Nawet mog reszt w這s闚 ciut przeci庵n望 z wierzchu.

To taniej wychodzi Wella Color tauch bo si daje p馧 tubki czyli 30ml z 60 ml plynu i tak ilo軼i mog豉bym pofarbowa ca貫 w這sy.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

A londe tu uzywala Goldika? Czy Ibyza? Kolorek wychodzi pi瘯ny.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-13, 01:32   #1813
mcromance
Zakorzenienie

Lond ifrit robi豉. O tutaj wynik: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1502

Kurka, sama nie wiem. Najpierw i tak musz wyko鎍zy co mam, wi璚 farbowanie jako za 2 tygodnie i kolejne 2 miechy na zastanowienie mam
Zd捫 pozmienia zdanie milion razy i jeszcze wyliczank zrobi

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-13, 16:09   #1814
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Dziewczyny, pom騜cie...

Czytam Wasze posty od X-czasu, ale nigdy jeszcze si nei udzieli豉m
Zawsze wynosi豉m z Waszych wypowiedzi du穎 przydatnych informacji i nie jeden raz wciela豉m je w 篡cie Odpowied na moje pytanie te na pewno bym tu znalaz豉, ale wol opisa sw鎩 przypadek indywidualnie, oraz prosi Was o pomoc Moje Drogie
Mianowicie... Przedwczoraj zrobi豉m sobie domow dekoloryzacj produktem dekoloryzuj帷ym z l'oreala... Kupi豉m go w osiedlowej drogerii 鈍iadoma tego, 瞠 jest on z dodatkiem rozja郾iacza i 瞠 mo瞠 jeszcze bardziej uszkodzi moje ju przetrawione rozja郾aczem w這sy (by豉m blondynk), na kt鏎e k豉d豉m wszelakie br您y - pocz患szy na jasnym miodowym br您ie, sko鎍zywszy na "br您owej czerni". Refleks闚 na moich w這sach by這 co niemiara! Czerwie, rudo嗆, fiolet - zale瘸這 od partii w這s闚... Zamarzy mi si jasny br您, bo do嗆 mia豉m smo造 na g這wie. Mimo i wiedzia豉m, 輳 zrobi sobie na g這wie tragedi, to sta這 si. Na這篡豉m, zmy豉m, przy czesaniu moje nowe gumowe w這sy ci庵n窸y si i urywa造... Mia豉m 透y w gardle!!! Ale nic. Moje pytanie nie brzmi "Jak je zregenerowa?" - tylko:

Dorad嬈ie... 柝e si czuj z obecnym odcieniem na w這sach

圭iskam Was!
Przede wszystkim to serdecznie wspoczuje
Te kiedy mia豉m gum na g這wie i bardzo zalowalam 瞠 nie scielam od razu tych poniszczonych wlosow, bo chcia豉m przeczeka i podcinac powoli a skutek by taki 瞠 zniszczone niszczyly si jeszcze bardziej a do tego czepialy si tych zdrowych i zdrowe tez si niszczyly....
Je郵i chodzi o farb. .. najlepszym rozwi您aniem jest farbowanie profesjonalnymi naturami z "0" po przeciku a w這sy nie zlapi koloru, a dopiero p騧niej kombinowanie z odcieniami typu popiel.
Powodzenia
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-13, 16:36   #1815
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Lond ifrit robi豉. O tutaj wynik: http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1502

Kurka, sama nie wiem. Najpierw i tak musz wyko鎍zy co mam, wi璚 farbowanie jako za 2 tygodnie i kolejne 2 miechy na zastanowienie mam
Zd捫 pozmienia zdanie milion razy i jeszcze wyliczank zrobi
no to tak, ty ze sto razy jeszcze zmienisz zdanie tym bardziej, 瞠 masz na razie do嗆 farb a sprawa dotyczy odleglejszego terminu

A ja pofarbowa豉m odrosty Wella Color Tauch mieszaj帷 3,0 z 5,0, bo mia豉m jeszcze p馧 tubki 5,0 kt鏎e by這 mi za jasne i 豉pa這 rudawo.
Oczywi軼ie z efektu jestem baaardzo zadowolona
Lecz teraz pozosta這 mi 3/4 tubki 3,0 a wi璚 znowu b璠 musia豉 dokupi 5,0
A marzy mi si ju wej嗆 w popiele. Z tym, 瞠 Wella na poziomie 4 nie ma 瘸dnych popieli, a wi璚 gdy ju wyko鎍z te natury z Color Tauch, to si chyba przerzuc na Richese z Loreala, bo ma kolor 4,11
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-13, 17:07   #1816
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
no to tak, ty ze sto razy jeszcze zmienisz zdanie tym bardziej, 瞠 masz na razie do嗆 farb a sprawa dotyczy odleglejszego terminu

A ja pofarbowa豉m odrosty Wella Color Tauch mieszaj帷 3,0 z 5,0, bo mia豉m jeszcze p馧 tubki 5,0 kt鏎e by這 mi za jasne i 豉pa這 rudawo.
Oczywi軼ie z efektu jestem baaardzo zadowolona
Lecz teraz pozosta這 mi 3/4 tubki 3,0 a wi璚 znowu b璠 musia豉 dokupi 5,0
A marzy mi si ju wej嗆 w popiele. Z tym, 瞠 Wella na poziomie 4 nie ma 瘸dnych popieli, a wi璚 gdy ju wyko鎍z te natury z Color Tauch, to si chyba przerzuc na Richese z Loreala, bo ma kolor 4,11
Ja musz amoniaczkiem dzia豉, bo inaczej mi si na rudo sp逝kuje. Teraz te mi si na rudawo sp逝kuje, ale tylko delikatnie i przy zakolach, tam gdzie mam wi璚ej baby hair. Na reszcie jest zwyczajnie br您owo

Podoba mi si 5/0 z Londy, ale jak patrz jak ciemnawo ifrit wyszed, to mnie troch studzi.
Kurka, jak tak my郵 i my郵, to mo瞠 kolejna farba te z Matrixa b璠zie, ale mo瞠 odcie 5N lub 5A, bo s leciuchno ciemniejsze na palecie = mo瞠 b璠 si d逝瞠j sp逝kiwa A mo瞠 nawet konkretnie 5N, bo si b璠zie lepiej "trzyma"??

W ka盥ym razie jeszcze mam du穎 czasu do zastanowienia

A odno郾ie Richese, to Kachula pisa豉, 瞠 nie jest zbyt fajna. Ale znowu ka盥emu mo瞠 by inaczej.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-13, 17:44   #1817
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ja musz amoniaczkiem dzia豉, bo inaczej mi si na rudo sp逝kuje. Teraz te mi si na rudawo sp逝kuje, ale tylko delikatnie i przy zakolach, tam gdzie mam wi璚ej baby hair. Na reszcie jest zwyczajnie br您owo

Podoba mi si 5/0 z Londy, ale jak patrz jak ciemnawo ifrit wyszed, to mnie troch studzi.
Kurka, jak tak my郵 i my郵, to mo瞠 kolejna farba te z Matrixa b璠zie, ale mo瞠 odcie 5N lub 5A, bo s leciuchno ciemniejsze na palecie = mo瞠 b璠 si d逝瞠j sp逝kiwa A mo瞠 nawet konkretnie 5N, bo si b璠zie lepiej "trzyma"??

W ka盥ym razie jeszcze mam du穎 czasu do zastanowienia

A odno郾ie Richese, to Kachula pisa豉, 瞠 nie jest zbyt fajna. Ale znowu ka盥emu mo瞠 by inaczej.
Hej,
nie 郵edzi豉m waszej wymiany zda od pocz徠ku ale mo瞠 b璠 mog豉 pom鏂? bo ja te robi Lond Prof. tylko odcie 6.71. Kolor jest 鈍ietny, mam naturalne standartowy ciemny mysi blond i odrost robi co 2 miesi帷e jak ju siwe mnie zaczn wkurza, bo kolor jest naprawd bardzo naturalny i zbli穎ny do naturalnego a no i 豉dnie si trzyma, nie wymywa

A 5.0 niestety prawie zawsze wychodzi ciemno... rok temu robi豉m 5.0 cece i wyszedl BARDZO ciemny br您. Lepiej na pocz徠ek wybra co z poziomu 6, 豉twiej p騧niej przyciemnic ni na odwr鏒

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-07-13 o 17:45
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-13, 18:46   #1818
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Hej,
nie 郵edzi豉m waszej wymiany zda od pocz徠ku ale mo瞠 b璠 mog豉 pom鏂? bo ja te robi Lond Prof. tylko odcie 6.71. Kolor jest 鈍ietny, mam naturalne standartowy ciemny mysi blond i odrost robi co 2 miesi帷e jak ju siwe mnie zaczn wkurza, bo kolor jest naprawd bardzo naturalny i zbli穎ny do naturalnego a no i 豉dnie si trzyma, nie wymywa

A 5.0 niestety prawie zawsze wychodzi ciemno... rok temu robi豉m 5.0 cece i wyszedl BARDZO ciemny br您. Lepiej na pocz徠ek wybra co z poziomu 6, 豉twiej p騧niej przyciemnic ni na odwr鏒
Ja obecnie mam na g這wie mieszank 5AV + 1/2 6BV. Robi豉m wcze郾iej samym 6BV, ale by這 za jasno.
Teraz poziom mi pasuje, tylko si skubaniec wymywa szybciej ni bym chcia豉 A przy drogeryjnych to chcia豉m 瞠by si szybciej wymywa

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-13, 19:51   #1819
Weronisia
Zakorzenienie

Ka盥emu pasuje co innego. Dla mnie nawet poziom 5 jest za jasny i si wcale nie trzyma. Robi 4,0 i mam bardzo ciemny br您, ale przynajmniej ch這dny i nie rudy Taki w豉郾ie lubi. Komu innemu by sie nie spodoba這, bo za ciemno.

Co do Richese, to pami皻am co pisa豉 Kachula, ale chyba bym raz zaryzykowa豉 W ko鎍u ka盥emu inaczej farba chwyta i sie trzyma. Kachula robi poziomem 6. Ja od razu startowa豉bym z 4, wi璚 rudo軼i by nie powinno.
A kusi mnie, bo ma popiel w ofercie. No i jest delikatna, bo na s豉bej wodzie, tak jak Color Tauch z Welli. A ja bym nie chcia豉 co 2-3 tygodnie robi mocnymi farbami.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-13, 19:58   #1820
mcromance
Zakorzenienie

Aaaa... Zapomnia豉m, ze ty 4 robisz, a nie 6
Ja mam tyle dobrze, ze te moje odrosty nie s jako masakrycznie ja郾iejsze. A ostatnio "pofarbowa豉m" sobie szamponetk z Mariona, Kawowym Br您em i jest git. Dam rade wytrzyma jeszcze z 2 tygodnie i b璠zie ponad 2 miech yod farbowania

No i teraz tak my郵, czy na nast瘼ne farbowanie bra N, A czy AV z Matrixa.

Czas edycji: 2013-07-13 o 19:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-14, 00:12   #1821
Magiusa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 927

Hej,
D逝go mnie nie by這 i pewno nie b璠 si udziela豉 zbyt cz瘰to teraz bo miesi帷 temu urodzi豉m synka
No ale w temacie br您闚 to
1. Przekona豉m si do natury tzn. tych farb z 0 po przecinku. W moim przypadku ( mam du穎 naturalnego czerwonego pigmentu we w這sach) one i tak nie wychodz jak zimne kolory, a bardzo mi si podoba ich naturalny odcie.
Ach i musze doda, 瞠 te przerzuci豉m si zn闚 na farb z henny, ale g堯wnie dlatego, 瞠 nie mam po prostu czasu na robienie henny i trzymanie jej kilka h na g這wie przy tak ma造m dziecku, du穎 豉twiej mi sprzeda synka na godzink tacie i bawi si farb.

Odnosz帷 si do kwestii henny i farby mog si wypowiedzie. Wi璚 je郵i tylko stosuje si henn naturaln to mo積a sobie dowolnie zmienia co i jak si k豉dzie, gdy nak豉daj帷 farb na naturaln henn nie otrzymamy 瘸dnych niespodzianek. Khadi jest akurat naturalna wi璚 spokojnie mo積a na ni farbowa...no grunt by nie k豉嗆 blond odcieni na np. ciemne br您y Khadi.
Ja osobi軼ie zamierzam sobie k豉嗆 np. bezbarwn Khadi w celu od篡wienia ( bo nie musz kontrolowa wtedy ile jest na w這sach i mog zaj望 si synkiem cho熲y 5h non stop z tym na g這wie) a farbowa normalnymi farbami i jestem pewna, 瞠 nie b璠zie problem闚.

K徙iele rozja郾aj帷e polecam, ale z umiarem. Ja zrobi豉m 2x po kilkana軼ie minut i troch mi jednak w這ski zniszczy這 ( ale podreperowa豉m ju od篡wkami i trzymaniem na g這wie olej闚 np 5h)Wydaje mi si, 瞠 zamiast robi kilka razy po kilkana軼ie minut naprawd lepiej robi jak zalecaj na blogach czyli z 20-30 minut. Efekt porz康niejszy, a nie wrzuca si tego przynajmniej co 2 dni na g這w bo ci庵le si wydaje, 瞠 to nie ten odcie mia by.

07.07.2012

12.06.2013 DARU
&
20.02.2015 BARTU

Magiusa jest offline  
Stary 2013-07-17, 10:25   #1822
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka wiadomo嗆
Hej,
D逝go mnie nie by這 i pewno nie b璠 si udziela豉 zbyt cz瘰to teraz bo miesi帷 temu urodzi豉m synka
(...)

K徙iele rozja郾aj帷e polecam, ale z umiarem. Ja zrobi豉m 2x po kilkana軼ie minut i troch mi jednak w這ski zniszczy這 ( ale podreperowa豉m ju od篡wkami i trzymaniem na g這wie olej闚 np 5h)Wydaje mi si, 瞠 zamiast robi kilka razy po kilkana軼ie minut naprawd lepiej robi jak zalecaj na blogach czyli z 20-30 minut. Efekt porz康niejszy, a nie wrzuca si tego przynajmniej co 2 dni na g這w bo ci庵le si wydaje, 瞠 to nie ten odcie mia by.
gratulacje miesi璚zny dzieciaczek to takie male雟two

nigdy nie uzywa豉m henny wi璚 nie moge si na ten temat wypowiedzie, ale co do kapieli zgadzam si, 瞠 trzeba je robi z umiarem

ja robi w ostateczno軼i Koleston 7/75 i 6/75. nie wiem jeszcze jak je zmieszam tzn w jakich proporcjach ale chyba p馧 na p馧 dam zna jak ju zrobi
ibyza jest offline  
Stary 2013-07-17, 14:56   #1824
Weronisia
Zakorzenienie

Ibyza jestem ciekawa co ci wyjdzie

ania3133 ja nie pomog, bo nie u篡wam Palety.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-17, 16:20   #1825
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez ania3133 Poka wiadomo嗆
No zn闚 tutaj zawitam, tylko tym razem z pytankiem o farby. Je郵i kt鏎a z was mia豉 do czynienia z farb z listy poni瞠j niech napisz swoje wra瞠nia. Czy jest godna polecenia. Z g鏎y stokrotne dzi瘯i. ;*

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...W5_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...N6_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...H6_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...G4_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...68_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...00_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...50_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...50_280x450.png

http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...-6_280x450.png

ja robi豉m ok. rok temu, chyba n5 , tak to wysz這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0003.jpg (78,3 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0005.jpg (88,1 KB, 35 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-17, 17:00   #1826
ania3133
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do ania3133

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
ja robi豉m ok. rok temu, chyba n5 , tak to wysz這
Nr 5 wed逝g listy? Czy nr 5 czyli W5 ?
ania3133 jest offline  
Stary 2013-07-17, 21:24   #1827
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Nr 5 wed逝g listy? Czy nr 5 czyli W5 ?
chyba tego nie ma na Twojej li軼ie, jest u Ciebie odcie z tej samej gamy tylko ton jasniejszy tj. N6, a ja robi豉m tym N5 c. blond http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...dcienie.2.html
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-17, 22:46   #1828
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
No zn闚 tutaj zawitam, tylko tym razem z pytankiem o farby. Je郵i kt鏎a z was mia豉 do czynienia z farb z listy poni瞠j niech napisz swoje wra瞠nia. Czy jest godna polecenia. Z g鏎y stokrotne dzi瘯i. ;*
ja te niestety nie u篡wa豉m 瘸dnej z tych farb
ibyza jest offline  
Stary 2013-07-18, 10:18   #1829
mcromance
Zakorzenienie

Powiem wam dziewczyny, 瞠 lekko zg逝pia豉m
Wczoraj zrobi豉m sobie zdj璚ie "przed" bo dzi jad na farbowanie. Ale to jest okropne... Nie wiem co mi si z w這sami dzieje ostatnio... Dzi zrobi豉m nowe zdj璚ia, bo w這sy ju si "ule瘸造" od mycia przez noc.

Czy to mo磧iwe, 瞠by przesuszenie po farbie wysz這 p騧niej, a nie zaraz po farbowaniu? Bo kurde, od farbowania olejuj, k豉d od篡wki, maski raz w tygodniu tak jak zawsze robi豉m i jest gorzej ni by這 przed
Nie mam poj璚ia co z tymi kud豉mi robi, bo jako od miesi帷a mam "bad hair day". Codziennie...

Chyba b璠 jednak szuka innej farby, je郵i po dzisiejszym farbowaniu ten schemat si powt鏎zy. Znowu poszukiwanie odpowiedniego, podobnego do obecnego, odcienia, ja pierdziu...

Jakie rekomendacje farb z poziomu 5 (ale z amoniakiem - bo inaczej zrudziej za szybko) ???
Ja wiem, 瞠 Weronisia poleci Well Koleston - pomy郵 nad ni, mimo 瞠 wychodzi dro瞠j ni Matrix.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2765.jpg (34,4 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2766.jpg (35,6 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2770.jpg (42,9 KB, 13 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-07-18 o 10:20
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 11:08   #1830
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Moim zdaniem Matrix dosyc mocno przesusza, ostatnio robi豉m na przemian matrixem i inebry i ta druga dla mnie zdecydowanie lepsza.
Oczywi軼ie farba to farba, to nie odzywka, bo takie peany pochwalne na cze嗆 farb profesjonalnych zdarza sie czytac ale polecam sobie spr鏏owa, bo jest stosunkowo tania. Ja jestem zadowolona i pewnie w najbli窺zym czasie nie bede zmieniac.

Beata. jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.