Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-18, 11:19   #1831
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ja wiem, 瞠 farba profesjonalna to nie od篡wka i nadal niszczy, ale kurcze, w這sy mam bardziej suchawe ni po drogeryjnym Garnierze...
I to mnie dziwi, bo dbam o nie jak zawsze i teraz mam najgorsze od jakiego roku.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 11:20   #1832
Fram
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 257

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Powiem wam dziewczyny, 瞠 lekko zg逝pia豉m
Wczoraj zrobi豉m sobie zdj璚ie "przed" bo dzi jad na farbowanie. Ale to jest okropne... Nie wiem co mi si z w這sami dzieje ostatnio... Dzi zrobi豉m nowe zdj璚ia, bo w這sy ju si "ule瘸造" od mycia przez noc.

Czy to mo磧iwe, 瞠by przesuszenie po farbie wysz這 p騧niej, a nie zaraz po farbowaniu? Bo kurde, od farbowania olejuj, k豉d od篡wki, maski raz w tygodniu tak jak zawsze robi豉m i jest gorzej ni by這 przed
Nie mam poj璚ia co z tymi kud豉mi robi, bo jako od miesi帷a mam "bad hair day". Codziennie...

Chyba b璠 jednak szuka innej farby, je郵i po dzisiejszym farbowaniu ten schemat si powt鏎zy. Znowu poszukiwanie odpowiedniego, podobnego do obecnego, odcienia, ja pierdziu...

Jakie rekomendacje farb z poziomu 5 (ale z amoniakiem - bo inaczej zrudziej za szybko) ???
Ja wiem, 瞠 Weronisia poleci Well Koleston - pomy郵 nad ni, mimo 瞠 wychodzi dro瞠j ni Matrix.
Mo磧iwe, mi przesuszenia/zniszczenia po farbowaniu wychodz tak po ok. tygodniu i potem narastaj dop鏦i w這sy nie wr鏂 do siebie.
Albo mo磧iwe te, 瞠 przesadzi豉 z piel璕nacj, mo瞠 w這sy dostaj za du穎 olejk闚 i masek
Fram jest offline  
Stary 2013-07-18, 11:28   #1833
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fram Poka wiadomo嗆
Mo磧iwe, mi przesuszenia/zniszczenia po farbowaniu wychodz tak po ok. tygodniu i potem narastaj dop鏦i w這sy nie wr鏂 do siebie.
Albo mo磧iwe te, 瞠 przesadzi豉 z piel璕nacj, mo瞠 w這sy dostaj za du穎 olejk闚 i masek
Ja znowu tak du穎 i cz瘰to tego nie k豉d. Olejowanie i maska raz w tygodniu, od篡wka musowo po ka盥ym myciu.

Robi豉m te eksperymentalny "detoks" od masek i olejk闚 i jeden ca造 tydzie nic nie k豉d豉m po myciu. Umy豉m je tylko raz porz康nie szamponem z SLS i potem kolejne 2 mycia Alterr. No i pupa. Bo przy myciu powstawa mi ko速un nie do rozczesania, a w這sy by造 okropne nawet po wysuszeniu.
Ten cudny zbitek w這s闚 przy myciu nadal mi powstaje, dlatego cho熲ym nie chcia豉 musz u篡 od篡wki, 瞠by je p騧niej rozczesa.

Kurde, jak tak pomy郵 to si zacz窸o po farbowaniu Matrixem. A ja jak ta g逝pia si cieszy豉m, 瞠 taka fajna w u篡ciu farba...

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 11:36   #1834
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Mcromance odstaw matrix i spr鏏uj cos innego.
Bo wysusza mocno
Moim zdaniem drogeryjna londa tez jest lepsza niz Matrix

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-18, 11:48   #1835
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Mcromance odstaw matrix i spr鏏uj cos innego.
Bo wysusza mocno
Moim zdaniem drogeryjna londa tez jest lepsza niz Matrix
Drogeryjnych nie chc, bo mi za mocno 豉pa造 i si wyp逝kiwa nie chcia造. Wol profeski, ale wida musz szuka dalej farby idealnej

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 12:05   #1836
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ale ja nie polecam drogeryjnych, napisa豉m tylko odno郾ie Twojego spostrze瞠nie co do garniera
Poleci豉m wyzej Inebrye

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-18, 12:26   #1837
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ale ja nie polecam drogeryjnych, napisa豉m tylko odno郾ie Twojego spostrze瞠nie co do garniera
Poleci豉m wyzej Inebrye
Ale czy ja m闚i, 瞠 poleci豉? Tylko powiedzia豉m, 瞠 drogeryjnych nie wezm.
Garnierem (poziom 6) si ratowa豉m jak mi Color&Soin 6G przepie瘯nie zrudzia na odro軼ie i odcina od reszty w這s闚. Z reszt to z polecenia Mysi z bloga Kokardka Mysi by這, bo ona nie takie przypadki ju ratowa豉.
Fajnie wyszed, tylko za ciemno (gdzie jak poziom 4 mo瞠) i nie chcia si sp逝ka przez ponad 3 tygodnie.

A mo瞠sz powiedzie jakim kolorem Inebry-i robi豉? Albo mo瞠 jeszcze cudem masz zdj璚ia?

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-18 o 12:27
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 14:38   #1838
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Ja wiem, 瞠 Weronisia poleci Well Koleston - pomy郵 nad ni, mimo 瞠 wychodzi dro瞠j ni Matrix.
Czyli nic ju nie musz pisa
Amoniakowy Koleston jest de best
Z tym, 瞠 ty piszesz, 瞠 lubisz jak ci si szybko wyp逝kuje, czy 幢e zrozumia豉m?
Bo Koleston nie wyp逝kuje si wcale. Gdyby nie pojawiaj帷y si odrost nie musia豉bym ju farbowa.
Tak wi璚 ja zawsze b璠 Kolestona poleca i chyba zostan mu wierna. Co prawda bardzo mnie kusi spr鏏owanie odcieni popielatych, a te ma tylko Loreal np. Majirel z amoniakowych, albo Richese z bezamoniakowych., Z drugiej strony nie wiem po co tak kombinuj, skoro moje 4,0 wychodzi ca造 czas cudownie ch這dno bez rudo軼i

Co do piel璕nacji, to wydaje mi si, 瞠 robisz wszystko dobrze. Ja te olejuj. Tu po farbowaniu to przed ka盥ym myciem czyli co 2 dni. Teraz mia豉m ponad 2 tygodnie przerwy i teraz zrobi豉m znowu i chyba b璠 robi raz w tygodniu, bo w這sy mam super (przynajmniej jak na mnie ).
Twoje w這sy ze zdj耩 wcale nie wygl康aj na przesuszone. Takie normalne wygl康aj
Mo瞠 ty po prostu jeste przewra磧iwiona?

Albo zastan闚 si czego u篡wasz do piel璕nacji? Jaki szampon, jaka od篡wka, jaki olej? Mo瞠 to ma wp造w na twoje spostrze瞠nia.
Mi przesusz fundowa olej kokosowy. Za to lniany, to po prostu 8-my cud 鈍iata
Z od篡wek bardzo polecam mask Schwarzkopf Bonacure Treatment. Uratowa mi moje w這sy ju niejeden raz, a jest bardzo wydajny. Teraz go zdradzi豉m z mask Welli SP Repair i niestety jestem zawiedziona, bo a taka fajna nie jest. Owszem jest og鏊nie bardzo dobra, ale Bonacure jest o niebo lepszy.
Do mycia mam szampon Wella SP Color Save i r闚nie t od篡wk. S super! Kolor jest ca造 czas idealny, w這sy g豉dkie, dobrze od篡wione. Teraz mi si ko鎍z i si przerzuci豉m na Alverde Amaranth (w Polsce ci篹kie do zdobycia, chyba jedynie Allegro lub chemia z Niemiec), bo jest bez silikon闚 i z naturalnych sk豉dnik闚. Nie wiem jak szampon, bo mam go pierwszy raz, ale za to od篡wk stosuj ju od marca, bo jest niesamowita.

Pomy郵 czy nie warto zmieni jakich od篡wek czy szamponu. To co komu przypad這 do gustu, wcale nie musi tobie

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-07-18 o 14:39
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-18, 15:00   #1839
mcromance
Zakorzenienie

A odno郾ie twojego Kolestona Weronisiu. Jak mi si dobrze wydaje to tobie Koleston 5/0 wychodzi rudawo? A ja w豉郾ie tylko tego chc unikn望 bo i tak rudziej p騧niej. A 瞠 nie chce ciemniej niz poziom 5, wi璚... Mam orzech do zgryzienia.

Przy profeskach, kt鏎e wychodz bli瞠j wzornika to bym wola豉, 瞠by si wolniej wyp逝kiwa造 Ale to moje takie zboczenie.

Ja my郵 teraz nad t Inebry. Fajne ma 5/0 i 5/1 i 100 ml farby w tubce.

Moje w這sy na zdj璚iach wygl康aj ok, ale w dotyku s takie bardzo t瘼e w dotyku i si pl帷z przy i po myciu strasznie. Znowu po rozczesaniu po 5 minutach mog豉bym czesa znowu, bo si roz豉膨 na wszystkie strony No nigdy tak nie mia豉m... Nawet po Syossie-mega wysuszaczu.

A najlepsze jajo odno郾ie mojej piel璕nacji to to, 瞠 NIC nie zmienia豉m Tylko farba si zmieni豉.
Olej ten sam Migda z Alterry (na zmian z Oliwk i Limonk), tylko nowe opakowanie bo si sko鎍zy. Szampon ten sam z Alterry i od czasu do czasu u篡wam Johnsonns 3 w 1 瞠by to sko鎍zy. Pr鏏owa豉m szampon Fitomedu, ale baaardzo mi pl徠a mimo 瞠 pono taki delikatny Raz na tydzie-dwa podbieram matuli szampon z SLS 瞠by oczy軼i mocniej, no i wtedy to mam ko速un przeokropny

Nie wiem. Chyba zaczn my w這sy metod OMO i nawet przy olejowaniu na ostatnie 20 minut przed myciem b璠 nak豉da od篡wk i dopiero my. Mo瞠 co pomo瞠, bo jak nie to si za豉mi.

Alverde bym baaardzo chcia豉 spr鏏owa, ale u mnie nikt nie sprowadza, a na Allegro masakrycznie drogo. Prawie 2-krotne przebicie w cenie.

Dobra, zbieram si do fryzjerki. Pa pa!

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-18 o 15:01
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 15:04   #1840
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Mcromance mia豉m wra瞠nie, ze sie nie rozumiemy
jak widac mylne
Mia豉m 5/9 i 4/00.
5/9 kolor bardzo 豉dny ale dla mnie za ciep造 i za jasny.
Ja mam ciemne w這sy, wiec u ciebie poziom 5 bedzie wygl康a inaczej.
4. 00 bardzo ciemny, g貫boki br您 - dla mnie, dla wi瘯szo軼i czern
Teraz czekam na odcienie z popielem i fioletem

Niestety nie mam fotek z Inebrya

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-07-18 o 15:10
Beata. jest offline  
Stary 2013-07-18, 15:20   #1841
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
A odno郾ie twojego Kolestona Weronisiu. Jak mi si dobrze wydaje to tobie Koleston 5/0 wychodzi rudawo? A ja w豉郾ie tylko tego chc unikn望 bo i tak rudziej p騧niej. A 瞠 nie chce ciemniej niz poziom 5, wi璚... Mam orzech do zgryzienia.
Tak, mi 5.0 wysz這 jako tak rudawo na odro軼ie, ale pami皻aj, 瞠 ja mam w這sy blond, wi璚 kolor tak mi chwyta.
Je郵i ty masz ciemny odrost, to 5.0 sobie poradzi.
Poza tym na poziomie 5 Koleston posiada popiele, wi璚 mo瞠sz wzi望 od razu popiel np. 5/1 i masz problem z g這wy bez rudo軼i.
Ja nie ryzykuj, bo mam po prostu za jasne w這sy i pi徠k nie uzyskam ciemnego br您u.

Beata 4 to rzeczywiscie bardzo ciemny br您. Ja tego u篡wam i rzeczywi軼ie dla wszystkich jestem czarna Tylko ja sama uwa瘸m, 瞠 to ciemny br您. Znaczy si ja go nawet widz na w這sach, ale dla innych wydaje si czarno. Tylko, 瞠 ja akurat tak chc. Je郵i kto woli jasniej to poziomem 4 b璠zie bardzo zawiedziony
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-18, 15:25   #1842
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja tez widze br您 Weronisu, ca貫 lata mia豉m czarne w這sy, wiec dla mnie r騜nica jest znacz帷a
W ja郾iejszych zle sie czuje

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-18, 16:52   #1843
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez widze br您 Weronisu, ca貫 lata mia豉m czarne w這sy, wiec dla mnie r騜nica jest znacz帷a
W ja郾iejszych zle sie czuje
A u mnie w awatarze co widzisz? Br您 czy czer?
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-18, 18:03   #1844
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Bardzo ciemny br您
Moje zazwyczaj na fotkach wychodz ciemnej ni w rzeczywisto軼i .

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-18, 18:56   #1845
mcromance
Zakorzenienie

Wr鏂i豉m ju

C騜 Beata, ja jestem taki cz這wiek, kt鏎y czasem ma problem z wyja郾ieniem o co mi chodzi

Ja mam naturalnie ciemny, mysi blond, wi璚 poziom 5 jest dla mnie ok i wystarczaj帷o ciemny.
Mo瞠sz mi jeszcze powiedzie jak to z trwa這軼i tej farby? Czy du穎 ciemniej wychodzi zaraz po farbowaniu i jak szybko si sp逝kuje (i jak mocno)
B璠 niezmiernie wdzi璚zna

Weronisia, ja my郵 ju o tych farbach. Podoba mi si paleta i Kolestona i Inebryi. Chodzi mi w obu o odcienie 5/0 i 5/1.
Na korzy嗆 Inebryi przemawia fakt, 瞠 ma 100 ml w tubce przy cenie zbli穎nej do tej za 60 ml Kolestona. Dla mnie to by starczy這 na 2 farbowania, bo miesza si j 1:1,5 z oxy.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 20:21   #1846
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ciemny br您
.
I prawid這wo

Cytat:
Na korzy嗆 Inebryi przemawia fakt, 瞠 ma 100 ml w tubce przy cenie zbli穎nej do tej za 60 ml Kolestona. Dla mnie to by starczy這 na 2 farbowania, bo miesza si j 1:1,5 z oxy.
A ty zawsze farbujesz ca這嗆 w這s闚?
Bo ja robi帷 Kolestonem nie musz farbowa ca造ch w這s闚, bo jak ci ju pisa豉m - on si nie wyp逝kuje. Robi z po這wy tubki tylko odrosty, a wi璚 mam tubk na dwa razy., Poza tym kupuj farb na Ebay za mniej ni po這w ceny. W sklepie kosztuje 14 euro, a na Ebay 6 euro
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-18, 20:40   #1847
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
A ty zawsze farbujesz ca這嗆 w這s闚?
Bo ja robi帷 Kolestonem nie musz farbowa ca造ch w這s闚, bo jak ci ju pisa豉m - on si nie wyp逝kuje. Robi z po這wy tubki tylko odrosty, a wi璚 mam tubk na dwa razy., Poza tym kupuj farb na Ebay za mniej ni po這w ceny. W sklepie kosztuje 14 euro, a na Ebay 6 euro
Weronisia, nie robi za ka盥ym razem ca這軼i, bo bym wy造sia豉, ale przy nowej farbie (nowej firmie) robi ca這嗆. Czyli tak raz na 2-3 farbowania lec ca這軼i.
Koleston ma 豉dny kolor, ale co, je郵i odcie Kolestonu b璠zie si r騜ni znacz帷o od Matrixa? Bo gdybym mia豉 100% pewno軼i, 瞠 b璠zie taki sam albo bardzo zbli穎ny, to bym bra豉 Koleston. A 瞠 teraz mam 5AV zmieszane z po這w 6BV z Matrixa, a z Kolestonu bym bra豉 5/0 lub 5/1... Ten fiolet z niebieskim mog si nie zgra r闚no...

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 20:41   #1848
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Mcromance to sobie kup obie farby i sama ocenisz, kt鏎a lepsza. Ka盥emu pasuje co innego
Ja musz w這sy farbowac cz瘰to, co 2 - 3 tygodnie robi odrosty, pod koniec farbowania dodaje troch wody, masuje i zostawiam na pare minut. Po ca這軼i nie farbowalam ju kilka miesi璚y.
Zaraz farbowaniu jest troch ciemnej , p霩niej sie wymywa ale niewiele.
Z tego co pamietam to dziewczyny polecaly rownie Kallosa , podobno tez dobry a tani.

Beata. jest offline  
Stary 2013-07-18, 22:22   #1850
mcromance
Zakorzenienie

Beata, dla mnie to szkoda kasy na kupowanie dw鏂h farb. Wol si zdecydowa na jedn, kt鏎 b璠 pr鏏owa.

Dobra tam. Mam 1,5-2 miesi帷e na zastanowienie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 23:18   #1851
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Dziewczyny tak si zastanawiam czy mi te軼iowa 豚a nie urwie. Ot騜 b璠 j w przysz造m tygodniu farbowa i kupi豉m Garniera olia bez amoniaku 5.0. Zawsze farbowa豉 si szamponetkami palette ciemny br您. Kolor jest wyp這wia造, 豉ciaty , odrosty s dosy mocno siwe.
Par dni temu farbn窸am si vitality's 5.0 i ona uwa瘸, 瞠 mam czarne w這sy. Fakt, wyszed ciemno, ale do czerni daleka droga. Troch si przestraszy豉, jak jej powiedzia豉m, 瞠 b璠zie mie podobny kolor.
Te軼iowa wybiera si na wesele i chce 豉dnie wygl康a.

Mo瞠 wymieni farb na co z poziomu 6? Ale jak ju wspomnia豉m szamponetki kupowa豉 zawsze w kolorze ciemny br您, czyli teoretycznie garnier powinien by ja郾iejszy?
Jak my郵icie? Czy je郵i potrzymam kr鏂ej farb, to wyjdzie ja郾iejszy kolor?
Nie chc z ni zadziera.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2013-07-18 o 23:32
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-07-18, 23:31   #1852
mcromance
Zakorzenienie

Ja Garnierem robi豉m raz, ale tym z amoniakiem (Naturals) po nieudanych bezamoniakowych, zrudzia造ch cudach.
Miesza豉m poziom 6 z 1/3 poziomu 5. I na moich w這sach ciemny mysi blond, farbowanych wtedy na poziom 6 wysz這 gdzie pod poziom 4. I nie chcia這 si wyp逝kiwa przez 3 tygodnie W這sy by造 ok, trwa這嗆 koloru genialna, ale jak komu zale篡 na takiej ciemnicy. Mi nie zale瘸這

Nie wiem jak to jest z tymi Olia, ale mo磧iwe, 瞠 mo瞠 by podobnie. Czyli je郵i wyjdzie za ciemno to si nie sp逝ka szybko. Lepiej spr鏏uj poziomem 6 na razie. Je郵i nadal b璠zie za jasno, to b璠ziesz bra ni瞠j.

No i jak dla mnie szamponetka nigdy nie wyjdzie tak jak farba, bo jest s豉bsza w dzia豉niu.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-18, 23:38   #1853
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Pytanie jak wyjdzie poziom 6 na siwych odrostach.
疾 te mnie podkusi這.

Mo積a w Rossmannie wymieni farb?
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-07-18, 23:49   #1854
mcromance
Zakorzenienie

Nie wiem, bo siwk闚 nie mam (jeszcze).
Jak dla mnie na siwe to tylko amoniakowa, bo ma szanse mocniej zadzia豉. Ale mojej mamie przy blondach z poziomu 8 瘸dna farba nie 豉pa豉 dobrze siwych. We tu b康 m康ry cz這wieku.

A odno郾ie zwrotu. Je郵i farba nie otwierana (kartonik ca造) i masz paragon to powinni przyj望 / da wymieni. Powiesz najwy瞠j, 瞠 komu kupowa豉 i z陰 farb wzi窸a, bo si pomyli豉.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-19, 11:45   #1855
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

dziewczyny, trafi豉m na farb

Wella Koleston Perfect

jaki b造sk, w這sy 鈍ietnie pokryte, miekkie, g豉dkie. Rewelacja !!!!!!
mog豉bym je teraz ca造 czas dotyka i dotyka Farb jestem zachwycona

przypomn, mia豉m mieszank 6/75+7/75
co do samego koloru to wyszed 鈍ietnie podoba mi si - wiem, 瞠 dopiero teraz po 2 myciu wyjdzie mi najw豉軼iwszy kolorek i wtedy b璠zie mi si pewnie jeszcze bardziej podoba no ale ten b造sk powala
mam zastepcza farb dla Loreal Preference po niej te mi si tak w這sy b造szcza造

jesli chodzi o zdj璚ia, to nie mog dobrze uchwyci koloru dam tylko jedno dla potwierdzenia,瞠 w這sy meega wyg豉dzone.

jak m闚i zdj璚ie nie oddaje koloru idealnie jak takowe zrobi to na pewno wstawi... i troch niewyra幡e, ale wybaczycie mi to na pewno bed pr鏏owa豉 zrobi lepsze uj璚ie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4089.jpg (36,3 KB, 46 za豉dowa)
ibyza jest offline  
Stary 2013-07-19, 11:57   #1856
Sybil_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 648

czesc
mam nadzieje 瞠 nie zostan zbanowana jesli napisz 瞠 mam na wymian farb do w這s闚 Herbatint 4 C- kolor popielaty br您 ,oczywiscie now
ja rezygnuje z farbowania wi璚 ch皻nie wymini
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=705143
Sybil_ jest offline  
Stary 2013-07-19, 12:48   #1857
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
dziewczyny, trafi豉m na farb

Wella Koleston Perfect

jaki b造sk, w這sy 鈍ietnie pokryte, miekkie, g豉dkie. Rewelacja !!!!!!
mog豉bym je teraz ca造 czas dotyka i dotyka Farb jestem zachwycona
NIE KUUUUUU MNIEEEEE !!! Jeju, jak 豉dnie, mimo 瞠 kolor zupe軟ie nie m鎩 (od rudego odcienia z daleka si trzymam)

Ja wczoraj farbowa豉m Matrixem, ale b璠 zmienia farb przy kolejnym i teraz szukam nast瘼cy, bo jednak mi na d逝窺z met podsusza w這sy
I mam na razie tak przy amoniakowych:
- za Kolestonem s 2 osoby (ty i Weronisia)
- Inebry poleca Beata
- ifrit jest zadowolona z Londy.

A ja biedna siedz i rozkmniniam, co mam kupi na kolejne farbowanie

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-19, 13:03   #1858
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ha ha Ibyza jaka zadowolona
Witam w鈔鏚 fanek Kolestona
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-19, 13:11   #1859
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

dawno mnie nei bylo ale ja z Welli polecam Illumine
ale kusicie Kolestonem... ale on amoniakowy jest?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-07-19, 14:11   #1860
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Goldika tak Koleston ma amoniak i jest bardzo trwa造.
Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.