Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-23, 20:43   #1921
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Weronisiu moja kochana, przeczytaj tak jeszcze raz co napisa豉m w odpowiedzi goldice o Matrixie
Na d逝窺z met mi chyba lekko wysusza w這sy, bo takich ko速un闚 w czasie mycia jakimkolwiek szamponem nie mia豉m nigdy przed przerzuceniem si na t farb.

Tak teraz my郵 nad 3 kolorami:
- 5/ - ciemniejszy, g喚bszy kolor ni 5/0, tylko czy nie b璠zie za ciemny?
- 5/0 - ale tutaj boj si, 瞠 wyjdzie mi rudawo tak jak tobie
- 5/71 - tylko jak z t pieru雟k 7 w ko鎍u jest

Eh... mam czas do kolejnego farbowania, zd捫 zg逝pie do reszty

A ch這dnych odcieni u篡wam profilaktycznie. Nie zale篡 mi na mega ch這dnych, niebieskich wr璚z w這sach.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-23 o 20:45
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-23, 20:58   #1922
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Weronisiu moja kochana, przeczytaj tak jeszcze raz co napisa豉m w odpowiedzi goldice
Ju widzia豉m. Napisa豉 to jak ja ju by豉m w trakcie pisania mojego posta

Nie bierz 5/0 jak si boisz tej rudo軼i. On nawet na palecie kolor闚 tak podejrzanie si mieni.

Natomiast sama 5 bez zera.. nie wiem, ja jako je omijam, no chyba 瞠 do pigmentacji, albo zmieszania z innym kolorkiem.

We ju si nie wg喚biaj i nie czytaj i kup w ko鎍u jak捷 farb. Mo瞠 znowu jaka wyliczanka?
Kup 5/71
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:08   #1923
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ju widzia豉m. Napisa豉 to jak ja ju by豉m w trakcie pisania mojego posta

Nie bierz 5/0 jak si boisz tej rudo軼i. On nawet na palecie kolor闚 tak podejrzanie si mieni.

Natomiast sama 5 bez zera.. nie wiem, ja jako je omijam, no chyba 瞠 do pigmentacji, albo zmieszania z innym kolorkiem.

We ju si nie wg喚biaj i nie czytaj i kup w ko鎍u jak捷 farb. Mo瞠 znowu jaka wyliczanka?
Kup 5/71
O patrz, na to tutaj nie wpad豉m. Pierdo豉 jestem. Przepraszam, mo瞠sz mi w ty貫k da

Masz ci los, zapomnia豉m, 瞠 podw鎩ne zera (albo bez zera) to do pigmentacji bardziej.
Ale chyba masz racj. Mo磧iwe, 瞠 5/71 b璠zie tu najbezpieczniejszym wyj軼iem. Zaskakuj帷e to, ale jednak

Dobra tam, postanowione, b璠 kupowa Kolestona 5/71 (tylko jeszcze nie teraz, bo za wcze郾ie i by mnie kusi這 szybsze farbowanie ).
Je郵i zaczn marudzi to bijcie, krzyczcie, do k徠a mnie stawiajcie

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:17   #1924
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Je郵i zaczn marudzi to bijcie, krzyczcie, do k徠a mnie stawiajcie
Za豉twione. Masz to u mnie jak w banku

Czekam z niecierpliwo軼i na twoje farbowanie. Ile jeszcze?
Pewnie znowu moje farbowanie wypadnie przed twoim. Ale ja jeszcze nie do ko鎍a zdecydowana jestem na kolor.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:26   #1925
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie znowu moje farbowanie wypadnie przed twoim. Ale ja jeszcze nie do ko鎍a zdecydowana jestem na kolor.
Ja farbowa豉m teraz 18.07. Wi璚 tak miesi帷, p馧tora do kolejnego farbowania mam.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:38   #1926
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Za豉twione. Masz to u mnie jak w banku

kolejna kombinatorka masz super kolor wiec nie kombinuj!!!!!

ja juz wiem po sobie, ze im mniej kombinowania tym lepiej na tym wychodze. Teraz mam super chlodna 5 wiec nawet bym nie odwazyla sie na np 5/1

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:47   #1927
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja juz wiem po sobie, ze im mniej kombinowania tym lepiej na tym wychodze. Teraz mam super chlodna 5 wiec nawet bym nie odwazyla sie na np 5/1
Ja bym ju nie kombinowa豉, bo odcie mi pasuje, ale ju skutek u篡cia tej farby 鈔ednio na je瘸.
Teraz u mnie tylko poczeka miesi帷, kupi Kolestona, po這篡 i mie nadziej, 瞠 wyjdzie ok

Czas edycji: 2013-07-23 o 21:49
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:57   #1928
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
Ja bym ju nie kombinowa豉, bo odcie mi pasuje, ale ju skutek u篡cia tej farby 鈔ednio na je瘸.
Teraz u mnie tylko poczeka miesi帷, kupi Kolestona, po這篡 i mie nadziej, 瞠 wyjdzie ok
a farbujesz tylko odrost czy calosc? bo jak calosc to kazda Ci wysuszy predzej czy pozniej. Ja kiedys farbowalam calosc, albo chociaz przeciagalam po calosci na 10min. A teraz sam odroscik, a przeciagam na 5min raz na 3-4mce i jest lepiej

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-07-23, 21:57   #1929
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
kolejna kombinatorka masz super kolor wiec nie kombinuj!!!!!

M鎩 m捫 te uwa瘸, 瞠 im mniej kombinuj, tym lepiej wygl康am
Nie wiem co jest w babskiej naturze, 瞠 ci庵le musi kombinowa.
Ja uwielbiam m鎩 kolor, ale boj si, 瞠 kiedy uznam go za ciemny i b璠zie ci篹ko mi si go pozby. Ehhh... nie wiem po co a tak daleko w prz鏚 wybiegam.... No chodzi o to, 瞠 jak b璠 mia豉 powiedzmy 70 lat, to chyba g逝pio b璠zie mie takie ciemne, intensywnie b造szcz帷e w這sy Ehhh marudz, wiem

Ja b璠 pewnie za tydzie przymuszona zakry moje blond odrosty, wi璚 zaczyna mi sie spieszy z podj璚iem decyzji co do koloru.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-23, 22:03   #1930
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
a farbujesz tylko odrost czy calosc? bo jak calosc to kazda Ci wysuszy predzej czy pozniej. Ja kiedys farbowalam calosc, albo chociaz przeciagalam po calosci na 10min. A teraz sam odroscik, a przeciagam na 5min raz na 3-4mce i jest lepiej
goldika, odk康 zacz窸am z Matrixem to tylko raz chyba mia豉m po ca這軼i, a potem odrosty i przeci庵anie.

Ale najlepsze jest to, 瞠 przesuszaj i ko速uni mi si bardziej przy sk鏎ze a nie na ko鎍ach. To jest dla mnie niepoj皻e, dziwne i nie wiem co mam robi. Wi璚 szukam jakiej farby na zmian.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-23, 22:38   #1931
Weronisia
Zakorzenienie

to ja za to mam odwrotnie
Dzi przyjrza豉m si wypadni皻emu w這sowi.
Og鏊nie w這sy mam z natury bardzo cieniutkie. Por闚nywali鄉y nawet pod mikroskopem m鎩 w這s i mojej 15-letniej c鏎ki i m鎩 by o po這w cie雟zy. No ale jej w這sy na pierwszy rzut oka wida, 瞠 s grube, mocne, mimo 瞠 blond.
Dzi natomiast ku mojemu zaskoczeniu stwierdzi豉m, 瞠 ten lu幡y w這s - im bli瞠j cebulki, tym grubszy. Ciesz si ogromnie, bo to oznacza, 瞠 moje m璚zarnie nie id na marne. Mam tu na my郵i olejowanie, wcierki z pokrzywy i skrzypu, picie pokrzywy i skrzypu, suplementy na w這sy, oraz zaprzestanie rozja郾iania
Ten grubszy w這s ma ok. 8 cm, a dalej cieniute鎥i jak zawsze. To cieniutkie rozerwa豉m momentalnie, a tego grubszego kawa趾a nie mog豉m tak 豉two rozerwa, a wi璚 jest mocny. Ale si ciesz!
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-23, 22:40   #1932
Pani_Herbatka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 728

Potrzebuje pomocy! Jak farb polecacie, by z tego czego doj嗆 do br您u? Ko鎍e po depigmentacji, rudy si spra, zosta s這mkowy. Wy瞠j resztki czerwieni (to jest dramat, nie wiem, jak si pozby) i do tego z 4 cm mojego naturalnego br您u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0380.jpg (110,4 KB, 6 za豉dowa)
Stary 2013-07-23, 22:46   #1933
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Poka wiadomo嗆
Potrzebuje pomocy! Jak farb polecacie, by z tego czego doj嗆 do br您u? Ko鎍e po depigmentacji, rudy si spra, zosta s這mkowy. Wy瞠j resztki czerwieni (to jest dramat, nie wiem, jak si pozby) i do tego z 4 cm mojego naturalnego br您u
Masz ten sam problem co ja na wiosn
Z natury jestem blondynk, ale farbn窸am si na 篡w czerwie, co potem przy pr鏏ie powrotu do blondu da這 mi gloniast ziele. 畝den br您 si tego nie trzyma.

Jak masz czas to cofnij si tu na w徠ku gdzie tak do kwietnia (strona 15) i poczytaj moje zmagania o pi瘯ny br您. Ale obawiam si, 瞠 bez pigmentacji nic nie uda ci sie osi庵n望.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-07-23 o 23:12
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 08:20   #1934
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Cytat:
Dzi瘯i rumpleteazer, w豉郾ie pogmatwa豉 mi jeszcze bardziej ni mia豉m w g這wie do tej pory
Tyle, 瞠 ja mam tak jakby w drug stron problem. Ja nie chc przykry ju istniej帷ego refleksu, tylko mu zapobiec. To dopiero zagwozdka

No a jakby mi kto kaza powiedzie, jaki ja mam refleks po wyp逝kiwaniu, to chyba bardziej pomara鎍zowy. Chyba, bo nie wiem dok豉dnie
Mi si robi lekki refleks, niestety, po ilu鈣am myciach. Widoczny w s這鎍u, ale o tej porze roku to jest problem

Cytat:
rumpleteazer dzi瘯uj za komplementa ciesz si, 瞠 si komu podoba m鎩 kolor
Na tym w徠ku g堯wnie jest br您, w znaczeniu jasny a ja to bym si wr璚z do czarnulek zalicza豉
No tak. W rozumieniu potocznym to Twoje w這sy s prawie czarne. Zwa jak zwa, s bardzo 豉dne.

Cytat:
Tak jeszcze odno郾ie tych kombinacji....
Je郵i nie ma odcienia 6/1 to mo積a kombinowac innymi poziomami. Czyli wzi望 7/1 i 5/0 z zmiesza p鏊 na p馧, co da 6/1
Z drugiej strony je郵i tobie nie zale篡 na ch這dnym odcieniu, bo masz z這tawy, to nie ma potrzeby bawic si w popiele. Czemu wi璚 nie zadowolisz si 6/0? Czy7 chocia瘺y 6/07 albo 6/71 czy 6/77 Ka盥y b璠zie pi瘯ny je郵i tw鎩 naturalny odcie jest z poziomu 6. Ja my郵a豉m, 瞠 koniecznie chcesz ch這dny odcie, ale skoro nie, to co we幟iesz i tak wyjdzie ci 豉dnie.
Jedyne co mi pozostaje to pokombinowa na g這wie. Przecie nie farbuj skandynawskiego blondu na maho tylko bawi si w niuanse I to jeszcze Touchem. Bardzo dzi瘯uj za Twoje przemy郵enia

Pewnie zdecyduj si na 6/0 lub 6/71. Ju bym si dawno zdecydowa豉 na CO, ale co chwila wybywam na wyjazdy, na kt鏎ych robi du穎 zdj耩. I nie chc mie na pami徠k w這s闚 gorszych ni te co mam ju na g這wie (ach ta pr騜no嗆!). A prawda jest taka, 瞠 te w這sy, kt鏎e mam, s bardzo OK, tylko ja szukam doskona這軼i

I tak odk豉dam zakup, i my郵 za du穎

Cytat:
A te opisy kolor闚 przeciwstawnych pami皻am jeszcze z blogu mysi, ona tez to t逝maczy豉.

A mimo wszystko nadal jestem g逝pia w tym temacie... chyba g逝pn coraz bardziej.
Ja te

Cytat:
My郵, 瞠 powinna dok豉dnie przeczyta ten w徠ek, a dopiero po lekturze zada pytania dodatkowe (skonsultowa czy Tw鎩 plan jest s逝szny). Warto te zajrze do Mysi http://kokardka-mysi.blogspot.com/
Stary 2013-07-24, 11:33   #1935
Pani_Herbatka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 728

Cytat:
Masz ten sam problem co ja na wiosn
Z natury jestem blondynk, ale farbn窸am si na 篡w czerwie, co potem przy pr鏏ie powrotu do blondu da這 mi gloniast ziele. 畝den br您 si tego nie trzyma.

Jak masz czas to cofnij si tu na w徠ku gdzie tak do kwietnia (strona 15) i poczytaj moje zmagania o pi瘯ny br您. Ale obawiam si, 瞠 bez pigmentacji nic nie uda ci sie osi庵n望.
przeczytam na moich w這sach farba si nie trzyma- po akcji z czerwieni i rudo軼i na ko鎍ach mia豉m farbowane w這sy u fryzjera na br您- czerwie si przebija豉 i kolorek si sp逝ka, a potem sama na這篡豉m br您, kt雡 te si wyp逝ka
Stary 2013-07-24, 11:50   #1936
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
przeczytam na moich w這sach farba si nie trzyma- po akcji z czerwieni i rudo軼i na ko鎍ach mia豉m farbowane w這sy u fryzjera na br您- czerwie si przebija豉 i kolorek si sp逝ka, a potem sama na這篡豉m br您, kt雡 te si wyp逝ka
na moich w這sach po dekoloryzacji i rozja郾ianiu pigmentacja nic nie da豉, w這sy nasyci造 si kolorem i nie spiera造 dopiero po farbie cece 5.00 do siwych w這s闚 (wyszed bardzo ciemny br您)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-24, 12:02   #1937
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
No to tak jak m闚i豉m, masz ten sam problem co ja. Farba sp造wa豉 mi po max. 3 myciach.
Ja robi豉m pigmentacj na 5.00 i od tamtej pory nie wiem co to jest wyp逝kiwanie si koloru
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 13:28   #1938
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

Jednak nie jestem szalona
Mysia, w這sowa ekspertka, ma w swoim profilu wiza穎wym wpisane w這sy:
"naturalny - ciemny blond popielaty ze z這tymi refleksami".
Wi璚 jest mo磧iwa taka opcja
Stary 2013-07-24, 13:56   #1939
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

,7 w londzie to br您
np ja dawniej farbowa豉m 5,73 br您owo-z這ty jasny br您

moje farbowanie w sobote tym razem mieszam 5-6 poziom
Londa 5.0+6.0 na wodzie 3%

ostatnie farbowania tylko odrosty wiec kolor wyp逝kany i mieszam 2 poziomy 3mac kciuki 瞠by wysz這

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
No to tak jak m闚i豉m, masz ten sam problem co ja. Farba sp造wa豉 mi po max. 3 myciach.
Ja robi豉m pigmentacj na 5.00 i od tamtej pory nie wiem co to jest wyp逝kiwanie si koloru

natura do pigmentacji ja po 5.0 londy mam 鈍i皻y spok鎩 z uciekaj帷ym kolorem wcze郾iej by jeszcze fix color diapo ale po nim farba wychodzi豉 z reflexem bordo
teraz juz nie musze bawi si w fixa daje nature i nie ma bordo ani rudo軼i natura i tylko natura
Stary 2013-07-24, 13:58   #1940
Weronisia
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ifrit wyjdzie. Czemu ma nie wyj嗆.

Rumpleteaze dobrze, 瞠 trafi豉 na t informacj
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 14:28   #1941
mcromance
Zakorzenienie

No ludzie, we嬈ie mnie czym ci篹kim st逝czcie czy co !!!

Zdecydowa豉m si na 5/71 z Wella Koleston, ale nadal si kr璚 ko這 tego 5/1 i szukam. Nawet znalaz豉m, 瞠 w Czechach tez maj. Po przeliczeniu to jakie 40-kilka z這tych za tubk (257 koron czeskich). Chocia dla mnie to nadal za drogo, 瞠by sprowadza.

No i na dok豉dk teraz siedz i czytam o tych mix tonach Welli. I tak my郵 nad 5/0 + Mix 0/11. Ale, 瞠 mam pietra 瞠by miesza, to pewnie i tak sko鎍z z 5/71.
Ale mnie chol**a kusi strasznie

Aha, Weronisiu, bo ty si zastanawia豉 jak miesza mix tony.
Na blogu Blond Bunny znalaz豉m, 瞠 mix ton闚 daje si zazwyczaj 2-3 cm wyci郾i皻ego z tubki "glutka" (a nie 3 centymetry tubki) na ka盥e 30 ml farby.

A i jeszcze znalaz豉m 4/0 i 5/1 na jednej palecie, 瞠by sobie por闚na豉, czy op豉ca ci si t farb z Anglii 軼i庵a.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella-koleston-perfect1.jpg (66,3 KB, 8 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-07-24 o 14:34
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-24, 15:45   #1942
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Aha, Weronisiu, bo ty si zastanawia豉 jak miesza mix tony.
Na blogu Blond Bunny znalaz豉m, 瞠 mix ton闚 daje si zazwyczaj 2-3 cm wyci郾i皻ego z tubki "glutka" (a nie 3 centymetry tubki) na ka盥e 30 ml farby.
Tak, wiem Akurat Blond Bunny nie jest dla mnie jak捷 wyroczni, bo mi ostro podpad豉 ale gdzie indziej tez ju znalaz豉m te proporcje. A nawet na mojej farbie czyli Kolestonie pisze ile doda Mixtona, a wi璚 nawet Wella przewiduje, 瞠 b璠 ch皻ni na experymenty

Cytat:
A i jeszcze znalaz豉m 4/0 i 5/1 na jednej palecie, 瞠by sobie por闚na豉, czy op豉ca ci si t farb z Anglii 軼i庵a.
Powiem ci, 瞠 t palet widzia豉m na 篡wo i to co pokazuje to zdj璚ie jest przek豉mane. Niestety ci篹ko jest trafi na zdj璚ie palety tak jak wygl康a to na 篡wo. Kolory zawsze wyjd inaczej.

O t palet mi chodzi tutaj

Mia豉m palet Welli Koleston w r瘯u i tak jak pisa豉m ju wcze郾iej tylko jedna strona jak na razie pokazuje najbardziej prawdziwie te odcienie. Ju wkleja豉m kilka dni temu. Ale zaraz jeszcze raz sobie por闚nam.

A co do farby z Czech... skoro wychodzi 40 z za tubk, to tyle samo co z Anglii.

Ja bardzo ale to bardzo intensywnie my郵 nad tym 5/1. Jestem wr璚z zdecydowana. Je郵i nie kupi z Anglii tego 5/1 to sobie sama zmieszam. 4/0 i tak ju mam. Musia豉bym dokupi 6/1 i zrobi p馧 na p馧. I b璠 mia豉 bez zamawiania z Anglii. Gorzej jak mi si ten kolor nie spodoba. To zostanie mi p馧 tubki 6/1 No a jak kupi 5/1 i mi sie nie spodoba, to te zostanie mi p馧 tubki, chyba, 瞠 pofarbuj ca這嗆 w這s闚. No a zamalowa na 4/0 zawsze mog

My郵, 瞠 bezpieczniej b璠zie zmiesza 4/0 lub 5/0 z 6/1 ni specjalnie kupowa Mixton i si ba, 瞠 wyjdzie co dziwnego.Mysia ostrzega, 瞠 豉two przecholowac i wtedy wyjdzie za niebiesko, albo za siwo.

A tutaj por闚nanie mojego 4/0 z 5/1 z tej palety co poda豉m
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg koleston 4_0.jpg (41,7 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg koleston 5_1.jpg (38,2 KB, 7 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-07-24 o 15:54
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 16:34   #1943
mcromance
Zakorzenienie

Blond Bunny nie czyta豉m nigdy. Przez Google search trafi豉m

Ja wiem, chcia豉m nawet miesza 4/0 z 6/1, 瞠by mie 5/1. Ale nigdzie nie mog na allegro (i poza allegro te) znale潭 6/1 Nawet 7/1 nie ma.
No cz這wieka mo瞠 trafi co. Niby czemu nie ma wszystkich odcieni dost瘼nych w ka盥ym kraju? My jakie inne jeste鄉y w Polsce (ty w Niemczech), 瞠 nie potrzebujemy ciemnych popielatych z Welli?

Dlatego ja wida jestem skazana na 5/71 w Kolestonie, czy chc czy nie chc.

Czas edycji: 2013-07-24 o 16:36
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-24, 16:50   #1944
Weronisia
Zakorzenienie

U mnie 6/1 jest dost瘼na bez problemu. Nie wiem czemu w PL nie ma

A mnie obfoci豉 c鏎ka, bo sama by豉m ciekawa czy m鎩 kolor si co zmienia czy nie.
No i stwierdzam, 瞠 kolor ani drgn掖. Trzyma si jak szalony. Dla mojej c鏎ki jestem oczywi軼ie czarna, ale nie jestem. To jest bardzo ciemny br您. W 豉zience w sztucznym 鈍ietle wida br您 bardzo wyra幡ie. Natomiast w s這鎍u wygl康a kruczoczarno na zdj璚iach, wi璚 nawet nie wklejam
Pokazuj wi璚 m鎩 kolor przy oknie w s這neczny dzie. Oraz moje jasne odrosty, kt鏎e ju mnie wnerwiaj. Farbowa豉m je 2 tygodnie temu i si ju sp逝ka這 te cholerne Color Touch.
Nawet znalaz豉m Color Touch 5/1 ale chyba sobie podaruj, skoro po 2 tygodniach ju nie ma wspomnienia po kolorze i odrosty znowu s jasne.

A wi璚 ca這嗆 w這s闚 farbowa豉m Kolestonem 4/0 8 maja, a wi璚 11 tygodni temu.
Potem po 6 tygodniach same odrosty.
Od tamtej pory min窸o 5 tygodni.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0479.jpg (54,6 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0484.jpg (54,0 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0487.jpg (46,1 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0480.jpg (59,1 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0500.jpg (63,9 KB, 30 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 17:04   #1945
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Ale nigdzie nie mog na allegro (i poza allegro te) znale潭 6/1 Nawet 7/1 nie ma.
Tu pisz, 瞠 b璠zie dost瘼na 30.07 czyli ju za kilka dni tutaj
Mo瞠 napisz maila z zapytaniem ....
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 17:27   #1946
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tu pisz, 瞠 b璠zie dost瘼na 30.07 czyli ju za kilka dni tutaj
Mo瞠 napisz maila z zapytaniem ....
KOCHAM CI !!!!! KOCHAM CI !!!!

Jeeeeejuuuuu !!! Je郵i naprawd 30.07. wprowadz ten odcie do Polski to na mur beton b璠 miesza 4/0 z 6/1.

Poczekam sobie i popatrz wtedy na allegro. Na razie to im wysma篡豉m pytanie na FB

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-24, 17:47   #1947
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
KOCHAM CI !!!!! KOCHAM CI !!!!

Jeeeeejuuuuu !!! Je郵i naprawd 30.07. wprowadz ten odcie do Polski to na mur beton b璠 miesza 4/0 z 6/1.

Poczekam sobie i popatrz wtedy na allegro. Na razie to im wysma篡豉m pytanie na FB
jak mi這, 瞠 kto mnie kocha... no poza moim t

Ja te ju si zdecydowa豉m i kupuje 6/1, bo u mnie jest dost瘼ne na Ebay. 4/0 ju mam, wi璚 co mi tam. Zmieszam i zobacz czy mi si spodoba. jak nie, to szybko dokupie 4/0 i pozostane mu dozgonnie wierna
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 17:53   #1948
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
jak mi這, 瞠 kto mnie kocha... no poza moim t

Ja te ju si zdecydowa豉m i kupuje 6/1, bo u mnie jest dost瘼ne na Ebay. 4/0 ju mam, wi璚 co mi tam. Zmieszam i zobacz czy mi si spodoba. jak nie, to szybko dokupie 4/0 i pozostane mu dozgonnie wierna
Hehehehe, spoko Si ucieszy豉m, oby nie za wcze郾ie. Wys豉豉m tez maila do Welli, bo na polskim FB to tylko ta "sklepowa" cz窷 jest...

Ja ju si nawet zastanawia豉m przed chwil nad kupnem 6/1 z Niemiec, bo s w zbli穎nych cenach do allegro. Ale jak zobaczy豉m ile chc za wysy趾 do Polski to zrezygnowa豉m. Np. farba za 20-kilka z by豉, a wysy趾a do PL - 62 z z hakiem !!!
Albo inaczej te by這: wysy趾a po Niemczech to jakie 2,2 Euro, a do Polski prawie 6 Euro
Czyli drugie tyle co farba. To ja podzi瘯owa豉m.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-24, 18:12   #1949
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Hehehehe, spoko Si ucieszy豉m, oby nie za wcze郾ie. Wys豉豉m tez maila do Welli, bo na polskim FB to tylko ta "sklepowa" cz窷 jest...

Ja ju si nawet zastanawia豉m przed chwil nad kupnem 6/1 z Niemiec, bo s w zbli穎nych cenach do allegro. Ale jak zobaczy豉m ile chc za wysy趾 do Polski to zrezygnowa豉m. Np. farba za 20-kilka z by豉, a wysy趾a do PL - 62 z z hakiem !!!
Albo inaczej te by這: wysy趾a po Niemczech to jakie 2,2 Euro, a do Polski prawie 6 Euro
Czyli drugie tyle co farba. To ja podzi瘯owa豉m.
No zgadza si, bo ja w豉郾ie tyle p豉c. Farba z przesy趾 kosztuje mnie ok. 7,50 euro. Gdybym wzi窸a t z Anglii, to tylko 2 euro wi璚ej, ale skoro mog miesza, to nie b璠 si bawi w t Angli.

Gdyby przesy趾i by造 ta雟ze, to bym ci wys豉豉. Chyba, 瞠 op豉ca這by ci si poczeka kilka dni.... Moja c鏎ka jedzie do Polski, wi璚 mog豉by zabra farb i wys豉 na poczcie w PL.
P騧niej pod koniec sierpnia ja te jad do Polski, wi璚 te mog ci wys豉 ju z Polski. Tylko nie wiem czy ci sie to kalkuluje. Je郵i tak, to daj zna.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-24, 18:18   #1950
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No zgadza si, bo ja w豉郾ie tyle p豉c. Farba z przesy趾 kosztuje mnie ok. 7,50 euro. Gdybym wzi窸a t z Anglii, to tylko 2 euro wi璚ej, ale skoro mog miesza, to nie b璠 si bawi w t Angli.

Gdyby przesy趾i by造 ta雟ze, to bym ci wys豉豉. Chyba, 瞠 op豉ca這by ci si poczeka kilka dni.... Moja c鏎ka jedzie do Polski, wi璚 mog豉by zabra farb i wys豉 na poczcie w PL.
P騧niej pod koniec sierpnia ja te jad do Polski, wi璚 te mog ci wys豉 ju z Polski. Tylko nie wiem czy ci sie to kalkuluje. Je郵i tak, to daj zna.
υoo ! Super Dzi瘯i za propozycje

Na razie to poczekam, czy rzeczywi軼ie ten odcie wejdzie do Polski. Bo je郵i b璠zie dost瘼ny na allegro przed moim farbowaniem (czyli maj jakie 1,5 miesi帷a), to sobie kupi na allegro, 瞠by ciebie niepotrzebnie nie fatygowa.

No i ciekawa jestem, czy Wella raczy odpisa na mojego maila

Edycja:
Weronisiu, przeliczy豉m sobie i jednak nawet twoja propozycja wychodzi mi drogawo. Ze wszystkimi kosztami i zwrotami dla ciebie by mi wysz這 gdzie ok 40 z za sam farb.
A na Allegro, u mojego sprawdzonego sprzedawcy, zestaw farba+ oxy z wysy趾 to koszt nieca造ch 36 z.
Czyli musz si modli, 瞠by te 6/1 by這 dost瘼ne w Polsce po 30 lipca.

Kurde, szkoda 瞠 mam jeszcze ton od篡wek do w這s闚, bo wtedy bym ci wykorzysta豉 do zakupu Alverde. No na co ja kupowa豉m te wszystkie Garniery w promocji i maski do w這s闚 we fryzjerskim

Czas edycji: 2013-07-24 o 19:14
mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.