Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-07-24, 21:39   #1951
Pani_Herbatka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 728
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

jak Was czytam, to jak na razie czarna magia ale mam nadziej, 瞠 jak przekopi si przez ten w徠ek, to dojd do czego sensownego
Stary 2013-07-24, 21:59   #1952
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Poka wiadomo嗆
jak Was czytam, to jak na razie czarna magia ale mam nadziej, 瞠 jak przekopi si przez ten w徠ek, to dojd do czego sensownego
Hehehehe
Ja sama tak mia豉m. Tylko, 瞠 ja najpierw zacz窸am od bloga Mysi (kopalnia wiedzy) i jej pomocy. A teraz to ju jak dziewczyny sama ten w霩ek zwany "jaki ja mam bra odcie" ci庵n sama

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-25, 12:03   #1953
juliagd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44

Weronisia :"Ja znawc nie jestem. Ale zdaje si, 瞠 Alfaparf wychodzi ciep這.
Po hennie mo瞠 ci wyj軼 r騜nie. Najcz窷ciej si czyta o zielonkawych lub szaroburych w這sach.
Nie wiem co ci doradzi. Ja te pozbywa豉m si czerwieni, ale ja chcia豉m przyciemni, wi璚 by這 豉rwiej. Ty chcesz rozja郾i, a to proste nie b璠zie.
Je郵i we幟iesz co z poziomu 6, to na pewno wyjdzie ci ciemno i na 100% nie b璠zie to blond z pierwszej fotki. Natomiast je郵i we幟iesz poziom 7, to mo瞠 wyj嗆 bardzo ciep這, rudawo.
Skoro nie chcesz rozja郾ia, to chyba ta 6 b璠zie odpowiednia. Ja na twoim miejscu najpierw walczy豉bym z samymi naturami. I je郵i b璠ziesz mia豉 pewno嗆, 瞠 瘸dna ziele czy glon ci nie wy豉膨, to dopiero za kt鏎ym kolejnym razem np 6,1 To chyba najbezpieczniejsze rozwi您anie.
Pytasz o farby, to ten Alfa pono wychodzi zawsze cieplej, wi璚 uwa瘸j. Majirel jest bardzo dobry.
Ja u篡wam Wella Koleston i jestem bardzo zadowolona "

Dzi瘯i wielkie za pomoc J.Fajnie jest m鏂 poczyta sugestie os鏏,kt鏎e r闚nie walcz o podobne/ch這dne tony we w這sach .
Poniewa moje s po hennie(r騜ne odcienie)+siwe odrosty ,a wi璚 temat ten jest bardziej skomplikowany i obawiam si ,瞠 sama tego nie zdo豉m ogarn望 L Dam ostatni szans fryzjerowi.Bo je郵i co nie wyjdzie,b璠 wymaga豉 poprawy od niego.
A potem ju samodzielnie zaczn farbowa odrosty . Odwiedzi豉m hurtowni z farbami,obejrza豉m palety z pr鏏kami(na 篡wo) i zdecydowa豉m si na poziom 6 z Alfa(pono jest niez豉).Podobnie ,jak Wam najbardziej podoba mi si odcie z 1 po przecinku.Zatem b璠 pilnowa豉 fryzjera,aby nie wymiesza mi z這tych /czerwonych i innych niechcianych tonacji ,a natur z popiel(6,0 +6,1) . Czy efekt b璠zie zadowalaj帷y oka瞠 si w sobot .Brrr! Ju si boj …
Weronisia -郵iczne masz w這sy ,瘸dnych odcieni ciep豉 -super!

Edytowane przez juliagd
Czas edycji: 2013-07-25 o 12:07
juliagd jest offline  
Stary 2013-07-25, 12:17   #1954
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez juliagd Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i wielkie za pomoc J.Fajnie jest m鏂 poczyta sugestie os鏏,kt鏎e r闚nie walcz o podobne/ch這dne tony we w這sach .
Poniewa moje s po hennie(r騜ne odcienie)+siwe odrosty ,a wi璚 temat ten jest bardziej skomplikowany i obawiam si ,瞠 sama tego nie zdo豉m ogarn望 L Dam ostatni szans fryzjerowi.Bo je郵i co nie wyjdzie,b璠 wymaga豉 poprawy od niego.
A potem ju samodzielnie zaczn farbowa odrosty . Odwiedzi豉m hurtowni z farbami,obejrza豉m palety z pr鏏kami(na 篡wo) i zdecydowa豉m si na poziom 6 z Alfa(pono jest niez豉).Podobnie ,jak Wam najbardziej podoba mi si odcie z 1 po przecinku.Zatem b璠 pilnowa豉 fryzjera,aby nie wymiesza mi z這tych /czerwonych i innych niechcianych tonacji ,a natur z popiel(6,0 +6,1) . Czy efekt b璠zie zadowalaj帷y oka瞠 si w sobot .Brrr! Ju si boj …
Weronisia -郵iczne masz w這sy ,瘸dnych odcieni ciep豉 -super!
To b璠ziemy trzyma kciuki, 瞠by si uda這 tak jak chcesz A potem r鏏 zdj璚ia efekt闚 i poka nam tutaj, bo strasznie jestem ciekawa jak ci ta "walka z rudo軼i" p鎩dzie

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-26, 11:46   #1955
juliagd
Raczkowanie

Dzi瘯i Dam zna ,jak wysz這 i wstawi fotki .
juliagd jest offline  
Stary 2013-07-26, 21:57   #1956
201607111040
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 542

Farbowa豉 mo瞠 kt鏎a z was w這sy venita multicolor?
201607111040 jest offline  
Stary 2013-07-28, 12:04   #1957
mcromance
Zakorzenienie

Ekhm... Zabijecie mnie... Na pewno mi zrobicie krzywd, bo kr璚.

Zaczynam si zastanawia nad t Inebry, bo ma 豉dny 5/1 w ofercie , kt鏎ego Wella Koleston obecnie nie ma w Polsce
No i ma t przewag nad Kolestonem 5/71, 瞠 wiem co 1 tu oznacza, a ta 7 w Kolestonie mnie lekko martwi, bo to podobno ciep造 odcie mo瞠 by. Dodatkowo Wella nadal nie raczy豉 odpowiedzie na mojego maila z pytaniem o farb w jakikolwiek spos鏏.

Nie bijcie, ale chyba wezm ta Inebry.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-28, 13:37   #1958
karodzieja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 41

Dziewczyny, potrzebuj Waszej pomocy. Mam obecnie czerwonawo-rudawe w這sy i chc zafarbowa si na taki br您, kt鏎y w miar mo磧iwo軼i najbardziej zniweluje te czerwone refleksy, a jednocze郾ie nie wyjdzie ciemnobr您owy, tylko najlepiej 瞠by to by 鈔edni, ch這dny br您. W gr wchodzi paleta z kolestonu.

Czy kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenie w tym temacie - czy mog豉bym Was prosi o podanie numer闚, kt鏎e wypr鏏owa造軼ie i kt鏎e sprosta造by moim zachciankom?;p Na co zwraca uwag przy numerkach farby, bo zauwa篡豉m, 瞠 piszecie, 瞠 jak np. po kropce jest si鏚emka, to w豉郾ie wychodzi czerwona po鈍iata na w這sach.

Z g鏎y dzi瘯uj.

Zapraszam
karodzieja jest offline  
Stary 2013-07-28, 14:22   #1959
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karodzieja Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, potrzebuj Waszej pomocy. Mam obecnie czerwonawo-rudawe w這sy i chc zafarbowa si na taki br您, kt鏎y w miar mo磧iwo軼i najbardziej zniweluje te czerwone refleksy, a jednocze郾ie nie wyjdzie ciemnobr您owy, tylko najlepiej 瞠by to by 鈔edni, ch這dny br您. W gr wchodzi paleta z kolestonu.

Czy kt鏎a z Was ma jakie do鈍iadczenie w tym temacie - czy mog豉bym Was prosi o podanie numer闚, kt鏎e wypr鏏owa造軼ie i kt鏎e sprosta造by moim zachciankom?;p Na co zwraca uwag przy numerkach farby, bo zauwa篡豉m, 瞠 piszecie, 瞠 jak np. po kropce jest si鏚emka, to w豉郾ie wychodzi czerwona po鈍iata na w這sach.

Z g鏎y dzi瘯uj.
Na taki problem to natura tylko, czyli z Kolestonu to b璠zie z samym "/0" po numerku.
Ale poziom to ci篹ko dobra nie widz帷 zdj璚ia. Mo瞠 napisz chocia jakie masz naturalne i czym farbowa豉, 瞠 ci wysz這 to co masz obecnie.

A og鏊nie z wychodzeniem z czerwieni to poczekaj na Weronisi. Ona wychodzi豉 z czerwieni i robi豉 to te finalnie Kolestonem, wi璚 powie wi璚ej ni ja.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-28, 14:28   #1960
karodzieja
Raczkowanie

Kolor mam obecnie jak na za陰czonym zdj璚iu. Czyli na dole mam rude, bo to resztki po ombre (czyli rozjasnione wlosy, ktorych farba ni cholery nie chce zlapac i zawsze 豉pie ja郾iej ni reszte), a na g鏎ze bardziej czerwone, bo tutaj farba juz dosc przyzwoicie z豉pa豉. Farbowa豉m Garnierem, kt鏎ym z odcieni czerwieni,ale nie pamietam dokladnie numeru.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (146,0 KB, 8 za豉dowa)

Zapraszam
karodzieja jest offline  
Stary 2013-07-28, 14:44   #1961
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor mam obecnie jak na za陰czonym zdj璚iu. Czyli na dole mam rude, bo to resztki po ombre (czyli rozjasnione wlosy, ktorych farba ni cholery nie chce zlapac i zawsze 豉pie ja郾iej ni reszte), a na g鏎ze bardziej czerwone, bo tutaj farba juz dosc przyzwoicie z豉pa豉. Farbowa豉m Garnierem, kt鏎ym z odcieni czerwieni,ale nie pamietam dokladnie numeru.
Ok. To mniej wi璚ej wiem co masz. Sprawdzi豉m wszystkie Garniery u nich na stronie i to chyba kt鏎y z poziomu 6.
Na ombre, kt鏎e nie chce 豉pa konieczna jest wed逝g mnie pigmentacja, bo mo瞠 si kolor wyp逝kiwa szybciej i wr鏂isz do punktu wyj軼ia. Tutaj masz link do 鈍ietnego posta Mysi: Pigmentacja a prekoloryzacja. Trwa貫 przyciemnianie.

Najlepiej robi na profeskach, bo masz pewno嗆 co powinno wyj嗆. Czyli 瞠by utrzyma poziom 6 do pigmentacji musia豉by wzi望 natur z poziomu 7 i farb docelow z poziomu 6 (tu mo瞠 by odcie jaki chcesz, ale i tak bezpieczniej natur).

Na wi璚ej informacji musisz poczeka, a Weronisia zajrzy, bo ona te sama robi豉 pigmentacj, ale jak捷 farb drogeryjn (odwa積a skubana by豉 ).

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-28, 14:55   #1962
karodzieja
Raczkowanie

Wielkie dzi瘯i! Ju si bior za czytanie tego bloga : ) A do Weronisi napisa豉m, zobaczymy co mi poradzi.

Zapraszam
karodzieja jest offline  
Stary 2013-07-28, 14:59   #1963
mcromance
Zakorzenienie

Prosz bardzo
A poleci prawdopodobnie to co u Mysi, bo sama si do tych zasad stosowa豉 Ja z reszt te zosta豉m odratowana przez Mysi z rudziej帷ej na odro軼ie farby.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-28, 15:00   #1964
karodzieja
Raczkowanie

Ahaaaa, ju ogarniam. A ten ciemniejszy kolor na pierwsz faz pigmentacji mam stara si nalozyc tylko na te rude ko鎍闚ki, dobrze zrozumia豉m?

Zapraszam
karodzieja jest offline  
Stary 2013-07-28, 15:00   #1965
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

ja juz po farbowaniu
londa 5.0 60ml+45ml 6.0 londa na wodzie 3%

foty bez lampy troszk PRZEKxMANe trudno mi dzi uchwyci kolor dziwne 鈍iat這 w mieszkaniu chwale sie d逝gosci hihi u mnie w lapku wysz這 troszk niebieskawo? wooow
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC08283 - Kopia.jpg (78,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08285.jpg (189,1 KB, 32 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-07-28 o 15:11
ifrit jest offline  
Stary 2013-07-28, 15:16   #1966
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ahaaaa, ju ogarniam. A ten ciemniejszy kolor na pierwsz faz pigmentacji mam stara si nalozyc tylko na te rude ko鎍闚ki, dobrze zrozumia豉m?
Poziom 7 jest ja郾iejszy ni poziom 6
I tak, najlepiej jakby trafi豉 i na這篡豉 do pigmentacji na same ko鎍e. Reszta w這s闚 tego nie potrzebuje, bo kolor si tam normalnie trzyma i nie schodzi, tak?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
ja juz po farbowaniu

foty bez lampy troszk PRZEKxMANe trudno mi dzi uchwyci kolor dziwne 鈍iat這 w mieszkaniu chwale sie d逝gosci hihi u mnie w lapku wysz這 troszk niebieskawo? wooow
Wow, normalnie wow Super

Te mam laptopa i te pierwsze zdj璚ie jest niebieskawe I jak ja bym ju chcia豉 takie d逝gie mie jak ty

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-28, 15:19   #1967
karodzieja
Raczkowanie

Ok. Ju wszystko ogarniam. Dzi瘯i Kurcz, to forum to taka skarbnica wiedzy, 瞠 a szok!;p

Zapraszam
karodzieja jest offline  
Stary 2013-07-28, 16:20   #1968
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Odno郾ie czerwieni to bez rozjasniacza si nie obedzie. Polecam k徙iel ale samej czerwieni. Powinna otrzyma plomienna jasn rudo嗆. Je郵i nie wyjdzie to jeszcze raz a wyjdzie rudo嗆 najlepiej jasna. Dopiero taki kolor mo瞠sz pr鏏owa zafarbowac. Skoro d馧 rozjasnialas to i tak nie chwyci wi璚 pigmentacja musi byc. Najlepiej 7.00 lub 8.00 bo i tak chwyci bardzo ciemno.
Dopiero na to kladziesz farb jak chcesz czyli albo poziom 7 albo 6. Z tym 瞠 proponuje na kilka pierwszych farbowan tylko te z zerem po przecinku, bo rozjasnione wcze郾ie w這sy mog da ziele. Moje da造

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Jakby co to nie widz fotek bo chwilowo nie mam neta tylko zagl康am przez telefon. Mam nadziej, 瞠 za kilka dni b璠 mia豉 normalnie ju dost瘼.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-07-28, 18:50   #1969
karodzieja
Raczkowanie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Odno郾ie czerwieni to bez rozjasniacza si nie obedzie. Polecam k徙iel ale samej czerwieni. Powinna otrzyma plomienna jasn rudo嗆. Je郵i nie wyjdzie to jeszcze raz a wyjdzie rudo嗆 najlepiej jasna. Dopiero taki kolor mo瞠sz pr鏏owa zafarbowac. Skoro d馧 rozjasnialas to i tak nie chwyci wi璚 pigmentacja musi byc. Najlepiej 7.00 lub 8.00 bo i tak chwyci bardzo ciemno.
Dopiero na to kladziesz farb jak chcesz czyli albo poziom 7 albo 6. Z tym 瞠 proponuje na kilka pierwszych farbowan tylko te z zerem po przecinku, bo rozjasnione wcze郾ie w這sy mog da ziele. Moje da造

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Jakby co to nie widz fotek bo chwilowo nie mam neta tylko zagl康am przez telefon. Mam nadziej, 瞠 za kilka dni b璠 mia豉 normalnie ju dost瘼.

Dziekuj, zastosuj si

Zapraszam
karodzieja jest offline  
Stary 2013-07-28, 21:29   #1970
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
ja juz po farbowaniu

Pi瘯ne w這sy jak zawsze
A ja zdradzi豉m Lond ostatnio z Joanna Professional .... w sumie przez przypadek bo mama co鈣am zamawia豉 i sprzedawca mia te farby wi璚 stwierdzi豉m 瞠 na 7z to grzech nie spr鏏owa wzi窸am 6.0 i wod 6% i jestem zachwycona efektem wysz豉 bardzo podobnie do Londy 6.71. Taki br您owy ciemny blond (a w豉軼iwie to br您owy... br您 ). Mia豉m wrzuca fot ale m鎩 aparat totalnie przek豉muje Je郵i ta farba si nie wyp逝ka na rudo to zostaj przy niej, ew zmieszam 6.0 z 6.1.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-28, 21:40   #1971
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Pi瘯ne w這sy jak zawsze
A ja zdradzi豉m Lond ostatnio z Joanna Professional .... w sumie przez przypadek bo mama co鈣am zamawia豉 i sprzedawca mia te farby wi璚 stwierdzi豉m 瞠 na 7z to grzech nie spr鏏owa wzi窸am 6.0 i wod 6% i jestem zachwycona efektem wysz豉 bardzo podobnie do Londy 6.71. Taki br您owy ciemny blond (a w豉軼iwie to br您owy... br您 ). Mia豉m wrzuca fot ale m鎩 aparat totalnie przek豉muje Je郵i ta farba si nie wyp逝ka na rudo to zostaj przy niej, ew zmieszam 6.0 z 6.1.
thx to super 7 z za farbe mi這

ja wierna londzie jak narazie zadowolona odrost pokrywa ko鎍e nie sa ciemniejsze -r闚no na ca這sci nareszcie

zero rudosci przy wyp逝kiwaniu farby mi瘯kie, b造szczce i delikatne po farbowaniu
hihi m鎩 tez przek豉muje aparat dzis wysz造 pod niebieskie hehe

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Poziom 7 jest ja郾iejszy ni poziom 6
I tak, najlepiej jakby trafi豉 i na這篡豉 do pigmentacji na same ko鎍e. Reszta w這s闚 tego nie potrzebuje, bo kolor si tam normalnie trzyma i nie schodzi, tak?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Wow, normalnie wow Super

Te mam laptopa i te pierwsze zdj璚ie jest niebieskawe I jak ja bym ju chcia豉 takie d逝gie mie jak ty
cierpliwie zapuszczam z boba nawet w tamtym tygodniu podcie豉m 3cm
b璠ziesz mie wytrwa這軼i

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-07-28 o 21:39
ifrit jest offline  
Stary 2013-07-28, 21:42   #1972
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
thx to super 7 z za farbe mi這

ja wierna londzie jak narazie zadowolona odrost pokrywa ko鎍e nie sa ciemniejsze -r闚no na ca這sci nareszcie

zero rudosci przy wyp逝kiwaniu farby mi瘯kie, b造szczce i delikatne po farbowaniu
hihi m鎩 tez przek豉muje aparat dzis wysz造 pod niebieskie hehe
A wiesz 瞠 te bym raczej farbowa豉 Lond nadal ale jak si trafi豉 okazja to stwierdzi豉m 瞠 spr鏏uj.
Jedno co mi w Londzie nie pasuje to oczywi軼ie 瞠 po ok. 1,5 mie wymywa si ju na bardzo ciep造 kolor. Pami皻am 瞠 Ty kiedy te pisa豉 瞠 z poziomu 6 londy nie by豉 zadowolona?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-07-28, 22:56   #1973
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
A wiesz 瞠 te bym raczej farbowa豉 Lond nadal ale jak si trafi豉 okazja to stwierdzi豉m 瞠 spr鏏uj.
Jedno co mi w Londzie nie pasuje to oczywi軼ie 瞠 po ok. 1,5 mie wymywa si ju na bardzo ciep造 kolor. Pami皻am 瞠 Ty kiedy te pisa豉 瞠 z poziomu 6 londy nie by豉 zadowolona?

racja tylko mi 6 poziom k豉d豉 fryzjerka na wodzie 6% co w efekcie robi這 rudy odrost

w這sy mia豉m przyciemniane z bardzo jasnego blondu i 1 warstwa w這s闚 w og鏊e jej nie 3ma豉 ja mia豉m k豉dziony 6.77 brazowo-brazowy ciemny blond kt鏎y po 2-3 myciach robi si glonowaty
Stary 2013-07-29, 09:46   #1974
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
ja juz po farbowaniu

kurcze ciemne jak na zastosowane poziomy ale bardzo ladnie, taki kolor chcialabym u siebie. Mi 5 najpierw wychodzi mega ciemno, a juz widze ze splukuje sie do jasniejszego. Kusi mnie ta londa ale boje sie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-07-29, 13:53   #1975
juliagd
Raczkowanie

Tak,jak obieca豉m -wklejam foty po farbowaniu Alfa 6,0+6,1. Zdj璚ia robione na dworzu w s這鎍u .Rzeczywi軼ie odcie jest bardziej ch這dny ,nie przebija niechciana rudo嗆,co mnie niesamowicie cieszy Zobaczymy,jak si b璠zie wyp逝kiwa...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1253.jpg (76,5 KB, 44 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1249.jpg (68,9 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1255.jpg (74,4 KB, 41 za豉dowa)

Edytowane przez juliagd
Czas edycji: 2013-07-29 o 14:08
juliagd jest offline  
Stary 2013-07-29, 13:57   #1976
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tak,jak obieca豉m -wklejam foty po farbowaniu Alfa 6,0+6,1. Pierwsze zdj璚ie najbardziej oddaje faktyczny kolor w這s闚.
Suuuper Taki kolor lubi.
Jakby mnie kto spyta, to bym powiedzia豉, 瞠 to poziom 5 a nie 6. Chocia to od koloru bazy przed farbowaniem zale篡. Ciekawe jak si b璠zie trzyma.

A jak wra瞠nia "dotykowe" i og鏊nie z farbowania?

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-29 o 13:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-07-29, 15:59   #1977
juliagd
Raczkowanie

Zgadzam si z Tob.Gdybym wybiera豉 sama farb to celowa豉bym w jasny br您 -5.Ale fryzjerka poinformowa豉 mnie,瞠 wychodzi do嗆 ciemno i nie obiecywa豉,瞠 po pierwszym razie b璠zie super efekt. Wg producenta 6 to ciemny blond Zdecydowa豉m si na ni ,bo z kolei 7 wyp逝ka豉by si zbyt szybko z moich br您owo-rudych.Wra瞠nia ,jak na razie pozytywne.Bez dodatkowych upi瘯szaczy typu pianki,olejki itp.w這sy wygl康aj nawet zdrowiej ni przed farbowaniem.Farba nie uczuli豉 mnie (poprzednia Inoa wywo豉豉 u mnie okropne sw璠zenie sk鏎y g這wy,co nigdy wcze郾iej przy innych farbach nie mia這 miejsca).Je郵i kolor nie b璠zie zbyt szybko „ucieka”, mog by zadowolona J
juliagd jest offline  
Stary 2013-07-29, 17:07   #1978
mcromance
Zakorzenienie

Aaaa... To wiadomo teraz czemu my郵a豉m, 瞠 farbowa豉 5 poziomem. U mnie z naturalnym polskim mysim ciemnym blondem 6 ju by wysz豉 inaczej. Dlatego ja za 5 si rozgl康am

Oby kolor ci si utrzyma, bo wyszed bardzo 豉dnie i naturalnie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-07-29, 18:03   #1979
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
kurcze ciemne jak na zastosowane poziomy ale bardzo ladnie, taki kolor chcialabym u siebie. Mi 5 najpierw wychodzi mega ciemno, a juz widze ze splukuje sie do jasniejszego. Kusi mnie ta londa ale boje sie
ciemniej nie jest niz by這
mia豉m odrost mysi i konce wyp逝kane bo ok 3 miechy ich nie farbowa豉m( jecha豉m tylko odrost) jak tylko bed miec jak wkleje lepsze fotki hihi londy nie ma sie co ba jak dla mnie londa super pokrywa i 3ma si

ja 2 razy olejuje w這sy w tygodniu na ca豉 noc wiec 2 take zabiegi i farbka podp逝ka si choc teraz jest idealnie

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Tak,jak obieca豉m -wklejam foty po farbowaniu Alfa 6,0+6,1. Zdj璚ia robione na dworzu w s這鎍u .Rzeczywi軼ie odcie jest bardziej ch這dny ,nie przebija niechciana rudo嗆,co mnie niesamowicie cieszy Zobaczymy,jak si b璠zie wyp逝kiwa...
豉dnie
Stary 2013-07-30, 08:38   #1980
juliagd
Raczkowanie

Dzi瘯i dziewczyny I oby kolor zosta jak najd逝瞠j ...
Mnie korci matowy br您(w Alfie to 6,7),ale na pierwszy raz jednak wybra豉m natur (jak radzi豉 Weronisia)+popiel.Kobieta zmienn jest ,zatem mat zostawiam sobie na kolejny raz
ifrit-Tw鎩 kolorek bardzo 豉dny i do tego w這sy pi瘯nie b造szcz

Edytowane przez juliagd
Czas edycji: 2013-07-30 o 08:41
juliagd jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.