Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 67 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-01, 17:05   #1981
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Matrix socolor 5M - zdj璚ie robione dzi, farbowane 2 dni temu Wklejam, bo mo瞠 kto kiedy si skusi Ja chyba w ko鎍u znalaz豉m sw鎩 kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130801_163753.jpg (209,8 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130801_163825.jpg (198,9 KB, 55 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-08-01 o 17:10
anusiazg jest offline  
Stary 2013-08-01, 17:19   #1982
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
Matrix socolor 5M - zdj璚ie robione dzi, farbowane 2 dni temu Wklejam, bo mo瞠 kto kiedy si skusi Ja chyba w ko鎍u znalaz豉m sw鎩 kolor
ζdnie
Zobaczysz, jak si b璠zie trzyma. U mnie Matrix jest prawie nie do zdarcia, ale skubaniec lekko mi wysusza w這sy Wi璚 zmieniam farb mimo, 瞠 obecny odcie mi pasuje.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-01, 17:21   #1983
rumpleteazer
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 565

W ko鎍u kupi豉m Wella Touch
Na pierwszy raz wybra豉m ostatecznie 6/0.
Zobaczymy czy mi co z tego wyjdzie.
Uknu豉m, 瞠 najlepiej zapozna si z 6/0 i potem ewentualnie dodawa do niej mixy (a Touch ma ich kilka )

Mam ma造 dylemat.
Wgryz豉m si w ulotk i g這si ona, aby nak豉da produkt "na umyte szamponem, osuszone r璚znikiem w這sy". Ale chwil dalej stoi "Rada. Dla uzyskania wi瘯szej intensywno軼i, mo瞠sz nak豉da mieszank bezpo鈔ednio na suche w這sy".

Mo瞠 kt鏎a z Was wie dlaczego "wi瘯sza intensywno嗆" osi庵ana jest wtedy gdy produkt aplikowany jest na suche w這sy? Troch zg逝pia豉m I nie wiem kt鏎 metod nak豉da. W Internecie ju szuka豉m odpowiedzi na to pytanie, ale 瘸dna nie podawa豉 argument闚, wi璚 nie czuj si usatysfakcjonowana.

Oczywi軼ie jak "si farbn" to wrzuc zdj璚ie prezentuj帷e efekt, ale p鏦i co dumam czy nak豉da na umyte w這sy czy umy, wysuszy i dopiero na這篡.

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-08-01 o 17:24
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-08-01, 17:44   #1984
mcromance
Zakorzenienie

Jak si nie myl, to Wella Colour Touch to jest ta bezamoniakowa, tak?

Na m鎩 "ch這pski rozum" ja rozumiem instrukcj tak:
Colour Touch nak豉da si na 鈍ie穎 umyte w這sy, 瞠by mia豉 豉twiej i "nie bi豉 si" z tym co na w這sie osiad這 od ostatniego mycia (pianki, lakiery i inne duperele).
A odno郾ie suchych, to chodzi pewnie o umyte, podsuszone r璚znikiem i na koniec dosuszone suszark. Dzi瘯i temu farba nie ma te przeszkody w postaci tej ma貫j ilo軼i wody, wi璚 nie b璠zie rozcie鎍zona ni (???) i kolor b璠zie wyra幡iejszy.

Wiem, naci庵ane jak nie wiadomo co, ale ja to tak rozumiem Pewnie 幢e rozumiem i to ma jakie fachowe wyt逝maczenie, ale nawet je郵i kto do Welli napisze o info to si nie doczeka. Tak jak ja odno郾ie r騜nej dost瘼no軼i odcieni farb.

A ja sama nadal my郵 nad t Inebry 5/1 vs. Wella Koleston 5/71...

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-01 o 17:46
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-01, 19:03   #1985
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Hej Kochane
Co mi si wydaje, 瞠 z zamotania i braku czasu nie wstawia豉m zdj璚ia, kt鏎e kiedy obieca豉m
To wstawi jak na chwil obecn wygl康aj moje w這sy po tym cynamonowym br您ie joanny k豉dzionym w czerwcu na kolorow blond-czerwon tragedi. Troch zesz這 - jak w這sy podrosn, to b璠 mia豉 lekkie ombre
Og鏊nie to musz powiedzie, 瞠 poprzednie odrosty z nowymi zla造 si w jedno, a farba zja郾ia豉 od momentu gdzie by blond, tak瞠 jestem zadowolona, bo nareszcie mam tylko 2 nieznacznie r騜ni帷e si kolory na g這wie
a i trzeba zaznaczy, 瞠 ciemna farba to to nie jest
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie006.jpg (22,5 KB, 49 za豉dowa)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-08-01 o 19:07
Meadow jest offline  
Stary 2013-08-01, 19:17   #1986
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Jak si nie myl, to Wella Colour Touch to jest ta bezamoniakowa, tak?

Na m鎩 "ch這pski rozum" ja rozumiem instrukcj tak:
Colour Touch nak豉da si na 鈍ie穎 umyte w這sy, 瞠by mia豉 豉twiej i "nie bi豉 si" z tym co na w這sie osiad這 od ostatniego mycia (pianki, lakiery i inne duperele).
A odno郾ie suchych, to chodzi pewnie o umyte, podsuszone r璚znikiem i na koniec dosuszone suszark. Dzi瘯i temu farba nie ma te przeszkody w postaci tej ma貫j ilo軼i wody, wi璚 nie b璠zie rozcie鎍zona ni (???) i kolor b璠zie wyra幡iejszy.

Wiem, naci庵ane jak nie wiadomo co, ale ja to tak rozumiem Pewnie 幢e rozumiem i to ma jakie fachowe wyt逝maczenie, ale nawet je郵i kto do Welli napisze o info to si nie doczeka. Tak jak ja odno郾ie r騜nej dost瘼no軼i odcieni farb.

A ja sama nadal my郵 nad t Inebry 5/1 vs. Wella Koleston 5/71...
Touch spiera si po 20-24 myciach (koloryzacja demi-permanentna).

Ja te na ch這pski rozum tak to mniej wi璚ej zinterpretowa豉m (瞠 musz by albo umyte wytarte albo umyte wysuszone, nigdy brudne).

Szampon rozchyla 逝ski w這sa (i w這s lepiej 豉pie cz御teczki "farby") a od篡wki zamykaj 逝ski w這sa, wi璚 jak si po這篡 "lekki 鈔odek koloryzuj帷y", na w這sy potraktowane po poprzednim myciu od篡wk, to farba mo瞠 nie wnikn望 tak jak powinna.

S造nna > wellowa 7< to oczywi軼ie r闚nie pow鏚 moich bezustannych g喚bokich przemy郵e

Przejrza豉m dziesi徠ki zdj耩 w internecie oraz wyczyta豉m dziesi徠ki opinii i chwilowo zrezygnowa豉m z /71, bo jednak w Welli 7=ciep貫 refleksy. Zreszt /77 jest ju bardzo ciep造. Na ciemnych "pr鏏kach" tak bardzo tego nie wida, ale zobacz jasne blondy. Z /7 s takie hmmm niech這dne

U niekt鏎ych producent闚 /7=zielony (zwany czasem matem) i wtedy sprawa jest oczywista (=zabijacz czerwonego pigmentu). Ale w Welli to jaki dziwny tw鏎

Zobacz na za陰czonych pr鏏nikach (akurat to paleta Toucha, ale to Wella, wi璚 bez r騜nicy dla cel闚 pogl康owych) jak bardzo z這te s blondy /7 (za陰cznik 1) i jaki ch這dny jest siwy 8/81 (za陰cznik 2). Mam plan, aby za kt鏎ym razem wmiesza sobie mixa /88 (za陰cznik 3).

Przyda豚y si dla mnie 6/81, dla Ciebie 5/81 i skaka造by鄉y pod chmury. A tak...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (45,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,8 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,3 KB, 3 za豉dowa)

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-08-01 o 19:20
rumpleteazer jest offline  
Stary 2013-08-01, 19:27   #1987
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Rumpleteaze ja k豉d wszystkie farby na brudne w這sy a to dlatego, 瞠by nie zmywac warstwy ochronnej ze sk鏎y. R闚nie Touch tak robi i chwyta jak nale篡.
Dzi rano r闚nie u篡豉m Wella Color Touch na moje odrosty. A w這sy mia豉m okropnie t逝ste. Do tego dodam, 瞠 s這鎍e okropnie 鈍ieci a koloru nue rusza
Weronisia jest offline  
Stary 2013-08-01, 19:34   #1988
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka wiadomo嗆
S造nna > wellowa 7< to oczywi軼ie r闚nie pow鏚 moich bezustannych g喚bokich przemy郵e

Przejrza豉m dziesi徠ki zdj耩 w internecie oraz wyczyta豉m dziesi徠ki opinii i chwilowo zrezygnowa豉m z /71, bo jednak w Welli 7=ciep貫 refleksy. Zreszt /77 jest ju bardzo ciep造. Na ciemnych "pr鏏kach" tak bardzo tego nie wida, ale zobacz jasne blondy. Z /7 s takie hmmm niech這dne

U niekt鏎ych producent闚 /7=zielony (zwany czasem matem) i wtedy sprawa jest oczywista (=zabijacz czerwonego pigmentu). Ale w Welli to jaki dziwny tw鏎

Zobacz na za陰czonych pr鏏nikach (akurat to paleta Toucha, ale to Wella, wi璚 bez r騜nicy dla cel闚 pogl康owych) jak bardzo z這te s blondy /7 (za陰cznik 1) i jaki ch這dny jest siwy 8/81 (za陰cznik 2). Mam plan, aby za kt鏎ym razem wmiesza sobie mixa /88 (za陰cznik 3).

Przyda豚y si dla mnie 6/81, dla Ciebie 5/81 i skaka造by鄉y pod chmury. A tak...
No to mi da豉 nie幢e do my郵enia. I chyba Inebrya 5/1 zyska豉 przewag nad Well Koleston 5/71 w tym momencie. Bo ja musz od ciep造ch odcieni ucieka, 瞠by nie zrudzie ekspresowo. jak po這輳 ch這dny to mi si tak co a'la natura robi w bilansie i jest git.

W og鏊e to sama my郵a豉m, 瞠by kupi 5/0 i mixton /11, ale boj si "sama" (bo i tak fryzjerka by mi miesza豉, ale ona ma lu幡e podej軼ie do 軼is造ch proporcji) to miesza, a z reszt dobieranie tych u豉mk闚 oxy do u豉mka mixtonu te b璠zie upierdliwe.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Rumpleteaze ja k豉d wszystkie farby na brudne w這sy a to dlatego, 瞠by nie zmywac warstwy ochronnej ze sk鏎y. R闚nie Touch tak robi i chwyta jak nale篡.
Dzi rano r闚nie u篡豉m Wella Color Touch na moje odrosty. A w這sy mia豉m okropnie t逝ste. Do tego dodam, 瞠 s這鎍e okropnie 鈍ieci a koloru nue rusza
Weronisia wr鏂i豉 !!! Hehehehe Czyli net ju chodzi jak trzeba, bo nie widze "dopisku" wys豉ne z czego-tam

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-01, 20:37   #1989
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez juliagd Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny I oby kolor zosta jak najd逝瞠j ...
Mnie korci matowy br您(w Alfie to 6,7),ale na pierwszy raz jednak wybra豉m natur (jak radzi豉 Weronisia)+popiel.Kobieta zmienn jest ,zatem mat zostawiam sobie na kolejny raz
ifrit-Tw鎩 kolorek bardzo 豉dny i do tego w這sy pi瘯nie b造szcz
dziekuje blask w這sk闚 to zas逝ga olejowania

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
豉dnie
Stary 2013-08-01, 21:17   #1990
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
ζdnie
Zobaczysz, jak si b璠zie trzyma. U mnie Matrix jest prawie nie do zdarcia, ale skubaniec lekko mi wysusza w這sy Wi璚 zmieniam farb mimo, 瞠 obecny odcie mi pasuje.
mi na szcz窷cie nie wysusza raczej wcze郾iej mia豉m te matrix ale inny odcie i do嗆 szybko si wyp逝ka, zw豉szcza nad morzem przez 2 tygodnie na s這鎍u ;p zobaczymy jak ten si b璠zie trzyma
anusiazg jest offline  
Stary 2013-08-01, 21:19   #1991
Weronisia
Zakorzenienie

Mcromance jak mi這, 瞠 si stesknilas
Nie wiem czemu raz jest ten dopisek a raz go nie ma
Nadal nie mam neta. Zagl康am przez telefon ale strasznie muli. Zdj耩 nie widz 瘸dnych.
My郵, 瞠 za tydzie wr鏂i mi net to sobie odbije :p
Weronisia jest offline  
Stary 2013-08-01, 21:22   #1992
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
cudny kolorek i jasno wysz這 jak na poziom 5
ibyza jest offline  
Stary 2013-08-01, 21:25   #1993
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
mi na szcz窷cie nie wysusza raczej wcze郾iej mia豉m te matrix ale inny odcie i do嗆 szybko si wyp逝ka, zw豉szcza nad morzem przez 2 tygodnie na s這鎍u ;p zobaczymy jak ten si b璠zie trzyma
U mnie to si pokazywa這 tak jako 2 tygodnie po farbowaniu Matrixem. Nie mia豉m strasznie suchych, ale w czasie mycia w這sy mi si zacz窸y bardzo ko速uni i nie mog豉m rozczesa bez tony od篡wki do w這s闚.
Tylko dlatego szukam innej farby. Dobrze, 瞠 przynajmniej wiem jaki odcie bra

Cytat:
Nadal nie mam neta. Zagl康am przez telefon ale strasznie muli. Zdj耩 nie widz 瘸dnych.
Kto si musia st瘰kni Bo smutno tak prawie samemu pisa
Hm... To ja ju nie wiem, o co temu napisowi biega... Aj tam. Telefony to jak ma貫 komputery teraz, kto je tam wie.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-01, 21:54   #1994
Weronisia
Zakorzenienie

No ja mam rzeczywi軼ie taki fajny, ale niestety mieszkam w do趾u i mam bardzo kiepski zasi璕. 疾by wej嗆 na neta musz wyj嗆 na balkon albo i嗆 na kibelek

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-08-01, 21:57   #1995
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
No ja mam rzeczywi軼ie taki fajny, ale niestety mieszkam w do趾u i mam bardzo kiepski zasi璕. 疾by wej嗆 na neta musz wyj嗆 na balkon albo i嗆 na kibelek

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahahahahahahaha !!!!!!!!

- Gdzie idziesz?
- Do kibelka.
- A co, siusiu si zachcia這?
- Nie, posta napisa.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-02, 00:54   #1996
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
cudny kolorek i jasno wysz這 jak na poziom 5
jak tak teraz patrz, to na zdj璚iach wyszlo du穎 ja郾iej ni ja to widz, z lamp by造 robione chyba ;p dodam jeszcze jak zrobi normalnie
i dzi瘯uj

zdj璚ie 1 bez lampy przy oknie, te jako mi nie wychodzi ale ju troch bli窺zy ;p 2 i 3 w 豉zience bez lampy, do嗆 ciemno wysz這. A 4 z lamp
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130802_131926.jpg (176,7 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130802_135143.jpg (103,3 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130802_135216.jpg (78,3 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130801_163753.jpg (209,8 KB, 31 za豉dowa)

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-08-02 o 14:22
anusiazg jest offline  
Stary 2013-08-02, 21:26   #1997
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
jak tak teraz patrz, to na zdj璚iach wyszlo du穎 ja郾iej ni ja to widz, z lamp by造 robione chyba ;p dodam jeszcze jak zrobi normalnie
i dzi瘯uj

zdj璚ie 1 bez lampy przy oknie, te jako mi nie wychodzi ale ju troch bli窺zy ;p 2 i 3 w 豉zience bez lampy, do嗆 ciemno wysz這. A 4 z lamp
to z lamp rewelacja jak ja bym chcia豉 taki kolorek
ibyza jest offline  
Stary 2013-08-03, 08:20   #1998
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Te t瘰kni
Lubi jak w徠ek ma swoje sta貫 u篡tkowniczki (nawet jak wpadaj rzadko).

Zawsze k豉d豉m farb na "brudne" w這sy (=nie myte przed na這瞠niem farby, bo tak nakazywa豉 ulotka). Za szampony koloryzuj帷e na wilgotne w這sy (ale zazwyczaj w ulotce napisane by這 "zwil, nie myj w這s闚"). A tu, pierwszy raz wyczyta豉m "na堯 na UMYTE SZAMPONEM w這sy" (tak jakby chodzi這 o rozchylenie 逝sek w這sa).

Pomy郵a豉m d逝窺z chwil, bo jednak opcji mia豉m kilka. Zaaplikowa zgodnie z tre軼i ulotki (na umyte szamponem wilgotne w這sy). Po這篡 wedle dodatkowej rady na ulotce (na suche w這sy). Albo w og鏊e nie my i po這篡. Albo tylko zwil篡 "brudne" w這sy i po這篡. Hamlet mia 豉twiej, bo mia dwie opcje, a ja cztery

W ko鎍u dokona豉m wyboru
Po這篡豉m na umyte szamponem w這sy Porobi zdj璚ia i wklej pewnie w poniedzia貫k, a w weekend poprzygl康am si w這som, aby realnie oceni kolor. Pierwsze wra瞠nia s nast瘼uj帷e:
1) chwa豉 Bogu, 瞠 wybra豉m 6 a nie 5 (5 by豚y czarny). Wysz這 mi ciemniej ni 5.1 Londa sklepowa czy 500 Casting
2) Touch nie 鄉ierdzi
3) w這sy pi瘯nie b造szcz

Cytat:
i dzi瘯uj

Pi瘯ny kolor
Stary 2013-08-05, 09:52   #1999
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

[QUOTE=mcromance;42063646]No to mi da豉 nie幢e do my郵enia. I chyba Inebrya 5/1 zyska豉 przewag nad Well Koleston 5/71 w tym momencie. Bo ja musz od ciep造ch odcieni ucieka, 瞠by nie zrudzie ekspresowo. jak po這輳 ch這dny to mi si tak co a'la natura robi w bilansie i jest git.

W og鏊e to sama my郵a豉m, 瞠by kupi 5/0 i mixton /11, ale boj si "sama" (bo i tak fryzjerka by mi miesza豉, ale ona ma lu幡e podej軼ie do 軼is造ch proporcji) to miesza, a z reszt dobieranie tych u豉mk闚 oxy do u豉mka mixtonu te b璠zie upierdliwe.

Hej ja malowa豉m Wella CT mieszank 5,71+6,71 i jestem bardzo zadowolona na 3 cm odrostach wyszed kolor idealny a tam gdzie wcze郾iej mia豉m czer wysz這 niestety ciemniej. Planuj k徙iel rozja郾iaj帷 i my郵,瞠 si wyr闚na. Ten kolor nie spiera si do rudo軼i na szcz窷cie, raczej mieszanka tego br您u i popieli po kropce daje po鈍iat zimnego z這ta tak jest u mnie.

anusiazg kolor 郵iczny , widz 瞠 walka z czerni nie幢e ci idzie i jest coraz ja郾iej u mnie na szcz窷cie te
nigdy wi璚ej czerni

Stary 2013-08-05, 12:16   #2000
rumpleteazer
Zadomowienie

Wella Color Touch 6/0

Poobserwowa豉m w這sy przez weekend i tak:
a) podtrzymuj, 瞠 kolor wyszed do嗆 ciemny, jak na 6 (ciemniejszy ni ka盥a dowolna 5 sklepowa) gdybym wybra豉 Well 5/0 to wyszed豚y mi prawie czarny (a moje w這sy nie s zniszczone i nie maj sk這nno軼i do 豉pania na czarno)
b) z drugiej strony jest do嗆 du篡 rozstrza pomi璠zy kolorem: -w cieniu, -w 鈍ietle dziennym (bez s這鎍a), -w s這鎍u. Naprawd bardzo du篡 (co jest fajne)
c) kolor jest taki sam na odro軼ie jak na ko鎍u w這sa (po Castingu ko鎍e mia造 nieco inny kolor ni odrost, r騜nica by豉 minimalna, widoczna tylko wtedy, gdy dotkn窸am ko鎍闚k do odrostu, mia造 niby ten sam kolor, ale inny poblask, te przy g這wie by造 ciut ch這dniejsze w tonacji, teraz s identyczne na ca貫j d逝go軼i)

Jestem zadowolona cho mog豉m wybra 7 ale mo瞠 nast瘼nym razem
Zobaczymy jak si b璠zie spiera
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wella touch.jpg (64,4 KB, 63 za豉dowa)
Stary 2013-08-06, 16:39   #2001
anusiazg
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez watam Poka wiadomo嗆
anusiazg kolor 郵iczny , widz 瞠 walka z czerni nie幢e ci idzie i jest coraz ja郾iej u mnie na szcz窷cie te
nigdy wi璚ej czerni
Ciesz si, 瞠 wam si podoba
No jako mi idzie ta walka z czerni, od po這wy w這s闚 s ciemniejsze ale nie wygl康a to 幢e, kiedy obetn i nigdy wi璚ej czerni! mimo, 瞠 si dobrze w niej czu豉m, to teraz jest bardziej naturalnie - zdanie narzeczonego, moje te
odnios豉m te ma造 sukces - rzuci豉m prostownic, przynajmniej na lato ;D ale by mo瞠 si przyzwyczaj do nie u篡wania jej kupi豉m Serum - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...-olejkami.html
i zast徙i這 mi prostownic - tzn. nie pusz si i b造szcz w sumie, jak ju u篡wam od oko這 3 tygodni, to og鏊nie nie wiem, czy jeszcze musz, w這sy s jakie bardziej wyg豉dzone tak瞠 polecam, jakby kto by zainteresowany
anusiazg jest offline  
Stary 2013-08-06, 21:03   #2002
Weronisia
Zakorzenienie

Jakby kto si st瘰kni, to ju jestem

Obwieszczam, 瞠 w niedziel zakupi豉m sobie Koleston 6/1 co by go zmiesza z moim 4/0 i uzyska tym sposobem 5/1 Czekam teraz niecierpliwie na pojawienie si odrost闚, 瞠by pofarbowa. My郵, 瞠 za tydzie, mo瞠 dwa pofarbuj.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-08-06, 21:09   #2003
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:

Obwieszczam, 瞠 w niedziel zakupi豉m sobie Koleston 6/1 co by go zmiesza z moim 4/0 i uzyska tym sposobem 5/1 Czekam teraz niecierpliwie na pojawienie si odrost闚, 瞠by pofarbowa. My郵, 瞠 za tydzie, mo瞠 dwa pofarbuj.
ja tez kupi豉m Koleston 6,74

skoro sobie chwalicie to musze spr鏏owac

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
i dzi瘯uj

pi瘯ny kolor
Stary 2013-08-06, 23:37   #2004
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez watam Poka wiadomo嗆
Hej ja malowa豉m Wella CT mieszank 5,71+6,71 i jestem bardzo zadowolona na 3 cm odrostach wyszed kolor idealny a tam gdzie wcze郾iej mia豉m czer wysz這 niestety ciemniej. Planuj k徙iel rozja郾iaj帷 i my郵,瞠 si wyr闚na. Ten kolor nie spiera si do rudo軼i na szcz窷cie, raczej mieszanka tego br您u i popieli po kropce daje po鈍iat zimnego z這ta tak jest u mnie.
Uuuu... To to u mnie odpada, bo mi takie co daje po spraniu w efekcie rudaw po鈍iat.
Niby mam ch這dny mysi odcie naturalnie, ale jednak w s這鎍u u mnie wyra幡ie wida z這te refleksy. Bardzo intensywnie wida.

Chyba Inebrya 5/1 wygrywa. Jeszcze musz pomy郵e, ale chyba ta farb kupi ostatecznie.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
ja tez kupi豉m Koleston 6,74

skoro sobie chwalicie to musze spr鏏owac
A ja si chyba skusze na Inebry, bo ma w ofercie dost瘼ny odcie 5/1, na kt鏎ym mi zale篡, a zakup farby nie b璠zie kosztowa mnie maj徠ku i nerwowych kombinacji przy uzyskaniu tego odcienia w Kolestonie (bo 6/1 nadal nie ma na allegro).

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-07, 18:19   #2005
mcromance
Zakorzenienie

Taki malusi przerywnik wam zrobi

Dosta豉m dzi odpowied od Welli na temat farby Koleston 5/1, kt鏎a jest niedost瘼na w Polsce.

Oto ona:

Szanowna Pani Anno,

ka盥y kraj decyduje, jakie kolory farb wprowadza na swoim terytorium. W Polsce nie mamy odcienia 5/1, ale fryzjer jest w stanie stworzy ten odcie mieszaj帷 5/0 z 0/11, oczywi軼ie w odpowiedniej proporcji.

Serdecznie pozdrawiamy
Wella team

A czeka豉m na t jak瞠 wyczerpuj帷 odpowied tylko 2 pe軟e tygodnie (od 24 lipca). Powalaj帷e jak dla mnie... "kraj decyduje". Aha... Nie no spoko, tylko mogli by to jako lepiej zredagowa, bo w徠pi 瞠by drzewka, strumyk i kupka ziemi mog造 decydowa o farbach do w這s闚.

Z這郵iwa ma逍a ze mnie, ale no kurka, mogli si wysili skoro "my郵eli" nad tym 2 tygodnie

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-07, 22:47   #2006
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
w徠pi 瞠by drzewka, strumyk i kupka ziemi mog造 decydowa o farbach do w這s闚.
Wzi窸a ich odpowied zbyt dos這wnie

Ale jak mi這 z ich strony, 瞠 podpowiedzieli ci jak stworzy ten odcie Ehhsss... fachowcy
Weronisia jest offline  
Stary 2013-08-07, 23:13   #2007
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wzi窸a ich odpowied zbyt dos這wnie

Ale jak mi這 z ich strony, 瞠 podpowiedzieli ci jak stworzy ten odcie Ehhsss... fachowcy
C騜, jak pisze do kogo w formacie "urz璠owym" to takiej samej odpowiedzi oczekuj. A nie, 瞠 mnie kto jak p馧g堯wka traktuje.
"kraj decyduje" te mi odpowied. Mo瞠 pos這wie jak nie maj co robi (czyli ca造 czas) to robi jakie wyliczanki, jak farb dopuszcz do obrotu? Jaki odcie im si podoba, czy jak?

Eh... Wida ci篹ko wsz璠zie w firmach z formu這waniem inteligentnych odpowiedzi

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-07 o 23:15
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-08, 08:24   #2008
rumpleteazer
Zadomowienie

Cytat:

Witaj, witaj

Jak ju pofarbujesz, wrzu zdj璚ia.
Widzia豉 wy瞠j jak ciemno wysz豉 mi 6?
Aczkolwiek jest b. zadowolona

Cytat:
Uuuu... To to u mnie odpada, bo mi takie co daje po spraniu w efekcie rudaw po鈍iat.
Niby mam ch這dny mysi odcie naturalnie, ale jednak w s這鎍u u mnie wyra幡ie wida z這te refleksy. Bardzo intensywnie wida.
U mnie te /71 spra豚y si na rudawo

Za kt鏎ym tam razem mam zamiar kupi niebieski mixton /11 i wkr璚i do 6/0 (albo 7/0), ale ju o tym wspomnia豉m. Zobaczymy co wyjdzie

A propos "kraj decyduje", to u nas "wycina si" ch這dne odcienie farb, w czasach gdy modne s naturalne i ch這dne w這sy (lepiej pasuj帷e do s這wia雟kich lic). Wprowadza si na rynek nowe linie podk豉d闚 pomijaj帷 najja郾iejsze odcienie (dost瘼ne w innych krajach), bo przecie Polki to g堯wnie Mulatki
Stary 2013-08-08, 19:28   #2009
Katrin242
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 377
GG do Katrin242

witam po d逝giej przerwie... na moje wyt逝maczenie mog tylko powiedzie, 瞠 zosta豉m jaki czas temu mam bli幡iak闚 i z czasem jest raczej krucho wracaj帷 do w這s闚 od dw鏂h miesi璚y farbuje Syoss jasny br您. kolor nawet fajny ale sama farba wg mnie wysusza w這sy. teraz kupi豉m wellaton jasny br您 ale naczyta豉m si ze wychodzi bardzo bardzo ciemno
Katrin242 jest offline  
Stary 2013-08-11, 09:09   #2010
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

nie moge zdecydowac sie na farby rozwazam Koleston, Londe i Illumine(sprawdzona).
Kusi mnie ciagle Koleston ale boje sie ze 5 bedzie za jasna i mysle nad zmieszaniem z 4 ale boje sie czerni

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.