Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 68 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-11, 12:22   #2011
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

no dobra kliknelam 2sztuki Illuminy. W koncu mialam postanowienie, ze do slubu trzymam sie sprawdzonej farby!

EDIT: jeszcze dodam, ze Illumina nalozona z woda 3% trzyma sie duzo lepiej niz z woda 6% i w ogole nie przejawia rudawych przeblyskow. Nic sie nie wyplukala do tej pory. Dlatego teraz zrobie znow odrost z 3%, a tydzien przed slubem pojade po calosci na wodzie 3%

Panna M這da'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-08-11 o 12:26
goldika jest offline  
Stary 2013-08-13, 13:00   #2012
anusiazg
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

Hej, jednak Matrix dalej mi si szybko wyp逝kuje ;/ Po tej dekoloryzacji chyba nigdy si nie doczekam normalnego farbowania. Kiedy poleca造軼ie mi jak捷 farb, kt鏎a si nie wyp逝kuje tak szybko, co to by這 ?? i jak kolory?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
no dobra kliknelam 2sztuki Illuminy. W koncu mialam postanowienie, ze do slubu trzymam sie sprawdzonej farby!

EDIT: jeszcze dodam, ze Illumina nalozona z woda 3% trzyma sie duzo lepiej niz z woda 6% i w ogole nie przejawia rudawych przeblyskow. Nic sie nie wyplukala do tej pory. Dlatego teraz zrobie znow odrost z 3%, a tydzien przed slubem pojade po calosci na wodzie 3%
Wkleja豉 gdzie, jakie wychodza w這sy po Illuminie 5?
anusiazg jest offline  
Stary 2013-08-13, 18:35   #2013
Twoje Slodkie Marzenie
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513

Hej dziewczyny
Mog do Was do陰czy?

Jestem natyraln ciemn blondynk, ale ostatnio farbuj w這sy na br您, ostatnio L'oreal Recital Preference - RR Mahoniowy Br您

Twoje Slodkie Marzenie jest offline  
Stary 2013-08-15, 22:34   #2014
201607111040
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 542

W豉郾ie wczoraj pofarbowa豉m moje w這sy. Mo瞠cie mi poleci jakie dobre szampony, maski i od篡wki do w這s闚 farbowanych kt鏎e chroni kolor?
201607111040 jest offline  
Stary 2013-08-18, 21:14   #2015
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Witam. Obecnie na w這skach mam Goldwell Topchic 7 MB ( jasny nefrytowy br您). Jestem bardzo zadowolona z koloru, nie jest to te m鎩 pierwszy Topchic. Zawsze odcie wychodzi ciemniejszy, a po 2-3 myciach wymywa si do identycznego jak na pr鏏niku. Teraz planuj na這篡 co ciemniejszego np 6 MB , ale kolejne farbowanie za jakie 3-4 tygodnie, wi璚 pewnie nie raz zmieni zdanie.
Fotka z kom鏎ki , tote jest jaka jest. W這sy 10 dni i 4 mycia po farbowaniu. O鈍ietlenie- naturalne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0581.jpg (19,0 KB, 64 za豉dowa)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2013-08-19, 10:06   #2016
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka wiadomo嗆
Hej, jednak Matrix dalej mi si szybko wyp逝kuje ;/ Po tej dekoloryzacji chyba nigdy si nie doczekam normalnego farbowania. Kiedy poleca造軼ie mi jak捷 farb, kt鏎a si nie wyp逝kuje tak szybko, co to by這 ?? i jak kolory?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Wkleja豉 gdzie, jakie wychodza w這sy po Illuminie 5?
Po dekoloryzacji po prostu pigment b璠zie si wyp逝kiwa, bo nie ma si czego doczepi. B璠zie to trwa這 do nasycenia w這sa- trudno wi璚 powiedzie czy farba z豉pie po 3 czy 10 farbowaniu. Je郵i chcesz tego unikn望 wybierz si na zabieg repigmentacji w這sa- nie jest jednak wykonywany w ka盥ym salonie a jego koszt to ok 40-100 z.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2013-08-20, 09:53   #2017
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Hej Kobitki zachcia這 mi si jakiej odmiany wlosowej... mam nadal taka natur 鈔ednio br您ow. Chcialabym co pokombinowac w stron ch這dnego br您u z poziomu 6 ale 瞠by wyszed taki hmmm... metaliczny musz potraktowa moje w這sy tym razem ca貫 bo moje ko鎍闚ki prawie rok farby nie widzia造... doradzcie
Ifrit - czy pr鏏owa貫 mo瞠 jakiej Londy z poziomu 6 ale takiej z 1 lub 2 po przecinku?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-20, 16:17   #2018
xxxadussiaaxxx1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cze嗆! Jaki odcie by軼ie poleci造 moim w這som?(zdjecie 1 z brzegu) Aktualnie 3.0 ciemny br您 ale pozostawia odrosty. Choc bardzo mi sie podoba Czyta豉m duzo opinii na temat farb i nie potrafie sie zdecydowa miedzy garnier a l'oreal. Mam tendencje do wypadania i wysuszania wlosow Bede wdzieczna za odpowiedz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie1592.jpg (65,2 KB, 33 za豉dowa)
xxxadussiaaxxx1 jest offline  
Stary 2013-08-21, 14:05   #2019
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Hej Kobitki zachcia這 mi si jakiej odmiany wlosowej... mam nadal taka natur 鈔ednio br您ow. Chcialabym co pokombinowac w stron ch這dnego br您u z poziomu 6 ale 瞠by wyszed taki hmmm... metaliczny musz potraktowa moje w這sy tym razem ca貫 bo moje ko鎍闚ki prawie rok farby nie widzia造... doradzcie
Ifrit - czy pr鏏owa貫 mo瞠 jakiej Londy z poziomu 6 ale takiej z 1 lub 2 po przecinku?

mia豉m kiedys 6,77 i szczerze nie by豉m zadowolona bo kolor by jakos taki nijaki ...

ja zawsze londe mia豉m z 77 , 73 na koncu
a aktualnie mieszam naturaln 5.0(60ml) +6.0(30ml)
Stary 2013-08-21, 22:39   #2020
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
mia豉m kiedys 6,77 i szczerze nie by豉m zadowolona bo kolor by jakos taki nijaki ...

ja zawsze londe mia豉m z 77 , 73 na koncu
a aktualnie mieszam naturaln 5.0(60ml) +6.0(30ml)
Tw鎩 kolor jest 郵iczny ale niestety za ciemny dla mnie.
A masz mo瞠 jakies zdj璚ie w這s闚 po Londzie z 77 po przecinku?
Nie wiem nadal czym robi. .. sporo rudawych przeblyskow mam teraz... naczytalam si po raz n-ty od odcieniach farb. Wniosek nasuwa si taki jak zwykle - najlepiej robi chyba po prostu dobr natur. Wyczytalam tez ze pigmentu popielu (1) niebieskie najszybciej wyplukuja sie z w這s闚 i niestety uzyskania trwale ch這dnego koloru jest po prostu niemo磧iwe
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-23, 10:14   #2021
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Popielate kolory z poziomu 6 rudziej. Rudo 豉pi i s takie zwyk貫, nudne. Stanowczo wola豉m poziom 5. Nie pr鏏owa豉m ale chcia豉m miesza 6 z 5 aby ta rudo嗆 nie wybija豉 podczas wymywania si farby. Ostatnia farba (milaton 3d poziom 6,1) wymy豉 mi si a do poziomu 7 na rudo-z這to a i s這鎍e doprawi這 reszt. Sko鎍zy這 si na tym, 瞠 zamiast znowu przyciemnia w這sy zacz窸am i嗆 ja郾iej. Zrobi豉m Garnier Color Naturals nr 7, potem Loreal Preference Ombre nr 2 i teraz Garnier Color Naturals 111 na och這dzenie.
Moja metamorfoza zdjecie nr 1. Dalej obecne w這sy. Ostatnia fota to jest to do czego d捫 Jak widzisz u mnie wiele zmian ale podoba mi si to. Br您y br您ami ale ostatnio w poziomie 6 czu豉m si nijako. Zwykle. A do tego Przybylska w blondzie mnie zacz窸a inspirowa, no i jeszcze stwierdzenie m篹a, 瞠 mo瞠 bym blond waln窸a, bo ostatnio wieje nud On nigdy w moje w這sy si nie wtr帷a, wi璚 uzna豉m, 瞠 rzeczywi軼ie musi by nudno skoro i ja i on tak twierdzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PicMonkey Collage.jpg (85,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1050411.jpg (69,3 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1050604.jpg (46,4 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aniston.jpg (136,9 KB, 14 za豉dowa)

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-23, 10:17   #2022
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Tw鎩 kolor jest 郵iczny ale niestety za ciemny dla mnie.
A masz mo瞠 jakies zdj璚ie w這s闚 po Londzie z 77 po przecinku?
Nie wiem nadal czym robi. .. sporo rudawych przeblyskow mam teraz... naczytalam si po raz n-ty od odcieniach farb. Wniosek nasuwa si taki jak zwykle - najlepiej robi chyba po prostu dobr natur. Wyczytalam tez ze pigmentu popielu (1) niebieskie najszybciej wyplukuja sie z w這s闚 i niestety uzyskania trwale ch這dnego koloru jest po prostu niemo磧iwe
Polecam Ci natury Inebrya, nawet podw鎩ne czyli np 6,00. Robi ostatnio mamie 5,00 i jest naturalnie, mocno i intensywnie, nie rudo ale bardzo ciemno. Dlatego lepiej z mocnej natury bra chyba 6,00. Ale farba trwa豉, zero zniszcze i robimy tylko siwe odrosty bo kolor siedzi jak oszala造

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-23, 11:24   #2023
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Kachula masz teraz swietny kolor , wiesz ja tak kombinuje a po prostu my郵 瞠 te mi si chce czego jasnijszego. Poziom 6-7 bylby idealny. Ciachn窸am ostatnio 10cm w這s闚 ale nadal nie s na tyle zdrowe 瞠by je rozja郾i Zrobilam dzi Castinga 613 tak na przeczekanie zanim wymysle co innego...
Masz mo瞠 zdj璚ie w這s闚 mamy po tej farbie?
Te farbowania ktore wymienilas to za kazdym razem po ca這軼i wlosow?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-23, 14:42   #2024
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Kachula dawno ci nie by這

No i nie幢e nakombinowa豉 przez czas twojej nieobecno軼i.
Ja by豉m fank twoich ciemnych w這s闚. Szkoda, 瞠 masz juz jasne, bo takiej jasno軼i w豉郾ie ja chc unikn望

Ja p鏦i co jestem z koloru zadowolona i nie zamierzam wi璚ej kombinowa.
Farbn窸am si kilka dni temu Kolestonem 5/1 (zmiesza豉m 4/0 z 6/1). P鏦i co odrost wygl康a OK, nie rudzieje. Je郵i jeszcze z tydzie dwa zostanie taki ch這dny, to znowu zrobi 5/1. Je郵i natomiast zrudzieje, to wracam do 4/0
Weronisia jest offline  
Stary 2013-08-23, 15:02   #2025
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula masz teraz swietny kolor , wiesz ja tak kombinuje a po prostu my郵 瞠 te mi si chce czego jasnijszego. Poziom 6-7 bylby idealny. Ciachn窸am ostatnio 10cm w這s闚 ale nadal nie s na tyle zdrowe 瞠by je rozja郾i Zrobilam dzi Castinga 613 tak na przeczekanie zanim wymysle co innego...
Masz mo瞠 zdj璚ie w這s闚 mamy po tej farbie?
Te farbowania ktore wymienilas to za kazdym razem po ca這軼i wlosow?
Dok豉dnie opisane na blogu Og鏊nie garnier 7 po ca這軼i. Ombre jak to ombre tylko ko鎍e i teraz 111 k豉d豉m jak ombre plus extra 5 min reszta.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula dawno ci nie by這

No i nie幢e nakombinowa豉 przez czas twojej nieobecno軼i.
Ja by豉m fank twoich ciemnych w這s闚. Szkoda, 瞠 masz juz jasne, bo takiej jasno軼i w豉郾ie ja chc unikn望

Ja p鏦i co jestem z koloru zadowolona i nie zamierzam wi璚ej kombinowa.
Farbn窸am si kilka dni temu Kolestonem 5/1 (zmiesza豉m 4/0 z 6/1). P鏦i co odrost wygl康a OK, nie rudzieje. Je郵i jeszcze z tydzie dwa zostanie taki ch這dny, to znowu zrobi 5/1. Je郵i natomiast zrudzieje, to wracam do 4/0
Wiem, 瞠 mnie dawno nie by這 bo i pisa nie bardzo mia豉m o czym. Ja te by豉m fank swojego br您u bo by idealny dla mnie. Ale na d逝窺z met chyba nie umiem wytrzyma bez jaki wi瘯szych zmian. Poza tym juz dawno t瘰kni豉m do blondu ale przera瘸這 mnie rozja郾ianie. Ale da si zrobi bez szk鏚 jak si nie przedobrza i dba si o w這ski.Ombre to znowu idealne po陰czenie do jasnych w這s闚 z odrostami na poziomie 6 jak moje. Nie zamierzam cz瘰to farbowa si na blond. Chc tylko co ciekawego uzyska.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-23, 22:39   #2026
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Kachula wyczytalam wszystkie ostatnie wpisy na blogu
Jestem pod wra瞠niem tyle farb w tak krotkim czasie. A jak kondycja w這s闚?
Mam podobny problem ... te mi si chce zmiany ... na pocz徠ku tamtego roku mialam jeszcze CZARNE zeszlam w p馧 roku do blondu ok poziomu 7... po czym stwierdzi豉m 瞠 si 幢e w nim czuje i zrobilam c. br您 czego 瘸逝j, bo my郵 瞠 to by豉 kwestia przyzwyczajenia do nowego koloru ... teraz mi po glowie chodzi 瞠by i嗆 do fryzjera, zrobi d逝giego boba i rozjasnic do poziomu 7 Jak to dobrze 瞠 chwilowo nie mam kasy
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-23, 23:07   #2027
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula wyczytalam wszystkie ostatnie wpisy na blogu
Jestem pod wra瞠niem tyle farb w tak krotkim czasie. A jak kondycja w這s闚?
Mam podobny problem ... te mi si chce zmiany ... na pocz徠ku tamtego roku mialam jeszcze CZARNE zeszlam w p馧 roku do blondu ok poziomu 7... po czym stwierdzi豉m 瞠 si 幢e w nim czuje i zrobilam c. br您 czego 瘸逝j, bo my郵 瞠 to by豉 kwestia przyzwyczajenia do nowego koloru ... teraz mi po glowie chodzi 瞠by i嗆 do fryzjera, zrobi d逝giego boba i rozjasnic do poziomu 7 Jak to dobrze 瞠 chwilowo nie mam kasy
Mi這, 瞠 czyta豉. Masz za to teraz poj璚ie jak wygl康aj moje w這sy i co przesz造.
Co do kondycji to s ok. Lekko ko鎍闚ki si rozdwajaj ale ju zrobi豉m podci璚ie i pozosta造 tylko te rozdwojone wy瞠j, czy te z tymi bia造mi kropeczkami czekaj帷ymi na od豉manie si w這sa. Niestety to zaniedbanie moje wychodzi. Nie zabezpiecza豉m ko鎍闚ek w te upa造 i w og鏊e w這sy... ola豉m. Siedzia豉m cz瘰to u rodzic闚 a tam nie mam warunk闚 do dbania ci庵貫go o w這sy. S這鎍e ko鎍闚kom dokopa這 ale najbardziej chyba Garnier nr 7. Podejrzewam, 瞠 tak bardzo je wysuszy, bo po lecie one i tak by造 w kiepskim stanie. Po ombre z Loreala by這 ok, nawet lepiej ni po Garnierze. Ale obci窸am te nieszcz瘰ne ko鎍闚ki bo i tak musia豉m. Za to po tej farbie 111 jest ok. Po farbowaniu na drugi dzie waln窸am olejek arganowy z 這pianowym z Green Pharmacy na ca陰 noc i w這sy dos這wnie jak nowe Mi瘯kie, g豉dkie tylko chyba od篡wka mi je ostatnio puszy. Co jak co by豉 dobra na ciemne w這sy a nie rozja郾iane
Ja ca造 czas patrze w lustro i si nie poznaj. Mia豉m nawet ochot znowu waln望 5av z Matrixa ale wiem, 瞠 musz si przyzwyczai. Przecie kiedy nosi豉m blond i 鈍ietnie mi pasowa. Kolor podoba mi si bardziej co mycie w這s闚 bo si rozja郾ia Wyp逝cz t farb i znowu 111 waln. Niestety wida nier闚no軼i na ombre. Mam jakby plamy Podejrzewam, 瞠 u Ciebie to ten szok po przej軼iu z ciemnych w這s闚 na jasne sprawi, 瞠 szybko zafarbowa豉. Ja na szcz窷cie si wstrzyma豉m. No i m捫 chcia ja郾iej a ja lubi mu dogadza.
Sie rozpisa豉m

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-24, 10:01   #2028
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Mi這, 瞠 czyta豉. Masz za to teraz poj璚ie jak wygl康aj moje w這sy i co przesz造.
Co do kondycji to s ok. Lekko ko鎍闚ki si rozdwajaj ale ju zrobi豉m podci璚ie i pozosta造 tylko te rozdwojone wy瞠j, czy te z tymi bia造mi kropeczkami czekaj帷ymi na od豉manie si w這sa. Niestety to zaniedbanie moje wychodzi. Nie zabezpiecza豉m ko鎍闚ek w te upa造 i w og鏊e w這sy... ola豉m. Siedzia豉m cz瘰to u rodzic闚 a tam nie mam warunk闚 do dbania ci庵貫go o w這sy. S這鎍e ko鎍闚kom dokopa這 ale najbardziej chyba Garnier nr 7. Podejrzewam, 瞠 tak bardzo je wysuszy, bo po lecie one i tak by造 w kiepskim stanie. Po ombre z Loreala by這 ok, nawet lepiej ni po Garnierze. Ale obci窸am te nieszcz瘰ne ko鎍闚ki bo i tak musia豉m. Za to po tej farbie 111 jest ok. Po farbowaniu na drugi dzie waln窸am olejek arganowy z 這pianowym z Green Pharmacy na ca陰 noc i w這sy dos這wnie jak nowe Mi瘯kie, g豉dkie tylko chyba od篡wka mi je ostatnio puszy. Co jak co by豉 dobra na ciemne w這sy a nie rozja郾iane
Ja ca造 czas patrze w lustro i si nie poznaj. Mia豉m nawet ochot znowu waln望 5av z Matrixa ale wiem, 瞠 musz si przyzwyczai. Przecie kiedy nosi豉m blond i 鈍ietnie mi pasowa. Kolor podoba mi si bardziej co mycie w這s闚 bo si rozja郾ia Wyp逝cz t farb i znowu 111 waln. Niestety wida nier闚no軼i na ombre. Mam jakby plamy Podejrzewam, 瞠 u Ciebie to ten szok po przej軼iu z ciemnych w這s闚 na jasne sprawi, 瞠 szybko zafarbowa豉. Ja na szcz窷cie si wstrzyma豉m. No i m捫 chcia ja郾iej a ja lubi mu dogadza.
Sie rozpisa豉m
Czesc Kachula
Niesamowicie urosly Ci w這sy
A kolor rewelka, bardzo mi si podoba
Stary 2013-08-24, 16:00   #2029
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
Czesc Kachula
Niesamowicie urosly Ci w這sy
A kolor rewelka, bardzo mi si podoba
Dzi瘯i A ty co teraz masz na g堯wce?

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-24, 16:26   #2030
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Ojojoj !!! Kachula wr鏂i豉 No ludzie, cuda si dziej
Fajnie, komplet babeczek jest znowu

W這ski masz suuuper i takie d逝ga郾e Wcale nie wygl康aj na zniszczone.
Nie to co moje k豉ki, kt鏎e ostatnio mi wariuj, pusz i wypadaj strasznie

To m闚isz, 瞠 Inebrya jest ok? Bo ja si na ni czaj - Matrix jednak troch podsusza na d逝窺z met.
My郵 o odcieniu 5,0 albo 5,1 z Inebryi (a teraz i nad 6,00 na oxy 3%). Tylko nie wiem, na kt鏎ej wodzie lepiej robi, 3% czy 6%. Zastanawiam si nad 3% oxy, 瞠by nie m璚zy tak mocno w這s闚, bo i tak wypadaj nie wiadomo od czego. Znowu je郵i na 3% wyjdzie bardzo ciemno...

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-24, 17:24   #2031
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Dzi瘯i A ty co teraz masz na g堯wce?
teraz mam bursztynowy kasztan z Ferii Loreal
w豉sy nadal zapuszczam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆

To m闚isz, 瞠 Inebrya jest ok? Bo ja si na ni czaj - Matrix jednak troch podsusza na d逝窺z met.
My郵 o odcieniu 5,0 albo 5,1 z Inebryi (a teraz i nad 6,00 na oxy 3%). Tylko nie wiem, na kt鏎ej wodzie lepiej robi, 3% czy 6%. Zastanawiam si nad 3% oxy, 瞠by nie m璚zy tak mocno w這s闚, bo i tak wypadaj nie wiadomo od czego. Znowu je郵i na 3% wyjdzie bardzo ciemno...
ja tez robi豉m Inebra i by豉m zadowolona
do poziomu 4 u篡wa豉m 3%
Stary 2013-08-24, 18:28   #2032
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
w豉sy nadal zapuszczam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

do poziomu 4 u篡wa豉m 3%
Ooooo !!!! I jak wychodzi豉? Bo boj si, 瞠by mi 5,0 na 3% za ciemna nie wysz豉.
Chocia oxy 3% s豉bszy, to si szybciej sp逝ka (teoretycznie) jak co

To b璠 si kr璚i wok馧 tej farby na allegro, potem do fryzjera na farbowanie.
I podci璚ie, bo przez te wypadanie si przerzedzi造 i d逝窺ze wygl康aj mizernie w kucyku
Cho**** wie od czego mi mocniej lec. I tak ju dwa miesi帷e, chocia wyniki bada krwi, tarczycy i 瞠laza mam w normie

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-24, 19:42   #2033
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:

I podci璚ie, bo przez te wypadanie si przerzedzi造 i d逝窺ze wygl康aj mizernie w kucyku
Cho**** wie od czego mi mocniej lec. I tak ju dwa miesi帷e, chocia wyniki bada krwi, tarczycy i 瞠laza mam w normie
powiem szczerze 瞠 nie wiem co Ci poradzi
ja bra豉m 3% bo kolor by ciemny i chcia豉m ciemne

ja do tej pory lecz w這sy po zesz這rocznym rozja郾ianiu
powoli zaczynaj wraca do siebie
ale nie wypadaj tylko si 豉mi
w przysz造m tygodniu id na keratynowe prostowanie wi璚 spodziewam si poprawy kondycji
Stary 2013-08-24, 20:04   #2034
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
powiem szczerze 瞠 nie wiem co Ci poradzi
ja bra豉m 3% bo kolor by ciemny i chcia豉m ciemne

ja do tej pory lecz w這sy po zesz這rocznym rozja郾ianiu
powoli zaczynaj wraca do siebie
ale nie wypadaj tylko si 豉mi
w przysz造m tygodniu id na keratynowe prostowanie wi璚 spodziewam si poprawy kondycji
Chyba zaryzykuj i wezm 5,0 na oxy 3%.
Najwy瞠j b璠 po farbowaniu w panice kupowa szampon przeciw逝pie穎wy

A moje w這sy w豉郾ie wypadaj. Z cebulkami. Wszystkie. Bo gdyby si 豉ma造 to jeszcze ok, wystarczy podci望 i git. A tutaj mam zonka, bo nie wiem co jest grane.
Chocia nie jest jeszcze tragicznie, 瞠by wy豉zi造 gar軼iami, ale widz du膨 r騜nic z tym co by這. Jeszcze 3 miesi帷e temu tylko przy myciu wy豉zi造 troch, a teraz nawet przy czesaniu i przeci庵aniu palcami co wypadnie

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-24, 20:06   #2035
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

Wr鏂i豉m bo i u rodzic闚 ci庵le ju nie siedz. Dzieciaki trzeba szykowa do przedszkola i ja musz w ko鎍u dupsko z domu do pracy ruszy. Tylko jak捷 trzeba najpierw znale潭

Twoje w這sy pewnie odchorowuj lato. Ja tak mia豉m i podci窸am ko鎍闚ki, zmiana od篡wki, olej i jest ju ok. Co do Inebryi to powiem Ci tak. Poziom 5 na wodzie 6% 豉pie i tak ciemno. Jedyne co ja郾iej mamie wychodzi這 to bia這 siwe odrosty. Ale kiedy teraz k豉d豉m jej 5,00 to ju czerni wali. Jak si troch wymyje to taki g喚boki, ciemny br您 - super, ale w cieniu nadal czarno ciemno. Nie zauwa篡豉m aby w這sy niszczy造 si bardziej przy 6%. Wr璚z ta farba sprawia, 瞠 w這sy sa super. Sk豉d ma pono 鈍ietny bo kto kiedy specjalnie go sprawdza na wiza簑 i tak mi powiedzia. No i ta farba ma w sobie olej lniany i aloes - super specyfiki na w這sy. Je郵i chodzi o ciemno嗆 to musisz pilnowac w這s闚 farbuj帷. Ja ostatnio mamie skr鏂i豉m czas i dobrze bo i tak bardzo ciemno 5,00 jej z豉pa這 bia貫 siwki. Musisz zawsze po jakim czasie zdrapa farb paznokciem i zobaczy jak ju w這sy chwyci造 farb. Na normalnych w這sach (nie siwych) jak dla mnie 豉pie bardzo szybko.

Cytat:
w豉sy nadal zapuszczam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ---------

do poziomu 4 u篡wa豉m 3%
A mo瞠 jaka focia...? Zawsze mnie ten odcie na pude趾u fascynowa!

Cytat:

Os豉bienie og鏊ne mo瞠 by jak u mnie. Mo瞠 leki jakie ostatnio bra豉? Suplement warto jaki kupi i po造ka, tak na wzmocnienie od 鈔odka.
A inebrya trzyma bardzo dobrze. Mojej mamie ostatnio k豉dziona 5,00 trzyma do tej pory. Odrosty robi豉m tylko te siwe i dok豉dnie tylko te bo na reszcie w這s闚 farba jak nowa. No i w這sy non stop si b造szcz. Po farbowaniu warto zakwasi w這ski (ja mamie la豉m ocet z wod) i wtedy to ju kolor na pewno nie do zdarcia.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-24, 20:25   #2036
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Wr鏂i豉m bo i u rodzic闚 ci庵le ju nie siedz. Dzieciaki trzeba szykowa do przedszkola i ja musz w ko鎍u dupsko z domu do pracy ruszy. Tylko jak捷 trzeba najpierw znale潭

Twoje w這sy pewnie odchorowuj lato. Ja tak mia豉m i podci窸am ko鎍闚ki, zmiana od篡wki, olej i jest ju ok. Co do Inebryi to powiem Ci tak. Poziom 5 na wodzie 6% 豉pie i tak ciemno. Jedyne co ja郾iej mamie wychodzi這 to bia這 siwe odrosty. Ale kiedy teraz k豉d豉m jej 5,00 to ju czerni wali. Jak si troch wymyje to taki g喚boki, ciemny br您 - super, ale w cieniu nadal czarno ciemno. Nie zauwa篡豉m aby w這sy niszczy造 si bardziej przy 6%. Wr璚z ta farba sprawia, 瞠 w這sy sa super. Sk豉d ma pono 鈍ietny bo kto kiedy specjalnie go sprawdza na wiza簑 i tak mi powiedzia. No i ta farba ma w sobie olej lniany i aloes - super specyfiki na w這sy. Je郵i chodzi o ciemno嗆 to musisz pilnowac w這s闚 farbuj帷. Ja ostatnio mamie skr鏂i豉m czas i dobrze bo i tak bardzo ciemno 5,00 jej z豉pa這 bia貫 siwki. Musisz zawsze po jakim czasie zdrapa farb paznokciem i zobaczy jak ju w這sy chwyci造 farb. Na normalnych w這sach (nie siwych) jak dla mnie 豉pie bardzo szybko.

A mo瞠 jaka focia...? Zawsze mnie ten odcie na pude趾u fascynowa!

Os豉bienie og鏊ne mo瞠 by jak u mnie. Mo瞠 leki jakie ostatnio bra豉? Suplement warto jaki kupi i po造ka, tak na wzmocnienie od 鈔odka.
A inebrya trzyma bardzo dobrze. Mojej mamie ostatnio k豉dziona 5,00 trzyma do tej pory. Odrosty robi豉m tylko te siwe i dok豉dnie tylko te bo na reszcie w這s闚 farba jak nowa. No i w這sy non stop si b造szcz. Po farbowaniu warto zakwasi w這ski (ja mamie la豉m ocet z wod) i wtedy to ju kolor na pewno nie do zdarcia.
ci篹ko jest uchwyci kolor
kolor na pude趾u troch odbiega od rzeczywisto軼i

kiedy robi豉m mro幡y kasztan
kolor na pude趾u to jakas masakra
Stary 2013-08-24, 20:30   #2037
mcromance
Zakorzenienie

Kachula, tak u mnie wygl康a 5AV z Matrix SoColor zaraz po farbowaniu (nawet uda這 mi si chwyci odcie tym moim ko郵awym pude趾iem ).
Teraz po miesi帷u mam tak z p馧 tonu ja郾iej. Jak tak patrzysz, to bardzo du瘸 r騜nica do poziomu 5 z Inebryi?

Wi璚 my郵isz, 瞠 lepiej bra na wodzie 6%? Mo瞠 p騧niej ewentualnie kombinowa z 3% jak zobacz efekt. Bo ja w sumie to zawsze farbowa豉m na 6%, wi璚...
Eh... Decyzje

No i pocieszy豉 mnie, 瞠 to mo瞠 by lato. Chocia mi to zawsze na wiosn i jesie lecia造 w這sy.
Lek闚 doustnych nie bior. Smaruj tylko g瑿 i plecy na tr康zik retionoidem. By豉m u dermatologa na wizycie to zrobi豉m od razu badania krwi i mam normy ksi捫kowe. Na wsio wypadek kupi豉m te Biotebal, bo Silica nie da豉 tym razem rady.
A na dodatek kciuki mi faluj od tego samego momentu co w這sy lec (robi si taki g鏎ki i do趾i poprzeczne). I to mnie razem tak przerazi這.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2813.jpg (29,3 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2816.jpg (22,2 KB, 1 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2817.jpg (23,1 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2818.jpg (28,7 KB, 0 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2820.jpg (29,2 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2822.jpg (23,8 KB, 1 za豉dowa)

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-24 o 20:34
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-24, 21:20   #2038
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

metaxa poka prosz皻en Bursztynowy kasztan z Ferii
Kisia_1 jest offline  
Stary 2013-08-24, 21:22   #2039
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka wiadomo嗆
metaxa poka prosz皻en Bursztynowy kasztan z Ferii
mo瞠 uda mi si jutro pstrykn望 co normalnego

moge wstawi fote zrobion w pomieszczeniu ale nie bardzo wida ten kolor
Stary 2013-08-25, 08:14   #2040
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

Cytat:
ja pokochalam wode 3% przy tej 3% wodzie nie mam w koncu rudosci przebijajacych ktore mialam czy 6%. A nic sie nie wyplukuje

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.