Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 69 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-25, 08:39   #2041
patu323
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 056
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Dziewczyny a Ja b豉gam o pomoc bo za p馧 roku mam slub a na g這wie co strasznego.

2 lata farbowalam w這sy na czarno szamponem koloryzujacym z palette. Chce zej嗆 z czerni. 2 miesi帷e nie faraowalam, potem miesi帷 szampon przeciwlupiezowy ale efekt marny tylko na ko鎍ach. Si璕n窸am po dekoloryzator. Robi豉m 3 razy chantal i renee. Ko鎍e ciemny br您 g鏎a g這wy te reszta przeplatane br您 z czarnym z 3 cm odrostem ciemny blond.

Zrobi豉m k徙iel z woda 6 procent na pr鏏 na pasemku Na 40 minut w這sy bez zmian.

Si璕n窸am po Loreal efassor z woda 6 procent trzymalam 45 minut. Ko鎍e 鈔edni br您 przy g這wie mieszanka ciemnego br您u z rudym. Jedno pasemko typowo rudy i to przy samej twarzy. W jednym miejscu dotkn窸o odrostu to 鄴速e. A na d逝go軼i i reszta przy twarzy to czarny i ciemny br您.

Kondycja w這s闚 ok, nie s suche ani zniszczone, nie 豉mi si. Bardzo o nie dbam. Ale s dosc cienkie wi璚 boj si typowego rozjasniacza. Co zrobi by doj嗆 z nimi do 豉du? Bardzo prosz o pomoc. Oboj皻nie mi czy to b璠zie rudy czy 鈔edni br您 byle zej嗆 w miar r闚no z czarnego

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez patu323
Czas edycji: 2013-08-25 o 08:47
patu323 jest offline  
Stary 2013-08-25, 13:40   #2042
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja pokochalam wode 3% przy tej 3% wodzie nie mam w koncu rudosci przebijajacych ktore mialam czy 6%. A nic sie nie wyplukuje
No ja te si zastanawiam nad t 3%. Tylko, 瞠 pierwszy raz b璠 robi Inebry, to nie wiem czego oczekiwa. Znowu za ciemno nie chc, bo nie chce mi si w k徙iele rozja郾iaj帷e bawi potem.
Chyba pierwsze farbowanie zrobi standardowo na 6%, a p騧niej zobacz jak to wsio wygl康a i ewentualnie zrobi na 3% przy kolejnym

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-25, 13:54   #2043
geobab
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

hej jestem naturaln blondynk, ale od zawsze by豉m zakochana w br您ach. Dlatego rok temu zmieni豉m kolor na orzechowy br您 (farba Joanny, podobno najgorsza na rynku, ale ja by豉m zadowolona) i tak 篡豉m z tym kolorem przez rok farbuj帷 w這sy co 3 miesi帷e. Ostatnio jednak co strzeli這 mi do g這wy i postanowi豉m zmienic farb. Postawi豉m na Olia firmy Garnier - my郵a豉m, 瞠 b璠 zadowolona i... bardzo si pomyli豉m. Kolor wyszed ciemny, prawie czarny z jasnobr您owymi prze鈍itami, chocia farba by豉 dobrze na這穎na. Teraz chce wr鏂ic do przynajmniej 鈔edniego br您u, ale nie wiem czy b璠zie to 豉twe - jutro jad do drogerii kupic farb, ale w這sy pofarbuj dopiero w pi徠ek, bo chc im dac chwile odpoczynku. Tym razem postawi chyba na Palette i kt鏎y z ich odcieni br您u. A Wy co my郵icie? Kt鏎a farba poradzi sobie najlepiej z tym czym na mojej g這wie? Macie jakie propozycje?

Pozdrawiam

BREATH
geobab jest offline  
Stary 2013-08-25, 18:14   #2044
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Geobab - ja robi豉m w tamtym roku Palette N5 by豉m zadowolona, wyszed ciemno, taki 鈔edni br您, i by trwa造 jak na farby drogeryjne. 畝dnych prze鈍it闚 dziwnych nie mia豉m - masz fot w za陰czniku bez lampy i z.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0004.jpg (74,0 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0001.jpg (132,7 KB, 29 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-25, 18:35   #2045
mcromance
Zakorzenienie

MorganLeFay ja chc twoje w這sy !!! Takie g豉dziutkie

Moje niezale積ie od ilo軼i emolientowych i nawil瘸j帷ych od篡wek wygl康aj jakby mnie piorun trzasn掖. Pierwszego dnia po umyciu stercz mi w這sy, a drugiego jest oklap

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-25, 20:12   #2046
geobab
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Geobab - ja robi豉m w tamtym roku Palette N5 by豉m zadowolona, wyszed ciemno, taki 鈔edni br您, i by trwa造 jak na farby drogeryjne. 畝dnych prze鈍it闚 dziwnych nie mia豉m
Kolor 郵iczny *.* a w這sk闚 nic tylko pozazdroscic mam obecnie do軼 podobny kolor do Twojego i jakos nie przeszkadza mi on, ale te prze鈍ity to jaka masakra -.-

BREATH
geobab jest offline  
Stary 2013-08-25, 21:01   #2047
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
MorganLeFay ja chc twoje w這sy !!! Takie g豉dziutkie

Moje niezale積ie od ilo軼i emolientowych i nawil瘸j帷ych od篡wek wygl康aj jakby mnie piorun trzasn掖. Pierwszego dnia po umyciu stercz mi w這sy, a drugiego jest oklap
Kochana to s w這sy sprzed roku po 6 dekoloryzacjach i 2 rozja郾ianiach na pewno by ich nie chcia豉.... a 軼ie豉m wtedy ze 20cm..... Od tamtego czasu je 軼inam regularnie, 瞠by jako od篡造... teraz s podobnej d逝go軼i, ale powoli dochodz do takiego stanu jak kiedy - 瞠 wystarczy kropla jedwabiu 瞠by dobrze wygl康a造 ...
Ale fakt g豉dkie s, i proste jak druty..... co mi sie akurat srednio podoba ...
Cytat:
Napisane przez geobab Poka wiadomo嗆
Kolor 郵iczny *.* a w這sk闚 nic tylko pozazdroscic mam obecnie do軼 podobny kolor do Twojego i jakos nie przeszkadza mi on, ale te prze鈍ity to jaka masakra -.-
Palette 豉dnie 豉pie, mo瞠sz zaryzykowa Mam jeszcze jedn t farb N5 z tamtego czasu i my郵 瞠 chyba j wykorzystam nied逝go na odrosty...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-25, 21:10   #2048
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana to s w這sy sprzed roku po 6 dekoloryzacjach i 2 rozja郾ianiach na pewno by ich nie chcia豉.... a 軼ie豉m wtedy ze 20cm..... Od tamtego czasu je 軼inam regularnie, 瞠by jako od篡造... teraz s podobnej d逝go軼i, ale powoli dochodz do takiego stanu jak kiedy - 瞠 wystarczy kropla jedwabiu 瞠by dobrze wygl康a造 ...
To skoro twoje s po takich przej軼iach, to co ja mam powiedzie -"tylko" farbuj co 1,5 miesi帷a, dbam, chucham, a i tak po myciu i wysuszeniu przez kolejne kilka godzin wygl康am jak miot豉, bo wszystko sterczy na boki napuszone I nic nie pomaga.

Wi璚 widzisz, ja ju bym wola豉 takie proste jak druty, ale za to g豉dkie

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-25, 21:28   #2049
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Kachula, tak u mnie wygl康a 5AV z Matrix SoColor zaraz po farbowaniu (nawet uda這 mi si chwyci odcie tym moim ko郵awym pude趾iem ).
Teraz po miesi帷u mam tak z p馧 tonu ja郾iej. Jak tak patrzysz, to bardzo du瘸 r騜nica do poziomu 5 z Inebryi?

Wi璚 my郵isz, 瞠 lepiej bra na wodzie 6%? Mo瞠 p騧niej ewentualnie kombinowa z 3% jak zobacz efekt. Bo ja w sumie to zawsze farbowa豉m na 6%, wi璚...
Eh... Decyzje

No i pocieszy豉 mnie, 瞠 to mo瞠 by lato. Chocia mi to zawsze na wiosn i jesie lecia造 w這sy.
Lek闚 doustnych nie bior. Smaruj tylko g瑿 i plecy na tr康zik retionoidem. By豉m u dermatologa na wizycie to zrobi豉m od razu badania krwi i mam normy ksi捫kowe. Na wsio wypadek kupi豉m te Biotebal, bo Silica nie da豉 tym razem rady.
A na dodatek kciuki mi faluj od tego samego momentu co w這sy lec (robi si taki g鏎ki i do趾i poprzeczne). I to mnie razem tak przerazi這.
Na siwkach mojej mamy to 豉pa這 podobnie ale og鏊nie wydaje mi si, 瞠 i tak ciemno. Ci篹ko mi powiedzie bo mi np 5av wydaje si, i wysz豉 zdecydowanie ciemniej ni u ciebie. Na pewno musisz obserwowa w這sy podczas koloryzacji. Ja mamie k豉d豉m 5,3 czyli z這ty br您ik i ten jasno 豉pa ale 5,00 豉pie bardzo ciemno. Sam poziom 5 musi chyba by po鈔ednio.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
mo瞠 uda mi si jutro pstrykn望 co normalnego

moge wstawi fote zrobion w pomieszczeniu ale nie bardzo wida ten kolor
O tak tak tak

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ja pokochalam wode 3% przy tej 3% wodzie nie mam w koncu rudosci przebijajacych ktore mialam czy 6%. A nic sie nie wyplukuje
No to super bo zazwyczaj przy 3% kolor si powinien sp逝kiwa jak szampon koloryzuj帷y.

Cytat:
Napisane przez patu323 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a Ja b豉gam o pomoc bo za p馧 roku mam slub a na g這wie co strasznego.

2 lata farbowalam w這sy na czarno szamponem koloryzujacym z palette. Chce zej嗆 z czerni. 2 miesi帷e nie faraowalam, potem miesi帷 szampon przeciwlupiezowy ale efekt marny tylko na ko鎍ach. Si璕n窸am po dekoloryzator. Robi豉m 3 razy chantal i renee. Ko鎍e ciemny br您 g鏎a g這wy te reszta przeplatane br您 z czarnym z 3 cm odrostem ciemny blond.

Zrobi豉m k徙iel z woda 6 procent na pr鏏 na pasemku Na 40 minut w這sy bez zmian.

Si璕n窸am po Loreal efassor z woda 6 procent trzymalam 45 minut. Ko鎍e 鈔edni br您 przy g這wie mieszanka ciemnego br您u z rudym. Jedno pasemko typowo rudy i to przy samej twarzy. W jednym miejscu dotkn窸o odrostu to 鄴速e. A na d逝go軼i i reszta przy twarzy to czarny i ciemny br您.

Kondycja w這s闚 ok, nie s suche ani zniszczone, nie 豉mi si. Bardzo o nie dbam. Ale s dosc cienkie wi璚 boj si typowego rozjasniacza. Co zrobi by doj嗆 z nimi do 豉du? Bardzo prosz o pomoc. Oboj皻nie mi czy to b璠zie rudy czy 鈔edni br您 byle zej嗆 w miar r闚no z czarnego

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masz najwyra幡iej ci篹ko rozja郾iaj帷e si cienkie w這sy. Jak moje. Mi ani k徙iele ani jakie dekoloryzatory specjalnie cud闚 nie zdzia豉造. U mnie tylko rozja郾iacz, kt鏎ego te si boj. Ale ostatnio u篡豉m Loreal Preference Wild Ombre i by這 ok. Na moim blogu masz fotki jak rozja郾i這 mi w這sy. Ba豉m si rozja郾iacza ale uwa積ie nak豉dany i bacznie obserwowany krzywdy nie wyrz康zi. Musisz ewentualnie liczy na podci璚ie ko鎍闚ek po wszystkim. Ja wiele nie podci窸am, mo瞠 z 1cm-1,5cm ale warto by這 bo teraz jestem na poziomie 7 na 8.
Cytat:
hej jestem naturaln blondynk, ale od zawsze by豉m zakochana w br您ach. Dlatego rok temu zmieni豉m kolor na orzechowy br您 (farba Joanny, podobno najgorsza na rynku, ale ja by豉m zadowolona) i tak 篡豉m z tym kolorem przez rok farbuj帷 w這sy co 3 miesi帷e. Ostatnio jednak co strzeli這 mi do g這wy i postanowi豉m zmienic farb. Postawi豉m na Olia firmy Garnier - my郵a豉m, 瞠 b璠 zadowolona i... bardzo si pomyli豉m. Kolor wyszed ciemny, prawie czarny z jasnobr您owymi prze鈍itami, chocia farba by豉 dobrze na這穎na. Teraz chce wr鏂ic do przynajmniej 鈔edniego br您u, ale nie wiem czy b璠zie to 豉twe - jutro jad do drogerii kupic farb, ale w這sy pofarbuj dopiero w pi徠ek, bo chc im dac chwile odpoczynku. Tym razem postawi chyba na Palette i kt鏎y z ich odcieni br您u. A Wy co my郵icie? Kt鏎a farba poradzi sobie najlepiej z tym czym na mojej g這wie? Macie jakie propozycje?

Pozdrawiam
Ja bym wymywa豉 najpierw t farb bo raczej mo瞠sz kolejn ciemniej zdzia豉 lub pog喚bi kontrasty. Palette jest mocna ale specjalnie mi nigdy ja郾iejszy kolor ciemnych farbowanych nie rozja郾i. Chyba, 瞠 przy odrostach. Ja bym poleca豉 k徙iel rozja郾iaj帷 bo dziewczyny tak wraca造 do ja郾iejszych w這s闚.
Niestety takie kontrasty to niekoniecznie wina Garnier, bo mi jak farbowa豉m Joann te takie wychodzi造 gdy tylko zmienia豉m farb Mia豉m dziwne pasma. Ciemno jasne. Uroki drogeryjnych farb Przy profesjonalnych tak nigdy nie mia豉m. A mojej mamie nawet nimi wyr闚na豉m tez takie kolorowe pasma. Og鏊nie zawsze dobrze wyp逝ka farb maksymalnie je郵i chcemy schodzi ja郾iej. Ja sama zesz陰m do rudego z ciemnego br您u farbami ale nie obesz這 si bez podci璚ia i tak ciemniejszych ko鎍闚. Stara豉m si te zawsze mocno wyp逝kiwa farby aby nast瘼n ja郾iejsz k豉嗆.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
To skoro twoje s po takich przej軼iach, to co ja mam powiedzie -"tylko" farbuj co 1,5 miesi帷a, dbam, chucham, a i tak po myciu i wysuszeniu przez kolejne kilka godzin wygl康am jak miot豉, bo wszystko sterczy na boki napuszone I nic nie pomaga.

Mi si wydaje, 瞠 to wina jakiego specyfiku, kt鏎ego u篡wasz. Ja tak kiedy mia豉m z od篡wk, z mask i nawet z szamponem. Jak tylko odkry豉m pr鏏ami co mi tak puszy te k豉ki a potem robi si takie ci篹kie to od razu odstawia豉m i w這sy jak nowe. Nawet olej jeden mi puszy.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-25, 21:42   #2050
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Na siwkach mojej mamy to 豉pa這 podobnie ale og鏊nie wydaje mi si, 瞠 i tak ciemno. Ci篹ko mi powiedzie bo mi np 5av wydaje si, i wysz豉 zdecydowanie ciemniej ni u ciebie. Na pewno musisz obserwowa w這sy podczas koloryzacji. Ja mamie k豉d豉m 5,3 czyli z這ty br您ik i ten jasno 豉pa ale 5,00 豉pie bardzo ciemno. Sam poziom 5 musi chyba by po鈔ednio.
Nieee.... Ja 5,00 nie b璠 bra za nic Je郵i poziom 5 to albo 5,0 albo 5,1.
W mocnej naturze zastanawia豉m si nad 6,00 na wodzie 3%. Ale chyba sko鎍z z 5,0 na wodzie 6% i b璠 obserwowa w這sy, tak jak radzisz

W sumie to ja siwk闚 jeszcze nie mam, to mocna natura potrzebna mi jak g逝chemu radio.

Cytat:
Mi si wydaje, 瞠 to wina jakiego specyfiku, kt鏎ego u篡wasz. Ja tak kiedy mia豉m z od篡wk, z mask i nawet z szamponem. Jak tylko odkry豉m pr鏏ami co mi tak puszy te k豉ki a potem robi si takie ci篹kie to od razu odstawia豉m i w這sy jak nowe. Nawet olej jeden mi puszy.
No to ja jestem w kropce. Bo sta造 szampon i od篡wk mam te same co przez ostatni rok (oba granat i aloes z Alterry). Wraca豉m do tej od篡wki po ci庵造ch pr鏏ach z innymi, kt鏎e nie chcia造 wystarczaj帷o nawil瘸.

No nic, b璠 musia豉 kombinowa jak ko pod g鏎k i dalej eksperymentowa.

Ju i tak je sporo odratowa豉m po ma造m suszu po Matrixie. Teraz przynajmniej s mi璚iutkie, a nie suche i t瘼e w dotyku jak na pocz徠ku. Tylko tej g豉dko軼i i wygl康u zdrowych w這s闚 im brak.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-25 o 21:45
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-25, 22:14   #2051
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Nieee.... Ja 5,00 nie b璠 bra za nic Je郵i poziom 5 to albo 5,0 albo 5,1.
W mocnej naturze zastanawia豉m si nad 6,00 na wodzie 3%. Ale chyba sko鎍z z 5,0 na wodzie 6% i b璠 obserwowa w這sy, tak jak radzisz

W sumie to ja siwk闚 jeszcze nie mam, to mocna natura potrzebna mi jak g逝chemu radio.

No to ja jestem w kropce. Bo sta造 szampon i od篡wk mam te same co przez ostatni rok (oba granat i aloes z Alterry). Wraca豉m do tej od篡wki po ci庵造ch pr鏏ach z innymi, kt鏎e nie chcia造 wystarczaj帷o nawil瘸.

No nic, b璠 musia豉 kombinowa jak ko pod g鏎k i dalej eksperymentowa.

Ju i tak je sporo odratowa豉m po ma造m suszu po Matrixie. Teraz przynajmniej s mi璚iutkie, a nie suche i t瘼e w dotyku jak na pocz徠ku. Tylko tej g豉dko軼i i wygl康u zdrowych w這s闚 im brak.
Ja twierdz, 瞠 farby tez w這sy zmieniaj. Mo瞠 w豉郾ie po farbie teraz masz inne w這sy i ju Alterra nie pomaga? Albo mo瞠 w這sy si przyzwyczai造 i nie potrzebuj ju tej Alterry, bo teraz im tylko szkodzi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-25, 23:12   #2052
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja twierdz, 瞠 farby tez w這sy zmieniaj. Mo瞠 w豉郾ie po farbie teraz masz inne w這sy i ju Alterra nie pomaga? Albo mo瞠 w這sy si przyzwyczai造 i nie potrzebuj ju tej Alterry, bo teraz im tylko szkodzi.
No nie wiem ju sama
Szampon Alterry "wyleczy" mnie z 逝pie簑 i boj si go zmienia. 2 razy pr鏏owa豉m i tragedia. Tak mi si szybko przet逝szcza造 w這sy, blee...
Znowu to od篡wka Alterry mi pomog豉 na ten suszek najbardziej. Jedyne co innego jeszcze u篡wam to raz-dwa na tydzie Bingo Spa maska z mas貫m shea lub bananowa od Profis-Fryzpol przed myciem.

Aj tam, moje w這sy zawsze by造 dziwne i ci篹kie w dobraniu piel璕nacji, bo zachowuj si jednoczesnie i jak nisko- i wysokoporowate.
Do tej pory nie mia豉m "good hair day", ci庵le tylko mniejsze lub wi瘯sze "bad hair day".

Mo瞠 wypr鏏uj olej z pestek winogron. Nie zaszkodzi (teoretycznie).
Wa積e chocia, 瞠 suszu na g這wie ju nie ma i przy myciu nie robi mi si taki straszny ko速un.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-26, 00:24   #2053
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No nie wiem ju sama
Szampon Alterry "wyleczy" mnie z 逝pie簑 i boj si go zmienia. 2 razy pr鏏owa豉m i tragedia. Tak mi si szybko przet逝szcza造 w這sy, blee...
Znowu to od篡wka Alterry mi pomog豉 na ten suszek najbardziej. Jedyne co innego jeszcze u篡wam to raz-dwa na tydzie Bingo Spa maska z mas貫m shea lub bananowa od Profis-Fryzpol przed myciem.

Aj tam, moje w這sy zawsze by造 dziwne i ci篹kie w dobraniu piel璕nacji, bo zachowuj si jednoczesnie i jak nisko- i wysokoporowate.
Do tej pory nie mia豉m "good hair day", ci庵le tylko mniejsze lub wi瘯sze "bad hair day".

Wa積e chocia, 瞠 suszu na g這wie ju nie ma i przy myciu nie robi mi si taki straszny ko速un.
Ech te nasze w這sy. Ja tez nigdy nie wiem co jest dla nich najlepsze. Najgorsze to jest to przyzwyczajanie si w這s闚 do kosmetyk闚. Wtedy panikuje bo ju nie wiem co u篡 aby by這 dobre. Ech...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-26, 13:27   #2054
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Te my郵 瞠 to jednak wina piel璕nacji. A skoro si pusz to mo瞠 jeste kr璚onow這sa??

Cytat:
No nie wiem ju sama

Olej z pestek winogron mi bardzo pasowa.
A co do 逝pie簑 - ja mam te wieczny problem z 逝pie瞠m... Pierwsze co odkry豉m 瞠 mi pomaga to mycie w這s闚 dwa razy pod rz康, i baaardzo dobre wyp逝kanie p騧niej szamponu. A szamponu u篡wam obecnie Fructis (chyba do przet逝szczaj帷ych), na zmian z takim z rossmanna dla dzieci do wra磧iwej sk鏎y o tym -> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...d-drachen.html
P鏦i co nie jest 幢e.
A jakiego serum takiego wyg豉dzaj帷ego pr鏏owa豉? Np. Marion Termoochrona?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-26, 13:59   #2055
geobab
Przyczajenie

KACHULA82 - w豉郾ie mam zamiar przez jaki czas j wyp逝kac. Kole瘸nka m闚i豉 mi co, ze sok z cytryny mo瞠 rozja郾ic w這sy, no i czyta豉m te gdzie, 瞠 szampony przeciw逝pie穎we szybko wyp逝kuj farb - w co jakos nie wierz. poczekamy zobaczymy, nie chc katowac moich w這s闚 ci庵造m farbowaniem, bo dla mnie to bez sensu.

BREATH

Edytowane przez geobab
Czas edycji: 2013-08-26 o 14:05
geobab jest offline  
Stary 2013-08-26, 14:22   #2056
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ech te nasze w這sy. Ja tez nigdy nie wiem co jest dla nich najlepsze. Najgorsze to jest to przyzwyczajanie si w這s闚 do kosmetyk闚. Wtedy panikuje bo ju nie wiem co u篡 aby by這 dobre. Ech...
Ano, takie nasze 篡cie Za 豉two by by這, gdyby wszystko pasowa這. A 瞠 ja mam zwykle na odwr鏒 ni inni, to jeszcze gorzej u mnie.
Np. zachwalana na wiza簑 i blogach Isana z olejem babassu i Alterra morelowa zupe軟ie nic nie robi造 u mnie.
Zastanawiam si teraz, czy moje w這sy nie musz mie jednak troch silikon闚 w od篡wce.
Ale oczywi軼ie te ta雟ze i "lepsze" sk豉dowo lekkie silikowonwe od篡wki s u mnie nie do zdobycia

Cytat:
Te my郵 瞠 to jednak wina piel璕nacji. A skoro si pusz to mo瞠 jeste kr璚onow這sa??

Olej z pestek winogron mi bardzo pasowa.
A co do 逝pie簑 - ja mam te wieczny problem z 逝pie瞠m... Pierwsze co odkry豉m 瞠 mi pomaga to mycie w這s闚 dwa razy pod rz康, i baaardzo dobre wyp逝kanie p騧niej szamponu. A szamponu u篡wam obecnie Fructis (chyba do przet逝szczaj帷ych), na zmian z takim z rossmanna dla dzieci do wra磧iwej sk鏎y o tym -> http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...d-drachen.html
P鏦i co nie jest 幢e.
A jakiego serum takiego wyg豉dzaj帷ego pr鏏owa豉? Np. Marion Termoochrona?
Na pewno nie mam kr璚onych. Od dzieciaka proste druty mia豉m, tylko zawsze cienkie, delikatne i podatne na odgniatanie.
Jak mia豉m je kr鏒sze to si falowa造 leciutko, nawet podejrzewa豉m, 瞠 s falowane mo瞠, ale kiedy podros造 wi璚ej ni do ramion to s proste.
Miot喚 mam na g這wie pierwszego dnia po myciu, g堯wnie sterczy wierzchnia warstwa. Nast瘼nego jak si ule膨 w czasie snu to s ju proste i do嗆 g豉dkie. 3 dnia po myciu od ucha w d馧 s g豉dziutkie i 郵iczniutkie, ale przy skalpie ju jest lekki t逝szczyk. Wi璚 trzeba my i mamy miote趾 znowu

Odno郾ie szamponu, ten kt鏎y pokaza豉 u mnie w Rossie pewnie b璠zie niedost瘼ny - mam baaaardzo ubogi "dzieciowy" dzia Dopiero niedawno co z Babydream si u mnie pokaza這.

Kiedy chcia豉m te kupi jakie serum lub mgie趾 termoochnonn, zw豉szcza w豉郾ie od Mariona, ale u mnie w mie軼ie to ze 鈍iec go szuka. Oblaz豉m kiedy ca貫 miasto i albo termoochronne cosie mia造 mas alkoholu, albo by造 markowe i niebotycznie drogie. Taki urok ma貫go miasta

No nic, zrobi mo瞠 jutro nalot na Rossa i poszukam co maj z 豉godnych szampon闚. Ochroniarz b璠zie si na mnie dziwnie patrzy z pewno軼i
Spr鏏uj te dzi po myciu na這篡 troch olejku przed suszeniem - a n騜, widelec pomo瞠.

Czas edycji: 2013-08-26 o 14:26
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-26, 15:41   #2057
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

geobab zwykle jest tak 瞠 jak baardzo chcemy si pozby niechcianego koloru z w這s闚 to on za nic nie chce zej嗆 ot taka z這郵iwo嗆 losu...

mcromance Isana i Alterra u mnie te si nie sprawdzi造, mo瞠 mamy podobne w這sy? czyli Ty stosujesz ca趾iem bezsilikonow piel璕nacj jak piszesz 瞠 masz w這sy z tendencj do puszenia to a si prosi o troszk silikon闚, chocia na ko鎍闚ki... Dla mnie KWC jest to serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...mperatury.html Jest w drogeriach Natura i na allegro. Mam ju czwarte chyba opakowanie Jedna kropelka wystarczy (przynajmniej mnie). Z innych przyzwoitych "jedwabi闚" biovax jest te niez造, bywa w niekt鏎ych aptekach http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...ovax-silk.html. Obydwa s bez alkoholu.
Szampony bez sles sprawdza造 si u mnie 鈔ednio, ale ten z Rossmanna jest super. Testuj tez teraz taki zwyk造 szampon z lidla do w這s闚 z 逝pie瞠m Cien, z sles ale bez silikon闚, i na razie nie mam zastrze瞠.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-08-26, 16:11   #2058
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance Isana i Alterra u mnie te si nie sprawdzi造, mo瞠 mamy podobne w這sy? czyli Ty stosujesz ca趾iem bezsilikonow piel璕nacj jak piszesz 瞠 masz w這sy z tendencj do puszenia to a si prosi o troszk silikon闚, chocia na ko鎍闚ki... Dla mnie KWC jest to serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...mperatury.html Jest w drogeriach Natura i na allegro. Mam ju czwarte chyba opakowanie Jedna kropelka wystarczy (przynajmniej mnie). Z innych przyzwoitych "jedwabi闚" biovax jest te niez造, bywa w niekt鏎ych aptekach http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...ovax-silk.html. Obydwa s bez alkoholu.
Szampony bez sles sprawdza造 si u mnie 鈔ednio, ale ten z Rossmanna jest super. Testuj tez teraz taki zwyk造 szampon z lidla do w這s闚 z 逝pie瞠m Cien, z sles ale bez silikon闚, i na razie nie mam zastrze瞠.
Ano przestawi豉m si na bezsilikonow i mi w這sy od篡造. Bo przedtem nie wiedzia豉m, czemu mam zaraz po myciu taki oklap i szybko si przet逝szczaj (u篡wa豉m Pantene Pro-V, Welli, itp.).
Chocia teraz widz, 瞠 jakie lekkie silikony by si przyda造. Ale musz najpierw wyko鎍zy zapasy od篡wek i masek.

Stosuj jedwab z Green Pharmacy na ko鎍闚ki. Mi si raczej pusz wy瞠j przy skalpie i po 鈔odku na d逝go軼i.

A moje Natury i Rossmann, eh... szkoda gada. Maj te reklamowane alkoholowe i ci篹ko-silikonowe cuda na kiju od L'Oreala, Syossa, Pantene i co tam chcesz, ale takiego Mariona to za nic nie znajdziesz.
Jak ja si zdziwi豉m ostatnio jak w jednej Naturze by造 szampony koloryzuj帷e Marion !!! Normalnie sza, ca造 rz康ek 5 pude貫czek z 3 szt. w ka盥ym Z czego 2 pude趾a jednego koloru

Zrobi jutro kolejn rundk po Naturach, zobacz, mo瞠 sta si cud i b璠zie co termoochronnego z Mariona

Czas edycji: 2013-08-26 o 16:12
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-26, 19:54   #2059
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Cytat:
mo瞠 uda mi si jutro pstrykn望 co normalnego

moge wstawi fote zrobion w pomieszczeniu ale nie bardzo wida ten kolor
metaxa where are the pictures?
Kisia_1 jest offline  
Stary 2013-08-26, 20:30   #2060
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
KACHULA82 - w豉郾ie mam zamiar przez jaki czas j wyp逝kac. Kole瘸nka m闚i豉 mi co, ze sok z cytryny mo瞠 rozja郾ic w這sy, no i czyta豉m te gdzie, 瞠 szampony przeciw逝pie穎we szybko wyp逝kuj farb - w co jakos nie wierz. poczekamy zobaczymy, nie chc katowac moich w這s闚 ci庵造m farbowaniem, bo dla mnie to bez sensu.
Akurat szampon przeciw逝pie穎wy to prawda, sprawdzone Polecam kupi taki i my np najpierw nim a potem tym co zawsze. Ja tak kiedy robi豉m. My豉m najpierw przeciw逝pie穎wym i zostawia豉m na chwil a potem drugi raz ju sowim sta造m szaponem. Czasami podkrada豉m mojemu m篹usiowi jego m瘰ki szampon bo jak dla mnie jeszcze lepiej wymywa

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Ano przestawi豉m si na bezsilikonow i mi w這sy od篡造. Bo przedtem nie wiedzia豉m, czemu mam zaraz po myciu taki oklap i szybko si przet逝szczaj (u篡wa豉m Pantene Pro-V, Welli, itp.).
Chocia teraz widz, 瞠 jakie lekkie silikony by si przyda造. Ale musz najpierw wyko鎍zy zapasy od篡wek i masek.

Stosuj jedwab z Green Pharmacy na ko鎍闚ki. Mi si raczej pusz wy瞠j przy skalpie i po 鈔odku na d逝go軼i.

A moje Natury i Rossmann, eh... szkoda gada. Maj te reklamowane alkoholowe i ci篹ko-silikonowe cuda na kiju od L'Oreala, Syossa, Pantene i co tam chcesz, ale takiego Mariona to za nic nie znajdziesz.
Jak ja si zdziwi豉m ostatnio jak w jednej Naturze by造 szampony koloryzuj帷e Marion !!! Normalnie sza, ca造 rz康ek 5 pude貫czek z 3 szt. w ka盥ym Z czego 2 pude趾a jednego koloru

Zrobi jutro kolejn rundk po Naturach, zobacz, mo瞠 sta si cud i b璠zie co termoochronnego z Mariona
Ja ca趾owicie nie podzi瘯owa豉m silikonom. I dobrze, bo z nimi od czasu do czasu lepiej w這sy ujarzmi. Zawsze gdzie musz mie silikon. Totalna bez silikonowa piel璕nacja u mnie si nie sprawdzi豉. Mia豉m w豉郾ie takie dziwne w這sy, cz瘰to te napuszone. znowu jak przesadzam z silikonem to mam przyklap. Musz sobie silikon odrobin dozowa i wtedy jest ok.

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka wiadomo嗆
Podbijam

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-26, 20:37   #2061
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ca趾owicie nie podzi瘯owa豉m silikonom. I dobrze, bo z nimi od czasu do czasu lepiej w這sy ujarzmi. Zawsze gdzie musz mie silikon. Totalna bez silikonowa piel璕nacja u mnie si nie sprawdzi豉. Mia豉m w豉郾ie takie dziwne w這sy, cz瘰to te napuszone. znowu jak przesadzam z silikonem to mam przyklap. Musz sobie silikon odrobin dozowa i wtedy jest ok.
Ja w豉郾ie dosz豉m do wniosku, 瞠 jakie silikoniki chyba musza wr鏂i, tylko nie wiem kt鏎e bra >_<

A mo瞠sz powiedzie, co silikonowego stosujesz? Bo ja jako wol spr鏏owa czego co wy polecacie, ni naci望 si te wszystkie opinie w KWC (coraz mniej wiarygodne dla mnie jest).

Czas edycji: 2013-08-26 o 20:38
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-26, 21:20   #2062
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Geobab - ja robi豉m w tamtym roku Palette N5 by豉m zadowolona, wyszed ciemno, taki 鈔edni br您, i by trwa造 jak na farby drogeryjne. 畝dnych prze鈍it闚 dziwnych nie mia豉m - masz fot w za陰czniku bez lampy i z.
Pi瘯ne w這sy

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:

Palette 豉dnie 豉pie, mo瞠sz zaryzykowa Mam jeszcze jedn t farb N5 tamtego czasu i my郵 瞠 chyba j wykorzystam nied逝go na odrosty...
A ja chcia豉bym takie proste druty

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
A satysfakcjonuje Ci fota na kt鏎ej wida "prawie" rzeczywisty kolor ?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Akurat szampon przeciw逝pie穎wy to prawda, sprawdzone Polecam kupi taki i my np najpierw nim a potem tym co zawsze. Ja tak kiedy robi豉m. My豉m najpierw przeciw逝pie穎wym i zostawia豉m na chwil a potem drugi raz ju sowim sta造m szaponem. Czasami podkrada豉m mojemu m篹usiowi jego m瘰ki szampon bo jak dla mnie jeszcze lepiej wymywa

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Podbijam

Widz 瞠 wszystko wraca do normy
Stary 2013-08-26, 22:00   #2063
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 832

Czy jest tu ktos kto uzywal Garnier Color Naturals 4 br您? Jak wyglada na wlosach?czy to jest chlodny odcien?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-26, 23:19   #2064
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w豉郾ie dosz豉m do wniosku, 瞠 jakie silikoniki chyba musza wr鏂i, tylko nie wiem kt鏎e bra >_<

A mo瞠sz powiedzie, co silikonowego stosujesz? Bo ja jako wol spr鏏owa czego co wy polecacie, ni naci望 si te wszystkie opinie w KWC (coraz mniej wiarygodne dla mnie jest).
O musia豉bym teraz sprawdzi sk豉dy. Podam Ci po prostu co ostatnio stosuj: Fitomed do t逝stych, jeszcze mam Timotei z r騜 z Jerycha jako mocny sles do mycia raz w tygodniu, od篡wka Ziaja http://e-styl.com/p/pl/5457/ziaja+pl...na+200+ml.html, jedwab Green Pharmacy, olejek 這pianowy z arganowym Green Pharmacy, Olejek 100% 這pianowy. To wszystko co teraz u篡wam i musz chyba zmieni, bo mi w這sy wygl康aj na obci捫one. Do tej pory jak mia豉m ciemne w這sy by這 ok i podoba mi si ten zestaw ale jak rozja郾i豉m k豉ki chyba im co teraz nie pasuje... Musze przestawi si na blond piel璕nacj niestety

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆
Czy jest tu ktos kto uzywal Garnier Color Naturals 4 br您? Jak wyglada na wlosach?czy to jest chlodny odcien?
Drogeryjne farby nie wychodz ch這dno Garnier cz瘰to robi z這te i rude refleksy. A odcienie "mro幡e" mog bordo 鈍ieci. Nawet jak co ch這dno 豉pie to bardzo szybko si wymywa do rudo軼i. Z ch這dnych odcieni to radz szuka w profesjonalnych. Tylko wtedy b璠ziesz naprawd zadowolona, wiem co m闚i/pisz No i 4 z Garniera mo瞠 cieeeemno wyj嗆. Z drogeryjnych mog Ci poleci Lond nr 25, tu masz efekty:http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...laty-braz.html Ch這dno wysz這 i 豉dnie a farbowa豉m na rudo wymyt henn. Na pewno to nie jako嗆 profesjonalnych ale by豉m zadowolona z efektu.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:

[/B]
Widz 瞠 wszystko wraca do normy

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-26 o 23:20
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-26, 23:31   #2065
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
O musia豉bym teraz sprawdzi sk豉dy. Podam Ci po prostu co ostatnio stosuj: Fitomed do t逝stych, jeszcze mam Timotei z r騜 z Jerycha jako mocny sles do mycia raz w tygodniu, od篡wka Ziaja http://e-styl.com/p/pl/5457/ziaja+pl...na+200+ml.html, jedwab Green Pharmacy, olejek 這pianowy z arganowym Green Pharmacy, Olejek 100% 這pianowy. To wszystko co teraz u篡wam i musz chyba zmieni, bo mi w這sy wygl康aj na obci捫one. Do tej pory jak mia豉m ciemne w這sy by這 ok i podoba mi si ten zestaw ale jak rozja郾i豉m k豉ki chyba im co teraz nie pasuje... Musze przestawi si na blond piel璕nacj niestety
Niestety ka盥y ma jaki problem

Fitomed kupi豉m i stosowa豉m. Ca造 tydzie wytrzyma豉m. Niestety u mnie robi lekki smalczyk drugiego dnia, wi璚 wr鏂i豉m do Alterry. Chocia to by這 po farbowaniu Matrixem, kt鏎y mi podsuszy - to mo瞠 dlatego Fitomed "wysiad"
Szampon z sls to podbieram mamie Mia豉 ten Timotei, by ok. Teraz ma jakie przezroczyste co, co gdzie dosta豉, nawet to-to ma aloes w sk豉dzie (do嗆 wysoko nawet ) - ale za cz瘰to stosowany wysusza, a w這sy skrzypi.

Ale ta od篡wka Ziaji to mnie zainteresowa豉. Pojemno嗆 w miar, cena te ok. Je郵i uda mi si j gdzie znale潭 to wypr鏏uj Mam nadziej, 瞠 gdzie b璠zie u mnie w mie軼ie
Dzi瘯i

Czas edycji: 2013-08-26 o 23:35
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-27, 05:31   #2066
Kisia_1
Raczkowanie

Metaxa , dawaj na razie ten "prawie" kolorek, a na ten w 鈍ietle dziennym poszczekam
Kisia_1 jest offline  
Stary 2013-08-27, 06:35   #2067
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Metaxa , dawaj na razie ten "prawie" kolorek, a na ten w 鈍ietle dziennym poszczekam
A Ty spa nie mo瞠sz ?
Ok, jak wr鏂 z pracy to wstawie to zdj璚ie :P
Stary 2013-08-27, 07:38   #2068
Kisia_1
Raczkowanie

Cytat:
A Ty spa nie mo瞠sz ?

no na 7 do roboty trz si wybrac, to tak wstaj 5.15
w kibelku na szybko gazetka (tablecik ) przegl康am to i szkryfln帷 co mo積a
Kisia_1 jest offline  
Stary 2013-08-27, 10:03   #2069
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety ka盥y ma jaki problem

Fitomed kupi豉m i stosowa豉m. Ca造 tydzie wytrzyma豉m. Niestety u mnie robi lekki smalczyk drugiego dnia, wi璚 wr鏂i豉m do Alterry. Chocia to by這 po farbowaniu Matrixem, kt鏎y mi podsuszy - to mo瞠 dlatego Fitomed "wysiad"
Szampon z sls to podbieram mamie Mia豉 ten Timotei, by ok. Teraz ma jakie przezroczyste co, co gdzie dosta豉, nawet to-to ma aloes w sk豉dzie (do嗆 wysoko nawet ) - ale za cz瘰to stosowany wysusza, a w這sy skrzypi.

Ale ta od篡wka Ziaji to mnie zainteresowa豉. Pojemno嗆 w miar, cena te ok. Je郵i uda mi si j gdzie znale潭 to wypr鏏uj Mam nadziej, 瞠 gdzie b璠zie u mnie w mie軼ie
Dzi瘯i
Mnie ta Ziaja to zapachem uzale積i豉 Do tego mo積a j stosowa bez sp逝kiwania i jako zwyk陰 od篡wk ale sp逝kujemy dopiero po 3min. Og鏊nie trzeba znale潭 idealn proporcj do nak豉dania bo mo瞠 nie幢e obci捫y. Ale og鏊nie jest spoko i ratowa豉 mi ko鎍闚ki za ka盥ym razem gdy s這鎍e, morska woda czy farba mi wysuszy豉. Jest spoko. No i k豉d j tylko od uszu w d馧. Nic blisko sk鏎y.
A jaki Fitomed mia豉? Ten do t逝stych? Mi na pocz徠ku tez obci捫a w這ski ale one musia造 si po prostu przyzwyczai do zi馧 w szamponie. Po jakim czasie ju by造 sypkie i 豉dne po myciu. A co do szamponu twojej mamy to podaj nazw sprawdz sobie. To, 瞠 w這sy skrzypi to znak, 瞠 mocno umyte. Dlatego pewnie wysusza bo jest mocny, mimo aloesu.

Cytat:
A Ty spa nie mo瞠sz ?
Czekam na fot

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-27 o 10:08
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-27, 11:30   #2070
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie ta Ziaja to zapachem uzale積i豉 Do tego mo積a j stosowa bez sp逝kiwania i jako zwyk陰 od篡wk ale sp逝kujemy dopiero po 3min. Og鏊nie trzeba znale潭 idealn proporcj do nak豉dania bo mo瞠 nie幢e obci捫y. Ale og鏊nie jest spoko i ratowa豉 mi ko鎍闚ki za ka盥ym razem gdy s這鎍e, morska woda czy farba mi wysuszy豉. Jest spoko. No i k豉d j tylko od uszu w d馧. Nic blisko sk鏎y.
A jaki Fitomed mia豉? Ten do t逝stych? Mi na pocz徠ku tez obci捫a w這ski ale one musia造 si po prostu przyzwyczai do zi馧 w szamponie. Po jakim czasie ju by造 sypkie i 豉dne po myciu. A co do szamponu twojej mamy to podaj nazw sprawdz sobie. To, 瞠 w這sy skrzypi to znak, 瞠 mocno umyte. Dlatego pewnie wysusza bo jest mocny, mimo aloesu.
Tak, Fitomed mam do t逝stych. Pierwszego dnia po myciu jest spoko, drugiego by t逝szczyk
Dobra, to skoro m闚isz, 瞠 trzeba przyzwyczai w這sy to go potestuj d逝瞠j. Zawsze to kilka z w kieszeni nie wydane na kolejny "bubel".
A t swoj Ziaj to w Naturze kupi豉? Bo ja chyba p鎩d dzi (albo jutro, bo dzi umieram na b鏊 brzucha i krzy瘸) obej嗆 sklepy.

Moja mama ma co z Venity. Popatrzy豉m jeszcze raz, aloes wcale nie jest tak wysoko jak mi si wydawa這. Ale nadal przed zapachem, wi璚 co tam jest
Cyk豉m fot sk豉du, 瞠by na darmo nie lata豉 i szuka豉 po sklepach je郵i co jest "be".
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 11.21.27.jpg (58,5 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-27 11.21.53.jpg (70,7 KB, 3 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.