Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-15, 17:15   #181
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
To co by這 czarne zosta這 ju dawno 軼i皻e w豉軼iwie na g這wie zosta豉 mi ju tylko "natura" katowana rozja郾iaczem i blond farbami.
mhm, to chociaz troche lepiej. niemniej i tak musisz miec swiadomosc, ze skatowane wlosy najpewniej chwyca nierowno. powinnas tez pamietac ze dobrze jest klasc nature na poczatek, bez odcieni
ja schodzac z rudego dawalam kilka razy 4.0 i naprawde kolor wychodzi sliczny, rowny i bez dziwnych efektow

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
w aptece kupie wierzbownice?
ja nie wiem jaka bym musiala miec fryzure by mi sie nie 豉ma造 i rozdwaja造 w這sy;]
tak, spokojnie w aptece kupisz. ironia polega na tym, ze wartosciowsza jest w tabsach wiec super bo da sie wypic. u mnie zlikwidowala dermatoze i przetluszczanie wlosow

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-15, 19:25   #182
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
mhm, to chociaz troche lepiej. niemniej i tak musisz miec swiadomosc, ze skatowane wlosy najpewniej chwyca nierowno. powinnas tez pamietac ze dobrze jest klasc nature na poczatek, bez odcieni
ja schodzac z rudego dawalam kilka razy 4.0 i naprawde kolor wychodzi sliczny, rowny i bez dziwnych efektow

Dzi瘯uj za informacje jutro zajrz do fryzjerskiego, jeszcze nie zd捫y豉m si ufarbowa.
A jakiej firmy farb by軼ie poleci造? Bo rozumiem , 瞠 m闚imy tu o farbach fryzjerskich, jak mia豉m blond zadowolona by豉m z alfaparfu , jednak powiem szczerze , 瞠 po tylu nie udanych koloryzacjach zosta豉m sp逝kana i... no wolalabym co ta雟zego... podobno dobre s farby CeCe ale te nie wiem czy dost瘼ne w moim fryzjerskim (a nie mam czasu zamawia przez internet)... i jaki odcie na t zniszczon platyn? my郵alam o 5.0 ale te nie wiem jaka woda do tego, bo do鈍iadczenia w farbowaniu na br您 nie mam (do blondu u篡wa豉m 12% )

Edytowane przez xSheWolf
Czas edycji: 2013-03-15 o 19:43
xSheWolf jest offline  
Stary 2013-03-15, 21:16   #183
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzi瘯uj za informacje jutro zajrz do fryzjerskiego, jeszcze nie zd捫y豉m si ufarbowa.
A jakiej firmy farb by軼ie poleci造? Bo rozumiem , 瞠 m闚imy tu o farbach fryzjerskich, jak mia豉m blond zadowolona by豉m z alfaparfu , jednak powiem szczerze , 瞠 po tylu nie udanych koloryzacjach zosta豉m sp逝kana i... no wolalabym co ta雟zego... podobno dobre s farby CeCe ale te nie wiem czy dost瘼ne w moim fryzjerskim (a nie mam czasu zamawia przez internet)... i jaki odcie na t zniszczon platyn? my郵alam o 5.0 ale te nie wiem jaka woda do tego, bo do鈍iadczenia w farbowaniu na br您 nie mam (do blondu u篡wa豉m 12% )
ja uzywam allvaves 4.0 i to jest naprawde ladny kolor, na poczatku jasniej mi wychodzil , ale pokryl nadpalone wlosy kolezanki po nieudanym dekolorze. co prawda nie wyszedl idealnie, ale naprawde dobrze
kosztuje malo, rozumiem co czujesz do alfy bo tez jej uzywalam i nieco nadwareza budzet przy czestym kombinowaniu.
co do wody ja uzylam na kolezance 3, ale mozesz tez wziac 6 niektorzy twierdza , ze wtedy jest trwalszy efekt ( ja nie widze roznicy)

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-16, 09:13   #184
xSheWolf
Raczkowanie

W takim razie mam nadziej 瞠 ja dostan w sklepie fryzjerskim
Ne wyjd mi 瘸dne 'rude tony' ? bo jestem przewra磧iwiona na tym punkcie

I w jakich proporcjach miesza z wod (6%) 1:2 ???

Przepraszam , 瞠 tak truj ale boj si...
Stary 2013-03-16, 10:24   #185
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
W takim razie mam nadziej 瞠 ja dostan w sklepie fryzjerskim
Ne wyjd mi 瘸dne 'rude tony' ? bo jestem przewra磧iwiona na tym punkcie

I w jakich proporcjach miesza z wod (6%) 1:2 ???

Przepraszam , 瞠 tak truj ale boj si...
ja schodzilam z nia z najostrzejszej rudosci pod ktora bylo setka innych mega ostrych i dala rade
proporcje 1;1,5

julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-16, 11:26   #186
xSheWolf
Raczkowanie

No i kupi豉m Ce Ce 4.0 mia造軼ie z ni do czynienia? Nie by這 w sklepach fryzjerskich Allwaves niestety
Stary 2013-03-16, 11:54   #187
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
No i kupi豉m Ce Ce 4.0 mia造軼ie z ni do czynienia? Nie by這 w sklepach fryzjerskich Allwaves niestety
Ja robilam cece 5.00 , bardzo dobre i bardzo trwa貫 farby. Wysz豉 mi baaaaardzo ciemno br您owa robilam na zdekoloryzowane i rozjasniane wlosy. Podejrzewam 瞠 mozesz spodziewa sie czerni po 4.0
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-16, 12:06   #188
xSheWolf
Raczkowanie

Ale zja郾ieje po myciu chyba ?
Stary 2013-03-16, 13:33   #189
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Ale zja郾ieje po myciu chyba ?
Nie liczylabym na to... cece to bardzo trwala farba, jedyna ktora dala rade rozjasnianym wlosom. moje byly robione w sierpniu i do tej pory sa ciemno br您owe ... zjasnialy naprawde minimalnie, moze maks o jeden ton. wrzucalam zdjecia w ten w徠ek

edit znalaz豉m na szybko zdj po tej farbie, robione w s這neczny dzien, w sztucznym 鈍ietle wygl康a造 sporo ciemniej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cece w sloncu.jpg (35,3 KB, 54 za豉dowa)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-03-16 o 13:40
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-16, 13:48   #190
xSheWolf
Raczkowanie

ok. Dziekuje Za chwilke nakladam farbe
Stary 2013-03-16, 13:54   #191
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

wrzucam zdj po farbowaniu Lond 6.71. Zdj璚ia przed nawet nie wklejam bo to masakra by豉 przedzia貫k szary, potem jakies 6cm zrudzia貫go cece poziom 6, a dalej c.br您 (niezmiennie od sierpnia ).
Kolor g鏎y jest oczywi軼ie ja郾iejszy od do逝, ale i tak ciemny jak na poziom 6, ja bym go okre郵i豉 jako czekoladowy, br您owy?, na pewno ciep造, popielu to ja tam nie widz... bardziej wygl康a jak 6.7 czy 6.75 z pr鏏nika.
Robi豉m na wodzie 6% tym razem, 30min odrosty, potem 5min w zimn wod rozmasowa豉m na ca這嗆.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1606.jpg (101,6 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1605.jpg (92,8 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1609.jpg (94,3 KB, 43 za豉dowa)
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-16, 20:20   #192
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

skusi豉m si i kupi豉m termoloki z BabyLiss 3021E w euroRTV-AGD zakr璚i豉m kosmyk aby przetestowa nagrza豉m przez 5min i na 25 na w這sy efekt
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07787.jpg (77,2 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07789.jpg (130,6 KB, 20 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC07795.jpg (103,8 KB, 15 za豉dowa)

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-16 o 20:41
ifrit jest offline  
Stary 2013-03-16, 20:22   #193
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
wrzucam zdj po farbowaniu Lond 6.71. Zdj璚ia przed nawet nie wklejam bo to masakra by豉 przedzia貫k szary, potem jakies 6cm zrudzia貫go cece poziom 6, a dalej c.br您 (niezmiennie od sierpnia ).
Kolor g鏎y jest oczywi軼ie ja郾iejszy od do逝, ale i tak ciemny jak na poziom 6, ja bym go okre郵i豉 jako czekoladowy, br您owy?, na pewno ciep造, popielu to ja tam nie widz... bardziej wygl康a jak 6.7 czy 6.75 z pr鏏nika.
Robi豉m na wodzie 6% tym razem, 30min odrosty, potem 5min w zimn wod rozmasowa豉m na ca這嗆.
cudny kolor u mnie na laptopie nie widz ciep貫go odcienia
Stary 2013-03-16, 21:06   #194
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
cudny kolor u mnie na laptopie nie widz ciep貫go odcienia
Dzi瘯uj u mnie na laptopie te nie wida ciep貫go odcienia ale na zwyk造m monitorze tak w rzeczywisto嗆 polysk jest taki br您owo czekoladowy.
Na minus to 瞠 Londa mi troch przesuszyla w這sy, czuje jak myje 瞠 s bardziej t瘼e... tez tak masz? Jeszcze nie wiem czy przy niej zostane, zobaczymy jak si b璠zie zmywac. Podoba mi sie ze poziom 6 Londy jest do嗆 ciemny.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-17, 08:14   #195
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez An Ka Poka wiadomo嗆
Ja nie mam si do moich w這s闚. Niezale積ie jakim odcieniem br您u farbuje zawsze wychodzi mi czarny ( dopiero po kilkunastu myciach br您 zaczyna by widoczny) . Tez tak macie
A czym farbujesz? Drogeryjne czy profesjonalne? I w jaki poziom celujesz a jaki kupujesz? Mi po drogeryjnych wiele razy ciemno 豉pa這 mimo jasnego odcienia na pude趾u. Przy profeskach nie mam tego problemu, bo nawet jak ciemno z豉pie po 3 - 4 myciach jest oczekiwany kolor.

Cytat:
Pi瘯ny! Ch這dny! Gdzie ty ciep造 widzisz?! Musisz bosko w nim wygl康a!

Cytat:
Dzi瘯uj u mnie na laptopie te nie wida ciep貫go odcienia ale na zwyk造m monitorze tak w rzeczywisto嗆 polysk jest taki br您owo czekoladowy.
Na minus to 瞠 Londa mi troch przesuszyla w這sy, czuje jak myje 瞠 s bardziej t瘼e... tez tak masz? Jeszcze nie wiem czy przy niej zostane, zobaczymy jak si b璠zie zmywac. Podoba mi sie ze poziom 6 Londy jest do嗆 ciemny.
Ja mam tak ze swoim kolorem. Niby wydaje si ciep造 ale jest ch這dny (to chyba urok ch這dnych odcieni, 瞠 ci庵le ciep貫 si wydaj). My郵a豉m, 瞠 jestem ciep這 z這ta a jak m篹u kr璚i filmik ze mn i z dzie熤i i potem to ogl康a豉m, to normalnie ch這dny kolor tak na srebrno 鈍iec帷y mia豉m.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-17, 09:15   #196
xSheWolf
Raczkowanie

Ja ju po farbowaniu Faktycznie Ce Ce 4,0 wysz這 prawie czarne dla innych, ale jako osoba kt鏎a jakie 10 lat nosi豉 czarne w這sy to czarnym bym tego nie nazwa豉 raczej taka ciemna gorzka czekolada podoba mi si i innym te. Teraz zapuszczam w這ski bo maj kilka cm...
Stary 2013-03-17, 09:18   #197
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ju po farbowaniu Faktycznie Ce Ce 4,0 wysz這 prawie czarne dla innych, ale jako osoba kt鏎a jakie 10 lat nosi豉 czarne w這sy to czarnym bym tego nie nazwa豉 raczej taka ciemna gorzka czekolada podoba mi si i innym te. Teraz zapuszczam w這ski bo maj kilka cm...
fotki!!!!!!!!!!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-17, 09:53   #198
xSheWolf
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
fotki!!!!!!!!!!
Po po逝dniu, jak dorw aparat
Stary 2013-03-17, 09:59   #199
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
boski kolor! w 篡ciu bym nie powiedzia豉, 瞠 to poziom 6! minimum 5. Ja widz go baaardzo ch這dno

mi znowu lec w這sy jak szalone

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-17, 10:54   #200
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
boski kolor! w 篡ciu bym nie powiedzia豉, 瞠 to poziom 6! minimum 5. Ja widz go baaardzo ch這dno

Poczytaj o ampu趾ach seboradin. W moim przypadku w這som baaardzo pomog造. Przesta造 lecie.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie w zwi您ku z herbatintem. Czy to prawda, 瞠 po tej farbie nic opr鏂z niej nie 豉pie? Podobno inne farby sp造waj z w這s闚 jak si herbatintu u篡je.

Kachula82 jak tam Twoje w這sy, dosz造 do siebie? Co planujesz po這篡 w najbli窺zym czasie? Widz, 瞠 mamy podobny gust kolorystyczny.
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-03-17, 10:59   #201
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 966

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆
Poczytaj o ampu趾ach seboradin. W moim przypadku w這som baaardzo pomog造. Przesta造 lecie.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie w zwi您ku z herbatintem. Czy to prawda, 瞠 po tej farbie nic opr鏂z niej nie 豉pie? Podobno inne farby sp造waj z w這s闚 jak si herbatintu u篡je.

Kachula82 jak tam Twoje w這sy, dosz造 do siebie? Co planujesz po這篡 w najbli窺zym czasie? Widz, 瞠 mamy podobny gust kolorystyczny.
po Herbatincie nie k豉d豉m jeszcze 瘸dnej innej farby. Za tydzie b璠 k豉d豉 Color&Soin 5N to si przekonam. Tyle, 瞠 ci庵le farbuj na ten sam poziom wi璚 nie wiem jak mia豉bym zaobserwowa nie豉panie farby

Seboradin znam ale ma alkohol i po nim mam 逝pie gwarantowany

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-17, 12:17   #202
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
wlasnie mam to samo, ze nie widze czerni w mojej 4, wstaw fotki, jak bedzie takie mega trwale to pomysle nad ce-ce bo uzywalam przy rudosci jej i byla spoko

Cytat:
fotki!!!!!!!!!!
tez chce

Cytat:

sprobuj saponisc ps. nie myslalas , ze to od farb aptecznych, podobno tez tak moga dzialac

morgan piekny kolorek

ifrit jak mozesz mnie bic po oczach tak pieknymi wlosami

julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-17, 16:22   #203
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆

Na razie nic nie planuj bo nie wida odrost闚, mimo 瞠 w這ski rosn. Na pewno co w poziomie 6 i popielate. Poziom 5 to jednak ciemno i nie lubi czeka a si wymyje. Ale ju nie Matrix i nie wiem co... Mo瞠 na wakacje si pacn farb dopiero.

Cytat:

Cytat:
po Herbatincie nie k豉d豉m jeszcze 瘸dnej innej farby. Za tydzie b璠 k豉d豉 Color&Soin 5N to si przekonam. Tyle, 瞠 ci庵le farbuj na ten sam poziom wi璚 nie wiem jak mia豉bym zaobserwowa nie豉panie farby
Seboradin znam ale ma alkohol i po nim mam 逝pie gwarantowany
Spr鏏uj Kamiwaza. W zielarskim babeczka (m這da) powiedzia豉, 瞠 jej w這sy uratowa這 to co jak po ci捫y zgubi豉 po這w. Ja jeszcze nie mia豉m okazji kupowa tego bo cena... Ale na allegro zamiast 60z mo瞠sz trafi za ok 35-40z butelk.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-17, 17:12   #204
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
wlasnie mam to samo, ze nie widze czerni w mojej 4, wstaw fotki, jak bedzie takie mega trwale to pomysle nad ce-ce bo uzywalam przy rudosci jej i byla spoko

tez chce

sprobuj saponisc ps. nie myslalas , ze to od farb aptecznych, podobno tez tak moga dzialac

morgan piekny kolorek

ojojoj
Stary 2013-03-17, 17:29   #205
ifrit
Zadomowienie

nie wytrzyma豉m i musia豉m dzi pokr璚ic ca豉 g這w przy okazji testowa豉m termoloki na d逝gich i kr鏒kich w這sach na piance fioletowej Isana z Rossmanna
1. foto mama -fryzura cieta na boba
reszta ja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2616.jpg (130,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2610.jpg (96,2 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2621.jpg (157,8 KB, 45 za豉dowa)
Stary 2013-03-17, 18:01   #206
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

Pi瘯ny! Ch這dny! Gdzie ty ciep造 widzisz?! Musisz bosko w nim wygl康a!

Ja mam tak ze swoim kolorem. Niby wydaje si ciep造 ale jest ch這dny (to chyba urok ch這dnych odcieni, 瞠 ci庵le ciep貫 si wydaj). My郵a豉m, 瞠 jestem ciep這 z這ta a jak m篹u kr璚i filmik ze mn i z dzie熤i i potem to ogl康a豉m, to normalnie ch這dny kolor tak na srebrno 鈍iec帷y mia豉m.
Dzi瘯uj mo瞠 na zdj璚iu tak nie wida, ale same odrosty s bardziej ciep貫 "czekoladowe", jak si s這鎍e pojawi to zrobi zdj璚ie.
Cytat:

Dzi瘯uj Poziom 6 to wyszed tak 2 cm od sk鏎y potem faktycznie ciemniej.
Ostatnio gdzie by這 chyba w "wiem co jem" o w這sach, m.in. o tym 瞠 sles y os豉biaj cebulki , i par innych m康rych rzeczy kt鏎ych oczywi軼ie nie zapami皻a豉m aaa i jeszcze pami皻am 瞠 wcierki z alkoholem wcale nie s z貫 bo alkohol poprawia kr捫enie i przyswajanie sk豉dnik闚 od篡wczych. Ja u篡wam Jantaru i na razie jest ok, nie wypadaj tak jak wcze郾iej. A mo瞠 mia豉 wi璚ej stres闚 w ostatnim czasie??
Cytat:

tez chce

morgan piekny kolorek

Mi te cece zakry豉 豉dnie rudo軼i og鏊nie dobre farby (opr鏂z poziomu 6...)
Cytat:
Na razie nic nie planuj bo nie wida odrost闚, mimo 瞠 w這ski rosn. Na pewno co w poziomie 6 i popielate. Poziom 5 to jednak ciemno i nie lubi czeka a si wymyje. Ale ju nie Matrix i nie wiem co... Mo瞠 na wakacje si pacn farb dopiero.
Hmmm zawsze tak czytam o tym wymywaniu farb i si zastanawiam czemu mnie to nie dotyczy? Ta cece 5.0 z sierpnia si prawie wcale nie ruszy豉... a mog豉by zej嗆 1 ton ja郾iej myj szamponem p/逝pie穎wym ca造 czas i bez zmian.
Cytat:
nie wytrzyma豉m i musia豉m dzi pokr璚ic ca豉 g這w przy okazji testowa豉m termoloki na d逝gich i kr鏒kich w這sach na piance fioletowej Isana z Rossmanna
reszta ja
boskie!!!
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-17, 18:39   #207
julianna-p
Wtajemniczenie

ifrit boskie

julianna-p jest offline  
Stary 2013-03-17, 18:44   #208
Dotka81
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 380

Cytat:
reszta ja
安ietne
Ile Ci si trzyma skr皻?

Dotka81 jest offline  
Stary 2013-03-17, 19:08   #209
ifrit
Zadomowienie

MorganLeFay julianna-p Dotka81
dziekuje rowniez bardzo mi sie podobaja taka fajna odmiana od prostych i ten push up na g這wie mi這 zainspirowa mnie blog Anwen i filmik nieesia25 i ich cudne loki ... zamarzy豉m o termolokach i odmianie

termoloki zdje豉m o 16 po czym przeczesa豉m w這sy palcami i bardzo delikatnie sprysta豉m zielonym taftem jest 19 w這sy takie jak na foto

mama mia豉 rozkrecone o 15 i jest 19 w這sy jak na foto

obie jeste鄉y zadowolone i mysle ze zakup jak najbardziej na plus gdy same w szybkim czasie mozemy zrobic fajne fryzury czas trzymania termolok闚 obie po ok 35 min

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-17 o 19:10
ifrit jest offline  
Stary 2013-03-17, 20:39   #210
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
reszta ja
Elegancja

Cytat:
Dzi瘯uj mo瞠 na zdj璚iu tak nie wida, ale same odrosty s bardziej ciep貫 "czekoladowe", jak si s這鎍e pojawi to zrobi zdj璚ie.

Dzi瘯uj Poziom 6 to wyszed tak 2 cm od sk鏎y potem faktycznie ciemniej.
Ostatnio gdzie by這 chyba w "wiem co jem" o w這sach, m.in. o tym 瞠 sles y os豉biaj cebulki , i par innych m康rych rzeczy kt鏎ych oczywi軼ie nie zapami皻a豉m aaa i jeszcze pami皻am 瞠 wcierki z alkoholem wcale nie s z貫 bo alkohol poprawia kr捫enie i przyswajanie sk豉dnik闚 od篡wczych. Ja u篡wam Jantaru i na razie jest ok, nie wypadaj tak jak wcze郾iej. A mo瞠 mia豉 wi璚ej stres闚 w ostatnim czasie??

Mi te cece zakry豉 豉dnie rudo軼i og鏊nie dobre farby (opr鏂z poziomu 6...)

Hmmm zawsze tak czytam o tym wymywaniu farb i si zastanawiam czemu mnie to nie dotyczy? Ta cece 5.0 z sierpnia si prawie wcale nie ruszy豉... a mog豉by zej嗆 1 ton ja郾iej myj szamponem p/逝pie穎wym ca造 czas i bez zmian.

boskie!!!
Ce-Ce jest trwa豉 to fakt. Ale skoro si kupuje trwa陰 farb to powinna by trwa豉, nie? Mi akurat ta sadza po farbowaniu Matrixem si wyp逝ka豉 i teraz mam elegancki poziom 5 (tak mi si wydaje). Podobno Matrix tak zawsze si wyp逝kuje. Mi akurat z tym wyp逝kaniem na r瘯 bo jednak na pocz徠ku to ciemno wysz這 i nie bardzo szcz窷liwa by豉m. Ale teraz jest ok, jak moje w豉sne.

Dziewczyny takie pytanie nie dotycz帷e w這s闚. Czy kt鏎a z Was kiedy odstawia豉 prochy anty i mia豉 z tego powodu jakie dolegliwo軼i? Ja w豉郾ie odstawiam bo mi rujnowa造 zdrowie i nie specjalnie si czuj. A to dopiero 2 dzie po 7 dniowej tradycyjnej przerwie.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.