Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-27, 22:00   #2101
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Nie no, jak dla mnie to ju jest hardcore Farbowanie na "co b璠zie to b璠zie"
To ja taka nudna si waham, kt鏎y odcie Inebryi bra. Czy 5,0 czy 5,1 - no wieje nud u mnie

O, a w豉郾ie. By豉m dzi w Rossmannie. No i oczywi軼ie dosta豉m za熤ienia umys逝, 瞠 mam przez miesi帷 testowa Fitomed i kupi豉m tego Lilliputza (o tego tutaj) co MorganLeFay poleca豉
I olejek dla mam Babydream na w這sy i do ukr璚enia myjad豉 do g瑿y
Nie martw si ja dzisiaj obejrza豉m ka盥 blond farb w promocji w Rossie i szampony z Green Pharmacy ale w ko鎍u wysz豉m z... plastrem do naklejenia w kibelku aby 豉dnie pachnia這 Ju tak mam aby niczego niepotrzebnie sobie nie kupi wal na dzia z produktami do domu i wychodz z jak捷 nowo軼i do u篡tku dla ca貫j rodzinki. Swoj drog maj帷 3 facet闚 w domu, plaster pachn帷y w kibelku to "must be" jak powiadaj blogerki
Daj zna co i jak z tym szamponem b璠zie
A to co mi po g這wie chodzi ostatnio: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...je-wosowe.html St康 nie wiem co b璠zie.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:01
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-27, 22:14   #2102
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Nie martw si ja dzisiaj obejrza豉m ka盥 blond farb w promocji w Rossie i szampony z Green Pharmacy ale w ko鎍u wysz豉m z... plastrem do naklejenia w kibelku aby 豉dnie pachnia這 Ju tak mam aby niczego niepotrzebnie sobie nie kupi wal na dzia z produktami do domu i wychodz z jak捷 nowo軼i do u篡tku dla ca貫j rodzinki. Swoj drog maj帷 3 facet闚 w domu, plaster pachn帷y w kibelku to "must be" jak powiadaj blogerki
Daj zna co i jak z tym szamponem b璠zie
A to co mi po g這wie chodzi ostatnio: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...je-wosowe.html St康 nie wiem co b璠zie.
Hahahahahha Czyli ze mn nie jest tak 幢e. Bo to m鎩 pierwszy w這sowy zakup od jaki 2 miesi璚y (nie licz帷 szamponu Alterry , siemienia lnianego do picia na w這sy i Biotebalu).
A'propo 豉zienki, ja ostatnio nam闚i豉m matul na takie psikade趾o a'la Briese (taki kurdupelek do 軼iany przyklejany). Teraz mamy sza這wy zapach "zielona herbata"

Odno郾ie inspiracji to zdj璚ie mi si podoba baaaardzo: w這siska

Znaj帷 mnie to po pewnym czasie bym dosta豉 sza逝 przy takim farbowaniu. A fryzjerka razem ze mn, bo ja tak ci庵le mieszam i wymy郵am nowe farby
Ale Matrixem specjalnie do siwk闚 j zainteresowa豉m i chyba b璠zie go poleca starszym klientkom. Zw豉szcza, 瞠 mojej mamie bardzo 豉dnie trzyma kolor. Na siwkach jest ja郾iej, szybciej si zmywa, ale nadal jest to kolor farby, a nie bia造 w這s. A 瞠 ona ma ca陰 siw grzywk to sobie wyobra jak to wygl康a這 przy farbowaniu drogeryjnymi

Edit:
A szampon ju jutro przetestuj Razem z nowym mamusiowym olejkiem na w這sach, a co!

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:20
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-27, 22:33   #2103
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hahahahahha Czyli ze mn nie jest tak 幢e. Bo to m鎩 pierwszy w這sowy zakup od jaki 2 miesi璚y (nie licz帷 szamponu Alterry , siemienia lnianego do picia na w這sy i Biotebalu).
A'propo 豉zienki, ja ostatnio nam闚i豉m matul na takie psikade趾o a'la Briese (taki kurdupelek do 軼iany przyklejany). Teraz mamy sza這wy zapach "zielona herbata"

Odno郾ie inspiracji to zdj璚ie mi si podoba baaaardzo: w這siska

Znaj帷 mnie to po pewnym czasie bym dosta豉 sza逝 przy takim farbowaniu. A fryzjerka razem ze mn, bo ja tak ci庵le mieszam i wymy郵am nowe farby
Ale Matrixem specjalnie do siwk闚 j zainteresowa豉m i chyba b璠zie go poleca starszym klientkom. Zw豉szcza, 瞠 mojej mamie bardzo 豉dnie trzyma kolor. Na siwkach jest ja郾iej, szybciej si zmywa, ale nadal jest to kolor farby, a nie bia造 w這s. A 瞠 ona ma ca陰 siw grzywk to sobie wyobra jak to wygl康a這 przy farbowaniu drogeryjnymi

Edit:
A szampon ju jutro przetestuj Razem z nowym mamusiowym olejkiem na w這sach, a co!
U mnie psikacz ko鎍zy si w jeden dzie. Mam dzieci
Teraz tylko co do kontaktu albo co do postawienia wysoko na p馧ce. Og鏊nie najbardziej lubi takie kulki Breff: http://biuroweoddk.pl/kostki-toaleto...ref-kulki.html Niebiesko ciemno niebieskie pachn super. To znaczy kibelek pachnie i nie czu smrodu 瘸dnego, bo moje dzieci nie spuszczaj wody, jeszcze tego drygu nie maj Ech czy my o kiblach gadamy?!

Mojej mamie trzyma Inebrya i na razie Matrix do siwk闚 nam nie potrzebny

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-27, 22:44   #2104
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie psikacz ko鎍zy si w jeden dzie. Mam dzieci
Teraz tylko co do kontaktu albo co do postawienia wysoko na p馧ce. Og鏊nie najbardziej lubi takie kulki Breff: http://biuroweoddk.pl/kostki-toaleto...ref-kulki.html Niebiesko ciemno niebieskie pachn super. To znaczy kibelek pachnie i nie czu smrodu 瘸dnego, bo moje dzieci nie spuszczaj wody, jeszcze tego drygu nie maj Ech czy my o kiblach gadamy?!

Mojej mamie trzyma Inebrya i na razie Matrix do siwk闚 nam nie potrzebny
Hahahahahahahaha !!!! No jako tak nam na kible zesz這
U mnie najm這dszy "dzie", czyli m鎩 brat, ma 22 lata, wi璚 psikacz bezpieczny

To twoja mama ma dobrze. Moja obecnie ma wi璚ej siwych ni kolorowych, dlatego ju taki specjalny do siwk闚 potrzebny.
Zadowolona jest ze swojego Matrixa 509N i ja te (z tego jej koloru), bo wcisn窸am jej odcie naturalny.
Wcze郾iej jak sobie sama farby po zdj璚iach na pude趾u kupowa豉, to po jakim czasie ko鎍zy豉 z siwym kurczakiem na g這wie.
Za pierwszym farbowaniem Matrixem by szok, bo farba baaardzo ciemnieje na g這wie, ale po zmyciu jest jak powinno by. I najwa積iejsze, 瞠 jej siwe kryje i nie wymywa si z nich prawie wcale.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-27, 22:46   #2105
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 836

Dziewczyny doradzcie mi prosze. Wiele lat mialam swoje naturalne wlosy. Zawsze chialam miec ciemne w chlodnym odcieniu wlosy. Jednak szkoda mi bylo je niszczyc..Wlosy mam zdrowe, nakladam olejki itd. Kilka dni temu nalozylam Joanne Palona Kawe . Niestety nie mam doswiadczenia i 1 op nie starczylo na wlosy dlugie i geste do pasa. Byly przeswity moich wlos闚. Wczoraj kupilam farbe Garnier Color Naturals braz 4. I dzis mam ujednolicony kolor. Ladny, ale nadal jest "za jasny". Szukam czegos z polyskiem chlodnej, nasyconej,"arabskiej" czerni. Byle nie takiej plaskiej i doslownej. Raczej braz z takimi refleksami. Pomyslalam o Safirze Turecka mokka albo Hebanowe drzewo. Co myslicie? Albo cos innego?Nie che, by wyplukiwal sie do rudego. W jakim czasie moge dokonac kolejnej koloryzacji? Nie chce zniszczyc wlos闚. Mam szczera nadzieje, ze to co mam teraz ladnie sie wyplucze, ale nie "wypierze". Henna Khadi tez sie mnie nie trzyma- na naturalnym kolorze.

Ps u fryzjera zawolano mi 200-300zl. To zdecydowanie za duzo.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-08-27 o 22:48
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-27, 22:57   #2106
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆
Dziewczyny doradzcie mi prosze. Wiele lat mialam swoje naturalne wlosy. Zawsze chialam miec ciemne w chlodnym odcieniu wlosy. Jednak szkoda mi bylo je niszczyc..Wlosy mam zdrowe, nakladam olejki itd. Kilka dni temu nalozylam Joanne Palona Kawe . Niestety nie mam doswiadczenia i 1 op nie starczylo na wlosy dlugie i geste do pasa. Byly przeswity moich wlos闚. Wczoraj kupilam farbe Garnier Color Naturals braz 4. I dzis mam ujednolicony kolor. Ladny, ale nadal jest "za jasny". Szukam czegos z polyskiem chlodnej, nasyconej,"arabskiej" czerni. Byle nie takiej plaskiej i doslownej. Raczej braz z takimi refleksami. Pomyslalam o Safirze Turecka mokka albo Hebanowe drzewo. Co myslicie? Albo cos innego?Nie che, by wyplukiwal sie do rudego. W jakim czasie moge dokonac kolejnej koloryzacji? Nie chce zniszczyc wlos闚. Mam szczera nadzieje, ze to co mam teraz ladnie sie wyplucze, ale nie "wypierze". Henna Khadi tez sie mnie nie trzyma- na naturalnym kolorze.

To mo瞠 spr鏏uj jakiej profesjonalnej farby z poziomu 3? z ,0 albo ,1 po przecinku powinno by ok. Wella Koleston i Inebrya oraz Londa profesjonalna s chwalone przez dziewczyny w w徠ku

Kolejne farbowanie je郵i nie jest przymusem najlepiej robi co najmniej po 3-4 tygodniach od ostatniego. No i nie po ca這軼i, ale najpierw odrost, a na ostatnie 8-10 przeci庵n望 na reszt w這s闚 farb z odrost闚 lub na這篡 co zosta這 w miseczce.

A co do ceny u fryzjera - zgadzam si, ceny maj z kosmosu. Zw豉szcza od kiedy wiem ile farba profesjonalna rzeczywi軼ie kosztuje

Czas edycji: 2013-08-27 o 22:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:04   #2107
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
To mo瞠 spr鏏uj jakiej profesjonalnej farby z poziomu 3? z ,0 albo ,1 po przecinku powinno by ok. Wella Koleston i Inebrya oraz Londa profesjonalna s chwalone przez dziewczyny w w徠ku

Kolejne farbowanie je郵i nie jest przymusem najlepiej robi co najmniej po 3-4 tygodniach od ostatniego. No i nie po ca這軼i, ale najpierw odrost, a na ostatnie 8-10 przeci庵n望 na reszt w這s闚 farb z odrost闚 lub na這篡 co zosta這 w miseczce.

A co do ceny u fryzjera - zgadzam si, ceny maj z kosmosu. Zw豉szcza od kiedy wiem ile farba profesjonalna rzeczywi軼ie kosztuje

Nie wiem jak mieszac farby profesjonalne. Mowiac wprost chcialabym zmieszac wszystkie zawartosci z opakowania i nalozyc. Nie wiem jak szukac dlatego szukam konkretnego produktu.
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:09   #2108
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem jak mieszac farby profesjonalne. Mowiac wprost chcialabym zmieszac wszystkie zawartosci z opakowania i nalozyc. Nie wiem jak szukac dlatego szukam konkretnego produktu.
Ale w farbach profesjonalnych te si tylko miesza farb z oksydantem. Jedynie oxydant kupujesz oddzielnie, a nie w jednym kartoniku z farb.
W drogeryjnych ciemniejszych odcieniach najpopularniejszy jest oxy 6% i taki sam mo瞠sz wybra do profeski.
A odno郾ie farby to wystarczy okre郵i jaki odcie chcesz, czego unikn望 i potem tylko poogl康a kolory z konkretnego poziomu i odcienia r騜nych firm.

Jak znajdziesz zdj璚ie przedstawiaj帷e co chcesz i poka瞠sz co masz na g這wie aktualnie (zdj璚ie w這s闚 w 鈍ietle dziennym najlepiej, nie pude趾a farby) to postaramy si doradzi.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:17   #2109
NinaSimone
Zakorzenienie

Cytat:
Ale w farbach profesjonalnych te si tylko miesza farb z oksydantem. Jedynie oxydant kupujesz oddzielnie, a nie w jednym kartoniku z farb.
W drogeryjnych ciemniejszych odcieniach najpopularniejszy jest oxy 6% i taki sam mo瞠sz wybra do profeski.
A odno郾ie farby to wystarczy okre郵i jaki odcie chcesz, czego unikn望 i potem tylko poogl康a kolory z konkretnego poziomu i odcienia r騜nych firm.

Jak znajdziesz zdj璚ie przedstawiaj帷e co chcesz i poka瞠sz co masz na g這wie aktualnie (zdj璚ie w這s闚 w 鈍ietle dziennym najlepiej, nie pude趾a farby) to postaramy si doradzi.

Postaram sie jutro wstawic fotki. Szukam chlodnego nasyconego bardzo ciemnego brazu.. byle nie plaska czern.

Z jaka cena farby mam sie liczyc? Tak mniej- wiecej? Ile jej jest? + Oksyddant? Z drogeryjnych to mi nie zostaje ani kapka. A nakladam dokladnie. I nadal cos tam przeswirtuje. Z farbowaniem moge zaczekac dluzej, by dac im odpoczac i zobaczyc jk sie farba wymywa. Moje odrost sa raczej chlodne. Czy farba profesjonalna wymywa sie stopniowo? Nie chce malowac co miesiac..
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:28   #2110
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hahahahahahahaha !!!! No jako tak nam na kible zesz這
U mnie najm這dszy "dzie", czyli m鎩 brat, ma 22 lata, wi璚 psikacz bezpieczny

To twoja mama ma dobrze. Moja obecnie ma wi璚ej siwych ni kolorowych, dlatego ju taki specjalny do siwk闚 potrzebny.
Zadowolona jest ze swojego Matrixa 509N i ja te (z tego jej koloru), bo wcisn窸am jej odcie naturalny.
Wcze郾iej jak sobie sama farby po zdj璚iach na pude趾u kupowa豉, to po jakim czasie ko鎍zy豉 z siwym kurczakiem na g這wie.
Za pierwszym farbowaniem Matrixem by szok, bo farba baaardzo ciemnieje na g這wie, ale po zmyciu jest jak powinno by. I najwa積iejsze, 瞠 jej siwe kryje i nie wymywa si z nich prawie wcale.
Moja mama ma bialutkie w這sy na czubku, ciemno siwe po bokach i resztki swoich. Ale og鏊nie jest ju siwulka. Ma w這sy praktycznie do pasa i obie si nimi "jaramy" bo i ja i mama chcia造鄉y mie zawsze tak d逝gie. Zazdroszcz jej. Inebrya siedzi w tych bia造ch w這sach i dlatego nie potrzebujemy extra coverage.

Cytat:

Dobrze mo瞠 wyj嗆 4,1 plus oxydant 6%. Popielata czw鏎ka ju ciemno wychodzi ze wzgl璠u na popiel. Poziom 3 mo瞠 ju by czarnym kolorem. Na allegro mo瞠sz kupi gotowe zestawy np Matrix SoColor, Inebrya, Wella. Mieszasz i nak豉dasz jak w instrukcji i to tak samo jak drogeryjne.
Wystarczy w kategorii koloryzacja wpisa zestaw: http://allegro.pl/listing/listing.ph...category-47631
Jak juz poka瞠sz nam co chcesz osi庵n望 to dobierzemy poziom i wystarczy, 瞠 ty wybierzesz sobie farb. A! I fotka obecnego koloru b璠zie bardzo pomocna aby ci tej p豉skiej czerni nie zrobic na w這sach.

Czas edycji: 2013-08-27 o 23:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:39   #2111
NinaSimone
Zakorzenienie

A to nie bedzie klopot jesli teraz zrobie fotki wlosow, dobierzemy "zestaw" a ja nowy kolor naloze np za 2 mies? Czy wtedy od nowa szukanie?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:47   #2112
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Postaram sie jutro wstawic fotki. Szukam chlodnego nasyconego bardzo ciemnego brazu.. byle nie plaska czern.

Z jaka cena farby mam sie liczyc? Tak mniej- wiecej? Ile jej jest? + Oksyddant? Z drogeryjnych to mi nie zostaje ani kapka. A nakladam dokladnie. I nadal cos tam przeswirtuje. Z farbowaniem moge zaczekac dluzej, by dac im odpoczac i zobaczyc jk sie farba wymywa. Moje odrost sa raczej chlodne. Czy farba profesjonalna wymywa sie stopniowo? Nie chce malowac co miesiac..
Ile jest farby to zale篡 jak firm we幟iesz. Nie pami皻am tez ile standardowo maj drogeryjne, ale chyba ma這.

Z profesek np. Wella Koleston ma pojemno軼 60 ml tubka z farb + potrzebne 60 ml oxy (miesza si w stosunku 1:1) i na allegro zestaw u mojego sprawdzonego sprzedawcy kosztuje 23,88 + 10 z przesy趾a.
Matrix SoColor (stosunek mieszania 1:1) ma 90 ml farby w tubce + 90 ml oxy i kosztuje u mojego sprawdzonego sprzedawcy 26,50 + 10 z przesy趾a.
Znowu Inebrya, na kt鏎 si czaj, ma 100 ml farby + potrzebne 150 ml utleniacza i kosztuje 27,50 + 8 z przesy趾a.

Wystarczy przejrze allegro i jest masa r騜nych ofert z farbami profesjonalnymi.

Mo瞠 te farby kosztuj troszk wi璚ej "na raz", ni takie pude貫czko z drogerii, ale w por闚naniu z cen koloryzacji tak farb u fryzjera to tyle co nic. Zw豉szcza, 瞠 cz瘰to jedna tubka farby profesjonalnej wystarcza na 2 farbowania, albo na farbowanie po ca這軼i i kolejne farbowanie odrost闚.

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
A to nie bedzie klopot jesli teraz zrobie fotki wlosow, dobierzemy "zestaw" a ja nowy kolor naloze np za 2 mies? Czy wtedy od nowa szukanie?
Nie b璠zie, bo kolor nadal b璠zie ten sam, tylko 瞠 sprany. No i zawsze mo積a za te dwa miesi帷e przed ostatecznym zakupem farby wpa嗆 z aktualn fotk i zapyta, czy nadal tak b璠zie ok

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Moja mama ma bialutkie w這sy na czubku, ciemno siwe po bokach i resztki swoich. Ale og鏊nie jest ju siwulka. Ma w這sy praktycznie do pasa i obie si nimi "jaramy" bo i ja i mama chcia造鄉y mie zawsze tak d逝gie. Zazdroszcz jej. Inebrya siedzi w tych bia造ch w這sach i dlatego nie potrzebujemy extra coverage.
WOW !!! Serio jest taka siwiutka i Inebryya jej kryje?! O 瞠sz, w mordk je瘸 Ja kupuj Inebry na bank Tylko polec sam 5 chyba, bo ta 5,1 wydaje si ciemnawa.

Cytat:
Dobrze mo瞠 wyj嗆 4,1 plus oxydant 6%. Popielata czw鏎ka ju ciemno wychodzi ze wzgl璠u na popiel. Poziom 3 mo瞠 ju by czarnym kolorem. Na allegro mo瞠sz kupi gotowe zestawy np Matrix SoColor, Inebrya, Wella. Mieszasz i nak豉dasz jak w instrukcji i to tak samo jak drogeryjne.
Wystarczy w kategorii koloryzacja wpisa zestaw: http://allegro.pl/listing/listing.ph...category-47631
Jak juz poka瞠sz nam co chcesz osi庵n望 to dobierzemy poziom i wystarczy, 瞠 ty wybierzesz sobie farb. A! I fotka obecnego koloru b璠zie bardzo pomocna aby ci tej p豉skiej czerni nie zrobic na w這sach.
Amen

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:54   #2113
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠my teraz ustali poziom ale pzed nast瘼nym farbowaniem pokaz w這sy bo nie wiadomo jak si kolor wymyje. Mo瞠 nawet o ton?

Cytat:

Mo瞠 te farby kosztuj troszk wi璚ej "na raz", ni takie pude貫czko z drogerii, ale w por闚naniu z cen koloryzacji tak farb u fryzjera to tyle co nic. Zw豉szcza, 瞠 cz瘰to jedna tubka farby profesjonalnej wystarcza na 2 farbowania, albo na farbowanie po ca這軼i i kolejne farbowanie odrost闚.
-

WOW !!! Serio jest taka siwiutka i Inebryya jej kryje?! O 瞠sz, w mordk je瘸 Ja kupuj Inebry na bank Tylko polec sam 5 chyba, bo ta 5,1 wydaje si ciemnawa.

Amen
Dok豉dnie. A poza tym w這sy s w lepszej kondycji i kolor praktycznie zawsze wychodzi idealny

5,1 wydaje si ciemniejszy bo tak jak pisa豉m, popiele zawsze s ciemniejsze.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:58   #2114
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dok豉dnie. A poza tym w這sy s w lepszej kondycji i kolor praktycznie zawsze wychodzi idealny

5,1 wydaje si ciemniejszy bo tak jak pisa豉m, popiele zawsze s ciemniejsze.
Wiem, wiem. C騜 zrobi, 瞠 popiele mi si podobaj Ale jednak rozum m闚i 5,0, mimo 瞠 serce wo豉 5,1. A 瞠 ja s逝cham rozumu i do嗆 dobrze na tym wychodz, to sprawa prosta - bior chyba 5,0

Czas edycji: 2013-08-27 o 23:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 00:10   #2115
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, wiem. C騜 zrobi, 瞠 popiele mi si podobaj Ale jednak rozum m闚i 5,0, mimo 瞠 serce wo豉 5,1. A 瞠 ja s逝cham rozumu i do嗆 dobrze na tym wychodz, to sprawa prosta - bior chyba 5,0
Bierz 5,0 bo ja te b璠 go bra mamie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-28, 00:14   #2116
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Bierz 5,0 bo ja te b璠 go bra mamie
Weeeeeee To potem si por闚na efekt kolorystyczny
Ja chyba b璠 gdzie za tydzie-p馧tora zamawia i nied逝go potem k豉嗆 na 貫petyn.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 08:14   #2117
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Weeeeeee To potem si por闚na efekt kolorystyczny
Ja chyba b璠 gdzie za tydzie-p馧tora zamawia i nied逝go potem k豉嗆 na 貫petyn.
Nie bardzo por闚nasz bo to k豉dzione b璠zie na bia貫 siwe w這sy i tylko na te. Po d逝go軼i 瞠鄉y poszala造 z 5,00 i mama przez to ma bardzo ciemny br您 a wali czasem czarnym po d逝go軼i. Przetrzyma豉m j wtedy za d逝go i si ciemno zrobi這. Niestety to uroki podwojonej natury. Poza tym to i tak farbowa b璠ziemy mo瞠 w po這wie lub pod koniec wrze郾ia.

Czas edycji: 2013-08-28 o 08:15
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-28, 08:39   #2118
Kisia_1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
a dzi瘯uj
dla mnie, farby Loreal w szczeg鏊no軼i Feria nie r騜ni si jako軼i od farb profesjonalnych
zawsze ratowa造 mnie z opresji

to jest kolor po ok 3 tygodniach od farbowania
wiadomo, przy ka盥ym myciu woda jest zabarwiona ale jest ok

je郵i chcesz rudy refleks to ta farba odpada
sporo w niej czerwieni

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

[/B]

hehe

Wiesz metaxa 瞠 ja mam t farb od roku w szafiwe, w wersji jeszcze tej starej -dziewczyna z grzywk, i nie odwa篡豉m sie zrobi jeszcze , ale akurat mi w czerwieni dobrze, tak瞠 niewykluczone co za 3 tygodnie znowu wymy郵
Kisia_1 jest offline  
Stary 2013-08-28, 10:52   #2119
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie bardzo por闚nasz bo to k豉dzione b璠zie na bia貫 siwe w這sy i tylko na te. Po d逝go軼i 瞠鄉y poszala造 z 5,00 i mama przez to ma bardzo ciemny br您 a wali czasem czarnym po d逝go軼i. Przetrzyma豉m j wtedy za d逝go i si ciemno zrobi這. Niestety to uroki podwojonej natury. Poza tym to i tak farbowa b璠ziemy mo瞠 w po這wie lub pod koniec wrze郾ia.
A no tu nie pomy郵a豉m Gapa ze mnie.
No, to sobie por闚nam sama ze starymi zdj璚iami Matrixa 5AV

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 18:02   #2120
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka wiadomo嗆
Wiesz metaxa 瞠 ja mam t farb od roku w szafiwe, w wersji jeszcze tej starej -dziewczyna z grzywk, i nie odwa篡豉m sie zrobi jeszcze , ale akurat mi w czerwieni dobrze, tak瞠 niewykluczone co za 3 tygodnie znowu wymy郵
Czyta豉m gdzie 瞠 te w starej wersji by造 lepsze
ζdniejsze wychodzi造 odcienie i farba by豉 bardziej wydajna

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Tak na marginesie
By豉m dzi na prostowaniu keratynowym i m鎩 kolor prysl jak ba鎥a mydlana
Czerwie wyparowala
M鎩 kolor jest o jakie 4 poziomy ja郾iejszy
Stary 2013-08-28, 18:36   #2121
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Tak na marginesie
By豉m dzi na prostowaniu keratynowym i m鎩 kolor prysl jak ba鎥a mydlana
Czerwie wyparowala
M鎩 kolor jest o jakie 4 poziomy ja郾iejszy
畝rtujesz prawda? Prawda?
Serio wyt逝k這 ci kolor a o 4 prawie poziomy?! O 瞠sz... Ja bym si chyba pop豉ka豉 po czym takim zaraz po farbowaniu.

P.S. Kachula, zdaj relacj jak obieca豉m - ten szampon-瞠l Lilliputza, co MorganLeFay poleci豉 by dzi w u篡ciu.

Najpierw na這篡豉m sobie olejek dla mam Babydream na w這sy (bardzo 豉dnie pachnie, ale po umyciu zapach znika), potem umy豉m tym Liliputzem (matko, jak to si pieni ju przy ma貫j ilo軼i ). W這sy da造 si przegarnia palcami nawet bez od篡wki, a po od篡wce (minimalna ilo嗆 Alterra granat i aloes ) i wysuszeniu bez jedwabiu z Green Pharnmacy miote趾 mia豉m tylko przez jakie 15-20 minut. Potem si ju 豉dnie ule瘸造, te kr鏒sze troszk odstaj bo s lekkie, ale og鏊nie jest git
Normalnie zero ko速una przy myciu, nawet najmniejszego. Nie by這 suszu na g這wie.

Wi璚 je郵i w這sy mi si nie b璠 po nim ekspresowo przet逝szcza, to chyba mam nowy szamponik "na co dzie" Oby sie nie przet逝szcza造

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 19:15   #2122
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

A macie jakie do鈍iadczenia z Richesse de Diacolor Loreala ?
Mam do嗆 zniszczone w這sy, wi璚 pomy郵a豉m 瞠 do nast瘼nego farbowania takie rozwi您anie by這by najlepsze.
Nie mam jednak poj璚ia jak wychodz i jak szybko si sp逝kuj, wi璚 waham si pomi璠zy poziomami 5 i 6.
By豉bym bardzo zadowolona z takiego koloru jak Brodka

M鎩 obecny jest bardzo podobny, ale przed farbowaniem mia豉m jasny blond, wi璚 na pewno troch si wyp逝cze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ru-0-r-640,0-n-844179P9Cf_monika_brodka.jpg (35,5 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg monika-brodka-79-R1.jpg (49,8 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2013-08-28 o 19:16
Anja92 jest offline  
Stary 2013-08-28, 19:27   #2123
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
畝rtujesz prawda? Prawda?
Serio wyt逝k這 ci kolor a o 4 prawie poziomy?! O 瞠sz... Ja bym si chyba pop豉ka豉 po czym takim zaraz po farbowaniu.

P.S. Kachula, zdaj relacj jak obieca豉m - ten szampon-瞠l Lilliputza, co MorganLeFay poleci豉 by dzi w u篡ciu.

Najpierw na這篡豉m sobie olejek dla mam Babydream na w這sy (bardzo 豉dnie pachnie, ale po umyciu zapach znika), potem umy豉m tym Liliputzem (matko, jak to si pieni ju przy ma貫j ilo軼i ). W這sy da造 si przegarnia palcami nawet bez od篡wki, a po od篡wce (minimalna ilo嗆 Alterra granat i aloes ) i wysuszeniu bez jedwabiu z Green Pharnmacy miote趾 mia豉m tylko przez jakie 15-20 minut. Potem si ju 豉dnie ule瘸造, te kr鏒sze troszk odstaj bo s lekkie, ale og鏊nie jest git
Normalnie zero ko速una przy myciu, nawet najmniejszego. Nie by這 suszu na g這wie.

Wi璚 je郵i w這sy mi si nie b璠 po nim ekspresowo przet逝szcza, to chyba mam nowy szamponik "na co dzie" Oby sie nie przet逝szcza造
no niestety nie 瘸rtuje
Wiedzia豉m 瞠 kolor si zmieni ale nie s康zi豉m 瞠 a tak
M鎩 kolor wpada co w ten desen jaki ma Kachula
Stary 2013-08-28, 19:32   #2124
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
A macie jakie do鈍iadczenia z Richesse de Diacolor Loreala ?
Mam do嗆 zniszczone w這sy, wi璚 pomy郵a豉m 瞠 do nast瘼nego farbowania takie rozwi您anie by這by najlepsze.
Nie mam jednak poj璚ia jak wychodz i jak szybko si sp逝kuj, wi璚 waham si pomi璠zy poziomami 5 i 6.
By豉bym bardzo zadowolona z takiego koloru jak Brodka

M鎩 obecny jest bardzo podobny, ale przed farbowaniem mia豉m jasny blond, wi璚 na pewno troch si wyp逝cze.
Dia Richesse mi nie pasowa豉. Mia豉m i kolor najpier prawie nic nie z豉pa a i wymy si super szybko ukazuj帷 rudo軼i, a ja u篡豉m popielato opalizuj帷ego: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...ji-d.html#more W這sy bez rewelacji. Mimo i opisa豉m pozytywy to po dw鏂h tygodniach ju nie by這 tak super, wr璚z gorzej, no i w這s闚 przy farbowaniu polecia這 wi璚ej jak przy Matrixie Color Sync. Jak chcesz co bez amoniaku i w miar dobrze trzymaj帷ego polecam w豉郾ie ten Matrix Color Sync. Kolor bomba, w這sy od篡wione jak po jakiej kuracji i ten b造sk: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...enie.html#more

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
no niestety nie 瘸rtuje
Blondyny jeste鄉y Wklejaj fot!

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-28, 19:39   #2125
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Kachula82- o Matrixie nie pomy郵a豉m, dzi瘯i za rad
Tylko chyba wezm poziom 5. Jak my郵isz? Czy mo瞠 6A w rzeczywisto軼i wygl康a ciemniej ni na zdj璚iach ?

Anja92 jest offline  
Stary 2013-08-28, 19:56   #2126
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
no niestety nie 瘸rtuje
Serio?! O w mordk je瘸, to bardzo ci wyp逝ka這
Normalnie jak dekoloryzacja bez dekoloryzacji No i co teraz zamierzasz? B璠ziesz blondyna, czy farbowanie za nied逝go?

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 20:11   #2127
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Kachula82- o Matrixie nie pomy郵a豉m, dzi瘯i za rad
Tylko chyba wezm poziom 5. Jak my郵isz? Czy mo瞠 6A w rzeczywisto軼i wygl康a ciemniej ni na zdj璚iach ?
6A jest dla mnie idealnym poziomem 6. Niestety granica pomi璠zy poziomem 5 a 6 jest du瘸. Farbowa豉m te Matrixem SoColor (trwa陰 farb) poziom 5AV i wysz這 cieemno. Dopiero jak po miesi帷u kolor si wymy to mi si podoba: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-wosowa_6.html
W tym po軼ie masz por闚nanie jak mi si Matrix Color Sync wyp逝ka po miesi帷u.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-28, 22:15   #2128
NinaSimone
Zakorzenienie

Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Wracam z fotkamii. Zaraz z edytuje posta i napisze w czym konkretnie rzecz

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

To moje wlosy po farmowaniu Palona kawa i Color naturals braz 4. Jak widac wyszlo dosc matoowo. I nierowno. Szukam czegos mniej wiecej takiego: http://www.google.com/search?client=...ml%3B468%3B640

Chlodnego, z polyskiem prawie czerni. Nie plaski mat. Wiem, ze to zdj jednej z wizazanek (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz)> To Khadi. Mnie sie te farby nie trzymaja w zaden spos鏏! Potrzebuje farby profesjonalnej, ktora nie bedzie sie wyplukiwac "na cieplo". Kolor moze byc bardziej nasycony. Wiem, ze to indywidualna preferencja wlosa, ale szukam farby b trwalej i takiej gdzie wszystko ze soba na raz zmieszam i juz. Duzo wymagan, ale mam nadzieje, ze pomozecie. Moze macie jakies zdjecia tez?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1377720796813.jpg (36,0 KB, 2 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1377720843816.jpg (54,2 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1377720902223.jpg (66,6 KB, 2 za豉dowa)

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-08-28 o 22:25
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-28, 22:48   #2129
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Wracam z fotkamii. Zaraz z edytuje posta i napisze w czym konkretnie rzecz

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

To moje wlosy po farmowaniu Palona kawa i Color naturals braz 4. Jak widac wyszlo dosc matoowo. I nierowno. Szukam czegos mniej wiecej takiego: http://www.google.com/search?client=...ml%3B468%3B640

Chlodnego, z polyskiem prawie czerni. Nie plaski mat. Wiem, ze to zdj jednej z wizazanek (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz)> To Khadi. Mnie sie te farby nie trzymaja w zaden spos鏏! Potrzebuje farby profesjonalnej, ktora nie bedzie sie wyplukiwac "na cieplo". Kolor moze byc bardziej nasycony. Wiem, ze to indywidualna preferencja wlosa, ale szukam farby b trwalej i takiej gdzie wszystko ze soba na raz zmieszam i juz. Duzo wymagan, ale mam nadzieje, ze pomozecie. Moze macie jakies zdjecia tez?
No dobra, to lecimy Jak dla mnie powinna spr鏏owa poziomem 5 (maksymalnie 4 - ale lepiej najpierw spr鏏owa z ja郾iejszym) i natur, ale to ju obgada造鄉y.
Dodatkowo natura z za這瞠nia jest ch這dna.

To teraz co kto robi:
- Weronisia robi Wella Koleston 4,0 i wtedy ma bardzo ciemny br您 podchodz帷y pod czer, trzyma jej si farba niesamowicie. Ale jak zrobi豉 5,0 z Kolestona, to by這 rudawo na jej mysim blond odro軼ie.

- ja robi豉m Matrixem 5AV, wychodzi ch這dno, dobrze si trzyma i r闚nomiernie sp逝kuje. Jedynie w s這鎍u wida delikatny rudawy poblask, ale to specyfika popielato-z這tego pigmentu w moich w這sach. U mnie ka盥a farba tak ma po sp逝kaniu.

- Kachula robi swojej mamie Inebry i chwali. Robi豉 5,00 (ale podw鎩na natura to do pigmentacji, siwych w這s闚, albo trudnych do ufarbowania tylko) i wysz這 bardzo ciemno - prawie czarno (z tego co m闚i). Wi璚 mog豉by zaryzykowa z sam 5,0, bo na palecie za mocno nie r騜ni si kolorem od podw鎩nej natury (5,00).

- ifrit robi Lond 5,0 + 6,0 i ma bardzo ciemny br您 taki wpadaj帷y lekko w czer.

- metaxa chyba ostatnio chwali豉 Kolestona, ale bra豉 miedziany odcie.

Z tych farb najwi瘯sz pojemno嗆 ma Inebrya (100 ml farby + 150 ml oxy) a najmniej Wella Koleston i Londa (60 ml + 60 ml). Ceny mo瞠sz dok豉dniej por闚na na allegro i kupi ju gotowy do farbowania zestaw (farba + odmierzona ilo嗆 oxydantu).

A zdj璚ia m闚i豉m, 瞠 s niezbyt dawno dodane, wystrczy posprawdza ostatnie, hm.., z 5-6 stron, mo瞠 wi璚ej. Ale wszystko tam jest.

Czas edycji: 2013-08-28 o 22:49
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 23:17   #2130
NinaSimone
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

I nie wiem co wybrac znalazlam wlosy Weronisi, ale dla mnie za czarne.. szukam nasyconego ciemnego chlodnego brazu. A wlosy Weronisi wydaja mi sie z taka srebrna poswiata.
NinaSimone jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.