Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 72 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-28, 23:22   #2131
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆
I nie wiem co wybrac znalazlam wlosy Weronisi, ale dla mnie za czarne.. szukam nasyconego ciemnego chlodnego brazu. A wlosy Weronisi wydaja mi sie z taka srebrna poswiata.
Bo ch這dny odcie = srebrna po鈍iata
Dlatego m闚i豉m ci, 瞠by bra豉 poziom 5, bo 豉twiej p騧niej przyciemni ni rozja郾i. Mo瞠sz spr鏏owa 5,0 z Kolestona, b璠zie bardziej br您owawy ni czarny, jak to jest w 4,0.

No i niestety, wyb鏎 farby nale篡 do ciebie, bo nikt ci nie powie 瞠 masz t konkretn bra. Tutaj te jest niewiadoma jak przy drogeryjnych, tylko mo積a lepiej kontrolowa efekt ko鎍owy.

Ja sama b璠 bra豉 Inebry 5,0, ale kupi dopiero za tydzie i jako nied逝go potem si farbn. Te nie jestem pewna jak ciemna mo瞠 mi wyj嗆

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-28, 23:25   #2132
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 842

Gdzies tu byl watek z brazowymi wlosami, ale same fotki? Nie moge znalezc jak wyglada ta inebrya 5.0;/

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2013-08-28 o 23:36
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-28, 23:54   #2133
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Gdzies tu byl watek z brazowymi wlosami, ale same fotki? Nie moge znalezc jak wyglada ta inebrya 5.0;/
Ja nawet takiego w徠ku nie kojarz. Jest chyba jaki og鏊ny z efektami farbowania, ale nie wiem gdzie.

Odno郾ie Inebryi to s prawie tylko zdj璚ia palet, bo ci篹ko znale潭 jakie blogerki, kt鏎e robi niekt鏎ymi fryzjerskimi farbami.

A tutaj jest w徠ek o Inebryi: Farba INEBRYA ^.^
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-kolorow-1.jpg (134,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hair-color-naturals-professional-hair-dying-cream-100-ml-inebrya.jpg (41,7 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg inebrya-paleta-kolorow.jpg (55,1 KB, 4 za豉dowa)

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 00:10   #2134
NinaSimone
Zakorzenienie

5.0 to cieply kolor? Trzeba osobno dokupic oxdant?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 00:37   #2135
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
5.0 to cieply kolor? Trzeba osobno dokupic oxdant?
5,0 to kolor naturalny. A naturalne s z za這瞠nia zimne. Dlatego np. do niwelowania niechcianych rudych refleks闚 u篡wa si odcieni naturalnych.

Oxydant kupuje si osobno, ale s na allegro aukcje gdzie sprzedawca ma farb + odmierzon odpowiedni ilo嗆 oxydantu jako zestaw.
Wtedy wybierasz sama z oferowanych odcie farby i moc oxy i wpisujesz to w arkusz zam闚ienia. Warto te przed zakupem napisa do sprzedawcy, czy ma dany odcie na stanie, bo czasem mo瞠 jakiego zabrakn望.

Oxy fryzjerskie s normalnie w litrowych butlach, a tak to dostajesz odpowiedni ilo嗆 ml w opakowaniu zast瘼czym i nie martwisz si odmierzaniem.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 00:50   #2136
NinaSimone
Zakorzenienie

Wezme chyba 5.0 ale jaki oksydant 6?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 00:59   #2137
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Wezme chyba 5.0 ale jaki oksydant 6?
6% to taki standardowy oxy. Takiej mocy jest przewa積ie oxydant w farbach drogeryjnych (nie licz帷 super jasnych blond闚). Wi璚 powinien by najlepszy na pierwsze farbowanie now farb.
Potem je郵i odcie i efekt po farbowaniu b璠zie ci si podoba, ale b璠ziesz chcia豉 odrobin ciemniej mo瞠sz spr鏏owa z 3%.

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 01:25   #2138
NinaSimone
Zakorzenienie

Odp: Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
6% to taki standardowy oxy. Takiej mocy jest przewa積ie oxydant w farbach drogeryjnych (nie licz帷 super jasnych blond闚). Wi璚 powinien by najlepszy na pierwsze farbowanie now farb.
Potem je郵i odcie i efekt po farbowaniu b璠zie ci si podoba, ale b璠ziesz chcia豉 odrobin ciemniej mo瞠sz spr鏏owa z 3%.
Dzieki za rady wstaw foto jak sie farbniesz.. Sama nie wiem ile czekac w ostatnich kilku dniach farbowalan 2x;(

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 06:28   #2139
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dia Richesse mi nie pasowa豉. Mia豉m i kolor najpier prawie nic nie z豉pa a i wymy si super szybko ukazuj帷 rudo軼i, a ja u篡豉m popielato opalizuj帷ego: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...ji-d.html#more W這sy bez rewelacji. Mimo i opisa豉m pozytywy to po dw鏂h tygodniach ju nie by這 tak super, wr璚z gorzej, no i w這s闚 przy farbowaniu polecia這 wi璚ej jak przy Matrixie Color Sync. Jak chcesz co bez amoniaku i w miar dobrze trzymaj帷ego polecam w豉郾ie ten Matrix Color Sync. Kolor bomba, w這sy od篡wione jak po jakiej kuracji i ten b造sk: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...enie.html#more

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Blondyny jeste鄉y Wklejaj fot!
Hehe :p to taki zrudzialy blond powiedzia豚ym

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Cytat:
Serio?! O w mordk je瘸, to bardzo ci wyp逝ka這
Normalnie jak dekoloryzacja bez dekoloryzacji No i co teraz zamierzasz? B璠ziesz blondyna, czy farbowanie za nied逝go?
Mo積a tak powiedzie

Przez 2 tygodnie nie wolno farbowac
A p騧niej na pewno co zrobi tylko nie wiem co
Stary 2013-08-29, 09:24   #2140
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Wracam z fotkamii. Zaraz z edytuje posta i napisze w czym konkretnie rzecz

To moje wlosy po farmowaniu Palona kawa i Color naturals braz 4. Jak widac wyszlo dosc matoowo. I nierowno. Szukam czegos mniej wiecej takiego: http://www.google.com/search?client=...ml%3B468%3B640

Chlodnego, z polyskiem prawie czerni. Nie plaski mat. Wiem, ze to zdj jednej z wizazanek (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz)> To Khadi. Mnie sie te farby nie trzymaja w zaden spos鏏! Potrzebuje farby profesjonalnej, ktora nie bedzie sie wyplukiwac "na cieplo". Kolor moze byc bardziej nasycony. Wiem, ze to indywidualna preferencja wlosa, ale szukam farby b trwalej i takiej gdzie wszystko ze soba na raz zmieszam i juz. Duzo wymagan, ale mam nadzieje, ze pomozecie. Moze macie jakies zdjecia tez?
Ja polecam Inebry. Trwa豉, w這sy po niej b造szcz jak po Khadi. Poziom 5 juz jak bardzo chcesz popieli 5,1 ale ja na pocz徠ek wali豉bym 5,0 oxy 6%. Ja farbowa豉m mojej mamie 5,3 na ciemnych w這sach: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1369295933 fotka robiona telefonem i kolor na bordo troch wchodzi ale wymy si do z這ta idealnie.
A potem 5,00 i powiem ci, 瞠 wychodzi za ciemno ale za to to taki pi瘯ny prawdziwy br您 bez rudo軼i. Podejrzewam, 瞠 5,0 b璠zie dla ciebie idealne.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
Hehe :p to taki zrudzialy blond powiedzia豚ym

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Mo積a tak powiedzie

To tak jak ja A na jaki kolor potem planujesz?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-29 o 09:30
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-29, 13:47   #2141
NinaSimone
Zakorzenienie

Czy ta farba, ktora mi polecacie przesusza wlosy? Boje sie siana. Kachula82 jak czesto farbujesz mame? Jak dluga jest przydatnosc tej farby i oxy? Zastanawiam sie jak farbowac ew odrosty. Opakowanie jest spore. Kupie chyba 2 zestawy. 1 n calosc 2 na odrosty. Co po farbowaniu? Maska? Olejki? Czy mama myje wlosy szamponem z sls? Duzo pytan, ale nie mam doswiadczenia.
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 13:56   #2142
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Dzieki za rady wstaw foto jak sie farbniesz.. Sama nie wiem ile czekac w ostatnich kilku dniach farbowalan 2x;(

Nie ma za co Jak mog to pomagam. Za du穎 nie wiem jeszcze, ale co wiem to powiem
A foty po farbowaniu wstawi na pewno.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
Mo積a tak powiedzie

Uuuu.. Czyli tak jak Kachula ma. B璠zie spontan, co?

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 14:01   #2143
NinaSimone
Zakorzenienie

Zapomnialam.. macie sprawdzonego spredawce do tej farby?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 14:18   #2144
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
M鎩 sprawdzony sprzedawca nie ma tej farby, ale Kachula kupuje to powinna mie. Sama bym si o takie info nie obrazi豉, bo nie wiem u kogo bra

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 17:47   #2145
Beata.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 075
GG do Beata.

Ja robi inebraya. Aktualnie mam 5.00, u mnie wychodzi bardzo ciemno, bo na bardzo ciemnych w這sach.
Spr鏏uje znale潭 jakie foty oddajace kolor i p霩niej wkleje.
Farba jak to farba ja nie potwierdze s堯w Kachuli ze odzywia ale nie robi krzywdy.
Z drogerynyjnych mog poleci londe w kolorze hebanowy br您, w這sy wychodz bardzo ciemno ale nie jest p豉ska czer.

Beata. jest offline  
Stary 2013-08-29, 17:59   #2146
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Czy ta farba, ktora mi polecacie przesusza wlosy? Boje sie siana. Kachula82 jak czesto farbujesz mame? Jak dluga jest przydatnosc tej farby i oxy? Zastanawiam sie jak farbowac ew odrosty. Opakowanie jest spore. Kupie chyba 2 zestawy. 1 n calosc 2 na odrosty. Co po farbowaniu? Maska? Olejki? Czy mama myje wlosy szamponem z sls? Duzo pytan, ale nie mam doswiadczenia.
Cytat:
Farba nie wysusza nic bo ma w sk豉dzie olej lniany i aloes. Mojej mamie wr璚z od篡wi豉 w這sy. Ja mamie farbuj co miesi帷 b康 dwa w zalezno軼i jak odrosty si pojawiaj. Jak彗olwiek farb i oxy mo積a raczej trzyma po otwarciu do p馧 roku (tak przynajmniej pami皻am z innych farb). Farba jest do嗆 wydajna cho taka g瘰tawa.
Ja mamie farbuj w這sy, potem myjemy zwyk造m szamponem lub do w這s闚 farbowanych i nak豉damy zakwaszaj帷 mask, b康 jak takiej nie mamy to zwyk陰 nawil瘸j帷 i na koniec jako po sp逝kaniu wszystkiego, na ostatnie p逝kanie polewam w這sy ch這dn wod z octem aby zakwasi. Kolor po tym jeszcze d逝瞠j si trzyma i w這sy bardziej b造szcz.

Ja moge Wam poleci tego sprzedawc: http://allegro.pl/inebrya-zestaw-far...471254898.html Zawsze wybieram odbi鏎 w punkcie i farb mam praktycznie nieco ponad dob, maks w dwa dni. Zawsze solidnie zapakowane itp. Nie ma mo瞠 najtaniej ale naprawd warto bior帷 pod uwag, 瞠 ostatnia moja farba od innego sprzedawcy sz豉 tydzie... Od drugiego ponad tydzie a od trzeciego dosta豉m inny utleniacz. Tu takich niespodzianek nie mia豉m a nawet raz pr鏏ki drogich krem闚 do twarzy dosta豉m

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka wiadomo嗆
Ja robi inebraya. Aktualnie mam 5.00, u mnie wychodzi bardzo ciemno, bo na bardzo ciemnych w這sach.
Farba jak to farba ja nie potwierdze s堯w Kachuli ze odzywia ale nie robi krzywdy.
Z drogerynyjnych mog poleci londe w kolorze hebanowy br您, w這sy wychodz bardzo ciemno ale nie jest p豉ska czer.
No ja opisuj w這sy mamy i powiem tylko, 瞠 nigdy nie mia豉 tak zdrowych w這s闚. No ale g堯wnie tylko odrosty robimy i nie przeci庵amy po ca這軼i (bo po co skoro kolor trzyma) a to tez du穎 ma do braku zniszcze czy wysusze. Od鈍ie瘸my tylko przez malaksowanie tu przed sp逝kaniem farby po up造wie czasu. 5,00 wychodzi cieeemno ale jest i tak pi瘯nym kolorem. Taka g喚boka natura jak dla mnie.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-08-29 o 17:56
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-29, 18:07   #2147
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Kachula ja tez tylko odrosty robi. Uwa瘸m ze farba jest dobra i do tego tania. Odzywienia od farby nie oczekuj fajnie, za Mama zadowolona

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-08-30 o 11:07
Beata. jest offline  
Stary 2013-08-29, 18:21   #2148
NinaSimone
Zakorzenienie

Wyszlo bardzo ciemno, ale kolor super.

Jestem zalamana drogeryjna farba. Mylam wlosy pierwszy raz po malowaniu. Nie liczac zmywania. I kolor wyplukal sie u nasady do zera.. a dalej mam ciemne. Wyglada jakbym miala gigantyczne odrosty. i grzywka sie odcina. Co moge zrobic?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 18:23   #2149
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

5.0 wychodzi znacznie jasniej, dla mnie za jasno

Beata. jest offline  
Stary 2013-08-29, 18:57   #2150
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja moge Wam poleci tego sprzedawc: http://allegro.pl/inebrya-zestaw-far...471254898.html Zawsze wybieram odbi鏎 w punkcie i farb mam praktycznie nieco ponad dob, maks w dwa dni. Zawsze solidnie zapakowane itp. Nie ma mo瞠 najtaniej ale naprawd warto bior帷 pod uwag, 瞠 ostatnia moja farba od innego sprzedawcy sz豉 tydzie... Od drugiego ponad tydzie a od trzeciego dosta豉m inny utleniacz. Tu takich niespodzianek nie mia豉m a nawet raz pr鏏ki drogich krem闚 do twarzy dosta豉m
No patrz, u tego samego sprzedawcy pierwsz farb Matrixa kupowa豉m A utleniacz i kolejne 2 ju u innego bo mia taniej i oba kolory, kt鏎y chcia豉m te
Potwierdzam, Powerlook jest na 5+. Ale ja protestuj, mi pr鏏ek 瘸dnych nie da
No i bez przesady, 瞠 ma drogo. Inny sprzedawca ma Inebry farb i utleniacz na oddzielnych aukcjach, a po zsumowaniu wychodzi 30,49 bez przesy趾i
Racja, 瞠 Powerlook za przesy趾 liczy jak za z這to, ale zapakowane jest tak, 瞠 bez no瘸 do tapet nie otworzysz oxydantu

Cytat:
Moje foty, 2 robione w naturalnym swietle, bez sloneczka niestety trzecia z fleszem.
Cytat:
Bardzo 豉dny kolor, ale te bardzo ciemny. Wi璚 je郵i m闚isz, 瞠 5,0 wychodzi du穎 ja郾iej to w sam raz dla mnie b璠zie

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-29 o 18:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 19:06   #2151
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ty masz znacznie ja郾iejsze w這sy, wi璚 pewnie tak.

Beata. jest offline  
Stary 2013-08-29, 19:12   #2152
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ty masz znacznie ja郾iejsze w這sy, wi璚 pewnie tak.
Oby I oby mi tak nie podsuszy豉 jak Matrix.
Chocia i tak Matrix mniej mi wysuszy, ni "zdrowe" farby Color&Soin. Tylko po Matrixie by這 to wida od razu, a przy C&S efekt dzia豉nia tych cudnych MEA wylaz po jakim czasie

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 19:16   #2153
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula ja tez tylko odrosty robi. Uwa瘸m ze farba jest dobra i do tego tania. Odzywienia od farby nie oczekuj fajnie, za Mama zadowolona

Moje foty, 2 robione w naturalnym swietle, bez sloneczka niestety trzecia z fleszem.
Ciemno. U mamy minimalnie ja郾iej ale ja郾iej. Na zdj璚iu z fleszem widz tylko czer u mamy w takim o鈍ietleniu wida br您. Niestety foty usun窸am niechc帷y i nie mam jak pokaza dla por闚nania Ale wida t g喚bi br您u.

Cytat:
Wyszlo bardzo ciemno, ale kolor super.

Jestem zalamana drogeryjna farba. Mylam wlosy pierwszy raz po malowaniu. Nie liczac zmywania. I kolor wyplukal sie u nasady do zera.. a dalej mam ciemne. Wyglada jakbym miala gigantyczne odrosty. i grzywka sie odcina. Co moge zrobic?
Farbowa Najpierw odrosty a potem przeci庵n望 na chwil.

Cytat:
Mi si wydaje, 瞠 dla mamu鄂i to b璠zie idealny kolor bo jej naturalne w這sy (no teraz ma siwe ale za m這du..) by造 w豉郾ie 鈔ednim br您em. Tam gdzie ma jeszcze resztki naturalnych to maj poziom 5 a ten poziom wychodzi w豉郾ie jak 鈔edni br您.

Cytat:
No patrz, u tego samego sprzedawcy pierwsz farb Matrixa kupowa豉m A utleniacz i kolejne 2 ju u innego bo mia taniej i oba kolory, kt鏎y chcia豉m te
Potwierdzam, Powerlook jest na 5+. Ale ja protestuj, mi pr鏏ek 瘸dnych nie da
No i bez przesady, 瞠 ma drogo. Inny sprzedawca ma Inebry farb i utleniacz na oddzielnych aukcjach, a po zsumowaniu wychodzi 30,49 bez przesy趾i
Racja, 瞠 Powerlook za przesy趾 liczy jak za z這to, ale zapakowane jest tak, 瞠 bez no瘸 do tapet nie otworzysz oxydantu

Bardzo 豉dny kolor, ale te bardzo ciemny. Wi璚 je郵i m闚isz, 瞠 5,0 wychodzi du穎 ja郾iej to w sam raz dla mnie b璠zie
Ja raz mia豉m dodatki. I nawet kart na zni磬 5% na zakupy u nich na stronie internetowej.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-29, 19:25   #2154
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja raz mia豉m dodatki. I nawet kart na zni磬 5% na zakupy u nich na stronie internetowej.
Hm. Mo瞠 on daje tylko sta造m klientom? Czyli jak teraz kupi u niego farb, to co mo瞠 dostan, bo to b璠zie ju drugi zakup
A z reszt co mi po pr鏏kach i zni磬ach w sklepie. Wa積e 瞠by towar si zgadza i by na czas

No i nie豉dnie, 瞠 usun窸a Kolejne farbowanie obfo i od razu wrzucaj na kompa. Bo inaczej jak widzisz przepada

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
C騜, nie ma zmi逝j. W takim wypadku musisz farbowa, 瞠by jako wygl康a.
Na t odbarwion cz窷 k豉嗆 na pocz徠ku, a na mo瞠 ostatnie 5 minut przeci庵n望 na reszt albo zmalaksowa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-29 o 19:26
mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 19:29   #2155
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Czarne to ja mialam tu bodaj瞠 poziom 3 z matrixa
Teraz mam br您

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-08-30 o 11:08
Beata. jest offline  
Stary 2013-08-29, 19:45   #2156
NinaSimone
Zakorzenienie

Jak chce inny kolor to chyba musze na calosc? Co tzn zmalaksowac?Kachula 82 jak pierwszy raz kladlas mamie te farbe. to od nasady w dol od razu? Gdzies czytalam, ze wpierw na dlugosci 20 min a po 20 min na g鏎e i trzymac jeszcze 20;/ razem
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-08-29, 20:53   #2157
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Hm. Mo瞠 on daje tylko sta造m klientom? Czyli jak teraz kupi u niego farb, to co mo瞠 dostan, bo to b璠zie ju drugi zakup
A z reszt co mi po pr鏏kach i zni磬ach w sklepie. Wa積e 瞠by towar si zgadza i by na czas

No i nie豉dnie, 瞠 usun窸a Kolejne farbowanie obfo i od razu wrzucaj na kompa. Bo inaczej jak widzisz przepada

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

C騜, nie ma zmi逝j. W takim wypadku musisz farbowa, 瞠by jako wygl康a.
Na t odbarwion cz窷 k豉嗆 na pocz徠ku, a na mo瞠 ostatnie 5 minut przeci庵n望 na reszt albo zmalaksowa.
Fotki by造 na kompie ale co tam usuwa豉m i polecia造 ze wszystkim
A jaka ze mnie sta豉 klientka dwa razy zakup by.

Cytat:
Czarne to ja mialam tu bodaj瞠 poziom 3 z matrixa
Teraz mam br您
No czarne

Cytat:
Jak chce inny kolor to chyba musze na calosc? Co tzn zmalaksowac?Kachula 82 jak pierwszy raz kladlas mamie te farbe. to od nasady w dol od razu? Gdzies czytalam, ze wpierw na dlugosci 20 min a po 20 min na g鏎e i trzymac jeszcze 20;/ razem
Wklejam linka do opisu pierwszego zetkni璚ia si z Inebry. Uda這 mi si wtedy mam nam闚i na profesk, bo jak zobaczysz fotki co robi造 jej drogeryjne to szkoda gada.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...50&postcount=6

Jak po這篡sz najpierw na d逝go軼i, to kochana b璠zie smo豉. Takimi cudami od do逝 to mo積a ombre robi lub jasne kolory jak chcemy najpierw ko鎍e rozja郾i (m鎩 patent ostatnio na jasne w這sy). Przy ka盥ej farbie jest dok豉dna instrukcja i cho wielu jej nie czyta to czasem warto. R鏏 jak ka瞠 producent bo on najlepiej wie jak farba dzia豉. Oczywi軼ie czas mo瞠my skraca jak potrzebujemy ale przeci庵a to ju ryzyko. Zawsze lepiej jak kto ci pomaga i masz do niego zaufanie. Moja mama nigdy nie mog豉 wychaczy dobrze odrost闚, st康 ja jej farbuj. Poza tym widz i obserwuj czy siwki z豉pa造 czy nie i wtedy decyduj czy farba niech siedzi czy zmywamy.
Ja bym robi豉 najpierw to co masz jasne, wymyte i odrosty. Obserwowa豉bym (co jaki czas zdrapuj paznokciem farb i zobacz na jaki kolor ju w這sy z豉pa造) a potem bym leciutko zmoczy豉 貫pek lub samej farby doda豉 i malaksowa豉 bym(jakby my豉 w這sy szamponem) po ca這軼i z minut. No i decydujesz czy po tym od razu zmywasz czy jednak zostawiasz na 5min aby kolor lepiej z豉pa. To zale篡 jak mocno ciemne masz w這sy po d逝go軼i.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-08-29, 21:13   #2158
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Fotki by造 na kompie ale co tam usuwa豉m i polecia造 ze wszystkim
A jaka ze mnie sta豉 klientka dwa razy zakup by.
Uuuuu... No jak z kompa znikn窸o to trudno. Ja ten problem rozwi您a豉m robi帷 sobie 2 dyski przy ostatnim formacie

Wida jeste jako sta豉 klientka, bo ja kupi豉m u niego tylko raz, a ty ju dwa
Aj tam, b璠ziemy si rozmienia na drobne. Byle towar si zgadza i by szybko to mi wystarczy

mcromance jest offline  
Stary 2013-08-29, 21:19   #2159
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Ja polecam Inebry. Trwa豉, w這sy po niej b造szcz jak po Khadi. Poziom 5 juz jak bardzo chcesz popieli 5,1 ale ja na pocz徠ek wali豉bym 5,0 oxy 6%. Ja farbowa豉m mojej mamie 5,3 na ciemnych w這sach: http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1369295933 fotka robiona telefonem i kolor na bordo troch wchodzi ale wymy si do z這ta idealnie.
A potem 5,00 i powiem ci, 瞠 wychodzi za ciemno ale za to to taki pi瘯ny prawdziwy br您 bez rudo軼i. Podejrzewam, 瞠 5,0 b璠zie dla ciebie idealne.

To tak jak ja A na jaki kolor potem planujesz?
Kachula, nie wiem
Widzia豉m w poci庵u dziewczyn z takim kolorem jaki bym chcia豉, pi瘯ny by ale nie wiem jak co takiego uzyska :/
To by taki br您 miedziano jaki,ale nie by rudy

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Ja te robi豉m inebrya i potwierdzam
Stary 2013-08-29, 21:21   #2160
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Uuuuu... No jak z kompa znikn窸o to trudno. Ja ten problem rozwi您a豉m robi帷 sobie 2 dyski przy ostatnim formacie

Wida jeste jako sta豉 klientka, bo ja kupi豉m u niego tylko raz, a ty ju dwa
Aj tam, b璠ziemy si rozmienia na drobne. Byle towar si zgadza i by szybko to mi wystarczy
Od parunastu lat mam dwa dyski Ja po prostu lecia豉m i usuwa豉m i tak polecia豉m za daleko
No ja nie wiem czy kupi u niego znowu bo ostatnio widzia豉m nawet cen 44z (a p豉ci豉m 33,90) za zestaw z przesy趾 a to ju sporo dla mamy. Szczeg鏊nie, 瞠 mo積a u kogo innego taniej kupi nawet o 10z. Mo瞠 si poczeka d逝瞠j ale cena mamie robi r騜nic. Zobaczymy jak b璠zie przy kolejnym zamawianiu.

Kachula82 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.