Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-02, 23:41   #2221
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Witaj w klubie. Kiedy mia豉m okazj mie pr鏏k jakiego podk豉du za 160z i jejku jaka kaszana to by豉. Wyobra sobie, 瞠 kupujesz takie cudo w ciemno (dobierasz tylko odcie do cery), bo by dost瘼ny tylko internetowo. A ta franca wysusza ci sk鏎 tak, 瞠 ci p豉ty nask鏎ka odchodz po na這瞠niu. Wstyd mia豉m wtedy na studiach i zmywa豉m paskudztwo w 豉zience na szybko. Mia by nawil瘸j帷y a wysuszy jak nie wiem. Tragedia. Nigdy dorgich markowych bo to tylko nazwa. Wol da mniej i nie 瘸這wa a tak kasy potem. Do tej pory mia豉m tylko dwa podk豉dy jakby to powiedzie dobrych marek. Astor i Maybelline. Kupi豉m je wy陰cznie bo by造 ostro w promocji. Jako te -40% w Rossmannie. Inaczej bym ich nie kupi豉 ale skoro mog da 15z za co lepszego ni Verona to czemu nie
Ja te uwa瘸m, 瞠 w tych "luksusowych" p豉ci si za mark, a nie za jako嗆. Przynajmniej ostatnio.
Np. m鎩 brat kupi conversy za prawie 200 z i si po miesi帷u zacz窸y rozkleja, strz瘼i. No masakra.

A tak wracaj帷 do w這s闚. Nikt si nie farbowa? Kto, cokolwiek? Bo tak jako nudnawo bez fotek

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-02 o 23:42
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-03, 00:01   #2222
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713
Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Ja si farbowalam
Tym razem Wella Color Touch 5/1 z 2%. Jest mniej rudo ni przy 5/0 ale do idea逝 daleko. Stwierdzam, 瞠 poziom 5 wychodzi na blondzie rudo.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-03, 00:46   #2223
mcromance
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Ja si farbowalam
Tym razem Wella Color Touch 5/1 z 2%. Jest mniej rudo ni przy 5/0 ale do idea逝 daleko. Stwierdzam, 瞠 poziom 5 wychodzi na blondzie rudo.

A to nie mia豉 by Wella Koleston 5/1? Eh... Wida co mi si porypa這
Foty b璠, czy nie ma szans w najbli窺zej przysz這軼i? Bom ciekawa, mimo 瞠 b璠 sama robi Inebry 5,0 (jak j ju kupi w ko鎍u)

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-03, 08:06   #2224
Weronisia
Zakorzenienie

Nic ci si nie porypalo :p
Ja przecie ju robi豉m Kolestonem 2 tygodnie temu. Pisa豉m o tym. Zrobi豉m mieszank 6/1 z 4/0.
Teraz po dw鏂h tygodniach ju mam widoczne odrosty i 瞠by znowu nic nie m璚zy w這s闚 farb to zrobi豉m tonerem. Ja tak robi ju ca造 czas na zmian, raz farba raz toner.
Po tych kilku miesi帷ach eksperyment闚 wiem ju na pewno, 瞠 na blondzie poziom 5 zawsze wpada w rudo嗆 i je郵i jej nie chc, to musz u篡wa poziomu 4, kt鏎y wychodzi pi瘯nie ch這dno ale za to bardzo ciemno.

Fotek nie robi豉m, bo nie ma po co. Ci庵le wygl康am jak w awatarze. A same odrosty, na kt鏎ych wida ta ruda poswiate i tak nie wida tego na zdj璚iu
.

Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-03, 09:28   #2225
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Ja si farbowalam
A pr鏏owa豉 popielato opalizuj帷e odcienie. Mi wtedy w og鏊e rudo嗆 nie wychodzi豉. Dlatego, 瞠 popiel niwelowa jedno a opalizuj帷y drugie. Nie pami皻am dokadnie ale chyba to wychodzi tak, 瞠 popiel pokrywa rude a opalizuj帷y z這te...? Nie pami皻am ale kiedy tak mi doradzono i dlatego wybra豉m kiedy matrixa 5av albo dia richesse 6,12

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ja te uwa瘸m, 瞠 w tych "luksusowych" p豉ci si za mark, a nie za jako嗆. Przynajmniej ostatnio.
Np. m鎩 brat kupi conversy za prawie 200 z i si po miesi帷u zacz窸y rozkleja, strz瘼i. No masakra.

A tak wracaj帷 do w這s闚. Nikt si nie farbowa? Kto, cokolwiek? Bo tak jako nudnawo bez fotek
Jak m鎩 m篹u. Drogie super buty, super reklamowane na pi趾 kupi i po jednym meczu si rozpad造. Dwa razy naprawiali a zdecydowali, 瞠 jednak oddadz nam kas. Kupi ta雟ze i chodzi w nich do tej pory.

A co do farbowania to chyba nie wytrzymam d逝瞠j i waln znowu blond Garniera 111

Cytat:
Ja przecie ju robi豉m Kolestonem 2 tygodnie temu. Pisa豉m o tym. Zrobi豉m mieszank 6/1 z 4/0.
Teraz po dw鏂h tygodniach ju mam widoczne odrosty i 瞠by znowu nic nie m璚zy w這s闚 farb to zrobi豉m tonerem. Ja tak robi ju ca造 czas na zmian, raz farba raz toner.
Po tych kilku miesi帷ach eksperyment闚 wiem ju na pewno, 瞠 na blondzie poziom 5 zawsze wpada w rudo嗆 i je郵i jej nie chc, to musz u篡wa poziomu 4, kt鏎y wychodzi pi瘯nie ch這dno ale za to bardzo ciemno.

Fotek nie robi豉m, bo nie ma po co. Ci庵le wygl康am jak w awatarze. A same odrosty, na kt鏎ych wida ta ruda poswiate i tak nie wida tego na zdj璚iu
Tak jak pisa豉m wy瞠j musisz spr鏏owa co z poziomu 5 popielato opalizuj帷ego i najlepiej w tej kolejno軼i aby popieli by這 wi璚ej.
A na jakiej wodzie robisz? 6%? Bo mo瞠 warto zrobi sobie 4,5%? Tu co pisa造 laski co i jak: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372995

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-03, 10:31   #2226
Weronisia
Zakorzenienie

Kachula pisa豉m wy瞠j.
Koleston to farba wi璚 zawsze robi na 6% , a Color Touch to toner i mo積a go robi na 1, 8% lub 4%.
Bez wzgl璠u na intensywno嗆 wody wychodz mi rude odrosty czyli tam gdzie mam m鎩 naturalny blond.
Farbuje tylko odrosty, a reszt tylko na sam koniec rozmasowuje.
Ca這嗆 w這s闚 jest ci庵le tak samo ciemna czyli prawie czarna. Wida, 瞠 4/0 Koleston 鈍ietnie trzyma

Ch皻nie zeszlabym na poziom 5 ale nie mog zaakceptowa tej rudo軼i.

Odcienia popielato opalizujacego nie bra豉m nawet pod uwag, bo skoro sam popiel sobie nie radzi to chyba opal tym bardziej ma marne szanse.

Mog w ramach eksperyment闚 kupi jeszcze 5/12 aby zaspokoi teraz moj ciekawo嗆, ale podejrzewam, 瞠 efekt b璠zie taki sam.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-03, 13:17   #2227
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 831

Zalamalyscie mnie teraz, ze 5.0 wychodzi rudo na blondzie
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-03, 13:17   #2228
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
Ja si farbowalam

a zadowolona jestes z tej welli?
pytam bo ja w豉snie zam闚i豉m farbe z tej lini ze tak powiem
Stary 2013-09-03, 13:30   #2229
Eyeshadow__
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128
GG do Eyeshadow__
Red face Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Hej dziewczyny

Mam male pytanko

Moje wlosy sa ciemniejszego brazu jutro zamierzam je pofarbowac farba fryzjerska w odcieniu purpurowy sredni kasztan czyli rozjasnic o 2-3 tony uzyje do tego emulsji rozjasniajacej 9%. Moje odrosty sa jasniejsze... cos pod ciemny blond a nawet bardzo ciemny blon (szczerze nie mam pojecia- farbuje wlosy juz 5 lat )

Pytanie moje brzmi tak :P :
Jak mam pofarbowac wlosy zeby wyszedl jednolity kolor.... jak z odrostami ? jesli nalozyc farbe wczesniej lub pozniej na odrosty to ile min .....

Prosze pomozcie **
Eyeshadow__ jest offline  
Stary 2013-09-03, 13:48   #2230
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka wiadomo嗆

weronisia zdaje si 瞠 m闚i o innej farbie
wi璚 nie ma co si stresowa
Stary 2013-09-03, 13:56   #2231
NinaSimone
Zakorzenienie

Zamowilam Inebrye 5.0 liczylam na chlodny braz, ale tez mam nie do konca pokryte wlosy. I moj naturalny to ciemny blond;/
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-03, 14:07   #2232
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

.

Aaaa.... Czyli jeszcze nie tak 幢e ze mn, bo dobrze mi si wydawa這. Zapomnia豉m, 瞠 w豉郾ie robisz na zmian farb i tonerem. Ale mo積a mi to wybaczy, prawda?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Weronisia robi豉 teraz tonerem (co a'la szampon koloryzuj帷y - czyli nie farba) i do tego innej firmy

Nie ma co si ba

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-03, 14:08   #2233
Eyeshadow__
Raczkowanie

GG do Eyeshadow__

Pomozcie prosze
Eyeshadow__ jest offline  
Stary 2013-09-03, 14:19   #2234
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Jak m鎩 m篹u. Drogie super buty, super reklamowane na pi趾 kupi i po jednym meczu si rozpad造. Dwa razy naprawiali a zdecydowali, 瞠 jednak oddadz nam kas. Kupi ta雟ze i chodzi w nich do tej pory.

A co do farbowania to chyba nie wytrzymam d逝瞠j i waln znowu blond Garniera 111
Dlatego ja nigdy nie kupuj but闚 dro窺zych ni 90-100 z. Chyba, 瞠 chodzi o sk鏎zane zimowe buty, kt鏎e p騧niej mam na 2-3 lata spokojnie.

Hahahaha, ale si nakr璚i豉 na ten blond To jak ju nie wytrzymasz faktycznie i pofarbujesz to poka efekt

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Mam male pytanko

Moje wlosy sa ciemniejszego brazu jutro zamierzam je pofarbowac farba fryzjerska w odcieniu purpurowy sredni kasztan czyli rozjasnic o 2-3 tony uzyje do tego emulsji rozjasniajacej 9%. Moje odrosty sa jasniejsze... cos pod ciemny blond a nawet bardzo ciemny blon (szczerze nie mam pojecia- farbuje wlosy juz 5 lat )

Jak mam pofarbowac wlosy zeby wyszedl jednolity kolor.... jak z odrostami ? jesli nalozyc farbe wczesniej lub pozniej na odrosty to ile min .....

Prosze pomozcie **
Mo瞠sz poda numer farby fryzjerskiej? Bo sama nazwa to du穎 nie m闚i - producent mo瞠 sobie nazwa dowolnie odcie.

A do rozja郾ienia to nie da rady o 2-3 tony sam farb. Musisz zrobi k徙iel rozja郾iaj帷 na te ciemniejsze partie i potem ca這嗆 pofarbowa ja郾iejsza farb, ale odcieniem naturalnym (samo ,0 lub N w numerku farby), bo je郵i na這篡sz jaki inny odcie od razu na rozja郾ione w豉郾ie w這sy mo瞠 wyj嗆 co zupe軟ie innego i b璠zie p豉cz.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Zamowilam Inebrye 5.0 liczylam na chlodny braz, ale tez mam nie do konca pokryte wlosy. I moj naturalny to ciemny blond;/
Jak ju napisa豉m, Inebrya to farba trwa豉 na amoniaku. A Wella Colour Touch to toner (szampon koloryzuj帷y) bez amoniaku na s豉bszej wodzie, bo s逝篡 tylko do od鈍ie瞠nia koloru, a nie du瞠j jego zmiany.

Farbuj i nie wymy郵aj g逝potek
Tak jak z Kachula pisa造鄉y, najpierw na odrost i kontroluj efekt farbowania, a jak ju b璠zie odpowiednio ciemno przeci庵nij farb na reszt w這s闚, zapie lub zmalaksuj

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-03, 14:36   #2235
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Nie panikuj Ja mam ja郾iejszy blond, a na pewno nie ciemny. Okre郵i豉bym go jako 鈔edni w kierunku jasnego. Ty masz ciemny, wi璚 tobie poziom 5 powinien wyj軼 dobrze

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka wiadomo嗆
a zadowolona jestes z tej welli?
pytam bo ja w豉snie zam闚i豉m farbe z tej lini ze tak powiem
Metaxa nie wiem co ci jeszcze napisac. Caly czas opisuj moje wra瞠nia, a wi璚 to 瞠 poziom 5 wychodzi na blondzie rudawo. Natomiast 4/0 wysz這 rewelacyjnie, tak samo jak farba i delikatnie si sp逝kuje, ale niestety z kazdym myciem idzie w coraz bardziej rudy odcie i wtedy musze znowu robi odrosty, zeby ten efekt ukry.
Co do jako軼i i stanu w這s闚, to rewelacja. Jeszcze nigdy w zyciu - no nie licz帷 jak by豉m noworodkiem - nie mia豉m tak zdrowych w這s闚 A wi璚 pewne jest, 瞠 Wella pasuje moim w這som. Robi Kolestonem i Color Tauch na zmian, albo raz Koleston a potem dwa razy CT. Chodzi mi o to, 瞠by jak najrzadziej uzywac typowej farby na wysokiej wodzie. A 瞠 mam w這sy blond, to niestety odrosty widac mi ju po 2 tygodniach, wi璚 robi CT na wodzie 1,8%.

Cytat:
Hej dziewczyny

Mam male pytanko

Prosze pomozcie **
Masz zamiar sama to zrobi? Gratuluje odwagi.
Na pewno nie mo瞠sz tego samego na這zy na ca這嗆. Osobno musisz rozja郾i ciemne w這sy, tylko czy ci sie uda nie naruszyc twoich odrostow...
Pofarbowa oddzielnie odrosty farb ze s豉bsz wod, a oddzielnie reszt rozja郾ionych w這s闚 lub reszt w這s闚 nie rozja郾iac, tylko zrobi na wodzie 9%

Odrosty z豉pi na pewno szybko, bo nie s jeszcze farbowane, a wi璚 powinny by kr鏂ej przytrzymane ni reszta w這s闚.
Mog豉by najpierw zrobi ciemne w這sy trzymaj帷 farb z wod 9% tak jak pisze w ulotce - pewnie co ko這 40 minut.
A na odrosty na這zy farb z wod 6% na 20-30minut, a wi璚 musia豉by na這篡 ok. 10-15 minut po na這瞠niu na ciemne w這sy.
Ja jednak bym nie ryzykowa豉 sama

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Aaaa.... Czyli jeszcze nie tak 幢e ze mn, bo dobrze mi si wydawa這. Zapomnia豉m, 瞠 w豉郾ie robisz na zmian farb i tonerem. Ale mo積a mi to wybaczy, prawda?

Weronisia robi豉 teraz tonerem (co a'la szampon koloryzuj帷y - czyli nie farba) i do tego innej firmy
Mo積a ci wybaczyc tylko cz窷ciowo, bo ca趾owicie zapomnia豉, 瞠 pisa豉m o farbowaniu moja mieszkank, a pisa豉m o tym 2 tygodnie temu i nawet komentowa豉

Co do Welli Color Tauch, to nie jest to szampon. Jest to farba bezamoniakowa, p馧trwa豉, dlatego nazywam j tonerem, przynajmniej kiedy tak si rozr騜nia這 trwa陰 farb od takiej sp逝kuj帷ej si.
Natomiast szampon koloryzuj帷y jest max. na kilka my i przewa積ie po tygodniu ju jej nie ma.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-03, 14:39   #2236
Eyeshadow__
Raczkowanie

GG do Eyeshadow__

Oczywiscie ze moge bede mieszala purpurowy sredni kasztan 4.6 z purpurowy jasny kasztan 5.6

Przepraszam ale nic nie rozumiem z tego co napisalas

Nie slyszalam o zadnej kompieli rozjasniajacej....dlatego moze, ze nigdy nie farbowalam sama wlosow w domu...

Producent zapewnia, ze wlosy o 2-3 tony napewno rozjasni wlosy.
Eyeshadow__ jest offline  
Stary 2013-09-03, 14:41   #2237
NinaSimone
Zakorzenienie

Bede farbowac pod koniec wrzesnia. Serio wpierw odrost a pozniej reszta? To zupelnie inny kolor.. A kolezanka chce swiezy kolor zmienic na inny. To ona od razu na calosc?
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-03, 15:11   #2238
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Oczywiscie ze moge bede mieszala purpurowy sredni kasztan 4.6 z purpurowy jasny kasztan 5.6

Przepraszam ale nic nie rozumiem z tego co napisalas

Nie slyszalam o zadnej kompieli rozjasniajacej....dlatego moze, ze nigdy nie farbowalam sama wlosow w domu...

Producent zapewnia, ze wlosy o 2-3 tony napewno rozjasni wlosy.
A jakim numerkiem wcze郾iej farbowa豉? Chodzi mi o poziom.

Odno郾ie zapewnie producenta o rozja郾ieniu to one zawsze dotycz "dziewiczych", nigdy nie farbowanych w這s闚. Bo z farbowanymi si tak nie da.

Por闚naj to do bia貫j kartki, kt鏎a jest nie farbowanym w這sem. Ka盥y kolor wyjdzie na niej jak powinien. Ale jak ju masz kartk pomalowan np. kredk na jaki ciemny br您owy kolor, to nie da rady pomalowa jej na jasno鄴速y bez wytarcia lub zmazania br您u.

Tutaj na tym blogu masz dobry opis k徙ieli rozja郾iaj帷ej. To taka delikatniejsza wersja dekoloryzacji lub u篡cia samego rozja郾iacza.

Poczytaj o niej, poszukaj tez troszk w google i na wiza簑. Jak co to inne dziewczyny ci wyja郾i, bo one robi造 taki zabieg, a ja sama jeszcze nie.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Bede farbowac pod koniec wrzesnia. Serio wpierw odrost a pozniej reszta? To zupelnie inny kolor.. A kolezanka chce swiezy kolor zmienic na inny. To ona od razu na calosc?
Odrosty to "czysty" zdrowy i mocny w這s, nie zniszczony, wi璚 豉pie farb wolniej ni poprzednio farbowane. Amoniak w farbie musi mie wi璚 wi璚ej czasu, 瞠by zadzia豉 na odro軼ie.
Ta cz窷 farbowana ju zosta豉 "poruszona" i przygotowana przy poprzednim farbowaniu, dlatego du穎 豉twiej chwyta kolor i potrzeba mniej czasu na ni.
Dlatego te je郵i ci庵le k豉dzie si farb od razu po ca這軼i odrost wychodzi ja郾iej ni reszta. Bo na reszcie barwnik ju si bardzo skumulowa, a na odro軼ie jest najmniej.

Odno郾ie kole瘸nki bez odrostu, je郵i k豉dzie ona ciemniejszy kolor ni ten kt鏎y ma to tak, od razu po ca這軼i mo積a, ale pilnowa farby.
Je郵i chce rozja郾i, to najpierw k徙iel rozja郾iaj帷a lub dekoloryzacja, bo ja郾iejszy kolor na ciemniejszym nie wyjdzie lub b璠zie tylko bardzo delikatna zmiana tonu.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Mo積a ci wybaczyc tylko cz窷ciowo, bo ca趾owicie zapomnia豉, 瞠 pisa豉m o farbowaniu moja mieszkank, a pisa豉m o tym 2 tygodnie temu i nawet komentowa豉

Co do Welli Color Tauch, to nie jest to szampon. Jest to farba bezamoniakowa, p馧trwa豉, dlatego nazywam j tonerem, przynajmniej kiedy tak si rozr騜nia這 trwa陰 farb od takiej sp逝kuj帷ej si.
Natomiast szampon koloryzuj帷y jest max. na kilka my i przewa積ie po tygodniu ju jej nie ma.
Bior帷 pod uwag, 瞠 pami皻am mniej wi璚ej co kto ostatnio ma na g這wie, to tak 幢e nie jest Tylko, 瞠 zdj耩 nie pami皻am, bo nie by這. Dlatego mog這 mi umkn望
Przy Welli Colour Touch, kt鏎 okre郵i豉m jako szampon koloryzuj帷y to m鎩 skr鏒 my郵owy, bo dzia豉nie maj podobne.
A szampony te si do ko鎍a nie zmywaj. Szczeg鏊nie Palette i co tam jeszcze.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-03 o 15:12
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-03, 15:29   #2239
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
Nie panikuj Ja mam ja郾iejszy blond, a na pewno nie ciemny. Okre郵i豉bym go jako 鈔edni w kierunku jasnego. Ty masz ciemny, wi璚 tobie poziom 5 powinien wyj軼 dobrze

Metaxa nie wiem co ci jeszcze napisac. Caly czas opisuj moje wra瞠nia, a wi璚 to 瞠 poziom 5 wychodzi na blondzie rudawo. Natomiast 4/0 wysz這 rewelacyjnie, tak samo jak farba i delikatnie si sp逝kuje, ale niestety z kazdym myciem idzie w coraz bardziej rudy odcie i wtedy musze znowu robi odrosty, zeby ten efekt ukry.
Co do jako軼i i stanu w這s闚, to rewelacja. Jeszcze nigdy w zyciu - no nie licz帷 jak by豉m noworodkiem - nie mia豉m tak zdrowych w這s闚 A wi璚 pewne jest, 瞠 Wella pasuje moim w這som.
Robi Kolestonem i Color Tauch na zmian, albo raz Koleston a potem dwa razy CT. Chodzi mi o to, 瞠by jak najrzadziej uzywac typowej farby na wysokiej wodzie. A 瞠 mam w這sy blond, to niestety odrosty widac mi ju po 2 tygodniach, wi璚 robi CT na wodzie 1,8%.

Masz zamiar sama to zrobi? Gratuluje odwagi.
Na pewno nie mo瞠sz tego samego na這zy na ca這嗆. Osobno musisz rozja郾i ciemne w這sy, tylko czy ci sie uda nie naruszyc twoich odrostow...
Pofarbowa oddzielnie odrosty farb ze s豉bsz wod, a oddzielnie reszt rozja郾ionych w這s闚 lub reszt w這s闚 nie rozja郾iac, tylko zrobi na wodzie 9%

Odrosty z豉pi na pewno szybko, bo nie s jeszcze farbowane, a wi璚 powinny by kr鏂ej przytrzymane ni reszta w這s闚.
Mog豉by najpierw zrobi ciemne w這sy trzymaj帷 farb z wod 9% tak jak pisze w ulotce - pewnie co ko這 40 minut.
A na odrosty na這zy farb z wod 6% na 20-30minut, a wi璚 musia豉by na這篡 ok. 10-15 minut po na這瞠niu na ciemne w這sy.
Ja jednak bym nie ryzykowa豉 sama

chodzi這 mi w豉郾ie o efekt, w sensie kondycji w這s闚
kolor jaki wyjdzie taki wyjdzie byleby z w這s闚 siano nie zosta這
Stary 2013-09-03, 17:12   #2240
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Hej

Id jutro do rossa po jak捷 farb i nie wiem co bra.
Tradycyjnie Jasny Br您 Garnier Color Naturals : http://images.sklepy24.pl/51544355/2...jasny-braz.jpg

L'Oreal Sublime Mousse 40 lub 50
http://www.beautystat.com/site/wp-co...me-Mousse2.jpg

czy mo瞠 co innego... Jak zwykle nie wiem
Stary 2013-09-03, 17:26   #2241
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
chodzi這 mi w豉郾ie o efekt, w sensie kondycji w這s闚
kolor jaki wyjdzie taki wyjdzie byleby z w這s闚 siano nie zosta這
Aha no to ja tylko powt鏎z, 瞠 mi siana nie zrobi造 te farby. Wcze郾iej robi豉m tylko drogeryjnymi, wi璚 teraz mam por闚nanie. Wiadomo, 瞠 po farbowaniu i tak w這s jest szorstki itp. ale przeciez po to sie k豉dzie od篡wki po farbowaniu, 瞠by by這 znowu mi瘯ko
Ja jestem zadowolona bardzo
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-03, 21:28   #2242
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula pisa豉m wy瞠j.
Koleston to farba wi璚 zawsze robi na 6% , a Color Touch to toner i mo積a go robi na 1, 8% lub 4%.
Bez wzgl璠u na intensywno嗆 wody wychodz mi rude odrosty czyli tam gdzie mam m鎩 naturalny blond.
Farbuje tylko odrosty, a reszt tylko na sam koniec rozmasowuje.
Ca這嗆 w這s闚 jest ci庵le tak samo ciemna czyli prawie czarna. Wida, 瞠 4/0 Koleston 鈍ietnie trzyma

Ch皻nie zeszlabym na poziom 5 ale nie mog zaakceptowa tej rudo軼i.

Odcienia popielato opalizujacego nie bra豉m nawet pod uwag, bo skoro sam popiel sobie nie radzi to chyba opal tym bardziej ma marne szanse.

Mog w ramach eksperyment闚 kupi jeszcze 5/12 aby zaspokoi teraz moj ciekawo嗆, ale podejrzewam, 瞠 efekt b璠zie taki sam.
Ale mo瞠 poipelaty zmieszany z opalem b璠zie super. A jak nie to szukaj odcieni podw鎩nie popielatych lub cos z takich serii specjalnie na siwki. One 豉pi mocno na jasnych w這sach i wtedy poziom 5 powinien wyj嗆 prawid這wo.

Cytat:
Spokojnie, ka盥y ma inne w這sy. Weronisia mo瞠 mie du穎 pigmentu kt鏎y przy farbowaniu rudzieje. Ja np mam naturalny kolor ciemny popielaty blond ale w s這鎍u robi si z這to rudy (totalne zaprzeczenie popielatego). W這sy zawsze rozja郾iaj si na rudy i przy blondzie mam nieco problem bo musz zawsze poprawia to co wcze郾iej rozja郾i豉m lub wali ostro rozja郾iaczem a do bia這軼i i ch這dzi p逝kank. Ech...

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Hej

Id jutro do rossa po jak捷 farb i nie wiem co bra.
Tradycyjnie Jasny Br您 Garnier Color Naturals : http://images.sklepy24.pl/51544355/2...jasny-braz.jpg

L'Oreal Sublime Mousse 40 lub 50
http://www.beautystat.com/site/wp-co...me-Mousse2.jpg

czy mo瞠 co innego... Jak zwykle nie wiem
Bierz to co w promocji Np teraz Syoss wszystkie farby s w Rossmannie -30%. A mo瞠 co z nowych farb z olejkami? Co takiego z garniera albo z Syossa? Z Twoicch zdj耩 podoba mi si mousse 50

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-03 o 21:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-04, 11:17   #2243
Kachula82
Zakorzenienie

farbowa豉m...
Efekt? Jest ja郾iej ale... nie tak jakbym chcia豉
Niestety farby drogeryjne s豉bo na moich w這sach rozja郾iaj. No c騜...

Na razie fajnie bo jest ja郾iej i tak ma by.
Teraz musz d逝go wytrzyma przed nast瘼nym farbowaniem ()
Jak widzicie od br您u oddalam si ca造 czas ale nie wiem na jak d逝go. Minusem w blondzie jest to (u mnie chocia瘺y), 瞠 wida ka盥y krzywy w這s. Mam pe軟o odrastaj帷ych baby hair w ro積ych d逝go軼iach. Id tak przez ca陰 g這w. Bez silikonu lekko rozprowadzonego na wierzchu wygl康am jakbym spali豉 w這sy na maksa. O ile w br您ie to nie rzuca這 si w oczy jak w這sy troch oklap造 tak w blondzie to maskara.
Zdj璚ia z fleszem bo bez flesza co mi nie wychodz dzisiaj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1050836.jpg (33,2 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1050844.jpg (32,5 KB, 25 za豉dowa)

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-04, 11:23   #2244
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Kachula wow ale zmiany widz dawno mnie tu nei by這. Fajnie, 瞠 nie zniszczy豉 w這s闚. Ja do blondu zejd pewnie dopiero jak ca趾iem osiwiej

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-04, 11:30   #2245
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kachula wow ale zmiany widz dawno mnie tu nei by這. Fajnie, 瞠 nie zniszczy豉 w這s闚. Ja do blondu zejd pewnie dopiero jak ca趾iem osiwiej
Ko鎍e cierpi tylko ale ja chce mie jasne w這sy i mam w d... teraz ko鎍闚ki. Chce zmiany bo dobrze si w niej czuj. A w這sy jak podetn ciut na ko鎍ach to przecie odrosn.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-04, 11:35   #2246
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Cytat:
Ko鎍e cierpi tylko ale ja chce mie jasne w這sy i mam w d... teraz ko鎍闚ki. Chce zmiany bo dobrze si w niej czuj. A w這sy jak podetn ciut na ko鎍ach to przecie odrosn.
ale wlosy to nie reka grunt, zebys Ty czula sie dobrze ja moje scielam o 10cm. Ale trzymam sie Illuminy 5/0.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-04, 14:04   #2247
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
ale wlosy to nie reka grunt, zebys Ty czula sie dobrze ja moje scielam o 10cm. Ale trzymam sie Illuminy 5/0.
No i super. Ja twierdzi豉m "nigdy wi璚ej blond" ale za ka盥ym razem t瘰kni豉m za tym s這mkowym kolorem na g這wie. Lubi豉m by blond bo faceci inaczej do mnie podchodzili itp. Nawet ch皻niej mnie przepuszczali jak autem jecha豉m Dzi zaraz po farbni璚iu pojecha豉m do sklepu i obejrza這 si za mn paru facet闚, co po dw鎩ce dzieci, z nadwag i po trzydziestce sprawi這 mi wielk przyjemno嗆. Jak chodzi豉m w tym poziomie 6 to zero zainteresowania. A dzi normalnie bomba

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-04, 15:10   #2248
metaxa
Zakorzenienie

Cytat:
farbowa豉m...

Jak widzicie od br您u oddalam si ca造 czas ale nie wiem na jak d逝go. Minusem w blondzie jest to (u mnie chocia瘺y), 瞠 wida ka盥y krzywy w這s. Mam pe軟o odrastaj帷ych baby hair w ro積ych d逝go軼iach. Id tak przez ca陰 g這w. Bez silikonu lekko rozprowadzonego na wierzchu wygl康am jakbym spali豉 w這sy na maksa. O ile w br您ie to nie rzuca這 si w oczy jak w這sy troch oklap造 tak w blondzie to maskara.

super

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Aha no to ja tylko powt鏎z, 瞠 mi siana nie zrobi造 te farby. Wcze郾iej robi豉m tylko drogeryjnymi, wi璚 teraz mam por闚nanie. Wiadomo, 瞠 po farbowaniu i tak w這s jest szorstki itp. ale przeciez po to sie k豉dzie od篡wki po farbowaniu, 瞠by by這 znowu mi瘯ko
Ja jestem zadowolona bardzo
to 鈍ietnie
ju nie moge sie doczeka

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
farbowa豉m...

moje konc闚ki te sa widoczne ale po prostowaniu
poprostu s jasniejsze i tak jak u Ciebie widac jakby by造 spalone

dlatego czekam na farbk
Stary 2013-09-04, 16:11   #2249
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
super

moje konc闚ki te sa widoczne ale po prostowaniu
poprostu s jasniejsze i tak jak u Ciebie widac jakby by造 spalone

dlatego czekam na farbk
No w豉郾ie te ko鎍闚ki dobijaj. I moje no篡czki, kt鏎e mimo i ostre i tak mi ko鎍e rozmia盥篡造 i znowu mi si wszystko zacz窸o rozdwaja. Zachcia這 mi sie tanich...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-04 o 16:36
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-04, 20:10   #2250
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
farbowa豉m...

Bardzo 豉dnie i jak dla mnie ju wystarczaj帷o jasno
Ale ja to nie lubi takich bardzo jasnych blond闚, wi璚 nie s逝chaj co gadam

A ka盥y "krzywy" w這s wida i u mnie. plus ja dodatkowo obci窸am wierzchni warstw tak do po這wy d逝go軼i, 瞠by si unios造. W這sy si nie unios造 za bardzo, ale teraz odstaj jak odrastaj

mcromance jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.