Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-06, 08:19   #2281
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 962
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
no to macie moje w這sy jeszcze 3 h temu by造 znacznie ja郾iejsze i wyp逝kane
jak sama zrobilas sonie keratynowe prostowanie? chodzi to i za mna. slub za 2tyg i po nim moge znow kombinowac z wlosami i co to za farbka i kolor?

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-06, 08:35   #2282
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
jak sama zrobilas sonie keratynowe prostowanie? chodzi to i za mna. slub za 2tyg i po nim moge znow kombinowac z wlosami i co to za farbka i kolor?
normalnie raz zrobi豉 mi kole瘸nka i nie by豉m zadowolona, 3 raz robi豉m sobie sama i super czyli "umiesz liczy licz na siebie" a kolor to ciemny blond z Garniera (6.0) z kapk (3-4 cm farby) ciemnego mahoniu z Palette (R2)
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-06, 08:48   #2283
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
normalnie raz zrobi豉 mi kole瘸nka i nie by豉m zadowolona, 3 raz robi豉m sobie sama i super czyli "umiesz liczy licz na siebie" a kolor to ciemny blond z Garniera (6.0) z kapk (3-4 cm farby) ciemnego mahoniu z Palette (R2)
wyslesz mi na pw gdzie kupujesz oryginalne preparaty do prostowania?

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Kachula nie kus tym blondem plisssss zapieralam sie, ze never ever ale czasami jak ogladam swoje zdjecia z blondem na poziomie 8 to i mnie kusi

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-06, 08:59   #2284
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi olejami i porowato軼i w這s闚 bo nie ogarniam w tamtym roku kupi豉m Vatik na moje mega zniszczone w這sy i bardzo mi nie s逝篡豉, by造 jeszcze gorsze, stercz帷e i puszy造 si... U篡wa豉m wtedy s這necznikowego i by spoko. Teraz odgrzeba豉m t vatik i jest REWELACYJNA... mam mi瘯kie b造szcz帷e i spr篹yste w這sy po niej... o co chodzi W這sy mam inne ni rok temu, bo 軼i窸am prawie wszystkie zniszczone...
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-06, 10:26   #2285
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 831

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi olejami i porowato軼i w這s闚 bo nie ogarniam w tamtym roku kupi豉m Vatik na moje mega zniszczone w這sy i bardzo mi nie s逝篡豉, by造 jeszcze gorsze, stercz帷e i puszy造 si... U篡wa豉m wtedy s這necznikowego i by spoko. Teraz odgrzeba豉m t vatik i jest REWELACYJNA... mam mi瘯kie b造szcz帷e i spr篹yste w這sy po niej... o co chodzi W這sy mam inne ni rok temu, bo 軼i窸am prawie wszystkie zniszczone...

W這sy dzielimy wzgledem porowatosci

Wysoko porowate- wlosy zniszczone, sianno. Lub krecone. Ten typ nie lubi olejow o konsystencji masla m.in kokos. Puszy je i jeszcze bardziej przesusza.

Srednio porowate - srednio zniszczone, falowane. Tutaj mozna zaryzykowac np olej kokosowy, ale nie za dlugo. Musisz probowac.

Nisko porowate- Wlosy zdrowe, lsniace, gladkie, miesiste. Kochaja kokosa (np Vatika)

Jakie masz teraz wlosy?

Mysle, ze polubily Vatike. Bo sie zregenerowaly Olejem slonecznikowym. I scielas to co zniszczone. Podsumowujac Wlosy wysoko i srednio porowate lubia oleje o konsystencji plynnej. Porowatosc moze sie nieco zmienic wlasnie pod wplywem pielegnacji, ale ich natury nie zmienimy. Krecone/ falowane beda zawsze porowate mniej lub bardziej.
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-06, 11:45   #2286
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

NinaSimone
Dzi瘯uj bardzo Twoja odpowied mi wszystko wyja郾i豉. W豉郾ie z natury mam w這sy idealnie proste i g豉dkie czyli domy郵am si ze niskoporowe. Natomiast w tamtym roku zniszczylam je bardzo rozjasnianiem wi璚 sta造 si wysokoporowe, zgadza si ? Ju te zniszczone w wi瘯szo軼i w tym roku scielam.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-06, 12:16   #2287
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Wysz這 podobnie wed逝g mnie
Wa積e, 瞠 ty si dobrze w tym kolorze czujesz, na mnie i moje upodobania nie zwracaj uwagi
ja ju dawno nie s逝cham co mi radz inni A na serio to uwa瘸m, 瞠 powinnam robi z w這sami to na co mam ochot. Zawsze kto co mi doradza i g... z tego wychodzi這. Szczeg鏊nie "kole瘸nki" ze starych lat. Nie wiem, jakby chcia造 abym 幢e wygl康a豉. Tak samo mi wmawia造, i dobrze wygl康am jak ja widze, 瞠 mam nadwag. Dopiero jedna znajoma powiedzia豉, 瞠 widzi i robi post瘼y bo naprawd ju sporo schud豉m ale jeszcze mam co zrzuca.

Cytat:
Pi瘯ne

Cytat:
Dawaj jak to robisz. Co i jak i gdzie kupi.

Cytat:

Kachula nie kus tym blondem plisssss zapieralam sie, ze never ever ale czasami jak ogladam swoje zdjecia z blondem na poziomie 8 to i mnie kusi
Wal 8

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-06, 12:19   #2288
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 831

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
NinaSimone
Dzi瘯uj bardzo Twoja odpowied mi wszystko wyja郾i豉. W豉郾ie z natury mam w這sy idealnie proste i g豉dkie czyli domy郵am si ze niskoporowe. Natomiast w tamtym roku zniszczylam je bardzo rozjasnianiem wi璚 sta造 si wysokoporowe, zgadza si ? Ju te zniszczone w wi瘯szo軼i w tym roku scielam.
Dokladnie tak.

Jesli Twoje wlosy sa gladkie bez sylikonow to masz nisko porowate
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-06, 14:03   #2289
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Cytat:
Jaaaaaaa.... Pi瘯ny kolor i w這ski
No i teraz przez ciebie mam ochot na takie prostowanie w這s闚. A nie mam ani preparat闚, ani prostownicy, ani kasy na nie
Na szcz窷cie moje w這sy im d逝窺ze tym bardziej ogarni皻e s, bo prostuj si lekko pod w豉snym ci篹arem.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Ekhm... Ja jak patrz na w這sy Kachuli to te mam ochot mie ja郾iejsze A dopiero co znalaz豉m "sw鎩" poziom i odcienie

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
ja ju dawno nie s逝cham co mi radz inni A na serio to uwa瘸m, 瞠 powinnam robi z w這sami to na co mam ochot. Zawsze kto co mi doradza i g... z tego wychodzi這. Szczeg鏊nie "kole瘸nki" ze starych lat. Nie wiem, jakby chcia造 abym 幢e wygl康a豉. Tak samo mi wmawia造, i dobrze wygl康am jak ja widze, 瞠 mam nadwag. Dopiero jedna znajoma powiedzia豉, 瞠 widzi i robi post瘼y bo naprawd ju sporo schud豉m ale jeszcze mam co zrzuca.
W這sy nie noga, odrosn, wi璚 mo瞠sz robi co chcesz Byle z umiarem. Bo czasem to widz na ulicy takie babki, kt鏎e chyba nie maj tego s這wa w s這wniku...
A kole瘸nki, c騜, zwykle m闚i co chcesz us造sze, a nie co powinna. Jak to m闚i, 瞠 tylko prawdziwy przyjaciel lub wr鏬 powie ci najgorsz prawd prosto w oczy.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisz prosz jak to robisz Nie to, 瞠bym by豉 w stanie co takiego sobie strzeli na g這wie sama, ale poczyta o r騜nych takich lubi

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-06, 20:03   #2290
moniczka_90
Zakorzenienie

dzi瘯uj dziewczyny za mi貫 s這wa cho jakby軼ie zobaczy造 moje w這sy na 篡wo to inaczej by軼ie gada造
m闚i帷 najpro軼iej keratyn robi si tak, ze myje si w這sy mocno oczyszczaj帷ym szamponem (jest w zestawie specjalny) i potem nak豉da si keratyn i wprasowuje nagrzan do 230 C prostownic

jakby kt鏎a z was chcia豉 sobie zrobi keratyn to zapraszam do mnie do pracy lub prywatnie ch皻nie zrobi
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-06, 20:22   #2291
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Kachula, od czego zacz窸a schodzenie do blondu???
Stary 2013-09-07, 19:35   #2292
mcromance
Zakorzenienie

Uwaga, uwaga !!! Nareszcie kupi豉m farb < tu wstaw fanfary > Inebrya, kolor 5,0
Je郵i przyjdzie szybko to farbowanie jeszcze w tym tygodniu

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-07, 20:20   #2293
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
Kachula, od czego zacz窸a schodzenie do blondu???
Od jednego farbowania Garnier Color Naturals nr 7 http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...r-7-blond.html
i nieudanego ombre http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...bres-nr-2.html
a potem ju polecia這. Bardzo mi pomog這 s這鎍e w tym roku, bo mocno rozja郾i這 貫pek.
Cytat:
Ja w豉郾ie zam闚i豉m mamie

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-07, 20:41   #2294
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w豉郾ie zam闚i豉m mamie
U Powerlooka?
Ja kupi豉m nie tylko swoj Inebry 5,0, ale i Matrix SoColor 509N dla mamy. Jej nic nie przesusza (albo ma to gdzie, bo w這sy kr鏒kie). Te b璠zie si farbowa wtedy kiedy ja.
Zosta豉 jej jeszcze 1/3 poprzedniej tubki, ale kupi豉m jej na zapas (bo przesy趾a wyjdzie taniej na 2 produkty ).
No i niespodzianka, podpasowa這 mojej mamuni te 509N Na pocz徠ku marudzi豉, 瞠 kolor taki za ciemny i "szarawy", bo poprzednio bra豉 drogeryjne poziomy 8 i 9 robi帷e mocno rozja郾ionego kurczaczka.

Ale najlepsze to i tak by這 zaskoczenie fryzjerki, jak mojej mamie ten Matrix 豉dnie pokry siwki, a przy kolejnym farbowaniu farba nadal na nich by豉. Ja郾iejsza, ale jednak.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 08:54   #2295
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
czekam na efekty farbowania!!!

ja tez kupuje na zapas Illuminy mam jeszcze na 3 farbowania (po pol tubki na raz).

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 09:03   #2296
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
U Powerlooka?
Ja kupi豉m nie tylko swoj Inebry 5,0, ale i Matrix SoColor 509N dla mamy. Jej nic nie przesusza (albo ma to gdzie, bo w這sy kr鏒kie). Te b璠zie si farbowa wtedy kiedy ja.
Zosta豉 jej jeszcze 1/3 poprzedniej tubki, ale kupi豉m jej na zapas (bo przesy趾a wyjdzie taniej na 2 produkty ).
No i niespodzianka, podpasowa這 mojej mamuni te 509N Na pocz徠ku marudzi豉, 瞠 kolor taki za ciemny i "szarawy", bo poprzednio bra豉 drogeryjne poziomy 8 i 9 robi帷e mocno rozja郾ionego kurczaczka.

Ale najlepsze to i tak by這 zaskoczenie fryzjerki, jak mojej mamie ten Matrix 豉dnie pokry siwki, a przy kolejnym farbowaniu farba nadal na nich by豉. Ja郾iejsza, ale jednak.
Nie, nie u powerlooka ale u innego sprawdzonego sprzedawcy.
Mnie dziwi, 瞠 niekt鏎zy fryzjerzy s zdziwieni dzia豉niem niekt鏎ych farb. Przecie ten rynek stale si rozrasta i powstaj nowo軼i w ko鎍u zaspokajaj帷e wymogi klienta i nie wiem czemu niekt鏎zy si w tym nie szkol. Ja kiedy jak wspomnia豉m swoje fryzjerce o takich farbach jak extra coverage to si u鄉iechn窸a i powiedzia豉: "czego to nie wymy郵 aby si sprzeda, farba specjalnie na siwki"... No comment. Nawet Londa drogeryjna ju takie farby mia豉 a ona twierdzi豉, 瞠 to i tak pewnie zwyk貫 farby ewentualnie pog喚biony kolor. No ale jak ja mog cokolwiek wiedzie skoro nie jestem fryzjerem. Wtedy zrozumia豉m czemu mi nie wyszed u niej blond zwyk陰 farb a raczej jaki rudy. Ona chyba nawet nie mia豉 poj璚ia o super rozja郾iaj帷ych blondach. U niej blond zawsze rozja郾iaczem.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-08 o 09:05
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-08, 10:22   #2297
czekoladka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 859
GG do czekoladka21

Hej

Marzy mi si co ala orzech laskowy na g這wie, obecnie mam czerwono-rudawe sp逝kane z tym ze mam odrost ciemny br您(naturalne). Do tego losy mam krotkie i dosc szybko widac odrosty.
Doswiadczone poleccie jakas farbe no chyba ze musze isc z tym do fryzjera

Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline  
Stary 2013-09-08, 11:18   #2298
goldika
Zakorzenienie

mnie tez przeraza brak wiedzy u niektorych fryzjerow :/ powinni obowiazkowo studiowac wizaz to by sie czegos nauczyli

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 11:23   #2299
goldika
Zakorzenienie

Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1014179_691937287499843_395430663_n.jpg (13,5 KB, 28 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 11:59   #2300
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Laski co to za kolor moze byc? cos tkaiego mnie teraz kusi, tzn po slubie czyli za 2tyg
ciemny blond, mo瞠 z kapk z這ta 瞠by kolor by cieplejszy
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-08, 12:09   #2301
goldika
Zakorzenienie

u mnie ciemny blond z poziomu 6 zawsze wychodzil duzo ciemniej niz to wiec odpada w moim przypadku. Stawialabym na 7 poziom chyba...

ale musialabym dekoloryzacje zrobic. Rozjasniacz odpada, to wole wolniej schodzic z koloru niz znowu sie skrzywdzic :/ plus jest taki ze wlosy wczesniej hennowane juz scielam wiec zielen nie wyjdzie teoretycznie

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 13:05   #2302
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem, ale faaajny jest

Cytat:
Od jednego farbowania Garnier Color Naturals nr 7 http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...r-7-blond.html
i nieudanego ombre http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...bres-nr-2.html
a potem ju polecia這. Bardzo mi pomog這 s這鎍e w tym roku, bo mocno rozja郾i這 貫pek.
Hmm, na moich w這sach pewnie ten blond rozja郾i豚y tylko odrosty

Og鏊nie to nie wiem co mam teraz z tymi k豉kami zrobi... By豉m w rossie, ale nie mog豉m si zdecydowa jaki chc kolor. My郵a豉m chwil o rozja郾ieniu w這s闚 i ciemnym blondzie z refleksami, ale cenniki u fryzjer闚 skutecznie zabi造 ten pomys.
Nie chc ju tego ciemnego br您u, ca貫 篡cie na niego patrz xD A na dodatek ostatnio znajduj na skroniach siwe w這sy (a mam 22 lata ) i ju og鏊nie tematy w這sowe zaczynaj mnie bardziej dobija ni sprawia przyjemno嗆

Tutaj moje obecne k豉czyska w ka盥ym mo磧iwym 鈍ietle. 1,5 miesi帷a temu farbowane Jasnym Br您em Garnier Color Naturals. Na ko鎍闚kach jeszcze lekko przebija si przez farb moje 'ombre'. Mam spory odrost, ale nie rzuca si bardzo w oczy, jest troszk odrobin ja郾iejszy i bardziej ch這dny.
Doradzicie co ? Nie mam na siebie pomys逝 i jestem otwarta na wszelkie propozycje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT9787.jpg (56,9 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT9793.jpg (84,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT9800.jpg (74,6 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT9803.jpg (83,2 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT9804.jpg (90,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT9805.jpg (67,6 KB, 10 za豉dowa)
Stary 2013-09-08, 13:30   #2303
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
czekam na efekty farbowania!!!

ja tez kupuje na zapas Illuminy mam jeszcze na 3 farbowania (po pol tubki na raz).
Oj, ja sama czekam na efekty farbowania A na zapas sobie nie kupuj, je郵i nie jestem pewna czy nadal b璠 ta farb robi.
Ale ostatnio kupi豉m sobie jab逝szkowy Sleeping Pack Baviphatu i 瞠l 郵imaczkowy Mizona na zapas, bo s superowe

Mam nadziej, 瞠 paczka dojdzie szybko. Niestety Allegrowy PayU mia wczoraj jaki problem z moim bankiem (kt鏎y ma niby trwa do poniedzia趾u) i musia豉m zap豉ci jako zwyk造 przelew i sprzedawca jeszcze nie dosta kasy Chyba napisze do niego i dodam potwierdzenie p豉tno軼i, 瞠by mogli ju w poniedzia貫k wys豉, zanim bank im wp豉t zaksi璕uje.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Nie, nie u powerlooka ale u innego sprawdzonego sprzedawcy.
Mnie dziwi, 瞠 niekt鏎zy fryzjerzy s zdziwieni dzia豉niem niekt鏎ych farb. Przecie ten rynek stale si rozrasta i powstaj nowo軼i w ko鎍u zaspokajaj帷e wymogi klienta i nie wiem czemu niekt鏎zy si w tym nie szkol. Ja kiedy jak wspomnia豉m swoje fryzjerce o takich farbach jak extra coverage to si u鄉iechn窸a i powiedzia豉: "czego to nie wymy郵 aby si sprzeda, farba specjalnie na siwki"... No comment. Nawet Londa drogeryjna ju takie farby mia豉 a ona twierdzi豉, 瞠 to i tak pewnie zwyk貫 farby ewentualnie pog喚biony kolor. No ale jak ja mog cokolwiek wiedzie skoro nie jestem fryzjerem. Wtedy zrozumia豉m czemu mi nie wyszed u niej blond zwyk陰 farb a raczej jaki rudy. Ona chyba nawet nie mia豉 poj璚ia o super rozja郾iaj帷ych blondach. U niej blond zawsze rozja郾iaczem.
Hahahahahahha
No w豉郾ie w豉郾ie. Moja fryzjerka ostatnio "odkry豉" farby Biokap i m闚i豉, 瞠 niby takie fajne i nie niszcz帷e. To ja jej ju tam wszystko wyja郾i豉m o poczciwym amoniaczku i MEA i jak Color&Soin z tymi MEA zadzia豉 na mnie - rudzia zawsze i na d逝窺z met podsuszy w這sy.

Zainteresowa豉m j w豉郾ie tym Matrixem do siwk闚, nawet chyba b璠zie poleca klientkom. Ale sama nie kupi na zapas, bo u niej kobitki same przynosz farb i m闚i "r鏏 t". To jej si nie dziwi, 瞠 nie obchodz jej te nowe farby. Na targi fryzjerskie sobie je寮zi i ogl康a nowinki, ale nie kupuje farb, bo by jej le瘸造.
Tylko ja jestem taki odszczepieniec, kt鏎y szuka, kombinuje i przynosi coraz nowsze farby

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
mnie tez przeraza brak wiedzy u niektorych fryzjerow :/ powinni obowiazkowo studiowac wizaz to by sie czegos nauczyli
Dawaj, za這篡my takie ma貫 k馧ko wspomo瞠nia fryzjer闚. I za niewielk op豉t b璠ziemy doradza, dobiera farby i s逝篡 profesjonaln rad Hihihihihihi

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Jak dla mnie to wygl康a na poziom 6. Ale chyba odrost ma ta pani ciemny, wi璚 stawiam, 瞠 mog豉 k豉嗆 poziom 7, 瞠by wysz豉 jej 6.
A odcie to chyba co ze z這tem, albo be穎we mo瞠.

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Og鏊nie to nie wiem co mam teraz z tymi k豉kami zrobi... By豉m w rossie, ale nie mog豉m si zdecydowa jaki chc kolor. My郵a豉m chwil o rozja郾ieniu w這s闚 i ciemnym blondzie z refleksami, ale cenniki u fryzjer闚 skutecznie zabi造 ten pomys.
Nie chc ju tego ciemnego br您u, ca貫 篡cie na niego patrz xD A na dodatek ostatnio znajduj na skroniach siwe w這sy (a mam 22 lata ) i ju og鏊nie tematy w這sowe zaczynaj mnie bardziej dobija ni sprawia przyjemno嗆
Ja nie wypowiem si co zrobi, 瞠by mie blond, bo sama nie lubi blond闚 i nigdy nie robi豉m takim odcieniem.

A odno郾ie siwych w這s闚, to jak najbardziej mo瞠sz ju mie. Ja te od 20 roku 篡cia mam gdzie takie pojedyncze (teraz mam 26). To zwyczajnie genetyka, albo czasem stres wp造wa na zahamowanie wytwarzania barwnika we w這sie.
A niekt鏎zy to przecie maj np. od urodzenia siwe pasemka i 篡j Wi璚 farba na 貫pek i do przodu, nie przejmuj si tym kilkoma siwkami

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 13:18
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 14:36   #2304
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Poka wiadomo嗆
Hej

Marzy mi si co ala orzech laskowy na g這wie, obecnie mam czerwono-rudawe sp逝kane z tym ze mam odrost ciemny br您(naturalne). Do tego losy mam krotkie i dosc szybko widac odrosty.
Doswiadczone poleccie jakas farbe no chyba ze musze isc z tym do fryzjera
jako trwa陰 farb polecam Inebry. Kolor trzyma do nast瘼nego farbowania. Mo積a robi tylko odrosty a po ca這軼i od鈍ie瘸 co jaki czas. http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/

Cytat:
prawda, prawda

Cytat:
Poziom 6 ale chyba z這ty. U mnie tak poziom 6 wyp逝kany wygl康a ale mniej z這ta mia bo ja ch這dnym trzepa豉m.

Cytat:
Hmm, na moich w這sach pewnie ten blond rozja郾i豚y tylko odrosty

Tutaj moje obecne k豉czyska w ka盥ym mo磧iwym 鈍ietle. 1,5 miesi帷a temu farbowane Jasnym Br您em Garnier Color Naturals. Na ko鎍闚kach jeszcze lekko przebija si przez farb moje 'ombre'. Mam spory odrost, ale nie rzuca si bardzo w oczy, jest troszk odrobin ja郾iejszy i bardziej ch這dny.
Doradzicie co ? Nie mam na siebie pomys逝 i jestem otwarta na wszelkie propozycje
Nie wiem co Ci poradzi bo raczej sam farb nic nie zdzia豉sz. Mo瞠 k徙iel rozja郾iaj帷a i poziom 7? Ja si odwa篡豉m na rozja郾iacz w tym ombre Loreala i nie 瘸逝j! Niestety przy takiej d逝go軼i co masz to fryzjerzy 膨daj astronomicznych kwot. Tu fajnie 7,31 wygl康a: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...oreal-majirel/ Ale musia豉by rozja郾i troch w這sy. K徙iel zej嗆 o poziom wy瞠j i potem waln望 co z poziomu 7. Ten kolor 7,31 to taki fajny ciep造 kolorek ale z nut ch這du. Niby z這to ale b造szczy ch這dno.

Cytat:
Oj, ja sama czekam na efekty farbowania A na zapas sobie nie kupuj, je郵i nie jestem pewna czy nadal b璠 ta farb robi.
Ale ostatnio kupi豉m sobie jab逝szkowy Sleeping Pack Baviphatu i 瞠l 郵imaczkowy Mizona na zapas, bo s superowe

Mam nadziej, 瞠 paczka dojdzie szybko. Niestety Allegrowy PayU mia wczoraj jaki problem z moim bankiem (kt鏎y ma niby trwa do poniedzia趾u) i musia豉m zap豉ci jako zwyk造 przelew i sprzedawca jeszcze nie dosta kasy Chyba napisze do niego i dodam potwierdzenie p豉tno軼i, 瞠by mogli ju w poniedzia貫k wys豉, zanim bank im wp豉t zaksi璕uje.
Mi wp豉t dobrze przyj窸o i mam nadziej, 瞠 farba dojedzie najp騧niej w 鈔od. Musz zd捫y, bo mama ma wyjazd s逝瘺owy i z siwkami nie pojedzie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-08, 14:50   #2305
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
jako trwa陰 farb polecam Inebry. Kolor trzyma do nast瘼nego farbowania. Mo積a robi tylko odrosty a po ca這軼i od鈍ie瘸 co jaki czas. http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/

prawda, prawda

Poziom 6 ale chyba z這ty. U mnie tak poziom 6 wyp逝kany wygl康a ale mniej z這ta mia bo ja ch這dnym trzepa豉m.

Nie wiem co Ci poradzi bo raczej sam farb nic nie zdzia豉sz. Mo瞠 k徙iel rozja郾iaj帷a i poziom 7? Ja si odwa篡豉m na rozja郾iacz w tym ombre Loreala i nie 瘸逝j! Niestety przy takiej d逝go軼i co masz to fryzjerzy 膨daj astronomicznych kwot. Tu fajnie 7,31 wygl康a: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...oreal-majirel/ Ale musia豉by rozja郾i troch w這sy. K徙iel zej嗆 o poziom wy瞠j i potem waln望 co z poziomu 7. Ten kolor 7,31 to taki fajny ciep造 kolorek ale z nut ch這du. Niby z這to ale b造szczy ch這dno.
O rany, ale pi瘯ny ten kolor
6.31 te super!
Tylko czy po k徙ieli nie sko鎍z z pomara鎍zk, kt鏎ej nie b璠 w stanie niczym przykry?
Chyba i tak b璠 musia豉 zaryzykowa na w豉sn r瘯, no bo bez kitu... 瞠by 400 z p豉ci u fryzjera za rozja郾ienie i pofarbowanie w這s闚 ? I jeszcze bez gwarancji, 瞠 wszystko b璠zie tak jak sobie wymarzy豉m...

Btw. Wy ogarniacie, wi璚 mo瞠 mnie o鈍iecicie na jakim poziomie mam teraz kolor w這s闚?
Farba by豉 oznaczona numerkiem 5.0, ale wg mnie wysz豉 du穎 ciemniej, obstawiam co na poziomie 4 ale nie wiem, bo si nie znam xD

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2013-09-08 o 14:54
DontSaySorry jest offline  
Stary 2013-09-08, 14:58   #2306
goldika
Zakorzenienie

to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0581.jpg (110,9 KB, 34 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 15:09   #2307
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mi wp豉t dobrze przyj窸o i mam nadziej, 瞠 farba dojedzie najp騧niej w 鈔od. Musz zd捫y, bo mama ma wyjazd s逝瘺owy i z siwkami nie pojedzie.
Ja tam nie wiem. PayU mia這 problem tylko z moim bankiem, bo ikonka iPKO (BP) by豉 ca豉 szara, a reszta normalna, kolorowa.
Oj tam. Mam dow鏚 wp豉ty, kasa posz豉, wi璚 na dobr spraw to mog ju wysy豉, bo na pewno im bank wp豉t w poniedzia貫k zaksi璕uje.

Napisz, poprosz, poskie販z, 瞠 na gwa速 potrzebne (bo tak jest) i mo瞠 zrozumiej i wy郵

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Baaaardzo 豉dny kolor W這sy tez baaardzo 豉dne
A lud幟i si nie przejmuj. Jak ju Weronisia m闚i豉, je郵i kto sam na br您 nie farbuje to nie zauwa篡 r騜nicy mi璠zy ciemnym br您em i czerni.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 15:10
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 15:31   #2308
DontSaySorry
Zakorzenienie

Cytat:
Boski kolor i boskie w這sy Wida, 瞠 to nie czer, ludzie si nie znaj
Stary 2013-09-08, 15:48   #2309
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Boski kolor i boskie w這sy Wida, 瞠 to nie czer, ludzie si nie znaj
dzieki ale wlosy nie maja w sobie nic z boskosci niestety. Niedlugo wcale ich nie bedzie jak beda wypadac z taka szybkoscia. Musze do endo sie wybrac bo odkad biore leki na tarczyce same zle rzeczy sie ze mna dzieja

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 17:26   #2310
rilli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 305

chcia豉bym si was spyta
czy powinny mi wyj嗆 pasemka blond na br您owej farbie? mo瞠 to dziwnie zabrzmi,ale to jest dla mnie bardzo wa積e dlatego si pytam (mam nadzieje, 瞠 to tak瞠 odpowiedni temat)

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.