Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 78 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-08, 17:58   #2311
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rilli Poka wiadomo嗆
chcia豉bym si was spyta
czy powinny mi wyj嗆 pasemka blond na br您owej farbie? mo瞠 to dziwnie zabrzmi,ale to jest dla mnie bardzo wa積e dlatego si pytam (mam nadzieje, 瞠 to tak瞠 odpowiedni temat)
Ale jaki jest dok豉dnie problem? Dopiero chcesz je robi czy ju je masz i chcesz przykry br您ow farb? Bo ja nie 豉pi... Napisz mi 這patologicznie co masz, a cho chcesz mie.

(Zasadniczo co by nie robi豉 to idzie zrobi wszystko, ale jaki b璠zie po tym stan w這s闚 to ju osobna historia.)

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
dzieki ale wlosy nie maja w sobie nic z boskosci niestety. Niedlugo wcale ich nie bedzie jak beda wypadac z taka szybkoscia. Musze do endo sie wybrac bo odkad biore leki na tarczyce same zle rzeczy sie ze mna dzieja
Ha, to co ja mam powiedzie, jak w這sy mi lec jak nigdy a badania krwi i tarczycy mam cacy? Ty przynajmniej wiesz, sk康 si bierze problem i jako mo瞠 dasz rade zaradzi z lekarzem, a ja nic nie wiem A 瞠 z natury s cienkie i 鈔ednio g瘰te to od razu mi wida ich ubytek. Kucyk mi si zmniejszy co najmniej o 1 cm w czasie ostatnich 2 miesi璚y...

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-08 o 17:59
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 19:14   #2312
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka wiadomo嗆
O rany, ale pi瘯ny ten kolor
6.31 te super!
Tylko czy po k徙ieli nie sko鎍z z pomara鎍zk, kt鏎ej nie b璠 w stanie niczym przykry?
Chyba i tak b璠 musia豉 zaryzykowa na w豉sn r瘯, no bo bez kitu... 瞠by 400 z p豉ci u fryzjera za rozja郾ienie i pofarbowanie w這s闚 ? I jeszcze bez gwarancji, 瞠 wszystko b璠zie tak jak sobie wymarzy豉m...

Btw. Wy ogarniacie, wi璚 mo瞠 mnie o鈍iecicie na jakim poziomie mam teraz kolor w這s闚?
Farba by豉 oznaczona numerkiem 5.0, ale wg mnie wysz豉 du穎 ciemniej, obstawiam co na poziomie 4 ale nie wiem, bo si nie znam xD
Ko這 4 to one nawet nie s. Jak dla mnie poziom 5 豉many na 6 bo masz ciep造 kolor a on zawsze ja郾iejszy wychodzi. Ja poradzi豉m ci k徙iel ale tak delikatn. Aby w豉郾ie tylko o ton zej嗆 a nie wi璚ej bo mo瞠 potem by pomara鎍zowy kurczaczek. Og鏊nie jak wtedy po rozja郾ianiu po這篡豉by poziom 7,31 to powinno lekko och這dzi bez zieleni. Nie polecam poziomu 6 bo zapewne wyjdzie na rozja郾ianych ciemniej. Si鏚emka bezpieczniejsza.
Ja jak ju rozja郾i豉m i po這篡豉m ja郾iejsz farb to za drugim razem farbowania t sam jasn farb, jeszcze bardziej mi rozja郾i這. I tak samo b璠 farbowa znowu i pewnie znowu b璠zie ja郾iej. I tak do upad貫go

Cytat:
to ja wrzuce efekt jaki mam po Wella Illumina 5/0. W sloncu jest to piekny kolor! ale w pomieszczeniu 95% ludzi twierdzi, ze to czarny
Kolorek jest pi瘯ny. Owszem mo瞠 i wygl康a na ciemny w pewnym o鈍ietleniu ale do czerni mu daleko.

Cytat:
dzieki ale wlosy nie maja w sobie nic z boskosci niestety. Niedlugo wcale ich nie bedzie jak beda wypadac z taka szybkoscia. Musze do endo sie wybrac bo odkad biore leki na tarczyce same zle rzeczy sie ze mna dzieja
Uwa瘸j bo mo瞠 masz 幢e dobrane leki. Kiedy my郵a豉m, 瞠 mam tarczyc czyta豉m nieco na ten temat i du穎 babek pisa這 o 幢e dobranych lekach, kt鏎e to wi璚ej szkodzi造 ni dzia豉造.

Cytat:
Napisane przez rilli Poka wiadomo嗆
chcia豉bym si was spyta
czy powinny mi wyj嗆 pasemka blond na br您owej farbie? mo瞠 to dziwnie zabrzmi,ale to jest dla mnie bardzo wa積e dlatego si pytam (mam nadzieje, 瞠 to tak瞠 odpowiedni temat)
To zale篡 czym b璠ziesz robi. Jak rozja郾iaczem to musisz potrzyma nieco aby pomara鎍zowe nie by造. Zapewne wyjdzie co ala jasny z這ty blond. Sam farb nie zrobisz pasemek.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
Ha, to co ja mam powiedzie, jak w這sy mi lec jak nigdy a badania krwi i tarczycy mam cacy? Ty przynajmniej wiesz, sk康 si bierze problem i jako mo瞠 dasz rade zaradzi z lekarzem, a ja nic nie wiem A 瞠 z natury s cienkie i 鈔ednio g瘰te to od razu mi wida ich ubytek. Kucyk mi si zmniejszy co najmniej o 1 cm w czasie ostatnich 2 miesi璚y...
Stres, leki, tego jest pe軟o. Ja od lek闚 i stresu mia豉m i mam problemy. A mo瞠 kochana co w diecie zmieni豉?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-08, 19:36   #2313
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Stres, leki, tego jest pe軟o. Ja od lek闚 i stresu mia豉m i mam problemy. A mo瞠 kochana co w diecie zmieni豉?
Stresu nie mam du穎 wi璚ej ni kiedy. Lek闚 nie 造kam (a w徠pi, 瞠by od smarowania twarzy retinoidem mi zacz窸y lecie - dodatkowo wypada造 ju przed zacz璚iem kuracji Atre).
Jedyne co mi si w wakacje w diecie zmieni這 to wi璚ej truskawek i innych owoc闚. Teraz zacz窸am je嗆 wi璚ej w璠lin, bo mo瞠 to to, chocia 瞠lazo mam pi瘯nie w g鏎nej granicy normy.

Jestem teraz w po這wie opakowania Biotebalu 5mg, chyba powoli zaczyna dzia豉. Albo to moje pobo積e 篡czenie...

Zastanawiam si nad jak捷 wcierk bez alkoholu, ale Jantar ci篹ki do dorwania na doz-ie. Mo瞠 kupi kozieradk i b璠 w豉sny p造n robi. Tylko ten wyczuwalny zapach roso逝 mnie hamuje lekko

Czas edycji: 2013-09-08 o 19:38
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 20:42   #2314
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Stresu nie mam du穎 wi璚ej ni kiedy. Lek闚 nie 造kam (a w徠pi, 瞠by od smarowania twarzy retinoidem mi zacz窸y lecie - dodatkowo wypada造 ju przed zacz璚iem kuracji Atre).
Jedyne co mi si w wakacje w diecie zmieni這 to wi璚ej truskawek i innych owoc闚. Teraz zacz窸am je嗆 wi璚ej w璠lin, bo mo瞠 to to, chocia 瞠lazo mam pi瘯nie w g鏎nej granicy normy.

Jestem teraz w po這wie opakowania Biotebalu 5mg, chyba powoli zaczyna dzia豉. Albo to moje pobo積e 篡czenie...

Zastanawiam si nad jak捷 wcierk bez alkoholu, ale Jantar ci篹ki do dorwania na doz-ie. Mo瞠 kupi kozieradk i b璠 w豉sny p造n robi. Tylko ten wyczuwalny zapach roso逝 mnie hamuje lekko

Nie wiem jak ma si ma嗆 do retinoid闚 do 造kania ale przy stosowaniu tego czego w og鏊e nie powinno si planowa wtedy dzieci, bo to wnika czy przez ma嗆 czy doustnie do p這du i go uszkadza. Bardzo du穎 mo積a wyczyta o skutkach ubocznych tej twojej ma軼i i nie b康 tak hop siup, 瞠 to nie od tego. Jak popatrzy豉m teraz jak to mo瞠 mie wp造w na organizm to ja bym chyba si tym w 篡ciu nie smarowa豉... brrr.
Skoro to tak bardzo jest odradzane przysz造m matkom to jednak ma jaki negatywny wp造w na organizm. Mo瞠 nawet powodowa (jeden ze skutk闚 ubocznych) og鏊ne os豉bienie organizmu a np u mnie w豉郾ie to te przyczyni這 si do wypadania w這s闚. Lekarz mi powiedzia, 瞠 jestem os豉biona i mam si wzmacnia. Wyniki r騜nych bada by造 ok a w這sy lecia造, a organizm os豉biony nawet nie mia jak utrzymywa ich na g這wie, tak sobie t逝macz..,

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-08 o 20:43
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-08, 20:54   #2315
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem jak ma si ma嗆 do retinoid闚 do 造kania ale przy stosowaniu tego czego w og鏊e nie powinno si planowa wtedy dzieci, bo to wnika czy przez ma嗆 czy doustnie do p這du i go uszkadza. Bardzo du穎 mo積a wyczyta o skutkach ubocznych tej twojej ma軼i i nie b康 tak hop siup, 瞠 to nie od tego. Jak popatrzy豉m teraz jak to mo瞠 mie wp造w na organizm to ja bym chyba si tym w 篡ciu nie smarowa豉... brrr.
Skoro to tak bardzo jest odradzane przysz造m matkom to jednak ma jaki negatywny wp造w na organizm. Mo瞠 nawet powodowa (jeden ze skutk闚 ubocznych) og鏊ne os豉bienie organizmu a np u mnie w豉郾ie to te przyczyni這 si do wypadania w這s闚. Lekarz mi powiedzia, 瞠 jestem os豉biona i mam si wzmacnia. Wyniki r騜nych bada by造 ok a w這sy lecia造, a organizm os豉biony nawet nie mia jak utrzymywa ich na g這wie, tak sobie t逝macz..,
Nie, ja nie m闚i, ze Atrederm nie ma wp造wu na organizm. Mi chodzi o to, 瞠 mi lecia造 ju grubo przed smarowaniem si nim i w czasie stosowania ta ilo嗆 si nie zwi瘯szy豉. I to jest p造n, nie ma嗆, wi璚 du穎 nie mo積a na這篡, chyba 瞠 chcesz ca趾iem pozby si sk鏎y.
A ja si smaruj, bo wol si pom璚zy ze skutkami ubocznymi ni z tymi bardzo bolesnymi, uparcie siedz帷ymi gulami na twarzy co miesi帷. I tak zacz窸am 豉godnie od zewn皻rznych, bo dermatolog od razu chcia豉 Izotek dowali. Ten to dopiero ma fajne skutki uboczne

Ha, to niby mam si wzmacnia? Kurde... Ciekawe niby jak. Eh... Sza逝 mo積a z tym dosta. Mam nadziej, 瞠 Biotebal zacznie dzia豉, bo na razie to tylko p馧 miesi帷a bior, wi璚 za wcze郾ie na spektakularne wyniki.

Czas edycji: 2013-09-08 o 20:57
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 21:44   #2316
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, ja nie m闚i, ze Atrederm nie ma wp造wu na organizm. Mi chodzi o to, 瞠 mi lecia造 ju grubo przed smarowaniem si nim i w czasie stosowania ta ilo嗆 si nie zwi瘯szy豉. I to jest p造n, nie ma嗆, wi璚 du穎 nie mo積a na這篡, chyba 瞠 chcesz ca趾iem pozby si sk鏎y.
A ja si smaruj, bo wol si pom璚zy ze skutkami ubocznymi ni z tymi bardzo bolesnymi, uparcie siedz帷ymi gulami na twarzy co miesi帷. I tak zacz窸am 豉godnie od zewn皻rznych, bo dermatolog od razu chcia豉 Izotek dowali. Ten to dopiero ma fajne skutki uboczne

Ha, to niby mam si wzmacnia? Kurde... Ciekawe niby jak. Eh... Sza逝 mo積a z tym dosta. Mam nadziej, 瞠 Biotebal zacznie dzia豉, bo na razie to tylko p馧 miesi帷a bior, wi璚 za wcze郾ie na spektakularne wyniki.
Mo瞠 to g逝pia rada ale u mnie sprawdzona w zesz陰 jesie. Kup dobry tran i do tego pij albo jakie actimele albo zwyk造 jogurt jedz. U mnie po samym tranie by這 lepiej. Teraz te musz kupi ale taki do picia aby dzieciarnia mog豉 go za篡wa.
A co do takich wcierek ,p造n闚 i ma軼i, mi kiedy wisia造 skutki uboczne oby tylko co pomog這 na to na co bra豉m. Niestety skutki mog wyj嗆 p騧niej i to o wiele p騧niej. Mi organizm teraz nie przyjmuje tego co kiedy i reaguje do嗆 ostro. Ostry dy簑r by ju par razy Uwa瘸j co stosujesz bo mo瞠 jednak warto czasem z ma陰 diod pochodzi na buzi

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:17   #2317
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Mo瞠 to g逝pia rada ale u mnie sprawdzona w zesz陰 jesie. Kup dobry tran i do tego pij albo jakie actimele albo zwyk造 jogurt jedz. U mnie po samym tranie by這 lepiej. Teraz te musz kupi ale taki do picia aby dzieciarnia mog豉 go za篡wa.
A co do takich wcierek ,p造n闚 i ma軼i, mi kiedy wisia造 skutki uboczne oby tylko co pomog這 na to na co bra豉m. Niestety skutki mog wyj嗆 p騧niej i to o wiele p騧niej. Mi organizm teraz nie przyjmuje tego co kiedy i reaguje do嗆 ostro. Ostry dy簑r by ju par razy Uwa瘸j co stosujesz bo mo瞠 jednak warto czasem z ma陰 diod pochodzi na buzi
Wiesz, ma豉 dioda to jeszcze ok i bym wytrzyma豉. Tylko mi si robi takie podsk鏎ne gule, siedz tygodniami i nigdy do ko鎍a nie "rozkwitaj". Bol strasznie jak si dotknie, a 瞠 robi mi si tylko na brodzie i 簑chwie to mam przer帳ane, bo mam nawyk podpierania brody i nie moge go zwalczy. No i niestety u mnie to hormonalne, a 瞠 nie chce zaczyna z hormonami to zacz窸am czym mocniejszym od aptecznych kremik闚 z kwasami, ale nadal w miar bezpiecznym.

Odno郾ie tego tranu, mo瞠sz mi poleci jaki konkretny? Bo jak p鎩d do apteki to mi nie doradz, albo doradz ten najdro窺zy, bo cena = skuteczno嗆 dzia豉nia przecie

A jeszcze tak o kupnie farby. Jak ja si ciesz, ze kupi豉m i p豉ci豉m wczoraj. To m鎩 bank jest winny k這potom, bo zrobili weekendow przerw techniczn. Dzi ca造 dzie nie mog si dobi do ipko, 瞠by pobra dow鏚 wp豉ty dla sprzedawcy Dopiero jutro po 7 b璠zie dzia豉... Masakra, napisze raniutko to mo瞠 jeszcze wy郵 od razu

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:18   #2318
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
u mnie ciemny blond z poziomu 6 zawsze wychodzil duzo ciemniej niz to wiec odpada w moim przypadku. Stawialabym na 7 poziom chyba...
ja m闚i co to jest za kolor z profesjonalnych farb, to, ze sklepowe zawsze wychodz ciemniej ni powinny to swoj drog nie zmienia to faktu, ze to jest ciemny blond, 鈔edny blond jest ja郾iejszy chcesz to moge Ci nawet pokazac moj fotk jak mia豉m 鈔edni blond to zobaczysz, ze to 2 r騜ne kolory
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:30   #2319
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 963

ja uzywam tylko profesjonalnych farb i po prostu napisalam jak na moich wlosach wychodza w zalaczniku jak u mnie wyszlo 6/0 z Vitalitys. Ale moze masz racje, tak wyszloby 6 ale nie z natury.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7671.jpg (35,1 KB, 21 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:35   #2320
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz, ma豉 dioda to jeszcze ok i bym wytrzyma豉. Tylko mi si robi takie podsk鏎ne gule, siedz tygodniami i nigdy do ko鎍a nie "rozkwitaj". Bol strasznie jak si dotknie, a 瞠 robi mi si tylko na brodzie i 簑chwie to mam przer帳ane, bo mam nawyk podpierania brody i nie moge go zwalczy. No i niestety u mnie to hormonalne, a 瞠 nie chce zaczyna z hormonami to zacz窸am czym mocniejszym od aptecznych kremik闚 z kwasami, ale nadal w miar bezpiecznym.

Odno郾ie tego tranu, mo瞠sz mi poleci jaki konkretny? Bo jak p鎩d do apteki to mi nie doradz, albo doradz ten najdro窺zy, bo cena = skuteczno嗆 dzia豉nia przecie

A jeszcze tak o kupnie farby. Jak ja si ciesz, ze kupi豉m i p豉ci豉m wczoraj. To m鎩 bank jest winny k這potom, bo zrobili weekendow przerw techniczn. Dzi ca造 dzie nie mog si dobi do ipko, 瞠by pobra dow鏚 wp豉ty dla sprzedawcy Dopiero jutro po 7 b璠zie dzia豉... Masakra, napisze raniutko to mo瞠 jeszcze wy郵 od razu
No to chyba, 瞠 tak.
Tran taki jad豉m http://www.zdrowie.com.pl/wp-content...andynawski.jpg
A teraz do picia kupi tej firmy: http://mmo.pl/2946-2103-thickbox/tra...er-s-250ml.jpg
Z tym do picia jest tak, 瞠 cena potrafi nieco zdo這wa. Dla mnie 35z to sporo za tak buteleczk ale wiem z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 jak si po aptekach pochodzi to i taniej trafisz. W mojej ulubionej aptece jest z 25,99z ale gdy kupisz przez DOZ i odbierzesz u nich to ju za ok 35z.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:51   #2321
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
ja uzywam tylko profesjonalnych farb i po prostu napisalam jak na moich wlosach wychodza w zalaczniku jak u mnie wyszlo 6/0 z Vitalitys. Ale moze masz racje, tak wyszloby 6 ale nie z natury.
ciemne, rzeczywi軼ie
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-08, 23:02   #2322
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No to chyba, 瞠 tak.
Tran taki jad豉m http://www.zdrowie.com.pl/wp-content...andynawski.jpg
A teraz do picia kupi tej firmy: http://mmo.pl/2946-2103-thickbox/tra...er-s-250ml.jpg
Z tym do picia jest tak, 瞠 cena potrafi nieco zdo這wa. Dla mnie 35z to sporo za tak buteleczk ale wiem z w豉snego do鈍iadczenia, 瞠 jak si po aptekach pochodzi to i taniej trafisz. W mojej ulubionej aptece jest z 25,99z ale gdy kupisz przez DOZ i odbierzesz u nich to ju za ok 35z.
Dzi瘯i Kachula Na razie pobior Biotebal do ko鎍a opakowania. 1 pa寮ziernika mam znowu wizyt u dermatolog, akurat mi si wtedy sko鎍zy, to popytam jej co robi dalej.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-09, 11:08   #2323
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 714

Kachula ty kiedy farbowa豉 mamie w這sy Inebry. Mo瞠sz mi napisa jak si ta farba sprawuje? Natkn窸am si na ni w necie. Jest du穎 ta雟za i ma 100ml, to mi by chyba starczy豉 na 4 razy no i to jedyna farba z kolorkiem 5.11 wi璚 jako tak si ni zainteresowa豉m. Jakie s w這sy po niej? Czy nie wysusza za mocno?
Ja musz w tym tygodniu ju znowu zrobi moje odrosty i szukam farby. W ostateczno軼i wezm to co mam z Kolestona, ale nie chc ju rudo軼i i chc pog喚bionej popieli.

A jeszcze wklej wam moje w這sy.
Na d逝go軼i nadal kr鏊uje 4.0 , kt鏎e na ko鎍ach powoli przybiera taki ciut wyblak造 odcie, ale to wida tylko w 豉zienkowym 鈍ietle. Bior帷 pod uwag, 瞠 farbowa豉m w這sy 4 m-ce temu, to i tak wygl康aj 鈍ietnie.
Co 2-3 tygodnie farbuj tylko odrosty. Pokazuj wam czubek mojej g這wy, gdzie wida moje odrosty. W s這鎍u wida ten paskudny rudy odcie po poziomie 5, kt鏎ego tak bardzo chc unikn望.
W cieniu tej rudo軼i nie wida, tylko w s這鎍u lub ostrym 鈍ietle, ale i tak mnie to dra積i.

Chwal si te og鏊nym stanem moich w這s闚. Na fotkach s tylko po umyciu i wysuszeniu, bez prostownicy! A wi璚 jestem zachwycona, bo s mi瘯kie, pi瘯nie b造szcz i si nie pusz.
Mo瞠 pami皻acie jak moje w這sy wygl康a造 jeszcze ze 4 m-ce temu....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0697.jpg (94,3 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0700.jpg (82,4 KB, 20 za豉dowa)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-09-09 o 11:18
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-09, 11:31   #2324
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
Kachula ty kiedy farbowa豉 mamie w這sy Inebry. Mo瞠sz mi napisa jak si ta farba sprawuje? Natkn窸am si na ni w necie. Jest du穎 ta雟za i ma 100ml, to mi by chyba starczy豉 na 4 razy no i to jedyna farba z kolorkiem 5.11 wi璚 jako tak si ni zainteresowa豉m. Jakie s w這sy po niej? Czy nie wysusza za mocno?
Ja musz w tym tygodniu ju znowu zrobi moje odrosty i szukam farby. W ostateczno軼i wezm to co mam z Kolestona, ale nie chc ju rudo軼i i chc pog喚bionej popieli.

A jeszcze wklej wam moje w這sy.
Na d逝go軼i nadal kr鏊uje 4.0 , kt鏎e na ko鎍ach powoli przybiera taki ciut wyblak造 odcie, ale to wida tylko w 豉zienkowym 鈍ietle. Bior帷 pod uwag, 瞠 farbowa豉m w這sy 4 m-ce temu, to i tak wygl康aj 鈍ietnie.
Co 2-3 tygodnie farbuj tylko odrosty. Pokazuj wam czubek mojej g這wy, gdzie wida moje odrosty. W s這鎍u wida ten paskudny rudy odcie po poziomie 5, kt鏎ego tak bardzo chc unikn望.
W cieniu tej rudo軼i nie wida, tylko w s這鎍u lub ostrym 鈍ietle, ale i tak mnie to dra積i.

Chwal si te og鏊nym stanem moich w這s闚. Na fotkach s tylko po umyciu i wysuszeniu, bez prostownicy! A wi璚 jestem zachwycona, bo s mi瘯kie, pi瘯nie b造szcz i si nie pusz.
Mo瞠 pami皻acie jak moje w這sy wygl康a造 jeszcze ze 4 m-ce temu....

Po farbie Inebrya w這sy sa przepi瘯ne. Farba ma bardzo dobry sk豉d i mojej mamu軼e pi瘯nie si trzyma. W這sy nawet po 2 miesi帷ach od farbowania b造szcz jak psu.... no wiesz. Poziom 5 ciemno 豉pie dlatego zamiast podw鎩nej popieli polecam ci zwyk貫 5,1. Farba tak dobrze trzyma, 瞠 farbujemy tylko odrosty. Potrafi szybko 豉pa, wi璚 musisz sprawdza aby za ciemno nie wysz這. Jest ca趾iem wydajna. Moja mama na ca貫 w這sy zu篡wa p馧 tubki jak chcemy idealnie pokry jej cieniutkie ale d逝gie do pasa w這sy. Jak dla mnie prawie nie 鄉ierdzi amoniakiem (por闚nuj帷 np Garniera). Ma tak g瘰taw konsystencj ale lepsze to niz co lej帷ego si po 貫pku. Potrafi przybrudzi wi璚 nasmaruj si kremem na uszach i szyi oraz wok馧 twarzy. Og鏊nie farba jest 鈍ietna i jak zu篡j zapas Garniera chyba strzel sobie blond z Inebryi.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-09, 11:59   #2325
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Poziom 5 ciemno 豉pie dlatego zamiast podw鎩nej popieli polecam ci zwyk貫 5,1.
No to teraz mi namiesza豉 w g這wie
Nie wiem czy 5.1 Inebrya da inny efekt ni Koleston 5.1, wi璚 boj si ryzykowa.
Mi wszystkie pi徠ki daj rudo嗆 na moim blondzie. Dlatego wymy郵i豉m t pog喚bion popiel i chyba si skusz. Ciemno mnie nie przera瘸, bo moje w這sy i tak s prawie czarne, wi璚 nie s康z, 瞠 wyjdzie ciemniej ni mam. Mi tylko chodzi o pokrycie mojego blondu nie na rudo tylko ch這dno.

5/1 mog mie za 8 euro z przesy趾, a 5/11 za 11,50 z przesy趾, bo nie ma na Ebay, wi璚 dro瞠j.
A wi璚 5/1 mia豉bym najtaniej, ale boj si, 瞠 jednak rudo嗆 wyjdzie na odro軼ie.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-09, 12:15   #2326
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No to teraz mi namiesza豉 w g這wie
Nie wiem czy 5.1 Inebrya da inny efekt ni Koleston 5.1, wi璚 boj si ryzykowa.
Mi wszystkie pi徠ki daj rudo嗆 na moim blondzie. Dlatego wymy郵i豉m t pog喚bion popiel i chyba si skusz. Ciemno mnie nie przera瘸, bo moje w這sy i tak s prawie czarne, wi璚 nie s康z, 瞠 wyjdzie ciemniej ni mam. Mi tylko chodzi o pokrycie mojego blondu nie na rudo tylko ch這dno.

5/1 mog mie za 8 euro z przesy趾, a 5/11 za 11,50 z przesy趾, bo nie ma na Ebay, wi璚 dro瞠j.
A wi璚 5/1 mia豉bym najtaniej, ale boj si, 瞠 jednak rudo嗆 wyjdzie na odro軼ie.
Ja ci tylko m闚i co zauwa篡豉m przy Inebryi. 5,11 mo瞠 wyj嗆 szaro bo to jednak pog喚biony popiel. 5 u mojej mamy ciemno 豉pie, nie jestem w stanie powiedzie jak b璠zie u ciebie. Musisz sama zdecydowa.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-09, 12:21   #2327
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ci tylko m闚i co zauwa篡豉m przy Inebryi. 5,11 mo瞠 wyj嗆 szaro bo to jednak pog喚biony popiel. 5 u mojej mamy ciemno 豉pie, nie jestem w stanie powiedzie jak b璠zie u ciebie. Musisz sama zdecydowa.
No wiem wiem

Mi 5.1 teoretycznie powinno wyj嗆 te ch這dno, ale wida moje w這sy jakie uparte s, albo po prostu za jasne do tego koloru.
Jeszcze si waham, ale jeszcze dzi musz zam闚i, 瞠by mi w tym tygodniu przys豉li.

疾by Koleston mia 5/11 to bym mia豉 problem z g這wy...

No dobra, ju kupi豉m
Wzi窸am 5/1. Jak wyjdzie 幢e, to ju wiem gdzie kupi 5/11 wi璚 nie b璠zie problemu.
Wg sprzedawcy farba ma by u mnie jutro lub pojutrze, wi璚 jak pofarbuj, to dam zna jak moje wra瞠nia Cho w豉sciwie bardziej interesuje mnie jak farba b璠zie si sprawowa po paru myciach, bo dopiero wtedy wy豉zi mi rudo嗆 na odro軼ie.

Czas edycji: 2013-09-09 o 12:27
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-09, 14:01   #2328
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Czesc dziewczyny
Strasznie podoba mi sie kolor na tej fotce,jak farb taki uzyskac? To chyba jasny braz z jakims refleksem jak myslicie??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 054c.jpg (61,5 KB, 48 za豉dowa)
arzd帷 jest offline  
Stary 2013-09-09, 15:00   #2329
Weronisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny
Strasznie podoba mi sie kolor na tej fotce,jak farb taki uzyskac? To chyba jasny braz z jakims refleksem jak myslicie??
Jak dla mnie to odcie miedziany, a wi璚 z 4 po przecinku.
Co do poziomu, to 瞠by taki uzyska musia豉by mie ju jasny br您 naturalny. Wtedy wystarczy豚y poziom 5 lub nawet 6. Celowa豉bym w kolory: 5.43 5.4 5.45 albo 6.35 6.43 6.4 6.45 itd.
Je郵i z natury masz blond, to lepiej we poziom 5. A je郵i masz ciemne w這sy, to we poziom 6.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-09, 15:32   #2330
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

dzieki
arzd帷 jest offline  
Stary 2013-09-09, 16:23   #2331
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

OK, czas w ko鎍u kupi jak捷 farb . Powiedzcie prosz co to mo瞠 by za kolor
Jestem kompletnie niedo鈍iadczona z profesjonalnymi farbami, obecnie rozwa瘸m Inebry. Poziom 7 czy 6? Natura?
No i jaki utleniacz wybra ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg keira-knightley-short-hairstyle.jpg (53,9 KB, 25 za豉dowa)

Anja92 jest offline  
Stary 2013-09-09, 16:43   #2332
mcromance
Zakorzenienie

Nie no, ludzie, c騜 to si dzieje
Weronisia zdradza Kolestona z Inebry. Kachula te my郵i o Inebryi w przysz這軼i. Sza cia normalnie

Ja dzi rano napisa豉m do mojego sprzedawcy, 瞠 za farby zap豉cone jest zwyk造m przelewem (bo bank mia wczoraj w weekend przerw techniczn) i do陰czy豉m dow鏚 wp豉ty. Naprodukowa豉m si, co to ja nie kupi豉m, ile i z jak przesy趾. Poprosi豉m o najszybsz jak to mo磧iwe wysy趾.
Odpowied? "ok" No to jest lepsze od tego co mi z Welli nabazgrolili, 瞠 "to kraj decyduje o kolorze farb"

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Jestem kompletnie niedo鈍iadczona z profesjonalnymi farbami, obecnie rozwa瘸m Inebry. Poziom 7 czy 6? Natura?
Jak dla mnie to poziom 7. Odcie (wed逝g mojego komputera) bym obstawia豉 albo naturalny, be穎wy albo ,31 (z這ty popielaty).
Ale niech si reszta wypowie, bo ja si pewnie myl

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-09, 17:20   #2333
Kaoru22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 126

Cze嗆 dziewczyny Po kilku miesi帷ach z blondem (poziom 8 miejscami 9) zdecydowa豉m si wr鏂i do naturalnego koloru i wczoraj pofarbowa豉m w這sy na br您 - wysz這 ca趾iem 豉dnie, kolor jest r闚nomierny, ch這dny taki jak chcia豉m ale troch za ciemny (naturalnie oscyluj w granicach 6 a ten okre郵i豉bym jako 5 lub nawet 4). Macie jakie sposoby poza myciem szamponem przeciw逝pie穎wym aby troszk spra kolor?
Kaoru22 jest offline  
Stary 2013-09-09, 18:28   #2334
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No wiem wiem

Mi 5.1 teoretycznie powinno wyj嗆 te ch這dno, ale wida moje w這sy jakie uparte s, albo po prostu za jasne do tego koloru.
Jeszcze si waham, ale jeszcze dzi musz zam闚i, 瞠by mi w tym tygodniu przys豉li.

疾by Koleston mia 5/11 to bym mia豉 problem z g這wy...

No dobra, ju kupi豉m
Wzi窸am 5/1. Jak wyjdzie 幢e, to ju wiem gdzie kupi 5/11 wi璚 nie b璠zie problemu.
Wg sprzedawcy farba ma by u mnie jutro lub pojutrze, wi璚 jak pofarbuj, to dam zna jak moje wra瞠nia Cho w豉sciwie bardziej interesuje mnie jak farba b璠zie si sprawowa po paru myciach, bo dopiero wtedy wy豉zi mi rudo嗆 na odro軼ie.
To ja na fotki czekam bo kiedy my郵a豉m o 5,1 z tej firmy. Czekam

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Czesc dziewczyny
Poziom 6 豉many na 5 (mo瞠 k豉dziony na ju ciemne w這sy, ale 豉many ch這dny. Ja widz po鈍iat srebrn jak przy ch這dnym br您ie ale i wygl康a na ciep造. Mo瞠 to 6,13 albo 6.31. Ale nie ciemniej. W豉郾ie takie z這to z popielem zmieszane.

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
poziom 6,1 (sama na niego chorowa豉m)

Cytat:
Nie no, ludzie, c騜 to si dzieje
Weronisia zdradza Kolestona z Inebry. Kachula te my郵i o Inebryi w przysz這軼i. Sza cia normalnie

Ja dzi rano napisa豉m do mojego sprzedawcy, 瞠 za farby zap豉cone jest zwyk造m przelewem (bo bank mia wczoraj w weekend przerw techniczn) i do陰czy豉m dow鏚 wp豉ty. Naprodukowa豉m si, co to ja nie kupi豉m, ile i z jak przesy趾. Poprosi豉m o najszybsz jak to mo磧iwe wysy趾.
Odpowied? "ok" No to jest lepsze od tego co mi z Welli nabazgrolili, 瞠 "to kraj decyduje o kolorze farb"

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Jak dla mnie to poziom 7. Odcie (wed逝g mojego komputera) bym obstawia豉 albo naturalny, be穎wy albo ,31 (z這ty popielaty).
Ale niech si reszta wypowie, bo ja si pewnie myl
No ja si wstrzymam z Inebrya bo dzi od m篹a dosta豉m takiego "niusa", 瞠 normalnie md這軼i dosta豉m wiec na chwil obecn musz wykorzysta Garniera 111 z zapasu a potem to ju nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny Po kilku miesi帷ach z blondem (poziom 8 miejscami 9) zdecydowa豉m si wr鏂i do naturalnego koloru i wczoraj pofarbowa豉m w這sy na br您 - wysz這 ca趾iem 豉dnie, kolor jest r闚nomierny, ch這dny taki jak chcia豉m ale troch za ciemny (naturalnie oscyluj w granicach 6 a ten okre郵i豉bym jako 5 lub nawet 4). Macie jakie sposoby poza myciem szamponem przeciw逝pie穎wym aby troszk spra kolor?
Myj szamponem i czekaj na kompletne wymycie si koloru nawet do 2 miesi璚y. Potem wal spokojnie poziom 6. Jak lubisz ch這dny to 6,1. B璠zie ok. Ale musisz wymy t obecn farb maksymalnie. Ja tak robi豉m i poziom 6,1 wychodzi idealnie.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-09, 18:36   #2335
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
No ja si wstrzymam z Inebrya bo dzi od m篹a dosta豉m takiego "niusa", 瞠 normalnie md這軼i dosta豉m wiec na chwil obecn musz wykorzysta Garniera 111 z zapasu a potem to ju nic nie wiem
Uuuu... Trzymaj si tam dziewczyno Jak mus to mus i nie ma co kombinowa.

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-09, 19:08   #2336
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Uuuu... Trzymaj si tam dziewczyno Jak mus to mus i nie ma co kombinowa.
Ano musz jako si trzyma. Tylko czemu kiedy ju mi wypadanie w這s闚 si stabilizuje, to znowu co musi si dzia w moim 篡ciu, 瞠 b璠 je traci z podw鎩n si陰...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-09, 19:17   #2337
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Ano musz jako si trzyma. Tylko czemu kiedy ju mi wypadanie w這s闚 si stabilizuje, to znowu co musi si dzia w moim 篡ciu, 瞠 b璠 je traci z podw鎩n si陰...
Bo by鄉y za dobrze mia造, gdyby by這 za spokojnie i w這sy nie wypada造
Ty masz "niusa", a ja wkurzaj帷 mam, kt鏎a twierdzi, 瞠 mi w這sy zacz窸y wypada, bo si pa熥am olejami, maskami i innymi "bzdurami". I nie dociera do niej, 瞠 ja tego na sk鏎 g這wy nie nak豉dam, tylko na same w這sy (no dobra, olej raz na 2-3 tygodnie na sk鏎 na這輳). Dodatkowo pa熥am si tym od ponad roku, a w這sy lec "dopiero" troch ponad 2 miesi帷e.

Ona wie lepiej

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-09, 19:22   #2338
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Bo by鄉y za dobrze mia造, gdyby by這 za spokojnie i w這sy nie wypada造
Ty masz "niusa", a ja wkurzaj帷 mam, kt鏎a twierdzi, 瞠 mi w這sy zacz窸y wypada, bo si pa熥am olejami, maskami i innymi "bzdurami". I nie dociera do niej, 瞠 ja tego na sk鏎 g這wy nie nak豉dam, tylko na same w這sy (no dobra, olej raz na 2-3 tygodnie na sk鏎 na這輳). Dodatkowo pa熥am si tym od ponad roku, a w這sy lec "dopiero" troch ponad 2 miesi帷e.

Ona wie lepiej
mamy wiedz zawsze lepiej

Ja akurat w這sy mam teraz g喚boko gdzie...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-09, 19:33   #2339
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mamy wiedz zawsze lepiej

Ja akurat w這sy mam teraz g喚boko gdzie...
No ja rozumiem, ze mog wiedzie lepiej. Czasami. Ale na pewno dermatolog si zna troszk bardziej ni moja matula Z reszt ona mi nigdy nie chce wierzy (to po co pyta?), ale jak kto inny jej powie dok豉dnie to samo co ja, to uwierzy...

A tak wracaj帷 do farb, to ja jestem ciekawa kiedy mi moj paczk nadadz. Niby wys豉豉m im maila z potwierdzeniem wp豉ty i pro軸a o szybk wysy趾, ale ta ich mega wyczerpuj帷a odpowied ("ok") to taka niejednoznaczna lekko jest

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-09, 19:59   #2340
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance no odpowied dosta豉 wyczerpuj帷 ty mo瞠 ju wi璚ej nigdzie nie pisz, bo a strach pomy郵e co tym razem ci napisz

Kachula 貫pek do g鏎y. 砰cie to nie bajka niestety i co rusz co nas do逝je. Ja mia豉m takich kilka lat, 瞠 do dzis si zastanawiam jak da豉m rad to wszystko znie嗆, bo wydaje mi si, 瞠 to nie mo磧iwe, 瞠by sobie z tym wszystkim poradzi. Ale jednak powoli zaczyna si wszystko uk豉da i 篡j nadziej, 瞠 b璠zie lepiej. Cho nie wiem o co chodzi, to 篡cze ci, 瞠by twoje problemy szybko si rozwi您a造, coby nam nie o造sia豉

Co do ilo軼i w這s闚, to jak wida na fotkach mam bardzo cieniutkie w這sy i mam ich ma這. Wypadaj mi strasznie. Na dodatek nieca造 rok temu wykryto u mnie pewn chorob, kt鏎ej skutkiem jest nadmierne wypadanie w這s闚, a do 造sienia, wi璚 przysz這嗆 mnie przera瘸 dos這wnie. No ale c騜.. robi co si da. ㄊkam witaminki, smaruj w這sy olejami, stosuje maseczki i inne cuda. A wszystko w nadziei, 瞠 powstrzymam nieuniknione. P鏦i co zachwycam si po造skiem moich w這s闚... chocia tyle mi zosta這

A co do zdrady Kolestona.. no c騜, przykro mi z tego powodu, bo jako軼iowo jest niesamowit farb. Ale brakuje mi ch這dnej pi徠ki i tylko dlatego go zdradzam, cho nie wiem czy to tylko nie jest chwilowe
A sprzedawca Inebrya ju zaznaczy, 瞠 wys豉 mi paczk, wi璚 mo磧iwe, 瞠 ju jutro j dostan

Czas edycji: 2013-09-09 o 20:04
Weronisia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.