Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 79 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-09, 20:18   #2341
Kaoru22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 126
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Kachula82 - dzi瘯uj za odpowied, umy豉m w豉郾ie przeciw逝pie穎wym i woda by豉 bardzo ciemna, zobaczymy jak p鎩dzie I trzymaj si - cokolwiek si sta這
Kaoru22 jest offline  
Stary 2013-09-09, 20:20   #2342
mcromance
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 284

Widzisz Weronisiu jakie ja ciekawe "konwersacje" prowadz

Fajnie, ze ju b璠ziesz mia豉 farb nied逝go. Ja nadal b璠e gra w zgaduj-zgadula, kiedy listonosz zapuka
Oby do 鈔ody najp騧niej, to si farbn w czwartek lub pi徠ek.

Nie udzielam 瘸dnych porad przez PW, prosz nie pisa.
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-09, 20:39   #2343
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
No ja rozumiem, ze mog wiedzie lepiej. Czasami. Ale na pewno dermatolog si zna troszk bardziej ni moja matula Z reszt ona mi nigdy nie chce wierzy (to po co pyta?), ale jak kto inny jej powie dok豉dnie to samo co ja, to uwierzy...

A tak wracaj帷 do farb, to ja jestem ciekawa kiedy mi moj paczk nadadz. Niby wys豉豉m im maila z potwierdzeniem wp豉ty i pro軸a o szybk wysy趾, ale ta ich mega wyczerpuj帷a odpowied ("ok") to taka niejednoznaczna lekko jest
Znam ja takich ludzi co ode mnie to nie chc s造sze a jak od obcych to uwierz od razu
A co do farby to ciut niecierpliwa z ciebie kobita

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka wiadomo嗆
mcromance no odpowied dosta豉 wyczerpuj帷 ty mo瞠 ju wi璚ej nigdzie nie pisz, bo a strach pomy郵e co tym razem ci napisz

Kachula 貫pek do g鏎y. 砰cie to nie bajka niestety i co rusz co nas do逝je. Ja mia豉m takich kilka lat, 瞠 do dzis si zastanawiam jak da豉m rad to wszystko znie嗆, bo wydaje mi si, 瞠 to nie mo磧iwe, 瞠by sobie z tym wszystkim poradzi. Ale jednak powoli zaczyna si wszystko uk豉da i 篡j nadziej, 瞠 b璠zie lepiej. Cho nie wiem o co chodzi, to 篡cze ci, 瞠by twoje problemy szybko si rozwi您a造, coby nam nie o造sia豉

Co do ilo軼i w這s闚, to jak wida na fotkach mam bardzo cieniutkie w這sy i mam ich ma這. Wypadaj mi strasznie. Na dodatek nieca造 rok temu wykryto u mnie pewn chorob, kt鏎ej skutkiem jest nadmierne wypadanie w這s闚, a do 造sienia, wi璚 przysz這嗆 mnie przera瘸 dos這wnie. No ale c騜.. robi co si da. ㄊkam witaminki, smaruj w這sy olejami, stosuje maseczki i inne cuda. A wszystko w nadziei, 瞠 powstrzymam nieuniknione. P鏦i co zachwycam si po造skiem moich w這s闚... chocia tyle mi zosta這

A co do zdrady Kolestona.. no c騜, przykro mi z tego powodu, bo jako軼iowo jest niesamowit farb. Ale brakuje mi ch這dnej pi徠ki i tylko dlatego go zdradzam, cho nie wiem czy to tylko nie jest chwilowe
A sprzedawca Inebrya ju zaznaczy, 瞠 wys豉 mi paczk, wi璚 mo磧iwe, 瞠 ju jutro j dostan
Ja jako nie widz w og鏊e przysz造ch miesi璚y. Wszystko mamy pod znakiem zapytania Niestety na takie kiepskie sytuacje reaguje m鎩 ca造 organizm i ju wiem, 瞠 w這sy si posypi. Ech. Od paru lat dok豉dnie co p馧 roku lub ciut wi璚ej mamy jaki cholerny kryzys, z kt鏎ego zawsze ci篹ko si pod德ign望. Mam ju do嗆 po prostu. A w tym kraju nic nam 篡cia nie u豉twia

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka wiadomo嗆
Kachula82 - dzi瘯uj za odpowied, umy豉m w豉郾ie przeciw逝pie穎wym i woda by豉 bardzo ciemna, zobaczymy jak p鎩dzie I trzymaj si - cokolwiek si sta這
Dzi瘯uj. Tylko nie przesadzaj z 逝pie穎wym non stop bo mo瞠 podra積i skalp jak 逝pie簑 nie masz. Myj najlepiej sam d逝go嗆 w這s闚, spie wszystko i zostaw nawet na minut dwie i sp逝cz. Ja tak kiedy robi豉m.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-09, 21:35   #2344
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Znam ja takich ludzi co ode mnie to nie chc s造sze a jak od obcych to uwierz od razu
A co do farby to ciut niecierpliwa z ciebie kobita
No co? Moja wina, 瞠 chce wiedzie co si dzieje? W ko鎍u zap豉ci豉m te sza這we 15 z za paczk pocztow priorytetow (), to fajnie by by這 dosta chocia wiadomo嗆 w stylu "dzi瘯ujemy, jutro wy郵emy" albo"wolimy poczeka na zaksi璕owanie wp豉ty".
A takie "ok" to mi nic nie m闚i. "ok" co? Wys豉li鄉y, jutro wy郵emy, wy郵emy za tydzie?

A niecierpliwa jestem, bo b璠 jecha razem z mam do fryzjerki (oby w tym tygodniu) i przez ich szalenie wyczerpuj帷 odpowied nie wiem, na kiedy si dok豉dnie umawia

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-09 o 21:36
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 07:17   #2345
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka wiadomo嗆
No co? Moja wina, 瞠 chce wiedzie co si dzieje? W ko鎍u zap豉ci豉m te sza這we 15 z za paczk pocztow priorytetow (), to fajnie by by這 dosta chocia wiadomo嗆 w stylu "dzi瘯ujemy, jutro wy郵emy" albo"wolimy poczeka na zaksi璕owanie wp豉ty".
A takie "ok" to mi nic nie m闚i. "ok" co? Wys豉li鄉y, jutro wy郵emy, wy郵emy za tydzie?

A niecierpliwa jestem, bo b璠 jecha razem z mam do fryzjerki (oby w tym tygodniu) i przez ich szalenie wyczerpuj帷 odpowied nie wiem, na kiedy si dok豉dnie umawia
Z jednej strony masz racj, bo jak zam闚i豉 farb klientce? I co? Ona ma czeka a potwierdzisz kiedy ma przyj嗆 bo dopiero wtedy farba przyjdzie. Ja mia豉m raz takiego sprzedawc, 瞠 na moje pytanie czy wp豉ta dosz豉 i czy wy郵 szybko odpisa: Tak, wy郵emy. Ja super szcz窷liwa czeka豉m 2 tygodnie A najlepsi to s tacy co wysy豉j automatyczn odpowied: Wp豉t dosta貫m wysy豉m towar. A towar nie zostaje wys豉ny przen np 2 dni jeszcze po tym mailu, a ty czekasz na priorytet za kt鏎y s這no si zabuli這

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-10, 14:00   #2346
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Z jednej strony masz racj, bo jak zam闚i豉 farb klientce? I co? Ona ma czeka a potwierdzisz kiedy ma przyj嗆 bo dopiero wtedy farba przyjdzie. Ja mia豉m raz takiego sprzedawc, 瞠 na moje pytanie czy wp豉ta dosz豉 i czy wy郵 szybko odpisa: Tak, wy郵emy. Ja super szcz窷liwa czeka豉m 2 tygodnie A najlepsi to s tacy co wysy豉j automatyczn odpowied: Wp豉t dosta貫m wysy豉m towar. A towar nie zostaje wys豉ny przen np 2 dni jeszcze po tym mailu, a ty czekasz na priorytet za kt鏎y s這no si zabuli這
Urgh... takie zbywanie klienta jest najgorsze

A ja dosta豉m 2 wiadomo軼i od mojego sprzedawcy. Pierwsz o 9:40, 瞠 ju paczka przygotowana. Drug przed chwil, 瞠 nadana. Czyli istnieje mikra szansa, ze je郵i poczta si postara to jutro b璠 ju mie farby u siebie A nawet jak w 鈔od dotr to spokojnie si dam rad na pi徠ek um闚i do fryzjerki

Ale ta pi瘯na odpowied "ok" na zawsze pozostanie w mojej pami璚i

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 14:20   #2347
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

hhahaha widze, ze romawiacie o sprzedawcach

co do odpowiedzi "ok", to ulubiona odpowiedz mojego promotora na moje maila na kilkanascie zdan

kurde laski nadal nie wiem jak czesac sie na slub takie mi sie widza jak w zalacznikach. Grzywki nie moge miec na bok bo mi sie wywinie po kilku godzinach dlatego albo bedzie zapleciona albo zaczesana w gore. Help!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 87f2ab24a16b29d13b461e7a01b779bc.jpg (19,9 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg slubne_uczesanie-300x300.jpg (13,0 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2kb682c1da0f.jpg (30,8 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_slubne_16.jpg (24,2 KB, 6 za豉dowa)

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-10, 14:39   #2348
Weronisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 713

Goldika wszystkie fryzurki 郵iczne

A ja ju dosta豉m farb Szok normalnie. Wczoraj ok. 12.30 klikn窸am, 瞠 j kupuj, a dzi w po逝dnie j dosta豉m. Normalnie express

W這s闚 specjalnie rano nie my豉m w nadziei, 瞠 si farbn, a wi璚 lec si farbn望.

Zadziwia mnie ta farba, bo ulotki niet tylko na pude趾u pisze, 瞠 dopuszczalne s wszystkie st篹enia wody i co ja mam teraz zrobi? to samo z czasem od 20 do 45 minut

A wi璚 zrobi tak jak robi豉m z Kolestonem czyli zrobi wod 6% i potrzymam 30 minut. Mam nadziej, 瞠 wyjdzie dobrze.
Zastanawiam si co by wysz這 gdybym zrobi豉 z wod 2 albo 3% ale to pewnie wypr鏏uj za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a taki malutki off top Mo瞠 kt鏎a z was ma poj璚ie jak si pozby z kompa robala o nazwie qvo6?
Przekopa豉m wczoraj neta. Siedzia豉m do 1 w nocy robi帷 wszystko co znalaz豉m w necie. Niestety bezskutecznie. Strasznie spowalnia mi neta. Nie wiem czy mi si uda za豉dowa fotki.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-10, 15:03   #2349
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆

co do odpowiedzi "ok", to ulubiona odpowiedz mojego promotora na moje maila na kilkanascie zdan

kurde laski nadal nie wiem jak czesac sie na slub takie mi sie widza jak w zalacznikach. Grzywki nie moge miec na bok bo mi sie wywinie po kilku godzinach dlatego albo bedzie zapleciona albo zaczesana w gore. Help!
Wiesz, ci篹ko 瞠by鄉y gada造 o niesko鎍zono軼i wszech鈍iata Przy takiej dyspucie to bym natychmiastowo zasn窸a, bo kosmos to nie moja bajka

Odno郾ie fryzur. Ta pierwsza jest bardzo 豉dna. Reszta jako do mnie "nie przemawia".
Pogorsz twoje niezdecydowanie, bo znalaz豉m jeszcze kilka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 709b61b0414074765df74a7b46bd6b56_b.jpg (69,7 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg naver_com_20120419_151717.jpg (18,8 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hairstyles-haircuts.jpg (82,1 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 60033.jpg (43,1 KB, 1 za豉dowa)

Czas edycji: 2013-09-10 o 17:46
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 15:15   #2350
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:

A ja ju dosta豉m farb Szok normalnie. Wczoraj ok. 12.30 klikn窸am, 瞠 j kupuj, a dzi w po逝dnie j dosta豉m. Normalnie express

Zadziwia mnie ta farba, bo ulotki niet tylko na pude趾u pisze, 瞠 dopuszczalne s wszystkie st篹enia wody i co ja mam teraz zrobi? to samo z czasem od 20 do 45 minut

A wi璚 zrobi tak jak robi豉m z Kolestonem czyli zrobi wod 6% i potrzymam 30 minut. Mam nadziej, 瞠 wyjdzie dobrze.
Zastanawiam si co by wysz這 gdybym zrobi豉 z wod 2 albo 3% ale to pewnie wypr鏏uj za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

a taki malutki off top Mo瞠 kt鏎a z was ma poj璚ie jak si pozby z kompa robala o nazwie qvo6?
Przekopa豉m wczoraj neta. Siedzia豉m do 1 w nocy robi帷 wszystko co znalaz豉m w necie. Niestety bezskutecznie. Strasznie spowalnia mi neta. Nie wiem czy mi si uda za豉dowa fotki.
Wow ! To niez造 speed z t farb. Czekamy wi璚 na relacj

A odno郾ie tego wirusa to znalaz豉m to (mam nadziej, 瞠 wiza nie ze穋e link闚):
Link 1 (program jest darmowy)
Link 2
Link 3

Edit:
Jeszcze tu co jest:
Link 4
Link 5

Mo積a spr鏏owa instalacji naprawczej systemu, ale nie wiem, czy to co da na wirusy.

Czas edycji: 2013-09-10 o 15:20
mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 16:47   #2351
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

co prawda my豉m dopiero 1 raz w這sy po farbie ale wydaje mi si, ze zrobi豉m jednak ciut za ciemny kolor

P.S. mi od 2 dni strasznie wolno chodzi laptop, na youtubie nie da si niczego normalnie przes逝cha bo zacina si okropnie Weronisia sk康 wiesz, ze masz takiego wirusa ?
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:00   #2352
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance dzi瘯i za linki, ale ja angielskiego nie rozumiem, wi璚 si nie bior nawet za to. Poza tym programy, kt鏎e tam s podane ju wczoraj instalowa豉m i nic to nie da這
Ale pr鏏uje dalej.

moniczka wiem, bo mam program antywirusowy Poza tym nagle znikn窸y mi google, kt鏎e mia豉m ustawione jako stron startow oraz zacz窸y mi wyskakiwa okienka, a mam w陰czon blokad, wi璚 wszystko wyda這 si podejrzane i zacz窸am szuka

Ja ju po farbowaniu. Nie wiem co powiedzie. Nie chc sobie niczego wmawiac, ale mo磧iwe, 瞠 jest ciut mniej rudo ni przy Kolestonie. Ale wiadomo, dopiero po paru myciach dam rad to oceni.
Na dzie dzisiejszy jest dobrze. Aha! I na pewno nie wychodzi ciemniej, bo wysz這 dok豉dnie jak numer 5

Patrzcie tylko na przedzia貫k, bo farbowa豉m tylko odrost, kt鏎y by bardzo ma造. Reszta w這s闚 to nadal 4/0 Kolestona
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0723.jpg (75,6 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0727.jpg (118,8 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0750.jpg (94,6 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0764.jpg (65,5 KB, 17 za豉dowa)
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:03   #2353
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:

numer 3
Ja tam na 郵ub nie lubi upi皻ych. Ja mia豉m rozpuszczone. Cywilny by w blondzie i mia豉m g這w ca陰 w lokach i opada造 na plecy a z jednej strony z boku podczesane do g鏎y i wpi皻y kwiat.
Na ko軼ielnym mia豉m ju ciemne w這siska, proste, z grzywk zaczesan na bok a na to opaska w kwiaty w豉snor璚znie robiona. Mia by do niej doszyty welon ale jako ju kobita z dw鎩k dzieci welon odpad.

Cytat:

圭i庵nij sobie takie co jak CCleaner i oczy嗆 kompa z plik闚 internetowych itp. Mi ostatnio pomog這. A niby instrukcj do Inebryi masz tu: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...inebrya-color/

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
co prawda my豉m dopiero 1 raz w這sy po farbie ale wydaje mi si, ze zrobi豉m jednak ciut za ciemny kolor

P.S. mi od 2 dni strasznie wolno chodzi laptop, na youtubie nie da si niczego normalnie przes逝cha bo zacina si okropnie Weronisia sk康 wiesz, ze masz takiego wirusa ?
Youtube tak ma ostatnio bo pozamieniali serwery czy co.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-10 o 17:06
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:13   #2354
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 969
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
圭i庵nij sobie takie co jak CCleaner i oczy嗆 kompa z plik闚 internetowych itp. Mi ostatnio pomog這.

Youtube tak ma ostatnio bo pozamieniali serwery czy co.
ju nie chodzi o youtube tylko og鏊nie o to jak dzia豉 mi internet, poza tym troche by這by to dziwne, ze akurat 3 dni temu przesta這 mi dzia豉 gg (musia豉m 軼i庵n帷 inna, wersje), google mi zmieni造 wygl康 co mnie irytuje, internet sie zacina itp. troche mnie to martwi bo nie wiem coz tym zrobi
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:22   #2355
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Weronisia nie obraz sie ale jak patrze na te zdjecia to jakbys w ogole odrostu nie farbowala

Kachula a mi sie wlasnie loki nie podobaja wiec wszystko rzecz gustu.

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:50   #2356
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance dzi瘯i za linki, ale ja angielskiego nie rozumiem, wi璚 si nie bior nawet za to. Poza tym programy, kt鏎e tam s podane ju wczoraj instalowa豉m i nic to nie da這
Ale pr鏏uje dalej.

moniczka wiem, bo mam program antywirusowy Poza tym nagle znikn窸y mi google, kt鏎e mia豉m ustawione jako stron startow oraz zacz窸y mi wyskakiwa okienka, a mam w陰czon blokad, wi璚 wszystko wyda這 si podejrzane i zacz窸am szuka

Ja ju po farbowaniu. Nie wiem co powiedzie. Nie chc sobie niczego wmawiac, ale mo磧iwe, 瞠 jest ciut mniej rudo ni przy Kolestonie. Ale wiadomo, dopiero po paru myciach dam rad to oceni.
Na dzie dzisiejszy jest dobrze. Aha! I na pewno nie wychodzi ciemniej, bo wysz這 dok豉dnie jak numer 5

Patrzcie tylko na przedzia貫k, bo farbowa豉m tylko odrost, kt鏎y by bardzo ma造. Reszta w這s闚 to nadal 4/0 Kolestona
W tych linkach po angielsku jest to samo co w tych po polsku. Wi璚 je郵i to nie pomog這, to ja nie wiem.
Najlepiej zapyta jakiego informatyka, czy instalacja naprawcza mo瞠 na to pom鏂 (to takie przero郾i皻e przywracanie systemu).

A odno郾ie farby. Ekhm... Jest tylko troch ciemniej ni by這, ale jak dla mnie to nadal wygl康a jak odrost przy ciemniejszej reszcie.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Weronisia nie obraz sie ale jak patrze na te zdjecia to jakbys w ogole odrostu nie farbowala

Ja si wtr帷 i powiem, 瞠 u mnie to jeszcze zale篡 jakie loki i jak zaaran穎wane. Je郵i s takie grube, mi瘰iste i do嗆 lu幡e to ja jestem za.
Ale takie drobniejsze loki i loczki to ju nie moja bajka.

Znowu kiedy s造sz "fryzura 郵ubna" od razu my郵 w豉郾ie o upi璚iach

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:54   #2357
Weronisia
Zakorzenienie

mcromance i goldika z tym odrostem, to mo瞠 rzeczywiscie tak wygl康a
Ale nie mog這 wyj嗆 ciemniej, skoro w這sy mam na poziomie 4, a odrost z poziomem powiedzmy 8-9 pofarbowa豉m poziomem 5. Musi byc wi璚 jasniejszy. Nie mog這 wyj嗆 inaczej
Mi tylko chodzi這, 瞠by na tym ja郾iejszym odro軼ie zgasi rudo嗆. A na 篡wo odrostu wcale nie wida, mimo ze jest o poziom ja郾iejszy od reszty. Dla mnie najwa積iejsze, 瞠 odrost nie jest rudy. I oby tak pozosta這, no ale to b璠 wiedziec po kilku myciach.

A co do samej Inebryi, to jest mega wydajna. 畝逝j, 瞠 zrobi豉m z po這wy tubki, bo i tak po這w z tego wyrzuci豉m. Mog豉m spokojnie zrobic z 1/4. A wi璚 farba wychodzi bardzo tanio

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

no a z kompem b璠 walczyc chyba jutro dopiero. Dzi nie mam ju czasu.
Wypr鏏owa豉m ju wszystkie mo磧iwe programy do usuwania tego badziewia. Niby usuni皻e, bo plik taki nie istnieje, a jednak wiem, 瞠 nadal jest. Masakra. Pozostaje mi tylko format twardego dysku, ale mam tyle zdj耩 na kompie, 瞠 najpierw musz je zgra.
Weronisia jest offline  
Stary 2013-09-10, 17:59   #2358
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
mcromance i goldika z tym odrostem, to mo瞠 rzeczywiscie tak wygl康a
Ale nie mog這 wyj嗆 ciemniej, skoro w這sy mam na poziomie 4, a odrost z poziomem powiedzmy 8-9 pofarbowa豉m poziomem 5. Musi byc wi璚 jasniejszy. Nie mog這 wyj嗆 inaczej
Mi tylko chodzi這, 瞠by na tym ja郾iejszym odro軼ie zgasi rudo嗆. A na 篡wo odrostu wcale nie wida, mimo ze jest o poziom ja郾iejszy od reszty. Dla mnie najwa積iejsze, 瞠 odrost nie jest rudy. I oby tak pozosta這, no ale to b璠 wiedziec po kilku myciach.

A co do samej Inebryi, to jest mega wydajna. 畝逝j, 瞠 zrobi豉m z po這wy tubki, bo i tak po這w z tego wyrzuci豉m. Mog豉m spokojnie zrobic z 1/4. A wi璚 farba wychodzi bardzo tanio

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

no a z kompem b璠 walczyc chyba jutro dopiero. Dzi nie mam ju czasu.
Wypr鏏owa豉m ju wszystkie mo磧iwe programy do usuwania tego badziewia. Niby usuni皻e, bo plik taki nie istnieje, a jednak wiem, 瞠 nadal jest. Masakra. Pozostaje mi tylko format twardego dysku, ale mam tyle zdj耩 na kompie, 瞠 najpierw musz je zgra.
No to cacy, je郵i (na razie) farba spe軟ia twoje oczekiwania Ja jestem ciekawa jak wyjdzie u mnie. Doczeka si ju nie mog

Odno郾ie kompa 篡cz cierpliwo軼i, bo tylko to pomaga na takie problemy

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 19:16   #2359
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

Cze嗆 dziewczyny. Mam do was pytanie, zamierzam wzia嗆 si jutro za farbowanie w這s闚 w zwi您ku 瞠 ka盥a farba drogeryjna dawa豉 efekt rudej po鈍iaty , chc na這篡 sama co profesjonalnego. Wybra豉m goldwell odcie 5A Jasny popielaty br您. I tak zastanawiam si czy na moim obecnym ciep造m jasnym br您ie nie wyjdzie jaka ziele lub inna niespodzianka? Bo co kiedy czyta豉m 瞠 jak na ciep造 odcie po這篡my popiel to wychodzi ziele . Je郵i tak to jaki mam w takim razie kolor wybrac poniewa chce ch這dny. Wstawiam m鎩 obecny kolor jest to sprana ju mro幡a trufla castinga
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3810.jpg (183,1 KB, 24 za豉dowa)
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2013-09-10, 19:53   #2360
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny. Mam do was pytanie, zamierzam wzia嗆 si jutro za farbowanie w這s闚 w zwi您ku 瞠 ka盥a farba drogeryjna dawa豉 efekt rudej po鈍iaty , chc na這篡 sama co profesjonalnego. Wybra豉m goldwell odcie 5A Jasny popielaty br您. I tak zastanawiam si czy na moim obecnym ciep造m jasnym br您ie nie wyjdzie jaka ziele lub inna niespodzianka? Bo co kiedy czyta豉m 瞠 jak na ciep造 odcie po這篡my popiel to wychodzi ziele . Je郵i tak to jaki mam w takim razie kolor wybrac poniewa chce ch這dny. Wstawiam m鎩 obecny kolor jest to sprana ju mro幡a trufla castinga
Ta truffla Castinga ma oznaczenie 513. Teoretycznie tego z這ta i rudo軼i powinno by tam ma這. Teoretycznie
Je郵i boisz si k豉嗆 od razu na ten sprany kolor popielatat farb, to na堯 najpierw w odcieniu naturalnym (z ,0 lub N w numerze). Natura z za這瞠nia ma sporo zielonego pigmentu, kt鏎y niweluje rudo嗆 i przy kolejnym farbowaniu mo瞠sz ju szale z popielem bez obaw

mcromance jest offline  
Stary 2013-09-10, 20:10   #2361
ewe11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

a czy poziom 5 mocno przyciemni jak to jest w profesjonalnych bo w drogeryjnych farbach to prawie kazda na poziomie 5 wychodzi czarna
* seboradin
*dro盥瞠
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline  
Stary 2013-09-10, 20:22   #2362
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
ju nie chodzi o youtube tylko og鏊nie o to jak dzia豉 mi internet, poza tym troche by這by to dziwne, ze akurat 3 dni temu przesta這 mi dzia豉 gg (musia豉m 軼i庵n帷 inna, wersje), google mi zmieni造 wygl康 co mnie irytuje, internet sie zacina itp. troche mnie to martwi bo nie wiem coz tym zrobi
Polecam ccleaner http://ccleaner.softonic.pl/ Mi ostatnio wszystko zwolni這 a na allegro nie mog豉m si logowa. Przez ten program przeanalizowa豉m komputer i... usun窸o mi 9gb 鄉ieci z internetu, po jaki plikach usuni皻ych i w og鏊e pe軟o 鈍i雟twa co si ukrywa na kompie. Teraz 鄉igam jak szalona

Cytat:
Loki to mia豉m wtedy kiedy to by這 modne mie loki na 郵ub. I chocia nie wysz這 mi to, co chcia豉m mie, wszyscy na 郵ubie stwierdzili, 瞠 wygl康a豉m sza這wo. Tata ca造 czas mi to wspomina po tylu latach
Chcia豉m co takiego: http://fashdloops.com/wp-content/upl...th-Flowers.png
no mniej wi璚ej (mia豉m nawet taki sam kwiat A wysz這:郵ub.jpg

Cytat:

Ja tam widz ch堯d. Mo瞠 przez ma貫 odrosty s豉bo wida ale rudo軼i nie ma. To co wydaje si rudo軼i to po prostu widoczna sk鏎a na skalpie. Ja tak to t逝macz.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-10, 20:23   #2363
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Poka wiadomo嗆
a czy poziom 5 mocno przyciemni jak to jest w profesjonalnych bo w drogeryjnych farbach to prawie kazda na poziomie 5 wychodzi czarna
Nie je郵i b璠ziesz trzyma豉 si ulotki i kontrolowa豉 farbowanie. Warto sprawdza co jaki czas (zdrapuj帷 troch farby z w這s闚) czy ju intensywno嗆 ci odpowiada czy chcesz ciemniej. Do poziomu 5 polecam 6% oxydant.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-10, 20:23   #2364
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986

Moje w這sy po farbie ce-ce 6- ciemny blond na wodzie 3%
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1168.jpg (9,8 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1171.jpg (26,1 KB, 32 za豉dowa)
Stary 2013-09-11, 07:18   #2365
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
O kurcze jak 豉dnie... Mi po 6.1 cece wysz豉 kiedy ruda poswiata
A jakie mialas w這sy przed farbowaniem?
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-09-11, 10:24   #2366
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Super Ci wysz這! 奸iczny naturalny kolor

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-11, 11:27   #2367
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Ja ju kt鏎y raz z kolei t farb robie, wczesniej mia豉m taki rudy br您 i ona mi fajnie pokry豉 a wiadomo 瞠 jak si ju kt鏎y raz robi natur to tam nie ma rudego, jedynie jak sie sp逝kuje to wy豉膨 takie rudawe;]
Stary 2013-09-11, 12:12   #2368
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ja ju kt鏎y raz z kolei t farb robie, wczesniej mia豉m taki rudy br您 i ona mi fajnie pokry豉 a wiadomo 瞠 jak si ju kt鏎y raz robi natur to tam nie ma rudego, jedynie jak sie sp逝kuje to wy豉膨 takie rudawe;]
Bo to poziom 6. A on to chyba ma w naturze "rudzenie si" z czasem

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-09-11, 12:26   #2369
NinaSimone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 831

weronisia to Inebrya poziom 5'? Dla mnie jest jak czern!
NinaSimone jest offline  
Stary 2013-09-11, 14:42   #2370
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
Bo to poziom 6. A on to chyba ma w naturze "rudzenie si" z czasem
No w豉郾ie nast瘼ne kupno farby to b璠zie chyba 7 ;]

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.