Br您owow這se farbowane Cz.V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-03-18, 10:33   #211
tekila901
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 095
Dot.: Br您owow這se farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny takie pytanie nie dotycz帷e w這s闚. Czy kt鏎a z Was kiedy odstawia豉 prochy anty i mia豉 z tego powodu jakie dolegliwo軼i? Ja w豉郾ie odstawiam bo mi rujnowa造 zdrowie i nie specjalnie si czuj. A to dopiero 2 dzie po 7 dniowej tradycyjnej przerwie.
a jak d逝go je bra豉?
ja mia豉m takie problemy dwa razy (dwa razy po d逝窺zym braniu robi豉m przerw). ale wydaje mi si, 瞠 to dlatego, 瞠 normalnie mam raczej bolesne @, a tabletki 豉godzi造 ca造 b鏊 i dlatego zaraz po odstawieniu wszystko wr鏂i這 ze zdwojon si陰 (a mo瞠 to by這 moje subiektywne wra瞠nie).
Stary 2013-03-18, 10:55   #212
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka wiadomo嗆
a jak d逝go je bra豉?
ja mia豉m takie problemy dwa razy (dwa razy po d逝窺zym braniu robi豉m przerw). ale wydaje mi si, 瞠 to dlatego, 瞠 normalnie mam raczej bolesne @, a tabletki 豉godzi造 ca造 b鏊 i dlatego zaraz po odstawieniu wszystko wr鏂i這 ze zdwojon si陰 (a mo瞠 to by這 moje subiektywne wra瞠nie).
Nieco ponad dwa lata. Ale z odstawieniem zesz這 si zapalenie p璚herza i choroba synka i nie wiem czy ja si nie zarazi豉m teraz i st康 takie rozbicie. Og鏊nie brzucho mnie nieco pobolewa. Szlag ju wie od czego. Mo瞠 jak zwykle to moje urojenia i stresowanie si wszystkim i st康 tez dziwne objawy. Na takie stresy to ja ju d逝go "choruje". Zawsze mocno denerwuj si i wymy郵am w g這wie pe軟o z造ch scenariuszy.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-18 o 10:57
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 11:16   #213
cebulki
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 212
GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka wiadomo嗆
wrzucam zdj po farbowaniu Lond 6.71. Zdj璚ia przed nawet nie wklejam bo to masakra by豉 przedzia貫k szary, potem jakies 6cm zrudzia貫go cece poziom 6, a dalej c.br您 (niezmiennie od sierpnia ).
Kolor g鏎y jest oczywi軼ie ja郾iejszy od do逝, ale i tak ciemny jak na poziom 6, ja bym go okre郵i豉 jako czekoladowy, br您owy?, na pewno ciep造, popielu to ja tam nie widz... bardziej wygl康a jak 6.7 czy 6.75 z pr鏏nika.
Robi豉m na wodzie 6% tym razem, 30min odrosty, potem 5min w zimn wod rozmasowa豉m na ca這嗆.
przepi瘯ny kolor chyba zdradze swojego matrixa na rzecz Londy Co oznacza cyfra 7 w jej numerze?

Becca Ever Matte Poreless baza
cebulki jest teraz online  
Stary 2013-03-18, 11:22   #214
MorganLeFay
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 783
GG do MorganLeFay

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
przepi瘯ny kolor chyba zdradze swojego matrixa na rzecz Londy Co oznacza cyfra 7 w jej numerze?
Dzi瘯uj jak b璠zie bardziej s這necznie to zrobi jeszcze zdj璚ia w naturalnym 鈍ietle.
7-br您owy, 1-popiel.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-18, 11:28   #215
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Co oznacza cyfra 7 w jej numerze?
Metaliczny lub matowy

Dziewczyny takie ma貫 spostrze瞠nie dzisiaj. Jestem ju 3 dzie bez proch闚 anty i my豉m w這sy dzisiaj pierwszy raz od kiedy odstawi豉m. I wiecie co? Podczas mycia wypad造 mi zaledwie 2-3 w這sy! Normalnie a patyczkiem do uszu szuka豉m w odp造wie jaki zaczepionych w這s闚 bo wiem, 瞠 zawsze totalny ko速un mo積a wyci庵n望 a tu taka niespodzianka. Oby tak zosta這 Je郵i oka瞠 si, 瞠 lecia造 mi k豉czki po prochach to normalnie pacn si mocno w 貫pek, bo sama sobie to wypadanie zafundowa豉m

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Dzi瘯uj jak b璠zie bardziej s這necznie to zrobi jeszcze zdj璚ia w naturalnym 鈍ietle.
7-br您owy, 1-popiel.
7 po przecinku to br您?? Chyba Londa jakie swoje oznaczenia wymy郵i豉
Ja zawsze kieruj si tymi danymi i nigdy mnie nie zmyli造 itp:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 11:36   #216
ifrit
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 959

Cytat:
7-br您owy, 1-popiel.
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wyp逝kane w這ski na pocz徠ku marca robi豉m odrost a d逝go嗆 tylko zmalaksowa豉m .. juz widze odrost i na d逝gosci wyp逝kany kolor po這瞠 na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 po na p馧 bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno z豉pac prawda ?

Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wysz這 i termoloki sie spisa造 , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wysz造 fale

dzis musia豉m umyc 貫petynk bo wzoraj nak豉da豉m piank i dzis lekko sztywne takie nie鈍ie瞠 w這ski...

Kupi豉m piank Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo w這s闚 zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywa豉m do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam si nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszk utrwalic na mokre w這sy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp

7 po przecinku w londzie to br您!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-18 o 11:39
ifrit jest offline  
Stary 2013-03-18, 11:40   #217
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 961

Kurde Kachula, ja od 4mcy bior anty i mo瞠 faktycznie od nich zacz窸y mi w這sy lecie? Przy 3opakowaniu dopiero zacz窸y wypada

W sumie w okolicach pa寮ziernika chc zaj嗆 w ci捫 wi璚 mog豉bym anty odstawi

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-18, 11:44   #218
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Umy豉m w這sy i troszke si farba wyp逝ka豉, ale niewiele, bardziej przejmuj si tym 瞠 w這sy krusza mi si tu przy sk鏎ze
Stary 2013-03-18, 11:59   #219
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
7-br您owy, 1-popiel.
Cytat:
Metaliczny lub matowy

7 po przecinku to br您?? Chyba Londa jakie swoje oznaczenia wymy郵i豉
Ja zawsze kieruj si tymi danymi i nigdy mnie nie zmyli造 itp:
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...yczne-ich.html
dzi瘯i dziewczyny za o鈍iecenie - to mi pasuje
mam jeszcze pytanie odno郾ie oznaczenie per豉 - jaki to kolor/odcien wyjdzie? farbuje w這sy na poziomie 5 teraz mam pomieszana nature z popielem a myslalam o mieszaniu popielu z per陰 - wyjdzie co z tego?

Stary 2013-03-18, 13:11   #220
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
Kurde Kachula, ja od 4mcy bior anty i mo瞠 faktycznie od nich zacz窸y mi w這sy lecie? Przy 3opakowaniu dopiero zacz窸y wypada

W sumie w okolicach pa寮ziernika chc zaj嗆 w ci捫 wi璚 mog豉bym anty odstawi
pierwsze 3 miesi帷e po odstawieniu kobieta jest trzykrotnie bardziej p這dna ni normalnie (tak mi gin powiedzia), wi璚 uwa瘸j do pa寮ziernika. Swoj drog nie bra豉bym tabs闚 skoro i tak planujesz ci捫. Po co si szprycowa 鈍i雟twem przed kolejn dzidzi? Doko鎍z opakowanie jak normalnie i odstaw. Zreszt nie lepiej dla ciebie przy tarczycy? Po drugim dziecku rozwa瘸j wk豉dk, ja teraz my郵 nad ni bo jednak bez bzykania d逝go nie poci庵n i m捫 te Teraz abstynencja niestety ale chce wszystko wyregulowa i lec do prywatnego sprawdzi czy b璠 mog豉 mie wk豉dk. Dla mnie prochy to strasznie organizm niszczy造.

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka wiadomo嗆
ja dzis ide kupowac londe 5,07 hmmm ciekawe jak pokryje teraz bardziej wyp逝kane w這ski na pocz徠ku marca robi豉m odrost a d逝go嗆 tylko zmalaksowa豉m .. juz widze odrost i na d逝gosci wyp逝kany kolor po這瞠 na fix color diapo na wodzie 3% lub zmieszam z 6 po na p馧 bo to zmiana odcienia a nie chce przyciemniac ...powinno z豉pac prawda ?

Kachula82 jestem w pozytywnym szoku ze tak wysz這 i termoloki sie spisa造 , po rozczesaniu szerokim grzebieniem wysz造 fale

dzis musia豉m umyc 貫petynk bo wzoraj nak豉da豉m piank i dzis lekko sztywne takie nie鈍ie瞠 w這ski...

Kupi豉m piank Isane w rossie bez alkoholu co by nie wysuszac dodatkowo w這s闚 zaznaczona 3 na niej z skali 5 stwierdzam ze jest wystarczajaco silna ale i tak jakos dziwne odczucia moze dlatego ze pianki nigdy nie uzywa豉m do stylizacji i mieszane wrazenia ... zastanawiam si nad zrobieniem zelu lnianego aby podkreslic sket i troszk utrwalic na mokre w這sy -suszyc i termoloki zamiast stosowania pianki, lakieru itp

To Londa ma dziwne oznaczenia. Wi瘯szo嗆 producent闚 pisze metaliczny... Ale co tam. Wa積e, 瞠 dobrze 豉pie i cuda rude dziewczynom nie wychodz.
Ja nie lubi w這s闚 po piance. Dra積i mnie ta sztywno嗆 i wra瞠nie brudnych w這s闚. Wol naturalne i skr璚one, tylko 瞠 wtedy loki mam na 2 godziny

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
Umy豉m w這sy i troszke si farba wyp逝ka豉, ale niewiele, bardziej przejmuj si tym 瞠 w這sy krusza mi si tu przy sk鏎ze
Od篡wiaj, nawil瘸j. Nie susz suszark ani nic "na ciep這" do w這s闚 nie u篡waj. Musisz im da odpocz望. Do wyp逝kania mo瞠sz u篡wa szamponu przeciw逝pie穎wego. Mi kolor zawsze przy nich schodzi szybciej.

Cytat:
dzi瘯i dziewczyny za o鈍iecenie - to mi pasuje
mam jeszcze pytanie odno郾ie oznaczenie per豉 - jaki to kolor/odcien wyjdzie? farbuje w這sy na poziomie 5 teraz mam pomieszana nature z popielem a myslalam o mieszaniu popielu z per陰 - wyjdzie co z tego?
Kiedy farbowa豉m blondem per這wym i w這sy mia造 tak pi瘯n per這w po鈍iat. Na pewno nie ciep陰 ale raczej ch這dn. Ci篹ko opisa. Taki per這wy odcie Poza tym w kt鏎ym miejscu jest umieszczona nazwa "per豉"? Po przecinku po innej cyfrze czy jak? To te ma znaczenie odno郾ie intensywno軼i tej per造.

Czas edycji: 2013-03-18 o 13:12
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 13:45   #221
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Po drugim dziecku rozwa瘸j wk豉dk, ja teraz my郵 nad ni bo jednak bez bzykania d逝go nie poci庵n i m捫 te Teraz abstynencja niestety ale chce wszystko wyregulowa i lec do prywatnego sprawdzi czy b璠 mog豉 mie wk豉dk. Dla mnie prochy to strasznie organizm niszczy造.
ja mam ju kolejn wk豉dke i jestem bardzo zadowolona, nigdy wiecej tabletek!!!!

Kiedy farbowa豉m blondem per這wym i w這sy mia造 tak pi瘯n per這w po鈍iat. Na pewno nie ciep陰 ale raczej ch這dn. Ci篹ko opisa. Taki per這wy odcie Poza tym w kt鏎ym miejscu jest umieszczona nazwa "per豉"? Po przecinku po innej cyfrze czy jak? To te ma znaczenie odno郾ie intensywno軼i tej per造.
Matrix ma tak nazwane kolory - per這wy

Stary 2013-03-18, 13:48   #222
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:

zwykle robi na 3% ale akurat t Lond zrobi豉m na 6%, bo tak by這 w ulotce (瞠 przyciemnianie na 6%). Nast瘼nym razem spr鏏uj na 3%. Z豉pie na pewno, najwy瞠j szybciej si zmyje.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-18, 14:28   #223
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Matrix ma tak nazwane kolory - per這wy
Mi si wydaje, 瞠 w這ski powinny 鈍ieci per這wo, tak mieni si a nie by szare jak przy popielatych kolorach.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 14:37   #224
goldika
Zakorzenienie

nosilam kiedys per這wy blond mial wlasnie taki blask jak prawdziwa perla.

Kachula na poczatku maja mam kontrolne badania tarczycy i wizyte u endo. Potem wlasnie bede chciala odstawic tabsy zeby organizm sie uspokoil. Nie chcialabym zajsc zaraz po odstawieniu np w blizniacza ciaze
a masz racje po drugim dziecku pomysle o jakims konkretnym zabezpieczeniu. Bo chyba na 2 poprzestaniemy

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-18, 14:55   #225
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
nosilam kiedys per這wy blond mial wlasnie taki blask jak prawdziwa perla.

Kachula na poczatku maja mam kontrolne badania tarczycy i wizyte u endo. Potem wlasnie bede chciala odstawic tabsy zeby organizm sie uspokoil. Nie chcialabym zajsc zaraz po odstawieniu np w blizniacza ciaze
a masz racje po drugim dziecku pomysle o jakims konkretnym zabezpieczeniu. Bo chyba na 2 poprzestaniemy
Ja bym jak najszybciej odstawi豉. Tarczyca to hormon a tabsy tez hormony. Aby ci wynik闚 nie pomiesza造, chocia sie nie znam. W豉dka mo瞠 kosztuje ale starcza na 3-5 lat w zale積o軼i od wk豉dki.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 15:23   #226
ibyza
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 634

Cytat:
nie wytrzyma豉m i musia豉m dzi pokr璚ic ca豉 g這w przy okazji testowa豉m termoloki na d逝gich i kr鏒kich w這sach na piance fioletowej Isana z Rossmanna
1. foto mama -fryzura cieta na boba
reszta ja
woow, 鈍ietny efekt

Cytat:
Dziewczyny takie pytanie nie dotycz帷e w這s闚. Czy kt鏎a z Was kiedy odstawia豉 prochy anty i mia豉 z tego powodu jakie dolegliwo軼i? Ja w豉郾ie odstawiam bo mi rujnowa造 zdrowie i nie specjalnie si czuj. A to dopiero 2 dzie po 7 dniowej tradycyjnej przerwie.
ja nie bra豉m za d逝go tabletek, bo tylko p馧 roku i mo瞠 dlatego nie mia豉m 瘸dnych dolegliwo軼i
a jesli chodzi o wypadanie w這s闚 to mog這 by spowodowane braniem ich, gdzie to kiedy czyta豉m jednak to hormony...
czyta豉m, 瞠 teraz po myciu w這s闚 wypad這 Ci kilka w這s闚... oby tak dalej, to b璠ziesz na pewno wiedzia豉 jaka by豉 przyczyna wypadania.
ibyza jest offline  
Stary 2013-03-18, 15:35   #227
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym jak najszybciej odstawi豉. Tarczyca to hormon a tabsy tez hormony. Aby ci wynik闚 nie pomiesza造, chocia sie nie znam. W豉dka mo瞠 kosztuje ale starcza na 3-5 lat w zale積o軼i od wk豉dki.
ale endo wie, 瞠 bior anty i nic nie m闚i 瞠bym mia豉 odstawia

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-18, 16:27   #228
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
no to spoko. Ja wole dmucha na zimne bo ci wszyscy lekarze to... U mnie to trafiaj si tacy, kt鏎ym to ja musz m闚i co my郵, 瞠 mi dolega i oni wtedy: a no tak, to mo瞠 by przyczyna.
Teraz b璠 planowa prywatn wizyt u gina (tam robi od razu usg aby dok豉dnie sprawdzi wszystko w 鈔odku) i zobaczymy czy te stwierdzi, 瞠 wszystko jest ok. Por闚nam sobie zdanie pa雟twowego z prywatnym. Ale to w kwietniu.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka wiadomo嗆
ja nie bra豉m za d逝go tabletek, bo tylko p馧 roku i mo瞠 dlatego nie mia豉m 瘸dnych dolegliwo軼i
a jesli chodzi o wypadanie w這s闚 to mog這 by spowodowane braniem ich, gdzie to kiedy czyta豉m jednak to hormony...
czyta豉m, 瞠 teraz po myciu w這s闚 wypad這 Ci kilka w這s闚... oby tak dalej, to b璠ziesz na pewno wiedzia豉 jaka by豉 przyczyna wypadania.
Ja te czyta豉m o tym wypadaniu ale lekarz stwierdzi, 瞠 po anty to raczej nie mo磧iwe. Na r騜nych forach mo積a przeczyta, 瞠 prawie ka盥ej dziewczynie borykaj帷ej si z wypadaniem w這s闚, lekarz gin tak m闚i. Chcia豉bym kiedy trafi do normalnego lekarza i niekoniecznie prywatnego, bo to jednak du瞠 koszta za jedn wizyt.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 16:33   #229
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
no to spoko. Ja wole dmucha na zimne bo ci wszyscy lekarze to... U mnie to trafiaj si tacy, kt鏎ym to ja musz m闚i co my郵, 瞠 mi dolega i oni wtedy: a no tak, to mo瞠 by przyczyna.
Teraz b璠 planowa prywatn wizyt u gina (tam robi od razu usg aby dok豉dnie sprawdzi wszystko w 鈔odku) i zobaczymy czy te stwierdzi, 瞠 wszystko jest ok. Por闚nam sobie zdanie pa雟twowego z prywatnym. Ale to w kwietniu.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Ja te czyta豉m o tym wypadaniu ale lekarz stwierdzi, 瞠 po anty to raczej nie mo磧iwe. Na r騜nych forach mo積a przeczyta, 瞠 prawie ka盥ej dziewczynie borykaj帷ej si z wypadaniem w這s闚, lekarz gin tak m闚i. Chcia豉bym kiedy trafi do normalnego lekarza i niekoniecznie prywatnego, bo to jednak du瞠 koszta za jedn wizyt.
juz Ci kiedys pisalam, ze u mnie jest cudowny gin na NFZ

a zgadzam sie, ze z lekarzami w wiekszosci tak jest... moj synek na szczescie raczej nie choruje ale raz musialam interweniowac bo pediatra przeoczyl cos calkiem powaznego jak dla chlopca

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-18, 17:18   #230
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
juz Ci kiedys pisalam, ze u mnie jest cudowny gin na NFZ

a zgadzam sie, ze z lekarzami w wiekszosci tak jest... moj synek na szczescie raczej nie choruje ale raz musialam interweniowac bo pediatra przeoczyl cos calkiem powaznego jak dla chlopca
Co lekarz to opinia. Potwierdzi這 si to przy mojej nodze. Jeden twierdzi, 瞠 p造n w nodze to krwiak i tak ma by, drugi, 瞠 krwiaka trzeba wyci庵n望 strzykawk (nie polecam), a trzeci jak zdj窸am gips i nie mog豉m zgi望 nogi to powiedzia, 瞠 rehabilitacj to powinnam mie od pocz徠ku gdy za這篡li mi gips... Niby jak jak mia豉m mie unieruchomion nog przez 6 tygodni! Powiedzia, 瞠 kiepsko mi si zgina i jak mi to nie przejdzie to czeka mnie operacja. Z gabinetu wysz豉m z p豉czem i trz瘰豉m si z nerw闚. M捫 zg逝pia bo nie wiedzia co si dzieje. Gdy dosta豉m si do lekarki zlecaj帷ej mi rehabilitacj to ta znowu powiedzia豉 co za lekarz nagada mi g逝pot. Nie ma mo磧iwo軼i aby noga by豉 sprawna po 6 tygodniach usztywnienia i teraz trzeba j wy獞iczy aby dosz豉 do siebie. Po prostu ju sam cz這wiek nie wie komu wierzy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 17:45   #231
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Cytat:
bo hormony TARCZYCY to zupe軟ie co innego

Ja bior tabletki 10 lat z jedn kilkumiesi璚zn przerw - nic mi si wtedy nie dzia這.
MorganLeFay jest offline  
Stary 2013-03-18, 19:35   #232
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
bo hormony TARCZYCY to zupe軟ie co innego

Ja bior tabletki 10 lat z jedn kilkumiesi璚zn przerw - nic mi si wtedy nie dzia這.
a dla mnie hormon to hormon

A tabletki to i ja kiedy bra豉m i by這 ok i po odstawieniu jeszcze lepiej. Ale po ci捫y ( a w szczeg鏊no軼i dw鏂h) to organizm na te same tabletki mo瞠 zareagowa inaczej bo niestety ci捫a nas zmienia (tak mi gin powiedzia i ja potwierdzam). W moim przypadku tabletki jakie bra豉m przed ci捫ami po 7 dniach doprowadzi造 mnie do takiego dr皻wienia i b鏊u n鏬, 瞠 od razu odstawi豉m. Ale po wielu rodzajach tabs闚 wiem, 瞠 ci捫e mnie tak zmieni造, i 瘸dne nie wchodz w gr.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-18, 20:51   #233
metaxa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 907

Cytat:
wrzucam zdj po farbowaniu Lond 6.71. Zdj璚ia przed nawet nie wklejam bo to masakra by豉 przedzia貫k szary, potem jakies 6cm zrudzia貫go cece poziom 6, a dalej c.br您 (niezmiennie od sierpnia ).
Kolor g鏎y jest oczywi軼ie ja郾iejszy od do逝, ale i tak ciemny jak na poziom 6, ja bym go okre郵i豉 jako czekoladowy, br您owy?, na pewno ciep造, popielu to ja tam nie widz... bardziej wygl康a jak 6.7 czy 6.75 z pr鏏nika.
Robi豉m na wodzie 6% tym razem, 30min odrosty, potem 5min w zimn wod rozmasowa豉m na ca這嗆.
bardzo 豉dny
mia豉m kiedys podobny

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
nie wytrzyma豉m i musia豉m dzi pokr璚ic ca豉 g這w przy okazji testowa豉m termoloki na d逝gich i kr鏒kich w這sach na piance fioletowej Isana z Rossmanna
1. foto mama -fryzura cieta na boba
reszta ja
boskie
Stary 2013-03-19, 10:49   #234
cebulki
Wtajemniczenie

GG do cebulki

Cytat:
Mi si wydaje, 瞠 w這ski powinny 鈍ieci per這wo, tak mieni si a nie by szare jak przy popielatych kolorach.
a moge pomieszac popiel z per陰 czy raczej natura i per豉?

Stary 2013-03-19, 10:57   #235
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Jak producent nie ma takiej gotowej mieszanki to ja bym chyba naturalny z per陰. Jako popiel bym si ba豉. Niestety w mieszaniu kolor闚 to ja noga jestem dlatego zawsze szukam gotowej mieszanki Ale wydaje mi si, 瞠 per豉 to chyba zawsze wyst瘼uje z naturalnym...

Czas edycji: 2013-03-19 o 11:00
Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-19, 11:29   #236
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
mi Pani w hurtowni fryzjerskiej m闚i豉, 瞠 jak miesza to tylko z natur. Bo mog dziwne rzeczy w przeciwnym razie wyj嗆

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-19, 12:15   #237
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 055

Ja jednak b璠 musia豉 zrobi poprawk, bo matrix mi si mocno wyp逝ka i rudzielce zaczynaj prze鈍itywa. Zw豉szcza w dziennym 鈍ietle nabieraj dziwnej z這tej/鄴速ej po鈍iaty. Nie podoba mi si to. Herbatintu troch si przestraszy豉m. O ile dobrze pami皻am ifrit pisa豉, 瞠 londa by豉 豉godna dla w這s闚.
Ifrit, to ta?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...rospheres.html
Nie chc mie powt鏎ki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w這s闚 farbuj帷 drogeryjn lond by豉m bardzo zadowolona. Chocia regu造 nie ma, color sync te dobry. I b康 tu m康ry.
Per豉 brzmi 豉dnie. Tylko czy nie b璠zie kolidowa z moim odcieniem 鄴速awym? Jeszcze tylko tego brakuje, 瞠bym 鈍i皻a sp璠zi豉 z w這sami o sraczkowatym odcieniu.
wlosomaniaczkaaa jest offline  
Stary 2013-03-19, 12:22   #238
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆
Ja jednak b璠 musia豉 zrobi poprawk, bo matrix mi si mocno wyp逝ka i rudzielce zaczynaj prze鈍itywa. Zw豉szcza w dziennym 鈍ietle nabieraj dziwnej z這tej/鄴速ej po鈍iaty. Nie podoba mi si to. Herbatintu troch si przestraszy豉m. O ile dobrze pami皻am ifrit pisa豉, 瞠 londa by豉 豉godna dla w這s闚.
Ifrit, to ta?
Nie chc mie powt鏎ki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w這s闚 farbuj帷 drogeryjn lond by豉m bardzo zadowolona. Chocia regu造 nie ma, color sync te dobry. I b康 tu m康ry.
Per豉 brzmi 豉dnie. Tylko czy nie b璠zie kolidowa z moim odcieniem 鄴速awym? Jeszcze tylko tego brakuje, 瞠bym 鈍i皻a sp璠zi豉 z w這sami o sraczkowatym odcieniu.
per豉 pono jest najbezpieczniejsza bo gasi pomara鎍ze i 鄴販ie o ile si nie myl

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Stary 2013-03-19, 12:29   #239
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
per豉 pono jest najbezpieczniejsza bo gasi pomara鎍ze i 鄴販ie o ile si nie myl
Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆
Ifrit, to ta?
Mnie niszczycielska si豉 SoColor zniech璚i豉 do farbowa na razie. Sama nie wiem jak potem farb b璠 kupowa. Mi na blondzie odcie per這wy lekko och這dzi ale nie zakry ca趾owicie 鄴速o rudych. Co popiel to popiel. No ale ka盥y ma inne w這sy. Marki farby ci nie doradz bo sama jestem w kropce co nast瘼ne b璠zie. No i u mnie na pewno co bez amoniaku.

Kachula82 jest offline  
Stary 2013-03-19, 12:32   #240
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie niszczycielska si豉 SoColor zniech璚i豉 do farbowa na razie. Sama nie wiem jak potem farb b璠 kupowa. Mi na blondzie odcie per這wy lekko och這dzi ale nie zakry ca趾owicie 鄴速o rudych. Co popiel to popiel. No ale ka盥y ma inne w這sy. Marki farby ci nie doradz bo sama jestem w kropce co nast瘼ne b璠zie. No i u mnie na pewno co bez amoniaku.
z popielem jest to ryzyko, 瞠 jak kto nie umie dok豉dnie czy ma prze鈍ity rudo軼i czy 鄴販i to mo瞠 z zieleni sko鎍zy. Jak ja

Panna M這da'13

goldika jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您 loreal w這sy, ciemny br您, farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.